Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 11:41   #751
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

witajcie dziewczyny! jako ze od mojego malowania c&s alabastrowy blond minelo juz sporo czasu postanowilam zdać relacje A wiec, powiem krótko po 3 tygodniach po farbce nie zostało ani śladu a wiec z trałością garniera słabiutko. A tak w ogole to juz wiecej nie skusze sie na ten kolor , z c&s nie rezygnuje bo jesli chodzi o moje wlosy to powiem szczerze są bez zmian, nie zauwazylam zwiekszonego wypadania ani nadmiernego przesuszenia, no i cena wporządalku. A teraz taki mały offtopic nie jestem juz blondynkąi powiem szczerze ze bardziej sie sobie podobam w ciemniejszych wloskach
__________________
Fergalicious definition make them boys go loco,
they want me treause so they get their pleasures from my photo,
you can see me, you cant squezze me,I ain't easy,I ain't sleazy, I got reasons why I tease 'em, boys just come and go like seasons!
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:39   #752
cammyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez moe91 Pokaż wiadomość
poszlam z ciekawosci zapytac u mnie w miescie jak z dekoloryzacja - ceny do moich wlosow (za łopatki) wahaly sie miedzy 190 a 250 zl. To sa jakies jaja o.O mam niestety czarna farbe na wlosach z palette juz pol roku bo sie zmyc nie chce... tzn zmywa sie czubek glowy i wlosy od spodu (z tym ze te od spodu sa ciemniejsze) a reszta jest dalej czarna. teraz sobie pomalowalam wlosy garnierem 'czerwona czern' i maja bardzo ladny poblask bordowego - ale nie radze zeby 'ciemne blondynki' braly ten kolor. niby jest napisane na opakowaniu jaki kolor ma wyjsc (ladny i ciemny bordowo - kasztanowy) ale jak juz mowilam, ja naturalne mam ciemne blond i po polozeniu tego wyszly po prostu czerwono bordowe. na szczescie mialam jakas szamponetke z 'joanny' w kolorze ciemnej kawy czy jakos tak i pomalowalam te odrosty na czubku glowy. przynajmniej nie daja po oczach bordowym.
oj palette jest ciężka do zmycia a co dopiero do ściągnięcia. no to bardzo drogo... ja mam dłuższe włoski i zapłaciłam o tyle mniej. kiedyś zrobiłam dokładnie jak ty i wyszły mi czerwone na odrostach wyglądałam jak debilka. tego samego dnia chyba farbowałam odrosty na czarno i efekt końcowy był ok a teraz jestem zadowolona z mojego kolorku, odrosty się bardzo nie odróżniają, przy czarnym jak ma się już lekkie odrosty wygląda się paskudnie.

Edytowane przez cammyy
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:41
cammyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:38   #753
blondi6
Przyczajenie
 
Avatar blondi6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a ja mam pytanie z innej beczki, nie chciałam zakładać nowego tematu, więc pytam tutaj.
chciałabym spytać jaki to kolor włosów
/http://www.imagebam.com/image/53f07355263028/
i jaka farbą garniera mogłabym
go uzyskać, mój naturalny kolor to oczywiście ciemny blond.
liczę na odpowiedź i serdecznie
pozdrawiam
blondi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:38   #754
lafirynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 85
GG do lafirynda
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja właśnie sie przymierzam do kupna tego specyfiku. tylko powiedzcie mi koleżanki sympatyczne, że jedno opakowanie wystarczy na stosunkowo długie włosy ??
z góry dziękuje
lafirynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:19   #755
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Zalezy jak długie wlosy, moze byc proble
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:44   #756
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

zastanawiam sie nad odpoczynkiem dla moich włosków, bo miedzy wrzesniem 2009 a styczniem 2010 wiele przeszły. Od dekoloryzacji po liczne rozjaśniania i farbowania, aby wreszcie uzyskac upragniony odcien blond. Udało się, włosy sa w dobrym stanie, ale zapuszczam i nie chce ich traktowac agresywnie. Obecnie mam blond na poziomie 9 z loreal exellence. Naturalny odrost jest na poziomie 8, no moze 7, ale dużej różnicy w odroscie nie mam, wiec skłaniałabym się ku 8. Jak nałoze 8 (jasny blond) z color&shine, to mi to powinno zrównac odcien całosci na tyle, bym nie musiała na razie farbowac.. jak sądzicie..? W kazdym razie skusze się na takie rozwiązanie za jakis miesiąc, dwa gdy bede juz miec widoczny odrost.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:57   #757
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

