Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 18:00   #4291
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Laindise - to zależy, co Cię straszy

Jeśli ghost story to polecam shutter (widmo), paranormal activity, inni (uwielbiam Nicole Kidman) ale z mniej popularnych Lokator (R. Polański), The Abandonned (ja - weteranka - czułam duży niepokój, świetny film), Lśnienie, Cmętarz dla zwieżąt (tytuł celowo z błędem, sposób strasznienia trochę przedawniony, ale uwielbiam ten film), Dead End (taki amerykański, ale naprawdę dobry), The Reflecting Skin (nie jest bardzo straszny, ale przepiękny, niesamowity, cudowny!).

Jeśli straszą Cię shockery, jatki, brutalność to polecam:
Serbski film, Salo czyli 120 dni sodomy, serię guinea pig, August Underground Mordum.

Jeżeli chcesz poczuc coś głębszego niż strach, silny niepokój, spróbuj Antychrysta (L. von Trier) albo Butów nieboszczyka.
Dokładnie czy krew i flaki czy 'po prostu' napięcie
Jak mogłam o Lśnieniu zapomnieć genialny!
Salo pojechałaś książki urywek czytałam, za film dziękuję - nie mam odwagi
Antychryst
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:03   #4292
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Salo jest swietne! Totalnie wynaturzone, ale jednak łagodniejsze od książki.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:03   #4293
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
pytanie z innej beczki

gdzie mogę kupić maski do włosów firmy BIOVAX?

ktoś używał?
SuperPharm
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:06   #4294
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Swoja droga, dmka - ogladalas tanczac w ciemnosciach Larsa? Bo do mnie, w obliczu tego, co już widziałam Larsa, ten film kompletnie nie przemawia, wydaje mi się łzawy i infantylny (zaznaczam że widziałam ok. połowy). Wolę go w klimacie Breaking the waves, melancholii, antychrysta właśnie.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:10   #4295
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Salo jest swietne! Totalnie wynaturzone, ale jednak łagodniejsze od książki.
Mam gdzieś na płycie zgrane (może jednak się skuszę )...i wiele innych dziwnych azjatyckich. Znajomy swego czasu takie 'perełki' mi zgrywał...jak chcesz to mogę przeszukać i kilka tytułów wklepać ale to naprawdę dziwactwa totalne...np Tetsuo - The Iron Men
A Sileni znasz?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Swoja droga, dmka - ogladalas tanczac w ciemnosciach Larsa? Bo do mnie, w obliczu tego, co już widziałam Larsa, ten film kompletnie nie przemawia, wydaje mi się łzawy i infantylny (zaznaczam że widziałam ok. połowy). Wolę go w klimacie Breaking the waves, melancholii, antychrysta właśnie.
Oglądałam kilka razy, pierwszy będąc w średniej szkole (znaczy lata temu)...do mnie przemawia w nim muzyka przede wszystkim - genialna, no i odliczane kroki pod koniec (ale nie widziałaś pewnie tej sceny :/)... faktycznie jest trochę oderwany od innych, ale mi się podobał. No i Bjork lubię też...
Melancholii niestety nie oglądałam muszę dorwać!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:12   #4296
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nie, nic mi to nie mówi. A co to?
Mój fetysz to filmy o nekrofilii, gdybys miala cos ciekawego to mow koniecznie.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Jej! nie oglądałaś melancholii! To niesamowity, poruszający film. Musisz koniecznie zobaczyć, to jest coś, po czym się zostaje w ciszy jeszcze długo po tym jak miną napisy końcowe. Ogromna dawka emocji, a w tym ani grama łzawości. Coś pięknego.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:18   #4297
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MatkoBosko, 45 minut czytałam. Jak można się tak rozpisać przez dwa dni Rany Julek! Już polowy zapomniałam co chciałam napisać



Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
NArazie macie h&m - owski lakier, ktory mi zaczyna gestniec
Taka płytka to moje niedoścignione marzenie.Zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera... Z włosami krótszymi o 15 cm
Później polecę kupić lakier do paznokci w ramach nagrody za odwagę
W końcu każda okazja jest dobra
Jak czytam o Twojej przygodzie z fryzjerem, to przypomniała mi się moja własna przygoda. Wtedy to mając włosy do pasa, grube i gęste, zdrowe i lśniące, niefarbowane i spięte w kucyk "fryzjerka" obcięła tuż przy skórze. Kucyk miałam upięty nisko. Włosy zachowała. Zamiast z włosami do łopatek wyszłam obcięta na chłopaka. Teraz się zastanawiam czy nie sprzedała ich na peruki Ryczałam chyba z miesiąc Byłam u niej pierwszy i ostatni raz

