Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17! - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 22:36   #1111
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
o kurde....biedna!!!!

Dobrze, ze juz ma małą!!!

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Zmykam spać Dziewczynki bo jutro nie wiem czy usnę tak szybko
Postaram się zaglądać z telefonu do Was. Może jeszcze jutro rano zajrzę czy Karolcia się odezwała.
Trzymajcie za nas kciuki
Paaaaaaa
KCIUKI MOCNIUTKIE!!!
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:45   #1112
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Teraz moge isc spokojnie spac Do jutra żabki
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:48   #1113
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

sluchajcie od kilku dni swedzi mnie kapa :P kurczezadrapalabym sie chyba tam... nie wiem od czego ;/
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:48   #1114
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Ja też spadam - mała ryje pod skórą, aż mnie wszystko boli, podwozie też boli, zastanawiam się, co mnie nie boli... Czuję się nędznie. Od jutra mąż wracado pracy, wprawdzie na nocki, ale jednak - wróci rytm, bo jakoś się wybiłam
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:49   #1115
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Odp: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17!

no i pieknie- kolejna dziewuszka jest z nami gratuluje karolajn

moja kolezanka z pracy tez dzisiaaj urodzila dziewczynke- wspanialy prezent na dzien ojca.

dzis dostalismy od tesciow z dzialki 8 kg truskawek... i co ja z nimi zrobie? chyba czesc zamroze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:51   #1116
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
sluchajcie od kilku dni swedzi mnie kapa :P kurczezadrapalabym sie chyba tam... nie wiem od czego ;/
Moze to jakiś stan zapalny,grzybek?????????: confused: Ja bym sie z ginkiem skonsultowała....

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
no i pieknie- kolejna dziewuszka jest z nami gratuluje karolajn

moja kolezanka z pracy tez dzisiaaj urodzila dziewczynke- wspanialy prezent na dzien ojca.

dzis dostalismy od tesciow z dzialki 8 kg truskawek... i co ja z nimi zrobie? chyba czesc zamroze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dżemy????? Częśc zamroź,czesc zjedzcie,moze jakis kompocik?
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:53   #1117
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17!

Karolajn gratulacje!!! Duza dziewczynka super

My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 23:00   #1118
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Odp: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41459238]Karolajn gratulacje!!! Duza dziewczynka super

My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

No to super
najwazniejsze to sie nie poddawac Szybko sie dzieki karmieniu zregenerujesz Nie moge sie doczekac az bd Laure tulic

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Ok ide w kimeee bo rano jade na morfologie
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 23:02   #1119
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Odp: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Kurcze, a nie wiem czy te wkłądy na komary są bezpieczne dla maleństw ????
ja mam kupione takie urzadzenie do pradu na ultradzwieki nie majace wplywu na ludzi i jeszcze chyba jest takie same na baterie zeby wyjsc na zewnatrz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cicco-18802.jpg (79,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ouk.jpg (85,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Karolek

Edytowane przez EVAgwiazdka
Czas edycji: 2013-06-23 o 23:04
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 23:52   #1120
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

TŻ stwierdził, że zimno idzie z zewnątrz i zamknął okno A ja zaczęłam płynąć, jak jeszcze się przytulił... No i wstałam pootwierać i zerknąć na wieści przy okazji

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
Najważniejsze, że Hanulka jest na świecie cała i zdrowa Ogromne gratulacje

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Melduję tylko, ze żyję, byliśmy na weekend u siostry tz i jestem wykończona i niewyspana. Jutro nadrobię. Daję tylko zdjęcie wozu małego spacerówki mi się nie chciało wpinać wiec tylko gondola i fotelik.
za wózek.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
sluchajcie od kilku dni swedzi mnie kapa :P kurczezadrapalabym sie chyba tam... nie wiem od czego ;/
Może jakiś grzybek? Albo infekcja?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41459238]Karolajn gratulacje!!! Duza dziewczynka super

