Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 13:50   #1
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Red face

Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???


Hej dziewczyny...i chłopaki Niedługo zaczynam odchudzanie ...
Moim celem jest oczywiście spalenie tłuszczyku na całym ciele, no i oczywiście utrata wagi do 55 kg.

Zamierzam też kupić sobie serię kremów ujędrniająco-wyszczuplających, pić herbatkę PuErh, brać tabletki BioCLA+Zielona Herbata, ćwiczyć i biegać, wykluczyć słodycze z diety, gazowane napoje i ciężkie sosy...

Jak myślicie po jakim czasie będą widoczne efekty??? Naprawdę proszę Was powiedzcie co o tym myślicie bo bardzo tego potrzebuję...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:13   #2
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai *
Hej dziewczyny...i chłopaki Niedługo zaczynam odchudzanie ...
Moim celem jest oczywiście spalenie tłuszczyku na całym ciele, no i oczywiście utrata wagi do 55 kg.

Zamierzam też kupić sobie serię kremów ujędrniająco-wyszczuplających, pić herbatkę PuErh, brać tabletki BioCLA+Zielona Herbata, ćwiczyć i biegać, wykluczyć słodycze z diety, gazowane napoje i ciężkie sosy...

Jak myślicie po jakim czasie będą widoczne efekty??? Naprawdę proszę Was powiedzcie co o tym myślicie bo bardzo tego potrzebuję...
Hey . Co do mobilizacji jak i porad to zapraszam na mój wątek "walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" . Powiem tak... ze jeszcze dietkę dorzuć (najlepiej 1200 kcal) i efekty będą śpiewające razem z tym co masz zamiar robić. Co do ćwiczeń to powinny być długie i regularne siłowe + aerobowe + rozciaganie . Po 2 tygodniach napewno widoczne bedą. Ja dałam rade już 7 kg schudnąc po 3 miesiącach porządnego odchudzania i nawet bez tabletek żadnych . Tylko dietka 1200, ćwiczonka i ruch, kosmetyki i herbatki . A ile ważysz, masz wzrostu i wymiary i ile chcesz stracić?? Uda Ci się i zabierz sie do pracy . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:39   #3
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Cale to forum to jedna wielka motywacja, naprawde warto tutaj zagladac i rozmawiac z dziewczynami to bardzo pomaga (mowie o wlasnym doswiadczeniu), wystarczy poczytac troche zeby sie niezle zmotywowac buziaki.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:40   #4
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
Hey . Co do mobilizacji jak i porad to zapraszam na mój wątek "walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" . Powiem tak... ze jeszcze dietkę dorzuć (najlepiej 1200 kcal) i efekty będą śpiewające razem z tym co masz zamiar robić. Co do ćwiczeń to powinny być długie i regularne siłowe + aerobowe + rozciaganie . Po 2 tygodniach napewno widoczne bedą. Ja dałam rade już 7 kg schudnąc po 3 miesiącach porządnego odchudzania i nawet bez tabletek żadnych . Tylko dietka 1200, ćwiczonka i ruch, kosmetyki i herbatki . A ile ważysz, masz wzrostu i wymiary i ile chcesz stracić?? Uda Ci się i zabierz sie do pracy . Pozdrawiam
Więc tak
Moje wymiary na tą chwilę: 92/72/92 waga: 60kg wzrost:175cm

Ale naprawdę mam troszkę "sadełka" heheh i ono mi powiedziało, że chętnie się wyprowadzi
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:43   #5
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Jak będziesz sumiennie ćwiczyć i przestrzegać diety to fekty będą bardzo szybko. Oczywiście trzymam kciuki za Ciebie
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:06   #6
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai *
Więc tak
Moje wymiary na tą chwilę: 92/72/92 waga: 60kg wzrost:175cm

Ale naprawdę mam troszkę "sadełka" heheh i ono mi powiedziało, że chętnie się wyprowadzi
Hehe... to ja na chwilę obecną jestem wieksza . Ale moje też odejdzie w niepamięć . Powodzenia życzę i pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:55   #7
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Potrzebuje mobilizacji :( Pomożecie mi???

Takie wymiary sa ok przy twoim wzroscie. No ale jesli chcesz sie upiekszyc i zdrowo odzywiac i ujedrnic skore nie ma problemu
Własnie zgadzam sie z tym, ze cale to forum to 1 wielka motywacja...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.