Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 15:02   #511
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
nie daaaam
przez Ciebie jest mi przykro.
zobaczysz, zamknę się w sobie to przez Ciebie!



no nie bądź taka, daj zdjęcie
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 15:18   #512
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
przez Ciebie jest mi przykro.
zobaczysz, zamknę się w sobie to przez Ciebie!



no nie bądź taka, daj zdjęcie
Lea, daj sobie spokój...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 15:30   #513
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
przez Ciebie jest mi przykro.
zobaczysz, zamknę się w sobie to przez Ciebie!



no nie bądź taka, daj zdjęcie
przykro mi, ale nie dam I nie mecz mnie juz Jak dla mnie EOT
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 16:30   #514
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Odnosnie lakierow: mam na produkty wiekszosc firm uczulenie Na szczescie Inglot , Mavala i IsaDora sluza mi od lat

Paznokcie u rak, odkad pamietam maluje: Inglotem 82 i mlecznymi odcieniami IsaDory. Czasem siegam po ciemniejsze lakiery- wymienione ponizej.

Stopy (moj swir ) obowiazkowo ciemny lakier ukochane od lat to oczywiscie Inglot 36, 183 i ......139- jadowita fuksja, delikatnie opalizujaca na fioletowo (tysiac razy lepszy, niz Chanel, w podobnym kolorze). Wiem, "jadowita fuksja" brzmi szokujaco, ale efekt przy jasnej skorze - nawet osoby, ktore nie maja pojecia o pedicurze, zwracaja na niego uwage- w sensie b. pozytywnym
Lubie tez czerwienie Mavali: 1-Ankara i 92-New Deli
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 16:50   #515
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja nie lubię malować paznokci u rąk - obcinam na krótko, jeden ma dziwny kształt, na dodatek cokolwiek błyszczącego na paznokciach (nawet bezbarwny lakier) "drażni" moje oczy - nie umiem się do nich przyzwyczaić
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:02   #516
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja nie lubię malować paznokci u rąk - obcinam na krótko, jeden ma dziwny kształt, na dodatek cokolwiek błyszczącego na paznokciach (nawet bezbarwny lakier) "drażni" moje oczy - nie umiem się do nich przyzwyczaić
Natomiast ja nie lubie nie pomalowac paznokci- chocby odzywka
Tez u rak obcinam na krotko (np.dzisiaj mam takie, ze krotszych zrobic sie nie da ), ale czuje sie komfortowo, gdy "malne" je na mleczno
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:23   #517
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarino napisz za jakiś czas jak się trio Smashboxa spisuje
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 17:44   #518
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kasiu, mam nadzieję że Ci się spodoba był na zdjęciu mojej aktualizacji
Spodobal mi sie ale w GC byly takie kolejki do kas, ze nic nie kupilam Poogladalam sobie to i owo, i wyszlam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:00   #519
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

znalazłam Lumene w sprayu na allegro moze ktos bedzie zainteresowany szczególnie ze cena super niska
http://www.allegro.pl/item203160634_...ja_tanio_.html

ja zrezygnowałam z podkładów,.. a na okazje mieszkam Gosha z kreme i jest ok
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:12   #520
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
znalazłam Lumene w sprayu na allegro moze ktos bedzie zainteresowany szczególnie ze cena super niska
http://www.allegro.pl/item203160634_...ja_tanio_.html

ja zrezygnowałam z podkładów,.. a na okazje mieszkam Gosha z kreme i jest ok
nieaktualne ;-)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:27   #521
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ale się rzucili na te podkłady...

ja wychodząc z domu bez pomalowanych paznokci czuję się strasznie niekomfortowo... próbuję chować by nikt nie widział. jakaś taka obsesja mała bez lakieru na paznokciach jak bez bluzki w miejscu publicznym ;]
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 18:39   #522
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wykadrowalam kawalek stopy z dzisiajszej fotki tatuazu
Moim zdaniem czerwony lakier (Inglot-36), wyglada calkiem OK, przy bladej skorze
-nie wiem, jak dla Was ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P60613261-kadr.jpg (105,2 KB, 394 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:44   #523
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Czerwień wygląda bardzo ładnie przy bladej skórze, ale cóż - nie zawsze pasuje do reszty a i w pewnych sytuacjach nawet świeży pedicure ma trudności z utrzymaniem się na stopach - cały dzień łażenia po górach w butach trekkingowych - więc wieczorem, na basenie, ewentualne odpryski są mniej widoczne przy jasnym lakierze niż przy wymagającej perfekcji czerwieni
Tak w ogóle - masz bardzo ładne, wypielęgnowane stopy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:44   #524
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarino pedicure narobilas mi apetytu na tego Inglota i na 100% kupie go razem z 55 Agi

