Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 09:56   #2581
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Maju no wlasnie niewiem...co z tymi cieniami...
ten krem likwiduje troszke opuchniecia,wiec moze ja mam tak cienka skore wokol oczu ze gdy zlikwiduje mi opuchniecia to wtedy widac bardzo moje naczynka? bo juz tak to sobie tlumacze...
Dziwne
Do głowy przychodzi mi jedynie takie rozwiązanie: możliwe, że w czasie, kiedy używałaś Avene pod oczy przemęczałaś sie, nie wysypiałaś, źle odżywiałaś, byłaś osłabiona i stąd te cenie

Albo ten krem jakiś felerny jest

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Dalej
Bardzo fajny zbiór, nie a duży, podoba mi się.
Czy jesteś zadowolona z kremy do ciała Nivea Q10? Ujędrnia? Lepi sie? Jaki ma zapach?

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
To szampon (tfu kąpiel oczywiście ) Nutritive Bain Satin 1, nic specjalnego nie robi i jestem rozczarowana, niepotrzebnie dałam się namówić fryzjerce . Ot taki sobie dość łagody szamponik, owszem włosy sią miękkie i błyszczące ale taki sam efekt można uzyskać kosmetykiem 6 razy tańszym
Dziękuje za odpowiedź.
Ogladąłam te szampony na Allegro, ale zastanawiałam się czy watro wydać tyle pieniędzy na szampon, skoro nie zauważam zbytniej różnicy między szamponem fryzjerskim typu L'Oreal czy Kadus a zwykłym Pantene czy Gliss Kurem.
Skoro to taki "zbytek" to ja go nie chcę. Też powinnam Ci odpalić 10 % z zaoszczędzonych pieniędzy
Ale nadal kusi mnie cement do włosów Kerastase.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:03   #2582
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

mała aktualizacja:

zakup z piątku - peeling do rąk
zakupy z dzisiaj - reszta

Skusiłam sie jednak na Tisane - na szczęście nie czuję miodu Dla mnie to zapach bardziej kakaowy z domieszką toffi i wanilii

Niedługo będe musiała obfotografować od nowa zbiory, bo sporo sie pozmieniało (dużo zużylam, dużo poszło na allegro i troszke nowych rzeczy mam w porównaie z ostatnimi zdjęciami całej kolekcji)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6 i 8 pazdz.JPG (84,9 KB, 198 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:11   #2583
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

maju

krem jest z apteki,prosto z hurtowni zamowiony dla mniejakbym go z zamowila z internetu to bym miala jakies powazne podejrzenia,ale mozliwe ze sie przemeczalam(caly czas jestem zmeczona ostatnio) ale mysle ze to tez takie predyspozycje


Ines-ka
co do tych kwasow,to mam podobnie. to znaczy wysyp roznych dziwnych krostek niewiadomo skad...
dlatego ich unikam,bo kiedy mam wysyp na twarzy to wiem ze to od nich, dermatolog nazwal to alergia osobliwa.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:26   #2584
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hoooosenko z nieba mi spadłaś czy miałas peeling do dłoni Sephory? Też żółty? Jesli tak to możesz porównac go z Daxem? Jak w ogóle sie sprawuje?
Skąd masz te imbirowe cuda?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:41   #2585
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hoooosenko z nieba mi spadłaś czy miałas peeling do dłoni Sephory? Też żółty? Jesli tak to możesz porównac go z Daxem? Jak w ogóle sie sprawuje?
Skąd masz te imbirowe cuda?


Nie miałam żadnego innego peelingu - ten z daxa to mój pierwszy. Użyłam go raz i dłonei były gładkie i jednocześnie lekko natłuszczone.

