Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 09:46   #91
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez rachela
Kogoś trzeba było reanimować?
Dla mnie Envy Me to pomyłka zupełna. Typ zapachowy, który przelatuje mi koło nosa i nie wywołuje absolutnie żadnych emocji czy wrażeń.
A takich nie lubię najbardziej
Ech musiałam poprostu. Moj maz wspaniałomyślenie poszedł do Sephory i przyniósł mi 2 próbeczki. Stwierdził ze tym razem dobrał 2 pod kryterium najbrzudszych butelek (1 Envy me i 2 Agent provocator) bo nie lubi rózu.
Tak wiec poszło w obroty Me. Ja tam nie czyłam w tym nic zapach jak zapach ciut za słodki i mdławy ale tak bez sensacji. Za to kolezance p[achnie kardiolem Tak wiec sąsiadka z naprzeciwka z mieszkanka dostanie reszte probki a jak wykończy to odda mi czysta fiolke (z malym wkładem?).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 09:48   #92
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Ja także przyłączam się do prosby E . Chcemy częściej Beliczka!!!
A nie wiecie dziewczyny, co się dzieje z naszym Szumaczkiem? Wysłałam jej próbki w zeszłym tygodniu i nawet nie wiem, czy doszły . Macie z nią kontakt? Może gdzieś wyjechała. Boję sie, żeby polecony mi nie wrócił....
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:24   #93
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Demoniku, ja też nie zauważyłam!!! Serdecznie Ci geatuluję i baaaaardzo się cieszę, że to własnie Ty
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:38   #94
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Na wizytę do dentysty "ubrałam" Shalimar Light. Miał mi dodać powagi i cierpliwości, choć wiem, że do dentysty ma się nijak. Chciałam Shalimar EDP, na pewno to byłby lepszy wybór, ale ostatecznie postawiłam na Light z racji testów.

Dostałam 1/3 75 ml flachy od Mana Lisy do testowania i zużycia A do tego próbkę szmaragdowego płynu do kąpieli którego zresztą żal mi użyć, oraz całą masę próbek - wszystko w ramach pysznej niespodzianki

Po pierwszym nielichym rozczarowaniu lajtem, nie poddałam się i trochę na przekór sobie używam i oswajam. Ku uciesze TŻ. Nie pasuje mi ten wariant do klasy Shalimar. Ta cytrynka wytrąca mnie z równowagi ale teraz, w taki pogodny dzień, uważam, że nawet się spisuje. Coś optymistycznego. Tylko dlaczego tak mało Shalimar w tym Shalimar?

Evee, podaj mi adres na PW, w środę leci do Ciebie próbeczka
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:13   #95
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Ja także przyłączam się do prosby E . Chcemy częściej Beliczka!!!
A nie wiecie dziewczyny, co się dzieje z naszym Szumaczkiem? Wysłałam jej próbki w zeszłym tygodniu i nawet nie wiem, czy doszły . Macie z nią kontakt? Może gdzieś wyjechała. Boję sie, żeby polecony mi nie wrócił....

Szumaczek uprzedzała, że jest bardzo, bardzo zapracowana Odezwie się... mam nadzieję, jak trochę zwolni jej czas biegnący sprintem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:23   #96
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Dzięki E za odpowied
To mnie trochę uspokoiło, bo zaczęłam sie martwić, że może coś poważnego jest na rzeczy. Ale jak brak czasu, to w porządku, każdy ma takie dni i mam nadzieję, że wkrótce do nas zajrzy . Kamień z serca mi spadł, bo to znaczy, że prawdopodobnie odebrała próbki
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:48   #97
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Nie za ma co

A w temacie:
- szyja - Asja (to pewnie ostatnie podrygi, bo wkrótce będzie dla niej za ciepło )
- lewy nadgarstek - wreszcie mój osobisty Smok (wersja mini)
- prawy nadgarstek - Lutens - A La Nuit (jednak nie kupię).

