jakiś szalony kwiat :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 16:41   #1
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Talking

jakiś szalony kwiat :D


Mój TŻ mnie pogania, więc liste dodam później. Napiszę tylko, ze makijaż bezczelnie podpatrzylam w jakiejs babskiej gazecie, gdzie byl przedstawiony jako slubny. Troszke go zmodyfikowalam, ta zolc nie byla de facto taka zolta, byla ledwo widoczna, swiatlo jakos ja dziwnie podkreslilo na zdjeciach. Ciekawa jestem co na to powiecie. Milego komentowania

EDIT: Niestety nie pamiętam w jakiej gazecie widziałam podobny makijaż Zostało mi wrazenie, że właśnie dolna powieka była w nim mocniej podkreślona i to mnie zdziwiło w makijażu ślubnym, i to chciałam wypróbować, czy aby za bardzo nie obciąży oka

Na posty odpowiedziałam, a o liście kosmetyków zapomniałam Skleroza nie boli

Twarz:
podklad Maybelline
korektor Clinique
pryzmy Sephory
róz Oriflame
puder rozświetlajacy Joko
Oczy:
baza Lumene
cienie Inglota
biała kredka Sephory
tusz Oriflame
Usta:
kredka do ust Oriflame
błyszczyk Joanny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (94,4 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (95,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (99,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (89,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (99,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (106,2 KB, 294 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-28 o 22:20
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:07   #2
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

oooo ja poprosze wiecej takich pomyslow moga byc nawet podpatrzone w gazecie Bo niedlugo musze sie zabrac za swoj makijaz slubny (tzn jestem juz po slubie, ale wesele razem z odnowieniem slubow w Polsce w sierpniu i jeszcze nie wiem jak sie bede malowac )
A to bardzo mi sie podoba
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:10   #3
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

pięknie ci w takich kolorkach, w ogóle to piękny strasznie ten cień jest bardzo ładnie baaardzo tak romantycznie, dziewczęco ale nie za słodko ślicznie
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:11   #4
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Faktycznie piękniejesz w oczach jak już dziewczyny ci wspominały w poprzednich makijażach. Jest pięknie i tak świeżo
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:34   #5
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Zachwycasz mnie coraz bardziej!twoje makijaze sa dopracowane i piekne.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:41   #6
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7381363 to zdjecie doskonale oddaje Twoj talent. Swietny makijaz!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:44   #7
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

piękne kolorki,bardzo ładnie roztarte cienie,ale zawsze zachwycasz mnie policzkami-bosko je podkreślasz,zdradz mi swoją tajemnicę,proszę...
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 17:55   #8
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

piekny bardzo kobiecy
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:53   #9
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Domyślam sie, że bardziej chodziło Ci o stylizację niż makijaż, bo właściwie makijażu wiele tu nie ma. Pięknie podkreślone policzki, no i ten kwiatuszek taki romantyczny. Zdjęcia świetne, nie chodzi mi tylko o jakość
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:30   #10
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

taka Pani Wiosna wyszla( w pozytywnym znaczeniu), przepysznie!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:36   #11
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

