Mój wygląd to tragedia - pomożecie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 12:00   #211
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

przeczytałam dziś cały wątek, moim zdaniem w kręconych włosach na zdjęciu w spódnicy i różowej bluzce wyglądasz najładniej, piękny skręt i kolor, obecny kolor, niestety ale tylko wydobywa niedoskonałości cery (a nie o to chodziło), polecam zmianę garderoby, stopniowo oczywiście i na prawdę dużo fajnych ciuszków można znaleźć w SH, poza tym koniecznie regulacja brwi!!!
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:24   #212
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

A ja się zapytam z jakiego jestes miasta?
Myślę, że przydałby Ci się" przewodnik" w metamorfozie, bo troszkę jesteś zagubiona w tym wszystkim i wydaje się, że działasz " na ślepo". Może jest tu jakaś wizażanka z Twoich okolic, chętna do pomocy, materiał na koleżankę w realu, kogoś, kto Cię troszkę poprowadzi?
Tym bardziej jeśli ma się mamę jak Twoja i nie ma kogoś kto motywuje i wspiera.
Najładniejsze zdjęcie jest w spódniczce i różowej bluzce, piękne włosy. Obecny kolor niestety jestem na "nie".
Brwi wyreguluj koniecznie, jeśli henna to tylko brązowa, uwaga, żeby nie były za ciemne! ( na początku efekt jest ciut przerysowany zawsze, dopiero potem się zmywa, nie bój się). Bylebyś poszła do dobrej kosmetyczki, która zrobi ci naturalny kształt brwi, a nie cienkie nitki, delikatną hennę.
Nie opuszczaj z domu bez tuszu do rzes, bo wtedy giną Twoje oczy, a są bardzo ładne
Zadbaj o cerę, jeśli chcesz używać pudru, to moim zdaniem tylko mineralnego, bo takie kosmetyki są również lecznicze i nie będą zapychać.

Wątek koniecznie będę śledzić.
Nie masz pojęcia ile dają drobne zmiany. Ja kiedyś miałam długie włosy, mega grzywe, brwi bez regulacji. Podcięłam włosy, grzywkę mam lekką i na bok, okulary zmieniłam na soczewki, styl też bardziej kobiecvy i starzy znajomi nie rozpoznają mnie na ulicy.
Masz " to coś" tylko to trzeba wyciągnąć na wierzch
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 23:21   #213
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Kolor nie jest najgorszy, ale macie całkowitą rację - fatalnie wygląda przy nim cera. Na żywo tego tak nie dostrzegam, ale na tym zdjęciu to istna masakra.

Zestawienie mobilizujące, ale tyle wszędzie propozycji, sposóbów, rad, sprawdzonych kuracji, że ja już się w tym gubię. Muszę coś wybrać.

Chyba pójdę mniej więcej takim cyklem (napiszcie co myślicie):

--> witaminki, tabletki, o których mówiła Ilenka (mam parę pytań, wyślę PW)
--> woda z cytryną - chętnie (gazowana, nie bardzo, no nie?)
--> do tego 1,5 l wody dziennie (niegazowana chyba najlepiej, będzie ciężko bo na codzień to piję tyle co kot napłakał...)
--> olejek z drzewa herbacianego (poszperałam, zapowiada się dobrze)
--> krem Babydream z cynkiem i żel też (ale na pewno nie w najbliższym czasie, bo do Rossmana kawał drogi mam )
--> maseczka oczyszczająca/złuszczająca (może być Oriflame - pure nature, lub inna tej firmy?)
--> peeling enzymatyczny (dobrze? jak często?)


Inne rady nt. trądziku:
--> puder mineralny - dużo się naczytałam, wiem że byłby dobry, ale ta cena... Jak dla mnie to trochę dużo, ale coś pomyślę...
--> La Roche Posay ( potrzebuję coś tańszego na razie, może Ziaja?)