My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

klask i:
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 00:12   #1121
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Odp: Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Kalisto, ja też się troche z łózeczkim przeliczyłam, miałam wziac od brata, ale ciagle zwlekał z tym, bo za wczesnie, az drugie dziecko zmajstrował
Póxniej siostra zaproponowała mi swoje, ale ostatecznie sama chciała nam kupic, wiec bedziemy zamawiac na przyszły weekend Chociaz powiem ci, ze gdybym sama miala zamawiac, to nie przezywałabym zbytnio i wzielabym najzwyklejsze drewniane łózeczko. Moja siostra swoje wylicytowala za 100zł a mała spi w nim do tej pory (ma poad 2 latka)
czasem lepiej jest kupic nowe w ikei 70zł albo na allegro ostanio widzialam ze za 4ozł sie sprzedało sliczne łóżeczko jak nowe z ikei z materacem... my dostalismy od siostry Tz i wymagalo odmalowania za farbe nieszkodliwa dla dzieci (2 puszki poszły) zapłacilismy prawie 100zł i jeszcze Tz musial na to czas przeznaczyc szlifowanie i drapanie...

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tez czasem sie drapie ale to przez upały i cholerne komary.
]
wczoraj sie dowiedzialam ze jak jest w pokoju ten fruwajacy duzy komar wygladajacy jak pajak zeby go nie zabijac bo on zapładnia te komarzyce i je zjada
__________________
Karolek

Edytowane przez EVAgwiazdka
Czas edycji: 2013-06-23 o 23:58
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 04:49   #1122
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
Namęczyłaś się kochana, ale masz już Hanię przy sobie. To najważniejsze. Ogromnie gratulujemy z Michasiem.


Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
wczoraj sie dowiedzialam ze jak jest w pokoju ten fruwajacy duzy komar wygladajacy jak pajak zeby go nie zabijac bo on zapładnia te komarzyce i je zjada
Oj, u mnie by się ten sposób nie sprawdził. Boję się tych dużych komarów równie bardzo jak pająków.


Dzień dobry. Wpadłam się przywitać przed wizytą. Wstawałam na siusiu po 5:00, po 7:00 mam autobus, więc nie ma sensu się kłaść. Zjem śniadanko, ogarnę się. U mnie dziś brzydko i pochmurno. Przygotowałam sobie wczoraj ubranie na dziś żeby nie płakać stojąc w garderobie, że nie mam słoniątko co na siebie włożyć i jednak mnie to czeka. Spódnica i cieniutka bluzeczka na taką wietrzną, deszczową pogodę odpada.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 05:18   #1123
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Karolajn gratulacje!wpadlam wlasnie zobaczyc czy sa jakies wiesci.coz za klocuszek...napisz prosze pozniej co nie co o tym dlaczego cc?(pewnie przez wage malej)...

ciesze sie ze juz masz to za soba:-* odpoczywajcie!!

to ide w kime dalej ..
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 05:51   #1124
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Witam się z Lenką w 33 tygodniu! Karola-przykro,że tak się namęczyłaś,ale najważniejsze,że malutka jest już z Tobą!Trzymam kciuki żebyś szybciutko doszła do siebie!!Gratuluje!
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 05:53   #1125
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Dzień dobry

Karolajn wszystkiego co najlepsze, moje serdeczne gratulacje!!! Fantastyczne wieści ze Hania jest już z Wami

Dziewczyny ja jestem cały czas z Wami, ale nie mam siły włączać komputera i tylko z telefonu podczytuje, a ztelefonu bardzo źle się odpisuje, dlatego mało się udzielam i bardzo przepraszam. Postaram się dać z siebie więcej w miarę moich sił
A nas wczoraj teście odwiedzili i mam świeżą dostawę truskawek slodziutkich prosto z ich ogródka i jeszcze czereśni też slodziutkich, a na dodtatek jakby mi było mało to dostałam 10 jaj ekologicznych od ich kur

Ja dziś mam ostatnią wizytę u gina o 19stej, zostały mi 3 dni lenistwa w domku bo w czwartek mam się już ostatecznie meldowac w szpitalu przed 8 rano. Już się powoli zaczynam bać co to będzie, jak to będzie, kiedy Tymuś się urodzi i czy bardzo będę cierpieć po Cc.
Miłego poniedziałku Mamusie!!!
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 05:56   #1126
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Witajcie Brzusie, Mamusie i Dzieciaczki
Noc ciężka, aż 6 razy wstawałam na siku Mały się wbijał w żebra. I teraz Tż jak wychodził do pracy to mnie obudził i na tyle spania.

