Sztuczne rzęsy na ślub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 14:05   #1
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Question

Sztuczne rzęsy na ślub?


mam pytanie ? co sadzicie o sztucznych rzęsach na slub? tylko nie takich tyatralnych gęstych jak z Moulan Rouge tylko takich rzadszych. Mam problem ze swoimi i naprawde w gescie desperacji na swoj ślub wystąpię chyba w sztucznych rzesach bo obawiam sie ze swoje będe miala w oplakanym stanie. Nie dosć ze ich nie maluje prawie w ogole tylko na jakies wieksze wyjscie, to noszę okulary a nie soczewki zeby tylko bron Boze zapalenia jakiegoś nie dostać czy podraznienia. Chucham na nie dmucham a one jak wypadaly tak wypadaja. Nie jest tak ze jestem juz prawie łysa, ale do ślubu mam około 7 m-cy i zaden tusz nie chce mi dać takiego efektu jakiego oczekuje. No są jeszcze rzesy w kepkach ale jakos tak sobie mi podchodza. Podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami i spostrzerzeniami proszę
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:43   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

ja bym sie bala ze mi odpadna... bylaby klapa... ale moze specjalistka zrobi to tak, ze nic nie bedzie sie z tym dzialo...

probowalas tuszu MAx Factor 2000cal.?
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:12   #3
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

Ja miałam doklejone kępki, czułam sie z nimi super... trzymały się do zmycia makijażu, tzn sciagnełam je sama - nic a nic nie odpadło... Makijaż robiła i wizazystka i to ona zaproponowała takie rozwiazanie.
Dziewczyna pracowała na kosmetykach ART DECO.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:26   #4
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Wink

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
ja bym sie bala ze mi odpadna... bylaby klapa... ale moze specjalistka zrobi to tak, ze nic nie bedzie sie z tym dzialo...

probowalas tuszu MAx Factor 2000cal.?
HIHI! NO JAKBY MI ODPADŁY TO BYŁBY UBAW ALE NIE MOGE DAĆ TAKIEJ SATYSFAKCJI MOJEJ PRZYSZLEJ SZWAGIERCE BO ONA TYLKO CZEKA NA JAKIEŚ MOJE POTKNIECIE! NIE DAM SIE! FIGE ZOBACZY!tUSZ Max Factor200CAL PROBOWAŁAM. nA MOICH RZĘSACH NIE ROBI JAKIEGOS PIORUNUJACEGO WRAZENIAW RAZIE CZEGO TO UŻYJE MAYBELLINE TURBO BOOST BO ON JESZCZE NAJLEPIEJ DZIAŁA TYLKO ZE NIE WIEM CZY DO TEGO CZASU BĘDE MIALA CO MALOWAĆ
DODAM ZE SAMA TROCHE MALUJE I MAKIJAZ BĘDE SOBIE SAMA ROBIŁA ZEBY TAK EXTREMALNIEJ BYŁO
NO BO JAK KLAPA BĘDZIE TO SAMA NA SIEBIE BEDE ZLA...

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ja miałam doklejone kępki, czułam sie z nimi super... trzymały się do zmycia makijażu, tzn sciagnełam je sama - nic a nic nie odpadło... Makijaż robiła i wizazystka i to ona zaproponowała takie rozwiazanie.
Dziewczyna pracowała na kosmetykach ART DECO.
DZIĘKI ZA RADE KĘPKI TEZ WYPRÓBOWYWALAM TYLKO BARDZIEJ TAK W ZEWNĘTRZNE KACIKI OCZU PO 1 LUB2. nA ŚRODEK POWIEKI JESZCZE NIE PRZYKLEJALAM. nO TROCHE CZASU JESZCZE MAM... mOZE W SYLWKA WYPRÓBUJE SZTUCZNE FIRANKI I ZOBACZĘ JAK BĘDA SIE TRZYMALY I CZY JEST SENS RYZYKOWAĆ .

