Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 05:03   #4471
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

No ja od dziś pije pokrzywę z skrzypem(sypaną) raz dziennie i CP po 4 dziennie również z myślą o paznokcie.
A tak w ogóle 2 dzień ciotka mi dała dziecko i nie mam jak na noc olejować bo musze z nim spać :/ rzuca się po tym łóżku, że mnie trafia oby dziś pojechała do domu.
Ps.Mówiłam juz, ze dzieci nie znoszę?
Ps2.Musiałam się wyzalic.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 07:53   #4472
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś czasu w końcu się zmotywowałam i 1-2 dziennie maziam paznokcie u stóp. Zrobiłam specjalną mieszankę tylko do stóp z większą ilościa olejku herbacianego, niż te kilka kropelek Ten "chłodzący" intensywny zapach bardzo "pasuje" do stóp, zwłaszcza w taki upał

Zobaczymy jak z efektami, ale podejrzewam że jakieś będą - w końcu praktycznie nic wcześniej z nimi nie robiłam




Wow, bardzo milutki przyrost



Myślę, że nie ma się czego bać. Właśnie ona powinna pomóc, jak ktoś często stosuje lakiery brokatowe albo robi "brudzące" mani.

Stosowana jako baza powoduje, że nie trzeba mazać brokatem po paznokciu szarpiąc go, albo moczyć w acetonie kilkanaście minut.

A stosowana jako bariera ochronna na skórki zabezpiecza przed brudzeniu ich lakierem, co też je wysusza

A czego dotyczą Twoje obawy dokładnie? Składników czy stosowania?

Zastanawiałam się czy zdejmując lakier na bazie peel off nie można czasem oderwać jednej z warstw paznokcia. W przeszłości miałam w zwyczaju robić skrobankę paznokciom czyli jak lakier zaczynał odpryskiwać to zamiast go zmyć podważałam go i odrywałam (przeważnie zębami - taki substytut obgryzania ) . Niestety często też zrywałam bardzo cienką wierzchnią warstwę paznokcia. Pomimo że lakier praktycznie sam odchodził.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

A jak stosujecie baze peel off jako barierę ochronną na skórki przy malowaniu?
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:36   #4473
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No ja od dziś pije pokrzywę z skrzypem(sypaną) raz dziennie i CP po 4 dziennie również z myślą o paznokcie.
A tak w ogóle 2 dzień ciotka mi dała dziecko i nie mam jak na noc olejować bo musze z nim spać :/ rzuca się po tym łóżku, że mnie trafia oby dziś pojechała do domu.
Ps.Mówiłam juz, ze dzieci nie znoszę?
Ps2.Musiałam się wyzalic.
Ja piję ostatnio taką mieszaneczkę siedmiu ziół, całkiem fajna sprawa. Muszę częściej się raczyć ziołami

Wcześniej chyba nie mówiłaś, za to ja mówiłam, że nie znoszę, kiedy dzieci wypaskudziły Abisans odżywkę 4 PR
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:42   #4474
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wcześniej chyba nie mówiłaś, za to ja mówiłam, że nie znoszę, kiedy dzieci wypaskudziły Abisans odżywkę 4 PR
Nadal jestem na nie wściekła.

Nadłamał mi się paznokieć, nie da się spiłować tego, ale się to jakoś pod lakierem trzyma i całkiem możliwe, że odrośnie mi końcówka pod złamaniem i będę mogła spiłować(czyt. skrócić) paznokcie tak, aby pozbyć się złamania, ale jednocześnie zostawić coś na przyrost.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:44   #4475
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Miesiąc olejowania, nie grzebania pod paznokciami i nieobgryzania.... Oby kolejne też takie były...
1. miesiąc temu
2. dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Poniedziałek 15.06.15.jpg (55,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150708_123650.jpg (54,1 KB, 90 załadowań)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:24   #4476
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja piję ostatnio taką mieszaneczkę siedmiu ziół, całkiem fajna sprawa. Muszę częściej się raczyć ziołami

Wcześniej chyba nie mówiłaś, za to ja mówiłam, że nie znoszę, kiedy dzieci wypaskudziły Abisans odżywkę 4 PR
Oj ja także
Z benkartami -_- jutro już wraca i niech nie wraca najlepiej.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:32   #4477
what_if
Raczkowanie
 
Avatar what_if
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 91
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

bleh, ja do picia ziółek nigdy nie mogłam się przekonać; miałam zazwyczaj słomiany zapał, którego starczało na max. tydzień picia

