Masz pytanie? Zadaj je tu! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 19:16   #91
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ok ja mam pytanie
Jakie sa cwiczenia zebvy zrzucic w udach cm i ujedrnic (podniesc) pupe Wiem ze bylo juz takich milion watkow ale ja sie caly czas boje ze mi sie uda rozbuduja wiec nie cwicze, a moze ktos tu z doswiadczenia wie cos o tym ?
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:15   #92
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ćwiczę od pół roku trening Dj Walls oraz inne ćwiczenia z oobciążeniem 2x4kg.Efekty są świetne .Tylek wygląda o wiele lepiej,a co do ud....no są lekko umięsnione,ale to znaczy tylko tyle,że nie ma na nich prawie w ogóle tłuszczu za to są mięśnie,widczne podczas napinania i może tak ciu,ciut przez cały czas.Ale wygląda to bardzo fajnie,po prostu nogi są jędrne.Pomimo tych mięśni centymetry z ud wyrażnie spadły,tak,że z dość dużych ,otłuszczonych ud z wielkim celluitisem mam teraz jędrne,wyrzeźbione (trochę) i dużo szczuplejsze uda.Niedługo będe zwiększać obciążenie...i nie boje się,że mi sie nogi za bardzo rozbudują,chociaż z drugiej strony nie miałabym nic przeciwko Wracając do tematu,uważam,że nie tak latwo rozbuddować mięśnie ala kulturystka czy choćby fitnesska i nie należy się bać ćwiczeń z obciążeniem,poza tym możesz wykonywać większą liczbę powtórzeń z mniejszym obciążeniem i wtedy uzyskasz efekt wysmuklenia
Ale namotałam

edit": No i możesz wykonywać ćwiczenia bez obciążenia jeśli nadal boisz się o te mięśnie.Dodam tylko,że wszyscy moi znajomi mówią mi,że zeszczuplalam itd.,ale nikt nie mówi "ale masz mięśnie",więc chyba nic nie zauważają
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 07:31   #93
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

No a ja ponawiam moje pytanie, może ktoś wie i jest w stanie mi pomóc....

Cytat:
Napisane przez mądrala
Czy jeżeli chce zmniejszyć (a najlepiej cąłkowicie zlitwidować) boczki to ćwiczenie typ leżenie na boku i unoszenie nóg w góre powinnam wykonywać na początku ćwiczeń, gdy robię ćwiczenia siłowe czy np. jak już pojeżdże na rowerku gdy organizm jest nastawiony na spalanie??? Bo oczywiście chodzi mi o spalenie tłuszczyku, ale z drugiej strnoy to chyba jest ćwiczenie siłowe, a nie chce spalić mieśni (jeżli tam jakiekolwik mam)
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 08:40   #94
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisane przez niv_
Ćwiczę od pół roku trening Dj Walls oraz inne ćwiczenia z oobciążeniem 2x4kg.Efekty są świetne .Tylek wygląda o wiele lepiej,a co do ud....no są lekko umięsnione,ale to znaczy tylko tyle,że nie ma na nich prawie w ogóle tłuszczu za to są mięśnie,widczne podczas napinania i może tak ciu,ciut przez cały czas.Ale wygląda to bardzo fajnie,po prostu nogi są jędrne.Pomimo tych mięśni centymetry z ud wyrażnie spadły,tak,że z dość dużych ,otłuszczonych ud z wielkim celluitisem mam teraz jędrne,wyrzeźbione (trochę) i dużo szczuplejsze uda.Niedługo będe zwiększać obciążenie...i nie boje się,że mi sie nogi za bardzo rozbudują,chociaż z drugiej strony nie miałabym nic przeciwko Wracając do tematu,uważam,że nie tak latwo rozbuddować mięśnie ala kulturystka czy choćby fitnesska i nie należy się bać ćwiczeń z obciążeniem,poza tym możesz wykonywać większą liczbę powtórzeń z mniejszym obciążeniem i wtedy uzyskasz efekt wysmuklenia
Ale namotałam

edit": No i możesz wykonywać ćwiczenia bez obciążenia jeśli nadal boisz się o te mięśnie.Dodam tylko,że wszyscy moi znajomi mówią mi,że zeszczuplalam itd.,ale nikt nie mówi "ale masz mięśnie",więc chyba nic nie zauważają
A wiesz cos moze o treningu tamilee web? Czy jakos tak Przepraszam ale teraz zapomnialam jak sie ona nazywa wiem tylko ze tamilee, bo ja kupilam sobie na ebay'u kasete z jej cwiczeniami, wiesz cos o tym??
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 14:31   #95
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Tamilee też ćwiczyłam przez długi czas,ale jakoś wole Dj Walls,wydaje mi się,że Tamilee bardzo obciąża kolana,zwłaszcza jak się ćwiczy z obciążeniem no i efekty są mniejsze...wpisz wyszukiwarce Tamilee ,był o tych ćwiczeniach cały wątek i dziewczyny opisywały swoje wrażenia
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:25   #96
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Witam
Czy mozecie polecić jakieś ćwiczonka dla nastolatki, które:
- powiększą i uniosą pupę;
- rozbudują mięsnie nóg
- wyrzeźbią brzuch, aby był płaski i były jedynie lekko widoczne mięsnie;
- wzmocnią mięśnie pleców;
- poprawią kondycję;
- nie obciążą mocno kręgosłupa i kolan, bo mam z nimi problemy
W tematyce ćwiczeń jestem zielona, i pomimo przeczytania kilkunastu wątków i zadaniu kilkiu pytań na fitnessie wraz nie wiem co wybrać A może jakiś konkretna dyscyplina sportu pomogłaby mi uzyskac figurę o jakiej marzę Chciałabym przynajmniej wzmocnić mięśnie kręgosłupa oraz mocno rozbudować nogi...
Z góry baaaardzo dziękuję za odpowiedź
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:43   #97
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