A coz to za sliczny puder sie skrzy na Twojej stopie?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:01   #525
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
55 - kawa z duużą ilością mleka
Mam ten kolorek, już drugą buteleczkę, i potwierdzam- bardzo ładna kawka z mlekiem, a jak się bliżej przypatrzeć- ma mikroskopijne srebrbe drobinki (nie brokat), kolor nie jest więc typowo kremowy.
Nieco ciemniejsza wersja tego odcienia ma numer bodajże 60, tez drobinkowa ciut.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:03   #526
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Agniesko- dziekuje - dbam o swoje wrazliwe stopy szczegolnie troskliwie.
Na odpryski mam patent- lakier nawierzchniowy Paloma- maz sie smieje, ze moje paznokcie wygladaja lepiej, niz karoseria samochodu
Ja robie pedicure co tydzien- (nawet zima ) nie dlatego, ze lakier odpryskuje, ale dlatego, ze paznokcie rosna mi strasznie szybko i widac kilka mm "odrostow"

Kasiu- dziekuje
Skrzy sie perfumowany puder IsaDora, o zapachu perfum tej firmy: "Amaze"- ze wzgledu na duuuzy puszek jest b. wygodny w aplikacji na konczyny dolne
Z calego serca polecam lakiery Inglota
Sama mam ich kilka- zrobilam nawet fotke, ale ostatecznie nie wrzucilam jej w kolekcyjnym watku - w koncu wszyscy znaja te lakiery
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:27   #527
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja sie zastanawiam wlasnie na jaki kolor pomalowac pazurki u stop. Za tydzien ide do kosmetyczki aby mi zrobila pedicure i nie mam kompletnie pojecia jaki kolor wybrac. Dobierac musze tez pod kolor sukienki i butow, gdyz w sobote za tydzien ide na wesele i wystapie w takiej wlasnie kreacji. Chcialabym "se" machnac czerwien, ale juz chyba za duzo tej czerwieni by bylo. Jak myslicie?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:54   #528
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wróciłam
Cytat:
Napisane przez Kattarina
Wykadrowalam kawalek stopy z dzisiajszej fotki tatuazu
Moim zdaniem czerwony lakier (Inglot-36), wyglada calkiem OK, przy bladej skorze
-nie wiem, jak dla Was ?
śliczny tatuaż
b. ładne pazurki
ja niestety mam jakieś dziwne paznokcie stóp, takie pod kątem (pionowo, jak normalny jest tak | to mój / ) a najmniejszy to w ogóle prawie pod kątem prostym w stosunki do normalnego (nie wiem, czy ktoś zrozumiał, ale mniejsza ) więc ciemne lakiery nie dla mnie...

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
A ja sie zastanawiam wlasnie na jaki kolor pomalowac pazurki u stop. Za tydzien ide do kosmetyczki aby mi zrobila pedicure i nie mam kompletnie pojecia jaki kolor wybrac. Dobierac musze tez pod kolor sukienki i butow, gdyz w sobote za tydzien ide na wesele i wystapie w takiej wlasnie kreacji. Chcialabym "se" machnac czerwien, ale juz chyba za duzo tej czerwieni by bylo. Jak myslicie?
Też mam za tydzień w sobote wesele (kremowy gorset, co ja myślałam kupując na czerwiec gorset kawowa spódnica, wszystko w delikatnym złotym brokacie+ brązowe perełki i buty, których jeszcze nie posiadam )
A jakie masz dodatki?
Może frencz, a na największym paluchu jakiś delikatny, czerwony wzorek


Zakochałam się w kolorku L'Oreal Casting Creme coś tam Mrożny beż taki bardzo jasny, zimny brązik. Chyba sobie w piątek, bo widać mi już odrosty...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:36   #529
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość

Też mam za tydzień w sobote wesele (kremowy gorset, co ja myślałam kupując na czerwiec gorset kawowa spódnica, wszystko w delikatnym złotym brokacie+ brązowe perełki i buty, których jeszcze nie posiadam )
A jakie masz dodatki?
Może frencz, a na największym paluchu jakiś delikatny, czerwony wzorek


Zakochałam się w kolorku L'Oreal Casting Creme coś tam Mrożny beż taki bardzo jasny, zimny brązik. Chyba sobie w piątek, bo widać mi już odrosty...
Moje dodatki to czarna torebka i czarny szal z czerwonym akcentem Do tego "srebrna" broszka z krysztalkami i takie same kolczyki... O frenczu z czerwonym akcentem myslalam aby zrobic na dloniach Na stopach dobrze by bylo cos innego. Dodam, ze mam buty odslaniajace palce...