łał super wyszło, tak dziewczęco, wiosennie bardzo mi się podoba...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 22:01   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
oooo ja poprosze wiecej takich pomyslow moga byc nawet podpatrzone w gazecie Bo niedlugo musze sie zabrac za swoj makijaz slubny (tzn jestem juz po slubie, ale wesele razem z odnowieniem slubow w Polsce w sierpniu i jeszcze nie wiem jak sie bede malowac )
A to bardzo mi sie podoba
Dziekuję
Sezon ślubów się zbliza, wiec będzie coś jeszcze na pewno, mam nawet pomysła I w ogóle zawsze bardzo mi sie podobał pomysł z odnawianiem przysięgi ślubnej, takie to romantyczne
Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
pięknie ci w takich kolorkach, w ogóle to piękny strasznie ten cień jest bardzo ładnie baaardzo tak romantycznie, dziewczęco ale nie za słodko ślicznie
Dziękuję
Kiedyś nie lubiłam różowego koloru, taki cukierkowy mi sie wydawał, a przecież wcale nie musi taki być
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Faktycznie piękniejesz w oczach jak już dziewczyny ci wspominały w poprzednich makijażach. Jest pięknie i tak świeżo
Dziekuję
Wiosna tak na mnie działa
Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Zachwycasz mnie coraz bardziej!twoje makijaze sa dopracowane i piekne.
Dziękuję Bardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7381363 to zdjecie doskonale oddaje Twoj talent. Swietny makijaz!
Dziękuję Staram się robić coraz lepsze foty
Cytat:
Napisane przez lola100 Pokaż wiadomość
piękne kolorki,bardzo ładnie roztarte cienie,ale zawsze zachwycasz mnie policzkami-bosko je podkreślasz,zdradz mi swoją tajemnicę,proszę...
Dziękuję
Hmm, poliki maluję intuicyjnie, czasami jednym rózem, czasami kilkoma, czasami brązerem i rózem, czasami jeszcze rozświetlaczem je muskam Zwykle usmiecham sie, tak żeby powstały pućki, i jadę po nich pędzlem od skroni do polików albo na odwrót, skosem. Zawsze uważam, zeby róż nie wyladował za blisko pod okiem ani za blisko skrzydełek nosa. Duża w tym zasługa pędzla - mam skośnie ścięty cudowny ukochany mój pędzel ArtDeco - nie sposób się nim pomalować źle
Załączam linka do stepu, moze coś wypatrzysz na zdjęciu - malowałam sie na nim zwykłym podręcznym pędzlem, bo akurat tego ArtDeco nie miałam przy sobie. O: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=musowy
Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
piekny bardzo kobiecy
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Domyślam sie, że bardziej chodziło Ci o stylizację niż makijaż, bo właściwie makijażu wiele tu nie ma. Pięknie podkreślone policzki, no i ten kwiatuszek taki romantyczny. Zdjęcia świetne, nie chodzi mi tylko o jakość
Dziękuję
Ależ przecież makijaż jest, tylko nie taki mocny jak zwykle, tzn. mocniej podkreśliłam dolna powiekę, ale górna też jest pomalowana odcieniami fioletu i żólci
Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
taka Pani Wiosna wyszla( w pozytywnym znaczeniu), przepysznie!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
łał super wyszło, tak dziewczęco, wiosennie bardzo mi się podoba...
Dziekuję Miło mi
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 01:18   #13
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

ja się wyłamię z ogólnych zachwytów, bo mi się jakoś średnio podobasz w tym makijażu. Technicznie oczywiście, jak to u Ciebie, bez zarzutu, dopracowany też jak zwykle, ale jakoś mi nie pasuje ta kreska na dolnej powiece, za dużo tego różo-fioletu i oko wygląda na zmęczone. Ale w sumie to tylko dolna powieka mi zgrzyta lekko, bo kolory mi się podobają, dobrze Ci w takich chłodnych różach, no i poliki jak zwykle fajne i usta miodzio
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:49   #14
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
ja się wyłamię z ogólnych zachwytów, bo mi się jakoś średnio podobasz w tym makijażu. Technicznie oczywiście, jak to u Ciebie, bez zarzutu, dopracowany też jak zwykle, ale jakoś mi nie pasuje ta kreska na dolnej powiece, za dużo tego różo-fioletu i oko wygląda na zmęczone. Ale w sumie to tylko dolna powieka mi zgrzyta lekko, bo kolory mi się podobają, dobrze Ci w takich chłodnych różach, no i poliki jak zwykle fajne i usta miodzio
No właśnie tak jak pisałam tego wrażenia się obawiałam, dlatego się zdziwiłam, ze w gazecie zrobili właśnie taki makijaż, ślubny w dodatku Może na moim oku to daje taki efekt, bo mam opadającą powiekę etc
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:51   #15
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

podoba mi się ale jednak nie jestem za różowym na dolnej powiece, jakoś za różowo jest, generalnie technika super, policzki i usta też, tylko ta dolna powieka w różu jakoś nie bardzo mi się podoba
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 08:15   #16
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

