Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, cz.16! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł części 17 Mam lipcowo- sierpniowych?
Mamusie lipcowo- sierpniowe 2013, cz.17 ! 0 0%
Lekki poród i po krzyku, mleko piję łyk po łyku- Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 6 9,38%
Ciężki poród, ból i krzyki, mamy mleczka pierwsze łyki- Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 1 1,56%
Rozpakowywanie rozpoczęte!-mamy lipcowo-sierpniowe 2013,cz.17! 9 14,06%
Wiele bólu, łez i wzruszeń wynagrodzi nam maluszek-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17! 4 6,25%
Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17! 16 25,00%
Pierwsze maluszki już przywitane, a jeszcze nie wszystkie torby spakowane!-Mamy VII-VIII 2013,cz.17! 4 6,25%
Pierwsze maluszki oklaskujemy i w popłochu torby pakujemy-Mamy VII-VIII 2013,cz.17! 13 20,31%
Nasze dzieciaczki chcą być czerwcowe,bierze już nawet mamy lipcowe!-Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 6 9,38%
Coraz niżej nasze brzuchy, już wychodzą z nich maluchy!-Mamusie VII-VIII 2013 cz.17! 5 7,81%
Głosujący: 64. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 15:11   #391
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;41304490]Oooo dziękuję Kochane

ooo ja stara durna nic nie wiem na temat pieczenia ciast [/QUOTE]

stara durna
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:12   #392
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Margoś dzieki Malince już przeczytałam o babci. Ale, że co jej nie pasiło? Normalnie nie mogę, co za babsztyl. Sama to sie pewnie nigdy nie bzykała Jakos nie smieszy mnie ta sytuacja tylko zdenerwowała. A potem jak widza malego rozowego bobaska to ,,tiu tiu tiu" do niego, tak jakby mama go sobie w doniczce wyhodowała.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:14   #393
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Jak to żadna? A Malinka, Margoś, Karolajn? im powiedz, że nie chcą to chyba Ci w łeb dadzą
ała

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Toż to czystą prawdę En mówi Ja będę wręcz zaszczycona jeśli urodzę pierwsza
niestety nie mogę się ścigać

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
J
Nie rozumiałam do tej pory jak piszecie o "nietolerancji" wobec ciężarnych
Ale...
Szłam sobie z Sierścią na spacerku i z naprzeciwka szła sobie taka Babcia
Ona się gapiła na mnie, ja na nią no i się do niej uśmiecham, bo dziś w końcu taki ładny dzień
I jak zrównałyśmy się na wysokości ramion to Babcia rzuciła tekstem
"Chodzi TO takie bezwstydne z brzuchem"...
Jak moją Babcie Kocham myślałam, że się tam na tym spacerniaku zesikam ze śmiechu
ej..co jest z tymi babciami?

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Ja nadaje z pracy. Leci jakoś szybko dzisiaj. Mam problem, bo klienci sie dowiedzieli że jeszcze tydzień i na rok znikam z firmy i mi przynoszą czekolady i bomboniery zażerła bym wszystko ale przez te mende cukrzycę musze wszystko oddać grzecznie TZ. On mówi ze sie poświęci i zje

Ps. Mam dzis zwiewna kiecke i jak lazlam o pracy to wiał wiatr i swiecilam majtami. Ciekawe co by o mnie powiedziała babcia od Margosi
mój też nie ma nigdy problemów z takimi poświęceniami

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
No i znów mam dziś na obiad placki ziemniaczane z sosem... Głupi mąż sobie zażyczył
Ja własnie placki smażę.. też sobie wymyśliłam na taki upał.. już się rozpływam..w mieszkaniu ponad 25 stopni już uhhh jak gorąco ...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

właśnie obejrzałam pogodę.. zapowiadają w całej Polsce upały..
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:21   #394
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
cadeta mozna kupic chyba za 1300zł po rabacie np w smyku 10% rabatu albo na allegro wynegocjowac ja go mialam miec za 1270zł z przesyłka 1290zł a bebetto tez 1200zł juz nie chcialo mi sie negocjowac na allegro wiec zamowilam w smyku za 1239zł plus 10% rabatu



cene cadeta negocjowałam na allegro u "bociek-sklep"
Ja akurat chciałabym upolować używany - bo zależy mi tylko na gondoli - szkoda mi inwestować w zestaw, skor i tak chcę kupić inną spacerówkę
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Ja własnie placki smażę.. też sobie wymyśliłam na taki upał.. już się rozpływam..w mieszkaniu ponad 25 stopni już uhhh jak gorąco ...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

właśnie obejrzałam pogodę.. zapowiadają w całej Polsce upały..
O proszę, też wpadłaś na genialny pomysł smażenia dzisiaj

