kręcone a farbowanie, pasemka, balejaż, koloryzacja - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-11, 10:46   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

kręcone a farbowanie, pasemka, balejaż, koloryzacja - zbiorczy


Witam Skoro już się pokazałam na Plotkowym to tutaj mogę poprosić o radę Ostatnio zastanwiam się nad lekką zmianą mojego wizerunku, gdyż noszone od lat długie, kręcone, nigdy nie farbowane włosy nieco mi się znudziły. Nie chcę ich jednak obcinać (teraz są zresztą jeszcze dłuższe niż na I zdjęciu, ono jest sprzed 1,5roku) ani całkiem zmieniać koloru, bo trochę się boję, jak to wyjdzie. Głównie zależy mi na tym, by nieco wyrównać ich kolor, gdyż przy skórze są dość ciemne, a im niżej tym jaśniejsze (trochę to widać na drugim zdjęciu). Oczywiście wolałabym, aby całe były jaśniejsze. Myślałam nad pasemkami, ale nie wiem, jak to będzie wyglądać na kręconcyh włosach. Może macie jakieś propozycje?
PS A tak na marginesie, jakim typem kolorystycznym jestem? Pierwsze zdjęcie jest robione w lecie, więc jestem trochę opalona, a na drugim mam na twarzy podkład, ale on za abrdzo nie zmienia koloru mojej cery.

Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2011-05-30 o 07:47
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 13:01   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: pasemka na kręconych włosach??

witaj! po pierwsze nie rob przedziałka na srodku a na boku! zobaczysz jak sie buzia zmieni! pasemka beda wygladaly napewno fajnie a na kreconych wlosach daje to dodatkowo fajny efekt! przesyłam propozycje i mysle ze mozesz zrobic pasemka nieco jasniejsze od naturalnego i ze 2 tony ciemniejsze! bedzie super efekt!na prostych wloskach przesylam zdjecie z propozycja kolorku,
ps. powinnac zapuscic brwi! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 13:16   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

lilu1980 napisał(a):
> witaj! po pierwsze nie rob przedziałka na srodku a na boku! zobaczysz jak sie buzia zmieni!
Tego przedziałka to ja specjalnie nie robię, sam się tak robi. Spróbuje na boku, ale jakoś tego nie widzę, już bardziej bym wolała taki zygzakowaty, ale nie mam cierpliwości do układania włosów
>pasemka beda wygladaly napewno fajnie a na kreconych wlosach daje to dodatkowo fajny efekt!
Mam nadzieję, że jak już się zdecyduje to tak będzie:
>przesyłam propozycje i mysle ze mozesz zrobic pasemka nieco jasniejsze od naturalnego i ze 2 tony ciemniejsze! bedzie super efekt!na prostych wloskach przesylam zdjecie z propozycja kolorku,
Jaśniejsze na pewno wchodzą w grę, nie wiem tylko jak z tymi ciemniejszymi. Nie chcę, żeby bardzo było widać, że mam pasemka.
> ps. powinnac zapuscic brwi! pozdrawiam...
Faktycznie nie są za ciekawe właśnie mi to uświadomiłaś... Masz racje, zapuszczam
Dzięki za rady
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 14:04   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

A może jakieś zestawienia kolorystyczne z "moich" zdjęć mi pasują??? Ze zdjęć lilu podoba mi się tylko pierwsze zdjęcie (sama bym chciała taką burzę loków), pozostałe nie bardzo, wydaje mi się, że są dla mnie za zimne... Wolę cieplejsze barwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (7,6 KB, 621 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki6.jpg (51,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki8.jpg (81,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki10.jpg (83,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki14.jpg (50,3 KB, 37 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 14:09   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

A tak pomijając fakt, że przynajmniej na początek nie chcę diametralnych zmian, to strasznie mi się podobają takie kolorki włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki11.jpg (153,5 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (108,3 KB, 70 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 14:18   #6
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: pasemka na kręconych włosach??