A przed nosem przemknęła mi mała poj. Smoka - z 30-tki zostało ok. 15 i sprzedało się za 24, czy 25 zł. - zapomniałam zalicytować
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 12:23   #98
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

E :głasiu: Rzeczywiście jest czego żałować, ale moim zdaniem Smok zasługuje na wiekszą pojemność . Nie ma sensu rozdrabniać się i kupować takie małe pojemności Czujesz sie pocieszona?
Ja już niedługo, dzięki Szaji poznam wytesknioną Asję! Juz nie mogę sie doczekać .
A teraz zastanawiam się, co testować w weekend. Chciałabym wreszcie poznać Krizie, bo ogromnie jestem tego zapachu ciekawa od paru miesięcy, a w wymianach próbkowych ciągle o niej zapominam . Mam nadzieję, że w Perfumeriach Polskich w Krakowie będzie, a jak nie to w tej perfumerii na Grodzkiej. Chciałabym też wypróbować Lalique : Le baiser i Lalique. I Spirit of Africa, bo opisy z wątku afrykańskiego bardzo mnie zachęciły . No i jeszcze muszę jeszcze raz sprawdzic, czy fascynacja EdM trwa nadal. A tak a propos : ta nowa wersja EdM jest juz u nas? Ostatnio mam fazę na Hermesy. I Groselina nie daje mi spokoju... Mam nadzieje, że będzie, bo przed Świętami pólki z AA w Sephoprze świeciły pustkami :/
Może podrzucicie mi jeszcze jakieś "must potestowac" Tak mało tego coś Tak to jest jak się ma dostęp do perfumerii raz na 2 tygodnie w najlepszym wypadku. Już teraz zastanawiam się, co ja zrobię, jak skończę studia. Zacznę drugi kierunek chyba tylko po to, żeby móc chodzić do perfumerii i testować
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:25   #99
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez E
- lewy nadgarstek - wreszcie mój osobisty Smok (wersja mini)
Jednak się skusiłaś?

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:41   #100
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Naprawdę podoba Wam się Smok?...
Kurczę, a moja skóra zrobiła z niego mydło Biały Jeleń, no porażka...

Czym pachnę? Envy Gucciego
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:44   #101
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Rhiannon EdM Constellation nie ma i nie bedzie u nas

co do Smoka, mowie nie deskom sosnowym!!! tak to cudo pachnie na mnie


z ta Grosselina to mnie kusicie strasznie(chociaz AA nie lubie), zostawie ja sobie na nastepny weekend
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:46   #102
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Mnie Smok podoba sie szalenie Przymierzam się także do sprezentowania go mamie, bo wydaje mi sie, że powinien się jej spodobać. Lubi zapachy z nutką lekko męską, żadne niewinne, naiwne i infantylne wonie jej nie podchodzą. Wacham sie tylko jeszcze między Mustem. Tez ma, jak dla mnie, taką męską nutkę. Ale nie wiem, czy jest sens kupować takie zapachy na wiosnę/lato, bo zastanawiam się nad prezentem na Dzień Matki.
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:48   #103
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez evee
Rhiannon EdM Constellation nie ma i nie bedzie u nas
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:05   #104
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Ja dzis pachne Miracle. Czasem mam go dosc i uzywam jako odswiezacza do toalety
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:10   #105
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Przed chwilą dostałam przesyłkę z masą próbek od drogiego Homyka ( Iwonko). Testuję więc zapach Krizia. Jest bardzo, bardzo oryginalny - niewątpliwie słodki, ale ma w sobie taką nieuchwytną nutkę rześkości. Poczekamy do wieczora - jestem ciekawa, jak się to rozwinie.

Jutro - w zależności od pogody - wybiorę coś z mojego sporego w tej chwili zapasu "do wypróbowania"
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:12   #106
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Ja dzis pachne Miracle. Czasem mam go dosc i uzywam jako odswiezacza do toalety
ropuszko, to jest jak dla mnie główne zastosowanie Miracle... bez urazy, wielbicielki - ze znanych mi osób używała go tylko moja przyjaciółka i to może na jej skórze tak mnie raził, ale naprawdę nie mogłam go znieść. Szczęściem jej nowy chłopak zasypuje ją innymi perfumami. Miracle poszedł w odstawkę.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:14   #107
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Z powodu lekkiego przysypiania (ach te upojne noce) wyszłam na spacerek wokoło zakładu
I obecnie przepięknie pachnę paloną trawą i krzaczkami.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:28   #108
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Olaola
Szczęściem jej nowy chłopak zasypuje ją innymi perfumami.
Ech, też chcę takiego chłopa