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Zmykam do łóżka.
Jutro pobudka bardzo wcześnie i rano wizyta u lekarza. Zamelduję się pewnie później, bo odwiedzę siostrę i siostrzeńców, ale na pewno napiszę co i jak podczas, miejmy nadzieję, ostatniej już wizyty
Śpijcie dobrze.
Trzymam mocno kciuki i czekamy na nowinki

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
Karola, brawo, brawo A Niunia jaka duża Gratulację, że już możesz swoje szczęście mieć przy sobie.

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
p.s. zauważyłyście, że dzieciaczki wyskakują parkami?
Margoś- chłopaczek,
Oli- dziewczynka,
Malinka- dziewczynka,
Perse- chłopaczek,
Karolajn- dziewczynka,
i teraz będzie Ghia- chłopaczek
I teraz Karola dziewczynka

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41459238]
My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Nie ma za co przepraszać, wiadomo, że Niuniu jest Twój i jesteś nim zachwycona. To bardzo dobrze. A powiedz czy przed cesarką golili Cię czy pozwolili zrobić to samej?
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 05:59   #1127
Marionette18
Raczkowanie
 
Avatar Marionette18
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kopenhaga/ Łowicz
Wiadomości: 399
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Karolajn gratulacje!!! Teraz odpoczywaj sobie kochana!

Ja od 6 nie spie cale boki mi zdretwialy na 10 wizyta w jobcenter... jesli oni mysla ze w 9 miesiacu zaczne prace to chyba sa smieszni... Poza tym to kto zatrudni babke z wielkim brzuchem Na szczescie za 3 dni zaczyna mi sie macierzynski Nie rozumiem ich

Za wszystkie wizytujace
Za wszystkie nowe tygodnie i donoszone malenstwa
Szpitalne mamy i dzieciatka

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Karolajn wszystkiego co najlepsze, moje serdeczne gratulacje!!! Fantastyczne wieści ze Hania jest już z Wami

Dziewczyny ja jestem cały czas z Wami, ale nie mam siły włączać komputera i tylko z telefonu podczytuje, a ztelefonu bardzo źle się odpisuje, dlatego mało się udzielam i bardzo przepraszam. Postaram się dać z siebie więcej w miarę moich sił
A nas wczoraj teście odwiedzili i mam świeżą dostawę truskawek slodziutkich prosto z ich ogródka i jeszcze czereśni też slodziutkich, a na dodtatek jakby mi było mało to dostałam 10 jaj ekologicznych od ich kur

Ja dziś mam ostatnią wizytę u gina o 19stej, zostały mi 3 dni lenistwa w domku bo w czwartek mam się już ostatecznie meldowac w szpitalu przed 8 rano. Już się powoli zaczynam bać co to będzie, jak to będzie, kiedy Tymuś się urodzi i czy bardzo będę cierpieć po Cc.
Miłego poniedziałku Mamusie!!!
Ewusia dasz rade! Silna babka z Ciebie
__________________
Synek

Nie opuszcze az do smierci

Aparatka :
gora: 09. 2011
dol: 01. 2012

Dietkuje!!!
Marionette18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:02   #1128
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość

Ja dziś mam ostatnią wizytę u gina o 19stej, zostały mi 3 dni lenistwa w domku bo w czwartek mam się już ostatecznie meldowac w szpitalu przed 8 rano. Już się powoli zaczynam bać co to będzie, jak to będzie, kiedy Tymuś się urodzi i czy bardzo będę cierpieć po Cc.
Miłego poniedziałku Mamusie!!!
To czekamy na wieści i mocno trzymamy kciuki!

Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
Witam się z Lenką w 33 tygodniu!
Brawo za tydzień
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:05   #1129
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
jejku, biedna Karolcia nasza, ale dobrze, że już po wszystkim i teraz już z górki
Wielka radocha, ściskam obie Dziewczynki
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 06:15   #1130
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
karolajna wielkie dla Ciebie za trud i wytrwałość, dałaś radę teraz możesz cieszyć się córeczką, a dziewczynka to kawał baby, trzymam żebyś szybko doszła do siebie

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Melduję tylko, ze żyję, byliśmy na weekend u siostry tz i jestem wykończona i niewyspana. Jutro nadrobię. Daję tylko zdjęcie wozu małego spacerówki mi się nie chciało wpinać wiec tylko gondola i fotelik.
fajny wózek

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
no i pieknie- kolejna dziewuszka jest z nami gratuluje karolajn

moja kolezanka z pracy tez dzisiaaj urodzila dziewczynke- wspanialy prezent na dzien ojca.

dzis dostalismy od tesciow z dzialki 8 kg truskawek... i co ja z nimi zrobie? chyba czesc zamroze...
dla koleżanki
rozdaj nam już my się nimi zaopiekujemy

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41459238]Karolajn gratulacje!!! Duza dziewczynka super

My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE] do wyjścia się rozkręcicie już na maxa

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Namęczyłaś się kochana, ale masz już Hanię przy sobie. To najważniejsze. Ogromnie gratulujemy z Michasiem.


