Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 14:33   #3631
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już któryś dzień z rzędu używam Diora Nude i jestem bardzo zadowolona . Całkiem nieźle sie trzyma, a kolor 020 jakoś nie ciemnieje i dobrze zgrywa sie z moim kolorytem cery. Może odrobinkę bardziej się świecę, niż po EL DW Light, ale i tak jest całkiem przyzwoicie pod tym względem. No i w porównaniu z EL super się go aplikuje.
A masz próbkę Olu? Czy kupilas podklad?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:33   #3632
nichiren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shit, podczas uzywania przed tydzień nowej wersji tego diora Nude wygenerowała mi sie potrzeba, aby go mieć. Kolor Peach to wypisz wymaluj mój kolor karnacji 021 i 020 sa za ziemiste i za bezowe.
I musze sie poskarżyc na babki w marrio - dały mi probkę starego nudka :/ bo sie swieci na ryjku juz w polowie dnia, a ten z douga nie. a pytałam, czy na pewno nowa wersja, to kiwała ze oczywiście, tak, tak, wrrr

moze w dugim dały ci starą bo nowa wersja jest bardziej glow
nichiren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:47   #3633
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A masz próbkę Olu? Czy kupilas podklad?
Kupiłam podkład . Zakup robiłam w ramach 30% rabatu w S. W sumie nie wiem jaką wersję nabyłam - w domu sprawdzę dokładnie i jak coś to dam znać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:12   #3634
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład . Zakup robiłam w ramach 30% rabatu w S. W sumie nie wiem jaką wersję nabyłam - w domu sprawdzę dokładnie i jak coś to dam znać.
Ja sie wlasnie zastanawiałam, jak rozponowac nowego nudka od starego i po testerze nie widze roznicy. Moze Ty bedziesz wiedziec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:19   #3635
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

przedstawiam pierwsze wrażenia dot bazy lancomowej, którą Jamestown pokazywała na filmiku - no takiego szału i wrażenia jak na wideo to mi nie zrobiła niestety
aczkolwiek uczciwie muszę jej przyznać, że nieco wygładziła ryjek i pochowała moje kratery, więc cośtam widać robi. A teraz się okaże co z trwałością robi i takie tam - będę się oglądać we wszystkich lusterkach dostępnych i robić notatki
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:19   #3636
zyta_1982
Raczkowanie
 
Avatar zyta_1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 44
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hej dziewczyny a ja dzisiaj w Sephorze nabyłam MUFE Tango Palette w cenie wyprzedażowej i jestem nią zachwycona.Świetnie mi się sprawdziły te cienie w charakterze eyelinera Jeżeli do wieczora nie zginął na powiece śmiercią naturalną ( a na to się póki co nie zanosi) to będzie to mój strzał w 10
Cena promocyjna - 89 zł

Edytowane przez zyta_1982
Czas edycji: 2013-01-04 o 15:58
zyta_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:20   #3637
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
89zł kosztował jeszcze na początku grudnia. O ile nie zrobili podwyżek to będzie nadal w tej cenie. Polecam
Ja chcę jej używać na linię wodną. Polecasz? Długo się trzyma?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 15:45   #3638
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
[taka bylam z siebie dumna i az z tej dumy kliknely mi sie na asosie melisski baletki z kokarda ]

No! W końcu powiew świeżości w wątku, coś innego niż malowidła


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement
Małgosiu, jestem pod wrażeniem wiedzy Bardzo wszechstronne i zdroworozsądkowe podejście

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
przedstawiam pierwsze wrażenia dot bazy lancomowej, którą Jamestown pokazywała na filmiku - no takiego szału i wrażenia jak na wideo to mi nie zrobiła niestety
aczkolwiek uczciwie muszę jej przyznać, że nieco wygładziła ryjek i pochowała moje kratery, więc cośtam widać robi. A teraz się okaże co z trwałością robi i takie tam - będę się oglądać we wszystkich lusterkach dostępnych i robić notatki
W ogóle te bazy Lancome to średnie są niestety

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-01-04 o 16:02
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:52   #3639
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie wlasnie zastanawiałam, jak rozponowac nowego nudka od starego i po testerze nie widze roznicy. Moze Ty bedziesz wiedziec
Powiem Ci, że nie mam kompletnie pojęcia, o co chodzi z tymi wersjami, ale mój podkład nazywa się (piszę wszystko tak jak stoi na butelce ):