EDIT: Madzia, dopoero teraz zauwazylam, ze "weselujemy" tego samego dnia
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 21:11   #530
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wykadrowalam kawalek stopy z dzisiajszej fotki tatuazu
Moim zdaniem czerwony lakier (Inglot-36), wyglada calkiem OK, przy bladej skorze
-nie wiem, jak dla Was ?
bardzo fajnie moim zdaniem czerwony przy jasnej karnacji wygląda super
ja lubię czerwony lakier essence - 14 cherry kiss. taniocha bo ok.4.50zł z tego co pamiętam, a zawsze słyszę dużo komplementów jak mam nim paznokcie pomalowane
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 21:15   #531
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Paznokcie u rak, odkad pamietam maluje: Inglotem 82 i mlecznymi odcieniami IsaDory. Czasem siegam po ciemniejsze lakiery- wymienione ponizej.
Stopy (moj swir ) obowiazkowo ciemny lakier
Kat
Ja też uwielbiam Inglota 82, zawsze muszę mieć ten lakier - źle się czuję w ciemnych paznokciach u rąk - za szybko mi się nudzą, poza tym szybko się ścierają albo lakier mi się gniecie Z drugiej zaś strony - nie lubię, jak są niepomalowane - czegoś mi brakuje, mam wrażenie że są cienkie i nijakie.
I też mam manię stóp i ciemnych lakierów - tutaj głównie krwista czerwień, brązy, śliwki. Mam bardzo delikatne stopy (obcierają mnie każde buty, nawet sandały; może ze dwie pary butów były dla mnie łaskawe...), i dbam o nie maniakalnie - ale przynajmniej latem nie wstydzę się ich pokazać (szczególnie teraz, kiedy jest ciepło i dziewczyny chodzą w sandałach - oj sporo ma stopy w średnim stanie).
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wykadrowalam kawalek stopy z dzisiajszej fotki tatuazu
Moim zdaniem czerwony lakier (Inglot-36), wyglada calkiem OK, przy bladej skorze
Świetny ten lakier, szkoda tylko że Inglot ma takie gigantyczne buteleczki... Z wykończeniem 82 nie mam nigdy problemów, ale inne kolory obawiam się, że mogłyby się u mnie zmarnować.


Wieści z frontu - nie wiem, skąd takie słabe oceny tego podkładu IsaDory.
Ma naprawdę świetne krycie (korektor potrzebny na większe tragedie), skóra się nie świeci, ale bije od niej taki zdrowy blask.
Wytrzymuje na twarzy cały dzień (a nawet krótkie drzemki z twarzą wciśniętą w poduszkę), nie waży się, współgra z pudrami i kremami. Jak dotąd mnie nie zapchał, nie wysuszył skóry ani jej nie uczulił. Zobaczymy, co będzie dalej
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 22:24   #532
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
Moje dodatki to czarna torebka i czarny szal z czerwonym akcentem Do tego "srebrna" broszka z krysztalkami i takie same kolczyki... O frenczu z czerwonym akcentem myslalam aby zrobic na dloniach Na stopach dobrze by bylo cos innego. Dodam, ze mam buty odslaniajace palce...

EDIT: Madzia, dopoero teraz zauwazylam, ze "weselujemy" tego samego dnia
To może kilka kamyczków też na największym paznokciu
Nie wiem, nie mam pomysłu


Aż muszę się spytać
Gdzie masz wesele
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 22:47   #533
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wieści z frontu - nie wiem, skąd takie słabe oceny tego podkładu IsaDory.
Ma naprawdę świetne krycie (korektor potrzebny na większe tragedie), skóra się nie świeci, ale bije od niej taki zdrowy blask.
Wytrzymuje na twarzy cały dzień (a nawet krótkie drzemki z twarzą wciśniętą w poduszkę), nie waży się, współgra z pudrami i kremami. Jak dotąd mnie nie zapchał, nie wysuszył skóry ani jej nie uczulił. Zobaczymy, co będzie dalej
Jesteś wstrętna i okropna na szczęście kontroluję ilość podkładów i dbam, by różniły się właściwościami (nawilżający, o przedłużonej trwałości, superlekki, i... zwykły, na co dzień ), więc sobie odpuszczę na razie, ale zapamiętam na przyszłość
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 08:27   #534
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