Make Up:
---> do kosmetyczki wybieram się od pół roku, sęk w tym, że nie wiem, gdzie w okolicy jakaś dobra, muszę popytać... Możespróbuję z tą kredką.
---> bez tuszu nie wychodzę z tym jednym chyba dobrze trafiłam
---> maskowanie - podkład stosuję tylko w ostateczności (teraz max. kilka razyw miesiącu), korektor jak wychodzę, ale staram się ograniczać (jakieś polecacie, zaznaczam tanie, a dobre o takie najtrudniej)

Włosyy:
---> staram się utrzymać wersję z wspominanego zdjęcia w różowej bluzce.

Ciuchy:
---> powoli się fotografują, (sorki, że tak wolno, ale dziś cały dzień walczyłam z ogórkami /sezon/)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18
A ja się zapytam z jakiego jestes miasta?
Myślę, że przydałby Ci się" przewodnik" w metamorfozie, bo troszkę jesteś zagubiona w tym wszystkim i wydaje się, że działasz " na ślepo". Może jest tu jakaś wizażanka z Twoich okolic, chętna do pomocy, materiał na koleżankę w realu, kogoś, kto Cię troszkę poprowadzi?
Tym bardziej jeśli ma się mamę jak Twoja i nie ma kogoś kto motywuje i wspiera.
Południe - okolice Cieszyna. Nie miasto tylko wiocha - dlatego tak trudno mi się z wszystkimi propozycjami zorganizować, mały dostęp do towarów i takie tam...

A Twój pomysł genialny, faktycznie przydałby mi się "przewodnik" na żywo, ale marne szanse, żeby któraś wizażanka z moich okolic się zaangażowała. Wy jesteści moim "przewodnikami" online i to jest wspaniałe. Dziękuję Wam kochane za wszystko Jesteście cudowne
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 23:33   #214
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ja " na co dzień" jestem z Krakowa, ale w Cieszynie mam rodzinę i moi rodzice mają tam działkę, zjeżdżam tam więc czasem, lubię tam być
Czekam na zdjęcia ciuchów.
Spróbuj zrobić sobie jakiś makijaż, coś więcej niż wytuszowanie rzęs, ułóż do tego włosy i zrób nam zdjęcie, oki?
Rady odnośnie makijażu możemy przecież dawać od zaraz, no i ewentualny zakup kosmetyków będzie tańszy niż zmiana garderoby. (Jest dużo tańszych a dobrych, sprawdzonych odpowiedników).
Poszukam korektora, chyba Astor mial jakiś bardzo dobry.
Ale od tego jest wizażowe KWC
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:28   #215
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

ja bym na Twoim miejscu poszłą do fryzjera podcieła grzywkę poprosiła fryzjerkę żeby Ci wyprostowała włosy żebyś zobaczyła jak wyglądasz w prostych bo mi sie wydaje ze bardzo ladnie bys wyglądała na trądzik nic nie polece bo nie wiem co pomaga a co nie. Zeby jak ktos wyżej wspomnial troszke moglabys wybielic wiem po sobie ze nie kazdy rodzi sie z olsniewającą szczenką:P polecam paski wybielajace mi bardz pomogly aha no i jesli cos zmienisz wklej zdjęcia Pozdrawiam serdecnie !
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:08   #216
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

jak byś przeczytała wątek to byś widziała ją w prostych włosach
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:24   #217
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

co do brwi, może popytaj, ja taką drogą 'pantoflową' znalazłam dziewczynę, która zajmuje się brwiami, makijażem itd, jest świetna, ale pracuje w domu (nie ma zakładu), dzięki temu ceny ma rewelacyjne, może i Ciebie w okolicy tez ktoś taki się znajdzie?
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 10:15   #218
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

