Fryzjer Szczecin - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 10:36   #271
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
3 dni temu? hmm
masz włosy tak troche za ramiona, ciemny blond?
byłaś u Dawida tak jakoś przed 11:00?
Hmm, ogólnie to się zgadza, tylko nie to, że mam włosy ciemny blond :P Mam bardzo ciemny brąz, więc to pewnie nie byłam ja
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:59   #272
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

aaniolekk efcia90

Moze orientujecie sie ile bierze za sciecie,koloryzacje i modelowanie Dawid i na jakich farbach pracuje...........
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:36   #273
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hmm, ogólnie to się zgadza, tylko nie to, że mam włosy ciemny blond :P Mam bardzo ciemny brąz, więc to pewnie nie byłam ja
hmm teraz to już nie jestem pewna co do koloru, jak czekałam na swoją kolej to jakaś dziewczyna wychodziła właśnie z fryzurką taką jak Ty opisałaś ale może faktycznie to nie byłaś Ty

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
aaniolekk efcia90

Moze orientujecie sie ile bierze za sciecie,koloryzacje i modelowanie Dawid i na jakich farbach pracuje...........
oj tego to niestety nie wiem... ja za samo ścięcie i modelowanie zapłaciłam 50 zł
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:39   #274
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
hmm teraz to już nie jestem pewna co do koloru, jak czekałam na swoją kolej to jakaś dziewczyna wychodziła właśnie z fryzurką taką jak Ty opisałaś ale może faktycznie to nie byłaś Ty

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



oj tego to niestety nie wiem... ja za samo ścięcie i modelowanie zapłaciłam 50 zł
http://www.okey.szczecin.pl/index.ph...123&Itemid=159
Kaska222, Proszę bardzo, cały cennik mam nadzieję, że pomogłam
A może jednak,
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369117 w tym wątku są wklejone moje zdjęcia więc zerknij i napisz, czy to byłam ja

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2009-10-04 o 20:40
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 21:03   #275
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
oj tego to niestety nie wiem... ja za samo ścięcie i modelowanie zapłaciłam 50 zł
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
http://www.okey.szczecin.pl/index.ph...123&Itemid=159
Kaska222, Proszę bardzo, cały cennik mam nadzieję, że pomogłam
A może jednak,
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369117 w tym wątku są wklejone moje zdjęcia więc zerknij i napisz, czy to byłam ja
Efcia musze szczeke z podlogi pozbierac wyglädasz slicznie teraz,bez tej grzywki to taka szara myszka
Wiesz co ja na Twoim miejscu nie scinalabym na tego boba dopiero az bedziesz zdecydowana na 100%.Ale faktycznie musze powiedziec ze Dawid ladnie wycieniowal i wymodelowal wlosy.
Jutro dzwonie do salonu gdzie on pracuje.
Dziekuje slicznie

Mam jeszcze prosbe ile placilas za usluge?Bo z tego co wyczytalam to za samo farbowanie podobno bierze od 110 do 160zl Takze cennik moze byc unich mylny...............
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-04 o 21:41
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 22:12   #276
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A może jednak, http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369117 w tym wątku są wklejone moje zdjęcia więc zerknij i napisz, czy to byłam ja
tak tak! to byłas Ty
siedziałam tam na kanapie jak wychodziłaś

i powiem Ci, że ślicznie wyglądasz w tej fryzurce! nie ścinaj na krótko bo szkoda. piękne włosy i ten kolor...ja bym nie zmieniała. sama farbuje się na ciemny kolor blond jest juz oklepany;p
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 09:29   #277
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

No i lipa dziewczyny-caly tydzien nie ma Dawida w pracy
Teraz do nie go sie dodzwonic to tylko na jego osobistä komörke

Moze ktos jeszcze doradzi dobrego i zaufanego fryzjera.
Zalezy mi na dobrym farbowaniu i scieciu koncöwek.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 13:13   #278
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ajjj Kasia dziękuję Ci bardzo Co do ścięcia to szczerze jestem coraz bardziej zdecydowana, wybieram się na taki kierunek studiów, gdzie krótkie włosy będą bardziej praktyczne, zresztą to nie ręka - odrosną Hmm, ja płaciłam za samo ścięcie, 50 zł tak jak aaniolekk Najlepiej to się wprost przez telefon zapytać ile byś zapłaciła za usługę To jest jeszcze zależne od długości włosów, np. za ścięcie krótkich - 40zł, średnich (do ramion) - 45zł i długich - 50zł
Mogłabym Ci jeszcze polecić Piotra Kmiecika z Modern Design, ale on bierze dużo za taką usługę jak Ty chcesz, ok. 200zł myślę .. Podaję namiary jak coś :
Jagiellońska 85, 91 433 66 99

aaniolekk, ano widzisz chociaż do blondu mi daleko i również bardzo dziękuję za komplement, ale chyba jednak zdecyduję się na tę krótką fryzurkę (ale na pewno nie na blond)

