Silne podrażnienie skóry twarzy- dermatolog? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 14:02   #1
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32

Silne podrażnienie skóry twarzy- dermatolog?


Witam, mam problem z decyzją dot. wizyty u dermatologa. Podczas świąt, kilka dni temu miałam mega problem ze skrórą na twarzy- od około dwóch tygodni strasznie mi się przesuszała (najbardziej brwi i skronie), a akurat w święta kiedy nie było lekarza pod ręką miałam największe apogeum- skóra mnie piekła, była wściekle czerwona, twarz swędziała a do tego zaczęły puchnąc mi powieki.. Zdecydowałam się na jak najszybszą wizytę u dermatologa i umówiłam się już, a tu dziś problem prawie zniknął. Oczy nie puchną, skóra jest lekko przesuszona, ale zaczerwienienie i pieczenie znikły. Martwię się, że teraz wizyta jest bez sensu- czy uważacie, że lepiej pójść mimo, że problem już minął? Może to była jakaś alergia i tyle? Doradźcie coś, boję się, że się tylko wyłupię lecąc do lekarza.
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 15:10   #2
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Silne podrażnienie skóry twarzy- dermatolog?

Moze,cos zmienilas np. nowy kosmetyk,w nowym miejscu bylas,cos zjadlas-co nigdy nie probowalas, objawy podobne do alergii.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 15:41   #3
Atopowa_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10
Dot.: Silne podrażnienie skóry twarzy- dermatolog?

Skoro już się umówiłaś do lekarza to warto się wybrać i opowiedzieć jak to wyglądało. Ale najpierw zastanów się cz mogłaś sie do tego przyczynić. Może masz alergię, o której do tej pory nie wiedziałaś - kosmetyk, sierść zwierząt, produkt spożywczy- możliwości jest mnóstwo
__________________
Jak sobie radzić z alergią i nie dać się zwariować? --> http://alergikowelove.blogspot.com/
Atopowa_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 16:41:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.