Badania w ośrodku RODK - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 16:22   #211
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

witaj AHA nadal nie wiem jak bym dokonczyla to zdanie, dlatego tez tak bardzo denerwuje sie ta opinia, Edi5555 mowila ze chodzi tu o pierwsza mysl jaka jest po przeczytanym zdaniu niestety niektore byly dla mnie tak"glupie, bezsensowne" ze musialam dlugo myslec zanim odpowiedzialam a wiec czy takie testy sa wiarygodne skoro musimy dokonczyc kazde znanie mimo ze nie nasuwa sie nam zadna mysl po ich przeczytaniu??????? podaje inne zdania ktore zapamietalam: moje zycie płciowe..........; przed wojna......; kiedy widze mezyczne z kobieta mysle......; uwazam ze chlopcy i dziewczyny...........; pozycie małżenskie(tu dokladnie nie pamietam jak bylo)....; kiedy obserwuje inne rodziny uwazam ze moja.......; jesli byla bym kierownikiem............. .; wiem ze to nie madre ale najbardziej boje sie...............; kiedy bylam mała........; ktoregos dnia..............; najbardziej boje sie.......; niestety nie sa dokladnie te pytanie slowo w slowo bo ciezko zapamietac ...bylo ich bardzo duzo.
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:15   #212
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Ogromnie Ci dziękuję. Gdyby jeszcze coś Ci sie przypomniało, a miałabyś czas, żeby napisać, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki


EDIT

Znalazłam coś takiego w necie: https://implicit.harvard.edu/implici...attitudes.html
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ

Edytowane przez aha
Czas edycji: 2009-03-01 o 22:47 Powód: dopiska
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:15   #213
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez matka123 Pokaż wiadomość
witaj Edi5555 powiedz prosze ile mniej wiecej czeka sie na opinie z osrodka, to czekanie na opinie jest duzo gorsze niz czekac na badanie poprostu koszmar z kazdym dniem analizujac te badania znajduje cos co napewno im sie nie spodobalo co zrobilam, pisalaz ze nie potzrebnie tak zle sie nastawiam ale chyba jestem pesymistka jesli chodzi o bardzo wazne sprawy.pozdrawiam

na opinię czeka się około 4 tygodni dołączają ją do akt i odsyłają do sądu trzba ją sobie odebrać w sądzie dobrze jest zadzwonić do sądu i upewnić się czy już opinia jest do odebrania
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:21   #214
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez JOASIALAM Pokaż wiadomość
Witam was!!!
Czy ktoś ma z was test postaw rodzicielski lub przynajmniej zna pytania co niektóre jakie się tam pojawiają? Bądz zna odpowiedzi na test "drzewa" lub pytania epq-r? Albo test skojarzen rottera?
Czekam na maila: l_joanna@interia.pl

Witam, znalazłam to choc nie wiem, czy dokładnie to miałaś na myśli.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3618713
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:02   #215
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Ja mam testy to mogę podesłać jakby któraś z Was chciała
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:05   #216
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

witaj aga czy mozesz przeslac mi te testy co prawda juz je robilam ale chciala bym raz jeszcze je zobaczyc
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:36   #217
ginalp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: Badania w ośrodku RODK

aga11... bardzo proszę prześlij mi również te testy...
dziekuje
ginalp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 13:55   #218
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Chyba każda chce Ja też chcę. Wyślę Ci maila na priv.
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:07   #219
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Dziewczyny pamiętajcie jednak że ośrodek dobiera badania indywidualnie do danej rodziny i okoliczności badania dlatego to co rozwiązywała jedna u drugiej wcale może sie nie pojawić..... testów jest naprawdę bardzo dużo i maja one dodatkowo swoje odmiany (wersje) zależne np od wieku uczestnika badania
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 08:20   #220
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Edi ma rację. Ale przecież lepiej chociaż troszkę wiedzieć jak te testy wyglądają. Mam te testy od znajomej więc nie nastawiajcie sie ze akurat takie będą ale dla rozjaśnienia sytuacji chętnie wyślę.

