Fryzjer Szczecin - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 22:43   #181
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej!Niedługo wybieram się do salonu fryzjerskiego Keune.Zamierzam pofarbować włosy.Zrobić pasemka.Jak patrzałam palete odcieni to widziałam duzo popielatych kolorków.Obecnie mam wlosy farbowane Castingiem Loreala Brąz.Mam już odrosty.I do dziewczyn które byly w tym salonie:Czy farby dobrze pokrywaja włosy?Ładne kolory wychodzą?Chciałam sobie zrobić kilka takich jasnych popielatych pasemek, ale nie wiem czy wyja mi na moich włosach.Ile biorą za robienie pasemek i scięcie?Z góry dzięki
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:49   #182
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

A jesli chodzi o farbowanie włosów przedłużanych? Polecacie jakiś konkretny salon? Ja się zastanawiam pomiędzy STUDIEM WIZAZU i ENJOY ANNA GRAF ... [moje naturalne mają kolor mysi blond a doczepiane ciemne...Oczywiście doczepiane włoski są 100% naturalne są pofarbowane na ciemny brąz) a chciałabym mieć blond na głowie... Prosze o pomoc
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:01   #183
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Paranoir : Myślę, że przedłużanych włosów brązowych nie da się rozjaśnić ale musiałabyś się upewnić w salonie. Najlepiej u Ani Graf.
Ja mam dziś już nową fryzurę, trochę doczepionych z przodu no i grzywa. Wszystko robiłam w ENJOY'u u Ani Graf. Chłopak nazwał mnie Kleopatrą. A Wy co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24082008064.jpg (46,7 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0078.jpg (85,0 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0075.jpg (61,0 KB, 130 załadowań)
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:54   #184
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam dziewczyny!wiele razy sie zastanawialam do jakiego fryzjera sie udac by miec piekna fryzure.nieraz pytalam was o rade wiec i teraz ja wam cos poradze.
Zdecydowalam sie na pojscie do Imperium Wizazu do Wioli hm.... musze przyznac ,ze poczatkowo bylam zachwycona efektem jednak z kazdym dniem coraz bardziej dostrzegam defekty mojej fryzury.wczesniej nie przygladalam sie jej az tak dokladnie gdyz bylam przekonana,ze wybralam super fryzjerke i nie spodziewalam sie,ze jedna strone mam bardziej scieniowana druga zas mniej.Efekt bez prostowania jest taki,ze robi mi sie fala z tylu glowy z tym ,ze nie idzie ona po lini prostej tylko na ukos gdyz jedna strona jest krotsza od drugiej.poza tym z tego co pisaly inne dziewczyny mialy masaz glowy przy myciu...... ,ktory jest podobno boski,pisze podobno gdyz ja go nie mialam,fryzjerka najwidoczniej zapomniala go wykonac.
Na koniec chcialabym dodac iz fryzjerka jest bardzo mila i mozliwe,ze po prostu jej nie poszlo,kazdy ma czasem te gorsze dni.Natomiast mam zastrzezenia co do rudowlosej dziewczyny w dlugich wlosach,ktora tam pracuje jednak nie jako fryzjerka,bardzo niesympatyczna dziewczyna z bardzo natretnie wpatrujacym sie wzrokiem.Bez przerwy mierzaca ludzi od dolu do gory.
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:59   #185
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Szczecin

ogolnie mozna rzecz, ze w sz-n cena z reguly u wielu fryzjerow jest nieadekwatna do jakosci uslugi- niestety. podzwonilam po paru salonach ostatnio i sie okazalo, ze za sciecie wlosow o 5 cm, wlasciwie to skrocenie wolaja od 70 do 100 zl, zgroza. oczywiscie zrezygnowalam. wychodzi na to, ze tansze jest farbowanie, pasemka lub baleyage, a najlepiej komplet. co za sepy.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:32   #186
bezboba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam was serdecznie ponownie
Wracając do tematu wątku chce wam polecic Michała z salonu na Niebuszewie. W koncu ktos scial moje wlosy tak jakbym sobie tego zyczyla. Chetnie podam kontakt ale to na prv bo tutaj chyba nie mozna...(?).

