Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 19:36   #4711
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wywołałaś mnie Najpierw urlopowałam w górach, a teraz muszę popracować, więc rzadko zagladam, ale byłam w Berlinie i "napadłam" na drogerię dm w celu zakupienia prawie wszystkiego z Alverde
w takim razie będę to robić częściej
To chwal się berlińskimi nabytkami
blog - super!!!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-09-06 o 19:37
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:36   #4712
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Miałam próbki z fridge. To polska firma, dość droga. Minusem dla mnie jest to, ze kosmetyki mają krótki termin przydatności. Rozumiem, ze chodzi o naturalne kosmetyki, konserwane wyciągiem z grapefruta, ale np. Kremu pod oczy nie jestem w stanie zużyć w tak krótkim czasie, jak podają na opakowaniu. Do tego kosmetyki trzeba trzymać w lodówce, a rano nie mam czasu biegać do lodówki

w końcu do nas wróciłaś i masz super blog
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:49   #4713
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nie nadrabiam was, nie mam szans!
chcialam tylko powiedziec, ze kupilam sobie szampon lavery, ten pomaranczowy... ale maja jakies nowe opakowania. byly i te starsze, ciemne butelki, i nowe - biale. te nowe tansze... sklady inne, ale chyba spoko:
Water (Aqua), Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Betaine, Sea Salt (Maris Sal), Camellia Oleifera Leaf Extract*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract*, Avena Sativa (Oat) Straw Extract*, Oryza Sativa (Rice) Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract*, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract*, PCA Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Phytate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool**, Citronellol** * ingredients from certified organic agriculture, ** natural essential oils
dam znac po testach!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:59   #4714
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cieszę sie, ze blog sie podoba
Wklejam nabytki z Berlina (szczegółowy opis jest na blogu, ale w razie pytań chętnie napiszę o poszczególnych kosmetykach).

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Wklejam jeszcze raz
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:11   #4715
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cieszę sie, ze blog sie podoba
Wklejam nabytki z Berlina (szczegółowy opis jest na blogu, ale w razie pytań chętnie napiszę o poszczególnych kosmetykach).

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Wklejam jeszcze raz
niezły zestaw
widziałam go już wcześniej na blogu
ja właśnie skończyłam ich porzeczkowy żel pod prysznic - w sumie całkiem był fajny, na szczęście mam kolejne dwa: oliwkowy i frangipani
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:15   #4716
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Żele pod prysznic są fantastyczne. W ogóle nie wysuszają skóry.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:17   #4717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cloche
czyżbyś była na zakupach?
jak było???

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Żele pod prysznic są fantastyczne. W ogóle nie wysuszają skóry.

super jest tez krem pod prysznic z papają gęsty, pięknie pachnie, skóra po nim baaardzo milutka!
za to krem pod prysznic z macadamią całkiem niefajny......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 20:38   #4718
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jak tylko przyjechałam do Berlina to od razu zaczęłam sie rozglądać za dm Zakupy w tej drogerii były głównym punktem programu wycieczki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:41   #4719
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jak tylko przyjechałam do Berlina to od razu zaczęłam sie rozglądać za dm Zakupy w tej drogerii były głównym punktem programu wycieczki

fajne masz wycieczki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 10:06   #4720
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziś wstąpiłam do tk maxx. Nic ciekawego z naturalnych poza kremami dr scheller, ale nie tych w słoiczku, ale takich w kartoniku biało-fioletowym za 24,99 zł oraz produktów Australian Organics - są tylko peeling do ciała 250 ml 19,99 zł i żel po prysznic 250 ml też za 19,99 zł, szamponów nie ma niestety, a może były, ale już je wykupili

Sicilia na swoim blogu wspomina o marce Creation's Garden , więc też widzę ich produkty dość często w tk maxx. Głównie produkty do włosów - szampon, odżywka i olejek. Są w rozsądnych cenach.
http://www.creationsgarden.com/store...idCategory=135
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 10:42   #4721
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Użyłam do włosów glinkę beloun (Zai ) i jestem bardzo zadowolona
Włosy są bardzo dobrze oczyszczone i takie lekko usztywnione, co mi się bardzo podoba i dobite u nasady.