CZEKAM DZIEWCZYNY NA WASZE DOSWIADCZENIA Z CALYMI DOKLEJANYMI RZESAMI. cZY SIE TRZYMALY I JAKI NAJLEPSZY SPOSOB PRZYKLEJENIA???

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-01 o 19:55 Powód: post pod postem, proszę wyłaczyć Caps Locka!
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 18:47   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

dobry pomysl z tym Sylwkiem zobaczysz jak to sie trzyma

off top- nie zazdroszcze szwagierki
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 06:43   #6
kwiatek255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

Według mnie to dobry pomysł jeśli zrobi ci to dobra kosmetyczka. Moja koleżanka miała na swoim ślubie kępki rzes i muszę powiedzieć, ze ślicznie to wyszło. Ja sama się nad takim rozwiązaniem zastanawiam
kwiatek255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 13:35   #7
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 07:46   #8
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Ja też miałam kępki w zewnętrznych kącikach oczu. Tak się trzymały że nawet demakijaż im nie zaszkodził i zostały mi na poprawiny tylko świeżo pomalowane.
Poza tym o wiele bardziej mi się podobają kępki niż sztuczne rzęsy, ale skoro nie masz wyboru to sprawdź wcześniej czy nie będą Ci przeszkadzać, bo jeśli nosisz okulary to podczas mrugania mogą po prostu "zaczepiać" o okulary.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 07:29   #9
kwiatek255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: sztuczne rzęsy na ślub???

A ja w ubiegłą sobotę podczas próbnego makijażu zaryzykowałam z kępkami rzęs i muszę ci powiedzieć, ze to jest świetna sprawa. Oczywiście na swoim ślubie teraz nie wyobrażam sobie być bez dodatkowych sztucznych rzęsiorek w postaci kępek A o utrzymanie nie ma co sie martwić, mi do wczoraj się trzymaly, pomimo demakijażu, pilingu itd.
kwiatek255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:20   #10
mary1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Dziewczyny, mi kosmetyczka przykleiła kępki Ardell na sylwestra, to miałam je ściągane dopiero na początku lutego. Jeżeli wybierzesz zaufaną kosmetyczke, która robi na dobrych produktach, to żadne odpadki nie wchodzą w gre. No nie powiem, że po 3 tygodniach jedna nie odpadła, ale absolutnie mi to nie przeszkadzało.
mary1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:14   #11
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

dzięki dziewczyny za radytylko to trochę burzy moj plan, bo mialam sobie sama wykonac makijaz na slub, bo skoro innych maluję to dlaczego sama sobie mam nie zrobić make up.Ostatnio znajoma mowila mi ,ze ona tez tak miala zrobić ale byla za bardzo zdenerwowana i siostra ja umalowala. Mam nadzieje ze mni nie dopadnie taki stresa jak dopadnie to najwyzej pozostane przy kępkach. Kupilam juz całe rzęsy, nie w kepkach. Sa bardzo naturalne. Jedyne co jesyt w nich inne to dlugość.Zobaczę ...zacznę malować sie długo przed slubem to jak calościowo przyklejane wyjda nieładnie to zostane przy kępkach
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 18:35   #12
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Ja polecam kępki. Dają bardziej naturalny efekt. Jak maluje Panny Młode, to je wykorzystuję, sama też miałam na swoim ślubie. A i uważaj na klej... sa dwa rodzaje: pernamentny: trzyma się do m-ąca np> Ardell i zwykłe, które łatwo usunąć: dokładnie czytaj opakowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7040.jpg (19,9 KB, 225 załadowań)
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 20:58   #13
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Ja również na swoim ślubie miałam doklejane kępki i naprawdę dziewczyny polecam!!! Czułam się z nimi pięknie i wyjątkowo. Nie było mowy o tym by się odkleiły, chociaż mi naklejała je wizażystka co na pewno też ma znaczenie. Gorąco polecam
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:40   #14
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Cytat:
Napisane przez anew Pokaż wiadomość
Ja polecam kępki. Dają bardziej naturalny efekt. Jak maluje Panny Młode, to je wykorzystuję, sama też miałam na swoim ślubie. A i uważaj na klej... sa dwa rodzaje: pernamentny: trzyma się do m-ąca np> Ardell i zwykłe, które łatwo usunąć: dokładnie czytaj opakowanie.
dzięki anew i Jolinek. Mam takie kepki do nich jest taki rormalny biały klej w tubce już próbowalam go to normalnie schodzi po demakijazu oczu.
Mam jeszcze pytanko do Was drogie Wizażanki zwiazane z kosmetykami do demakijazu. Co byście poleciły mi do oczu wrazliwych. Dodam ze nooszę szkła kontaktowe i normalne ze wyjmuję jje przed demakijazem ale są bardzo wrazliwe na kosmetyki i potem po zmyciu często sa zaczerwienione i lekko podraznione. Macie cos sie dobrze sprawdza a nie podraznia????
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 08:23   #15
asiamax
Przyczajenie
 
