Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz.XXIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 08:04   #1981
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cześć dziewczyny

Po pierwsze wszystkim PM'kom dzisiejszym życzę wszystkiego co najpiękniejsze!


Audrey- przepięknie wyglądasz w swojej sukni A jaką szarfę będziesz mieć ?

Nattiv- to faktycznie fajna cena Wam wyjdzie Jak widać czasem warto troszkę się postarać i zaoszczędzić kasę

Ja się wczoraj umówiłam na zabieg nawilżający na włosy i na fryzurę próbną ! Także może będę miała dla Was fotki w następną sobotę
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:06   #1982
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Dzisiejszym PM dużo słońca, uśmiechu na twarzy i zabawy do samego rana i mnóstwo, mnóstwo szczęścia na nowej drodze

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Ja nie płakałam przymierzając sukienki, wiec ciężko mi stwierdzić, czy to dla Ciebie ta czy nie. było ich kilkanaście, prawie we wszystkich się sobie podobałam ale tylko w dwóch poczułam sie wyjątkowo a potem utwierdziłam sie, w której mi lepiej i wygodniej
ja dużo sukienke mierzyłam ale jakoś w żadnej nie czułam sie dobrze ale boś mi się w każdj nie podobało a w tej poczułam się super i wogóle mi sie podobało że aż się rozpłakałam ze szczęścia więc myślę że to chyba ta suknia
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:09   #1983
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Dzień dobry dziewczynki

Dziś znowu piękna pogoda ani jednej chmurki na niebie pogoda idealna na ślub

Ale się w nocy wkurzyłam. Ledwo położyłam się spać i usnełam a tu podjeżdza pod okna jakiś warczący pojazd. Ja patrzę a to panowie z zakładu energetycznego postanowili o 1 w nocy naprawić latarnie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:16   #1984
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
ja dużo sukienke mierzyłam ale jakoś w żadnej nie czułam sie dobrze ale boś mi się w każdj nie podobało a w tej poczułam się super i wogóle mi sie podobało że aż się rozpłakałam ze szczęścia więc myślę że to chyba ta suknia
No to skoro tak, to pewnie to ta przymierz sobie jeszcze raz i zobaczysz, czy czujesz zachwyt
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:19   #1985
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki dzisiejsze PMki maja cudowną pogodę na swój wymarzony dzień jest tak gorąco w domu pootwierane wszystkie okna...
dzisiaj ide przymierzyć jeszcze raz swoją wybraną suknię ślubną .. fotki wam zrobie jeżeli już się na nią zdecyduje....mam troche dylemat ale powiedzcie mi dziewczyny jeżeli popłakałam się mierząć tą sukienkę to ta jedyna?? czy może jeszcze szukać innej??
ja popłakalam się jak ubrałam pierwszą suknię w swoim życiu, a była daleka od tej którą mam teraz Chyba dlatego że zdałam sobie sprawę że to już, już
Ale jeśli poczułaś się w niej wyjątkowo to myślę że to jest to

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Po pierwsze wszystkim PM'kom dzisiejszym życzę wszystkiego co najpiękniejsze!


Audrey- przepięknie wyglądasz w swojej sukni A jaką szarfę będziesz mieć ?

Nattiv- to faktycznie fajna cena Wam wyjdzie Jak widać czasem warto troszkę się postarać i zaoszczędzić kasę

Ja się wczoraj umówiłam na zabieg nawilżający na włosy i na fryzurę próbną ! Także może będę miała dla Was fotki w następną sobotę
na jednym ze zdjęć jest taka niby złota, ona na żywo jest bladziuteńka, flash ją przyciemnił.

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki

Dziś znowu piękna pogoda ani jednej chmurki na niebie pogoda idealna na ślub

Ale się w nocy wkurzyłam. Ledwo położyłam się spać i usnełam a tu podjeżdza pod okna jakiś warczący pojazd. Ja patrzę a to panowie z zakładu energetycznego postanowili o 1 w nocy naprawić latarnie
pora ładna
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:23   #1986
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
No to skoro tak, to pewnie to ta przymierz sobie jeszcze raz i zobaczysz, czy czujesz zachwyt
no właśnie dzisiaj idę ją przymierzyć jeszcze raz i zobaczę czy to ta napewno...wogóle to jak mierzyłam ją pierwszy raz to nie chciałam jej zdjąć stałam w niej chyba z 15-20 minut a pani do mnie mówi powie mi pani jak będzie pani chciała ją już zdjąć i się uśmiechała

dobra dziewczynki lecę sprzątać a potem muszę się wykapać i lece mierzyć suknię
miłego dnia

