mikroskopijne "dziurki" w żelu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 20:40   #1
ponderosa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3

mikroskopijne "dziurki" w żelu


Witam,
dawniej pracowalam na zelach "neodesign" (pracowalo mi sie dosc dobrze, ale bylymatowe), ale ostatnio przerzucilam sie na polecany Perfect Lady Premium jednofazowy. Wszystko byloby cacy gdyby nie to ze po przemyciu obserwuje ze zel nie jest gladki tylko ma takie malutkie dziurki, ubytki. Pomyslalam sobie ze byc moze to wina cleanera (neo design). Ale potem poczytalam ze niektore z was uzywaja spirytusu lub acetonu. Wiec nie wiem czy to wina cleanera.
Zel jest utwardzony, ale moze trzymam go za krotko? kazdy zbudowany palec trzymam 1 min zeby zel nie splynal, a potem cala reke jeszcze 2min. Potem warstwe ostatnia trzymam 2 min.

czy ktos zna odpowiedz? Planuje zmienic cleaner (juz zamowiony) ale moze to nie to?

bede wdzieczna za odpowiedz, bo te dziurki sa widoczne w dobrym swietle i kiepsko to wyglada.
ponderosa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:30   #2
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

to nie wina cleanera...to pewnie bąbelki powietrza będące w żelu...a nałożone na paznokiec i utwardzone, po spiłowaniu i zmatowieniu tworzą te dziurki... i to albo wina żelu, albo tego, ze mieszasz żel pędzlem kiedy jest jeszcze w słoiczku :-( nie wolno mieszac żelu, bo robią sie wtedy pęcherzyki powietrza lub przerzuc się na lepszy żel
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:51   #3
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
to nie wina cleanera...to pewnie bąbelki powietrza będące w żelu...a nałożone na paznokiec i utwardzone, po spiłowaniu i zmatowieniu tworzą te dziurki... i to albo wina żelu, albo tego, ze mieszasz żel pędzlem kiedy jest jeszcze w słoiczku :-( nie wolno mieszac żelu, bo robią sie wtedy pęcherzyki powietrza lub przerzuc się na lepszy żel
Potwierdzam.Albo zbyt duza ilosc bąbelkow w zlu albo poprostu zel do niczego.Ponoc ta firma(PL) nie ma najlepszej opinii.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:03   #4
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

zdecydowanie powietrze w żelu, zwróć uwagę na to aby przed aplikacją żelu nie mieszać go żeby nie było w nim powietrza no i technika: tak delikatnie nakładaj żel, tak go rozsmarowuj na paznokci starając się nie odrywać pędzla od powierzchni paznokcia, każde klapnięcie pedzelkiem o paznokieć powoduje wbijanie się mikroskopijnych pęrzechyków powietrza do żelu. czyli nie klapaj tak pędzelkiem tylko głaszcz
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 07:17   #5
ponderosa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

dzieki za sugestie. Bede robic kolejne pazurki to zwroce baczniejsza uwage czy nie ciape pedzelkiem

przegladalam polecane przez was zele, ale dla mnie 100zl za 15ml to stanowczo za wysoka cena. no chyba ze kupie Activ. ten cenowo jest ok.
ponderosa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:33   #6
mari_bell
Raczkowanie
 
Avatar mari_bell
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
GG do mari_bell
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

Cytat:
Napisane przez ponderosa81 Pokaż wiadomość
dzieki za sugestie. Bede robic kolejne pazurki to zwroce baczniejsza uwage czy nie ciape pedzelkiem

przegladalam polecane przez was zele, ale dla mnie 100zl za 15ml to stanowczo za wysoka cena. no chyba ze kupie Activ. ten cenowo jest ok.
Ja szkoliłam sie na Perfect Lady, zmieniłam zele bo PL mi się zapowietrzały. Wybrałam Sun Flower ze względu na opinie dziewczyn & przyzwoitą cenę. Osobiście polecam SF
mari_bell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:05   #7
ponderosa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

Ja z kolei slyszalam ze SF jest dosc rzadki i dlatego czesto splywa na skorki. I ze tez sie zapowietrza (masa watkow na forum). wiec nie wyciagam pochopnych wnioskow na temat PL
ponderosa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 22:28   #8
elwa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: mikroskopijne "dziurki" w żelu

Co forum to inna opinia na temat SF. Ja się nabrałam, że jest dobry i teraz żałuję, że go kupiłam, bo tak jak ponderosa81 napisała, zalewa skórki i szybko podchodzi powietrzem. No ale nie mam jeszcze wielkiej firmy i nie moge sobie pozwolic na kupno od razu innych
elwa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.