Matka i ginalp przyślijcie mi swojego maila na priv to Wam wyślę.
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:02   #221
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Dzięki, doszły
A wiesz te kilka pytań z szeregowaniem liczb i liter są albo trudne, albo tak proste, ze aż trudne ;P Ja nie wiem jak na nie odpowiedzieć
Pozdrawiam
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 15:09   #222
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

witaj aga podalam tobie swoj adres na priv
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:14   #223
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez matka123 Pokaż wiadomość
witaj aga podalam tobie swoj adres na priv
Kochana nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości. Spróbuj jeszcze raz. Jak tylko dostanę maila to wyślę Ci je od razu
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 11:51   #224
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Asiu przecież ja już dość dawno wysłałam ci różne rzeczy na maila i dostałaś to bo potwierdziłaś to mailem do mnie hmm.... wszystkich testów realnie nie da się przesłać bo nie jest to zwyczajnie możliwe jest tego po prostu zbyt dużo .... poza tym nie daj się zwariować to że poznasz wszelkie testy świata niewiele zmieni będziesz miała tylko mętlik w głowie a i tak podczas badań większość zależy od dziecka
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:06   #225
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Witajcie mam do was pytanie moze ktoras z was wie czy jest jakas kwota dochodu na osobe ktorej nie mozna przekroczyc starajac sie o zwolnienie z kosztow sprawy sadowej??? moj ex zlozyl spraw ale oczywiscie domaga sie bym to ja placila za sprawe bo on pracuje na czarno a ja nie moge tego udowodnic
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:50   #226
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez matka123 Pokaż wiadomość
Witajcie mam do was pytanie moze ktoras z was wie czy jest jakas kwota dochodu na osobe ktorej nie mozna przekroczyc starajac sie o zwolnienie z kosztow sprawy sadowej??? moj ex zlozyl spraw ale oczywiscie domaga sie bym to ja placila za sprawe bo on pracuje na czarno a ja nie moge tego udowodnic
nikt nie żyje z przyzwyczajenia.
sąd dzisiaj nie bierze pod uwagę pracy na czarno.
mojemu ex sędzina w ciągu czasu między sprawami znalazła trzy prace.obliczyła go w następujący sposob:wiek,wyszktałcenie ,potem powiedziała,ze pracownik w tym wieku i z jego wykształceniem zarabia średnio X kwote i taką wpisała w dochód.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 07:15   #227
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Przeczytałam cały wątek i wiem, że za RODK się płaci. Ja mam tylko pytanie - czy płaci sie zawsze niezależnie na czyj wniosek jest badanie? (czy sądu, czy jednej ze stron postępowania). I jak to później jest? rodzice płacą na pół?
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:44   #228
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

No właśnie. I czy kasę mam zabrać ze sobą? Płaci się w ten sam dzień, czy jak?
Ja w pozwie zaznaczyłam, że chcę podziału kosztów postępowania sądowego i zdaje mi sie, że badania w RODK też pod to podchodza, więc liczę, że będzie po połowie.
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:45   #229
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

aga11 dzieki za przeslanie
dziewczyny dostalam opinie z osrodka i stwierdzili ze nie moze zabierac dziecka sam do siebei ze widzenia zawsze maja byc u mnie i w mojej obecnosci ale ulaga niestety to nie koniec ex zapowiedzial ze bedzie sie odwolywal
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 21:20   #230
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Gratuluję A ja nadal czekam na termin...już 5 miesięcy :/
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 09:26   #231
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Edi wyslalam do ciebie prywatna wiadomosc bardzo cie prosze o odpowiedz.pozdrawiam
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:54   #232
kaamilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Witam. Byłam już na badaniach w RODK 5 razy. Właśnie dostałam pozew od ex że On chce sie opiekować naszą córką a ja mam miec ograniczone prawa, bo niby teraz On jest gwarantem na to że córka będzie dobrze wychowana, i że 2 razy musiał czekać na kontakt z dzieckiem w przeciądu 1.5 roku ( w sumie to jego wina on się spóźnił ja musiałam gdzies jechać, zobaczył się z dzieckiem tylko troszeczkę później) Na 100% beda badania w RODK. Dodam tylko że jak córka miała 3 lata to On zabrał ją z przedszkola i nie widziałam jej 3 lata (sporadycznie) dlatego było tych 5 badań. ja dostałam opieke nad dzieckiem. Przyznam sie że córka jest bardzo związana z ojcem i jego matką, w jednej opini napisali że moja córka traktuje babkę jako matkę. No więc na tych badaniach było różnie pytali o to jakie wady ma móx a jakie zalety nie pomyślałam i napisałam dużo wad a mało zalet teraz wiem że trzeba było pisać sama dobre rzeczy ( no ale jak skoro porwał mi dziecko) Boję się tych badań bo od 2 lat córka jest ze mną, kontakty z ojcem ma co 2 weekend od pt do nd ale czuję że wolała by być częściej tam. Nie mam pojęcia jak mam nadrobić te stracone 3 lata.? Ex ma teraz adwokata który mówi mu jak ma się zachowywać i co robić żeby wszyscy widzieli go w dobrym świetle 9 a tak naprawde to jest zaborczy, i gdyby nie to że teraz pracuje w wojsku to ponownie porwał by mi dziecko)
czy ktoś może mi doradzić co mądrego można odpowiedzieć na pytanie psychologa
1 co bym zrobiła gdyby sąd powierzył ojcu opiekę?
2 jak nie dac się zlapać w ich podchwytliwe pytania
3 czy gdzieś są te testy i można je ściągnąć?
Zastanawiam się czy nie iść do psychologa prywatnie o pomoc co zrobić żeby córka była na rowno związana z rodzicami.
kaamilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:43   #233
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