NUDE

TEINT ECLAT EFFET PEAU NUE

NUDE
SKIN-GLOWING MAKEUP

Zachowałam nawet wielkość czcionki .
Jak przejrzałam na KWC, to wychodzi na to, że to jest chyba ta nowa wersja . Kod jest 2U01, więc jak sprawdziłam, to data produkcji to lipiec 2012r.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:56   #3640
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie trzeba się znać jak masz skład podany, to jedynie musisz wiedzieć, że to, co na początku występuje w preparacie w największej ilości, im bliżej końca tym % udziału jest mniejszy.

Cały przemysł kosmetyczny tak wygląda, nie ma się co oszukiwać.
Kwestia wyboru - czego szukamy, czego oczekujemy po kosmetyku; ja uważam, że efekty (krótko bądź długofalowe) są najważniejsze, ale przyjemność z użytkowania też jest ważna, jeśli wiem, że towar luksusowy za luksusową cenę poprawi mi samopoczucie to kupuję, w końcu połowa sukcesu (upiększającego) mieści się w głowie inna sprawa, jeśli wiadomo, że są rzeczy szkodliwe dla zdrowia... tu byłabym bardzo ostrozna; chociaż moja (wspomniana wyżej) siostra będąca doktorem nauk chemicznych (robi habilitację na PG) uważa że my - jako część składowa środowiska - jesteśmy wraz z tym środowiskiem już tak skażeni, ze certolenie się z ekożywnością i ekokosmetyką nie ma większego sensu
a ja bym chciała kiedyś zobaczyć porównanie jak wygląda np. Pani używająca tej strasznej chemii i Pani, która wciera w twarz olej.
I nie ma tu żadnego podtekstu, bo sama używam tylko JMO.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:00   #3641
zyta_1982
Raczkowanie
 
Avatar zyta_1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 44
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a ja bym chciała kiedyś zobaczyć porównanie jak wygląda np. Pani używająca tej strasznej chemii i Pani, która wciera w twarz olej.
I nie ma tu żadnego podtekstu, bo sama używam tylko JMO.

I najlepiej gdyby to były bliźniaczki Żeby nam tu geny nie namieszały
zyta_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 16:01   #3642
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez zyta_1982 Pokaż wiadomość
I najlepiej gdyby to były bliźniaczki Żeby nam tu geny nie namieszały
Żyjące w identycznych warunkach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:09   #3643
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

dokładnie to mamy juz podstawy do projektu badawczego, tylko teraz grupę trzeba zebrać
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:17   #3644
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nie mam kompletnie pojęcia, o co chodzi z tymi wersjami, ale mój podkład nazywa się (piszę wszystko tak jak stoi na butelce ):

NUDE

TEINT ECLAT EFFET PEAU NUE

NUDE
SKIN-GLOWING MAKEUP

Zachowałam nawet wielkość czcionki .
Jak przejrzałam na KWC, to wychodzi na to, że to jest chyba ta nowa wersja . Kod jest 2U01, więc jak sprawdziłam, to data produkcji to lipiec 2012r.
Tak to jest ta nowa wersja.

na starej było:

NUDE

TEINT FRACHEUR EFFET PEAU NUE

NATURAL GLOW HYDRATING MAKEUP



Konsystencją też się różnią, ta nowa jest bardziej płynna i taka „przyjemna” w aplikacji.

Stara zaś była taka… piankowa? i trochę tępa.
__________________
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:25   #3645
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

w jakiej cenie są teraz lakiery opi (te z oferty wyprzedażowej Sephory) ?
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:26   #3646
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w jakiej cenie są teraz lakiery opi (te z oferty wyprzedażowej Sephory) ?
Ja chyba płaciłam 25 zł.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:28   #3647
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Tak to jest ta nowa wersja.

na starej było:

NUDE

TEINT FRACHEUR EFFET PEAU NUE

NATURAL GLOW HYDRATING MAKEUP



Konsystencją też się różnią, ta nowa jest bardziej płynna i taka „przyjemna” w aplikacji.