Ja mam nadzieję, że te upały, to tylko na parę dni
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:22   #395
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:27   #396
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Magdalene skoro maly zawsze bywal ruchliwy to moze zadzwon do gin skoro tak mowila....bedziesz spokojniejsza....A nie chodzilas dzis wiecej?nie ululalas go?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:27   #397
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość


właśnie obejrzałam pogodę.. zapowiadają w całej Polsce upały..
widziałam nie jestem z tego faktu zadowolona
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 15:28   #398
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
moze zjedz cos slodkiego, poloz sie na lewym boku albo na troszke na wznak, popukaj i zobaczysz. Mój też miewa leniwy dzien. A jak nie pomoże to dla spokojności jedz na IP albo zadzwon do ginki.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:28   #399
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nie
Ja mam teraz ktg co 3 dni I wszystko zależy od zapisu
Jak będzie coś nie tak to zostawiają mnie na patologii a jak wszystko w porządku to pod koniec 42 tygodnia będą rozważać co dalej
U nas to wypada w ostatnią sobotę czerwca więc jak dalej będzie jak będzie to istnieje prawdopodobieństwo, ze Glut będzie lipcowy
acha, no wcale sie nie dziwię że teraz co 3 dni i nic dalej nie wychodzi? to małe Gluciątko uparte.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ale wydaje mi się, ze wygodniej będzie przenieść Michasia w foteliku od razu A nie w rożku i dopiero w aucie go "przesadzać" do fotelika
my właśnie mamy taki plan

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;41304490]Oooo dziękuję Kochane

ooo ja stara durna nic nie wiem na temat pieczenia ciast [/QUOTE]

nie Ty jedna, u nas piekarnik od 2 lat, ale ciasta z mojej ręki to on nie zaznał. Chyba tylko dziewczyna brata kiedyś zrobiła...Ja tam się nie tykam ale też nie ma kto jeść. Ani ja słodka ani mąż.. ani brat.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:29   #400
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Odp: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, c

Teso ja tez noga w pieczeniu,jak cos to robie zawsze z b.latwych przepisow...jak bede miala wene to wrzuce przepis na ciacho gdzie tylko zmienia sie owoce...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:30   #401
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Mnie lekarz swego czasu powiedział, że im ciąża wyższa to ruchy sie zmieniają. Nie są tak intensywne jak były.
Ale jesli jesteś niespokojna to dzwon i sie pytaj
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 15:31   #402
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Teso do ciacha troszeczke wiecej oleju

ja za pierwszym razem dałam 3/4 szklanki za drugim całą szklanke i było faktycznie pulchniejsze
i owoce daj jakie chcesz, z jabłkami wychodzi zaje.biscie
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:36   #403
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Nie chce tego kochana bagatelizować, ale mi ostatnio gin powiedział jak ważne jest liczenie ruchów w moim przypadku gdy Maja jest owinieta pępowina. A potem dodał ze 90 % kobiet po takiej informacji na drugi dzień przestaje czuć ruchy taka juz jest psychika kobiet.

Chciałam tylko powiedzieć żebyś zachowała spokój, polezala i wsluchala sie w synka. Na pewno jest wszystko dobrze
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:37   #404
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Juz jestem w lozeczku, jak tu milo i przyjemnie!!

Co do rozka, ja nie kupuje, tym bardziej, ze w UK fotelik samochodowy to obowiazek i w wielu przypadkach nie pozwalaja wyniesc dziecka z porodowki bez niego. Kocykow mam juz sporo i bede nimi przykrywac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja tez fotelik juz gotowy mam na wyjscie ze szpitala.
jak bedzie bardzo goraco to przykryje dziecko pieluszka tetrowa.kocyk mam gotowy na chlodniejszy dzien
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:45   #405
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
bierzecie do szpitala becik/rozek??
Ja dostałam od siostry i pewnie wezmę go tak na wszelki wypadeczek

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość

byłam na wycieczce w przychodni z Mama, na poczcie i na straganie kupilam cudne wielkie truskwy po 4/kg. Pazerna baba ze mnie bo wziełam 4 kilo

poleze sobie i pojde dalej dłubać w gratach, pranie na szczęście Mama mi wiesza i zdejmuje a pozniej ogarnia prasowanie
Ale będziesz miała jedzenia teraz i dla Mamusi za pomoc

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Kochana nie denerwuj się, może po prostu przez to, że Ci tak powiedziała bardziej się skupiasz i martwisz. Ale jeżeli nie bedzie dawać Ci to spokoju to zadzwoń do ginki dla swojego spokoju