Avatar asiamax
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
GG do asiamax
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Witam
Ja również noszę szkła. Do demakijażu już od ponad roku używam płynu z Mary Kay. Jest przeznaczony do wrażliwych oczu i dla osób noszących szkła kontaktowe. Warunek taki, że nie trze się oka, wystarczy przyłożyć na 60 sekund nasączony wacik i ściągbnąć w dół i do wewnętrzenej strony oka. Jerst wydajny, wystarcza na około 3 miesiące. Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona ;-)
__________________
Amor vincit omnia ! www.kobietacud.pl
asiamax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 15:32   #16
Titin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Czesc dziewczyny. Myślę, że sztuczne rzęsy albo kępki rewelacyjna sprawa. Miałam rzęsy przyklejone na sylwestra - trzymały się bardzo dobrze, wyglądały wspaniale - chociaż sama je przyklejałam - ale na ślub najlepiej wykonać to u "fachowca".
Titin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:02   #17
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Jak większość dziewczyn wypowiadających sie w tym wątku tez miałam doklejone kępi rzęs w zewnętrznych kącikach oczu, wyglądało to pieknie, mój Mąż jak mnie zobaczył to aż padał z powodu m.in. jak to nazwał tych "wachlarzyków". Cieszę się, że moja kosmetyczka przekonała mnie do nich
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 12:57   #18
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

moja kolezanka miała doklejone paski, nie kepki i wyglądało to bardzo ładnie i naturalnie, tyle, że ona wybrała taki rzadszy wariant
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:59   #19
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Ja też byłam przekonana że będę mieć sztuczne rzęsy. Przed weselem kupiłam najdłuższe, ale jeszcze naturalnie wyglądające rzęsy, i zrobiłam test - przykleiłam je tylko na jedno oko, a drugie zwyczajnie wytuszowałam. Różnica pomiędzy oczami była tylko taka, że jedne rzęsy nie były posklejane, a drugie troche. Ale gęstość jak i długość bez wielkiej różnicy.

Rzęsy trzymały się cały dzień, ale przez jakieś pierwsze 5 godzin czułam je na sobie, i mnie to denerwowało. Stąd też w dniu ślubu w ogóle ich nie wykorzystałam.

Myślę że sztuczne rzęsy są dobrym rozwiązaniem dla osób o cieniutkich i rzadkich, krótkich rzęsach. Warto też poprosić o nie na makijażu próbnym, i zobaczyć, czy nam nie przeszkadzają.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 17:03   #20
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

dziękuję dziewczyny! dodajecie mi otuchy z tymi rzęsami. Bo wszystko sie zanosi na to ze na 150% je przykleje bo moje sa w jakims dziwnie opłakanym stanie mimo ze nie mecze ich cięzkim tuszowaniem. Na codzień staram sie jak najrzadziej malować zeby sie trochewzmocnily.Ale chyba taka moja uroda ze wyłysieje z wiekiem. Troche mnie to przeraza bo mam dopiero 23 lata!!nie chce zeby wyszło ze ja taka strasznie bezrzęsna jestem ale mimo jakiegos dobrego tuszu to nie ma jzbyt powalajacego efektupozdrawiam Was!!!
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 05:46   #21
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Na innym wątku znalazłam link do lekcji przyklejania sztucznych rzęs:
http://www.videojug.com/film/how-to-...fake-eyelashes

