mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 20:18   #61
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
Kupiłam dziś czekoladowy żel i w przyszłym tygodniu będę miała balsam do kompletu Żel dorwałam w drogerii A propos (na Dietla - to do wiadomości Krakowianek), a balsam kazałam sobie sprowadzić w osiedlowej drogerii. Był co prawda pistacjowy (i żel też), ale nawet ekspedientka stwierdziła, że on śmierdzi gorzej niż Cif i nie pozostaje mi nic innego, jak się z nią zgodzić. Niestety. A żel cynamonowy, przynajmniej wąchany z butelki, nie pachnie praktycznie wcale. jest taki leciutko słodkawy w zapachu, ale nie powala. Nie to co czekolada Dziś wieczorem zacznę wielkie testowanie i odstresowywanie (bo on antystresowy)
a w drogerii a propos był tylko ten czekoladowy żel, czy coś jeszcze z tej serii?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:25   #62
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez emememsik
a w drogerii a propos był tylko ten czekoladowy żel, czy coś jeszcze z tej serii?
Po moich zakupach zostały tylko dwa żele: pistacjowy i cynamonowy. Balsamów w ogóle nie było, a podobno dziś byli świeżo po dostawie. U mnie na osiedlu (Wola Duchacka) jeszczcze wczoraj był i żel i balsam pistacjowy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:32   #63
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
Po moich zakupach zostały tylko dwa żele: pistacjowy i cynamonowy. Balsamów w ogóle nie było, a podobno dziś byli świeżo po dostawie. U mnie na osiedlu (Wola Duchacka) jeszczcze wczoraj był i żel i balsam pistacjowy.
muszę mieć cynamonowy, muszę!!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:39   #64
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez emememsik
muszę mieć cynamonowy, muszę!!
To jak już go dorwiesz i przetestujesz, to daj znać, jak się sprawuje, bo też mnie kusi. Luuubie cynamon
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:47   #65
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Kurde to lipa jak pistacjowy smierdzi no ale moze to dobrze, bo po co mi 13ty balsam do kolekcji... :|
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:51   #66
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Hmm....nie przyglądałam się nigdy w drogerii kosmetyka Pollena Ewa, pewnie ze względu na nieciekawe opis mnie przyciąga, zwłaszcza Balsam czekoladowy i masło wanilliowe. Zwłaszcza, że wydłubuję resztki balsamu.
I nęci mnie jeszcze żel pod prysznic rozświetlający z pellingiem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:59   #67
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

hehe i jak tu nie prztyc skoro i kosmetyki robia smaczne ze az chce sie je zjesc
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 21:41   #68
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
To jak już go dorwiesz i przetestujesz, to daj znać, jak się sprawuje, bo też mnie kusi. Luuubie cynamon
ja mam taki problem, że ja cynamon kocham, uwielbiam, po prostu jakoś wyjątkowo sie czuję, jak go czuję jestem uzależniona np. od cini minis, a właśnie jestem w trakcie sprowadzania cynamonowej pasty z hiszpanii
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:43   #69
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Co do dostępności kosmetyków Polleny Ewy to faktycznie masakra...
Są sklepy firmowe w kilku miastach:
http://pollenaewa.com.pl/index.php?page_id=11
W Krakowie sklep jest na ul. Gromadzkiej 52 (czynny 7-17). Coraz bardziej zastanawiam się, czy się do niego nie wybrać, choć nie bardzo jest mi po drodze. Szukam perfum Eva (ma świetne opinie na KWC). Nawet udało mi się je znaleźć w jednym miejscu w Krakowie, niestety bez testerka. Mam nadzieję, że na Gromadzkiej będzie można powąchać, albo kupię w ciemno!
A teraz na mojej wish list są jeszcze balsamy Z tym pistacjowym i cynamonowym naprawdę jest tak źle? A tak mi się marzyły balsamy o zapachu ulubionej przyprawy i ulubionych orzeszków
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:46   #70
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

ja mam ochote na ten balsam pistacjowy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:47   #71
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