Jednak cos co chcialam powiedziec odnoscie wypowiedzi wyzej, ze dla fryzjerow wcale nie liczy sie klientka ktora chce jedynie obciac wlosy. To sa koszty rzedu 50-100, nie mowie, ze to malo, ale klientka ktora przynosi dochody jest ta ktora je farbuje, zplata, rozjasnia i te pe, tu mowi sie o wydatkach ok 200-300 zł. Takze po moich licznych wedrowkach, jesli nie chcecie nic innego niz tylko scinac wlosy omijajcie szerokim lukiem duze salony, gdzie nie liczy sie jakosc, a ilosc.

Powodzenia w dalszych probach znalezienia tego jedynego

Pozdrawiam!
bezboba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:27   #187
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

ale \z reguły najlepsi pracuja w tych salonach
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 22:09   #188
aaggnniieesszzkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja tez wlasnie chce sie wybrac na ciecie ktos w tym watku wspominał o indygo na ku słoncu.. ja tez ciełam sie u pani ani (jedyna ktora ma coreczke i jej zdjecie na stanowisku) polecila mi ja kolezanka ze studiow. zwykle placilam 30 czasem 35 a ostatnio 40! SKANDAL ! podnosic tak cene stałej klientce dlatego postanowilam pojsc do innego fryzjera. ale sie cholera boje bo tu niby zawsze tak samo i troche sie znudzilam ale wiadomo przynajmniej ze nie wyjdziesz jak kakadu :P takze szukam jednak chyba babki (nie faceta) ktora dobrze cieniuje (chodzi o uczesanie na proste i falowane wlosy boc czasem zdarza mi sie zaspac )
aaggnniieesszzkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:26   #189
aaggnniieesszzkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Paranoir : Myślę, że przedłużanych włosów brązowych nie da się rozjaśnić ale musiałabyś się upewnić w salonie. Najlepiej u Ani Graf.
Ja mam dziś już nową fryzurę, trochę doczepionych z przodu no i grzywa. Wszystko robiłam w ENJOY'u u Ani Graf. Chłopak nazwał mnie Kleopatrą. A Wy co sądzicie?
Wyglądasz prześlicznie! o wieeele młodziej, zdrowiej i promienniej. Naprawdę, i buzie masz wizualnie szczuplejszą. Bardzo mi się podoba


p.s. ile kosztuje i tej babki strzyżenie
aaggnniieesszzkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:29   #190
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Szczecin

u p.anny graf w enjoyu strzyzenie kosztuje 70 zl z modelowaniem-zgroza,a na stronie pisze ,ze 35.dzwonilam 2 dni temu ,wiec info.mam pewne.chodzi o dlugie wlosy,ale ja je chcialam tylko skrocic o 5 cm.tak,ze na mnie nie zarobia,a co do tych niby renomowanych,to znam pania fryzjerke z imperium wizazu.b.dlugo jest w zawodzie i pracowala w b.wielu salonach i mowila co sie w nich dzieje.jakie cuda z regoly w tych lepszy.tak,ze farbowanie lepiej w domu sobie zrobic-ona sama mi radzila,bo nie raz mowila,ze np.zabraklo im farby i lecieli do rossmana po paletee za 8 zl,a buli sie wiadomo ile.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:45   #191
aaggnniieesszzkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez giselle83 Pokaż wiadomość
u p.anny graf w enjoyu strzyzenie kosztuje 70 zl z modelowaniem-zgroza,a na stronie pisze ,ze 35.dzwonilam 2 dni temu ,wiec info.mam pewne.chodzi o dlugie wlosy,ale ja je chcialam tylko skrocic o 5 cm.tak,ze na mnie nie zarobia,a co do tych niby renomowanych,to znam pania fryzjerke z imperium wizazu.b.dlugo jest w zawodzie i pracowala w b.wielu salonach i mowila co sie w nich dzieje.jakie cuda z regoly w tych lepszy.tak,ze farbowanie lepiej w domu sobie zrobic-ona sama mi radzila,bo nie raz mowila,ze np.zabraklo im farby i lecieli do rossmana po paletee za 8 zl,a buli sie wiadomo ile.