Dzień dobry. Wpadłam się przywitać przed wizytą. Wstawałam na siusiu po 5:00, po 7:00 mam autobus, więc nie ma sensu się kłaść. Zjem śniadanko, ogarnę się. U mnie dziś brzydko i pochmurno. Przygotowałam sobie wczoraj ubranie na dziś żeby nie płakać stojąc w garderobie, że nie mam słoniątko co na siebie włożyć i jednak mnie to czeka. Spódnica i cieniutka bluzeczka na taką wietrzną, deszczową pogodę odpada.
za wizytę
Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
Witam się z Lenką w 33 tygodniu! Karola-przykro,że tak się namęczyłaś,ale najważniejsze,że malutka jest już z Tobą!Trzymam kciuki żebyś szybciutko doszła do siebie!!Gratuluje!


Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny ja jestem cały czas z Wami, ale nie mam siły włączać komputera i tylko z telefonu podczytuje, a ztelefonu bardzo źle się odpisuje, dlatego mało się udzielam i bardzo przepraszam. Postaram się dać z siebie więcej w miarę moich sił
A nas wczoraj teście odwiedzili i mam świeżą dostawę truskawek slodziutkich prosto z ich ogródka i jeszcze czereśni też slodziutkich, a na dodtatek jakby mi było mało to dostałam 10 jaj ekologicznych od ich kur

Ja dziś mam ostatnią wizytę u gina o 19stej, zostały mi 3 dni lenistwa w domku bo w czwartek mam się już ostatecznie meldowac w szpitalu przed 8 rano. Już się powoli zaczynam bać co to będzie, jak to będzie, kiedy Tymuś się urodzi i czy bardzo będę cierpieć po Cc.
Miłego poniedziałku Mamusie!!!

czereśnie

dzień dobry
oj jak bym chciała przespać całą noc bez drapania się i wstawania na siku, ale nie ma tak lekko, cóż zrobić, jeszcze 1,5 miesiąca i w nocy będę miała inne powody do wstawania
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:16   #1131
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Dziewczynki na razie nie nadrabiam, nie zdążę, bo mam do załatwienia parę spraw z rana.
Trzymam kciuki mocno-mocno.
i tak na prędce kilka słów:

GHIA - trzymaj się kochana

EWUSIA - pozytywnych wieści Ci życzę

KUBUSIU - wszystkiego co najlepsze, ekspresowego porodu bezstresowego i lekkiego, dobroci wszelakich


Dziś zaczynamy 38 tydzień
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:20   #1132
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

karolajn ogromniaste gratulacje
oliath kciukuję za malutką, żeby dzisiaj na ważeniu już było wszystko ok

A ja się zbieram do labka i potem do pracy ... Nie urodziłam to muszę iść nawet ta pełnia jakaś lipna
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:20   #1133
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cześć Dziewczyny..szykuję się do labka.. ale mam PROBLEM!
Podmyłam się, czułam, że sików mam dużo, chciałam wyłapać środkowy strumień.. no i mi go zabrakło ledwo dno pudełeczka zasikałam, kap kap i koniec.. i co teraz Wyszło, że nasikałam końcowym, a zresztą za mało tego raczej. Nie wiem czy czekać na kolejne siuśki? i tak jestem na czczo ciągle, a labek od 8.. więc mi się jeszcze zbierze.. tylko tyle, że już nie będą pierwszymi od wstania. Ale w nocy też chodziłam i sikałam kilka razy.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:21   #1134
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

ghia za Ciebie też mocne kciuki, żeby wszystko poszło szybko i bezboleśnie
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:25   #1135
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Mam wiesci - skonczlo sie cc, mala ma 57 i 3950. Karola jutro napisze wiecej - bardzo sie umeczyla, pisze, ze o 21 blagala o cesarke. Najwazniejsze, ze juz po i teraz dziewczny musza odpoczywac. Ufffffffffffff
czyli już ma to za sobą Karolciu Kochana GRATULUJĘ ze wszystkich sił szybkiego powrotu do pełni sił.
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
p.s. zauważyłyście, że dzieciaczki wyskakują parkami?
Margoś- chłopaczek,
Oli- dziewczynka,
Malinka- dziewczynka,
Perse- chłopaczek,
Karolajn- dziewczynka,
i teraz będzie Ghia- chłopaczek