no więc tak...
- brwi: możesz kupić pęsetkę i spróbować wyregulować sama bądź poprosić o pomoc np. mamę albo siostrę. Ja nigdy nie byłam na regulacji brwi, pierwszy raz zrobiła mi to mama, a ja potem sobie sama regulowałam po tym łuku. U mnie w mieście też są takie co regulują na cienkie nitki więc nie martw się nie jesteś sama. Czasem w salonach fryzjerskich regulują dziewczyny brwi za 5, 6 zł. Także musisz sama zdecydować co dla Ciebie najlepsze.
-podkład: taki mineralny prawdziwy byłby najlepszy ale wiem,że czasem trudno wytrzasnąć naraz więcej pieniędzy. Czytałam,że używałaś jakiegoś podkładu z Maybelline, chyba ten o konsystencji musu... ta marka ma również w swojej ofercie " mineralne podkłady. Wiem,że nie są te prawdziwe minerały, ale ja widzę po sobie,że taki podkład nie szkodzi mi jak inne, a makijaż dłużej mi się trzyma. Takie podkłady mają też marki takie jak np. Rimmel, nie są to bardzo drogie rzeczy więc myślę,że możesz spróbować.
- korektor: jasne odcienie i tanie ma np. Soraya http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12027 , Coty Miss Sporty
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12027, i na koniec troszkę droższy, ale cena nie przekracza 16 zł http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28469, ja tego używam w kryzysowych sytuacjach, ponieważ najjaśniejszy odcień jest idealny dla mojej bladej skóry i wysusza mi niespodzianki, no i ładnie kryje.
- kosmetyki: tu Ci nie mogę doradzić co byłoby lepsze od La Roche Posay ponieważ już od jakiegoś czasu używam Babydreama, a nie używam kosmetyków dla cery tłustej. Ziaja jest tania i dosyć dobra, ale nie wiem jak się ma do LRP z tej firmy mam jedynie wodę termalną i mogę z czystym sumieniem polecić, a o innych kosmetykach nie moge nić powiedzieć. Chcę przestestować Effalcar K na wągry,ale to na jesieni.
pielęgnacja: myślę,że Ilena dobrze Ci poradziła, bardzo ważna jest walka od wewnątrz. Dziewczyny na froum biorą witamniki i piją różne ziółka. mi np. na trądzik na plecach pomogła herbata z pokrzywy i tabletki drożdżowe. Już nie mam prostek
peelingi enzyzmatyczne i maseczki polecam stosować nie częsciej niż raz na tydzień, wspomniana Ziaja Nuno ma w ofercie peeling enzymatyczny antybakteryjny i maseczkę oczyszczjącą z glinką, ja kiedyś stsowałam są to łagodne kosmetyki i dobrze oczyszczają. Nie wiem jak ma się Oriflame do tego ,jęsli pasuje Ci ich maseczka to używaj
Olejek herbaciany jest dobry, ja sama kiedys stosowałam, ale ten nie taki prawdziwy tlyko punktowy właśnie z Oriflame i sobie chwaliłam miejscowo. Na przemywanie calej buzi pewno lepszy taki z apteki.
mam nadzieję,że choć trochę pomoglam
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:37   #219
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Wszystkie bardzo pomagacie, dziękuję

Ciuchy zaraz zabieram się za fotografowanie.

A co do zakupów to już robię listę na najbliższe dni
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:37   #220
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Zdecydowanie najlepiej Ci w takich włoskach jak na zdjęciu w różowej bluzce i spódniczce, nawet mój brat to stwierdził W prostych włoskach czegoś mi u Ciebie brakuje, wyglądasz w nich wg mnie jakoś tak nijako , zdecydowanie lepiej w ładnie podkreślonym lokach (takich jak w różowej bluzeczce ), więc broń Boże nie prostuj (osobiście nie mam nic do prostowania, od zawsze mam nijakie napuszone włosy, z których loków się zrobić nie da, prostownicą nie chcę ich za często katować i w efekcie mam prawie zawsze związane- cieszy mnie bardzo, że koński ogon mi bardzo pasuje ). Co do reszty- już wszystko zostało napisane
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:57   #221
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

No to czekam na zdjęcia ciuchów Zakładasz wątek na diary czy wklejasz tu?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 11:07   #222
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