o maj gad
aaggnniieesszzkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:29   #192
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

paranoja to gdzie isc aby dobrze obcieli i nie zdarli?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:52   #193
aaggnniieesszzkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja rok temu szukalam fryzjera zeby uczesal mnie na studniowke, szukalam szukalam a wszyscy wolali 120 :| na mój gust lekka przesada. fryzjerzy zdzieraja przy takich okazjach z samego tytulu. za ta sama fryzure w miesiacu nieobleganym placi sie o wiele mniej, ale nie wazne nie o tym chcialam mowic. w koncu trafilam do loreala tego w kupcu pani z recepcji bardzo mila zapewniala ze bede zadowolona i tak dalej (loki na prostownice, bez ciecia! mycie i prostownica) i ze zaplace max 50zl zapisalam sie. uczesali mnie podchodze zaplacic a baba do mnie: 85zl :O:O:O:O!!!! dodatkowo fryzura zaraz mi oklapła i to co chcialam a to co dostalam to (...) stanowczo nie polecam :[:[:[ ! (loreal kupiec blondyn marcin albo maciek!)
aaggnniieesszzkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:21   #194
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy są tutaj jakieś klientki Marka z Imperium wizażu?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:20   #195
AniaRP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do AniaRP
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja byłam u niego raz - fajny dobrał mi kolor
scięcie miało być na sucho, zebym potem w domu tylko umyła głowe i już miała piękną fryzurkę
oczywiście nic z tego nie wyszło...
zresztą cięcie było ciut nie dopracowane - widac było, ze sie spieszy - nie moja wina, ze ktos mu umówił dwie klientki na jedną godz.
zapłaciłam z 250 pln za kolor, ścięcie i modelowanie

teraz chodze do p. Marzeny Baranowskiej ze srudia Cayenne - super dobiera kolor, ścina tez nieźle
idę dziś do niej - juz sie doczekać nie mogę
__________________
07.07.07 szczęśliwa żonka
16.12.07 szczęśliwa mama
23.02.2010 szczęśliwa mama



na 31 urodziny będę ważyć 65 kg!!
AniaRP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 10:38   #196
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja już jestem stanowczo nastawiona przeciwko fryzjerom, do jakiego nie pojde każdy narzeka na swego poprzednika i juz na prawde nie wiem komu mam wierzyc :/. Więc ostatnio stwierdziłam, że będe chodzić w ciemno naszczęście tylko podcinam włosy więc wiele nie ryzykuje.
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:13   #197
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Szczecin

ania, a gdzie sie miesci salon cayenne?jaka ulica?Dziex za odp.pzodrawiam.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:49   #198
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja napalilam sie na Marka z imperium wizazu widziałam pare fryzur które zrobil, ale to byly fryzury na modelkach do sesji zdjeciowych, wygladało dość ciekawie. Nie wiecie może ile bym zaplacila za podcięcie kocówek i grzywki u niego? Cięcie oczywiście na mokro
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:07   #199
AniaRP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do AniaRP
Dot.: Fryzjer Szczecin

studio Cayenne jest na Stoisława


nie wiem ile zapłacisz u Marka za ciecie - zadzwon i dowiedz sie
__________________
07.07.07 szczęśliwa żonka
16.12.07 szczęśliwa mama
23.02.2010 szczęśliwa mama



na 31 urodziny będę ważyć 65 kg!!
AniaRP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 09:11   #200
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Szczecin

w imperium za strzyzenie placi sie 45 zl . tyle mi przez tel.powiedzieli tydzien temu.dzieki ania.dziwne.chodze do dentysty na stoislawa i nie widzialam tego salonu.no coz,moze jest w innym miejscu.sprawdze.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:17   #201
AniaRP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do AniaRP
Dot.: Fryzjer Szczecin

Giselle - na stoisława w nowym budynku - tym co jest na przeciwko jakieś szkoły?
zresztą wpisz nazwę w google wyjdzie ci ich stronka
__________________
07.07.07 szczęśliwa żonka
16.12.07 szczęśliwa mama
23.02.2010 szczęśliwa mama



na 31 urodziny będę ważyć 65 kg!!
AniaRP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:50   #202
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer Szczecin

Iness.m super Ci w tych włoskach
ile zapłaciłaś ?