To pewnie odpowiednie byłyby ćwiczenia siłowe na te partie mięśni, które Cię interesują.
A dodatkowo pilates - wzmocni mięśnie, podtrzymujące kręgosłup, i pomoże wymodelować sylwetkę
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 18:09   #98
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Question Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

siemka mam pytanko chodzę na siłownię od ok miesiaca, po jakim czasie moge sie spodziewac efektow mojej pracy bo zaczynam watpic a.. i w jakim czasie i gdzies ile kg mozna nabrac chodzac na silownie?
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:25   #99
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisane przez madzia_g
siemka mam pytanko chodzę na siłownię od ok miesiaca, po jakim czasie moge sie spodziewac efektow mojej pracy bo zaczynam watpic a.. i w jakim czasie i gdzies ile kg mozna nabrac chodzac na silownie?
po miesiacu efektow na pewno zdumiewajacych nie bedzie. aby nabrac masy, dobrze wyrzezbic cialo potrzeba _minimum_ pol roku by pierwsze _w miare sensowne_ efekty zobaczyc, to nie takie hop-siup, wszystko zalezy od naturalnych predyspozycji.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:49   #100
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisane przez madzia_g
siemka mam pytanko chodzę na siłownię od ok miesiaca, po jakim czasie moge sie spodziewac efektow mojej pracy bo zaczynam watpic a.. i w jakim czasie i gdzies ile kg mozna nabrac chodzac na silownie?
Przez miesiąc niewiele
musisz też pamiętać o dodatnim bilansie kalorycznym i odpowiedniej diecie, bo bez tego efektów nie będzie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:51   #101
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisane przez Midi
To pewnie odpowiednie byłyby ćwiczenia siłowe na te partie mięśni, które Cię interesują.
A dodatkowo pilates - wzmocni mięśnie, podtrzymujące kręgosłup, i pomoże wymodelować sylwetkę
Midi dziękuję za odpowiedź
A czy mogłabyś napisać coś więcej... Na czym polegać miałyby te ćwiczenia siłowe? Czy będę potrzebować do nich jakiś przyrządów? I czy mogłabyś mnie skierowac na jakiś porządny wątek o pilatesie? Byłabym Ci bardzo wdzięczna
PZDR
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 16:50   #102
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
I czy mogłabyś mnie skierowac na jakiś porządny wątek o pilatesie? Byłabym Ci bardzo wdzięczna
PZDR
uzyj wyszukiwarki - bylo kilka watkow o pilates. procz tego wejdz na www.pilates.pl - bardzo dobrze zrobiona strona z baza klubow, mozliwoscia zamowienia ksiazek i filmow.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:17   #103
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

mam pytanie.

podczas biegu tluszcz zaczyna sie spalac w 20-30min biegu. czy sytuacja zmienia sie gdy biegamy na czczo ?
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:36   #104
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

dziewczyny czy wam też na diecie spada puls?? obecnie mam puls w okolicach 44-48, a przed dietą tak średnio miałam 80. czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak jest??
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:25   #105
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

nikt nie wie
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:25   #106
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ja mam pytanie: jesli bede jezdzila na rowerku ujedrni i podniesie mi sie tez pupa?
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:58   #107
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Alaneczka, coś jest nie tak z Twoim pulsem - to bardzo niski wynik, nie powinno tak być. Może Ty po prostu za mało jesz? A jaką masz temperaturę ciała? Zmierz sobie temp. w ciągu 2-3 dni po południu pomiędzy posiłkami i napisz średnią. Może masz spowolniony metabolizm? A nie miałas nigdy żadnych problemów z sercem, z krążeniem, z ciśnieniem? Puls w stanie spoczynku u młodej kobiety nie powinien chyba spadać poniżej 50

TheCuteOne, pewnie w jakimś stopniu tak, ale chyba lepsze efekty przyniosłyby ćwiczenia na pośladki.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 18:43   #108
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

midi ja mam wade serca, ale wcześniej nic takiego nie miałam. Faktycznie jek jem powyżej 1500 to już zaczyna wzrastac)! wracam do starego sposobu 2000+ćw. na stepperze, siłowe, basen i callan)! za 2-3miechy bedzie o.k.)
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:48   #109
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ale mam nadzieję, że tę wadę serca masz, że tak powiem, kontrolowaną? Tzn. jesteś pod opieką lekarza? Bo dieta redukcyjna + ćwiczenia to jest dość ryzykowne przy takich problemach... Koniecznie zwiększ ilość kalorii, jeśli to jest związane z ich ograniczeniem
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 11:21   #110
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: Masz pytanie? Zadaj je tu!

midi raz na jakiś czas mam obowiązek pojawić sie u kardiologa i nie chorować(nieźle mnie straszą. A co do ćwiczeń to mogę tylko nie zaciężkie i nie za intensywnie.
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.