A imbirowe cuda kupiłam w Biedronce Producent Torf Corporation (tołpa). Płyn 5,99 a krem do stóp 3,79. Z tej serii był jeszcze płyn cynamonowy ale słabo pachniał cynamonem, i balsam do ciała waniliowo-pomarańczowy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:48   #2586
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko, napisz koniecznie wrażenia jak poużywasz tych biedronkowych cudów

Jeśli chodzi o peeling daxa to ja jestem z niego bardzo zadowolona ale także nie mam porównania z innymi, słodko pachnie, wygładza i natłuszcza skóre, uwielbiam dłonie po jego użyciu ale do bardzo wrażliwej skóry może byc trochę zbyt ostry, tak mi sie wydaje
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:51   #2587
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ja dzisiaj kupilam tylko Afrodyte- płyn przeciwtrądz. bo mi tu ktoras zachwalala... no i pomimo ze mooocny to buzka za chwilkę taka mięciuuutka jeszcze zeby na wypryski pomógł;];]
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 16:20   #2588
rhytm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 15
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ile wy macie kosmetyków . No ale rozumiem, już jesteście hm... starsi . No ja pokażę swój bardzo skromny zbiór, a raczej zbiorek kosmetyków. No cóż więcej nie potrzebuje, mam tylko 13 latek i tyle mi wystarcza, chociaż na okres zimowy już trzeba zaczynać zakupy

Oto zbiorek, bardzo lubiane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pctr.jpg (119,0 KB, 184 załadowań)
rhytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 16:57   #2589
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają szampon z odżywką w tubie, z firmy Schwarzkopf, prosze o opinie, jak sie sprawują?
Chcę dzis go kupić, ale nie wiem, czy to nie zwykły bajer?
Ja mam ten do farbowanych włosów i dla mnie jest za słaby. Ogólnie bardzo lubię Gliss Kura, ale na tym szamponie się zawiodłam Myślałam, że będzie dobry do używania przed Waxem, bo zawsze najpierw myję włosy, potem nakładam jakiś balsam/odżywkę i po chwili rozczesuję, spłukuję i nakładam Waxa. I z tym szamponem chciałam trochę oszczędzić i czasu i włosom nakładanych specyfików, ale mój plan nie wypalił. Nie dość, że po tym szamponie włosy są szorstkie i nie chcą się rozczesywać ładnie, to jeszcze ma wrażenie, że on nie do końca je domywa. Jak miałam na włosach piankę i lakier, to musiałam je myć i myć i tak prawdę mówiąc czułam, że dalej są niedomyte

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam ten szampon w wersji Total Repair (seria pomarańczowa). Nie jest zły, po jego użyciu moje suche włosy dają się rozczesać i są dosyć miękkie. Jeśli jednak mam czas i tak dodatkowo stosuję odżywkę lub maskę, bo mimo wszystko sam ten szampon to za mało.
Poza tym pięknie pachnie, jest bardzo wydajny, ma kremową konsystencję
Z tą konsystencją to się zgodzę, jest kremowa ale na moich długich kręconych włosach pienił się średnio i musiałam go dużo użyć, także wydajny nie był.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W sytuacjach awaryjnych, np. jak dłużej pośpię rano i mam mało czasu, to wystarczy, włosy wyglądają przyzwoicie, ale do codziennego użytkowania wymagających włosów to na pewno za mało, także pewnie nie byłabyś zadowolona.
Ja jeszcze postanowiłam dać mu szansę, jak zacznę chodzić na basen (o ile zacznę ). Bo tak na co dzień, ani nawet w sytuacjach awaryjnych, to on dla mnie się w ogóle nie nadaje Ale może się zda, do zmycia basenowej wody z włosów

Cytat:
Napisane przez rhytm Pokaż wiadomość
Ile wy macie kosmetyków . No ale rozumiem, już jesteście hm... starsi . No ja pokażę swój bardzo skromny zbiór, a raczej zbiorek kosmetyków. No cóż więcej nie potrzebuje, mam tylko 13 latek i tyle mi wystarcza, chociaż na okres zimowy już trzeba zaczynać zakupy