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja kupiłam z safari złoty na wzorki - zobaczę czy sie uda tym stemplować..
Ja mam Safari i są świetne! Do stempli również. Ostatnio jak się wkurzyłam na babeczkę na stoisku z kosmetykami.... łooo U mnie jest tylko jedno miejsce, gdzie mogę je kupić. Muszę fatygować się spory kawałek do sąsiedniego miasta. Byłam u niej kilka razy i ciągle ma te same kolory. Nic z mojej listy Safari. Kazała mi przyjechać w piątek, bo miała być dostawa i nowe kolory. To ja znowu jak ta głupia jadę taki kawał i co? I znowu te same kolory. Żadnej dostawy nie było Chyba zamówię je na Allegro. Szarpnę się i przepłacę te 8,80 zł za przesyłkę A przynajmniej będę mieć te, które chcę
Poza tym miałam wizję mani dla Rudej z użyciem tych lakierów, ale nie mam tych kolorów, więc moja wizja poszła w las A miało być tak pięknie...

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Paznokcie na dziś:
Essence Ice Eyes Baby
Bardzo ładny kolor. Do Natury mam daleko, więc pewnie nie kupię A chcę jeszcze Blue Addict.
W ogóle masz bardzo ładne paznokcie Ja mam szersze jak dłuższe.


Kupiłam tego nudziaka, którego podpatrzyłam u lolli. Świetny jest
Ten Essence Colour & Go White Secret też mi się podoba. Po ilu warstwach kryje? Wydaje mi się, że będzie też świetny do frencza. Dlaczego ja mam tak daleko Naturę???

Pierwszy raz stosowałam ostatniej nocy olejek do włosów. Na razie jakis super efektów nie zauważyłam, ale jestem dobrej myśli patrząc na Wasze kłaczki po olejach Zaopatrzyłam się też w szampon polecany przez lolii.
Słuchajcie, jakich używacie odżywek? Które są świetne po olejowaniu? Pewnie coś z Alterry?

Zamówiłam też Bundle Monster i jeszcze zaopatrzę się w Konada. I jeszcze Safari zamówię. Teraz boję się zalogować do mojego konta Nieźle nadszarpnęłam i nadszarpnę budżet. Szaleję A to wszystko przez Was!!! W ramach zadośćuczynienia każda zrzuca się po lakierze
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 18:20   #4298
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nie, nic mi to nie mówi. A co to?
Mój fetysz to filmy o nekrofilii, gdybys miala cos ciekawego to mow koniecznie.
Mam gdzieś taki film...sprawdzę tytuł i Ci (Wam ) napiszę na bank azjatycki jakiś, kojarzę pewną scenę...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:48   #4299
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Agateczka - najbliższy jakieś90 km ode mnie, a i tam nie bywam już i mi nie po drodze
No ja mam 30km ale i tak rzadko bywam w tamtym rejonie, przynajmniej ostatnio

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Agateczka
* Boski Ostatnio widzialam u siebie resztki brokatowej kolekcji ChG, normalnie umarlam! Ale powstrzymalam sie i nie kupilam ani jednego
a o chinkach nie mów bo zaczynam mieć niepochamowaną chęć posiadania większej ilość bo wish lista rośnie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

O topa mi chodziło .
Ruda no właśnie na początku tak myślałam ale potem napisałaś że na pierwszym zdjęciu a na pierwszym nie było topa i się nie dogadałyśmy

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

masz śliczny kształ paznokcia! mani z resztą też śliczne


ale cudne
Alex

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
moje zwyklaki serdeczny krótszy ale wyrównam dopiero jak troszke podrośnie jakość zdjęcia bardzo średnia jakbym mikrofalówką to zdjęcie robiła
Troszku mało widoczne fakt ale ładne i coś żywszego bym na nich widziała
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:25   #4300
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mogą rudzieć włosy? tak same z siebie?
oj mogę moge i to strasznie no jak ja farbuje na blond to jakoś rudości nie są mi wskazane