Ja zjadłam obiadek posprzątałam troszeczkę. I ostatnio moja szwagierka kupiła dla Niunia dwa smoczki
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:46   #406
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

magdalenne: mi też ostatnio gin powiedział, żeby zwróciła uwagę na ruchy bardziej, bo już blisko i przed dwa dni moje dziecię było mega leniwe w porównaniu do tego co było wcześniej... wiec wszystko możliwe że to psychika.. za to dzisija od 4 aktywny jak wcześniej... czyli non stop

a co do ktg.. pytałam o to na ostatniej wizycie.. i usłyszałam że jak nie urodzę w tym tygodniu to mam iść w następnym na ktg do szpitala a potem przyjechać do niego i wbić się poza kolejką na badanie
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 15:59   #407
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Usmażyłam, zjedliśmy.. wszystko było pyszne

A teraz jedziemy do rodziców z zarciem kocim..

papa
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:01   #408
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cześć Babeczki.
Jakież było moje zdziwienie, jak weszłam na wizaż a tu zamkniętę i nowy wątek zaczęty Do tego zaturlałam się dziś na zajęcia na aplikacji a tam odwołane tylko 5 osób z 50 przyszło wszyscy kują do egzaminu w weekend. No cóż jak wszyscy to ja też, ale mam mega mieszane uczucia co do stanu mojej wiedzy. Jeszcze wczoraj mama mi dołożyła porcję swoich nerwów uryczałam się jak bóbr, bo zdecydowanie przeszła samą siebie w psychicznym szantażu i terrorze Trudno taki już mój los.

Co do ruchów to u mnie są wyraźniejsze niż we wcześniejszej ciąży i chyba nawet częstsze mimo, że ginka mówiła coś odwrotnego. Jednak zdarza się że np cały poranek Antek śpi jak suseł, ale jak go pobudzę to zaczyna znowu szaleć. Więc z tymi regułami w ciąży to tak średnio jest wg mnie.

Czytałam o tej babci z takim tekstem ale że o co jej właściwie chodziło?? To niemoralne w ciąży być czy trzeba się wtedy ukrywać??
Sorki jeśli pisałyście ale nie dam rady wszystkiego nadrobić
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:02   #409
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

dziewczyny pytanie mam

Wychodzicie ze szpitala z dzieckiem. Przyjeżdża TZ po was, zakładam ze wcześniej, bo pomoże spakować rzeczy, sprawy papierkowe itp. Idziecie do auta, na dworzu skwar jak dzisiaj. Nie ma klimy w aucie. Jak przewieźć noworodka w nagrzanym samochodzie? Tez nie zawsze uda sie zaparkować w cieniu, bo cud jest jak jest wolne miejsce na parkingu
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 16:03   #410
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

dziewczyny czy u któres z Was wymiar dziecka wychodziły ok, zgadząły sie z tc. a np rozmiar brzuszka był wiekszy o 1.5-2 tygodnie??

Moja Mała wczoraj miała brzuszek właśnie taki wielki, i że tylko przez ten brzuszek wychodzi waga 3300, ale mozliwe ze dziecko bedzie jednak mniejsze, kurczaki jak ona faktycznie bedzie miala z 3 kg to w co ja ja ubiore, ja mam wiekszosc rzeczy na 56, i jedne spiochy 40 na wczesniaka i to wsio, jenny za duzo mysle
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:04   #411
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Jeżeli bardzo sie martwisz i faktycznie ruchy są znacznie mniej intensywne niż wcześniej to możesz to sprawdzić choć tak jak piszą dziewczyny - wiele działac może tutaj psychika. Ale dla świętego spokoju, jeżeli się bartzo martwisz to zadzwnoć do ginki albo podjedź na IP.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:09   #412
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Wczoraj je robiłam i było takie geste tez z truskawkami, a wyszło przepyszne
a jak długo piekłaś, bo moje jest już godzinę w piekarniku i jest jeszcze mokre w środku... ???
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:10   #413
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy u któres z Was wymiar dziecka wychodziły ok, zgadząły sie z tc. a np rozmiar brzuszka był wiekszy o 1.5-2 tygodnie??

Moja Mała wczoraj miała brzuszek właśnie taki wielki, i że tylko przez ten brzuszek wychodzi waga 3300, ale mozliwe ze dziecko bedzie jednak mniejsze, kurczaki jak ona faktycznie bedzie miala z 3 kg to w co ja ja ubiore, ja mam wiekszosc rzeczy na 56, i jedne spiochy 40 na wczesniaka i to wsio, jenny za duzo mysle
u mojego zawsze wymiary były wieksze o tydzien, do tego głowka o 2-3 tygodnie
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:11   #414
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Margoś ja też byłam przenoszona. Co prawda "tylko" tydzień i mamę zaczęło coś brać ale w szpitalu się okazało że bez kroplówki na wywołanie się nie obejdzie (pewnie się rozmyśliłam ). Bądź dobrej myśli.
A na ktg żadne dosłownie skurcze Ci się nie rysują nigdy? Żadne góry i doliny?
Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
acha, no wcale sie nie dziwię że teraz co 3 dni i nic dalej nie wychodzi? to małe Gluciątko uparte.