Stara zaś była taka… piankowa? i trochę tępa.
To dobrze, bo z moją wiedzą w tym zakresie mogli mi wcisnąć starocia jakiegoś
Nie wiem, jaka konsystencja była w poprzedniej wersji, ale ta w nowej odsłonie baaardzo mi odpowiada
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:36   #3648
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Corii, czy te Diory Capture Totale te? Znalazłam w fajnej cenie pod oczy: http://allegro.pl/christian-dior-cap...895910365.html
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:11   #3649
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Z duma oznajmiam, ze nie kupilam dzis nic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 17:21   #3650
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nie mam kompletnie pojęcia, o co chodzi z tymi wersjami, ale mój podkład nazywa się (piszę wszystko tak jak stoi na butelce ):

NUDE

TEINT ECLAT EFFET PEAU NUE

NUDE
SKIN-GLOWING MAKEUP

Zachowałam nawet wielkość czcionki .
Jak przejrzałam na KWC, to wychodzi na to, że to jest chyba ta nowa wersja . Kod jest 2U01, więc jak sprawdziłam, to data produkcji to lipiec 2012r.
Dziękuję Olu, to bjuż będę wiedziec na przyszłość
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Corii, czy te Diory Capture Totale te? Znalazłam w fajnej cenie pod oczy: http://allegro.pl/christian-dior-cap...895910365.html
Tak, to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:21   #3651
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Ja chcę jej używać na linię wodną. Polecasz? Długo się trzyma?
Jutro zrobię test na linii wodnej i dokładnie Ci napiszę ile wytrzymuje bo szczerze mówiąc na linii wodnej miałam ją z 5 razy bo nie maluję tejże linii żadną kredką i nie sprawdzałam ile się trzyma. Za to pod łuki brwiowe jest bardzo fajna. Nakładasz, rozcierasz i fajny efekt daje.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żyjące w identycznych warunkach
Siostry syjamskie? tylko wtedy będzie 100% pewność że w identycznych warunkach przebywały.

Moim zdaniem bardzo ciekawy temat pracy badawczej. Szkoda tylko że pewnie nie dożyję czasu gdy ktoś zdecyduje się takie badania przeprowadzić.
Ogólnie teraz już odchodzą od badań na ludziach bo to przecież nieetyczne ale zwierzaki maltretują z przyjemnością
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:37   #3652
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Witajcie w nowym roku

Byłam na urlopie i widzę, ile promocji mnie omineło jutro spróbuję zaatakować Sephore, może coś sobie wynajdę na pocieszenie

Dziewczyny mam nietypowy problem-potrzebuję kupić na prezent dla mężczyzny komplet chusteczek do nosa, takich z materiału. Nie wiem czy w ogóle takie chusteczki to można jeszcze kupić?
Powinny być w miarę wypasione, porządne i nie za tanie, no ale takie normalne do używania na codzień, nie ozdobne z jakimiś złotymi haftami itp.
Czy któaś z Was może coś takiego widziała/ kupowała?

Witajcie!!!!!
Pozwolę sobie podpowiedzieć,że kiedyś widziałam takie chusteczki w sklepie Willsoor. zerknęłam na str. int. i tam też są
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:44   #3653
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Katowicach i Sosnowcu palet z S. do makijażu nie ma, bo koleżanka chciała abym jej kupiła. Oglądałam paletkę Naked piękna, ale nie kupiłam bo... właśnie bo się jeszcze zastanawiam ale kolory przepiękne Mam balsamy do ciała z drobinkami w cenie 12,00 zł + zestaw z mango (zostały tylko wody toaletowe śliczne) za 49,00 zł + tusz do rzęs w zestawie z mini płynem do demakijażu w cenie 49,00 zł z MUFE

Taszanta sprawdź w sklepie Riccardo_pl ostatnio chyba je tam widziałam

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2013-01-04 o 17:45
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:52   #3654
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jutro zrobię test na linii wodnej i dokładnie Ci napiszę ile wytrzymuje bo szczerze mówiąc na linii wodnej miałam ją z 5 razy bo nie maluję tejże linii żadną kredką i nie sprawdzałam ile się trzyma. Za to pod łuki brwiowe jest bardzo fajna. Nakładasz, rozcierasz i fajny efekt daje.
Będę wdzięczna
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:58   #3655
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

James

Cytat:

Pikne

A nic nie dzieje się z tą gumą? Nie żółkną itp? Obcierają? Pękają? Ścierają się na naszych polskich chodnikach? Spadają jak się stopa lekko spoci?
Ja akurat bardzo lubie melisski mam jedne baletki od ponad 2 lat i nic sie z nimi nie stało co do zolkniecia to nie wiem bo sa brązowe i w panterkowy wzorek. Ale nie pękają, nie obcieraja, jedyne baletki które noszę na bosa stopę bez szkody podeszwa sie troche sciera, tak jak normalnie w każdym innym bucie, ale one maja specjalnie pod palcami i piętami wiecej gumy, zeby było z czego sie scierac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:59   #3656
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Pikne

A nic nie dzieje się z tą gumą? Nie żółkną itp? Obcierają? Pękają? Ścierają się na naszych polskich chodnikach? Spadają jak się stopa lekko spoci?





.
Jestem posiadaczką 4 par melisek i cieszę się, że przyjaciółka mnie namówiła na nie. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do zakupu gumowych butów, sądziłam, że noga będzie się pocić i obcierać, buty nie warte zakupu jednak pomyliłam się. Buty są świetne, doskonale trzymają się stopy, wygodne, lekkie, mięciutkie i jeszcze pachnące co było dla mnie dużym zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym Także buty zdecydowanie polecam

M.in. posiadam te

Kupiłam je w answear latem za 89,00 zł. Ponadto japonki, sandałki i jeszcze jedne buty całe

Tutaj akurat wyprzedaże

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2013-01-04 o 18:04
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:00   #3657
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Orientujecie się dziewczyny w której sieciówce najtaniej kupię Revlon Colorstay?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:15   #3658
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38442584]Z duma oznajmiam, ze nie kupilam dzis nic .[/QUOTE]
brawo
chociaż Ty, bo tu miał być odwyk a jest szaleństwo

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jutro zrobię test na linii wodnej i dokładnie Ci napiszę ile wytrzymuje bo szczerze mówiąc na linii wodnej miałam ją z 5 razy bo nie maluję tejże linii żadną kredką i nie sprawdzałam ile się trzyma. Za to pod łuki brwiowe jest bardzo fajna. Nakładasz, rozcierasz i fajny efekt daje.



Siostry syjamskie? tylko wtedy będzie 100% pewność że w identycznych warunkach przebywały.

Moim zdaniem bardzo ciekawy temat pracy badawczej. Szkoda tylko że pewnie nie dożyję czasu gdy ktoś zdecyduje się takie badania przeprowadzić.
Ogólnie teraz już odchodzą od badań na ludziach bo to przecież nieetyczne ale zwierzaki maltretują z przyjemnością
bezsensu to co napisałaś, nikt nie robi badań na zwierzętach z przyjemnością i dla przyjemności. Testy na ludziach też są.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:25   #3659
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Orientujecie się dziewczyny w której sieciówce najtaniej kupię Revlon Colorstay?
Widziałam przed Sylwestrem w Super-Pharm po 39,90 ( w tej cenie bywają też w Hebe).

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Siostry syjamskie? tylko wtedy będzie 100% pewność że w identycznych warunkach przebywały.
Po co kombinować, gdyby ktoś był tak ciekawy to można by w ramach testu pół twarzy smarować produktami naturalnymi a pół chemią i sprawdzić po dłuższym czasie rezultaty tupu poprawa kolorytu/spłycenie zmarszczek/redukcja zaczerwienień czy wyprysków


Nawiązując - ja lubię testować kolorówkę na zasadzie konfrontacji: w wolny dzień, kiedy nie wychodzę z domu testuję sobie np. dwa podkłady/bazy/tusze na dwóch połówkach twarzy. Wtedy mam wiarygodny rezultat, bo produkty testuję w jednorakich warunkach, na bieżąco widzę, który jak się zachowuje itd.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:38   #3660
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

poka melisski


witamy

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Pisałam już na wątku Bobbi Brown, ale napisze i tu:
Może któraś z Was jest chętna dokonać zakupu Bobbi Brown z rabatem -20%?
Jest promocja w Douglasie w ZT - przy zakupie 3 produktów BB rabat -20%.

Ja potrezbuje puder w kamieniu, Hola-Ola róż. Brakuje nam trzeciego produktu

Ktoś się przyłączy?
Hej . Pisałam już na wątku Bobbi, że jestem chętna na podkład, o TEN w najjaśniejszym odcieniu - 0 porcelain.

Napisałam też do Ciebie PW
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.