Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 14:44   #3571
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Nie cytujcie, proszę...
To wcale nie jest moja wina, że tak się stało. Kiedy zdałam egzamin na prawko była ostatnia nasza normalna rozmowa (10 października ), potem przestała się do mnie odzywać. Od tak. Próbowałam się jakoś skontaktować, ale ona niekoniecznie chciała gadać. Myślałam, że ja coś zrobiłam, ale wczoraj napisałam sms'a: Weź mi na jutro moje rzeczy, które Ci pożyczyłam. Odpisała tylko "ok", a godzinę później, żebym wchodziła czasem na twittera. W szkole oddała mi rzeczy bez słowa, a gdy wróciłam weszłam na tego twittera i przeczytałam coś takiego:
chyba koleżanka ze mną zrywa.....okej......to dziwne, ale to długa historia
oczywiście, że nie chcecie jej czytać no i oczywiście,że wam ją oowiem
byłam sobie ja z koleżanką wszystko było okej. koleżanka trochę ześwirowana....w sumie nie mniej ode mnie. xd
zaraziłam ją Taylor i 1D z czego jestem do tej pory dumna spoko się z nią spędzało czas, gadając o głupotach, śmiejąc się
ale mi musiało zacząć odpierdalać oczywiście. Tak, zaskocze Was. Wszystko to moja wina. I ja dobrze o tym wiem.
może kiedyś to przeczytasz [mój twitter]
może nie zauważyłaś, ale zaczęłam się oddalać od wszystkich. nie chodzę do szkoły itd.
robię tak nie tylko z tobą. Ja uciekam. tak jest prościej [mój twitter]
Ty masz swoją historię, o którą ja nigdy nie dopytywałam. Ja mam swoją, której nikt do końca nie zna, chociaż wszyscy myślą inaczej
Nie chciałam Ci robić problemów. Kto chce koleżankę z depresją i zaburzeniami......no raczej nikt....więc jak zaczęło robić się gorzej
to darowałam Ci te szczegół i oklepane historie. Masz swoje sprawy, swoje problemy, ja nie chcę Ci zawracać głowy
Zawsze wstydziłam się swoich problemów i czułam, że Ty nie chcesz o tym słuchać. Bo albo nie lubisz, albo Cie to przerasta
[mój twitter] Nie uciekłam od Ciebie przez Ciebie tylko przez siebie

Oczywiście zauważyłam, że nie chodzi do szkoły i kiedy pytałam czemu to mi odpisywała (o ile w ogóle odpisywała), że tak po prostu. W końcu i ja przestałam się odzywać, bo po co się narzucać?
A odsunęła się w sumie tylko ode mnie, bo z każdą inną osobą normalnie rozmawia. Ale oczywiście nie powie mi tego w twarz, więc jestem na nią tak wściekła, że po miesiącu raczy się skontaktować (bo musi ) i jeszcze w ten sposób "wyjaśnia". Ciężko to nazwać "wyjaśnieniami", bo w sumie nadal nic nie wiadomo.
Jej wybór, teraz to mi to naprawdę obojętne.


---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytrus, pijany chyba, bo ja z nim naprawę rzadko rozmawiam Jesteśmy razem w grupie niemieckiego w szkole, ale jak już gadamy to tylko o pracy domowej i klasówkach .
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 15:16   #3572
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

annlynn nic nie zrozumiałam , tzn tak troszeczke
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 15:38   #3573
your_sunshine
Zadomowienie
 
