Biolander - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 21:20   #451
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Cuda z Biolandera

Ostatnio dziewczyny mocno narzekaly na ten sklep a tu nagle taki watek. wnioski nasuwaja sie same..
Jakos mnie nie korca te produkty, sa inne dobre i przede wszystkim uczciwe sklepy
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:31   #452
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Ostatnio dziewczyny mocno narzekaly na ten sklep a tu nagle taki watek. wnioski nasuwaja sie same..
Jakos mnie nie korca te produkty, sa inne dobre i przede wszystkim uczciwe sklepy
No bez jaj - wczoraj się nie urodziłam a na wizażu jestem już od dawna - po prostu szkoda mi, że tak niekóre osoby jadą na ten sklep - ja tam kupuję i jestem bardzo zadowolona. Zresztą zapraszałam do dyskusji, więc dziękuję za odpowiedź. Widzę, że coś ten temat mocno Cię zdenerwował - ciekawe dlaczego?
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:45   #453
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Cuda z Biolandera

uwazam,ze np kasowanie negatywnych komentarzy do produktu nie jest uczciwe, brak daty waznosci i brak odzewu w tej sprawie tez nie, nieodpisywanie na niewygodne tematy rowniez. po co promowac takie sklepy?
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 23:19   #454
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Cuda z Biolandera

Moim zdaniem ten sklep może wydawać się fajny dopóki nie pojawi się jakiś problem.
Później przestaje być miło...
odsyłanie błędnie przysłanych towarów na koszt klienta raczej nie świadczy o dobrym serwisie,
podobnie jak nie odpisywanie na maile z "trudnymi" pytaniami bo dotyczącymi ich pomyłek.
Rozczarowujące jest też to, że po dokonaniu płatności okazuje się, że jednak nie mają tych produktów które chciałaś zamówić i musisz wybrać sobie coś innego albo czekać na zwrot pieniędzy.
Biolander ma dosyć ciekawy asortyment ale wiele faktów przemawia na niekorzyść tego sklepu.
Strona internetowa Biolandera jest dosyć estetyczna ale informacje udzielane w zakładce "składniki" czasami pozostawiają wiele do życzenia. Oto przykład pierwszy z brzegu - skład mydełka N&B
Cytat:
Mydełko owinięte jest w celofan. Wyprodukowane we Francji.

Cytat:
Napisane przez Kingaaaa Pokaż wiadomość
szkoda mi, że tak niekóre osoby jadą na ten sklep - ja tam kupuję i jestem bardzo zadowolona
to że Ty jesteś zadowolona nie znaczy, że wszyscy będą
czy nie możesz pogodzić się z tym, że inne osoby mają odmienne zdanie...

Jeśli Biolander jest tak wspaniały i sprzedaje cuda, to zakładanie nowych wątków na wizażu w celu obrony jego dobrego imienia nie ma sensu.
Powyższe dotyczy też zakładania nowych wątków na forum biolandera w celu wyśmiania negatywnych opinii na temat sklepu na wizażu, no ale czegoż się nie robi by dostać nagrodę za aktywność w czerwcu

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2011-06-13 o 00:03
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 07:08   #455
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

Zyjemy w wolnym kraju i chyba moge sobie pisac co chę - jednak temat wywołał burzę w szklance wody - ciekawe dlaczego?
Jak kilka lat temu opisywałam balsam do ciała L'oreala - to takiego odezwu nie miałam - a też nie wszystkich on wyszczuplił uda - a tu taki odzew - szok
Lubię te produkty i już - zobaczcie moje posty z kilu lat do tył - nie były o Biolanderze!
Jak nie chcecie to nie piszce- ale dajcie szansę innym- czy nie można się wymienić doświadczeniami ze stosowania kosmetyków z tego sklepu? NO BEZ PRZESADY.
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 07:14   #456
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Cuda z Biolandera

Z tą burzą to bez przesady
Koleżance,jak sądzę chodziło o to,że aby bronić swojego ulubionego sklepu nie trzeba zakładać całkiem nowego wątku: jest już mowa o tym na innych wątkach,a także wątek z sondą nt. sklepu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 07:56   #457
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

A o rossmannie piszecie i nic nie mówię - piszcie sobie- o produktach cudownych z Biedronki i Lidla też piszecie- piszcie sobie - to dajcie mi spokój o czym ja pisze.

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

to miał być wątek o doswiadczeniach z tymi kosmetykami a wyszło zupełnie co innego...