Oto zbiorek, bardzo lubiane
Jak oceniasz balsam gruszka-chilli? Wąchałam go w sklepie i w sumie czułam tylko gruszkę, ale to chilii mnie zaintrygowało, czuć je w jakiś sposób?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:06   #2590
rhytm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 15
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak oceniasz balsam gruszka-chilli? Wąchałam go w sklepie i w sumie czułam tylko gruszkę, ale to chilii mnie zaintrygowało, czuć je w jakiś sposób?
Właśnie ja czuje samą gruszkę, a żal myślałam może coś bardziej ostrego, ale i tak zapach jest cudowny, tylko po nasmarowaniu się najlepiej umyć ręce z mydłem, bo jest strasznie gorzki, jeżeli mówić o pielęgnacji, to coś tam nawilża, mi właśnie odpowiada, nie mam aż tak bardzo suchej skóry.
rhytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:12   #2591
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Bardzo fajny zbiór, nie a duży, podoba mi się.
Czy jesteś zadowolona z kremy do ciała Nivea Q10? Ujędrnia? Lepi sie? Jaki ma zapach?
Dziękuje
Jeśli chodzi o ten krem konsystencje ma taką, która wydaje się szybko wchłaniać, ale trzeba chwilkę poczekać, aż wchłonie się dokładnie.Zapach ma ładny (mnie się kojarzy z zapachem babcinych kremów, ale mnie to nie przeszkadza), ale nie utrzymuje się zbyt długo.Natomiast w kwestii ujędrniania nie jest doskonały, ale zadowalający Nie jest z nim tak źle
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 17:39   #2592
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Dziękuje
Jeśli chodzi o ten krem konsystencje ma taką, która wydaje się szybko wchłaniać, ale trzeba chwilkę poczekać, aż wchłonie się dokładnie.Zapach ma ładny (mnie się kojarzy z zapachem babcinych kremów, ale mnie to nie przeszkadza), ale nie utrzymuje się zbyt długo.Natomiast w kwestii ujędrniania nie jest doskonały, ale zadowalający Nie jest z nim tak źle
ja tez mam ten kremik, i uwazam ze jest bardzo fajny smaruje nim glownie brzuszek bo mi akurat do brzucha najbardziej przypasowal,i na brzuchu widze efekty, natomiast na udach srednio na posladkach prawie wcale. ale wiadomo na posladkach skora jest grubsza wiec moze nie wchlania sie skutecznie.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 18:26   #2593
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Hosenko, napisz koniecznie wrażenia jak poużywasz tych biedronkowych cudów

Jeśli chodzi o peeling daxa to ja jestem z niego bardzo zadowolona ale także nie mam porównania z innymi, słodko pachnie, wygładza i natłuszcza skóre, uwielbiam dłonie po jego użyciu ale do bardzo wrażliwej skóry może byc trochę zbyt ostry, tak mi sie wydaje
Mam zamiar wypróbować je jeszcze dziś
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 18:59   #2594
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja mam ten do farbowanych włosów i dla mnie jest za słaby. Ogólnie bardzo lubię Gliss Kura, ale na tym szamponie się zawiodłam Myślałam, że będzie dobry do używania przed Waxem, bo zawsze najpierw myję włosy, potem nakładam jakiś balsam/odżywkę i po chwili rozczesuję, spłukuję i nakładam Waxa. I z tym szamponem chciałam trochę oszczędzić i czasu i włosom nakładanych specyfików, ale mój plan nie wypalił. Nie dość, że po tym szamponie włosy są szorstkie i nie chcą się rozczesywać ładnie, to jeszcze ma wrażenie, że on nie do końca je domywa. Jak miałam na włosach piankę i lakier, to musiałam je myć i myć i tak prawdę mówiąc czułam, że dalej są niedomyte


Z tą konsystencją to się zgodzę, jest kremowa ale na moich długich kręconych włosach pienił się średnio i musiałam go dużo użyć, także wydajny nie był.