Eenax, strasznie mnie to intryguje - gdzie pracujesz, jeśli można wiedzieć?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:36   #109
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Rhiannon nie chlipaj EdM Constellation jest jedynie bardziej drzewny niz klasyk.
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:37   #110
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez rachela
Ech, też chcę takiego chłopa

Eenax, strasznie mnie to intryguje - gdzie pracujesz, jeśli można wiedzieć?
Rachela, kochana - on importowany jest z Wielkiej Brytanii. A raczej moja przyjaciółka jest eksportowana... ale poważnie - wszyscy moi znajomi-Anglicy obdarowują swoje dziewczyny nieprzyzwoicie perfumami. A ja już niebawem tam jadę trzeba się za kimś rozejrzeć
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:42   #111
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez demonik
Jednak się skusiłaś?
Ano skusiłam i bardzom kontenta Niestety to tylko miniatura (7,5 ml.) i bez atomizera więc ta 15-tka by się jeszcze przydała 50-tki to na pewno nie dałabym rady wykończyć chociaż uwielbiam zapach desek sosnowych
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:48   #112
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez rachela
Eenax, strasznie mnie to intryguje - gdzie pracujesz, jeśli można wiedzieć?
Ja pracuje w Ośrodku Badawczym (niedaleko pętli lotniska) i testuje sprzet gospodarstwa domowego na dopuszczenie do sprzedaży na rynku.
Na przeciwko pracy mamy taki wielki bagnisty placyk a krzaczkami i trawką (niestety trawka zwyczajna a nie palna) a wokoło działeczki i domeczki. Ludzie teraz sie nudza i palą co popadnie w ogródkach i stad ten smrodek. Dobrze ze nie mam zadnych dziwnych testów w laboratorium bo jak by sie spalenizna pomieszała z czymś jeszcze to bym padła.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:52   #113
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Eenax
Ludzie teraz sie nudza i palą co popadnie w ogródkach i stad ten smrodek.
Eenax, jak ja kocham zapach palonych liści
Doprowadza mnie do bólu głowy i dziwnych mdłości, ale jestem od niego uzależniona... Od razu budzi się w mojej duszy jakaś zwierzęcość i mroczne myśli, mrrr
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:53   #114
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Mnie Smok podoba sie szalenie Przymierzam się także do sprezentowania go mamie, bo wydaje mi sie, że powinien się jej spodobać. Lubi zapachy z nutką lekko męską, żadne niewinne, naiwne i infantylne wonie jej nie podchodzą. Wacham sie tylko jeszcze między Mustem. Tez ma, jak dla mnie, taką męską nutkę. Ale nie wiem, czy jest sens kupować takie zapachy na wiosnę/lato, bo zastanawiam się nad prezentem na Dzień Matki.
Rhianon, dla mnie Smok jest mocno drzewny, zaś Must "pędzi w stronę cynamonu" - wszystko zależy od tego, co lubi Mama A podobno lato będzie chłodne tego roku to i może da się ich używać

Btw. już od dawna moja Zimka (Hiver Micallef) stoi nieużywana na półce Ostatnim razem, gdy jej użyłam, chciała mnie udusić - czyli to jednak fatycznie hiver I jak na razie jest to jedyny zapach, którego nie dam rady używać w wyższych temeraturach).
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:57   #115
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Olaola
Przed chwilą dostałam przesyłkę z masą próbek od drogiego Homyka ( Iwonko).
Cieszę się, że przesyłka dotarła I mam nadzieję, że z tymi próbkami nie jest aż tak źle (wiesz, o czym myślę )

Cytat:
Napisane przez Olaola
Testuję więc zapach Krizia. Jest bardzo, bardzo oryginalny - niewątpliwie słodki, ale ma w sobie taką nieuchwytną nutkę rześkości. Poczekamy do wieczora - jestem ciekawa, jak się to rozwinie.
Na mnie Krizia jest szalenie pikantna, pieprzna - może to właśnie jest ta rześkość, o której piszesz - a końcowe nutki są ciepłe, ambrowe. Kiedy jednak delikatnie dmuchnę na nadgarstek, znów wychodzi ten pieprz .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:07   #116
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