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
Powyższe dotyczy też zakładania nowych wątków na forum biolandera w celu wyśmiania negatywnych opinii na temat sklepu na wizażu, no ale czegoż się nie robi by dostać nagrodę za aktywność w czerwcu
Dziwi mnie, że taki wróg Biolandera czyta jego forum z takim zrozumieniem- to zaskakujące
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 08:02   #458
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cuda z Biolandera

Dziewczyny, proszę o spokój. Jeśli Admin uzna wątek za spam, to sam zdecyduje co z nim zrobić, nie oskarżajcie nikogo o coś, na co nie macie dowodów.

Również ośmielę się wypowiedzieć o tym sklepie. Ośmielę, gdyż nigdy jeszcze tam nie kupowalam i chyba już nie kupię. Oferta jest wspaniala, ale niestety, ostatnio bardzo dużo niefajnych informacji uslyszalam zarówno o obsludze i podejściu do klienta, jak i taktyce sprzedazy. I żeby byla jasnośc nie od jednej osoby, a od kilku zaufanych. Po pierwsze, nie dają próbek. Po drugie, nie odpisują na meile, po trzecie niektóre towary w ogóle nie są oznaczone ani nr'ami seryjnymi, ani tym bardziej datami ważności i produkcji. Jeśli już padnie odpowiedź od sklepu w tej sprawie to jest ona wykrętna. Sklepów naturalnych i ekologicznych wciaż przybywa, zwlaszcza internetowych, które dwoja sie i troją, aby zadowolić klienta, a Biolander liczy sobie już kilka ladnych lat istnienia i z tego co widzę, nic się nie zmienilo. Wg mnie grubo się przecenia. To jest firma nastawiona na sprzedaż hurtową, prawda jest jedna, oni zaopatrują prawie wszystkie inne sklepy eko i niestety, klienci prywatni to dla nich maly biznes w porównaniu z tym, na jak szeroką skalę maja popyt w hurcie.

Jeśli Kingaaa uważa inaczej to nie neguję tego, szczęściara jednym slowem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:10   #459
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

Dzięki ze szczerość - może i jestem szczęściarą, która zaraziła swoim byciem eko - koleżanki i rodzinkę. Wszyscy oni tam kupują - małe lub większe zamówienia- raczej w stronę pojedyńczych sztuk - i nie dotarło do mnie jeszcze, żeby poszło coś nie tak. Może po prostu to wy nie macie szczęscia
Ale czy w takim temacie trzeba mieć szczęścia
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:31   #460
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Cuda z Biolandera

Cytat:
Napisane przez Kingaaaa Pokaż wiadomość
Zyjemy w wolnym kraju i chyba moge sobie pisac co chę - jednak temat wywołał burzę w szklance wody - ciekawe dlaczego?
Jak kilka lat temu opisywałam balsam do ciała L'oreala - to takiego odezwu nie miałam - a też nie wszystkich on wyszczuplił uda - a tu taki odzew - szok
Lubię te produkty i już - zobaczcie moje posty z kilu lat do tył - nie były o Biolanderze!
Jak nie chcecie to nie piszce- ale dajcie szansę innym- czy nie można się wymienić doświadczeniami ze stosowania kosmetyków z tego sklepu? NO BEZ PRZESADY.
Kinga z twoich wypowiedzi wynika, że to Ty robisz tą burzę w szklance wody
i nie chcesz zrozumieć innych wypowiedzi wszyscy oprócz Ciebie wypowiadają się spokojnie i mają argumenty.
Ja nie krytykuję produktów ekologicznych bo sama takich używam,
krytykuję natomiast nieprofesjonalną obsługę sklepu i nierzetelne informację na ich stronie.
Nie martw się Biolander da sobie radę bez bronienia ich na forum
Nie jestem wrogiem Biolandera ale jako świadomy konsument [tak czytać ze zrozumieniem potrafię]
nie zrobię u nich więcej zamówień koniec tematu

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2011-06-13 o 08:51
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:40   #461
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

Dzięki Bogu!
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 08:54   #462
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cuda z Biolandera

