Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 10:09   #1
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56

Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?


Spamowanie jest z tego co wiem nielegalne. Osoba musi wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów drogą mailową.

Ktoś dodał mnie bez mojej wiedzy ani zgody do swojej prywatnej listy mailingowej. Dostaję updaty dot. tego czym on się teraz zajmuje, o jego poglądach na różne sprawy. Coś co mnie zupełnie nie obchodzi - bo nie znam tej osoby. To mój główny adres, którego używam głównie w celach zawodowych i trzymam "czysty", bez żadnego spamu - sprawdzam bardzo często, bo dostaję tam tylko ważne maile.

Po pierwszym takim mailu spytałam czy my się w ogóle znamy. Nie znamy, ale "moglibyśmy znać, bo znamy te same osoby". Poprosiłam o wykasowanie mojego maila. Przeprosił, napisał, że wykasował. Przy następnym takim mailu, zwróciłam się do niego raz jeszcze, prosząc o wykasowanie. Po dłuższej rozmowie (dlaczego w ogóle śmiem prosić o wykasowanie), przeprosił i powiedział, że kasuje mnie z listy. Za każdym razem, musiałam wymienić z nim kilka idiotycznych maili, żeby w końcu przekonać do wykasowania.

Mam dość.

I dzisiaj znowu dostaję powiadomienie, że mam nowego maila. Patrzę, a tam mail, w którym ten facet chwali się swoimi sukcesami. Facet, którego nie znam i który mnie nie obchodzi. Czy istnieje metoda, żeby on zaczął nagle otrzymywać dużo spamu? Gdzie mam umieścić jego adres?

Edytowane przez capricho
Czas edycji: 2014-05-24 o 10:19
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:19   #2
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
Spamowanie jest z tego co wiem nielegalne. Osoba musi wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów drogą mailową.

Ktoś dodał mnie bez mojej wiedzy ani zgody do swojej prywatnej listy mailingowej. Dostaję updaty dot. tego czym on się teraz zajmuje, o jego poglądach na różne sprawy. Coś co mnie zupełnie nie obchodzi - bo nie znam tej osoby. To mój główny adres, którego używam głównie w celach zawodowych i trzymam "czysty", bez żadnego spamu - sprawdzam bardzo często, bo dostaję tam tylko ważne maile.

Po pierwszym takim mailu spytałam czy my się w ogóle znamy. Nie znamy, ale "moglibyśmy znać, bo znamy te same osoby". Poprosiłam o wykasowanie mojego maila. Przeprosił, napisał, że wykasował. Przy następnym takim mailu, zwróciłam się do niego raz jeszcze, prosząc o wykasowanie. Po dłuższej rozmowie (dlaczego w ogóle śmiem prosić o wykasowanie), przeprosił i powiedział, że kasuje mnie z listy. Za każdym razem, musiałam wymienić z nim kilka idiotycznych maili, żeby w końcu przekonać do wykasowania.

Mam dość.

I dzisiaj znowu dostaję maila, w którym chwali się swoimi sukcesami. Facet, którego nie znam i który mnie nie obchodzi. Czy istnieje metoda, żeby on zaczął nagle otrzymywać dużo spamu? Gdzie mam umieścić jego adres?
Nie lepiej zablokować maila, żeby wiadomości od niego szły do spamu i nie bawić się w dziecinne wojenki?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:19   #3
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
..............

..............

Edytowane przez 10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Czas edycji: 2019-12-18 o 13:30
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:20   #4
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Nie lepiej zablokować maila, żeby wiadomości od niego szły do spamu i nie bawić się w dziecinne wojenki?
Nie.
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:24   #5
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
Nie.
bo? lepiej radzić się w kwestii nielegalnego spamowania na babskim forum?

ludzie potrafią sobie robić problemy...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:27   #6
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
bo? lepiej radzić się w kwestii nielegalnego spamowania na babskim forum?

ludzie potrafią sobie robić problemy...
Chyba nie zrozumiałaś o co chodzi.

Ale miło, że swoje rady oceniasz jako bezwartościowe, zawsze lepiej mieć realistyczną wizję siebie.

I spoko, teraz znalazłam sposób. Niestety za chamstwo można odpłacać chamstwem, nie widzę żadnego problemu w zaspamowaniu kogoś kto mnie spamuje mimo próśb wyrażonych wprost o nierobienie tego.

Edytowane przez capricho
Czas edycji: 2014-05-24 o 10:31
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:44   #7
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
Chyba nie zrozumiałaś o co chodzi.

Ale miło, że swoje rady oceniasz jako bezwartościowe, zawsze lepiej mieć realistyczną wizję siebie.

I spoko, teraz znalazłam sposób. Niestety za chamstwo można odpłacać chamstwem, nie widzę żadnego problemu w zaspamowaniu kogoś kto mnie spamuje mimo próśb wyrażonych wprost o nierobienie tego.
Jesteś wyjątkowo niemiłą osobą.
I chyba mało zajętą, skoro chce Ci się zajmować takimi głupotami. Dostałaś bardzo mądrą radę, żeby zablokować adres, ale zamiast tego wolisz robić z siebie idiotkę i też spamować. Twoja wola.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 10:49   #8
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy istnieje metoda, żeby kogoś zaspamować?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Jesteś wyjątkowo niemiłą osobą.
I chyba mało zajętą, skoro chce Ci się zajmować takimi głupotami. Dostałaś bardzo mądrą radę, żeby zablokować adres, ale zamiast tego wolisz robić z siebie idiotkę i też spamować. Twoja wola.
A niech sobie będzie niemiła, takie zagrywki niemal gwarantują pomnożenie się spamu. A skoro kliknięcie filtra ją przerasta, to niech się użera z własną ochachajakatosprytnanieje stem
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 11:49:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.