Mój przyrost ma mnie w nosie. Chwaliłam Wam się ostatnio fotką malucha i co? I zniknął. :zły:

p.s. dziewczyny, zlitujcie się i wrzućcie jakieś fotki motywacyjne przed-po. To pozwala nie tracić nadziei i mazać się olejami dzień w dzień
what_if jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 14:42   #4478
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nie wiem czy było i mi umknęło - jak cos to wybaczcie
Widziałyście ? Ciekawe jaki faktycznie ma skład.
http://www.cpr.com.pl/produkt,multif...ek-7w1,66.html
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:22   #4479
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ciekawe czy będzie w rossmanie dostepne?
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:25   #4480
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
Ciekawe czy będzie w rossmanie dostepne?
Nie wiem czy ich dziś nie widziałam, ale pewna nie jestem bo się nie przyglądałam.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 16:04   #4481
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było i mi umknęło - jak cos to wybaczcie
Widziałyście ? Ciekawe jaki faktycznie ma skład.
http://www.cpr.com.pl/produkt,multif...ek-7w1,66.html
Wklejam Skład: Caprylic/capric trygliceryde, alcohol denat., prunus amygdalus dulcis oil, vitis viniferaseed oil, cetearyl isononanoate, isopropyl palmitate, glycine soya oil, parfum, tocopheryl acetate, prunus armeniaca kernel oil, gossypiumherbaceum seed oil, passiflora incamata seed oil, helinthus annuusseed oil, borago officinalis extract, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, hydrogenated palmitate, hydrogenated palm glycerides citrate
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 16:16   #4482
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Alkohol denat - mmm same dobroci Na drugim miejscu...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 16:23   #4483
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś czasu w końcu się zmotywowałam i 1-2 dziennie maziam paznokcie u stóp. Zrobiłam specjalną mieszankę tylko do stóp z większą ilościa olejku herbacianego, niż te kilka kropelek Ten "chłodzący" intensywny zapach bardzo "pasuje" do stóp, zwłaszcza w taki upał

Zobaczymy jak z efektami, ale podejrzewam że jakieś będą - w końcu praktycznie nic wcześniej z nimi nie robiłam
Hehe, ja też z herbacianym - to pierwsze skojarzenie, które mi przyszło do głowy przy tworzeniu mieszanki do stóp. Żeby chronić przed bakteriami i zapaszkiem Nową mieszankę (uniwersalną do wszystkich paznokci) zrobię na bazie BDFM + rycyna + herbaciany. Generatory przyrostu

Mam nadzieję, że efekty na stopach pojawią się bez malowania lakierem, bo akurat tam mi się malować nie chce
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-07-08 o 16:27
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 16:48   #4484
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Alkohol denat - mmm same dobroci Na drugim miejscu...
Skład znalazłam w necie, ale na dwóch stronach był taki sam, więc zakładam, że taki jest. A szkoda, niby tyle olejków
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 17:39   #4485
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że efekty na stopach pojawią się bez malowania lakierem, bo akurat tam mi się malować nie chce
Piona!
Dzisiaj zmywałam stamtąd lakier(Sensique 156, uwielbiam lakiery Sensique)-nie wiem czemu, ale czasem pomaluję tam paznokcie i następnego dnia pierwsze czego pragnę to je zmyć. Najbardziej lubię moje stopy w stanie absolute saute.
Dzisiaj skarżyłam się mojej mamie, że maluję paznokcie u stóp chociaż nie lubię ani malowania, ani noszenia lakieru na stopach. Mama stwierdziła, że to objaw typowej kobiecej nudy egzystencjalnej.

Od dzisiaj na pazurki u stóp na noc nakładam Laurę Conti.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 18:57   #4486
beauuuty
Przyczajenie
 
Avatar beauuuty
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Już trochę minęło od ostatniej wiadomości na tym wątku,paznokcie po zdjęciu hybryd były w opłakanym stanie
Ale na szczęście większa połowa płytki paznokci jest już odrośnięta (zdrowa)
Jestem zaskoczona że tak szybko mi się to udało Pewnie to zasługa olejków
Jeszcze trochę i znów zapuszczę pazury
I jeszcze jedno pytanie jaki macie sposób\produkt na te nabłonki przy skórkach które zachodzą na płytkę paznokcia?
Do niedawna mi to nie przeszkadzało ale to się zmieniło
__________________

Olejowanie paznokci to już uzależnienie

Edytowane przez beauuuty
Czas edycji: 2015-07-08 o 18:58
beauuuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:05   #4487
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52017699]Piona!
Dzisiaj zmywałam stamtąd lakier(Sensique 156, uwielbiam lakiery Sensique)-nie wiem czemu, ale czasem pomaluję tam paznokcie i następnego dnia pierwsze czego pragnę to je zmyć. Najbardziej lubię moje stopy w stanie absolute saute.
Dzisiaj skarżyłam się mojej mamie, że maluję paznokcie u stóp chociaż nie lubię ani malowania, ani noszenia lakieru na stopach. Mama stwierdziła, że to objaw typowej kobiecej nudy egzystencjalnej.

