Plamy bielacze na narzadach plciowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 21:08   #1
kasienka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8

Plamy bielacze na narzadach plciowych


Witam.Szukam jakiejs porady jesli chodzi o bielactwo.Mianowicie mam nastepujacy problem.Pol roku temu golac sie w miejsach intymnych zoabczylma ze mam na odbycie jakby lustrzane odbicie -plame biala, wchodzaca na srom (nie cierpie tych dwoch slow ale trudno chce wam lepeij to opisac)mialam sie wybrac do ginekologa ale zapominalam , az wkoncu poszlam, kiedy plama zaczela sie powiekszac i weszal i juz na pol sromu.tak wiec biala plama od odbytu ciagnaca sie az po polowe sromu - wygladam jak dalmatynczyk.bylma u ginekologa ale wyslal mnie do dermatologa.dermatolog dal skierowanie na badania czy nie mam jakies choroby hashimoto - autoimmunologicznej, wszystkie wyniki tarczycowe wyszly ok.dostalam krem Travocort do smarowania (przeczytalam ze to przeciwgrzyniczny srodek) oraz dermatolog zalecila mi opalanie tego miejsca na solarium po 5 minut raz dwa razy w tygodniu zeby pobudzic melanine do pracy. pytanie do was - czy ktos z was mial podobny problem i co to moze byc??? dermatolog nie wie, ginekolog nie wie, a plama mam wrazenie sie powieksza:|
wszelkie wasze uwagi , a moze przechodziliscie cos takiego, beda dla mnie bardzo cenne.pozdrawiam i mam nadzieje na jakas odpowiedz.
kasienka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 12:54   #2
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Plamy bielacze na narzadach plciowych

Wspolczuje, zwlaszcza, ze rade p. doktor o kant tylka mozna rozbic, bo opalic TO miejsce na solarium chyba ciezko bedzie... (???)
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:57   #3
kasienka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Plamy bielacze na narzadach plciowych

no powiem szczezrez ze leze w dziwnej pozycji z otwartymi udami i rozlozonymi posladkami nigdy tak sie nie opalalama na solarium
ale generalnie lepiej jak bedziecie ripostowac ze mialyscie cos podobnego
dzieki
pozdrawiam
kasienka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.