Rozłąka z ukochanym część III :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 17:06   #91
katte88
Raczkowanie
 
Avatar katte88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Hej i ja ostatnio rozstałam się z moim facetem. No i tak szukam swojego miejsca, szukam jakichś zajęć żeby nie myśleć.

Ups, przeczytałam 'rozstanie'. Przepraszam
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Edytowane przez katte88
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:15
katte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:15   #92
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

klatar I jak,odezwał się już?
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:36   #93
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Pojawił się G. i napisał do mnie
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:42   #94
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Pojawił się G. i napisał do mnie
Coś,co rzuca nowe światło na wasz związek,czy dalej te same teksty?
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:51   #95
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Pojawił się G. i napisał do mnie
co Ci napisal?
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:58   #96
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Ja mam ustawiony status "niewidoczny", więc kiedy się pojawił to nic nie napisałam tylko czekałam czy się odezwie czy nie.
Przeczytał wiadomość, którą zostawiłam mu kilka dni temu i napisał: "głupia, ja to wszystko robię dla ciebie, bo cię kocham, a mam teraz tyle problemów, że uwierz mi, że lepiej ci będzie beze mnie".
Dobrze, że on wie co jest dla mnie najlepsze Wybawiciel...
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:05   #97
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Ja się dzisiaj z moim pokłóciłam ,jak nigdy i to o nic właściwie.
On przesadził,ja przesadziłam,zaczęliśmy wyciągać jakieś brudy-włącznie z wspominaniem byłej z jego strony

Nie wiem,co teraz będzie,a najlepsze jest to,że okres mi się spóźnia 4 dni , a zawsze miałam do bólu regularne
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 18:12   #98
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez elonka12 Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj z moim pokłóciłam ,jak nigdy i to o nic właściwie.
On przesadził,ja przesadziłam,zaczęliśmy wyciągać jakieś brudy-włącznie z wspominaniem byłej z jego strony

Nie wiem,co teraz będzie,a najlepsze jest to,że okres mi się spóźnia 4 dni , a zawsze miałam do bólu regularne
W końcu kiedyś musi pojawić się pierwsza prawdziwa kłotnia, ale na pewno wszystko sobie wyjaśnicie. Co do okresu to może przez stres przedmaturalny... ? Chyba, że masz jakieś podstawy żeby obawiać się wpadki w tym momencie.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:25   #99
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
W końcu kiedyś musi pojawić się pierwsza prawdziwa kłotnia, ale na pewno wszystko sobie wyjaśnicie. Co do okresu to może przez stres przedmaturalny... ? Chyba, że masz jakieś podstawy żeby obawiać się wpadki w tym momencie.
Też myślę (i mam nadzieję) ,że to stres

Sama już nie wiem mam sieczkę w głowie,zabezpieczamy się ,ale staram sobie przypomnieć czy jest jakieś prawdopodobieństwo ...
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:37   #100
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

elonka, zrób test dla pewności, chociaż skoro sobie nie przypominasz ewentualnej wpadki, to tak na pewno jest. Tylko niepotrzebnym wkręcaniem sobie ciąży jeszcze bardziej opóźnisz okres.
Frumoasa, a może rzeczywiście wplątał się w coś niefajnego i nie chce ciebie w to wciągać, żebyś i ty nie miała problemów?

Edytowane przez Azalia1992
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:40
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:46   #101
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

a ja mam nerwa.. wrocilam zpracy atam sie okazalo ze w ciazy jestem.. moja "przelozona" powiedziala kolezance ze jesli raz wyjde do toalety to powie dla szefa ze w ciazy jestem..ja p..co za k.......a !!! 2 razy mi sie zdarzylo, ze zeszlam z linii bo zle sie poczulam a ta odrazu takie akcje..

ale pogadalam chwile z Tż i juz mi lepiej
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 18:47   #102
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
elonka, zrób test dla pewności, chociaż skoro sobie nie przypominasz ewentualnej wpadki, to tak na pewno jest. Tylko niepotrzebnym wkręcaniem sobie ciąży jeszcze bardziej opóźnisz okres.
Lecę jutro ,pewnie wszystko jest ok, czuję niepokój,bo jestem panikarą

Jeszcze Tż, jak mu powiedziałam to się uśmiechnął,powiedział,że jak to okaże się prawdą to on się zajmie wszystkim i będzie dobrze,a potem znów doszło do kłótni ja powiedziałam,co mam do powiedzenia,a on na to usuń dziecko i mnie zostaw
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:48   #103
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Ale chamstwo... I żeby to kobieta kobiecie robiła. Dobrze, że twój Tż ci humor poprawia Ja też jak mam dołka to do swojego dzwonie. Wiem, że nieraz go irytuje jak dzwonię kiedy on odpoczywa, ale mimo wszystko cierpliwie mnie pociesza.
Edit.
elonka, kiedy ja leciałam na gumkach to co miesiąc widziałam u siebie ciąże ^ Na szczęście teraz, ze względów zdrowia no i zabezpieczenia, biorę tabletki.