Avatar your_sunshine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Nie cytujcie, proszę...
To wcale nie jest moja wina, że tak się stało. Kiedy zdałam egzamin na prawko była ostatnia nasza normalna rozmowa (10 października ), potem przestała się do mnie odzywać. Od tak. Próbowałam się jakoś skontaktować, ale ona niekoniecznie chciała gadać. Myślałam, że ja coś zrobiłam, ale wczoraj napisałam sms'a: Weź mi na jutro moje rzeczy, które Ci pożyczyłam. Odpisała tylko "ok", a godzinę później, żebym wchodziła czasem na twittera. W szkole oddała mi rzeczy bez słowa, a gdy wróciłam weszłam na tego twittera i przeczytałam coś takiego:
chyba koleżanka ze mną zrywa.....okej......to dziwne, ale to długa historia
oczywiście, że nie chcecie jej czytać no i oczywiście,że wam ją oowiem
byłam sobie ja z koleżanką wszystko było okej. koleżanka trochę ześwirowana....w sumie nie mniej ode mnie. xd
zaraziłam ją Taylor i 1D z czego jestem do tej pory dumna spoko się z nią spędzało czas, gadając o głupotach, śmiejąc się
ale mi musiało zacząć odpierdalać oczywiście. Tak, zaskocze Was. Wszystko to moja wina. I ja dobrze o tym wiem.
może kiedyś to przeczytasz [mój twitter]
może nie zauważyłaś, ale zaczęłam się oddalać od wszystkich. nie chodzę do szkoły itd.
robię tak nie tylko z tobą. Ja uciekam. tak jest prościej [mój twitter]
Ty masz swoją historię, o którą ja nigdy nie dopytywałam. Ja mam swoją, której nikt do końca nie zna, chociaż wszyscy myślą inaczej
Nie chciałam Ci robić problemów. Kto chce koleżankę z depresją i zaburzeniami......no raczej nikt....więc jak zaczęło robić się gorzej
to darowałam Ci te szczegół i oklepane historie. Masz swoje sprawy, swoje problemy, ja nie chcę Ci zawracać głowy
Zawsze wstydziłam się swoich problemów i czułam, że Ty nie chcesz o tym słuchać. Bo albo nie lubisz, albo Cie to przerasta
[mój twitter] Nie uciekłam od Ciebie przez Ciebie tylko przez siebie

Oczywiście zauważyłam, że nie chodzi do szkoły i kiedy pytałam czemu to mi odpisywała (o ile w ogóle odpisywała), że tak po prostu. W końcu i ja przestałam się odzywać, bo po co się narzucać?
A odsunęła się w sumie tylko ode mnie, bo z każdą inną osobą normalnie rozmawia. Ale oczywiście nie powie mi tego w twarz, więc jestem na nią tak wściekła, że po miesiącu raczy się skontaktować (bo musi ) i jeszcze w ten sposób "wyjaśnia". Ciężko to nazwać "wyjaśnieniami", bo w sumie nadal nic nie wiadomo.
Jej wybór, teraz to mi to naprawdę obojętne.


---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytrus, pijany chyba, bo ja z nim naprawę rzadko rozmawiam Jesteśmy razem w grupie niemieckiego w szkole, ale jak już gadamy to tylko o pracy domowej i klasówkach .
Kurczę, dziwna sprawa... Przepraszam, że pytam, ale ona ma jakieś zaburzenia psychiczne?
__________________
[podpis in progress]
your_sunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:50   #3574
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

zawirowana, your_sunshine, wcale się nie dziwie, że nie zrozumiałyście, bo to normalnie nie jest. I tak, kiedyś chodziła do psychiatry, potem przestała, było ok, a teraz znowu sobie coś nawkręcała i ma .