uff, przeczytalam caly watek
i tak- na ostantnim zdjeciu w nowym kolorze moze masz problem z cera, ale gdyby to ominac... slicznie osobiscie strrasznie mi sie podobaja takie rude lisie wlosy, niestety mnie by nie pasowaly, bo do tego trzeba miec odpowiedni kolor cery/oczu.itp. A Tobie pasuje jak najbardziej! jeszcze z tymi kreconymi puklami, wygladasz niezwykle (taki kolor i faktura wlosa, to jednak nie zdarza sie czesto), jakbys jeszcze je troche wymodelowala+makijaz+np czarna sukienka na wieczor= ruda seksbomba
Wogóle caly watek ciekawy, hehe uswiadamia mi ile sama sie zmienilam, podobnie jak niektore dziewczyny, ktore tu pisaly- przeszlam dluuga droge od totalnie nieatrakcyjnej nastolatki(dramat byl, dramat), do kobiety zadbanej i zadowolonej z siebie Mysle, ze czas wiele zmienia...a duze zmiany wymagaja wlasnie czasu, i stopniowo, plynnie, jakos sie wychodzi na prosta. Pamietam, jak miewalam 50 zl kieszonkowego na miesieczne wydatki- ani z tego ciucha nie mozna bylo kupic przyzwoitego, ani kosmetyka(to bylo i na jedzenie, i ciuchy, i wszystko inne...)- a teraz zarabiam na siebie i w granicach rozsadku kupuje to, co chce.
No, ale mniejsza ze mna
widac, ze pracujesz nad soba- bardzo dobrze. Wygladasz teraz o wiele llepiej niz na pierwszych zdjeciach
A jak Ci idzie z ciuchami,pytam o nie, bo to moja mala obsesja ?Jesli potrzebujesz 'stylistki', sluze usluga
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:25   #223
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Założe na diary wątek i podam wam linka, myślę, że do wieczora się uwinę
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:37   #224
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

no to fajnie
A mi się przypomniało odnośnie brwi coś Otóż olejek rycynowy je może lekko przyciemnić! kupujesz w aptece ten olejek i codziennie przed snem nanosisz na brwi, rano zmywasz. mi się po tym na serio przyciemniły i nie stosuję już kredki koszt to ok. 2-3 zł. Możesz też używać na rzęsy i je też może przyciemnić lekko,ale musisz uważać ja mogę używać na rzęsy tylko raz w tygodniu bo zaczynają wypadać. Ale chyba jestem jedną z nielicznych z tym problemem, bo wiele dziewczyn stosuje codziennie zarówno na brwi jak i na rzęsy. Ja rano zmywam ten olejek, ale nie wiem czy to konieczne. Wiem też, że nie wszystkim to pomogło, ale możesz spróbować. Możesz też nanosić to starą szczoteczką od tuszu, ale jeśli na brwi to chyba najlepiej palcem.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 11:29   #225
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Zrobiłam z ciuchami jednak trochę inaczej. Nie mam wszystkich fotek jeszcze, bo aparat mi nawala wciąż, więc wysyłam wszystko na swojego chomika (nick taki jak tutaj). Link w podpisie i poniżej też dam. Folder galeria-ciuchy



Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-27 o 13:26 Powód: zdjecie mozesz skopiowac z tej strony i wkleic do postu,link usuwam Regulamin
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:52   #226
Pysia1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Moja propozycja stroju :
-koszula str. 2 rząd 7 taa fioletowa ;D
-spodenki str. 3 rząd 6 te czarne
-torebka str. 4 rząd 7 taa fioletowa ^^
no i jeszcze jakiś fajny makijaż kolczyki i suuper buciki
jeśli chcesz się nauczyć malować to zajrzyj na youtube i wpisz makijaż tam jest wiele zajefajnych makijaży a to co musisz robi jest pokazane krok po kroku w filmiku ;D

mam nadzieję że się przydałam ^.^
Pysia1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:07   #227
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

A ja tak sobie myślę,że byś mogła jak najczęściej nosić tą dżinsową, jasną spódniczkę ze strony 3 ( bo jesteś zgrabna ) i łączyć ją np. z tymi koszulami w kratkę? albo np. ten fioletowy top z pierwszej strony bez ramiączek do dżinsów ( ale tych bez żadnych zdobień, bo ta bluzka ma jakieś tam zdobienia) ? Ten top też by fajnie wyglądał do wspomnianej już spódniczki
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:37   #228
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