Ja jeszcze postanowiłam dać mu szansę, jak zacznę chodzić na basen (o ile zacznę ). Bo tak na co dzień, ani nawet w sytuacjach awaryjnych, to on dla mnie się w ogóle nie nadaje Ale może się zda, do zmycia basenowej wody z włosów
Bardzo dziękuję za opinię, jakoś kusi mnie on
Czyżby ta fajna tuba, taka kolorowa łypała na me oko?
Eh....ale skoro takie opinie, i tak mi się nie przyda, a już dziś znów miałam go w łapach, lecz odstawiłam.
No ale teraz to już na bank podaruję go sobie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam zamiar wypróbować je jeszcze dziś
zaś kusisz kolejnymi cudami.
A ja tak lubię takie zapachy
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 19:04   #2595
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
zaś kusisz kolejnymi cudami.
A ja tak lubię takie zapachy
ceny tez kuszące: płyn 5,99, krem do stóp 3,79
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 19:08   #2596
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dzięki muszę się przejśc i obejrzeć te imbirki daj znac czy krem rozgrzewa, czy to pic na wodę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 19:15   #2597
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dzięki muszę się przejśc i obejrzeć te imbirki daj znac czy krem rozgrzewa, czy to pic na wodę.
Ok Jutro z rańca zdam z relacje Jutro wybiore sie chyba do drugiej Biedronki, ba ta w której byłam jakaś słabo zaopatrzona w kosmetyki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 20:40   #2598
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Wątek ten przeznaczam dla wszystkich fanek wszelkich mazideł do ciała, kremów, toników, balsamów i wszystkich innych waszych skarbów!!

Wklejajcie zdjęcia swoich kolekcji!!!

PS. Ja zdjęcia zrobię, jak mojego TŻ nie będzie w domu, żeby zawału nie dostał jak wszystko z szafek i kosmetyczek powyciągam
Dziewczyny (szczególnie ty Anciu ) macie świetne zbiory ja postaram sie wkleić moje. A może tak zbiory kosmetyków kolorowych ?????????? Jak jest już taki wątek to bardzo proszę podajcie link
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 20:43   #2599
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

jezuuu.....
Ja musze te biedronkowe cuda zobaczyć
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 21:34   #2600
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja tez mam kilka biedronkowych kosmetykow i musze powiedziec, ze sa naprawde dobre. Zakupiłam ostatnio ten kremik do stop z imbirem. Wg mnie dobrze nawilza, stopki sa gladkie, moze i troche rozgrzewa jak sie nalozy skarpetki po nasmarowaniu... Z tej samej firmy czyli Torf Corporation mam jeszcze balsam do ciała Body Expertiv, maskę do twarzy z oliwką i peeling wygładzająco-ujędrniajacy. Kusi mnie by kupic jeszcze ten płyn do kąpieli...
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:47   #2601
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
WOW, tylko tyle?! Jak Ci się sprawuje Clean & Clear i Kolastyna do ciała?




Teraz dodaje moje małe zbiorowisko, nie jest może ono jakieś pokaźne i bajeranckie ale jak na moje 18 latek wystarczy. A moje tak dogłębne i wielkie zainteresowanie wszystkimi babskimi tematami zapoczątkowało się dopiero jakieś 3 lata temu i narazie ewolułujea tu umieściłam
-perfumki
-szampony, żele, rzeczy do włosów i stópek
-balsamiki
-ingrediencja do buźki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ko.jpg (50,1 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sme.jpg (48,0 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ty.jpg (50,5 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki.jpg (45,3 KB, 255 załadowań)
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:59   #2602
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Magda785 wejdz w linki w moim podpisie kolekcja wcale nie taka skromna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 09:31   #2603
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wypróbowałam Biedronkowe imbiry

