TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 12:02   #4351
Kokoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

A na pewno wszystko dobrze robiłaś? Bo ćwiczyć a ćwiczyć to też jest różnica. Osobiście mam dużo kontaktu z wszelkimi rodzajami fitnessu, aerobox jest moją ulubioną dziedziną, no i zumba oczywiście, ale nie o tym. W każdym razie trzeba zawsze pamiętać, żeby wszystkie mięśnie były mocno napięte, jeżeli są uderzenia to mają być silne i blokowane, a nie luźno puszczane ręce. Miałam okazję widywać dziewczyny, które po zajęciach wychodziły suchutkie gdzie z prowadzącej, ze mnie i jeszcze paru konkretnie ćwiczących dziewczyn się lało. Ja jestem na razie po 2 dniach więc nie mi oceniać, ale czuję całe plecy, ramiona i nogi, a nie wykonywałam układów na 100% bo nie znam ich jeszcze na tyle dobrze. Mam nadzieję, że jak już się rozkręcę z tymi układami to dopiero się zacznie zabawa
Kokoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 11:57   #4352
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Zawsze dawalam z siebie wszystko. Cwiczenia nie sa mi obce.
4 lata temu cwiczylam duzo do tego zdrowo jadlam i efekty byly powalajace. Pozbylam sie cellulitu i boczkow a na brzuchu bylo widac miesnie. Stracilam lacznie 22 cm i 8 kg a to wszystko w 4 miesiace.
Teraz dajac z siebie wszystko kompletnie nic sie nie ruszylo i to w tyle czasu.
uda dalej grube cale w cellulicie, boczki dalej sa.....oponka jest...a do tego przytylam 3 kg.
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 07:00   #4353
Kokoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hmmm...to faktycznie dziwne. Chociaż ja się ostatnio zastanawiałam w trakcie tych ćwiczeń nad ich czasem. Bo to, że się można ładnie umęczyć to jedno, można sobie zrobić sporą krzywdę nie wykonując tych ćwiczeń poprawnie. Tempo jest zawrotne i czasami jak mam wykonać jakieś mega szybkie podskoki z uderzeniami czy jakimiś innymi cudami to wolę zrobić jeden mniej a nie mieć później żadnych problemów. Ćwiczę na razie tydzień więc nie znam jeszcze tych układów i nie wiem czego się mogę za chwilę spodziewać. Ale cały czas mówi się, że spalanie tłuszczy w czasie ćwiczeń zaczyna się dopiero po 20-30 minutach treningu i tu pojawia się pytanie jak ma mi się tu spalać tłuszcz skoro spora część treningów trwa właśnie tyle? Ja wiem, że interwały i w ogóle, ale może faktycznie lepiej wcześniej zrobić jeszcze coś dodatkowego na rozgrzanie mięśni? Poza tym, z tego co się orientuje to najlepsze na spalanie tłuszczyku są aeroby i to raczej takie dłuższe, a nie pół godziny na rowerku czy na bieżni. Ja sobie dodatkowo do tych ćwiczeń biegam. Mam nadzieję, że efekty będą
Kokoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:15   #4354
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Co do dlugosci cwiczen to nie zupelnie tak. Kazdy trener Ci powie ze cwiczenia nie musza byc dlugie, maja byc intensywne wiec 30 minut intensywnych cwiczen wystarczy. Wszystko zalezy od tego jak intensywnie cwiczysz. Nie powinno sie cwiczyc wiecej niz 60 minut bo wtedy organizm "zjada" miesnie a tego nie chcemy
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:30   #4355
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ja cwiczylam insanity i porazka, delikatne zmiany, za slabe jak na takie poty, dzis zaczelam TJ ale dla zaawansowanych i byly momenty zalamania mam nadzieje ze w tym przypadku zgubi sie zbedny tluszcz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:58   #4356
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

polecacie ten program? jest skuteczny? wykańczają mnie kroki i nauka tego wszystkiego, zaczęłam od programu dla zaawansowanych, proszę o jakieś pozytywne zdania na temat tego programu bo nie wiem czy jest sens uczyc sie tych krokow a czy dobrym suplementem bedzie turbo line (mam niskie cisnienie wiec moze to byloby lepsze niz kawa)
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:14   #4357
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
ja cwiczylam insanity i porazka, delikatne zmiany, za slabe jak na takie poty, dzis zaczelam TJ ale dla zaawansowanych i byly momenty zalamania mam nadzieje ze w tym przypadku zgubi sie zbedny tluszcz
TJ= Turbo Jam?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 12:30   #4358
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

tak,przepraszam za skrot myslowy TURBO JAM = TURBO FIRE
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:25   #4359
Lulpso
Przyczajenie
 