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Troszku mało widoczne fakt ale ładne i coś żywszego bym na nich widziała

wiem popsułam aparat a nie mam kasy na nowy buuu szukam sponsora!
pomalowałam je na odczepnego bo od Sylwestra chodziłam tylko w odżywce na paznokciach więc stwierdziłam żee muszę je maznąć czymkolwiek
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:52   #4301
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Ruda no właśnie na początku tak myślałam ale potem napisałaś że na pierwszym zdjęciu a na pierwszym nie było topa i się nie dogadałyśmy
No, to takie coś jak confetti

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
oj mogę moge i to strasznie no jak ja farbuje na blond to jakoś rudości nie są mi wskazane
Ja bym chciała, żeby moje włosy tak same z siebie się zrudziły
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 20:21   #4302
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ja mam Safari i są świetne! Do stempli również.

Zamówiłam też Bundle Monster i jeszcze zaopatrzę się w Konada.
No ja safari miałam jedno od razu odpryskiwalo. Ale może teraz coś jeszcze kupię kiedyś bo mam blisko, może nie za wiele kolorów ale coś tam wybiorę. A to złoto to musze dzisiaj przetestowac czy się nada... Miałam złoty z miss sporty - owszem odbijał się ale było to złoto z drobinkami i te drobinki lądowało na całym stemplu. Dlatego najlepsze byłoby perłowe złoto zeby to co w lakierze po zmyciu płytki nie wędrowało wszędzie dookoła (wiecie o co mi biga nie?)

No to szalejesz faktycznie... odradzałam BM. Ale to każdy musi na sobie przetestować - daj znać jak u ciebie będzie. Ja inwestuję sukcesywnie w konada.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:39   #4303
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Rudaa uduszę słucham tego http://www.youtube.com/watch?v=2Ppb_9DMyVM przeszło 50minut to się chyba nigdy nie znudzi



Ekhem ekhem! Mogę z radością ogłosić, że lakiery Simple Beauty są niesamowite. Przetrwał tarkę na gitarze, jest w 100% cały A za to jak się mieni na holo
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:55   #4304
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Rudaa uduszę słucham tego http://www.youtube.com/watch?v=2Ppb_9DMyVM przeszło 50minut to się chyba nigdy nie znudzi
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:04   #4305
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

czesc kochane nie bylo mnie przez wieki bo mialam w naprawie komputer, jesli chciałabym was nadrobic to zeszly by mi wieki pamietam piekne pazurki mgielki i cuuuudowny kształt framebasic poprostu miazga .
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:14   #4306
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31604762]Moje dzisiejsze.Od kogos skopiowałam pomysl,przepraszam
Możecie mi powiedzieć jak to robicie tak odstępy od skory i lakieru.Tak jak Ewalucja ?[/QUOTE] świetne są! Jak jaa? Lata praktyki a wiem że pędzelkiem zamoczonym w zmywaczu można oczyścić.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mój wczorajszy mani, zakochałam się w tym kolorze.
Virtual Street fashin vinylmania nr. 105 broken heart.
Już zapomniałam jak uwielbiam ciemne kolory na moich paznokciach
Mniam

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
pytanie z innej beczki

gdzie mogę kupić maski do włosów firmy BIOVAX?

ktoś używał?
superpharm, ja uzywałam chyba każdej najbardziej lubiuę taką niebieską

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
[
Znalazlam na aparace jakis strary mani, nie za piekny, ale chyba go tu nie wrzucalam. Teraz mam paznokcie duzo krotsze i nie moge na nie patrzec wrecz

Tak offtopujac (wiem, ze tu sa wlosomaniaczki)... Ale mi wlosy urosly dzieki rycynie Normalnie jak je wczoraj wyprostowalam i zobaczylam swoje odbicie w lustrze w szkole, z daleka to nie moglam uwierzyc! Szkoda, ze nie zrobilam zdjecia na poczatku kuracji, jest ogromna roznica (po ok 2miesiacach). No musialam sie pochwalic
: love: zakochałam się! Wstaw włoski Ja tez lubię rycyne

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wróciłam z wyprawy po Crystaliced z niczym. No nie tak całkiem, kupiłam blue addicted
Stąd pytanie, nakładacie coś pod spód? Czy blue jest sam w sobie kryjący? Pomaluję dopiero jutro, bo szkoda mi jeszcze zmywać wczorajszy mani

C:
nie kryje, trzeba granacik jakiś pod spód dać
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
moje zwyklaki serdeczny krótszy ale wyrównam dopiero jak troszke podrośnie jakość zdjęcia bardzo średnia jakbym mikrofalówką to zdjęcie robiła
ładny kolor

Witam was gorąco ale miałam wczoraj dzień wsiadłam do pociągu i okazało się że trzeba kupić miejscówkę było a ja miałam 2 zł w portfelu(bo 10 minut wczesniej kupiłam dwa lakiery na konkurs, eyeliner, opierscionek i frytki) i szukałam konduktora 30 min zeby mu to zgłosić odpuścił mi

a i maiałm 3 kolosy, na ten co kułam cały tydzień zawaliłam totalnie a ten który olałam poszedł mi dobrze także tak...