Lol mnie uciska gdzieś.. i teraz już wiem co znaczy odczucie wbijania w szpilek

Dobranoc jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
coś mam wrażenie, że ktoś szyk popsuje
Ja spokojnie przed kolejkę wpuszczę A szyk może popsuć Antonio jak się w ostatniej chwili przekręci ale na chwilę obecną dalej łepetynę wypycha u góry

Sprawdziłam co u Karolci no i teraz to już zmykam na serio Paaaa
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:28   #1136
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:



Nie ma za co przepraszać, wiadomo, że Niuniu jest Twój i jesteś nim zachwycona. To bardzo dobrze. A powiedz czy przed cesarką golili Cię czy pozwolili zrobić to samej?
Spytali mnie, czy jestem ogolona, ale nie byłam, więc mnie wzięli. Ale polozna ogolila tylko trochę brzuszka i lona.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:29   #1137
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny..szykuję się do labka.. ale mam PROBLEM!
Podmyłam się, czułam, że sików mam dużo, chciałam wyłapać środkowy strumień.. no i mi go zabrakło ledwo dno pudełeczka zasikałam, kap kap i koniec.. i co teraz Wyszło, że nasikałam końcowym, a zresztą za mało tego raczej. Nie wiem czy czekać na kolejne siuśki? i tak jestem na czczo ciągle, a labek od 8.. więc mi się jeszcze zbierze.. tylko tyle, że już nie będą pierwszymi od wstania. Ale w nocy też chodziłam i sikałam kilka razy.
tych siuśków to dużo nie trzeba, 20-30ml
a mocz to po 4h powinien byc
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:33   #1138
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Ja to odczytałam w inny sposób- chłopczyk, dwie dziewczynki, chłopczyk, dziewczynka więc teraz jakaś mamusia dziewczynki powinna się rozpakować
Perse i Malinki urodziły w podobnym czasie jednego dnia, więc można ten szyk stosować zamiennie ale na każdą dziewczynkę przypadał chłopaczek i odwrotnie Teraz Ghia chłopaczek i może następna może będzie Ewusia z Tymusiem, a po niej musi być dziewczynka, a jeśli któraś się wciśnie przed szereg, to musi to być dziewczynka.. bo szyk się zepsuje... moja teoria ległaby w gruzach

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41459238]
My teraz ciumkalismy, bardzo ładnie Ksieciuniu poszło, a wcześniej przebralam go, bo zrobił cudna kupeczke wybaczcie, ją go naprawdę ubostwiam a po karmieniu sobie siedzieliśmy przytuleni, to jest chwila, dla której warto żyć i próbować dalej... A teraz mnie boli brzuch , przypuszczam, że Synio mi stymuluje sutki, co prowadzi do skurczow macicy i oczyszczania - i dobrze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE] cudowne chwile
nie mogę sobie wyobrazić, że niedługo tak samo będę czuła

Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
Witam się z Lenką w 33 tygodniu!


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
tych siuśków to dużo nie trzeba, 20-30ml
a mocz to po 4h powinien byc
ale ich nie ma nawet 20ml

ale że jak po 4h, że co?
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:34   #1139
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość


Dziś zaczynamy 38 tydzień
piękny tydzień
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:40   #1140
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Perse i Malinki urodziły w podobnym czasie jednego dnia, więc można ten szyk stosować zamiennie ale na każdą dziewczynkę przypadał chłopaczek i odwrotnie Teraz Ghia chłopaczek i może następna może będzie Ewusia z Tymusiem, a po niej musi być dziewczynka, a jeśli któraś się wciśnie przed szereg, to musi to być dziewczynka.. bo szyk się zepsuje... moja teoria ległaby w gruzach

cudowne chwile
nie mogę sobie wyobrazić, że niedługo tak samo będę czuła



---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------



ale ich nie ma nawet 20ml

ale że jak po 4h, że co?
to lipa
tu masz napisane
http://superstarsi.pl/artykul/badani...na-posiew.html
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.