Nic... Wielkie zero

Malinka tydzień bym jeszcze zniosła, ale u nas nie wywołują wcześniej jak końcówka 42 tygodnia, a jak wszystko jest ok to możemy skończyć w 43 (bo przez weekend nie mają czasu na pierdoły)
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:12   #415
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;41305411]a jak długo piekłaś, bo moje jest już godzinę w piekarniku i jest jeszcze mokre w środku... ???[/QUOTE]
50 min, potem jeszcze zostawiłam w wyłączonym rozgrzanym piekarniku na jakieś 10 minut
I najpierw piekarnik rozgrzałam do tych 180 a potem wsadziłam ciasto
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12

Edytowane przez ona8686
Czas edycji: 2013-06-13 o 16:27
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:13   #416
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

dziewczyny, byłam wczoraj na szkole rodzenia i było duzo o karmieniu piersią.

jakby któras była zainteresowana, to napisałam o tym na blogu, o tutaj:
http://mama-w-uk.blogspot.co.uk/2013...90728608068012

może którejś się przyda to co napisałam.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:13   #417
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;41305411]a jak długo piekłaś, bo moje jest już godzinę w piekarniku i jest jeszcze mokre w środku... ???[/QUOTE]

ja pieklam 45 minut ale mialam prostokatna blaszke, jak masz okragla to troszke dłuzej- weź to na spokojnie i sie nie denerwuj na pewno wyjdzie

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
u mojego zawsze wymiary były wieksze o tydzien, do tego głowka o 2-3 tygodnie
no wlasnie ja mialam bardzo mało usg i nie mam porownania, na polowkowym wszystko wyszlo wg tygodnia ciazy a teraz ten brzuch taki duzy, moze po TZ-cie urodzi sie z miesniem piwnym
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:14   #418
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Ja akurat chciałabym upolować używany - bo zależy mi tylko na gondoli - szkoda mi inwestować w zestaw, skor i tak chcę kupić inną spacerówkę

O proszę, też wpadłaś na genialny pomysł smażenia dzisiaj

Ja mam nadzieję, że te upały, to tylko na parę dni
jak tylko na gondoli to kup cadeta jest śliczny a nam tez na spacerowce zalezało
__________________
Karolek
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:15   #419
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy u któres z Was wymiar dziecka wychodziły ok, zgadząły sie z tc. a np rozmiar brzuszka był wiekszy o 1.5-2 tygodnie??

Moja Mała wczoraj miała brzuszek właśnie taki wielki, i że tylko przez ten brzuszek wychodzi waga 3300, ale mozliwe ze dziecko bedzie jednak mniejsze, kurczaki jak ona faktycznie bedzie miala z 3 kg to w co ja ja ubiore, ja mam wiekszosc rzeczy na 56, i jedne spiochy 40 na wczesniaka i to wsio, jenny za duzo mysle
ciuszkami sie nie przejmuj, malo jest dzieci tak duzych, ze od razu w 62 wchodza, mojej znajomej synek dl 58 i waga 3800 przez 2 tyg byl w 56, bo 62 wisialy.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 16:19   #420
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Co do ruchów to Gluciątko ostatnio na ktg dało popis
Na początku ładnie się ruszało i pani była zadowolona Ale po 15 minutach się zepsuło i na wszystkie możliwe sposoby próbowali Łobuza zbudzić i im nie wyszło Więc musiałam tam sobie godzinę leżeć Na szczęście na koniec się jeszcze przeciągnął więc Pani Dr postanowiła Mu wybaczyć, bo potem i badanie i usg wyszły w porządku


Z tym, że dla mojego Gluta nieruszanie się jest normą

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
dziewczyny, byłam wczoraj na szkole rodzenia i było duzo o karmieniu piersią.

jakby któras była zainteresowana, to napisałam o tym na blogu, o tutaj:
http://mama-w-uk.blogspot.co.uk/2013...90728608068012

może którejś się przyda to co napisałam.
Przyda się na pewno! Każda informacja jest cenna!!
Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja mialam bardzo mało usg i nie mam porownania, na polowkowym wszystko wyszlo wg tygodnia ciazy a teraz ten brzuch taki duzy, moze po TZ-cie urodzi sie z miesniem piwnym
Glutek też zawsze wychodził na usg większy
Ale nie urodził się wcześniej
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.