I muszę się przyznać do jednego zatajonego zakupu........
Przy okazji zamawiania kosmetyków koleżankom z pracy wzięłam sobie jeden, malutki, tyciuńki szamponik
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=707
bardzo przyjemny - leciutko zalatuje miętą, dobrze się pieni, bardzo dobrze oczyszcza.
nie mam łupieżu, ale czasem lubię szampony przeciwłupieżowy ze względu na ich działania antybakteryjne i oczyszczające
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-09-07 o 10:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 10:43   #4722
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Beeets,
też je czasem widziałam, ale jak się wczytałam w składy, to mają (szampon na pewno) PEG-i, phenoxyethanol i Tetrasodium EDTA wysoko w składzie

Wyobraźcie sobie, że peeling Phenome wcale mnie nie podrażnił
Użyłam go wczoraj wieczorem w obawie, że spowoduje buraka, podobnie jak mgiełka różana, ale trzymałam go krótko; potem użyłam maski ujędrniającej Santaverde oraz kapsułki z olejkiem intensywnie pielęgnującym AMB i jest jak najbardziej ok
Tak więc może to jest sposób na niego- trzymać krótko i stosować na noc (nawet jeśli był burak, to nic o nim nie wiem, bo go przespałam, a rano obudziłam się z gładką, pięknie nawilżoną cerą i bez żadnych podrażnień )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-07 o 10:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 10:49   #4723
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42679482]Też je czasem widziałam, ale jak się wczytałam w składy, to mają (szampon na pewno) PEG-i, phenoxyethanol i Tetrasodium EDTA wysoko w składzie

[/QUOTE]

olejek arganowy jest ok i jest tani szampony i odżywki nie są ciekawe

Anula, faktycznie tyciutki szampon, 500 ml

Testuję krem Santaverde rich i jednak jak dla mnie z tej półki cenowej, to Tautrofen wygrywa.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 10:52   #4724
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42679482]Też je czasem widziałam, ale jak się wczytałam w składy, to mają (szampon na pewno) PEG-i, phenoxyethanol i Tetrasodium EDTA wysoko w składzie

Wyobraźcie sobie, że peeling Phenome wcale mnie nie podrażnił
Użyłam go wczoraj wieczorem w obawie, że spowoduje buraka, podobnie jak mgiełka różana, ale trzymałam go krótko; potem użyłam maski ujędrniającej Santaverde oraz kapsułki z olejkiem intensywnie pielęgnującym AMB i jest jak najbardziej ok
Tak więc może to jest sposób na niego- trzymać krótko i stosować na noc (nawet jeśli był burak, to nic o nim nie wiem, bo go przespałam, a rano obudziłam się z gładką, pięknie nawilżoną cerą i bez żadnych podrażnień )[/QUOTE]

super, że peeling Cię nie skrzywdził
mnie ogólnie peelingi enzymatyczne nie lubią ale w sumie lubię ostre zdzieraki więc nie rozpaczam

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
olejek arganowy jest ok i jest tani szampony i odżywki nie są ciekawe

Anula, faktycznie tyciutki szampon, 500 ml

Testuję krem Santaverde rich i jednak jak dla mnie z tej półki cenowej, to Tautrofen wygrywa.
oj tam, oj tam......

czyli dobrze, że masz próbkę przykro kupić w ciemno drogi krem i się rozczarować.
znasz markę lovemegreen??
ich krem na noc mnie oczarował
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 11:35   #4725
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
:
[/COLOR]
oj tam, oj tam......

czyli dobrze, że masz próbkę przykro kupić w ciemno drogi krem i się rozczarować.
znasz markę lovemegreen??
ich krem na noc mnie oczarował
jestem w stanie zaryzykować zakup w ciemno do pewnej kwoty, jeśli nie mogę zdobyć próbki. głównie w ciemno kupuję kremy nieznanych marek z tk maxx.