Edytowane przez Azalia1992
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:49
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:55   #104
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Ale chamstwo... I żeby to kobieta kobiecie robiła. Dobrze, że twój Tż ci humor poprawia Ja też jak mam dołka to do swojego dzwonie. Wiem, że nieraz go irytuje jak dzwonię kiedy on odpoczywa, ale mimo wszystko cierpliwie mnie pociesza.
Edit.
elonka, kiedy ja leciałam na gumkach to co miesiąc widziałam u siebie ciąże ^ Na szczęście teraz, ze względów zdrowia no i zabezpieczenia, biorę tabletki.
Maskara

Ja też chciałabym przerzucić się na tabletki,ale jestem jeszcze trochę za młoda,żeby truć się hormonami tym bardziej,że widzimy się co 2-3 tyg.
Z drugiej strony brakuje tego poczucia bezpieczeństwa
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:59   #105
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

U mnie nie było wyjścia, zaczęłam w wieku 19 lat, po maturze. Ze względu na odchudzanie itp. miałam tak okres rozregulowany , że gin powiedział, że muszę zacząć brać, bo inaczej w przyszłości mogą się pojawić problemy z zajściem w ciąże. A ja strasznie chcę mieć dzidziusia w przyszłości Ale powiem ci, że są i minusy brania... Mam wrażenie, że jak jestem smutna, to tabletki jeszcze bardziej ten nastrój pogłębiają no i niestety... Ale zaliczam się też do sporego procenta kobiet, które przez tabletki muszą w trakcie stosunku używać żelów Durex itp. bo nawilżenie kompletnie jakby przestało być wytwarzane przez organizm.
A napisałam o tym, żebyś wiedziała, że tabletki to nie tylko zabawa na całego ale też i niestety skutki uboczne.
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:07   #106
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Azalia1992 dzięki
Jakiś czas temu dużo czytałam o tabletkach i wszystkim z czym są związane i póki co jeszcze się na nie nie zdecydowałam ,dla mnie jeszcze nie ten moment
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:30   #107
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Frumoasa, a może rzeczywiście wplątał się w coś niefajnego i nie chce ciebie w to wciągać, żebyś i ty nie miała problemów?
To są cały czas problemy związane z wypadkiem o którym pisałam w lutym
Przegadaliśmy dziś ponad 2 godziny. On się zastanawia nad wyjazdem do Anglii, siostra mu tam proponuje pracę... Jeśli wyjedzie to już pożegnam się z wszelkimi złudzeniami co do tego, że w ogóle się kiedykolwiek zobaczymy.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:34   #108
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Kochasz go, bo tego nie da się podważyć. Dlatego (jeśli oczywiście rozważasz taką opcję) - zapytaj się go, czy nie moglibyście do Anglii pojechać razem i tam chociaż spróbować RAZEM uregulować wszystkie sprawy i zacząć wspólne życie. Ja bym chyba tak zrobiła.
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:42   #109
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Kochasz go, bo tego nie da się podważyć. Dlatego (jeśli oczywiście rozważasz taką opcję) - zapytaj się go, czy nie moglibyście do Anglii pojechać razem i tam chociaż spróbować RAZEM uregulować wszystkie sprawy i zacząć wspólne życie. Ja bym chyba tak zrobiła.
Nie chcę mu proponować takiego rozwiązania, gdyby chciał sam by o tym napisał. Poza tym on się póki co zastanawia. Napisał, że wolałby jechać do Hiszpanii, bo zna język, ma tam pracę, którą lubi, wielu przyjaciół i znajomych, no i ja tam będę Zapytał mnie co ja o tym myślę. Ehh, a co ja mogę o tym myśleć?
Nie wiem czy dobrze postąpiłam wdając się w tą rozmowę, czy znów nie jestem zbyt naiwna. Napisałam mu, że chyba poznał mnie już na tyle aby wiedzieć, że nie straszne mi są takie chwilowe problemy, bo przecież one wreszcie miną, a razem sobie ze wszystkim poradzimy.
Nie wiem co będzie dalej.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 20:23   #110
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Boże, dziewczyny nie podsuwajcie Frumoasie wizji zejścia sie z tym buraczkiem!!!