dziękuję Yen,mmmhmm,świeżo i powabnie-właśnie tak zawsze jest .chyba muszę sprawić sobie porządny pędzel
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 10:08   #17
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
podoba mi się ale jednak nie jestem za różowym na dolnej powiece, jakoś za różowo jest, generalnie technika super, policzki i usta też, tylko ta dolna powieka w różu jakoś nie bardzo mi się podoba
Dziękuję
No właśnie też miałam podobne uczucie co do tego rózu
Cytat:
Napisane przez lola100 Pokaż wiadomość
dziękuję Yen,mmmhmm,świeżo i powabnie-właśnie tak zawsze jest .chyba muszę sprawić sobie porządny pędzel
Dzięki
Porządny pędzel to połowa sukcesu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 11:14   #18
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Pomysł bardzo fajny, ale zgodzę się, że ten różowy na dolnej powiece dodaje zmęczenia... I chyba żółty cień na jednym oku jest intensywniejszy niż na drugim - a może to wina światła... Nie wiem....
Policzki oczywiście śliczne, no i ładny kwiatek
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:34   #19
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
No właśnie tak jak pisałam tego wrażenia się obawiałam, dlatego się zdziwiłam, ze w gazecie zrobili właśnie taki makijaż, ślubny w dodatku Może na moim oku to daje taki efekt, bo mam opadającą powiekę etc
Dziękuję
no właśnie, może to kwestia kształtu oka. Też widziałam kiedys w necie zdjęcie ślubnego makijażu, gdzie dolna powieka była podkreślona fioletem i była ciemniejsza od górnej i grubsza, ale modelka miała wielkie oczy, z taką duzą powierzchnią górnej powieki(hehe nie wiem, jak to inaczej określić), i nawet fajnie to wyglądało przy opadającej powiece to ta grubsza dolna kreska trochę "ciągnie" w dół górną powiekę, może stąd moje odczucia co do zmęczonych oczu. Ufff..ale się rozpisałam
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 13:11   #20
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