Chyba pierwszy raz nakleiłam sobie rzęsy tak, że ich nie czułam po minucie. Wyglądały świetnie, ale po jakimś czasie zaczęły mi się odklejać (patrz 2 zdjęcie, wewnętrzny kącik oka). Myślę jednak, że to wina średniej jakości kleju.

Mimo wszystko - filmik wart obejrzenia, jak i inne na tej stronie dotyczące nie tylko makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,8 KB, 145 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:01   #22
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Na innym wątku znalazłam link do lekcji przyklejania sztucznych rzęs:
http://www.videojug.com/film/how-to-...fake-eyelashes

Chyba pierwszy raz nakleiłam sobie rzęsy tak, że ich nie czułam po minucie. Wyglądały świetnie, ale po jakimś czasie zaczęły mi się odklejać (patrz 2 zdjęcie, wewnętrzny kącik oka). Myślę jednak, że to wina średniej jakości kleju.

Mimo wszystko - filmik wart obejrzenia, jak i inne na tej stronie dotyczące nie tylko makijażu.
dzięki, bardzo pomocny filmik.Tak sie tylko zastanawiam... makijaż oczu zrobić juzjak rzęsy będą przyklekjone i w miarę sie będa trzymały? czy lepiej najpierw pomalować powieki cieniami itp, a potem nakleićrzęsy?
Jeśli chodzi o kępki to przyklejałam je zawsze na końcu ale cały pasek to chyba odwrotnie trzeba? doradźcie dziewczynyz góry dzięki
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 19:34   #23
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Według rad z filmiku powinno się wykonać makijaż najpierw (podkład, cienie), później dokleić rzęsy, a na koniec zatuszować je ewentualną kreską, i przeciągnąć tuszem.

Nie widze jednak nic złego w zrobieniu tego odwrotnie, poza obsypywaniem się cienia na rzęsy - i ewentualnym zebraniu się go pomiędzy skórą a klejem i sztucznymi rzęsami.

Myślę, że trzeba ćwiczyć, obserwować i jeszcze raz ćwiczyć.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:13   #24
elektra***
Przyczajenie
 
Avatar elektra***
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

ja mialam kepki na studniowce i nie bylo ich wogole widac, trzymaly sie bardzo dobrze ale zawsze zalowalam ze nie wzielam jednak sztucznych rzes, dlatego tak wlasnie zrobie na swoj slub. w razie czego wloze do torebki siostry kepki i gdyby mi spadly bedziemy przyklejac
elektra*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:13   #25
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Cytat:
Napisane przez elektra*** Pokaż wiadomość
ja mialam kepki na studniowce i nie bylo ich wogole widac, trzymaly sie bardzo dobrze ale zawsze zalowalam ze nie wzielam jednak sztucznych rzes, dlatego tak wlasnie zrobie na swoj slub. w razie czego wloze do torebki siostry kepki i gdyby mi spadly bedziemy przyklejac
elektro mnie też nęcą te rzęsy. Mam takie delikatne ale dosć długie, tylko boje sie ze na ślub mogą za sztucznie wygladać, ale z drugiej strony mam ochote zaszaleć i osiagnac troche bajko- rusałkowy efekt
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:33   #26
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Sztuczne rzęsy na ślub?

Jesli masz taki problem z rzesami, zainwestuj w ich przedluzenie i zageszczanie. Zabieg wykonuje sie u kosmetyczki, kosztuje w zaleznosci od firmy około 300 zł a efekt jest boski. Procedura jest podobna do przedluzania wlosow, nic nie boli ani nie szczypie i bardzo dlugo sie trzyma.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.