Cytat:
Kochasz go, bo tego nie da się podważyć. Dlatego (jeśli oczywiście rozważasz taką opcję) - zapytaj się go, czy nie moglibyście do Anglii pojechać razem i tam chociaż spróbować RAZEM uregulować wszystkie sprawy i zacząć wspólne życie. Ja bym chyba tak zrobiła.
Prosze, poczytajcie co tu się wcześniej działo w związku z tym pożal sie boże panem.

Frumoasa, ja już kompletnie Cię nie rozumiem... piszesz i piszesz jaka jesteś nieszczęsliwa, czekasz na każdy ochłap jak wierny piesek... a pan i władca rzuca Ci kłamstewka PODRĘCZNIKOWE! 'Nie zasługuje na Ciebie' Jakby tak naprawdę myślał, zerwałby kontakt mówiąc na odchodnym: bądź szczęśliwa. No cóż, on Cię z tej miłości tak uwielbia torturować. Ach miłość!

Jedna rada: zacisnąć zęby - skasować wszelki kontakt do niego i zacząć wreszcie żyć.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:29   #111
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

lucyohlucy, czytam ten wątek od I części, także orientuję się we wszystkim, co Frumoasa pisała. Może i rzeczywiście moja rada nie była najlepsza, ale sama nie wiem, czy będąc w podobnej sytuacji bym tak nie postąpiła - wyjechać, odciąć się od wszystkiego co było złe, wybaczyć i żyć już razem.

Edytowane przez Azalia1992
Czas edycji: 2013-04-07 o 20:41
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:43   #112
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyny nie podsuwajcie Frumoasie wizji zejścia sie z tym buraczkiem!!!


Prosze, poczytajcie co tu się wcześniej działo w związku z tym pożal sie boże panem.

Frumoasa, ja już kompletnie Cię nie rozumiem... piszesz i piszesz jaka jesteś nieszczęsliwa, czekasz na każdy ochłap jak wierny piesek... a pan i władca rzuca Ci kłamstewka PODRĘCZNIKOWE! 'Nie zasługuje na Ciebie' Jakby tak naprawdę myślał, zerwałby kontakt mówiąc na odchodnym: bądź szczęśliwa. No cóż, on Cię z tej miłości tak uwielbia torturować. Ach miłość!

Jedna rada: zacisnąć zęby - skasować wszelki kontakt do niego i zacząć wreszcie żyć.
Wiesz co, może Ty jesteś taka silna, może potrafiłabyś tak zacisnąć zęby i pójść po prostu dalej. Jeśli tak to gratuluję i podziwiam Cię, że jesteś taka silna.
Ja nie jestem. Może i mam dużo problemów ze sobą, nie powiem - G. przez te kilka miesięcy dołożył swoje do tego. Może i jestem masochistką i sama sobie robię "kuku" przez moje zachowanie, przez moją słabość. Zapewne tak właśnie jest. Ale też nie wszystko jest czarne albo białe. Nie usprawiedliwiam jego zachowania, ale po dzisiejszej rozmowie zrozumiałam po części z czego ono wynikało.

Może jestem zbyt wylewna tutaj, na tym wątku i wywlekam zbyt wiele swoich żali, ale czasami mi to po prostu pomaga.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:53   #113
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
lucyohlucy, czytam ten wątek od I części, także orientuję się we wszystkim, co Frumoasa pisała. Może i rzeczywiście moja rada nie była najlepsza, ale sama nie wiem, czy będąc w podobnej sytuacji bym tak nie postąpiła - wyjechać, odciąć się od wszystkiego co było złe, wybaczyć i żyć już razem.
I co, myślisz, że pan G się zmieni i wszystko bedzie cacy? Zafundował dziewczynie piekło, (bo ją kocha oczywiście) więc ona ma dalej snuć plany i marzenia z nim związane? Naprawdę tak myślisz, znając całą sytuację? Nie wiem, jak dla mnie Frumoasa potrzebuje po prostu mocnego kopa w tyłek za każdym razem jak go wspomina. Takiego motywującego kopa... żeby wreszcie wywalić go ze swojego życia. Bo mi się serce kraje jak widzę, ze fajna dziewczyna po nocach nie śpi przez takiego debila i buraka

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Wiesz co, może Ty jesteś taka silna, może potrafiłabyś tak zacisnąć zęby i pójść po prostu dalej. Jeśli tak to gratuluję i podziwiam Cię, że jesteś taka silna.
Ja nie jestem. Może i mam dużo problemów ze sobą, nie powiem - G. przez te kilka miesięcy dołożył swoje do tego. Może i jestem masochistką i sama sobie robię "kuku" przez moje zachowanie, przez moją słabość. Zapewne tak właśnie jest. Ale też nie wszystko jest czarne albo białe. Nie usprawiedliwiam jego zachowania, ale po dzisiejszej rozmowie zrozumiałam po części z czego ono wynikało.