mysia mi Garnier przesuszyl wlosy i zsianowaciał pomysl nad Castingiem moze?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 14:07   #758
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Agatau88, ja kiedys użyłam pare razy garniera i pamiętam, ze włosy miałam takie bez połysku, no ale myslałam, ze moze taki ton w ton, to nie jest niszczący.. wydawałoby się. Castingu boje się, bo raz, że wychodzi znacznie ciemniej niz na opakowaniu a dwa, to mi po nim włosy leciały garsciami. No, ale tez bardzo mnie swędział po nałozeniu, powinnam była zmyc, ale trzymałam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:09   #759
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

W takim razie jak najbardziej polecam Ci Loreal Richesse, wychodzi nawet jasniej niz powinien
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:18   #760
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

agatau88, a ten richesse to jest dostępny w drogeriach? bo to chyba profesjonalny, ale jak popytam u fryz, to powinni mi ściągnąc.. dziękuję bardzo za radę!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:42   #761
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Kupisz ten szampon w sklepach fryzjerskich i na Allegro
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 10:20   #762
GabryssXd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Wczoraj pofarbowałam się odcieniem czekolada, naturalnie mam ciemny bond. Kolor wyszedł ok, bardzo podobnie do tego na opakowaniu, tyle, że tam nie widać rudych refleksów. Ale takie właśnie chciałam :P Na moje włosy do ramion fryzjerka zużyła 2 opakowania, a i tak ledwo starczyło. Dołączam fotki, może się komuś przydadzą. Ale kolor na nich i tak wygląda trochę inaczej niż w rzeczywistości, poza tym są robione przy różnym świetle ^^
GabryssXd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:19   #763
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witajcie! Chciałąm się Was zapytać, czy jakimś odcieniem Garniera można wyczarować taki odcień jak w załączniku. Może któraś z was miała coś podobnego na głowie?
Mój naturalny kolor to śrdenio-ciemny blond, aktualnie z rudawym poblaskiem po Caffe Latte Castinga.
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:53   #764
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Wydaje mi się, że to musi być ciemny blond lub jasny kasztan
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:28   #765
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hm, myślałam raczej o 7 - blondzie. A czy kolory z Garniera wychodzą ciemniej, tak jak u Castinga? Mam nadzieję, że nie
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:38   #766
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

wychodza ciemniej przynajmniej u mnie, mowie o jasnym brazie i mroznym kasztanie- oba wyszly jak bardzo ciemny braz, roznily sie poswiata
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:50   #767
hastamanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez aanneke Pokaż wiadomość
Witajcie! Chciałąm się Was zapytać, czy jakimś odcieniem Garniera można wyczarować taki odcień jak w załączniku. Może któraś z was miała coś podobnego na głowie?
Mój naturalny kolor to śrdenio-ciemny blond, aktualnie z rudawym poblaskiem po Caffe Latte Castinga.
To na pewno nie jest ciemny blond,tylko jakiś jaśniejszy kolor. Nie znam się na jasnych odcieniach Garniera,ale jeśli masz na głowie obecnie ciemny blond,to dla uzyskania efektu ze zdjęcia powinnaś użyć albo blondu albo nawet jasnego blondu (kolor "blond" na ciemnych włosach też zwykle wychodzi ciemno).
hastamanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:07   #768
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziękuję za wszystkie porady
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:58   #769
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczyny, proszę o radę.
Mam włosy wypłukana mokka z pasemkami rudym blondem (tylko od góry). Zastanawiam się nad mroźnym kasztanem lub jasnym brązem. W sumie mogą być rude refleksy. Jaki kolorek doradzicie???
izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:24   #770
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Wybierz ten kolor ktory Ci sie bardziej podoba, przeciez kazdemu podoba sie cos innego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 18:27   #771
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Jasny brązik czeka już na półce, w przyszły piątek farbuję i postaram się wrzucić fotki, przed i po farbowaniu. 3majcie kciuki, bo nie chcę byc czarna .
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:27   #772
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja dzisiaj kupiłam odcień mroźny kasztan, jutro planuję farbować Jestem ciekawa efektów. Dam znać po, co i jak. 3majcie kciuki
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:36   #773
syndi35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hm.. mam taki mały problem, znaczy raczej chyba większy.. :/
Zacznę od początku, troszkę będzie tego, ale mam nadzieję, że mi pomożecie !