No właśnie z mamą jest kłopot, bo jest wybredna i trudno zgadnąć, co jej sie spodoba. Smoka dałam jej kiedyś do powąchania p[odstępem na moim nadgarstku i bardzo sie jej spodobał Tylko mam obawy, czy na niej też będzie ładnie pachniał, bo sama wiesz, jak to jest... Must to tylko przeczucie, że może jej sie spodobać. A jeśli lato będzie rzeczywiście chłodne, to może wybiorę jedne z tych dwóch perfum. Obojętnie które wybiorę, ja też na tym skorzystam, bo bardzo lubie oba zapachy

Edytowane przez Rhiannon
Czas edycji: 2006-04-21 o 14:39
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:16   #117
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez E
Ano skusiłam i bardzom kontenta Niestety to tylko miniatura (7,5 ml.) i bez atomizera więc ta 15-tka by się jeszcze przydała 50-tki to na pewno nie dałabym rady wykończyć chociaż uwielbiam zapach desek sosnowych
Heh, ja mam seteczkę w wersji edp . Ale otoczenie dzielnie znosi Smoka, mało tego - zapach wzbudza zainteresowanie, a nierzadko i szczery zachwyt. Na mnie jednak Le Baiser du Dragon nie pachnie sosenką, ale likierem migdałowym z dymkiem - Evee świadkiem .

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Mnie Smok podoba sie szalenie Przymierzam się także do sprezentowania go mamie, bo wydaje mi sie, że powinien się jej spodobać. Lubi zapachy z nutką lekko męską, żadne niewinne, naiwne i infantylne wonie jej nie podchodzą. Wacham sie tylko jeszcze między Mustem. Tez ma, jak dla mnie, taką męską nutkę.
Rhiannon, ja także uwielbiam intensywne zapachy z męskim akcentem - Kingdom, Scent, Smok. Must jest piękny, ale mięknie na mnie i gubi pazur. Jest po prostu cymanonowy .

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Ale nie wiem, czy jest sens kupować takie zapachy na wiosnę/lato, bo zastanawiam się nad prezentem na Dzień Matki.
Trudno cokolwiek powiedzieć, to już raczej kwestia tego, jak Twoja mama będzie się czuła w takim pachnidle latem. Ja swojego Smoka schowałam już do szuflady, podejrzewam, że będę go teraz używać sporadycznie, po prostu nie mam na niego ochoty. Czeka grzecznie na jesienne chłody .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:29   #118
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

U mnie Smok to właśnie drzewo + dymek +... coś słodkawego, ciepłego uch: ale migdałów (także w wersji likieru ) niet
Demoniku, koniecznie teraz przetestuj Smoka - jest kompletnie inny niż zimą (chociaż pewnie w upały bym jednak go nie wytrzymała )

Must faktycznie jest morzem ciepłego cynamonu z jakby odrobinką drzewa, chociaż innego niż w Smoku, bo takiego z dużą ilością żywicy i ciepłą, lecz nie ulepkowatą, wanilią Na szczęście prawie nie czuję jaśminu -
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:38   #119
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Demoniku, ja też w Smoku czuję amaretto i kadzidełko . I za to go lubię . Właśnie! Przecież jeszcze sie zastanawiałam nad Kingdom Ten jest chyba najbardziej męski ze znanych mi damskich zapachów (jakkolwiek głupio to nie brzmi)

Dziękuję za wszystkie rady Muszę się porządnie zastanowić i zacząć szukać zapachu z myslą o mamie, a nie o sobie

Dziewczyny, a Scenty to gdzie znajdę w Krakowie? W Sephorze jeszcze nie widziałam, ale może źle szukałam. Będą w Perfumeriach Polskich?
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:42   #120
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Właśnie! Przecież jeszcze sie zastanawiałam nad Kingdom Ten jest chyba najbardziej męski ze znanych mi damskich zapachów (jakkolwiek głupio to nie brzmi)
Jak dla mnie mega-sexy .

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dziewczyny, a Scenty to gdzie znajdę w Krakowie? W Sephorze jeszcze nie widziałam, ale może źle szukałam. Będą w Perfumeriach Polskich?
W W-wie są w Sephorach i Douglasach, ale schowane, zbierają kurz na najniższych półkach . Scent Intense jest w męskiej części perfumerii, klasyk i Gloss - w damskiej .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.