Od dzisiaj na pazurki u stóp na noc nakładam Laurę Conti. [/QUOTE]

Piona Pomaluję i potem ciągle czuję ten lakier na pazurach Poza tym paznokcie na największych palcach miałam zawsze lśniące i ładne, a teraz mi zżółkły, po odżywce :/ A już samo malowanie to niezła gimnastyka Na lato kolor - super sprawa, ale co tydzień malować do olejowania -
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:02   #4488
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Hehe, ja też z herbacianym - to pierwsze skojarzenie, które mi przyszło do głowy przy tworzeniu mieszanki do stóp. Żeby chronić przed bakteriami i zapaszkiem Nową mieszankę (uniwersalną do wszystkich paznokci) zrobię na bazie BDFM + rycyna + herbaciany. Generatory przyrostu

Mam nadzieję, że efekty na stopach pojawią się bez malowania lakierem, bo akurat tam mi się malować nie chce
Też dzisiaj robię taką mieszankę na paznokcie u stóp :P może się w kołdrę aż tak nie wchłonie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:58   #4489
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się czy zdejmując lakier na bazie peel off nie można czasem oderwać jednej z warstw paznokcia. W przeszłości miałam w zwyczaju robić skrobankę paznokciom czyli jak lakier zaczynał odpryskiwać to zamiast go zmyć podważałam go i odrywałam (przeważnie zębami - taki substytut obgryzania ) . Niestety często też zrywałam bardzo cienką wierzchnią warstwę paznokcia. Pomimo że lakier praktycznie sam odchodził.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

A jak stosujecie baze peel off jako barierę ochronną na skórki przy malowaniu?
Co do pierwszego to nie wiem bo nie stosuję tego tak.
Wątpię, że to zadziała tak na paznokcie (które oczywiście nie są jakoś mocno rozwarstwione) bo to ma konsystencję gumy/lateksu, a nie twardego lakieru.
Poczytaj sobie recenzje na blogach

A jako zabezpieczenie to maluje się naokoło, czeka aż wyschnie a po manicure zdejmuje.
Tak jak w filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=ADPo4Ctt9vI


Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Miesiąc olejowania, nie grzebania pod paznokciami i nieobgryzania.... Oby kolejne też takie były...
1. miesiąc temu
2. dziś
Bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Wklejam Skład: Caprylic/capric trygliceryde, alcohol denat., prunus amygdalus dulcis oil, vitis viniferaseed oil, cetearyl isononanoate, isopropyl palmitate, glycine soya oil, parfum, tocopheryl acetate, prunus armeniaca kernel oil, gossypiumherbaceum seed oil, passiflora incamata seed oil, helinthus annuusseed oil, borago officinalis extract, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, hydrogenated palmitate, hydrogenated palm glycerides citrate
Łojesu... alkohol na drugim miejscu. Nie nałożyłabym tego na paznokcie - wysuszy na wiór


Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Hehe, ja też z herbacianym - to pierwsze skojarzenie, które mi przyszło do głowy przy tworzeniu mieszanki do stóp. Żeby chronić przed bakteriami i zapaszkiem Nową mieszankę (uniwersalną do wszystkich paznokci) zrobię na bazie BDFM + rycyna + herbaciany. Generatory przyrostu

Mam nadzieję, że efekty na stopach pojawią się bez malowania lakierem, bo akurat tam mi się malować nie chce
Ja też cały czas olejuję stópki ale idę po najmniejszej linii oporu
Maziam pędzelkiem raz-dwa dziennie i chodzę przez 10-20 min boso
Miałam kiedyś efekty, więc teraz tez się spodziewam. Chociaż ciśnienia na stopy nie mam
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 19:57   #4490
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beauuuty Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie jaki macie sposób\produkt na te nabłonki przy skórkach które zachodzą na płytkę paznokcia?
Do niedawna mi to nie przeszkadzało ale to się zmieniło