grzywka do zapuszczenia, po prostu nie tylko dlatego, ze wlosy masz falowane, ale dlatego, ze tobie raczej grzywka nie pasuje w ogole, z racji na ksztalt twarzy. poza tym widze, ze jest przyklejona do czola, co moze powodować, ze jeszcze wiecej tych krost Ci wyskakuje.
1.zadbaj o skore-wizyta u dermatologa. od siebie polecam bardzo dobrą masc mozna kupic bez recepty "ACNE derm" z kwasem azelainowym (chyba) i stosowac sie do ulotki. w przypadku tradziku mlodzienczego, jesli masz bardzo powazne zmiany skorne to koniecznie dermatolog i zadnych dzialan na wlasna reke.
2.wlosy bym zostawila w spokoju, jedynie lekkie stopniowanie/cieniowanie na dlugosci i na co dzien np jedwab do ich wygladzenia
3.brwi-regulacja i podkreslenie
4. nie musisz sie mocno malowac..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:52   #229
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Bardzo żałuję, że zrobiłaś sobie takie rudawe włosy... nie wiem czy wiesz ale taki kolor niesamowicie podkreśla wszystkie niedoskonałości czerwone wypryski na twarzy. Oj, duży błąd, duży... i raczej nie zejdziesz do blondu teraz, mimo, że to szamponetka Wiem, bo zrobiłam jakieś 8 lat temu identycznie

W każdym razie- ja bym zainwestowała w szamponetkę średni brąz.

Co do ciuchów... wypowiem się na My Style Diary
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 16:49   #230
Ola1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice ;d
Wiadomości: 5
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Zaczne od tego, że rudy to przepiękny kolor włosów.
Zależy kto ma jaki gust, ale rudy jest ładny i oryginalny
Na początku zciełabym twoje włosy o jakieś 10 cm, mocno wycieniowała nawet bardzo, powiedziałabyś fryzjerce,że chcesz zrobić sobie pazurki i żeby zrobiła ci grzywkę na bok (nie martw się ona wie co jak zrobić żeby było ok)!
Co do makijażu to tylko tusz i może kredka;p
Jesteś w okresie dojrzewania i nie tylko ty masz trądzik
Pozdrawiam :d
Ola1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:21   #231
zielonao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

na trądzik polecam benzacne i herbatę z fiołka trójbarwnego...sama się tym wyleczyłam, a na prawdę nie pomagało już nic-żadne żele, maseczki itp. nawet wizyty u dermatologa...
zielonao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:28   #232
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ja również polecam Benzacne, jeśli chodzi o cerę. Może Pani prostować sobie włosy i używać specjalne odżywki do włosów prostowanych, aby się nie zepsuły, lub zmienić kolor włosów i iść do fryzjera, aby Pani polecił i wymodelował włoski. Zadbane loczki są prześliczne .
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:23   #233
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Co do tej listy ktora podałaś, gdzie są leki na trądzik?
Ja wiem że trądziku się nie wyleczy itd, że to nie prosta sprawa, ale leki na trądzik mimo że nie wyleczą to złagodza objawy (musza być retinoidy, czy kwasy albo jak wyżej ktoś napisał tlenek benzoidu, na jakims bakteryjnym olejku nie ma co bazowac, to moze pomaga ludziom z pojedynczymi wypryskami ale Ty masz stany zapalne i srednio widze poprawe, zreszta ja stosowalam ten olejek na pojedyncze chrosty i na mnie akurat srednio w kazdym razie sa rzeczy ktore dzialaja lepiej)

co do podkładu - myślę że powinnaś go stosowac codziennie, podklady mineralne sa bardzo tanie, zapraszam na watki poswiecone kosmetyka mineralnym

ja nie czytalam watku ale pierwsze co mi sie rzucilo w oczy - jasna oprawa oczow, ktora bym podkreslila przyciemnianiem brwi i ciemnym tuszem włosy kręcone oczywiscie, ten kolorek rudy mi sie podoba
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:44   #234
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Po pierwsze z trądziku da się wyleczyć Miałam ogromny problem z moją cerą do 6 klasy. Pomimo stosowania leków (krótkotrwałego) i tak najlepsze rezultaty dał odpowiedni żel (Garnier 3w1) i dobrze dobrany krem. O cerę taką jak Ty masz trzeba dbać, ale nie można przesadzić bo wtedy jest jeszcze gorzej. Sądzę, że tutaj pomoże dobry dermatolog i cierpliwość.