witaj kamila naprawde masz trudna sytuacje, tak sobie mysle ze nikt nie moze pomc ci w odpowiedzi na takie pytanie poniewaz nikt tak naprawde nie zna calej waszej sytuacji wydaje mi sie ze dobrze by bylo jesli sama zastanowisz sie jakie pytanie sprawily by ci najwiecej trudnosci i postraraj sie sama sobie w glowie odpowiedziec nie kombinuj za bardoz bo mozesz przedobrzyc czasem warto powiedziec to co sie naprawde mysli a nie to co oni chcieli by uslyszec. czy opieka nad corka byla powierzona tobie w momecie porawani jej przez ojca??bo jesli tak to to porwanie jest przeciwko niemu bo kto porywa dziecko i ukrywa je przed matka moze ty tez postaraj sie o adwokata. pozdrawiam

Edytowane przez matka123
Czas edycji: 2009-03-22 o 09:45
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:31   #234
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez matka123 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

witaj kamila naprawde masz trudna sytuacje, tak sobie mysle ze nikt nie moze pomc ci w odpowiedzi na takie pytanie poniewaz nikt tak naprawde nie zna calej waszej sytuacji wydaje mi sie ze dobrze by bylo jesli sama zastanowisz sie jakie pytanie sprawily by ci najwiecej trudnosci i postraraj sie sama sobie w glowie odpowiedziec nie kombinuj za bardoz bo mozesz przedobrzyc czasem warto powiedziec to co sie naprawde mysli a nie to co oni chcieli by uslyszec. czy opieka nad corka byla powierzona tobie w momecie porawani jej przez ojca??bo jesli tak to to porwanie jest przeciwko niemu bo kto porywa dziecko i ukrywa je przed matka moze ty tez postaraj sie o adwokata. pozdrawiam
ja też myślę podobnie.

równiez za wszelką cene chciałam dobrze wypaść na badania i za bardzo skupiłam się nad odpowiedziami.wydawało mi się,ze pisze dobrze,a okazało się,że nie.
nie chciałabys wiedziec,jaką opinie dostałam o sobie.wstyd się przyznać.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-03-22 o 14:38
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:11   #235
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja też myślę podobnie.

równiez za wszelką cene chciałam dobrze wypaść na badania i za bardzo skupiłam się nad odpowiedziami.wydawało mi się,ze pisze dobrze,a okazało się,że nie.
nie chciałabys wiedziec,jaką opinie dostałam o sobie.wstyd się przyznać.
Aż tak źle poszło? Ale dziecko zostało pod Twoją opieką? Co uważasz, że napisałaś źle? Jak wypisać zalety ex, skoro żadnych nie dostrzegam?!
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:23   #236
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez aha Pokaż wiadomość
Aż tak źle poszło? Ale dziecko zostało pod Twoją opieką? Co uważasz, że napisałaś źle? Jak wypisać zalety ex, skoro żadnych nie dostrzegam?!
tak,jest pod moją opieką.bez problemu dostałam opiekę.
zresztą nikt nie chciał mi zabrać syna,ale w trakcie rozwodu takie badanie było wtedy obowizakowe-(12 lat temu)
wiesz,nie wyszłam na niezrównowazoną,ale psycholodzy orzekli duzą więź z rodzicami i jakies zaburzenia w budowaniu relacji rodzinnych.
moim błędem była zbytania krytyka EKSA i ciągłe wypisywanie jego osoby w "szybkich pytaniach".
on zresztą miał gorszą opinię.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:18   #237
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