oj, dopiero teraz przeczytałam, że nie jesteście zadowolone z zapachu pistacji...szkoda...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 20:38   #72
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez elsi
Co do dostępności kosmetyków Polleny Ewy to faktycznie masakra...
Są sklepy firmowe w kilku miastach:
http://pollenaewa.com.pl/index.php?page_id=11
W Krakowie sklep jest na ul. Gromadzkiej 52 (czynny 7-17). Coraz bardziej zastanawiam się, czy się do niego nie wybrać, choć nie bardzo jest mi po drodze. Szukam perfum Eva (ma świetne opinie na KWC). Nawet udało mi się je znaleźć w jednym miejscu w Krakowie, niestety bez testerka. Mam nadzieję, że na Gromadzkiej będzie można powąchać, albo kupię w ciemno!
A teraz na mojej wish list są jeszcze balsamy Z tym pistacjowym i cynamonowym naprawdę jest tak źle? A tak mi się marzyły balsamy o zapachu ulubionej przyprawy i ulubionych orzeszków
elsi
A gdzie ta Gromadzka??
A co do pistacji to tak, niestety jest z nią tak źle Jeśli zaś chodzi o cynamon, to może nie czuć go za bardzo z butelki, może na skórze bardziej, ale na pewno zapach nie odstrasza, tylko jest słabo wyczuwalny
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 22:05   #73
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
A gdzie ta Gromadzka??
Google Twoim przyjacielem
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.ph...ka&submitok=OK
Pozdrawiam
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 16:19   #74
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez elsi
Google Twoim przyjacielem
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.ph...ka&submitok=OK
Pozdrawiam
Wiem, wiem na łatwiznę poszłam Ale wczoraj leń we mnie wstąpił i nie chciało mi się szukać na mapie tej ulicy, a nawet nie wiedziałam, że na necie taką fajną mapę Krakowa można znaleźć. Także dzięki za linka - już go sobie zapisałam, co by na przyszłość nie pytać.
A jak już tam będziesz, to napisz co jest i po ile, bo ta Gromadzka to tak całkiem niedaleko mnie, ale że pracuję, to i tak ciężko mi się tam wybrać póki co.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 16:43   #75
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wiem, wiem na łatwiznę poszłam Ale wczoraj leń we mnie wstąpił i nie chciało mi się szukać na mapie tej ulicy, a nawet nie wiedziałam, że na necie taką fajną mapę Krakowa można znaleźć. Także dzięki za linka - już go sobie zapisałam, co by na przyszłość nie pytać.
Cieszę się, że pomogłam i, że się nie denerwujesz na tą malusieńką złośliwość w mej odpowiedzi Bo różnie to bywa A weekend faktycznie leniwy. Mnie też leń dopadł przestraszliwy. <zieeew> Wiosny!!
Cytat:
Napisane przez MagJa
A jak już tam będziesz, to napisz co jest i po ile, bo ta Gromadzka to tak całkiem niedaleko mnie, ale że pracuję, to i tak ciężko mi się tam wybrać póki co.
Hihi, no widzisz? Ja z tego samego powodu chciałam przekazać tą przyjemność innym Mieszkam stosunkowo niedaleko, ale pracuję hen, hen, dalej i zupełnie mi tam nie po drodze. Perfumy Polleny Ewy znalazłam w Jubilacie (czyli po drodze ) i chyba kupię je w ciemno, bo nie są bardzo drogie. Zobaczę wtedy czy nie ma tam też innych kosmetyków tej firmy - będą już wtedy 2 źródełka
Pozdrawiam Sąsiadkę
Ps. Widzę, że obie udzielamy się nie tylko na Wizażu ale i na forum PE właśnie