nie znam marki love me green, ale poznam bo widzę, że można zamówić mini kremy
https://love-me-green.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 11:56   #4726
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Drogie panie, a czy używałyście może tych smarowideł do ciała z serii Body Deserts Organic Shopu? Ciekawi mnie jak się sprawują? No i jak pachną, bo po nazwach można się spodziewać smakowitości
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:08   #4727
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny piła któraś glinkę bentonitową? Możecie podać jakieś sprawdzone źródło, żebym się nie otruła zamiast oczyścić
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:13   #4728
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jak tylko przyjechałam do Berlina to od razu zaczęłam sie rozglądać za dm Zakupy w tej drogerii były głównym punktem programu wycieczki
Zazdroszczę zakupów

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42679482]Wyobraźcie sobie, że peeling Phenome wcale mnie nie podrażnił
Użyłam go wczoraj wieczorem w obawie, że spowoduje buraka, podobnie jak mgiełka różana, ale trzymałam go krótko; potem użyłam maski ujędrniającej Santaverde oraz kapsułki z olejkiem intensywnie pielęgnującym AMB i jest jak najbardziej ok
Tak więc może to jest sposób na niego- trzymać krótko i stosować na noc (nawet jeśli był burak, to nic o nim nie wiem, bo go przespałam, a rano obudziłam się z gładką, pięknie nawilżoną cerą i bez żadnych podrażnień )[/QUOTE]

A czułaś jakieś pieczenie czy coś? Ja nawet mogłam ten peeling na gębie trzymać pół godziny, a potem jeszcze dodawałam na twarz drobinki np zmielonego ryżu i wszystko razem przemasowywałam i buzia potem była Tak więc, jeśli nie czujesz żadnego dyskomfortu, to można dłużej potrzymać. Fajnie, że Ci się sprawdził.

Dostałam przesyłkę od Yves Rocher i wkurzyłam się. Po pierwsze, pisałam, że mi zwrócili 6,90 za nie wiem co, okazało się, że za jeden żel pod prysznic, bo go nie przysłali. Po drugie nie ma składu na opakowaniu bazy do paznokci, ani nigdzie, po trzecie, żel pod prysznic mango w opisie na stronie miał: "baza myjąca pochodzenia roślinnego." okazało się to wierutnym kłamstwem, bo najpierw w składzie jest sles, dopiero potem als, w dodatku żel jest wpisany na listę produktów dla dzieci Dobrze, że wzięłam tylko miniaturkę. Po czwarte, paczka szła dwiema turami, bo do pierwszej przesyłki zapomnieli włożyć edt kokosowe, które i tak okazało się strasznym, sztucznym śmierdzielem pachnącym identycznie jak seria kokosowa Ziaji Też dobrze, ze wzięłam tylko miniaturkę. Obie przesyłki były tragicznie zabezpieczone, wszystko latało po pudełkach, żadnych kartoników, bąbelków nawet przy szklanych opakowaniach, zero zabezpieczeń. EDT o pojemności 20ml przyszło luzem w pudełku większym od pudełka od ptasiego mleczka. Cud, że się nic nie roztrzaskało.

Wzięłam jeszcze parę innych rzeczy ( nie na ten wątek). Pozytywnie wypadł jedynie szampon do suchych włosów i gratisy, wybrałam zestaw podróżnych kosmetyczek i do tego dostałam gratis niespodziankę, krem do twarzy za 115 zł. Dam go mamie na jakąś najbliższą okoliczność
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:19   #4729
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Glinka bentonitowa do picia Serio? Przecież to się zbryla pod wpływem wilgoci. Mój kot ma takie ustrojstwo w kuwecie (w formie żwirku) Naprawdę są takie preparaty do picia? Co one niby maja robić?
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 12:27   #4730
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Glinka bentonitowa do picia Serio? Przecież to się zbryla pod wpływem wilgoci. Mój kot ma takie ustrojstwo w kuwecie (w formie żwirku) Naprawdę są takie preparaty do picia? Co one niby maja robić?
detox , miałam stosować w lecie dietę E.Dąbrowskiej, ale nie wyrobiłam czasowo i coś muszę innego wymyśleć, bo czuje, że 'świecę' po ostatnich pobytach w szpitalu
http://artykuly.forumdieta.pl/pokaz,...ntonitowa.html
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:47   #4731
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem w stanie zaryzykować zakup w ciemno do pewnej kwoty, jeśli nie mogę zdobyć próbki. głównie w ciemno kupuję kremy nieznanych marek z tk maxx.