co do przedzialka, to naprawde nie trzeba spedzac nad nim duzo czasu poprostu grzebyczkiem na boku rozdzioelic wlosy! a nie myslalas o postopniowaniu?? skoro lubisz cioeple kolorki to moze zlote pasemka?? albo poprosty rozjasnic o 2 tony i mysle ze bedzie Ci super! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 14:28   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

lilu1980 napisał(a):
> co do przedzialka, to naprawde nie trzeba spedzac nad nim duzo czasu
>poprostu grzebyczkiem na boku rozdzioelic wlosy!
wiem, że nie trwa to godzinę, ale ja nigdy nie musiałam układac jakoś specjalnie moich włosów i takie układanie idealnego przedziałka co rano nie jest dla mnie, zresztą właśnie próbowałam ten przedziałek z boku i nie bardzo się widzę, ani z lewej ani z prawej mi nie pasuje, wyglądam jakbym z jednej strony była przylizana, chyba mam za cienkie włosy
>a nie myslalas o postopniowaniu??
też myslałam, ale sama nie wiem co i jak dokładnie, nie chcę ich za bardzo skracać, a takie stopniowanie chyba lepiej wygląda na krótszych włosach, moje z tyłu sięgają prawie pasa
>skoro lubisz cioeple kolorki to moze zlote pasemka?? albo poprosty rozjasnic o 2 tony i mysle ze bedzie Ci super!
ano lubię z tego, co mi się wydaje jestem jesienią, generalnie dobrze mi w jesiennych barwach, właśnie myślałam nad jakimiś bardziej złotawo- rudawymi kolorkami, takimi mniej więcej, jak na tym zdjęciu. Pasowałyby mi takie??

>pozdrawiam...
ja również
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki6.jpg (51,9 KB, 56 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-11, 14:36   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: pasemka na kręconych włosach??

bardzo fajny pomysl z tym kolorkiem! myslke ze bedzie ci bradzo ladnie jak sie tak przyjzalam. najlepiej udac sie do dobrego fryzjera a poza tym moze Pani Grazynka cos podpowie odnosnie ciecia. pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 14:44   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

lilu1980 napisał(a):
> bardzo fajny pomysl z tym kolorkiem! myslke ze bedzie ci bradzo ladnie jak sie tak przyjzalam.
Skoro się ze mną zgadzasz, to myślę, że nie wybrałam najgorzej A dlatego takie odcienie, bo moje włosy generalnie mają takie rudawe refleksy, na zdjęciu nie bardzo to widać, ale w słońcu tak.
>najlepiej udac sie do dobrego fryzjera
tak też zamierzam, co prawda do tej pory zawsze tylko podcinałam końcówki, ale że "moja" fryzjerka zajmuje się też i moją mamą i siostrą, które różne cuda na głowie wyczyniają i są zadowolone, to myślę, że i ja będę, jak już tam się udam
>a poza tym moze Pani Grazynka cos podpowie odnosnie ciecia.
>pozdrawiam...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 16:22   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

lilu, jeszcze Cię pomęczę, bo widzę, że się nieco na tym znasz (fryzjerką jesteś może?)
Czy na tym zdjęciu, które wybrałam jest jeden kolor czy więcej? I czy są to pasemka czy baleyage? Jak w ogóle odróźnić na kręconych włosach co jest co??
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 16:29   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pasemka na kręconych włosach??

MagJa, wizde ze trafnie sie sama oceniasz i wlasciwie juz sobie wybralas fryzk i kolor, owszem mysle ze jestes jesienia tak jak ty, ale ze zdjecia bez podania cech klorystycznych nie jestesmy Cie w stanie okreslic, pzredzialek to rzeczywiscie dobry pomysł, i nie ppowiem zeby to był taki problem , jak to opisujesz....
ocvzywiscie wybior nalezy do Ciebie(zreszta chyba juz postanowilas
jezeli troszke wycieniopwalabyl wlosy podnioslyby sie one od skory i wtedy pzredzialek na srodku tez nie bylby taki na nie... (dla nas...
pasemka wybranym kolorem pzrez ciebie dadza napewno dobry efekt
pozdrowka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-11, 16:44   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