W ogóle spawa z cioci książką zamówioną na Allegro się wyjaśnia, bo sprzedawczyni wysłała mi maila, że przesyłka poszła. Zobaczymy, co z tego wyniknie .
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:57   #3575
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Dziwna sytuacja z przyjaciółką. Jeśli ma rzeczywiście ma depresję bądź inny problem i sama piszesz, że korzystała z porad psychiatry. Ja bym z nią pogadała o tym i wyjaśniła wszystko. Jeśli będzie chciała coś zmienić najlepsze to dobrze, a jak nie to nie. Może Ci się wydaje, że z innymi normalnie rozmawia?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:59   #3576
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Ja z nią próbowałam rozmawiać, i to nie raz, a dostaję odpowiedzi w stylu: "tak po prostu", "bo nie", albo wcale. No to skoro nie, to nie.
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 17:01   #3577
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Annlynn, jeśli to się tak przedstawia to daj sobie spokój. Może napisz odpowiedź na twitterze. Nie przejmuj się bardzo - spotkasz jeszcze fajnych ludziów
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 17:04   #3578
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Napisałam odpowiedź na twitterze, że nawet mi w twarz nie umie tego powiedzieć mimo, że chodzimy do tej samej klasy. A spokój sobie dałam i nie przejmuję się, bo nie ma czym .
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 17:06   #3579
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Napisałam odpowiedź na twitterze, że nawet mi w twarz nie umie tego powiedzieć mimo, że chodzimy do tej samej klasy. A spokój sobie dałam i nie przejmuję się, bo nie ma czym .
I prawidłowo. Pamiętaj, że masz NAS - SBL
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 19:47   #3580
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Ja z nią próbowałam rozmawiać, i to nie raz, a dostaję odpowiedzi w stylu: "tak po prostu", "bo nie", albo wcale. No to skoro nie, to nie.
to bym jej chyba pocisnęła i napisała , że nie czujesz sie winna i że próbowałaś nawiązać kontakt , pomóc jej , ale nie da rady pomóc komus kto nie chce przyjąć tej pomocy , interesowałaś się nią , ale jak na wszystko było ' tak po prostu' ' bo nie' to cierpliwość została wyczerpana i niech coś zrobi ze sobą
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 19:52   #3581
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Napisałam odpowiedź na twitterze, że nawet mi w twarz nie umie tego powiedzieć mimo, że chodzimy do tej samej klasy. A spokój sobie dałam i nie przejmuję się, bo nie ma czym .
Na Twoim miejscu spotkałabym się z nią nawet jeśli jest temu przeciwna i wszystko wygarnęła. Może rzeczywiście nie chce Cię wciągać w coś co się u niej dzieje, bo ma jakieś pokręcone przekonanie że lepiej Cię w to nie mieszać i jakoś 'chronić'. Pisać to sobie może, ale normalna rozmowa to jednak co innego. Ile się znacie? Ja w sumie przyjaciółką mogę nazwać tylko jedną osobę, znamy się całe życie (dosłownie) i pogadanie szczerze, wygarnięcie jej i porządny opiernicz to nic strasznego
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 07:16   #3582
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

ja niedługo wybywam, będę jutro wieczorem
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 07:52   #3583
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Dzień dobry!
inga, zawirowana, nie będę się z nią spotykała, przcież z nią "zerwałam", tak? Starczy, że napisałam jej, że nawet w twarz nie umie tego powiedzieć, a jej "wyjaśnienia" niczego nie tłumaczą. Nie chce kontaktu to nie i starczy .

Weekend pracowity, bo w poniedziałek aż trzy zaliczenia, w tym kolokwium z biologii. Ogólnie całe dnie są pracowite, więc to żadna nowość . Chcę jeszcze avatar zmienić, bo ten już mi się znudził i spadam do roboty .
Miłego dnia !
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:25   #3584
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Nie cytujcie, proszę...
To wcale nie jest moja wina, że tak się stało. Kiedy zdałam egzamin na prawko była ostatnia nasza normalna rozmowa (10 października ), potem przestała się do mnie odzywać. Od tak. Próbowałam się jakoś skontaktować, ale ona niekoniecznie chciała gadać. Myślałam, że ja coś zrobiłam, ale wczoraj napisałam sms'a: Weź mi na jutro moje rzeczy, które Ci pożyczyłam. Odpisała tylko "ok", a godzinę później, żebym wchodziła czasem na twittera.
Wygląda na to, że twoje koleżanka jest w kiepskiej kondycji psychicznej. Przy depresji tak bywa, że robisz wszystko, żeby zniechęcić do siebie ludzi, wycofujesz się, a jednocześnie dołuje cię to, że ludzie się od ciebie odsuwają (chociaż przecież robisz wszystko, by tak się stało). To takie trochę błędne koło, z którego ciężko się samemu wyrwać. Dobrze by było gdyby ktoś wysłał koleżankę do lekarza.