W czerwcu utleniłam włosy, potem poszła na to farba jakiś ładny złocisty blond chyba z Garniera. Potem farbowałam, farbowałam. Zdecydowałam się na koloryzację Gloss Creme bursztynowy blond podajże.. Wydaję mi się, że strasznie wysuszyło to włosy..
Nadal farbowałam na blondy. Potem, popielaty był w grudniu 2009 i w święta Bożonarodzeniowe miałam odrosty. Mama kupiła złocisty blond z Joanny. Już na opakowaniu widziałam, że kobitka ma jakieś rudawe włosy, no nic robimy, robimy. Podchodzę do lustra i już w trakcie trzymania farby widzę, że coś jasno, a ja jakoś już miałam wstręt do jasnego blondu . Zmyłam a tu wielki szok !! Na górze rude włosy(strasznie jasne), a na pozostałej długości jasny blond. Kazałam mamie kupić Gloss Creme jakiś taki brązowy był na opakowaniu. Zrobiłam a na górze nadal rudy, a na dole jakiś zielonkawy :/. Dosłownie istny meksyk. Byłam dwa razy u fryzjerki i nadal nie doprowadziła włosów do takiego stanu jaki bym chciała. Nie wiem czy to takie trudne, czy naciąganie? Kupiłam sobie szamponetkę Palette czekoladowy brąz. Myślałam, że wyjdzie ciemny, a tu znowu dupa :P. Na górze mam jakiś czerwonawy, a na dole brązowawy z odcieniami czerwieni. Muszę koniecznie zaznaczyć, że moje włosy są w złym stanie, straaasznie wypadają.
Zastanawiam się nad G&S orzechowy brąz lub czekoladka. Co Wy na to ? Aa i może znacie jakieś sposoby na wypadanie włosów.. Pozdrawiam ! Trzymajcie się cieplutko.
syndi35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:15   #774
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A moze daj spokoj wlosom, bo z tego co piszesz sa bardzo zniszczone a C&S obawiam sie ze wytrawionych włosów nie zafarbuje lub wyjdą cuda niewidy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:14   #775
Niezapomiiinajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Podoba mi się granatowa czerń Chciałabym zafarbować sobie włosy tym właśnie kolorem .
Tylko że mój naturalny kolor to ciemny blond, karnacje mam bardzo jasną...jak wyglądać będzie taka właśnie granatowa czerń do jaśniutkiej karnacji??
(chociaż podobno dobrze wyglądają bardzo ciemne włosy do jasnego koloru skóry, ale nie wiem...)
Proszę o pomoc: czy warto??
A może jednak zostać przy kolorze, którym już się farbowałam- wpadającym w rudość...
Jakie w ogóle kolory polecacie do jaśniutkiego koloru skóry ??

Pozdrawiam
Niezapomiiinajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:43   #776
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Niezapomiiinajka Pokaż wiadomość
Podoba mi się granatowa czerń Chciałabym zafarbować sobie włosy tym właśnie kolorem .
Tylko że mój naturalny kolor to ciemny blond, karnacje mam bardzo jasną...jak wyglądać będzie taka właśnie granatowa czerń do jaśniutkiej karnacji??
(chociaż podobno dobrze wyglądają bardzo ciemne włosy do jasnego koloru skóry, ale nie wiem...)
Proszę o pomoc: czy warto??
A może jednak zostać przy kolorze, którym już się farbowałam- wpadającym w rudość...
Jakie w ogóle kolory polecacie do jaśniutkiego koloru skóry ??