Płyn pachnei bardzo intensywnie - na opakowaniu jest napisane żeby wlać 5 nakretek. Tyle też wlałam, ale sądze że 3-4 wystarczą, bo płyn bardzos ie pieni no i mocno pachnie. Szkoda że na ciele się nie utrzymuje Krem całkiem sympatyczny. Gęsty, ale dobrze się wchłania - może to dlatego że ostatnio zaniedbałam stópki i nie smarowałam ich niczym od ok 3 tyg Nawilżenie przyzwoite. Czy rozgrzewa?? Jakieś lekkie mrowienie czułam

EDYCJA: po płynie skóra nie jest wysuszona nie uzyłam potem balsamu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 10:55   #2604
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

łeee u mnie nie było tych imbirowych rzeczy:/ na pocieszenie kupiłam sobie Peeling do stóp produkowany przez Tołpę za 2,29zł zobaczymy czy jest coś wart. Nigdy jeszcze nic nie kupiłam w Biedronce.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:13   #2605
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja poszalałam ostatnio z Clinique. Kupiłam kilka zestawów:
1)Zestaw 3 kroki nr 2
2)Zestaw - krem Superdefense, 15 min turnaround mask i concentrate
3)Zestaw Comforting Cream Cleanser, DDM, [IMG]Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer
4)Butla lotion nr 2, high definition mascara, krem Superdefense.
W gratisie dostałam pomadeczkę i 5ml wody Happy.
Wszystko z wyjątkiem płynu z zestawu na 4 jest w miniaturach, ale dzięki temu mam już 30ml DDM i 30ml Superdefense, który bardzo mi podpasował Z resztą też powoli się zapoznaję, jak wszystko wypróbuję będę rozważać dalsze pełnowymiarowe zakupy


Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2007-10-09 o 12:41
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:19   #2606
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja mam pytanie do Krakowianek, w Tesco na Kapelance widziałam stoisko Tołpy, opłaca się tam coś kupić?
Nigdy nie miałam do czynienia z kosmetykami tej firmy a parę rzeczy mnie kusiło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:29   #2607
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ostatnie zakupy :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x 001.jpg (108,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x 002.jpg (102,1 KB, 74 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:29   #2608
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A ja poszalałam ostatnio z Clinique. Kupiłam kilka zestawów:
1)Zestaw 3 kroki nr 2
2)Zestaw - krem Superdefense, 15 min turnaround mask i concentrate
3)Zestaw Comforting Cream Cleanser, DDM, [IMG]Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer
4)Butla lotion nr 2, high definition mascara, krem Superdefense.
W gratisie dostałam pomadeczkę i 5ml wody Happy.
Wszystko z wyjątkiem płynu z zestawu na 4 jest w miniaturach, ale dzięki temu mam już 30ml DDM i 30ml Superdefense, który bardzo mi podpasował Z resztą też powoli się zapoznaję, jak wszystko wypróbuję będę rozważać dalsze pełnowymiarowe zakupy

Ja tez kupiłam sobie te zestawy miniaturek - mam kosmetyczkę żółtą, niebieską i zieloną
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:20   #2609
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja tez kupiłam sobie te zestawy miniaturek - mam kosmetyczkę żółtą, niebieską i zieloną
A kolory kosmetyczek są przypadkowe czy przydzielone do konkretych zestawów? Ja w niebieskiej mam turnaround, w żółtej zestaw z kremem z antyoksydantami, 3 kroki w takiej malutkiej.
A co jest w zielonej?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:29   #2610
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

magda785 co to jest to pantene z taką pianką u góry?? coś na kształt glisskura psikacza-odżywki do włosów?? fajne wez cos napisz... czy cos dziala i jak pachnie. I czy jestes zadowolona z tej serii szamponow Avon Advence coś tam?? bo mam ochote kupic cos ale nie wiem czy dobre....


kasiasiar w pierwszym momencie myslalam ze ten palmolive to szampon jabłkowy, ktory wlasnie koncze a to jakis aloesowy... w Polsce ich nie ma jeszcze łeee... a fajny chociaz?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.