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
ja popłakalam się jak ubrałam pierwszą suknię w swoim życiu, a była daleka od tej którą mam teraz Chyba dlatego że zdałam sobie sprawę że to już, już
Ale jeśli poczułaś się w niej wyjątkowo to myślę że to jest to

u mnie to była ostatnia suknia jaką mierzyłam.. a przed tą suknią mierzyłam chyba z 10 lub więcej sukienek i nic się nie wydarzyło a jak tą założyłam to odrazu łezki mi poleciały

Edytowane przez sloneczko740
Czas edycji: 2012-04-28 o 08:24
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:34   #1987
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

dzisiejszym PM-kom życzę, aby ten piękny, bezchmurny dzień był wróżbą cudownego, szczęśliwego życia z mężami

a ja mam dziś 28 dni
spadam cos przygotować - rozpoczynamy dziś sezon grilowania, dzisiaj 3 rodziny głodomorów
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 09:12   #1988
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz



audrey, jestes?? bo mam takie pytanko, to Ty kupowałaś ostatnio taki top bandeau w bershce??, czy już coś mi się poplątało
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:22   #1989
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Zobaczcie co ja dziś odkryłam


---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Aż mam dla Was tytuł : Skaczą Stefan i Tereska - u nas co tydzień imprezka
to mi trochę poprawiłaś humor
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:34   #1990
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość


audrey, jestes?? bo mam takie pytanko, to Ty kupowałaś ostatnio taki top bandeau w bershce??, czy już coś mi się poplątało
yes madame kupiłam
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:35   #1991
omosia
Raczkowanie
 
Avatar omosia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ZAGŁĘBIE
Wiadomości: 436
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

hejkja.

Wszystkim dzisiejszym PM-ką wszytkiego naj naj najlepszego na nowej drodzę życia. Jeden prezent już macie od matki natury, a mianowicie piekną, słoneczną pogodę


My wczoraj już dokupiliśmy resztę wina i martini, także mamy z głowy.

Pewnie po weekendzie majowym zadzwonią do mnie z salonu, aby przyjść na przymiarkę suknijuż się doczekać nie mogę

A, że taka ładna pogoda to wybieramy się dziś na działkę, zrobimy sobie grila zmoimi i TZ rodzicami i jego siostrą, szwagrem i dziećmi
__________________
Razem: 9 czerwca 2004
Zaręczeni: 25 lipca 2010 Zakopane
Ślub: 9 czerwca 2012 o godzinie 16:00
omosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:37   #1992
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Witajcie

Co za cudna pogoda! Zaraz biorę kocyk i rozpoczynam sezon wylegiwania się w słonku
Dzisiaj debiutujemy w zapraszaniu. Jedziemy na zjazd rodzinki TŻta, 50 urodziny jego cioci. Zjeżdza się prawie cała familia, również rodzinka z daleka, w tym chrzestna TŻta, dzięki czemu później nie będziemy musieli jeździć z zaproszeniami . Pogoda akurat idealna na grilla, mam nadzieję, że będzie fajnie. Kiełbaska z grilla chodzi za mną już długi czas

audrey suknia jest och... przecudna!!! wyglądasz rewelacyjnie! Nie mogę się napatrzeć

Postaram się szybciutko nadrobić ale pogoda ciągnie na zewnątrz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:53   #1993
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

wróciłam z miasta allle ludzi wszędzie

Jagódka już zapewne pracuje w kościółku bo dzwoniła do mnie godzinkę temu... Jestem bardzo ciekawa efektów

a teraz wypisuję kartkę z życzeniami dla Niki naskrobię też coś od was
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:13   #1994
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Lubcia
Nika0208
maruda80

Dziewczyny wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo miłości i szczęścia w małżeństwie


Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki dzisiejsze PMki maja cudowną pogodę na swój wymarzony dzień jest tak gorąco w domu pootwierane wszystkie okna...
dzisiaj ide przymierzyć jeszcze raz swoją wybraną suknię ślubną .. fotki wam zrobie jeżeli już się na nią zdecyduje....mam troche dylemat ale powiedzcie mi dziewczyny jeżeli popłakałam się mierząć tą sukienkę to ta jedyna?? czy może jeszcze szukać innej??
To czekamy na zdjęcia w tej twojej sukni, bo wydaje mi się że to właśnie ta jedyna będzie skora w żadnej innej nie czułaś się wyjątkowa