maniakalnie uwielbiam malować paznokcie! te u stóp też ostatnio pomalowałam sobie takim grafitowo czarnym lakierem z masą brokatu z sylwestrowej kolekcji Sephory Glam Is Black - wklejam fotkę poza tym jakoś lubię skrajności - i na palcach dłoni i stóp - albo jaśniuteńki, najlepiej transparentny i nieperłowy (drobinki mogą być) lakier, albo.. czerń, czerwień, fiolet, grafit. lubię też łączyć kolory np ostatnio kupiłam lakier Wibo z nowej seri (diamonds czy jakoś tak, buteleczka naśladuje chyba klasyczny lakier sally hansen ) - fioletowy jest super kryjący, ale ciemnoczerwony ze złotymi drobinkami okazał się nie kryć prawie wcale. dla eksperymentu położyłam 1 warstwę nas warstwę czerwonego lakieru (Sephora nr 6) i efekt jest przepiękny! nigdzie nie widziałam takiego koloru - wyważona, elegancka ciepła czerwień z maleńkimi złotymi iskierkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (65,6 KB, 143 załadowań)
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 12:40   #535
bhok'arala
Przyczajenie
 
Avatar bhok'arala
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Też lubię mocne kolory na stópkowych paznokietkach A na dłoniach...najchętniej bezbarwną odżywkę Joko albo Sally Hansen - dają ładny połysk i wystarczy.

Mam pytanie: czy któraś z Pań testowała podkłady AA Oceanic? Rozświetlający albo matujący? Jak się trzymają? I co najważniejsze: jak z odcieniami?
(nie wiem czemu, ale nie mogę otworzyć okienka z kolorami z ich strony)
bhok'arala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 13:24   #536
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez bhok'arala Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy któraś z Pań testowała podkłady AA Oceanic? Rozświetlający albo matujący? Jak się trzymają? I co najważniejsze: jak z odcieniami?
(nie wiem czemu, ale nie mogę otworzyć okienka z kolorami z ich strony)
Ja ich nie testowałam, natomiast widzę po recenzjach na KWC, że żaden odcień nie będzie dobry dla naprawdę bladolicych. Najjaśniejszy nazywa się kość słoniowa, ale wg recenzji jest dość ciemny. Na stronie Oceanica ten odcień wygląda jasno, ale najlepiej samemu wypróbować w drogerii.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 13:49   #537
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
To może kilka kamyczków też na największym paznokciu
Nie wiem, nie mam pomysłu


Aż muszę się spytać
Gdzie masz wesele
Blyszczace kamyczki tez nie za bardzo wchodza w gre, bo buty maja troche blyszczace ozdoby. Najwyzej pojde do kosmetyczki i ta mi doradzi co i jak


A wesele bedzie w miejscowosci Lapy Chyba... W kazdym badz razie wiem w ktorym miejscu, bo rok temu tez jedno wesele sie tam odbywalo. Na przeciwko jest kosiol a obok... zaklad pogrzebowy A para mloda jest z okolic Niewodnicy koscielnej
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 16:15   #538
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja dzisiaj użyłam sobie filtr SVR 30 tonujący, kiedyś w kwietniu chciałam użyć, to był za ciemny, a teraz po odrobinie słońca i balsamów brązujących jest całkiem ok,
byłam trzy godzinki na słońcu i buzia całkiem ok, bez zaczerwienienia, skóra taka uspokojona...
a co najfajniejsze, ten filtr tak ładnie pokrył wszystkie problemy mojej buźki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:39   #539
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja oglądałam próbki podkładu AA Oceanic w obu wariantach w sklepie.
Niestety z obu najjasniejszy odcien prezentował sie na mojej ręce jako pomarańczowo.. zdecydowanie za ciemne sa jak dla bladolicych
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 21:40   #540
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
Blyszczace kamyczki tez nie za bardzo wchodza w gre, bo buty maja troche blyszczace ozdoby. Najwyzej pojde do kosmetyczki i ta mi doradzi co i jak


A wesele bedzie w miejscowosci Lapy Chyba... W kazdym badz razie wiem w ktorym miejscu, bo rok temu tez jedno wesele sie tam odbywalo. Na przeciwko jest kosiol a obok... zaklad pogrzebowy A para mloda jest z okolic Niewodnicy koscielnej
szkodaaa
Fajnie by było, jakbyśmy na tym samym były

Sytuacja z dzisiejszego wyjścia na kajaki, jakiś facet, z 25 lat
*Ale Ty blada jesteś, normalnie biała!
ja: Dzięki

fajną miał minę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.