Kingaaa, nikt tu nie ma pretensji do Ciebie, tylko do sklepu. Wydaje mi się, że traktujesz to zbyt osobiście. Sama napisalaś, że wątek sluży do dzielenia się doswiadczeniami ze sklepem i jego kosmetykami. Kosmetyki są super, sklep niestety, nie. Skoro zalozylaś ten wątek tylko i wylacznie w celu wychwalania sklepu, to trzeba bylo o tym napisać. Przykro mi, że mamy inne zdanie, niż Ty, ale nikt tu ne pisze niczego zlośliwie, mozesz mi wierzyć. Po prostu prawda wychodzi na jaw. Nie wiem czy korzystasz z uslug innych sklepów internetowych. Jeśli nie, to polecam, na pewno zobaczysz przepaść pomiedzy nimi a biolanderem, a ceny kosmetykó porównywalne. W innych sklepach (oczywiście są wyjątki podobne do B) wszystko zawsze jest na tip top. Dziewczyny chwalą, że dostają masę próbek, punkty lojalnościowe, kody i hasla rabatowe, gratisy, wysylka następnego dnia od wplaty, albo darmowa wysylka razem z wszystkimi pozostalymi przywilejami. Przemily kontakt ze sprzedawcą, odpowiedź an każde pytanie. Newsletter z opisem wszystkich promocji i ich przewidywanymi datami rozpoczęcia. Promocje na wszystkie święta, dzien matki, dzień dziecka, rabaty imieninowe. Szybkie i korzystne dla klientów rozstrzyganie problemów. Jedyne z tego co wymienilam, co oferuje biolander to kody rabatowe. Nic poza tym.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-13 o 08:58
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:39   #463
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Cuda z Biolandera

Cytat:
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
ciekawe czy ten wątek zniknie z forum Biolandera
http://forum.biolander.com/viewtopic.php?f=195&t=1554

no to wszystko jasne nie od dziś wiemy, że Biolander nie akceptuje krytyki pod własnym adresem
--------------------------------------------------------------------------
a jeśli chodzi o produkty "cuda" z Biolandera to jednen z nich mocno mnie rozczarował

rękawica kessa

Załącznik 4020859

po 3-krotnym prawidłowym użyciu z savon noir
popruła się wzdłuż szwów na całym obwodzie,
działanie kessa jest niewątpliwie świetnie ale jakość wykonania rękawicy uniemożliwia jej użytkowanie

piszę o tym tutaj bo ta opinia na stronie sklepu i tak nie miałaby prawa bytu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-06-14 o 06:59
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 11:32   #464
bubamara
Raczkowanie
 
Avatar bubamara
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 84
Dot.: Biolander?

czy ktos uzywal farb do wlosow k pour karite dostepnych na stronie biolandera?
bubamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:48   #465
sienna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Biolander?

czy któraś z was używała może
ALEPIA Glinka Beloun wzmocnienie włosów 90gr
???
Mam wrażliwą skóre głowy z pojawiającymi się wypryskami
(swoją drogą stan skóry głowy bardzo się poprawił po myciu (tylko skalpu)mydłem Alep 70% premium Laurie - skóra po tygodniu nie swędzi i ograniczyła się ilość pryszczy) i kręcone włosy.
Niestety mydło jest już na wyczerpaniu, a przypadkiem wpadłam na Glinke Beloun z alepii na BIOLANDER. Szukałam na wizażu opinii, ale nie znalazłam.
A nawiasem mówiąc mam już dość mycia włosów Hipp'em dla dzieci (co prawda lekka formuła dająca rade zmyć olej kokosowy, ale niestety gdy nie używam olejku- wysusza włosy + kołtun)
Zastanawiam się jeszcze nad
ARGILE PROVENCE Szampon do włosów wzmacniający 250ml
za wszelkie opinie o produktach z góry dziękuje
sienna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 06:23   #466
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Biolander

Oni prowadzą sami dla siebie bloga, mają kilka "blogerek" które ciągle polecają tylko i wyłącznie ich produkty. Chcieli właśnie w taki sposób ze mną współpracować.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-26 o 07:32 Powód: przesunięcie
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:27   #467
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Biolander

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Oni prowadzą sami dla siebie bloga, mają kilka "blogerek" które ciągle polecają tylko i wyłącznie ich produkty. Chcieli właśnie w taki sposób ze mną współpracować.
ale to teraz taka nowa metoda reklamy.
Obustronnie korzystna. Dla blogerek, dla sklepu (wiadomo, że to skuteczna forma) tylko jak dla mnie trochę rozczarowująca...
No nic, ten świat zmierza w jakimś kierunku, trzeba się z tym pogodzić
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.