Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 07:06   #931
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

faktycznie chodzi o ten ,a mozesz mi zdradzic jaka ma pojemnosc??
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:31   #932
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cienie pod oczami mogą byc też przez robaki w organizmie np. lamblie
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:32   #933
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cienie pod oczami mogą być też przez robaki, np. lamblie
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:47   #934
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Ja nie mam sinców ale worki na które najlepszy jest krem pod oczy firmy Jose Eisenberk 30ml kosztuje ponad 200zł ale jest wydajny i skuteczny, dostępny jedynie w perfumerii Sephora.Z kolei najlepszy krem pod oczy zwalczający sińce to HYLEXIN - 15ml 390zł tylko w Sephorze. POzdrawiam
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:04   #935
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez engelhai Pokaż wiadomość
Ja nie mam sinców ale worki na które najlepszy jest krem pod oczy firmy Jose Eisenberk 30ml kosztuje ponad 200zł ale jest wydajny i skuteczny, dostępny jedynie w perfumerii Sephora.Z kolei najlepszy krem pod oczy zwalczający sińce to HYLEXIN - 15ml 390zł tylko w Sephorze. POzdrawiam
OMG!! jakie ceny! <wow>
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:11   #936
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez engelhai Pokaż wiadomość
Ja nie mam sinców ale worki na które najlepszy jest krem pod oczy firmy Jose Eisenberk 30ml kosztuje ponad 200zł ale jest wydajny i skuteczny, dostępny jedynie w perfumerii Sephora.Z kolei najlepszy krem pod oczy zwalczający sińce to HYLEXIN - 15ml 390zł tylko w Sephorze. POzdrawiam
O kurde. Nie wybróję raczej Powalające ceny..
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 07:24   #937
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez engelhai Pokaż wiadomość
Ja nie mam sinców ale worki na które najlepszy jest krem pod oczy firmy Jose Eisenberk 30ml kosztuje ponad 200zł ale jest wydajny i skuteczny, dostępny jedynie w perfumerii Sephora.Z kolei najlepszy krem pod oczy zwalczający sińce to HYLEXIN - 15ml 390zł tylko w Sephorze. POzdrawiam
wiem. widzialam ten krem HYLEXIN przypadkiem i zobaczylam ta powalajaca cene (Tż rowniez) tylko ze on jak zacznie swoje ekonomiczne wywyody to skoczyc nie moze ale swoja droga. stosowala go Któraś?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 07:58   #938
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

u mnie problem sie zaczal od momentu kiedy schudlam kilka kilogramow,a ze mam juz 35 lat strasznie sie to odbilo na mojej twarzy,oczy mi sie zapadly
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 12:47   #939
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez engelhai Pokaż wiadomość
Ja nie mam sinców ale worki na które najlepszy jest krem pod oczy firmy Jose Eisenberk 30ml kosztuje ponad 200zł ale jest wydajny i skuteczny, dostępny jedynie w perfumerii Sephora.Z kolei najlepszy krem pod oczy zwalczający sińce to HYLEXIN - 15ml 390zł tylko w Sephorze. POzdrawiam
moja mama go znalazła ostatnio za ponad 100zł na allegro. Prawdopodobnie kradziony, bo nawet pasek magnetyczny w opakowaniu był dopiero zaczyna używać, więc jeszcze nie mogę powiedzieć jak się sprawuje. Ja sama też mam okropne sińce, ale ja to mało śpię i nie będę mamie tego kremu teraz zabierać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:18   #940
evika_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Jestem tym wszystkim co czytam już tak nafaszerowana, że kompletnie zgłupiałam już teraz. Moje sińce są naprawdę FIOLETOWE, a w jednym miejscu nawet podchodzą pod czerwony Używam kremu, okłady z herbaty, ogórka. Niestety NIC!! Proszę doradź mi do jakiego lekarza się udać?? Alergolog czy internista?? A może jakiś inny?? A korektor mam zielony Pierre Rene ( po wymieszaniu z podkładem trochę maskuje). POMOCY!!!!!
evika_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:50   #941
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

na sińce zielony korektor? on jest na zaczerwienienia. Beżowy, odrobinę ciemniejszy od podkładu dobrze maskuje fioletowe cienie (sama w to długo nie wierzyłam)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 02:12   #942
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Cienie pod oczami..