nie znam marki love me green, ale poznam bo widzę, że można zamówić mini kremy
https://love-me-green.pl/
eeee.......
poczekaj do poniedziałku, wysłałam Ci próbkę ich kremu na dzień
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:33   #4732
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anula, jakie jeszcze szampony z iHerba możesz mi polecić oprócz Andalou Naturals i Avalon Organics?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:45   #4733
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, jakie jeszcze szampony z iHerba możesz mi polecić oprócz Andalou Naturals i Avalon Organics?
ten jest boski
http://www.iherb.com/Innersense-Orga...z-250-ml/29768
ten nienajgorszy
http://www.iherb.com/Pure-Life-Soap-...z-450-ml/21356
ten mi pasował
http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-325-ml/7550
ten mam, ale jeszcze nie używałam (mam ochotę na kilka z tej firmy)
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...z-237-ml/10910

giovanni warto sie zainteresować
a na ten mam ochotę od dawna
http://www.iherb.com/Organix-South-T...z-360-ml/17692
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:54   #4734
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42670738]Ja mam inny- kupuj, testuj i zdawaj relację

Elmexy nie są takie złe- nie zawierają SLS-ów [/QUOTE]

Wiem Bardziej mi chodzilo o fluor.

Jak kupie i wyprobuje- dam znac

Sicilia bardzo fajny blog
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 20:15   #4735
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, jakie jeszcze szampony z iHerba możesz mi polecić oprócz Andalou Naturals i Avalon Organics?
Giovanni !

ponownie zachwycam się maską Organique, robi cuda z moimi włosami

co kupujecie na feelunique?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 20:50   #4736
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, a co się dzieje z Cathy- czyżby znowu zawiesiła swojego bloga??
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 21:19   #4737
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
co kupujecie na feelunique?
Moa, Jurlique, Figs&Rouge, Living Nature, Melvita, Green People, Balm Balm, Intelligent Nutrients, Burt's Bees. Sprawdzone. Skład dobry. Mogę polecić z czystym sumieniem

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Wiem Bardziej mi chodzilo o fluor.

Sicilia bardzo fajny blog
Ad. blog - dziękuję
Ad. pasta bez fluoru - polecam Laverę - jest naprawdę dobra
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2013-09-07 o 21:17
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 00:16   #4738
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ad. blog - dziękuję
Ad. pasta bez fluoru - polecam Laverę - jest naprawdę dobra
Teraz mialam swietna- bez sls, fajny smak, no ale jedynka strasznie mi sie uwrazliwila, obawiam sie czy to nie brak fluoru tak zadzialal, bo wrocilam do Elmexu i jest lepiej

Edit: na feelu jest jeszcze marka Sukin, musze kiedys cos z niej wyprobowac.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-09-08 o 00:17
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:51   #4739
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Może też to, że elmexy zawierają bardzo małą ilość subst. ściernych, a ta naturalna, którą miałaś, miała ich więcej...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:59   #4740
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zainteresowało mnie ostatnio poszerzenie asortymentu przez Orientane. Testowałam ich maskę - krem algowy, ale mi nie podszedł. Balsam w kostce za to miło wspominam.
Zastanawiam się nad ich maseczkami do twarzy. Często nie chce mi sie glinek rozrabiać
http://www.orientana.pl/category/nowosci
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.