Jupijej siostra wychodzi za mąż:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 23:33   #1
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528

Jupijej siostra wychodzi za mąż:D


Witam kochane moje
Aż sie boje Waszej oceny ale oczekuje,że będzie ona bardzo szczeraPotrzebne mi cenne wskazówki co do poprawki
Ten makijaż jest dla mnie bardzo ważny,gdyż ma byc ślubnym mojej najmłodszej siostryi zależy mi,żeby był najjjj.....

Liste kosmetyków dodam rano
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik

Edytowane przez paulina150528
Czas edycji: 2014-06-01 o 21:03
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 07:05   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Sam makijaz mi się podoba, ale nie wiem czy taki kolorek pasuje do Twojej siostry.
Możesz napisać jaki ma kolor suknia i dodatki, i czy kolor jaki ma na włosach będzie taki sam???
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 07:19   #3
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

a sis nie podobna do ciebie-jestescie rozniaste
makijaz mi sie podoba-przeszkadza mi blysk w ogledzinach zrob makijazyk za dnia plissssssssss
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:11   #4
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

A mi nie pauje kolorystycznie do Twojej siostry,cieżko w takim świetle stwierdzic cos kolorystycznie bo kiepskie swiatło,ale włosy ciepłe,brwi znowu za zimne i oczy w tym kolorze srednio mi sie widzą.Zrobiłabym buzie brązerem nie różem,oczy w kolorze złoto brązowym,jak gdzies znajde fotke to wstawie
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:14   #5
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

tez mysle ze lepiej brązer niż róż i podobnie jak dziewczyną te kolory mi nieco nie pasują.. jakie dodatki będzie miała panna młoda? no i szkoda ze fotki w sztucznym świetle bo chyba są troche przekłamane..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:16   #6
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

własciwie to nie musiałam długo szukac nowy makijaż Yen mokka z cynamonem po lekkim przerobieniu chyba by pasował pisze chyba bo nie widziałam Twojej siostry w swietle dziennym
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:17   #7
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Sam makijaz mi się podoba, ale nie wiem czy taki kolorek pasuje do Twojej siostry.
Możesz napisać jaki ma kolor suknia i dodatki, i czy kolor jaki ma na włosach będzie taki sam???

dziękuje suknia ecru ze złotymi wstawkamiNa włoskach bedzie już dzisiaj brązik


Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
a sis nie podobna do ciebie-jestescie rozniaste
makijaz mi sie podoba-przeszkadza mi blysk w ogledzinach zrob makijazyk za dnia plissssssssss


dzięki wredotko ja ją malowałam o 23 i dlatego ten błysk


Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
A mi nie pauje kolorystycznie do Twojej siostry,cieżko w takim świetle stwierdzic cos kolorystycznie bo kiepskie swiatło,ale włosy ciepłe,brwi znowu za zimne i oczy w tym kolorze srednio mi sie widzą.Zrobiłabym buzie brązerem nie różem,oczy w kolorze złoto brązowym,jak gdzies znajde fotke to wstawie

dziękuje za wskazówki jak się uda znaleśc to poprosze o fotke
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 08:20   #8
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Sam makijaż jest bardzo ładny, ale właśnie jakoś nie pasuje do Twojej siostry. Mnie najbardziej w tym makijażu przeszkadzają usta. Moim zdaniem zbyt blade i zimne.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:22   #9
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
tez mysle ze lepiej brązer niż róż i podobnie jak dziewczyną te kolory mi nieco nie pasują.. jakie dodatki będzie miała panna młoda? no i szkoda ze fotki w sztucznym świetle bo chyba są troche przekłamane..

dziękuje za rady złote


Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
własciwie to nie musiałam długo szukac nowy makijaż Yen mokka z cynamonem po lekkim przerobieniu chyba by pasował pisze chyba bo nie widziałam Twojej siostry w swietle dziennym

dziękuje właśnie tak mi chodził po głowie ten makijaż Yen ale ....siostra zaszalała i kwiatki rózowe wzieła
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:24   #10
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

suknia ecru jak zobaczyłam Twa siostre od razu mi to przyszło do głowy
jak na włosach braziki to ociepl policzki brazerem na oko daj złoto z różem i brazem do tego delikatny błyszczyk
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:28   #11
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Sam makijaż jest bardzo ładny, ale właśnie jakoś nie pasuje do Twojej siostry. Mnie najbardziej w tym makijażu przeszkadzają usta. Moim zdaniem zbyt blade i zimne.