Grażyna napisał(a):
> MagJa, wizde ze trafnie sie sama oceniasz i wlasciwie juz sobie wybralas fryzk i kolor,
Jeśli chodzi o wybrane przeze mnie zdjęcie to chcę kolor w tym style, nie chcę się tak obcinać. Fryzurka bardzo fajna, ale ja wolę dłuższe włosy. Nie po to je w końcu tyle hoduję, żeby teraz obcinać
>owszem mysle ze jestes jesienia tak jak ty, ale ze zdjecia bez podania cech klorystycznych nie jestesmy Cie w stanie okreslic,
a więc tak - cerę mam bladą, raczej ciepłą, ale z rumieńcami; oczy piwne z domieszką zieloneo; opalam się wolno, ale nie na czerwono; piegów nie mam; dobrze mi w ciepłych cieniach (brąz, beż, pomarańcz), ale na przykład w brudnym różu też; z kolei na ustach najlepiej wyglądają jasne brudne róże, no chyba, że jestem cokolwiek opalona to złotawy błyszczyk jest ok; z ubrań wybieram albo brązy, zgniłe zielenie, beże i jest mi w nich dobrze, ale równie dobrze jest mi w żywej czerwieni czy butelkowej zieleni, bladym różu
tak więc jesień?? bo ja się trochę waham czy aby na pewno
>pzredzialek to rzeczywiscie dobry pomysł, i nie ppowiem zeby to był taki problem , jak to opisujesz....
znaczy ten z boku?? może rzeczywiście powinnam popróbować..hmmm...
> ocvzywiscie wybior nalezy do Ciebie(zreszta chyba juz postanowilas
no jeszcze tak do końca nie postanowiłam
> jezeli troszke wycieniopwalabyl wlosy podnioslyby sie one od skory i wtedy pzredzialek na srodku tez nie bylby taki na nie... (dla nas...
a jak wycieniować dokładniej???
> pasemka wybranym kolorem pzrez ciebie dadza napewno dobry efekt
a jak nazwać ten kolor, żeby fryzjerka wiedziała mniej więcej o co chodzi? I czy wystarczą mi pasemka w tym jednym kolorze???
> pozdrowka
również pozdrawiam i dziękuję za radę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 17:10   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pasemka na kręconych włosach??

z opisu bardzej wyglada to na wiosne... ale tak o konca nie moge tego potwierdzic nie widzac osoby na zywo...
nie chodzolo mi o to ze chcesz sie obciac , tylko ze wlasnie nie chcesz nic ruszac z dlugosci i ze , jak sama pisalas raczej zaley ci na kolorze,
cieniowanie.... fryzjerka bezdie wiedziala o co chodzi, i jak jej pokazresz kolorek na zdjeciu to napewno wybierze z palety podobny, moze go lpaczy w balejazu z innymi odcieniami , jak? to zalezy od pomyslu fryzjera, sama mowisz ze mama jst zadowolona ze swojej wiec napewno cos wymysli ...
pozdr
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 17:27   #14
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

Grażyna napisał(a):
> z opisu bardzej wyglada to na wiosne... ale tak o konca nie moge tego potwierdzic nie widzac osoby na zywo...
chyba jednak nie wiosna, jak patrzę na paletę kolorów dla wiosny na tej stronce http://www.indigo-farbberatung.de/05...se/fruehl.html to się w nich nie do końca widzę, bardziej w barwach jesieni, ewentualnie typu mieszanego jesienno-wiosennego
> nie chodzolo mi o to ze chcesz sie obciac , tylko ze wlasnie nie chcesz nic ruszac z dlugosci i ze , jak sama pisalas raczej zaley ci na kolorze,
> cieniowanie.... fryzjerka bezdie wiedziala o co chodzi, i jak jej pokazresz kolorek na zdjeciu to napewno wybierze z palety podobny, moze go lpaczy w balejazu z innymi odcieniami , jak? to zalezy od pomyslu fryzjera, sama mowisz ze mama jst zadowolona ze swojej wiec napewno cos wymysli ...
> pozdr
niemniej jednak co to mniej więcej za kolor? bo nie wiem czy będę tą fotkę drukować
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 19:25   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pasemka na kręconych włosach??