Pędzli jeszcze nie maaaa ja chciec moje ecotools!

A i jeszcze okazało się ze moje kolezanki z roku znalazły mój blog
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:23   #4307
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A i jeszcze okazało się ze moje kolezanki z roku znalazły mój blog
Jaaaaak? co mówiły? na pewno im się podoba blożek
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:32   #4308
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dmka nie mam pojęcia jak ale pytały mnie np a jaki krem nawilżający polecasz? A jaka firma lakierów jest najlepsza? i setki innych pytań jakbym była znawcą
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:35   #4309
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
czesc kochane nie bylo mnie przez wieki bo mialam w naprawie komputer, jesli chciałabym was nadrobic to zeszly by mi wieki pamietam piekne pazurki mgielki i cuuuudowny kształt framebasic poprostu miazga .
Czeeeść

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A i jeszcze okazało się ze moje kolezanki z roku znalazły mój blog
Nic, tylko się cieszyć


Moja wisienki/czeresienki/czy inne jakieś -enki.
Mam słit focie do tutorialu, ale chyba sobie odpuszczę, w sumie banalne są, nie będę się kompromitować na mym blogasku
Poza tym są koślawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI2110.jpg (68,6 KB, 66 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 22:09   #4310
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To wcale nie jest śmieszne Podłączyłam wieżę do kompa i zarzuciłam to podczas odkurzania. Aż mama przyszła do pokoju sprawdzić czy ze mną wszystko ok... Latałam z tym odkurzaczem jak jakiś psychol
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:17   #4311
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

To uzależnia, ja to nucę już od dwóch dni

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

O, teraz znowu zaczęłam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:42   #4312
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

napisalam cos i mi zjadlo !

wstawilam na bloga podsumowanie lakierowe, zajrzyjcie

wiecie co, drugi raz mam na paznokciach cc fashion addict i duzo lepiej teraz wyglada, moze sie do neigo przekonam..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:51   #4313
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
To wcale nie jest śmieszne Podłączyłam wieżę do kompa i zarzuciłam to podczas odkurzania. Aż mama przyszła do pokoju sprawdzić czy ze mną wszystko ok... Latałam z tym odkurzaczem jak jakiś psychol


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
To uzależnia, ja to nucę już od dwóch dni

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

O, teraz znowu zaczęłam
Narwhal, narwhals, swimming in the ocean...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:10   #4314
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

to ja nawet swoich nie wstawiam bo nie skracalam i znowu uslysze ze sa nieestetyczne ale i tak was kocham
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:13   #4315
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
to ja nawet swoich nie wstawiam bo nie skracalam i znowu uslysze ze sa nieestetyczne ale i tak was kocham
Bla, bla, bla
Marudzisz, od tego jesteśmy, żeby się czepiać
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:37   #4316
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

poprostu wg was sa za dlugie rozumiem ale mi sie podobaja jest mi jeszcze w nich wygodnie i komfortowo a to chyba najwazniejsze .
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 02:45   #4317
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No to ja na dobranoc... w zasadzie dla niektórych może na dzień dobry

Joko Find your color J113 cherry mousse
jedno z moich nowo nabytych bordo.

Coś jęczałam ostatnio na szeroki pędzelek w tych lakierach - ale reflektuję się, sa fajne jak się nauczy operować. Ubóstwiam lakiery Joko. I Virtuale w większości mi odpowiadają a te Joko FC też. Coś czuję, że muszę kupić kolejne pudełko.....

Aha i dla zainteresowanych te rzygi na drugim zdjęciu na kciuku i serdecznym to wzorek zrobiony złotym Safari. Niestety efekt dokładnie taki jak z Miss Sporty. Zababrana drobinkami cała płytka i stempel po przetarciu zmywaczem i przy kolejnym odbiciu oprócz wzorka na paznokciu zostają też te osypane drobinki...

Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?

To trochę jak szukanie świętego graala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00786.jpg (31,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00788.jpg (35,1 KB, 45 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 09:55   #4318
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

sara pokazuj niech rosną jeśli ci z nimi dobrze każda z nas ma jakąś inną długość maxymakną Widzimy tylko dłoń i dlatego wydaje się że są taaaaaaakie długie ale pewnie przy całek sylwetce robią wrażenie. Ważne że sa zadbane, pomalowane i wygodne dla Ciebie

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Mgiełka, ja tam widzę wzór, taki fajny efekt vintage
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:13   #4319
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Moja wisienki/czeresienki/czy inne jakieś -enki.
Mam słit focie do tutorialu, ale chyba sobie odpuszczę, w sumie banalne są, nie będę się kompromitować na mym blogasku
Poza tym są koślawe
Nie wygłupiaj się Wrzucaj Pamiętaj, że ja jestem lakierowym laikiem z dwiema lewymi rękami Nie mogę się napatrzeć na Twoją długą płytkę. Moja jest jak połowa Twojej Co to za błękit?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Aha i dla zainteresowanych te rzygi na drugim zdjęciu na kciuku i serdecznym to wzorek zrobiony złotym Safari. Niestety efekt dokładnie taki jak z Miss Sporty. Zababrana drobinkami cała płytka i stempel po przetarciu zmywaczem i przy kolejnym odbiciu oprócz wzorka na paznokciu zostają też te osypane drobinki...

Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?

To trochę jak szukanie świętego graala
Jaki ładny odcień bordo! Taki elegancki. Jak znajdę będzie mój Niee noo, ja przy Was zbankrutuję! Moja kartka z lakierami do zakupienia jest coraz dłuższa

Ja mam srebrny z Safari. Raz tylko robiłam nim wzorki, ale nawet było ok. Safari ma też perłowe. Też złoto.
Muszę jeszcze raz wypróbować to srebro. Może w przypadku srebrnego też jest tak jak piszesz.

Ale jestem ciekawa czy moje BM będzie się odbijało. Zaryzykowałam. Raz się żyje
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-01-15 o 10:15
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:19   #4320
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
poprostu wg was sa za dlugie rozumiem ale mi sie podobaja jest mi jeszcze w nich wygodnie i komfortowo a to chyba najwazniejsze .
Jeśli Ty się czujesz w nich dobrze - gdzie widzisz problem? Ja z takimi paznokciami bym sobie przynajmniej zrobiła krzywdę - jak mam takie jak teraz potrafię sobie wsadzić niechcący do oka, a co dopiero, jakby były dłuższe
Tak że dbaj o nie i chwal się

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to ja na dobranoc... w zasadzie dla niektórych może na dzień dobry

Joko Find your color J113 cherry mousse
jedno z moich nowo nabytych bordo.

Coś jęczałam ostatnio na szeroki pędzelek w tych lakierach - ale reflektuję się, sa fajne jak się nauczy operować. Ubóstwiam lakiery Joko. I Virtuale w większości mi odpowiadają a te Joko FC też. Coś czuję, że muszę kupić kolejne pudełko.....

Aha i dla zainteresowanych te rzygi na drugim zdjęciu na kciuku i serdecznym to wzorek zrobiony złotym Safari. Niestety efekt dokładnie taki jak z Miss Sporty. Zababrana drobinkami cała płytka i stempel po przetarciu zmywaczem i przy kolejnym odbiciu oprócz wzorka na paznokciu zostają też te osypane drobinki...

Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?

To trochę jak szukanie świętego graala
Ładne te rzygi

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Nie wygłupiaj się Wrzucaj Pamiętaj, że ja jestem lakierowym laikiem z dwiema lewymi rękami Nie mogę się napatrzeć na Twoją długą płytkę. Moja jest jak połowa Twojej Co to za błękit?
Po tatusiu płytke mam Jakieś tam te geny mi oddał oprócz tendencji do dostawania zapalenia mieszków włosowych

Lakierowym laikiem, taaa. A co i mój Parkinson mamy powiedzieć?
Na bloga stworzę dzisiaj jakieś słit pazurki. W końcu pracę dyplomową muszę pisać, więc mogę paznokcie codziennie malować
A lakier to You belong to me Essence. W sumie to mięta bardziej niż niebieski, ale "mój aparat to daltonista", jak powtarzałam już niejednokrotnie.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.