dziękuje


Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
suknia ecru jak zobaczyłam Twa siostre od razu mi to przyszło do głowy
jak na włosach braziki to ociepl policzki brazerem na oko daj złoto z różem i brazem do tego delikatny błyszczyk

hm....a w jakiej kolejności cienie róż pomiędzy brązem i złotem
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 08:41   #12
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

dla mnie np nie ma kolejnosci na powieke dałabym cien loreala np bo jest sliczny ,wklejam zdjecie i bardzo trwały,i złoty tez moze byc z loreala maja i jasne złoto i ciemniejsze,rozswietlic kaciki jasnym złotem nałożyc róż na powieke, potem na to złoto lub na odwrót rozetrzec w zew.kaciku dac jaki połyskujacy ciemnieszy brazik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lorsolar.jpg (21,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:17   #13
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

nie pasuje mi kolorystyka, ja Twoją siostrę widzę w brązach
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:45   #14
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
dla mnie np nie ma kolejnosci na powieke dałabym cien loreala np bo jest sliczny ,wklejam zdjecie i bardzo trwały,i złoty tez moze byc z loreala maja i jasne złoto i ciemniejsze,rozswietlic kaciki jasnym złotem nałożyc róż na powieke, potem na to złoto lub na odwrót rozetrzec w zew.kaciku dac jaki połyskujacy ciemnieszy brazik
popieramtaka kolorystyka pasowałaby do Twojej siostry i do całego stroju z dodatkami ja od siebie bym dodała delikatna kreseczke eyelinerem taką dłuzsza
i mi się wydaje ze jestescie do sie podobne

całuski
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:39   #15
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

ja mam podobne spostrzeżenia, że make up ok ale nie w takich kolorach, choć może to wina sztucznego światła;/
Usta mi nie pasują i brakuje mi bardziej pokreślonych brwi. Oko bardziej w złocie bym dała, jeśli sukienka ma mieć wstawki złote

P.s. Najlepszego spóźnionego na urodzinki, pelasam, że nie na czas, ale jak najbardziej szczerze spełnienia marzeń i takiej radości na buźce jaką codziennie pokazujesz
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:16   #16
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Oczka piękne, ale twarz ma za różową! Bardzo się to rzuca w oczy, przynajmniej na moim kompiku.
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:19   #17
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
A mi nie pauje kolorystycznie do Twojej siostry,cieżko w takim świetle stwierdzic cos kolorystycznie bo kiepskie swiatło,ale włosy ciepłe,brwi znowu za zimne i oczy w tym kolorze srednio mi sie widzą.Zrobiłabym buzie brązerem nie różem,oczy w kolorze złoto brązowym,jak gdzies znajde fotke to wstawie
też o złotku pomyślałam.
Ten makijaż nie pasuje do Twojej siostry.
Buzia wygląda na mocno różową.
A skoro suknia będzie ecri i brązowe włosy to poszłabym z makijazem w tonacji brązów i złota.
Kolor cienia wydaje sie być za jasny, wygląda jak biało-fioletowa plama; choć może to wina światła
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:54   #18
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Na zdjęciach twarz wydaję sie być:
* za różowa (użyła bym bronzera i odrobinkę różu),
* za bardzo się świeci (polecam podkład Revlon ColorStay)
* kolory cieni jakoś mi nie pasują (może jakiś brudny pudrowy róż, albo złoty + brązik + kreseczka cieniutka) a i cienie najlepiej żeby były matowe i satynowe bez drobinek - najładniej na zdjęciach wychodzą
* z ustami również coś zgrzyta (może jakaś pomadka (+kredka do obrysowania ust) satynowa w kolorze brudnego różu taka delikatna nie za ciemna + bezbarwny błyszczyk bez drobinek ) to chyba tyle
__________________

Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:24   #19
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Widzę, że się tu mój makijaż przywołuje