żel do usuwania skórek pomoże.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:25   #4491
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było i mi umknęło - jak cos to wybaczcie
Widziałyście ? Ciekawe jaki faktycznie ma skład.
http://www.cpr.com.pl/produkt,multif...ek-7w1,66.html
O coś nowego skład jest napisany nie ma sztuczności jak ją gdzieś zobacze to poczytam co pisze na niej.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:37   #4492
black_currant
Przyczajenie
 
Avatar black_currant
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Serdecznie witam wszystkie panie na wątku Podczytuję was od dłuższego czasu i zawsze nie mogę nadziwić się pięknym efektom jakie uzyskałyście.

Jeśli chodzi o mnie, to olejuję paznokcie olejem makadamia z Joanny (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...makadamia.html) i nakładam masełko do ust z Nivei jako taki kremo-olejek, bo to bardzo wygodny sposób. Niedawno nabyłam także olej kokosowy. Regularnie piję pokrzywę, od czasu do czasu łykam Skrzypovitę.
Mam jednak pewnien problem. Przyrost szaleje, ale nie mogę go utrzymać, ponieważ moje paznokcie są dość kruche. Boję się stosować odżywki z formaldehydem, ponieważ u mojej mamy 8w1 spowodowała spustoszenie. Nakładałam już różne: Sally Hansen maximum growth, Wibo milk therapy, Laura Conti, Wibo z aloesem... i nic. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam
black_currant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:56   #4493
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też dzisiaj robię taką mieszankę na paznokcie u stóp :P może się w kołdrę aż tak nie wchłonie
Ja nakładam olejek na noc na paznokcie u stóp i też tak sobie wierzę, że kołdra mi tego olejku nie zabierze.

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Miesiąc olejowania, nie grzebania pod paznokciami i nieobgryzania.... Oby kolejne też takie były...
1. miesiąc temu
2. dziś
Widzę przyrost i dużą poprawę w stanie oraz wyglądzie paznokci. Bardzo ładne.

Cytat:
Napisane przez beauuuty Pokaż wiadomość
Już trochę minęło od ostatniej wiadomości na tym wątku,paznokcie po zdjęciu hybryd były w opłakanym stanie
Ale na szczęście większa połowa płytki paznokci jest już odrośnięta (zdrowa)
Jestem zaskoczona że tak szybko mi się to udało Pewnie to zasługa olejków
Jeszcze trochę i znów zapuszczę pazury
I jeszcze jedno pytanie jaki macie sposób\produkt na te nabłonki przy skórkach które zachodzą na płytkę paznokcia?
Do niedawna mi to nie przeszkadzało ale to się zmieniło
Żel do usuwania skórek(ja mam z Essence, ale na wykończeniu, teraz planuję kupić Eveline) użyty po prysznicu/kąpieli gdy skórki są rozmiękczone. Nakładam żel, odsuwam po dwóch minutach dokładnie drewnianym patyczkiem i potem robię jeszcze peeling dłoni.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ja też cały czas olejuję stópki ale idę po najmniejszej linii oporu
Maziam pędzelkiem raz-dwa dziennie i chodzę przez 10-20 min boso
Miałam kiedyś efekty, więc teraz tez się spodziewam. Chociaż ciśnienia na stopy nie mam
A ja chyba to ciśnienie zaczynam mieć-na nowo odkryłam pumeksy, kremy do stóp, zaczęłam tam olejować paznokcie, a także je polerować/piłować/odpychać skórki.

Cytat:
Napisane przez black_currant Pokaż wiadomość
Serdecznie witam wszystkie panie na wątku Podczytuję was od dłuższego czasu i zawsze nie mogę nadziwić się pięknym efektom jakie uzyskałyście.

Jeśli chodzi o mnie, to olejuję paznokcie olejem makadamia z Joanny (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...makadamia.html) i nakładam masełko do ust z Nivei jako taki kremo-olejek, bo to bardzo wygodny sposób. Niedawno nabyłam także olej kokosowy. Regularnie piję pokrzywę, od czasu do czasu łykam Skrzypovitę.
Mam jednak pewnien problem. Przyrost szaleje, ale nie mogę go utrzymać, ponieważ moje paznokcie są dość kruche. Boję się stosować odżywki z formaldehydem, ponieważ u mojej mamy 8w1 spowodowała spustoszenie. Nakładałam już różne: Sally Hansen maximum growth, Wibo milk therapy, Laura Conti, Wibo z aloesem... i nic. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam
Ja z odżywek mogę polecić keratynową Sensique-ona naprawdę coś daje, paznokcie są twardsze i mocniejsze od kiedy ją stosuję.