Cytat:
Napisane przez Halszka Pokaż wiadomość
Ja z cieniami pod oczami walczę od dawna. I już wiem, że nie ma kremu (przynajmniej w moim przypadku), który mógłby je zmniejszyć. Dietę mam bogatą w warzywa i owoce, staram się ją urozmaicać. Nie ma wpływu na cienie. Są i już. Po wielu próbach i błędach wróciłam do najlepszego moim zdaniem korektora - rozświetlacza pod oczy - Touche eclat YSL. To najlepsza broń w walce z cieniami pod oczami
prosze powiedz mi jakiego koloru uzywasz,bylam w Sepchorze obmacalam kolor 1 i 2 i nie umie sie zdecydowac jaki mam kupic, ta jedynka jest rozow ale na skorze tego nie widac,znowu dwojka ma ladny kolor taki bezyk tylko czy nie bedzie zbyt ciemna? nie umiem sie zdecydowac
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 08:00   #943
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Cienie pod oczami..

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
prosze powiedz mi jakiego koloru uzywasz,bylam w Sepchorze obmacalam kolor 1 i 2 i nie umie sie zdecydowac jaki mam kupic, ta jedynka jest rozow ale na skorze tego nie widac,znowu dwojka ma ladny kolor taki bezyk tylko czy nie bedzie zbyt ciemna? nie umiem sie zdecydowac
Ten drugi odcień
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:47   #944
kulfoniasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Witam,
Czytam i czytam to forum kolejny raz i mam już mętlik w głowie. Mój problem dotyczy oczywiście sińców pod oczami które mam od zawsze. Jest to prawdopodobnie sprawa genetyczna odziedziczona po matce ponieważ ona jak i moje młodsze rodzeństwo też ma sińce. Pytanie brzmi- czy można je usunąć w jakiś chirurgiczny sposób lub podobny np. jakieś zastrzyki?? Wyczytałem że może być to uczulenie na jakiś rodzaj grzyba w co wątpię ale w najbliższym czasie wybiorę się do alergologa. Jeśli ktoś pytał gdzieś na forum o coś podobnego (chirurgiczny sposób pozbycia się ) to przepraszam ale forum jest tak duże a ja nie mam niestety tyle czasu na całe jego zgłębienie więc będę wdzięczny za podanie jakiegoś linka lub po prostu odpisanie.

Pozdrawiam,
kulfoniasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:58   #945
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Przejrzałam wątek (niecały) i nadal nie wiem co robić z moimi sińcami. U mnie to najprawdopodobnie jest sprawa dziedziczna i za wiele z tym nie zrobię, ale może chociaż uda mi sie je zmniejszyć. Mam duże sińce i opuchnięte oczy. Mam 15 lat, a to chyba trochę za wcześnie na krem pod oczy?
A który z tańszych korektorów dobrze kryje sińce? Myślałam nad La Roche Posay, ale aktualnie jest dla mnie trochę za drogi. Znacie coś dobrego w nie wysokiej cenie?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:15   #946
ewelinnka
Raczkowanie
 
Avatar ewelinnka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 101
Dot.: Re: cienie pod oczami :(

hej ja też mam ten problem ale ostatnio przyszedł mi do głowy pewien pomysł... postanowiłam zastosować witaminki na zewnątrz. W tym celu od kilku dni smaruję się pod oczami miodem gryczanym <ma więcej wit. od zwykłego> a później zmywam to czarną herbatą i kładę ją sobie na oczka też na ok. 10min. no i nawet pomaga bo sińce są jakby jaśniejsze a ja do tego mam widoczne żyłki pod oczkami i też je mniej widać, także polecam taki domowy sposobik.
ewelinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:32   #947
_monis_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Exclamation Worki pod oczami u 15-latki...