Makijaż

Z wyczuciem i świeżo. To najważniejsze. Nie wystarczy 'wypaćkać się' źle dobranym podkładem i jakimś cieniem. Najlepiej poświęcić na wybranie podkładu trochę więcej czasu i na nim nie oszczędzać. Dla Ciebie dobry powinien być dla cery z niedoskonałościami. Nałóż go dokładnie (na oczyszczoną, nawilżoną twarz) w dziennym świetle (także na szyję!). Nie należy przesadzać i pamiętaj, że najgorsze co może być to wybranie podkładu mdło różowego, pomarańczowego, zbyt ciemnego lub ziemistego. Korektor antybakteryjny i korektor pod oczy. Nałożyć, odczekać chwilę i delikatnie wklepać. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu rano to polecam na powiekach zrobić kreskę eyelinerem. Poświęć jeden weekend na nauczenie się tego, w internecie jest mnóstwo poradników jak narysować idealną kreskę. Wytuszuj rzęsy, nałóż puder (matujący, w odpowiednim odcieniu) i róż na kości policzkowe (ale bez przesady, to musi wyglądać naturalnie).
W Sephorze sprzedawczynie na pewno pomogą Ci wybrać odpowiednie kosmetyki. Warto raz wydać trochę więcej na porządne kosmetyki, które starczą na dłużej i będą dobrej jakości.

Co do włosów niestety Ci nie pomogę Moje też są kręcone ale po wyprostowaniu i odpowiednim ułożeniu wyglądają świetnie. Musisz sama znaleźć odpowiednią metodę.

Wybieraj ubrania dopasowane. Nie mogą być zbyt luźne ani przesadnie obcisłe. W Cosmo pewna mąda kobieta napisała, że dobrze dopasowany strój wygląda na dużo droższy niż na prawdę jest. Tak samo jak z kosmetykami - warto mieć kilka porządnych ciuchów pasujących do siebie niż całą szafę tanich i źle dobranych. W H&M czy Zarze można kupić genialne, niespecjalnie drogie ubrania. Polecam przeglądać gazety w stylu Cosmo, JOY, Avanti itd. Tam znajdziesz mnóstwo inspiracji
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:02   #235
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

zapusc grzywkę, a moze zmien kolor wlosow?;d?
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:06   #236
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Iwono, i jak tam zmiany?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:38   #237
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Iwono, i jak tam zmiany?
a właśnie, też żem ciekawa
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:03   #238
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

nie musisz prostować wszystkich włosów wystarczy tylko grzywkę delikatnie przeciągnąć prostownicą oczywiście wcześniej położyć specjalną bazę zabezpieczającą ja prostuję włosy od lat i nic się nie dzieje.oczywiście jeśli nie musimy to lepiej nie prostujmy ale akurat ja bez prostowania nie wyszłabym z domu.zapuść grzywkę .
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:05   #239
anka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 28
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Hej!
Od początku obserwowałam ten wątek, ponieważ byłam niezmiernie ciekawa, jak zmieni się jego autorka pod wpływem wszystkich rad. Sądziłam, że będziemy tu mieli do czynienia z ogromną metamorfozą, ponieważ dziewczyna jest ładna, ale baaaardzo starannie to ukryła (niczym "BrzydUla" - gdzieś tu chyba już padło takie stwierdzenie) :P

No ale widzę, że mimo ogromnych starań wizażanek, metamorfozy nie ma żadnej... nastąpiło jedynie dodatkowe oszpecenie w postaci czerwonych włosów :/ oj jaka szkoda... :/

Mam wrażenie, droga Iwono, że "spoczęłaś na laurach" po tym jak usłyszałaś, że Ci ładnie w dziecinnej różowej bluzce i spódniczce... Oczywiście, wyglądasz dużo lepiej niż na pierwszych zdjęciach, ale jak dla mnie to wciąż pozycja startowa i można by jeszcze bardzo dużo zmienić... A efekty mogłyby być naprawdę spektakularne!
Szkoda, że już nie chcesz słuchać.
anka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:36   #240
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

no niestety , nie ma ani Iwony ani metamorfozy
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.