U was też dzisiaj tak zimno i mokro? Paskudna pogoda, cały dzień mam w domu półmrok. Ale przynajmniej miałam pretekst do wypicia kolejnej kawy. Byłam w lidlu i kupiłam lavazzę oraz croissanty, więc był pretekst do zjedzenia pysznego rogalika i popicia go caffe latte z posypką do kawy (też kupioną w lidlu). Rozpusta na całego
Teraz odpoczywam i planuję co jeszcze dzisiaj zrobić. Zacznę pewnie od lektury wysokich obcasów, a później zobaczymy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:30   #3585
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Przykra sprawa z tą przyjaciółką, ja mimo wszystko spróbowałabym z nią szczerze pogadać w cztery oczy
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:47   #3586
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Elfia, wiem, że to zabrzmi bezdusznie, ale wszyscy tak twierdzą-ona sama chce być taka, sama sobie stwarza problemy tam, gdzie ich nie ma. Ja już mam tego dosyć i dobrze, że tak się stało.
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 19:39   #3587
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

--Olka--, widzę Cię!
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 19:45   #3588
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

W weekendy jak zwykle ruch
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 19:51   #3589
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Wampirka, kocham Twój podpis <3
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 19:59   #3590
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Co tam u was dziewczyny?
Ja siedzę nad projektem pracy semestralnej i się nie mogę zdecydować jaką zaprojektować sukienkę
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:04   #3591
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Co tam u was dziewczyny?
Ja siedzę nad projektem pracy semestralnej i się nie mogę zdecydować jaką zaprojektować sukienkę
Spokój i błogie lenistwo Siedzę na necie i oglądam tv - najpierw bitwę o dom, a teraz jakiś program o misji w afganistanie. Chyba zaraz idę spać, bo ogarnia mnie senność. Sprzątanie pokoju odkładam na jutro
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:18   #3592
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Wampirka, kocham Twój podpis <3

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Co tam u was dziewczyny?
Ja siedzę nad projektem pracy semestralnej i się nie mogę zdecydować jaką zaprojektować sukienkę
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:35   #3593
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Spokój i błogie lenistwo Siedzę na necie i oglądam tv - najpierw bitwę o dom, a teraz jakiś program o misji w afganistanie. Chyba zaraz idę spać, bo ogarnia mnie senność. Sprzątanie pokoju odkładam na jutro
Ja oglądam Mamma Mia! na tvp1
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość


Wstępny projekt już mam, ale pewnie zostanie zmieniony jeszcze 1000 razy

A może ktoś ma fajny pomysł na jakiś makijaż artystyczny pasujący do twórczości Karola Bąka? Przypominam, że mam kolor bakłażanowy, myślałam, żeby przełamać go złotem. Kompletnie nie mam pomysłu na make-up, kazali nam zrobić kompletnie inny niż jest na obrazach.
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore



Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2013-11-16 o 21:38
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 22:02   #3594
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
A może ktoś ma fajny pomysł na jakiś makijaż artystyczny pasujący do twórczości Karola Bąka? Przypominam, że mam kolor bakłażanowy, myślałam, żeby przełamać go złotem. Kompletnie nie mam pomysłu na make-up, kazali nam zrobić kompletnie inny niż jest na obrazach.
Aż przejrzałam jego prace, bo nie bardzo wiedziałam z czym się je tego autora.
Myślę, że bakłażan ze złotem, a nawet odcieniami rdzawymi byłby ok. U Bąka są albo srebro i granat, albo odcienie złoto-miedziane wpadające w tonację zachodzącego słońca. Swoją drogą ładne te makijaże na jego obrazach, trudno będzie zrobić coś kompletnie innego, chyba, że poszalejesz i wyjdziesz mocno poza oko, prowadząc makijaż na kości policzkowe czy skronie - mogłabyś zrobić jakieś graficzne esy-floresy nawiązujące do twórczości autora.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 22:46   #3595
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Aż przejrzałam jego prace, bo nie bardzo wiedziałam z czym się je tego autora.
Myślę, że bakłażan ze złotem, a nawet odcieniami rdzawymi byłby ok. U Bąka są albo srebro i granat, albo odcienie złoto-miedziane wpadające w tonację zachodzącego słońca. Swoją drogą ładne te makijaże na jego obrazach, trudno będzie zrobić coś kompletnie innego, chyba, że poszalejesz i wyjdziesz mocno poza oko, prowadząc makijaż na kości policzkowe czy skronie - mogłabyś zrobić jakieś graficzne esy-floresy nawiązujące do twórczości autora.
Tak właśnie ja chcę wyjść sporo poza oko na skronie i kości policzkowe coś wymyślę
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 22:55   #3596
Pretty Little Liars
Raczkowanie
 
Avatar Pretty Little Liars
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 381
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Hej wszystkim Co tam u Was słychać ciekawego?
annlynn_ współczuję,ale masz rację,żeby się nią nie przejmować. Skoro nie potrafiła z Tobą rozmawiać o swoich problemach to Ci nie ufała. A jak nie ufała to nie była Twoją przyjaciółką...


Ale te weekendy szybko mijają
Pretty Little Liars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 23:14   #3597
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
--Olka--, widzę Cię!


Skoro już mnie wykryłaś, to przyznaję, że analizowałam to co napisałaś na temat problemu z koleżanką i najbliżej mi do podzielenia zdania Elfii:

Cytat:
Napisane przez Elfia4
Wygląda na to, że twoje koleżanka jest w kiepskiej kondycji psychicznej. Przy depresji tak bywa, że robisz wszystko, żeby zniechęcić do siebie ludzi, wycofujesz się, a jednocześnie dołuje cię to, że ludzie się od ciebie odsuwają (chociaż przecież robisz wszystko, by tak się stało). To takie trochę błędne koło, z którego ciężko się samemu wyrwać. Dobrze by było gdyby ktoś wysłał koleżankę do lekarza.
Zdaję sobie sprawę, że pomoc osobie (ba! samo jej towarzyszenie) będącej prawdopodobnie w depresji jest trudna, żeby nie powiedzieć, że często zachowanie takiej osoby jest wku..., ale ono wynika z choroby.
Z drugiej strony rozumiem, że masz dość jej zachowania, przyjaźni nie da się wiec już pewnie odratować, ale spróbuj może skontaktować się z jej rodzicami czy rodzeństwem, żeby skłonili ją do podjęcia leczenia.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 07:41   #3598
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Hej
PLL, cześć!
--Olka--, wczoraj powiedziała, że idzie do kliniki psychiatrycznej w Łodzi, więc moja rola skończyła się na dobre. I w sumie to dobrze, bo może faktycznie to nie jest na moje nerwy?

Wczoraj zamiast uczyć się biologii to siedziałam i oglądałam TO . Ale dawno się tak nie uśmiałam .
Dzisiaj nadal ambitnie. Ja już chcę wtorek .
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:18   #3599
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

Cytat:
Napisane przez annlynn_ Pokaż wiadomość
Wczoraj zamiast uczyć się biologii to siedziałam i oglądałam TO . Ale dawno się tak nie uśmiałam .
Dzisiaj nadal ambitnie. Ja już chcę wtorek .
Pamiętam to - stare, ale jare Fajna też jest jego kolęda - jingle bombs

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

czemu wt?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:45   #3600
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Poszukiwań nie prowadzimy, ale fajną połówką nie pogardzimy-SBL'ki, cz. IV

mycha, słuchałam też tego-świetne! Achmed Junior też genialny
A wtorek dlatego, że w poniedziałek mam trzy rzeczy do zaliczenia, a od wtorku to praktycznie luz (no poza klasówką z angola i chemii) .
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.