Czy to normalne, że mając 15 lat, właściwie to już wcześniej miałam takie problemy, mam bardzo widoczne wory pod oczami?? Wcześniej nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo, ale teraz staje się coraz większym problemem, którego chciałabym się pozbyć...wiem, że taki temat mógł już pojawić się wcześniej, ale jestem nowa na tym forum i nie bardzo wiem, a wątków jest strasznie dużo, więc nie zdołałbym ich wszystkich przeczytać Proszę o pomoc, jak pozbyć się niechcianych "cieni" pod oczami...
_monis_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:18   #948
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

ja mam 16 lat i tez od dawna mam taki problem....ja to mam raczej sińce pod oczami jednak..... maskuje to jakoś makijażem, ale tez chciałbym się tego pozbyc.... na razie uzywam kremu pod oczy Vichy Thermal Fix Yeux, ale nie wiem, czy to cokolwiek pomaga.....
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:54   #949
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

ja również mam ten sam problem. Mam 16 lat i wciąż nie mogę znalesc jakiegos sposobu na moje okropne cienie pod oczami. Chcialalbym znales jakiś dobry korektor pod oczy, lub cos co zamaskowałoby te cienie.

VampIrzyca- ile kosztuje ten krem pod oczy? I czy zauważyłaś jakieś zmiany?
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 11:01   #950
Avantura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Morecambe, England
Wiadomości: 35
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

ja mam 15 lat i tez mam te okropne wory!!! Slyszalam o kremie pod oczy z Garniera, ktory jest stworzony specjalnie po to, zeby likwidowac "podkowy". Ciekawe jest to, ze w lato, nawet jak nie jestem opalona, wory znikaja, a nasilaja sie w zimie.
Jak bede na miescie to doweim sie cos wiecej o tym kremie- konkretna nazwa i dokladny opis dzialania
Avantura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:44   #951
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

Cytat:
Napisane przez wszełka Pokaż wiadomość
ja również mam ten sam problem. Mam 16 lat i wciąż nie mogę znalesc jakiegos sposobu na moje okropne cienie pod oczami. Chcialalbym znales jakiś dobry korektor pod oczy, lub cos co zamaskowałoby te cienie.

VampIrzyca- ile kosztuje ten krem pod oczy? I czy zauważyłaś jakieś zmiany?
zapalacilam dość duza sumke- 72 zl. .... ale nie powiem, kremik jest fajny, troche zmniejszył mi sińce, a przede wszytkim dobrze nawilża........szczegolni e po niedospanych nocach jest niezastPIONY- czuje się tak jakbym przykladala sobie kostki lodu do skory fajne uczucie i orzeźwienie....
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 09:26   #952
angel_blue_eyes
Przyczajenie
 
Avatar angel_blue_eyes
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: From hell :P
Wiadomości: 22
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

tez mialam kiedys taki problem i pomagaly mi oklady z lodu lub rumianku nie polecam wam kremu w tak mlodym wieku i proponuje najpierw skorzystac z domowych sposobow
angel_blue_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 11:40   #953
Nortia
Przyczajenie
 
Avatar Nortia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

Cześć dziewczyny
Ostatnio na jednym z kanałów telewizyjnych poświęconych urodzie dowiedziałam się o następującym sposobie na sińce pod oczami: należy kciuki swoich dłoni umieścić na 4 sekundy w wewnętrznych oczodołach oczu (oczywiście nie za głęboko, żeby sobie krzywdy nie zrobić). Powinnyście poczuć wtedy małe pulsowanie. Następnie przenieście kciuki na zewnętrzne oczodoły na kolejne 4 sekundy, po czym przyłóżcie palce wskazujące na zewnętrzne części brwi również na 4 sekundy. Na koniec 3 palce (wskazujący, środkowy i serdeczny) przyłóżcie pomiędzy brwi na 1 mniutę, starając się jednocześnie rozluźnić mięsnie twarzy. Sposób ten zaproponowała specjalistka od gimnastyki twarzy, wpływającej na jędrność skóry i opóźniającej starzenie. Nie wiem czy działa, bo ostatnio nie mam problemów z sińcami. Jeśli spróbujecie, dajcie znać czy są efekty
__________________
Nortia