A ja dziewczyny ledwo gadam tak mnie rozłożyło, a dziś jeszcze kolejne rozdawanie zaproszeń nasz czeka
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:20   #1995
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a teraz wypisuję kartkę z życzeniami dla Niki naskrobię też coś od was
Tak odnośnie kartek to jakbyśmy wcześniej pomyślały o tym to można było zrzucić się na takowe i każda by się mogła podpisać i przesłać następnej. Ślubująca PMka dostawałaby taką przed ślubem na pamiątkę

Muszę się wybrać do mięsnego, a tam zawsze takie kolejki
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:42   #1996
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość


audrey, jestes?? bo mam takie pytanko, to Ty kupowałaś ostatnio taki top bandeau w bershce??, czy już coś mi się poplątało
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak odnośnie kartek to jakbyśmy wcześniej pomyślały o tym to można było zrzucić się na takowe i każda by się mogła podpisać i przesłać następnej. Ślubująca PMka dostawałaby taką przed ślubem na pamiątkę

Muszę się wybrać do mięsnego, a tam zawsze takie kolejki
super pomysł!
Zrobiłybyśmy listę pierwszej dziewczyny i po kolei do której by szła
ale by była super pamiątka
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:50   #1997
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
oczywiście miało być 170 osób ale u mnie szwankuje 1
co prawda powiedzieliśmy to w widełkach, bo zapraszamy 167 osób, z czego liczymy ok 10-15 którzy nie przyjdą, więc i tak wielkość tortu ma być liczona ok tydzień przed weselem, wtedy mamy dać znać Panu.

a to duże wesele planujecie
Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
ooo właśnie myślałam o Egerze chociaż Balaton też chciałabym zobaczyć Hmm sama nie wiem muszę coś kombinować Piekne miałaś zaręczyny
bardzo serdecznie polecam Eger, piękne miasto, romantyczne i to są okolice z ciepłymi basenami, fajnie można odpocząć

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a teraz wypisuję kartkę z życzeniami dla Niki naskrobię też coś od was
koniecznie

Zazdroszczę PMkom dzisiejszej pogody (no może mogłoby być trochę chłodniej ) Do mojego ślubu się chyba taka nie utrzyma
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:17   #1998
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Hej hej

ale Wam zazdroszcze tej pogody... u nas wieje, pada śnieg z deszczem:/ ale ponc jutro ma byc slonce, chociaz sie nie zapowiada

wszystkim dzisiejszym PM życzę cudownego ślubu


Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak odnośnie kartek to jakbyśmy wcześniej pomyślały o tym to można było zrzucić się na takowe i każda by się mogła podpisać i przesłać następnej. Ślubująca PMka dostawałaby taką przed ślubem na pamiątkę

Muszę się wybrać do mięsnego, a tam zawsze takie kolejki
super pomysł! świetna pamiątka
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:27   #1999
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

pomysł fajny tylko trzeba by to zrobić z pewnym wyprzedzeniem (wiadomo jak nasza poczta działa)

Karteczke wypisałam także w waszym imieniu mogem wam wrzucic fotkę jak chcecie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:27   #2000
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Wszystkim ślubującym dziś PM Wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia

a i ja lecę się szykować, boja dziś też się bawię na weselu udanego Dłuuuugiego Weekendu
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:29   #2001
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pomysł fajny tylko trzeba by to zrobić z pewnym wyprzedzeniem (wiadomo jak nasza poczta działa)

Karteczke wypisałam także w waszym imieniu mogem wam wrzucic fotkę jak chcecie

wrzuc wrzuc Nika i tak już tutaj dzisiaj nie zajrzy
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:30   #2002
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pomysł fajny tylko trzeba by to zrobić z pewnym wyprzedzeniem (wiadomo jak nasza poczta działa)

Karteczke wypisałam także w waszym imieniu mogem wam wrzucic fotkę jak chcecie
dajesz
Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość

a i ja lecę się szykować, boja dziś też się bawię na weselu udanego Dłuuuugiego Weekendu
baw się dobrze