Może jestem zbyt wylewna tutaj, na tym wątku i wywlekam zbyt wiele swoich żali, ale czasami mi to po prostu pomaga.
Nie wiem... Cierpisz, on Cie rani, ale nadal z nim gadasz i wysłuchujesz jego wymówek. Nie chcesz tu mówić co to za ważne sprawy sprawiły, ze tak Cie potraktował - a może jednak warto? Bo mi się zdaje, że on wymyśla kolejne bajeczki, bo wie, że wszystko łykniesz.

Ja też mam swoje problemy, też jestem beznadziejna w wielu sprawach i zawalam sporo rzeczy, które są istotne w moim życiu. ALE zawsze chciałam być w otoczeniu ludzi, którzy mi to uświadamiają i dają mocnego kopa, żebym naprostowała swoje sprawy. Nie chcę Cię dołowac, ani mówić że jesteś słaba, ale.. czasem trzeba zrobić radykalny krok i właśnie próbować być silną. Ja mam wrazenie po prostu że Ty już nie próbujesz nawet. Ciągle masz nadzieję i nie mozesz sobie uświadomić, ze ten gość to porażka na całej linii.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:54   #114
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Tego niestety nikt nie wie, czy się zmieni czy nie. Są przypadki przecież, że najgorsze typy zmieniają się w naprawdę fajnych facetów. Ale potrzeba do tego zdecydowanej dziewczyny, przy nim i na miejscu. To, czy Frumoasa podejmie ryzyko - jej decyzja. Ale z całego serca życzę jej, żeby podjęła dobrą dla siebie, zgodną ze swoim sumieniem, żeby za X lat niczego nie miała sobie do zarzucenia.
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:16   #115
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Witamy. Może napisz w skrócie jak tam wygląda Wasza sytuacja?
Jesteśmy razem 5.5 roku. Mój tż studiuje w Polsce, ja w sierpniu wyjechałam do Danii na studia. Widywaliśmy się co 1.5 miesiąca, a teraz wyszło tak, że zaraz będą 2 jak go ni widziałam i nie zobaczymy się przynajmniej do końca maja. On pisze pracę, ja mam tutaj natłok obowiązków i tak wyszło. Przyszłość niepewna, problemy mamy z komunikacją, bo oboje przecież nieprzyzwyczajeni do takiej rozłąki. Mówię Wam, bajka
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:35   #116
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

lucyohlucy napisałam o tych problemach w klubie
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:40   #117
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

A właśnie a propos klubu, przyjmuje ktoś tam jeszcze?
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:42   #118
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez elonka12 Pokaż wiadomość
A właśnie a propos klubu, przyjmuje ktoś tam jeszcze?
Już wysyłam zaproszenie
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:46   #119
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Już wysyłam zaproszenie
Dziękuję bardzo kochana
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 23:55   #120
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyny nie podsuwajcie Frumoasie wizji zejścia sie z tym buraczkiem!!!


Prosze, poczytajcie co tu się wcześniej działo w związku z tym pożal sie boże panem.

Frumoasa, ja już kompletnie Cię nie rozumiem... piszesz i piszesz jaka jesteś nieszczęsliwa, czekasz na każdy ochłap jak wierny piesek... a pan i władca rzuca Ci kłamstewka PODRĘCZNIKOWE! 'Nie zasługuje na Ciebie' Jakby tak naprawdę myślał, zerwałby kontakt mówiąc na odchodnym: bądź szczęśliwa. No cóż, on Cię z tej miłości tak uwielbia torturować. Ach miłość!

Jedna rada: zacisnąć zęby - skasować wszelki kontakt do niego i zacząć wreszcie żyć.
Zgadzam się w 100%.

Wiem, że Frumoasa jest to dla Ciebie kop w tyłek, ale myślę, że czasami trzeba człowiekowi coś twardo uświadomić i powiedzieć wprost. To jest lepsze niż kłamliwe pocieszanie i wspieranie. Fajna dziewczyna z Ciebie i żal patrzeć jak on Cię traktuje i co robi Twoją psychiką... Toksyczny związek. Powinnaś się od niego odciąć raz na zawsze.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 23:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.