dziewczyny ja podczas badan gdy padaly pytania o zalety mojego ex powiedzialam szczeze ze nie widze ani jednaj pozytywnej cech jako czlowieka ani jako ojca, poprostu postawilam na szczerosc powiedzialam ze wychodzac za maz widzialam go w samych superlatywach niestety codzienne zycie pokazalo jakim jest czlowiekiem.....nie balam sie tego powiedziec bo wiedzialam ze to prawda i niczego nie naginam a w opini bielgli potwierdzili to co mowilam moja opinie o nim......ale wiecie kazdy przypadek jest inny wiec nie mozna tu generalizowac.....wskazan ie cech pozytywnych badz negatywnych meza np kamili moze byc odbrane zupelnie inaczej niz takie same cechy u meza aha (dziewczyny podalam wasze pseudonimi tylko dla przykladu)

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

a co do samych badan czekalam na wyznaczenie daty od sprawy w sadzie 2 tyg od daty wyznaczenia badan byly kolejna 2 wiec szybko mialam badania a na opinie czekalam 2 tygodnie.
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:34   #238
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez matka123 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja podczas badan gdy padaly pytania o zalety mojego ex powiedzialam szczeze ze nie widze ani jednaj pozytywnej cech jako czlowieka ani jako ojca, poprostu postawilam na szczerosc powiedzialam ze wychodzac za maz widzialam go w samych superlatywach niestety codzienne zycie pokazalo jakim jest czlowiekiem.....nie balam sie tego powiedziec bo wiedzialam ze to prawda i niczego nie naginam a w opini bielgli potwierdzili to co mowilam moja opinie o nim......ale wiecie kazdy przypadek jest inny wiec nie mozna tu generalizowac.....wskazan ie cech pozytywnych badz negatywnych meza np kamili moze byc odbrane zupelnie inaczej niz takie same cechy u meza aha (dziewczyny podalam wasze pseudonimi tylko dla przykladu)

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

a co do samych badan czekalam na wyznaczenie daty od sprawy w sadzie 2 tyg od daty wyznaczenia badan byly kolejna 2 wiec szybko mialam badania a na opinie czekalam 2 tygodnie.
też tak myslę.
wystarczy powiedzieć,że gdybyś widziała pozytywne cechy nie rozwodziłabyś się z nim.

gorzej bedzie,gdy trzeba podac zalety jako ojca.
zawsze można powiedzieć,że masz do niego wiele żalu,więc nie widzisz pozytywów,tylko negatywy.to normalna reakcja.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:44   #239
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Badania w ośrodku RODK

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
też tak myslę.
wystarczy powiedzieć,że gdybyś widziała pozytywne cechy nie rozwodziłabyś się z nim.

gorzej bedzie,gdy trzeba podac zalety jako ojca.
zawsze można powiedzieć,że masz do niego wiele żalu,więc nie widzisz pozytywów,tylko negatywy.to normalna reakcja.
Mój ex również jako ojciec nie posiada żadnych zalet :/ Bierze ode mnie dziecko, po czym zostawia je pod opieką podejrzanej kochanki, zabiera sie i jedzie do Polski do innej. Dodam tylko, że nie ustalił ze mną, ze wyjeżdża itd, poza tym zostawił chore dziecko Będę miała o czy opowiadać w sądzie
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:30   #240
matka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Badania w ośrodku RODK

aha nie zawsze jest to latwe ale postaraj sie zdobyc na to co mowisz dowody bo nie weiadomo na jakich ludzi trafisz czy bede wierzyc twoim slowom my wierzymy ale w sadzie i w osrodku moze byc roznie, mi moja adwokat mowila bym sie przygotowala na bardzo nieprzyjemne badanie ze wzgledu na osoby je przeprowadzajace powiedziala ze na nasz osrodek jest wiele skarg itd naszczescie ze mna obeszli sie okpozdrawiam i zycze powodzenia
matka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-12 23:48:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.