Pozdrawiam
Ja bym nie radzila jasna karnacjia i ciemne wlosy.NIE NOE I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!! Ja sama bylam tego rzykladem mialam kiedy krucue czarne wsosy do karnacji blondynki,Kiedys mi sie to podobalo,ale po ja kims czasie juz nie.Za blada cere tzrba pozniej opalac aby nie gryzla sie z blada karnacjia.A no i Solarium tez odradzam.Ja bym nie wybrala takiego zestawu juz nigdy wiecej.No ale to moje zdanie.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:56   #777
syndi35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A moze daj spokoj wlosom, bo z tego co piszesz sa bardzo zniszczone a C&S obawiam sie ze wytrawionych włosów nie zafarbuje lub wyjdą cuda niewidy
chętnie zostawiłabym je w spokoju, ale chcę je doprowadzić do takiego koloru, żeby mogły moje naturalne rosnąć
syndi35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:44   #778
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Niezapomiiinajka Pokaż wiadomość
Podoba mi się granatowa czerń Chciałabym zafarbować sobie włosy tym właśnie kolorem .
Tylko że mój naturalny kolor to ciemny blond, karnacje mam bardzo jasną...jak wyglądać będzie taka właśnie granatowa czerń do jaśniutkiej karnacji??
(chociaż podobno dobrze wyglądają bardzo ciemne włosy do jasnego koloru skóry, ale nie wiem...)
Proszę o pomoc: czy warto??
A może jednak zostać przy kolorze, którym już się farbowałam- wpadającym w rudość...
Jakie w ogóle kolory polecacie do jaśniutkiego koloru skóry ??

Pozdrawiam
Włosy najlepiej wyglądają jeśli są o ton lub dwa przyciemnione. Wtedy możesz mieć pewność, że będą pasowały do Twojej naturalnej karnacji. Blada cera blondynki + czarne włosy = zdecydowanie nie! Jeśli chcesz przyciemnić włosy pomyśl raczej o jakimś brązie (np. 4-naturalny brąz), podejrzewam, że też wyjdzie dosyć ciemny, a Ty zobaczysz jak będziesz się w tym kolorze czuła. Później eksperymentuj dalej. Ale tak gwałtownej zmiany, z blondu na czerń, nie polecam.
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:07   #779
syndi35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Niezapomiiinajka Pokaż wiadomość
Podoba mi się granatowa czerń Chciałabym zafarbować sobie włosy tym właśnie kolorem .
Tylko że mój naturalny kolor to ciemny blond, karnacje mam bardzo jasną...jak wyglądać będzie taka właśnie granatowa czerń do jaśniutkiej karnacji??
(chociaż podobno dobrze wyglądają bardzo ciemne włosy do jasnego koloru skóry, ale nie wiem...)
Proszę o pomoc: czy warto??
A może jednak zostać przy kolorze, którym już się farbowałam- wpadającym w rudość...
Jakie w ogóle kolory polecacie do jaśniutkiego koloru skóry ??

Pozdrawiam
Oj na pewno nie rób na pierwszy raz czarnego . Będziesz jeszcze bardziej blado wyglądać. Zrób sobie jakiś ciepły brązik
syndi35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:31   #780
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczyny mam dylemat plissss pomóżcie!!!! Wiec zacznę od tego ze mój kolor na włosach się już zmyl na połowie włosów to farba od fryzjera,zatem na reszcie to już moje eksperymenty.Po wstępnym rozjaśnieniu rozjaśniaczem i nałożeniu farby loreal preference jakimś tam popielatym blondzie nie ma już śladu a ja bym bardzo chciała w końcu pożegnać się z wstępnym rozjaśnianiem bo wczoraj musiałam ucharatac włosy 10 cm.z tego właśnie powodu.Tak właśnie poniszczyły mi włosy. I teraz mam dylemat czy już w miarę zdrowsze włosy potraktować garnierem 111 czy przejść na alabastrowy blond 8.1 garnier.W tym drugim przypadku w miarę chyba by się wyrównał z moimi naturalnymi włoskami i nie musiała bym ich traktować rozjaśniaczem ale w drugim przypadku garnier 111 mi się zawsze podobał i właśnie do takiego koloru dążyłam zawsze.Ale teraz jak widzę jakim kosztem to się zastanawiam czy warto.Teraz wyglądam jak dziewczynka z podstawówki w tych krótkich włosach, czuje sie łysa i gola bez moich włosków i co z tego mam.Co sadzicie o tym albatrosowym blondzie 8.1 .Poradzie coś bo przecież aż tak bardzo ciemny to on znowu nie wychodzi co??? a czy to zimny odcień bo w takich mi najlepiej??? nie chciała bym żeby były ciemne bo sie zle czuje w ciemnych odcieniach. Piszcie liczę na Was Kochaniutkie A no jak mi sie uda to zalacze foto z aktualnym kolorem abyście mogły ocenić kolorki dzięki.A to drugie zdjęcie to tak dla porównania jakie były przed katastrofa :-(

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-01 o 09:44
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.