A ja mam dziś panieński, idealna pogoda na szlajanie się po mieście ciekawe co tam moje dziewczyny wymyśliły
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:36   #2003
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Jak organizm zaprogramowany na konkretną godzinę to bardzo ciężko go przestawić.
Ja miałam tak jak chodziłam do liceum. Musiałam wstawać o 6.15 żeby zdążyć do szkoły i jak przyszła sobota i niedziela to zawsze tak samo o tej godzinie wstawałam. Mało tego, skończyłam liceum i do połowy września od maja budziłam się tak samo, dopiero po takim czasie mogłam pospać do 8
No właśnie ja wstaje w dni pracujace o 6 ale na cale szczescie w weekendy buedzie sie neico pozniej kolo 7 :P i nic nie idzie z tym zrobic eh



Ja właśnie wrocilam do domciu odsapnac byla z siorka na solarium i mega sie zrelaksowałam
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:46   #2004
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

tylko zaznaczam że mój charakter pisma do najpiękniejszych nie należy

obok mnie ma się jeszcze Jagodzia i Chatka podpisać dlatego tam jest zostawione miejsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06185.jpg (56,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06186.jpg (66,1 KB, 50 załadowań)
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm


Edytowane przez (kicia)
Czas edycji: 2012-04-28 o 11:48
(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:51   #2005
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

za miesiac o tej porze właśnie będę na przymiarce
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:00   #2006
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

audrey - a ile płaciłaś?? bo u mnie w outlecie była wczoraj właśnie dostawa i są po 10 zł, zastanawiam się czy brać, jest b. duży wybór kolorów tylko nie wiem jak i z czym to się je

Kiciu super kartka, dzięki że o nas pamiętałaś

a ja właśnie wróciłam z przymiarki, niestety sukni jeszcze nie debrałam. Jest za szeroka w biuście i w biodrach. W biuście (bo za dużo poszerzyła) a w biodrach musiałam od stycznia schudnąć, bo jest za szeroka o 1,5 cm, w styczniu w tym miejscu była idealnie dopasowana a krawcowa od tego czasu nic z biodrami nie robiła Jednak wylane poty na aero na coś się zdały.

Spadam się pięknić na sesję. W taki dzień jak dzisiaj (27 stopni w cieniu) jednak cieszę się, że w dniu ślubu będę miała spięte włosy. Bo już teraz mnie cholera bierze a włosy kleją się na karku
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:02   #2007
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tylko zaznaczam że mój charakter pisma do najpiękniejszych nie należy

obok mnie ma się jeszcze Jagodzia i Chatka podpisać dlatego tam jest zostawione miejsce
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:34   #2008
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Tadam
znow jestem z Wami

A więc na początek:
Życzę szalonej zabawy i samych radosc na nowej drodze zycia naszym dzisiejszym PMkom!!!

Moi rodzice dzisiaj wlasnie obchodza swoja rocznice slubu, wiec jesli data przynosi szczescie to 28.04 na pewno przyniesie bo moi rodzice sa jednym z najszczesliwszych malzenstw jakie znam

Audrey - wygladasz super!! - sukienka rzeczywiscie wyglada pieknie (wiec w zwiazku z tym moja chyba rowniez jest piekna ) a jak z waga? nie wydawala Ci sie za ciezka? no i u Ciebie jest dopasowana w talii, moja byla za duza wiec moglam w niej swobodnie oddychac, co wiecej, moglabym zjesc calego swiniaka, wypic wiadro wody i nadal moglabym swobodnie oddychac i Twoja ma chyba falbanki ok. 2 cm wyzej od mojej i z roznic chyba tyle oczywiscie poza kolorem
Pas... hmmm... sama nie wiem czy to ten sam czy inny, zdjecia troche przeklamuja, ale mimo wszystko dzwonilam do salonu i powiedzialam zeby sie wstrzymaly z pasami, bo sama znajde ten idealny kolor

Nena - zycze udanej sesji

Nie wiem komu mialam jeszcze odpisac

Aaa... my za tort placimy 1150 na 150 osob

Bozeeee... jak ja kocham taka pogode spaceruje po miescie i wygladam jak wariatka bo do wszystkich sie usmiecham

Bylam wczoraj na wizazowym spotkaniu z dziewczynami z butowego i ubraniowego bylo bardzo milo