Avatar Lulpso
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Avani, nie jestem jakąś specjalistką w tej dziedzinie ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć że zbyt duże zredukowanie kalorii może całkowicie zahamować utratę wagi. Ja jakiś czas temu zaczęłam dietę taką dość "standardową" tzn. mniej jeść, więcej zielonego, więcej pełnoziarnistego i więcej białka (ok 1500 kcal) - przez miesiąc schudłam 6 kg. Potem, zachęcona rezultatami, zaczęłam program BBL i waga stanęła jak zaklęta. Tłumaczyłam to sobie różnie, że to chwilowy przestój, że organizm się przestawia itp itd. Czekałam, czekałam, czekałam... aż w końcu zmęczyło mnie to do tego stopnia że olałam dietę i wróciłam do mojej "normy" czyli czekoladki, kfc 3x w tygodniu i inne frykasy (chyba nie muszę tłumaczyć że jeden zestaw w kfc to ponad 1 tys. kcal) i o dziwo waga ruszyła i cały czas spada w dół...

Ćwiczeń nie przerwałam, mimo porzuconej diety a dziś zaczęłam turbo fire ćwiczenia są świetne, a prowadząca motywuje znacznie lepiej niż inni trenerzy z którymi miałam styczność.
__________________
26.05.2005
21.09.2013
Lulpso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 16:18   #4360
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
tak,przepraszam za skrot myslowy TURBO JAM = TURBO FIRE
Turbo Jam to nie jest Turbo Fire To dwa osobne programy.
Ja Turbo Jam ukonczylam jakies 2 tygodnie temu.
Do Turbo Fire się przymierzam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:24   #4361
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ktory trudniejszy? ja robie turbo fire dla zaawansowanych
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 22:05   #4362
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
ktory trudniejszy? ja robie turbo fire dla zaawansowanych
Oczywisce, ze Turbo Fire Ale po efektach (a raczej ich braku) ciężko mi sie przekonać do kolejnego długiego programu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 23:00   #4363
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

yy czyli ze nie daja efektu??? jejku ja tez sie boje w takim razie bo juz tak mialam z insanity godzina meczarni i nic! a mozna by np wykonywac codziennie tylko HIIT + brzuszki z Px90 +streching z turbo fire???

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:39 ----------

??? ktos tu cwiczy jeszcze?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 14:06   #4364
Lulpso
Przyczajenie
 
Avatar Lulpso
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej, ja ćwiczę od 15 lipca, niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie bo nie znam px90 aczkolwiek ja sama dodaję inne ćwiczenia do turbofire i to się sprawdza. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu to HIIT są dobre, krótkie i treściwe.
__________________
26.05.2005
21.09.2013
Lulpso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:15   #4365
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

no wlasnie teraz robie tylko HIIT czujesie zmeczona i sa konkretne, teraz robie rano HIIT plus melb cale cialo a wieczorem callanetics,moze wkoncu cos ruszy?;/
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 14:15   #4366
agoon
Przyczajenie
 
Avatar agoon
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 22
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu wzięłam się za siebie i zaczęłam ćwiczyć. Nie robię zgodnie z rozpiską TF, przeplatam ćwiczenia tak, żeby mi się nie nudziło [Chodakowska, Mel B, TF, wcześniej Turbo Jam itd]. Ostatnio wróciłam do Turbo Fire, bardzo przypadły mi do gustu HIITy. Ale mam problem. Wczoraj podczas właśnie HIITu 25 wpadła sąsiadka z dołu (z pewnością nakrzyczeć, a ćwiczyłam dopiero 15 minut), nie zdążyłam jej otworzyć drzwi, bo ćwiczyłam w bieliźnie (gorąco było ) i teraz się boję, że każde moje "tupnięcie" będzie skutkowało wizytą sąsiadki. Nie ćwiczyłam późno, bo była godzina 19, może powinnam 'olać' ją i robić to co chcę, ale nie lubię mieć zatargów z sąsiadami [nigdy nie miałam].Jeszcze na domiar złego ok 23 jak z chłopakiem (28 lat) usiedliśmy przy stole niechcący szurnęliśmy krzesłami. Wpadł do nas syn sąsiadki [ok 10 lat] i do mojego chłopaka wyskoczył "możecie tak nie szurać krzesłami, bo spać nie mogę?!" Wątpię, by dzieciak w tym wieku sam wpadł na pomysł wizyty, rozumiem, gdybyśmy mieli gości i 6 osób by szurnęło, ale to chyba było tylko aby się przyczepić... Poradzicie coś? Przecież z komputerem nie wyjdę na podwórko, a chciałabym ćwiczyć to, na co mam ochotę...
PS dzieciak tym bardziej mnie wkurzył, bo zwracał się na 'ty' do dorosłej osoby, wątpię, by tak do osoby 50 letniej się zwracał i to takim oburzonym tonem...
__________________
Walczę z silną słabą wolą
64 .. --> 63- 62-> 52 ?
Turbo Jam!