to moze przeczyataj tez te artykuły, są rewelacyjne i barzdo dobrze okreslaja wszystkie typy
owszem , mozesz byc połaczeniem wiosny z jesienia...ale to nie jest do okreslenia wirtualnie,a przez fachowca,(jezeli okreslaisz sie sama nie bedzie to obiektywne, chyba ze jestes wizazystka, ale o tym nic nie wspominasz... )tak zreszta jak kolor o ktory pytasz , bo jest tam napewno ich kilka...moga to byc zloto miedzioane blandy, zloty kasztan miedziany itp
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-11, 19:40   #16
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pasemka na kręconych włosach??

Grażyna napisał(a):
> to moze przeczyataj tez te artykuły, są rewelacyjne i barzdo dobrze okreslaja wszystkie typy
w tym sęk, że niemieckiego nie rozumiem ani trochę, a linka do tej strony znalazłam w jakimś wątki z wizażu
> owszem , mozesz byc połaczeniem wiosny z jesienia...ale to nie jest do okreslenia wirtualnie,a przez fachowca,(jezeli okreslaisz sie sama nie bedzie to obiektywne, chyba ze jestes wizazystka, ale o tym nic nie wspominasz... )
bo nie ma o czym wspominać, nie jestem
>tak zreszta jak kolor o ktory pytasz , bo jest tam napewno ich kilka...moga to byc zloto miedzioane blandy, zloty kasztan miedziany itp
ok, dziękuję za wyjaśnienia i pozdrawiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 18:21   #17
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Question Pasemka na kręconych włosach

Czy ktoś widział ładne pasemka na kręconych włosach . Ja chce koniecznie zrobić coś innego z włosami - cokolwiek, a mam dosyć ciemne, kręcone i do ramion .Rozjaśnienie to chyba na raz za dużo - a pasemka byłyby o.k., tylko jak na złość nie widziałam pasemek ładnie zrobionych na laczkach. Może macie jakieś pomysły i zdjęcia. Dzięki.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 18:23   #18
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Na loczkach - oczywiście, chociaż na laczkach - byłoby pewnie ciekawiej
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 07:29   #19
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Hmm... już się napaliłam na pasemka. Obecnie mam ciemne, brązowe włosy z odcieniem filoletu, a chce w efekcie zrobić z nich blond.Zaczynam w weekend.Ciekawe, co z tego wyjdzie...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 12:39   #20
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Ja miałam robiony kilka arzy baleyage na kręconych kudłach... I wyszło całkiem fajnie - wszyscy chwalili Jak znajdę jakies foto, to wkleję
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:16   #21
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

O - już mam!

Wklejam 2 foty - pierwsza to moje włosy wyprostowane u fryzjera - łatwiej będzie Ci zobaczyć, jakie kolorki miałam zrobione na włosach. Druga fota to moje naturalnie kręcone włoski, tuż po umyciu.
Baleyage miałam robiony na włosach czarnych - takich, jakie mam w emblemacie. (Fota z emblematu jest wiec bardzo przestarzała )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proste16.jpg (22,9 KB, 1219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne_krecone24.jpg (36,9 KB, 1837 załadowań)
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:20   #22
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

na kreconych wloskach pasemka wygladaja przeslicznie
nie masz sie nad czym zastanawiac
biegnij do fryzjera
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:41   #23
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Cool Dot.: Pasemka na kręconych włosach

foteczki
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 21:45   #24
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Fajnie wyglądają pasemka, jak cały lok jest w tym samym kolorze, a ja się obawiam, że te włosy łączą się w loki jak chcą i po każdym myciu będę miała na głowie prwdziwy chaos. Ale właściwie i tak nigdy nie miałam pasemek, więc ruszam do boju w sobotę Dzięki i popzdrawiam i dalej czekam na jakieś fotki, z którymi się wybiorę do salonu .
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 09:36   #25
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Fajnie wyglądają pasemka, jak cały lok jest w tym samym kolorze, a ja się obawiam, że te włosy łączą się w loki jak chcą i po każdym myciu będę miała na głowie prwdziwy chaos.
Bo tak się właśnie często robi Megi... Ale to, że włosy łączą sie jak chcą, działa właściwie bardziej na korzysć, bo baleyage wydaje sie wtedy bardziej ciekawy i utworzony jakby z większej ilosci kolorów
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 06:20   #26
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Talking Dot.: Pasemka na kręconych włosach