mocno widac te doczepiane?
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:12   #203
Mineko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 30
GG do Mineko Send a message via Skype™ to Mineko
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny!
Chcę zrobić kwaśną trwałą- nie wiem czy to jest dobry pomysł dlatego jeśli nie tomi go wybijcie z głowy
I wielka prośba do Was- polećciemi fryzjera właśnie pod kątem tej trwałej. Z góry ardzo dziękuję
__________________
Czekolada to warzywo! Jedz warzywa i owoce 5x dziennie!
Mineko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:12   #204
caroline13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie polecam studia L'or czy jak to tam sie pisze na ul.Wojska Polskiego.Poszłam na dekoloryzacje, chciałam z brązu zejść na ciemny popielaty blond, po ściagnięciu koloru na pomarańczowy nałożyła mi babka farbe, po której miałam bardzo ciemny brąz !!! Wyszłam z ciemniejszym kolorem niż przyszłam, niepotrzebnie robiłam dekoloryzacje i wogóle zapłaciłam ponad 200zł To było już dawno ale do dziś się zastanawiam dlaczego wogóle im zapłaciłam?? Wogóle blondi która farbowała mi włosy do końca chyba sama nie wiedziała co robi
caroline13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:48   #205
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

było trzeba nie płacic
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:58   #206
Ola4ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzier, który zrobi dobrą trwałą (Szczecin)

Odradzam salon fryzjerski przy ul.Łukasinskiego zwany Miracle ! Gorszej fryzjerki chyba nie ma w Szczecinie zamiast zafarbować mi odrosty na platynę wyszły pomarańczowe po czym zachowała sie w bardzo przykry sposób do mojej osoby
Ola4ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:46   #207
lara177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez daria87 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o Strefę Piękna na Wyszyńskiego to szczerze odradzam!! Trzeba postać przed ladą parenaście minut a i tak nie ma gwarancji, że ktoś łaskawie podejdzie. A gdy już to zrobi po długim czasie(np. pan Maciek), wówczas radośnie oświadczy, że najbliższy termin jest za 3 tygodnie, albo że nie ma kalendarza żeby nas zapisać. Może i jest dobrym fryzjerem nie kwestionuje tego ale trochę skromności i uprzejmości przydałoby mu sie....Jednym słowem potrafią odstraszyć klientów.
Witam
Jeżeli chodzi o Strefę Piękna na Wyszyńskiego to ja jestem bardzo zadowolona. Najlepszy fryzjer to pan Arek. Kolor i obcięcie super. Ceny są przystępne. Miła atmosfera. Naprwdę polecam. Z tego co wiem to ten pan Maciek już tam nie pracuje.
lara177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:13   #208
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Fryzjer Szczecin

Gdzie w szczecinie najlepiej udać się na upięcie włosów? Chodzi mi dokladnie o takie "półupięcie" z częścią wlosow rozpuszczona i wyprostowana, czescia uniesiona nad czolem i upieta z tylu
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:07   #209
Zuzanna1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Watek nie był dawno używany, ale może kogoś w dalszym ciągu zainteresuje. Mieszkam w Szczecinie i szczerze mówiąc miałam kłopot z fryzurami. W żadnej nie czułam się dobrze. Dodam, że mam dość długie włosy i kiedy w akcie desperacji chciałam je już ostatecznie ściąć na krótko moja koleżanka poleciła mi fryzjerkę w Vell Spa na 5-Lipca 16. Super mi wycieniowała włosy, dobrała fajny kolor. Włosy są nadal długie, ale zupełnie inaczej się układają. Jestem zadowolona - poraz pierwszy od długiego czasu. I pomimo tego, że salon wygląda zacnie, a fryzjerka ścina jskimiś dziwnymi nożyczkami (piewszy raz takie widziałam) to nie jest wcale drogi. Jeśli szukacie dobrego fryzjera w Szczecinie, to szczerze polecam.
Zuzanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 01:03   #210
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

St.Louis David- dla mnie nr 1. Już kilka razy mnie czesali np na Dziewczynę Eski. Mają dobre ceny i super podejście. Na kogo nie trafię to robią to co chcem na glowie mieć, a nie ich 'widzimisie'
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.