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2006-03-12 o 16:57 Powód: Ps.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 18:05   #76
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez elsi
Ps. Widzę, że obie udzielamy się nie tylko na Wizażu ale i na forum PE właśnie
Już miałam się pytać co to forum PE, ale mnie olśniło, że przecież na stronce Polleny Ewy jest forum i że tam pytałam o te zestawy smakowitości, ale nawet nie weszłam sprawdzić czy jest odpowiedź. Już się poprawiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 13:03   #77
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

a mi tam do tego sklepu zupełnie nie po drodze, więc chyba się nie wybiorę
za to do jubilata mam bardzo blisko.. ale by było fajnie, gdyby tam były. chociaż może lepiej nie.. wczoraj kupiłam 5 żel pod prysznic
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 18:27   #78
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez emememsik
za to do jubilata mam bardzo blisko.. ale by było fajnie, gdyby tam były. chociaż może lepiej nie.. wczoraj kupiłam 5 żel pod prysznic
Ach, Jubilat Te wspomnienia, imprezy na ostatnim piętrze, zygzakowate powroty do ośrodka
Przepraszam za off-topic, ale kocham Kraków i nie mogłam się powstrzymać
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:27   #79
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Wybralam sie w poniedzialek do sklepu polleny evy i promocja faktycznie dotyczyla tych pysznych balsamikow. Kupilam cynamonowy i waniliowy. Pistacjowego nie bylo ale z ciekawosci powaczalam zel pod prysznic i zapach byl....okropny.....jak jakis proszek do czyszczenia Zaskoczylo mnie poniewaz pozostale balsamiki pachna pieknie. Czekoladke wyprobowalam juz wczsesniej i pisalam o niej w tym watku. Waniliowy pachnie baaaaaaaaardzo slodko. Jestem zachwycona. Moim zdaniem konsystencja zblizona jest odrobine do musu. Bardzo przyjemna tylko niestety trudno wydostac mazidlo z opakowania ale ogolnie mi odpowiada. Cynamonowy natomiast to dla mnie CUD!!! Z buteleczki wcale nie czulam cynamonu ale na skorze zapach slicznie sie rozwija, jest bardzo trwaly, przechodzi na ubraniai posciel Balsam jest dosyc tlusty, pozostawia lekka warstewke na skorze i co mnie najbardziej zachwyca...rozgrzewa:ehem : Bylam w szoku ale naprawde czuje takie cieplutkie mrowienie na skorze po jego uzyciu.....

I jak? Narobilam Wam smaczku?
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 11:00   #80
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez pearlania
I jak? Narobilam Wam smaczku?
Mniam! Zdecydowanie!! Ja właśnie planuję dziś po pracy powęszyć po Krakowie w poszukiwaniu perfum i balsamów. Czekoladowy i pistacjowy znalazłam w drogerii A'propos na skrzyżowaniu Dietla i Krakowskiej, ale ja chcę ten cynamonowy!!! Choć i czekoladowy pachnie tak, że o mało się z Pięknym nie wgryźliśmy w opakowanie
O dystrybucji nie wspomnę ani słowa. Bo i szkoda słów... Nawet na stronie Poleny Ewy mają klienta w *****, bo od póltora tygodnia nie mogę się doprosić o jakąkolwiek odpowiedź na forum Szkoda, szkoda, bo naprawdę bardzo lubię tą firmę, ale przy takim marketingu, to niedługo już chyba będzie po niej

EDIT: No i byłam dziś w Jubilacie. Wyobraźcie sobie, że pojawiły się nawet testery perfum Eva!! Balsamy są, w wersji promocyjnej jako dwupak: balsam + żel do kąpieli. Cena ok. 20.99. Do tego dołączona zawieszka do kluczy - pluszowa, urocza owieczka w kilku kolorach
Pojedyńcze balsamy były dwa. Pistacjowy i cynamonowy (10.49 PLN). Piszę 'były', bo został już tylko pistacjowy A ten cynamonowy ma zapach jak marzenie . Polecam

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2006-03-16 o 15:12 Powód: Dopisek.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:07   #81
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

A ja powiem, że jestem zachwycona tym czekoladowym żelem Pachnie ślicznie, faktycznie odstresowuje a do tego fajnie wygładza ciałko. Mam nadzieję, że już jutro Pani w osiedlowym sklepiku będzie miała dla mnie odłożony balsam do kompletu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 23:28   #82
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez elsi
EDIT: No i byłam dziś w Jubilacie. Balsamy są, w wersji promocyjnej jako dwupak: balsam + żel do kąpieli. Cena ok. 20.99. Do tego dołączona zawieszka do kluczy - pluszowa, urocza owieczka w kilku kolorach
Szkoda, że nie krówka Choć ta owieczka też niczego sobie, jak na gratis to całkiem ładna