No to się umawiam na jutro. Podrukuję trochę zdjęć i pójdę, mam nadzieję, że będę wyglądała jak człowiek . A jak będzie gorzej, to w końcu włosy nie noga - odrosną. Pozdrawiam!!!!!!!!!!
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 09:15   #27
Paula :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Byczyna
Wiadomości: 15
GG do Paula :)
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

A ja mam inne pytanie w związku z pasemkami. Otóż chciałabym je sobie zrobić, ale wciąż dręczy mnie, czy pasemka są na całej głowie, czy tylko na zewnętrznych warstwach włosów (wiem, że to dla Was głupie pytanie, ale prosze o pomoc ). I można jeszcze wybrać sobie rodzaj psemek u fryzjera, prawda?? Bo ja nie chciałabym takich dużych i grubych, ale takie ładne cieniutkie rozproszone na całej główce Proszę o jakieś fotki (jesli można) fryzurek z pasemkami i grzywkami jednocześnie (bo ją też mam w planie ), aby włosy były koloru brąz, a pasemka blond - bo taki mam plan wobec nowej fryzurki. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Paula :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 10:11   #28
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Smile Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Paula, pociesze Cię, że jeżeli pytanie o pasemka, czy robi je się na zewnątrz czy na całych włosach jest głupie, to ja zadałam takie głupie pytanie właśnie wczoraj i się dowiedziałam, że pasemka robi się na całych włosach .Ciekawe tylko ile będzie się ze mną męczyła fryzjerka, bo mam tak dużo i grube włosy - koszmar fryzjera. Ja chce pasemka chyba takie w kolorze cappucino, na ciemnych brązowo-fioletowych (taki połysk) włosach. Nie wiem tylko czy rozjaśniać lekko całe włosy czy rzucić takie jasne pasma pomiędzy ciemnymi (tymi kręconymi ). Jak będzie wyglądało lepiej????? Ja nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w wielokolorowym farbowaniu, więc proszę o pomoc.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 11:35   #29
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Paula, pociesze Cię, że jeżeli pytanie o pasemka, czy robi je się na zewnątrz czy na całych włosach jest głupie, to ja zadałam takie głupie pytanie właśnie wczoraj i się dowiedziałam, że pasemka robi się na całych włosach .Ciekawe tylko ile będzie się ze mną męczyła fryzjerka, bo mam tak dużo i grube włosy - koszmar fryzjera. Ja chce pasemka chyba takie w kolorze cappucino, na ciemnych brązowo-fioletowych (taki połysk) włosach. Nie wiem tylko czy rozjaśniać lekko całe włosy czy rzucić takie jasne pasma pomiędzy ciemnymi (tymi kręconymi ). Jak będzie wyglądało lepiej????? Ja nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w wielokolorowym farbowaniu, więc proszę o pomoc.
Myślę, że lepiej będzie jak rzucisz jasne pasma pomiędzy ciemnymi

Paula => to jest tak: zarówno pasemka jak i baleyage mozesz zrobić albo na całej głowie, albo tylko na koronie włosów. sama informujesz fryzjerkę, jak chcesz mieć zafarbowane włosy. A pasemka po prostu tym się różnią od baleyagu, że są wykonywane "na włosach" tzn. z pozostawionymi pasmami włosów naturalnych (badź wyjsciowego koloru); baleyage natomiast pokrywa calutkie włosy.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 14:20   #30
Paula :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Byczyna
Wiadomości: 15
GG do Paula :)
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Dziękuję Wam kochane dziewczyny za pomoc (megi-megi i aga87). Teraz mogę spać spokojnie
Megi- megi: zgodze sie z Aga 87, rzuć pasemka pomiędzy ciemne włoski, napewno będą wyglądać lepiej pozdrawiam buziaczki
Paula :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 23:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.