Edytowane przez agoon
Czas edycji: 2013-07-28 o 14:17
agoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:05   #4367
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ty chyba nie pytanie na ten watek
;/
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 14:40   #4368
Lulpso
Przyczajenie
 
Avatar Lulpso
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Agoon jedyne co Ci mogę doradzić to kupić buty z dobrym amortyzatorem (mogą być takie dla biegaczy), co wyjdzie na dobre zarówno Twoim stawom jak i sąsiadom - skoki i tak będzie słychać ale nie "łupanie". Mam podobną sytuację, mieszkam w bloku i staram się ćwiczyć o przyzwoitej porze, a jak wykonuję skoki to kontroluję upadek na tyle żeby robić to z gracją, a nie z całej siły. Z sytuacji którą opisałaś ( o chłopcu czepiającym się szurania) wynika że sąsiadka raczej nie ma przyjaznego nastawienia, a wręcz przeciwnie, więc nie liczyłabym na pozytywne relacje z nią. Rób swoje, w granicach rozsądku oczywiście i poczekaj jak się sytuacja rozwinie. Chyba że porozmawiasz z nią otwarcie, że chcesz ćwiczyć i musisz trochę pohałasować. A jeśli masz wybór co do pory ćwiczeń to zapytaj czy będzie jej mniej przeszkadzało jeśli poćwiczysz rano.
__________________
26.05.2005
21.09.2013
Lulpso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:33   #4369
SpringVicky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Turbo fire! Cwiczymy i swoich brzuszkow sie nie wstydzimy!

Hej moje drogie panie. To moj pierwszy temat chciałam sie zglosic do was bo jestescie pomocne i nie znalazlam zywego tematu z TF albo przeoczylam No wiec ktos cwiczyl? Ja mam program i filmiki na 2 tygodnie. Jesli ktos chce sie przylaczyc zapraszam. Jesli ktos robil cwiczonka to jak efekty? Cwiczenia dzialaja? Boje sie ze nie zadzialaja bo takie notki tez slyszalam
SpringVicky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 19:42   #4370
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Turbo fire! Cwiczymy i swoich brzuszkow sie nie wstydzimy!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=586080&page=146 ten wątek wciąż żyje
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:40   #4371
SpringVicky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Talking

hej dziewczynki ja od poniedziałku mam zamiar zacząć ale boję się braku efektów. Czytałam pare wątków i kobietki pisały, że efektów brak no więc przyszłam do was z pytaniem jak u was wyglądają efekty? Macie jakąś dietę albo coś? No i macie gumy i taśmy, które są potrzebne w niektórych filmikach?
SpringVicky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 00:07   #4372
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

czy mozna robic tylko HIIT codziennie? zlaezy mi na spaleniu tluszczu

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

i jeszcze jedno pytanko, czy te cwiczenia z rozpiski orbi sie najpierw jedne rano a drugie popoludniu?? bo tam jest napisane AM/PM czy robi sie ciagiem jedne po drugich?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 20:26   #4373
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

wiedzialam ze nikt nie odpowie,zastanawia mnie fakt po co sa moderatorza na wizazu, skoro wogole nie przejmuja sie watkami
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 07:53   #4374
Goosie
Raczkowanie
 
Avatar Goosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ćwiczenia robisz jedno po drugim - najczęściej jest to jakieś cardio + rozciąganie, więc rozdzielanie ich nie jest wskazane.