podoba mi sie, mimo, ze wole mocniejszy makijaz oka..bardzo swiezo
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:17   #21
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Pomysł bardzo fajny, ale zgodzę się, że ten różowy na dolnej powiece dodaje zmęczenia... I chyba żółty cień na jednym oku jest intensywniejszy niż na drugim - a może to wina światła... Nie wiem....
Policzki oczywiście śliczne, no i ładny kwiatek
Dziękuję
Ta zółć to przez światło
Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
no właśnie, może to kwestia kształtu oka. Też widziałam kiedys w necie zdjęcie ślubnego makijażu, gdzie dolna powieka była podkreślona fioletem i była ciemniejsza od górnej i grubsza, ale modelka miała wielkie oczy, z taką duzą powierzchnią górnej powieki(hehe nie wiem, jak to inaczej określić), i nawet fajnie to wyglądało przy opadającej powiece to ta grubsza dolna kreska trochę "ciągnie" w dół górną powiekę, może stąd moje odczucia co do zmęczonych oczu. Ufff..ale się rozpisałam
No właśnie nie wiem sama Ta modelka z tego co pamiętam też nie miała wielkich elfich oczu A przecież w makijażu tym z ava też mam podkreślona dolna powiekę, nader mocno, a oko nie wygląda na obciążone. Moze to faktycznie kwestia zmęczenia, albo koloru... Pewnie jakbym super mocno wytuszowała rzęsy to też by się oczko "podniosło" Uff, też się rozpisałam
Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
podoba mi sie, mimo, ze wole mocniejszy makijaz oka..bardzo swiezo
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:48   #22
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem sama Ta modelka z tego co pamiętam też nie miała wielkich elfich oczu A przecież w makijażu tym z ava też mam podkreślona dolna powiekę, nader mocno, a oko nie wygląda na obciążone. Moze to faktycznie kwestia zmęczenia, albo koloru... Pewnie jakbym super mocno wytuszowała rzęsy to też by się oczko "podniosło" Uff, też się rozpisałam
no fakt, na tym z ava oko fajnie wygląda, mimo ciemnego dołu, to ja już nie wiem, co mi nie pasuje (może to jednak ten kolor). Więc się nie czepiam, bo się sama zapędze w kozi róg pozdrawiam i czekam na kolejne makijaże
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:36   #23
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Jeżeli (tak jak mówisz) ta żółć nie była tak bardzo żółta, to mnie sie podoba
Dolna powieka mimo wszystko wygląda na taką przyciężkawą ale myślę, że można temu zaradzić malując tę różową kreskę taką zwężającą się ku wewn. kącikowi i nieco ją w tymże kąciku pocieniować z żółtym To taka tylko moja sugestia ale muszę przyznać, że całość ciekawie wygląda... Ciekawe, czy mi będzie dane kiedyś myśleć nad własnym ślubnym makijażem
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:26   #24
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Bosko wyglądasz - zwiewnie , dziewczęco i delikatnie bardzo śliczny ten makijaż
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:02   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
no fakt, na tym z ava oko fajnie wygląda, mimo ciemnego dołu, to ja już nie wiem, co mi nie pasuje (może to jednak ten kolor). Więc się nie czepiam, bo się sama zapędze w kozi róg pozdrawiam i czekam na kolejne makijaże
Hehehe, no ja właśnie też zgłupiałam
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Jeżeli (tak jak mówisz) ta żółć nie była tak bardzo żółta, to mnie sie podoba
Dolna powieka mimo wszystko wygląda na taką przyciężkawą ale myślę, że można temu zaradzić malując tę różową kreskę taką zwężającą się ku wewn. kącikowi i nieco ją w tymże kąciku pocieniować z żółtym To taka tylko moja sugestia ale muszę przyznać, że całość ciekawie wygląda... Ciekawe, czy mi będzie dane kiedyś myśleć nad własnym ślubnym makijażem
Dziekuję
Ta zółć była bardzo delikatna, wymieszana z bielą cienia podkładowego, aż sie zdziwiłam że na zdjeciach wyszła taka ostra Bałam się jej w wewnętrznym kaciku, żeby nie było efektu siniaczka czy podbitego oka... Heh, żółć jednak nie jest moim kolorem
A nad swoim ślubnym jeszcze nie myślę i nie wiem nawet czy i kiedy bedę
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Bosko wyglądasz - zwiewnie , dziewczęco i delikatnie bardzo śliczny ten makijaż
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:13   #26
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Świetnie! Piękny makijaż, uwielbiam takie świeże makijaże stylizacja z kwiatem idealna - naprawdę podziwiam i zazdroszczę umiejętności
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:38   #27
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Oj mnie się niestety nie podoba Technicznie jak zawsze jest fajnie, ale te kolory są jakieś nieładne, chyba nie Twoje. Oczka, które masz piękne, wyglądają jak zasiniaczone. Ten zółty z tą szarą różowością dają wrażenie schodzącego siniaka, sprawia to wrażenie zmęczeia. Ale poliki jak zawsze świetne
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:46   #28
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Świetnie! Piękny makijaż, uwielbiam takie świeże makijaże stylizacja z kwiatem idealna - naprawdę podziwiam i zazdroszczę umiejętności
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Oj mnie się niestety nie podoba Technicznie jak zawsze jest fajnie, ale te kolory są jakieś nieładne, chyba nie Twoje. Oczka, które masz piękne, wyglądają jak zasiniaczone. Ten zółty z tą szarą różowością dają wrażenie schodzącego siniaka, sprawia to wrażenie zmęczeia. Ale poliki jak zawsze świetne
Dziękuję No właśnie efektu siniaka się obawiałam, i się dziwiłam, ze to slubny był, ale już jest późno i chyba się powtarzam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:55   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

dałabym nieco chłodniejszą, cytrynową żółc, ta trochę kojarzy mi sie z siniakiem ale może to mój monitor.
Świeżo i kobieco masz niesamowite oczy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:18   #30
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dałabym nieco chłodniejszą, cytrynową żółc, ta trochę kojarzy mi sie z siniakiem ale może to mój monitor.
Świeżo i kobieco masz niesamowite oczy
Dzięki
No właśnie nie mam takiej żółci niestety , ta która mam rozjaśniłam trochę zimną biela, ale to właśnie niewiele dało
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.