"... kobieta, która idzie śmiało i swobodnie za głosem instynktu, uczciwsza jest od tej, która z zamkniętymi oczyma zdradza męża w jego własnych ramionach."
Nortia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:25   #954
katka_r
Raczkowanie
 
Avatar katka_r
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 81
GG do katka_r
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
.... na razie uzywam kremu pod oczy Vichy Thermal Fix Yeux, ale nie wiem, czy to cokolwiek pomaga.....
Witam,
Na Twoim miejscu uważałabym z tym kremem. Kosmetyki Vichy są bardzo dobre, ale...dla kobiet dojrzałych! Słyszałam opinię, że uzależniają skórę i np. kremy nawilżające nawilżają te partię, które wcale nawilżenia nie potrzebują. Skóra sie przyzwyczaja i po "odstawieniu" produktu jest problem.

Być może to tylko plotka ale warto być ostrożnym

A na sińce dobry jest zimny okład, ale to raczej na te, wynikające ze zmęczenia.

Pozdrawiam,
K.
__________________
www.czesuaf.art.pl - Strona Kabaretu Czesuaf
www.gasiorowicz.art.pl - Oficjalna strona aktora Przemysława Gąsiorowicza.
katka_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:33   #955
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Worki pod oczami u 15-latki...

Ja też mam 15 lat i ten sam problem, a z kremami pod oczy chciałam się jeszcze wstrzymać. Domowe sposoby na mnie nie działają więc zostaje korektor (w tym tygodniu mam zamiar kupic), ale nie maluje sie codziennie wiec to też nie rozwiązuje mojego problemu
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:05   #956
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Exclamation Domowe sposoby na...(pomóżcie!)

...cienie pod oczami! Nie lubię się malować nigdy prawie się nie maluję więc czy macie jakieś sposoby na cienie pod oczami? Wiem, że jest korektor itp. ale czy móżna się jakoś obejść bez niego? Podawajcie domowe sposoby na cienie pod oczmi! Pliska!
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 14:09   #957
ewelinnka
Raczkowanie
 
Avatar ewelinnka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 101
Dot.: Domowe sposoby na...(pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
...cienie pod oczami! Nie lubię się malować nigdy prawie się nie maluję więc czy macie jakieś sposoby na cienie pod oczami? Wiem, że jest korektor itp. ale czy móżna się jakoś obejść bez niego? Podawajcie domowe sposoby na cienie pod oczmi! Pliska!
Ostatnio słyszałam że surowe ziemniaki przykładane pod oczka zdziałają wprost cuda więc można by spróbować. <ja jeszcze nie próbowałam ale zamierzam> Są na to dwa sposoby: można plasterki kłaść na oczy bądź starkowanego ziemniaka na ok. 10-15 min. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzonka=)
ewelinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:01   #958
kaniunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Domowe sposoby na...(pomóżcie!)

WITAM ja miałam cienie pod oczami, dosyc spore powiekszały mi sie coraz bardziej.... ale to tylko dlatego , że mam wade wzroku i nie chodziłam w okularach , tzn raz założyłam innym razem nie, po prostu źle sie czułam w okularach,przez co bardzo męczyyłam oczy :/ zdecydowałam sie na soczewki i już po kilku dniach cienie znikły.. może jestem bardzo indywidualnym przypadkiem ale może najpierw warto zainwestować w lekarza, zeby stwierdził czy z okiem jest wszystko OK a dopiero potem jakieś kremy, maseczki itd...
kaniunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:16   #959
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Domowe sposoby na...(pomóżcie!)

dzięki właśnie ja też mam okularki! lecz teraz zmieniam się na soczewki już nosiłam je 2 razy! po feriach zimowych bede je juz nosić na stałe to zobacze czy mi zejda cienie=p
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:49   #960
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Domowe sposoby na...(pomóżcie!)

Ja nosze soczewki ale cienie nie znikają

Najgorszy problem mam z tymi poniżej wewnętrznego kacika oczu
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.