Co do tego makijażu, to pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to niezbyt trafiona kolorystyka, o czym dziewczyny juz pisały zresztą. Drugie, to twarz zbyt błyszcząca, co nie wygląda zbyt estetycznie na zdjeciach. Trzeba ten błysk zatuszować pudrem sypkim, matującym najlepiej. Sis będzie mieć robione zdjecia w róznym świetle i róznymi aparatami jak przypuszczam, więc trzeba by popracować nad zniwelowaniem tego błysku. Twoja sis ma lekko różowawą cerę, więc zrezygnowałabym z różu w makijażu. Na policzki najlepiej puder brązujący, niezbyt błyszczący, taki satynowy najfajniejszy byłby, na to ewentyalnie na same pućki minimalnie dziewczęcego rózu ze złotymi drobinkami (Bourjois ma taki, numer 34 rose d'or - podaję przykładowo, żebyś zobaczyła o jaki kolorek mi chodzi). Oczy w brązach i złocieniach, satynowych najlepiej, do tego brązowa kreseczka linerem na górnej powiece i mocno wytuszowane rzęsy (można pokusić się o sztuczne lub kępki). Pod łuk brwiowy troszeczkę rozświetlacza (może być ten róz Bourjois, minimalnie, a będzie akcencik różu). Usta obrysowane i wypełnione konturówką, na to naturalny błyszczyk lub szminka, taka brązowo-różowa. Podkreślone brwi. Weź Kochana pod uwagę to, ze ja piszę na podstawie zdjęć robionych z lampą, trochę przekłamujących kolor, Najlepiej by było, jakbyś zrobiła sis makijaż i zdjęcia w świetle dziennym, do południa, i żeby sis go ponosiła aż do wieczora i zobaczyła w sztucznym swietle, i od razu zobaczycie jak się taki makijaż będzie trzymał. Powodzenia
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 18:27   #20
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
nie pasuje mi kolorystyka, ja Twoją siostrę widzę w brązach
Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
dla mnie np nie ma kolejnosci na powieke dałabym cien loreala np bo jest sliczny ,wklejam zdjecie i bardzo trwały,i złoty tez moze byc z loreala maja i jasne złoto i ciemniejsze,rozswietlic kaciki jasnym złotem nałożyc róż na powieke, potem na to złoto lub na odwrót rozetrzec w zew.kaciku dac jaki połyskujacy ciemnieszy brazik
Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
popieramtaka kolorystyka pasowałaby do Twojej siostry i do całego stroju z dodatkami ja od siebie bym dodała delikatna kreseczke eyelinerem taką dłuzsza
i mi się wydaje ze jestescie do sie podobne

całuski
Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
ja mam podobne spostrzeżenia, że make up ok ale nie w takich kolorach, choć może to wina sztucznego światła;/
Usta mi nie pasują i brakuje mi bardziej pokreślonych brwi. Oko bardziej w złocie bym dała, jeśli sukienka ma mieć wstawki złote

P.s. Najlepszego spóźnionego na urodzinki, pelasam, że nie na czas, ale jak najbardziej szczerze spełnienia marzeń i takiej radości na buźce jaką codziennie pokazujesz
Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Oczka piękne, ale twarz ma za różową! Bardzo się to rzuca w oczy, przynajmniej na moim kompiku.
Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
też o złotku pomyślałam.
Ten makijaż nie pasuje do Twojej siostry.
Buzia wygląda na mocno różową.
A skoro suknia będzie ecri i brązowe włosy to poszłabym z makijazem w tonacji brązów i złota.
Kolor cienia wydaje sie być za jasny, wygląda jak biało-fioletowa plama; choć może to wina światła
Cytat:
Napisane przez Asieńka_86 Pokaż wiadomość
Na zdjęciach twarz wydaję sie być:
* za różowa (użyła bym bronzera i odrobinkę różu),
* za bardzo się świeci (polecam podkład Revlon ColorStay)
* kolory cieni jakoś mi nie pasują (może jakiś brudny pudrowy róż, albo złoty + brązik + kreseczka cieniutka) a i cienie najlepiej żeby były matowe i satynowe bez drobinek - najładniej na zdjęciach wychodzą
* z ustami również coś zgrzyta (może jakaś pomadka (+kredka do obrysowania ust) satynowa w kolorze brudnego różu taka delikatna nie za ciemna + bezbarwny błyszczyk bez drobinek ) to chyba tyle

dziękuje kochane moje za wszystkie wskazówki:c mok:
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:31   #21
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Widzę, że się tu mój makijaż przywołuje