AM/PM jest dla Ciebie, w momencie kiedy wpisujesz czas do rozpiski, skreślasz sobie jedno.
__________________
ĆWICZĘ


START - 11.04.2013

books : 3
movies : 20
Goosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:52   #4375
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dziewczyny :c Zaczęłam wczoraj BBL o ile Bum Bum dało mi popalić i dzisiaj odczuwałam zakwasy tylko na pośladkach, a bardziej spodziewałam się ich na udach bo wczoraj umierały, ale ćwiczę już od 2 miesięcy więc może uda były przyzwyczajone do jako takiego wysiłku.. Dzisiaj miałam Cardio Axe i High & Tight w ogóle się przy tym nie zmęczyłam więc na dokładkę postanowiłam zrobić pierwszy dzień z TF. Zadziałało bo przynajmniej zaczęłam odczuwać jakieś zmęczenie : D Tylko nie jestem zadowolona z tego jak to ćwiczyłam. Nie ogarniam kroków związanych z kickboxingiem, a ich była tam większość ; / Nie potrafię dostrzec jak one te nogi układają, co z nimi robią... Może to głupie ale ja naprawdę nie wiem jak to robić. Po skończonym programie, wróciłam do tych momentów, poświęciłam kolejne 30 min na "naukę kroków" ale nic z tego nie wyszło. Czy któraś z Was też tak miała? :c Jak nauczyłyście się tych kroków?
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:47   #4376
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

jest jakiś filmik do pobrania w zwolnieniu który pokazuje jak poprawnie wszystkie ruchy wykonywać.

ja na początku też się motałam ale z czasem wiesz o co chodzi, teraz wróciłam do TF, wcześniej zrobiłam do 8 tyg i niestety przerwałam ale po takim czasie już mam dużą wprawę w układach nawet nie muszę patrzeć na ekran

teraz mam zamiar wytrwać 20 tyg, uwielbiam TF, świetnie się przy tym bawię serio jeden z lepszych, najlepszy zestaw ćwiczeń
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 09:02   #4377
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
jest jakiś filmik do pobrania w zwolnieniu który pokazuje jak poprawnie wszystkie ruchy wykonywać.

ja na początku też się motałam ale z czasem wiesz o co chodzi, teraz wróciłam do TF, wcześniej zrobiłam do 8 tyg i niestety przerwałam ale po takim czasie już mam dużą wprawę w układach nawet nie muszę patrzeć na ekran

teraz mam zamiar wytrwać 20 tyg, uwielbiam TF, świetnie się przy tym bawię serio jeden z lepszych, najlepszy zestaw ćwiczeń
Ciężko jest mi znaleźć taki filmik typowo do Turbo Fire, ale może pomoże mi coś Learn&Burn z Turbo Jam. Właśnie go pobieram także zobaczymy. : D
Mam nadzieję, że ja też z czasem załapię kroki.
Po tych 8 tygodniach były jakieś efekty? ; D
I mam nadzieję, że razem wytrwamy do końca.
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 07:36   #4378
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ćwiczę od roku rożne zestawy, juz byłam podłamana brakiem efektów (dieta była, wszystko z głowa prowadzone i jak ktoś nie wierzy w brak efektów u niektórych to ma problem,ale ja jestem tego przykładem) po ukończeniu insanity i znów brak efektów trafiam na TF, ćwiczę dopiero od 2 miesięcy, ale w koncu ciało wysmuklało, pojawiły się wcześniej wyrobione mięśnie i nawet jak opuszczę trening to i tak chudnę!!! polecam wszystkim którzy chca pozbyć się tłuszczu. pamiętajmy najpierw redukcja, potem budowanie masy mięśniowej-niepopełniajcie błędu jak ja np ćwiczenia sklapela z chodakowska (od tego zaczynałam) tam się nic nie spala, tylko ćwiczy napina mięśnie,, wiec nie liczcie ze z grubasków po sklapelku z chodakowska i zerowym pocie schudniecie! najpierw redukcja cardio,aeroby i interwały. dla mnie rewelacja
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 07:01   #4379
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ma ktos gotowe zestaw hybrydowe np turbo fire z insanity? nie chce budowac miesni tylko cardio mnie interesuje, prosze o odpowiedz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:06   #4380
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

znalazłam tylko jedną rozpiskę turbo fire i insanity wyślę Ci linka na priv

częściej się spotyka hybrydy siłówek z aerobami np. TF i chelean, TF P90, itp...
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.