Pozdrawiam

Kasia, podam Ci w razie czego nr komórki do Dawida
669 239 395


Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2009-10-05 o 13:15
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:15   #279
alllinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w jakich godzinach jest czynny Imperium wizazu?
I czy ktoras moze cos powiedziec o Imperium Urody Lorena czy warto sie wybrac???
korzystam z uslug indygo, albo imperium urody lorena z obydwu salonów jestem bardzo zadowolona- a nie nalężę do łatwych klientek
alllinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 23:05   #280
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy ktoś mógłby mi podać orientacyjny koszt balejażu na włosach średniej długości w Evolution na Pocztowej?
Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:33   #281
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja jakis czas temu bylam w imperium wizazu - jakis miesiac temu, pierwsy raz. chlopak mi scial super wloski, tak jak chcialam i jak mu pokazalam na foto. niestety nie wiem jak mial na imie;p
fryzura i ciecie bardzo mi sie podobalo, tylko ze wyprosotwal mi to u siebie ladnie i wygladalo super, a jako ze fryzura polegala na cieniowaniu warstwami to niestety w domku sama mam troche problem zeby tak sobie wyprostowac bo wywijaja mi sie koncowki strasznie.

ogolnie to zawsze myslalam ze chyba tam drogo, a za mycie, obciecie i prostowanie zaplacilam 55zl, wiec oki
wyszlam z salonu jak najbardziej zadowolona

ale jako ze lubie testowac nowe saony ostatnio to chyba w najblizszym czasie przetestuje ten salon OKEY skoro tak polecacie
tylko ze teraz to podciac chce jedynie grzywke i wyprostowac ladnie porzadnie, bo szykuje mi sie konkretna impreza w najblizszym czasie

w tym salonie na pocztowej tez bylam, z tego co wiem to spore tam kolejki i trzeba sie zapisywac zawsze;p za balejaz to nie wiem ile bo nie farbuje. poza tym pamietam ze jak tam bylam to obsluga zrobila na mnie zle wrazenie;/ konkretnie dziewczyna ktora tam niby miala pomagac......... nie wiem czy dalej tam pracuje ale skutecznie mnie odstraszyla;p
bo moja fryzjerka wtedy, mloda dziewczyna,dlugie rude wloski byla wporzadku.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 14:30   #282
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
ja jakis czas temu bylam w imperium wizazu - jakis miesiac temu, pierwsy raz. chlopak mi scial super wloski, tak jak chcialam i jak mu pokazalam na foto. niestety nie wiem jak mial na imie;p
fryzura i ciecie bardzo mi sie podobalo, tylko ze wyprosotwal mi to u siebie ladnie i wygladalo super, a jako ze fryzura polegala na cieniowaniu warstwami to niestety w domku sama mam troche problem zeby tak sobie wyprostowac bo wywijaja mi sie koncowki strasznie.

ogolnie to zawsze myslalam ze chyba tam drogo, a za mycie, obciecie i prostowanie zaplacilam 55zl, wiec oki
wyszlam z salonu jak najbardziej zadowolona

ale jako ze lubie testowac nowe saony ostatnio to chyba w najblizszym czasie przetestuje ten salon OKEY skoro tak polecacie
tylko ze teraz to podciac chce jedynie grzywke i wyprostowac ladnie porzadnie, bo szykuje mi sie konkretna impreza w najblizszym czasie

w tym salonie na pocztowej tez bylam, z tego co wiem to spore tam kolejki i trzeba sie zapisywac zawsze;p za balejaz to nie wiem ile bo nie farbuje. poza tym pamietam ze jak tam bylam to obsluga zrobila na mnie zle wrazenie;/ konkretnie dziewczyna ktora tam niby miala pomagac......... nie wiem czy dalej tam pracuje ale skutecznie mnie odstraszyla;p
bo moja fryzjerka wtedy, mloda dziewczyna,dlugie rude wloski byla wporzadku.
a jaka fryzurke sobie wybralas?
szukam natchniena na nowe ciecie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:28   #283
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
a jaka fryzurke sobie wybralas?
szukam natchniena na nowe ciecie .
poszlam do fryzjera z ta fotka;]
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:34   #284
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer Szczecin

Horta nie ma to jak nieopłacona reklama co?
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:21   #285
tigra77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