Co do tego makijażu, to pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to niezbyt trafiona kolorystyka, o czym dziewczyny juz pisały zresztą. Drugie, to twarz zbyt błyszcząca, co nie wygląda zbyt estetycznie na zdjeciach. Trzeba ten błysk zatuszować pudrem sypkim, matującym najlepiej. Sis będzie mieć robione zdjecia w róznym świetle i róznymi aparatami jak przypuszczam, więc trzeba by popracować nad zniwelowaniem tego błysku. Twoja sis ma lekko różowawą cerę, więc zrezygnowałabym z różu w makijażu. Na policzki najlepiej puder brązujący, niezbyt błyszczący, taki satynowy najfajniejszy byłby, na to ewentyalnie na same pućki minimalnie dziewczęcego rózu ze złotymi drobinkami (Bourjois ma taki, numer 34 rose d'or - podaję przykładowo, żebyś zobaczyła o jaki kolorek mi chodzi). Oczy w brązach i złocieniach, satynowych najlepiej, do tego brązowa kreseczka linerem na górnej powiece i mocno wytuszowane rzęsy (można pokusić się o sztuczne lub kępki). Pod łuk brwiowy troszeczkę rozświetlacza (może być ten róz Bourjois, minimalnie, a będzie akcencik różu). Usta obrysowane i wypełnione konturówką, na to naturalny błyszczyk lub szminka, taka brązowo-różowa. Podkreślone brwi. Weź Kochana pod uwagę to, ze ja piszę na podstawie zdjęć robionych z lampą, trochę przekłamujących kolor, Najlepiej by było, jakbyś zrobiła sis makijaż i zdjęcia w świetle dziennym, do południa, i żeby sis go ponosiła aż do wieczora i zobaczyła w sztucznym swietle, i od razu zobaczycie jak się taki makijaż będzie trzymał. Powodzenia


dziękuje pięknie tak Twój makijaż poszedł na pierwszy plan hihihi ale idealnie będzie pasowałszkoda,żes tak daleko bo bym Cie zatrudniła do pomocy
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:37   #22
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

twoja siostra na tych zdjeciach przypomina mi troche M.W Walese a poza tym to tez wlasnie makijaz slubny taki kojarzy mi sie z czyms mniej polyskujacym no i gratulacje dla siostry
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:45   #23
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
twoja siostra na tych zdjeciach przypomina mi troche M.W Walese a poza tym to tez wlasnie makijaz slubny taki kojarzy mi sie z czyms mniej polyskujacym no i gratulacje dla siostry

dziękuje w imieniu siostry
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:21   #24
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
twoja siostra na tych zdjeciach przypomina mi troche M.W Walese
Coś w tym jest bo mi się też z kojarzyło z młodą Wałęsówną
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:36   #25
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Coś w tym jest bo mi się też z kojarzyło z młodą Wałęsówną
wlasnie... ogladalam dzisiaj z rana i tez mi sie skojarzyło... moze wy jestescie rodziną z wałęsą ?
też bym proponowala coś lżejszego ,może jakies odcienie beżu, brązu ... ?
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:52   #26
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Coś w tym jest bo mi się też z kojarzyło z młodą Wałęsówną




Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
wlasnie... ogladalam dzisiaj z rana i tez mi sie skojarzyło... moze wy jestescie rodziną z wałęsą ?
też bym proponowala coś lżejszego ,może jakies odcienie beżu, brązu ... ?

no niestety nie jesteśmypokombinuje coś jesczejuż wiem co i jak ma byc mniej wiecej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:13   #27
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

mi najbardziej nie pasuje kolor ust, ja bym dała bardziej w beż niż róż i może wtedy zupełnie inaczej wyglądałby ten makijaż
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:11   #28
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
mi najbardziej nie pasuje kolor ust, ja bym dała bardziej w beż niż róż i może wtedy zupełnie inaczej wyglądałby ten makijaż

dziękuje za uwagi
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:19   #29
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

Paola pogratuluj siostrze i złoż najserdeczniejsze życzenia ode mnie ,a co do makijażu to mnie aż tak strasznie nie razi ale zgadzam się z dziewczynami
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:59   #30
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Jupijej siostra wychodzi za mąż:D

to i ja się przyłączę strasznie mi tu brwi nie pasują. nawet jeśli będzie [jest już pewnie brąz] na włosach to jeszcze proponuję hennę w zbliżonym do włosów odcieniu. teraz to się strasznie odcina. jeśli chodzi o kolory, to podłączam sie pod resztę Wizażanek ogólnie, brąz złamany złotem [i wcale nie musi być tylko matowy - tylko trzeba wiedzieć gdzie ten błysk położyć ] zgadzam się z delikatna kreska na górnej powiece i koniecznie, ale to koniecznie inny kolor ust coś w odcieniach naturalnych, najbardziej zbliżonych do naturalnego koloru ust, ale nie czysty "nude" ;]

ahh, jak to musi być fajnie tak wychodzić za mąż ale mi to nie grozi oO'
przekaż gratulacje siostrze ;] i życzenia oczywiście samych szczęśliwości
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.