Bylam dzisiaj w galerii przelotem i widzialam taka boska sukienke w H&M - jakby ktos szukal dlugiej na poprawiny to jest idealna w stylu empire kosztuje 199 zl - w kolorze pudrowym, gdyby byla w bialym to spokjojnie moznaby ja wziac jako slubna (za 199 zl!!!) , zakochalam sie normalnie

Poza tym w koncu!! Po zwiedzeniu chyba tysiaca SH, po zadaniu sobie tysiaca pytan, gdzie Wy znajdujecie takie super zdobycze, bo w tych w ktorych ja bylam to sam shit W koncu na placu na stawach!!! miedzy kupowaniem tulipanow, a marchewki wypatrzylam pania, ktora ma genialne ciuszki marks&spencer, h&m, atmosphere i wiele wiele innych niestety sa duzo drozsze niz w normalnych SH ok. 20-30 zl za 1 rzecz, ale kupilam cudowna sukienke i koszule-tunike teraz bede ja odwiedzac czesciej ale sukien slubnych nie miala



__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:35   #2009
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tylko zaznaczam że mój charakter pisma do najpiękniejszych nie należy

obok mnie ma się jeszcze Jagodzia i Chatka podpisać dlatego tam jest zostawione miejsce
Super

Gotuję właśnie obiadek. Dziś będzie smażona ryba z młodymi ziemniaczkami i duszoną marchewką Uwielbiam takie połączenie.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:42   #2010
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tylko zaznaczam że mój charakter pisma do najpiękniejszych nie należy

obok mnie ma się jeszcze Jagodzia i Chatka podpisać dlatego tam jest zostawione miejsce
Śliczna karteczka bedzie jej na pewno milo jak ja przeczyta
Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Tadam
znow jestem z Wami

A więc na początek:
Życzę szalonej zabawy i samych radosc na nowej drodze zycia naszym dzisiejszym PMkom!!!

Moi rodzice dzisiaj wlasnie obchodza swoja rocznice slubu, wiec jesli data przynosi szczescie to 28.04 na pewno przyniesie bo moi rodzice sa jednym z najszczesliwszych malzenstw jakie znam

Audrey - wygladasz super!! - sukienka rzeczywiscie wyglada pieknie (wiec w zwiazku z tym moja chyba rowniez jest piekna ) a jak z waga? nie wydawala Ci sie za ciezka? no i u Ciebie jest dopasowana w talii, moja byla za duza wiec moglam w niej swobodnie oddychac, co wiecej, moglabym zjesc calego swiniaka, wypic wiadro wody i nadal moglabym swobodnie oddychac i Twoja ma chyba falbanki ok. 2 cm wyzej od mojej i z roznic chyba tyle oczywiscie poza kolorem
Pas... hmmm... sama nie wiem czy to ten sam czy inny, zdjecia troche przeklamuja, ale mimo wszystko dzwonilam do salonu i powiedzialam zeby sie wstrzymaly z pasami, bo sama znajde ten idealny kolor

Nena - zycze udanej sesji

Nie wiem komu mialam jeszcze odpisac

Aaa... my za tort placimy 1150 na 150 osob

Bozeeee... jak ja kocham taka pogode spaceruje po miescie i wygladam jak wariatka bo do wszystkich sie usmiecham

Bylam wczoraj na wizazowym spotkaniu z dziewczynami z butowego i ubraniowego bylo bardzo milo

Bylam dzisiaj w galerii przelotem i widzialam taka boska sukienke w H&M - jakby ktos szukal dlugiej na poprawiny to jest idealna w stylu empire kosztuje 199 zl - w kolorze pudrowym, gdyby byla w bialym to spokjojnie moznaby ja wziac jako slubna (za 199 zl!!!) , zakochalam sie normalnie

Poza tym w koncu!! Po zwiedzeniu chyba tysiaca SH, po zadaniu sobie tysiaca pytan, gdzie Wy znajdujecie takie super zdobycze, bo w tych w ktorych ja bylam to sam shit W koncu na placu na stawach!!! miedzy kupowaniem tulipanow, a marchewki wypatrzylam pania, ktora ma genialne ciuszki marks&spencer, h&m, atmosphere i wiele wiele innych niestety sa duzo drozsze niz w normalnych SH ok. 20-30 zl za 1 rzecz, ale kupilam cudowna sukienke i koszule-tunike teraz bede ja odwiedzac czesciej ale sukien slubnych nie miala



Tez dzisiaj byla w H&M i wiem o jaka ci sukienke chodzi )
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.