Cytat:
Pojedyńcze balsamy były dwa. Pistacjowy i cynamonowy (10.49 PLN). Piszę 'były', bo został już tylko pistacjowy A ten cynamonowy ma zapach jak marzenie . Polecam
Eeee tam "były"... Ja byłam wczoraj i też był i pistacjowy i cynamonowy i znów wąchałam ten cynamonowy i znów nic nie czułam Jak on w końcu pachnie? Iii czy faktycznie rozgrzewa? Czy bardzo? Bom naczynkowiec i rozgrzewać się nie powinnam...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:46   #83
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez MagJa
Szkoda, że nie krówka Choć ta owieczka też niczego sobie, jak na gratis to całkiem ładna
Niom, krówka też byłaby fajna. A ten akurat model owieczki bardzo lubię. Taką, tylko Czarną Owcę dostał mój TŻ na święta
Cytat:
Napisane przez MagJa
Eeee tam "były"... Ja byłam wczoraj i też był i pistacjowy i cynamonowy i znów wąchałam ten cynamonowy i znów nic nie czułam Jak on w końcu pachnie? Iii czy faktycznie rozgrzewa? Czy bardzo? Bom naczynkowiec i rozgrzewać się nie powinnam...
Zwróć uwagę, że pisałam to jakiś tydzień przed Tobą Cynamonowy pachnie cudnie, tyle, że dopiero na skórze, ale jak? Trudno opisać. Cynamonem na pewno i na pewno też apetycznie Szkoda, że nie zrobili takich perfum... I jak napisała pearlania, zapach pozostaje na ubraniu i pościeli. Ja żadnych właściwości rozgrzewających się nie dopatrzyłam (mnie też by się przydały). Inna sprawa, że używałam raczej skromnie. Minusem tego balsamu, jak dla mnie, jest konsystencja. Jest dość gęsty ale niewystarczająco "śliski" na skórze, więc automatycznie trzeba użyć więcej.
Pozdrawiam
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:21   #84
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Cytat:
Napisane przez elsi
Zwróć uwagę, że pisałam to jakiś tydzień przed Tobą Cynamonowy pachnie cudnie, tyle, że dopiero na skórze, ale jak? Trudno opisać. Cynamonem na pewno i na pewno też apetycznie Szkoda, że nie zrobili takich perfum... I jak napisała pearlania, zapach pozostaje na ubraniu i pościeli. Ja żadnych właściwości rozgrzewających się nie dopatrzyłam (mnie też by się przydały). Inna sprawa, że używałam raczej skromnie. Minusem tego balsamu, jak dla mnie, jest konsystencja. Jest dość gęsty ale niewystarczająco "śliski" na skórze, więc automatycznie trzeba użyć więcej.
Pozdrawiam
Wiem, wiem, że pisałaś wcześniej.
A skoro mówisz, że pachnie ślicznie, to chyba się na niego prędzej czy później skuszę. Tylko już sama nie wiem czy najpierw kupić czekoladowy czy cynamonowy czy Holiday Skin co by się trochę odbledzić przed wiosną czy Bielendowe mleczko z Powitania z Afryką Za dużo tego wszystkiego...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:37   #85
nanutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

Odświeżam wątek, bo szukam kosmetyków polleny evy w Krakowie i znaleźć nie mogę :/ Może któraś z Was się natknęła?
__________________
Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej.
- Barbara Rosiek-



Przyszła kolej na mnie... - czyli mój biżuteryjny debiut

Elbaart, czyli pokoleniowe twory wyobraźni - zapraszam
nanutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:56   #86
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: mniamniuśne kosmetyki Pollena-Ewa

znalazłam kilka produktów w tesco na wielickiej, ale nadal nie ma tam tego czego szukam. może któraś dziewczyna z Krakowa kojarzy gdzie można dostać te kosmetyki ? bo ja nie mogę ich nigdzie znaleźć
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.