Cytat:
Napisane przez horta Pokaż wiadomość
Czesc teraz byłam u Joli a moj chłopak u Moniki ,a salon mieści sie na Wojska Polskiego 10
tel 091 488 30 10.Za strzyzenie z modelowaniem długie wlosy zapłaciłam 35zl.,a za chłopaka 17 razem z myciem i czesaniem, sciecie super i pracuja na tych samych kosmetykach Loreal.
raczej nic nowego nie pokaże ,dlatego że Duńczycy wolą do polski przyjechać na usługi
tigra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:57   #286
tigra77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

Cytat:
Napisane przez horta Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny ja osobiscie chodze od 5lat do znanej w szczecinie stylistki Asi Debskiej.Wiem ze pracowała kolo kina Kosmos w LOREAL i ciagle jezdzila na szkolenia i sama robiła pokazy fryzjerskie np w Radisonie ,Jest rewelacyjna czesała mnie na slub i od tamtej pory za kazdym razem cos mi nowego robi na wlosach ,Teraz przychodze do niej do domu bo wyjechala do Danii i tam dalej sie kształci ale słyszałam ze juz otwiera swoj salon ,tylko jeszcze nie wiem gdzie?Nie moge sie doczekac!wiem ze bedzie sie nazywac STUDIO JD jak jej inicjały,Ciekawa jestem co nowego z Danii do Polski wprowadzi.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

A ja płace 35 zł za strzzenie i modelowanie))
Juz wiem gdzie p.Asia otworzyła salon jest tam gdzie byl
he he he przy kosmosie i podobno do konca listopada maja super promocje ....strzyzenie +modelowanie 35zl a podobno jak sie kolor zrobi lub pasemka to bilet do heliosa daja.
Jesli chodzi o fryzjerki to wszystkie zostaly z akademi loreal i nawet ta fajna kosmetyczka Ania.
To kto do kogo chodzi????
http://maps.google.pl/maps/place?hl=...24808357689164
tigra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 08:14   #287
odeta83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

nieoplacona reklama (po raz n-ty)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-30 o 10:01
odeta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:16   #288
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

hej Dziewczyny

co do salonu St.Louis David - czy jak nie mam pomysłu na obcięcie to mi dobiorą jakąś zgrabną fryzurkę?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 01:11   #289
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny potrzebuje namiary na fryzjera który dobrze robi pasemka. Nie mam zbybt przyjemnych doświadczeń w tym temacie Teraz na głowie ruina, plamy jak pantera, jak uniosę pasmo włosów to dokładnie widać całą historię moich wiyt u (juz ex) pani fryzjer.

Dlatego bardzo, ale to bardzo zależy mi na kimś sprwdzonym, bo już od 2 lat jak wyprowadzila sie moja ukochana fryzjerka, to co salon to gorzej. A ja naiwna zawsze daje druga a czasem i trzecia szanse bo: "trzeba conajmniej kilku wizyt zeby poprawić po tamtych"-a potem jest jescze gorzej....

Sprawdzalam strone O'key ale czy ten wasz wychwalany dawid jeszcze tam pracuje? I czy bierze tak samo jak w cenniku?
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 13:57   #290
lilla_my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja również polecam panią Magdę z Imperium Wizażu. Jest mistrzynią koloryzacji, od roku farbuję się u niej na blond, bałam się że włosy będę miała zniszczone ale ich kondycja się w ciągu tego roku nawet poprawiła Pani Magda doskonale dobiera kolor a mój blond w ogóle nie żółknie (używam również poleconego przez nią szamponu). Ze strzyżenia też jestem bardzo zadowolona bo nie muszę spędzać godzin na układaniu włosów żeby dobrze wyglądały.
lilla_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:00   #291
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Fryzjer Szczecin

lilla_my a próbowałaś dekoloryzacji w tym salonie ? Chcialabym sciagnac moja czarna farbe z włosów i nie wiem gdzie isc, a sama sie boje tego robic
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:23   #292
mazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej! Mieszkam niedaleko salonu Hair&Tea na Potulickiej. Z zewnatrz bardzo mi sie podoba, jednak nigdzie nie moge znalezc opinii na temat tego salonu. Czy któraś z Was korzystała z jego usług? Jesli tak, to prosze napiszcie czy sie wam podobalo i jakiego fryzjera polecacie. z gory serdecznie dziekuje
mazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:27   #293
EmlissilmE
Raczkowanie
 
Avatar EmlissilmE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 48
SZCZECIN- Dobry fryzjer poszukiwany!!!

Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że to dobre miejsce na tego posta
Szukam jakiegos dobrego fryzjera w Szczecinie, możecie kogoś polecic?
Chciałabym powrócić do mojego naturalnego, jasnego brązu (teraz mam na głowie prawie czerń), bez ścinania włosów. Chociaż nowa fryzura tez by się przydała, a w ciągu ostatniego miesiąca byłam u trzech (!!) róznych fryzjerów i z efetów nie jestem zadowolona . Może macie jakiegos zaufanego fryzjera w Sz-nie albo okolicach? Szukałam juz w necie opinii klientów o salonach, ale nic nie znalazłam. Teraz liczę na Was!

Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłam, że jest pod-forum, w którym powinien znależć się ten wąte. Mogłabym prosić o przesunięcie?

Edytowane przez EmlissilmE
Czas edycji: 2009-11-15 o 21:28
EmlissilmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:00   #294
lilla_my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
lilla_my a próbowałaś dekoloryzacji w tym salonie ? Chcialabym sciagnac moja czarna farbe z włosów i nie wiem gdzie isc, a sama sie boje tego robic
Próbowałam, bo na pierwszych wizytach u pani Magdy farbowałyśmy mnie na brąz a potem ustaliłyśmy, że próbujemy blondu i trzeba bylo siętego wszystkiego pozbyć. Co prawda u mnie to było stopniowe bo najpierw zrobiłyśmy blond pasemka a dopiero potem resztę (przyznam, że teraz pominęłabym etap pasemek i od razu robiłabym całość )
Sama nie próbuj, mi się zdarzyło w życiu robić to 2 razy sobie i raz siostrze i nie wychodziło to najlepiej
lilla_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:58   #295
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Szukam fryzjera, który zdecyduje czy moje zniszczone włosy (po myciu nie mogę ich rozczesać, robią się kołtuny, włosy mi strasznie wypadają) trzeba ściąć czy nie. Napisałam maila do imperium wizażu ale ich cena mnie przeraziła - 55 złotych (mam włosy do końca łopatki. Możecie mi polecić tańszego fryzjera (np. max 40 zl)?
Z góry dzięki
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:21   #296
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez lilla_my Pokaż wiadomość
Próbowałam, bo na pierwszych wizytach u pani Magdy farbowałyśmy mnie na brąz a potem ustaliłyśmy, że próbujemy blondu i trzeba bylo siętego wszystkiego pozbyć. Co prawda u mnie to było stopniowe bo najpierw zrobiłyśmy blond pasemka a dopiero potem resztę (przyznam, że teraz pominęłabym etap pasemek i od razu robiłabym całość )
Sama nie próbuj, mi się zdarzyło w życiu robić to 2 razy sobie i raz siostrze i nie wychodziło to najlepiej
i mocno zniszczyła Ci włoski ta dekoloryzacja ? Bo ja sie troche boje, sama nie zrobie nigdy w zyciu, bo hoduje od dawien dawna i chcialabym przezyc ta dekoloryzacje bez scinania..
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:40   #297
mala_gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam kobietki

Szperałam w necie informacji o szczecińskich fryzjerach i dokopałam się do Was.
Może z Wami będę bardziej odważna u fryzjera na fotelu
Trochę zaniedbałam moje pofarbowane włosy.
Kiedyś byłam u Radka na Traugutta,ale już nie pracuje tam.
Jest koło mnie czyli na Duńskiej(Warszewo)zadzwon iłam się umówić i pani "zaśpiewała"termin na 4.12.
Z kolei na Traugutta zapisałam się do Moniki chyba?
Balejaż oki,ale jakoś nie odwazyłam się na ścięcie i dobór fryzury.
Buzię mam bardzo okrągłą i chciałam fryzurkę co by zmnieszyła te krągłości.
Za namową mojej księgowej zapisałam się do niejakiego Maćka gdzieś na Stoisława.
Czy wiecie coś na jego temat?
Tutaj czytałam o jakimś Maćku,ale nie wiem czy to ten sam.
Niby właśnie też nie lubi sprzeciwów-ponoć?
Nie chcę krótkich włosów,bo one są zbyt cienkie i lejące(takie piórka) więc nie utrzyma się sama,tylko bym musiała "walczyć"
A ja wstaję o 5:30 więc nie mam tez czasu i siły użerać się z włosami od rana.
Do niego idę 25.11.09-środa
Przepraszam za pierwszy taki długaśny post

Gośka
mala_gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:01   #298
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

A salon L'OR w Baltica Welness? Kogo polecacie?
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:36   #299
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja byłam raz (nie wiem u kogo) ale byłam bardzo zadowolona znajome również tam chodzą do różnych fryzjerów i sobie b. chwalą więc myślę że na kogo tam nie trafisz to będzie dobrze .
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:06   #300
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

W l'OR też chcą 45 złotych... Już nie wiem gdzie iść. Chyba się zdecyduję na Imperium Wizażu. Ehh 45 zeta to dla mnie drogo ale widzę, że bardzo zachwalacie. Więc chyba warto.
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.