Dzisiaj skończę mieszankę lniany+Babydream i przeleję do buteleczki porcję olejku Lotonu, jestem ciekawa jak się sprawdzi na moich paznokciach.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:10   #4494
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Któraś z was szukała ładnej czekolady na paznokcie. Ja wypatrzyłam u koleżanki i pożyczyłam ten lakier, także jak będziecie chciały fotki jak wygląda na pazurkach to nie ma sprawy , piszcie!
Te lakiery są w Naturze za 5zł. '' Smart Girls Get More'' nr.34


Edytowane przez wiki558
Czas edycji: 2015-07-10 o 10:11
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:51   #4495
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52034177]Ja z odżywek mogę polecić keratynową Sensique-ona naprawdę coś daje, paznokcie są twardsze i mocniejsze od kiedy ją stosuję.

Dzisiaj skończę mieszankę lniany+Babydream i przeleję do buteleczki porcję olejku Lotonu, jestem ciekawa jak się sprawdzi na moich paznokciach. [/QUOTE]

Cieszę się, że Ci służy Warto ją wypróbować, w końcu keratyna to główny budulec paznokci, a sama odżywka nie jest droga

Też mam taką samą mieszankę, ciekawe, czy proporcje się różnią Mam ją u TŻeta i oprócz paznokci namaszczam nią ciałko - z tym lnianym genialnie nawilża, przez całą dobę mam potem milutką i gładką skórę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 14:48   #4496
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Któraś z was szukała ładnej czekolady na paznokcie. Ja wypatrzyłam u koleżanki i pożyczyłam ten lakier, także jak będziecie chciały fotki jak wygląda na pazurkach to nie ma sprawy , piszcie!
Te lakiery są w Naturze za 5zł. '' Smart Girls Get More'' nr.34

To chyba o mnie się tu rozchodzi. Chętnie zobaczę jak ten lakier wygląda na paznokciach, choć ja szukam naprawdę ciemnej czekolady.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 17:11   #4497
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam problem od dłuższego czasu. Po zmyciu lakieru potwornie szybko rozpłaszcza mi się płytka, zrywając przyrost. Mimo że staram się zrobić wszystko szybko - zmyć lakier, umyć ręce i osuszyć paznokcie, a potem pomalować. I dzisiaj znowu to samo - piękny przyrost zniknął, ocalały tylko 3 pazury z najmocniejszym. Najbardziej boli mnie strata na prawej wskazówce - miałam ładną, zaokrągloną linię uśmiechu jak U, a teraz mam V... Wydaje mi się, że to zmywacz z Biedronki tak na nie działa - tydzień temu zmywałam Inglotem teściowej i tunel został, zdążyłam zrobić co trzeba i nie były takie suche. Mam resztkę tego zmywacza w swoich zbiorach, więc przy następnym zmywaniu bacznie zwrócę uwagę. Jeśli sytuacja będzie klarowna, to odstawiam na dobre Be Beauty...
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:00   #4498
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

hej nie było mnie kilka dni, bo nie miałam prądu przez wichury. no to nadrabiam:

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No ja od dziś pije pokrzywę z skrzypem(sypaną) raz dziennie i CP po 4 dziennie również z myślą o paznokcie.
ja też piję od jakiegoś czasu, codziennie 1-2 kubki, skrzyp + pokrzywa sypane, kupiłam w fajnym sklepiku z ekologiczną żywnością jak ten skrzyp przepięknie pachnie! *-* najlepsze jest to, że na początku piłam z obrzydzeniem zioła, a teraz tak mi zasmakowały, że nie mogę się codziennie doczekać aż je zaparzę

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nową mieszankę (uniwersalną do wszystkich paznokci) zrobię na bazie BDFM + rycyna + herbaciany. Generatory przyrostu
jak da jakieś efekty to napisz mi w jakich proporcjach zrobiłaś, chętnie skorzystam

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Któraś z was szukała ładnej czekolady na paznokcie. Ja wypatrzyłam u koleżanki i pożyczyłam ten lakier, także jak będziecie chciały fotki jak wygląda na pazurkach to nie ma sprawy , piszcie!
Te lakiery są w Naturze za 5zł. '' Smart Girls Get More'' nr.34
ja też poproszę foto!

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Ci służy Warto ją wypróbować, w końcu keratyna to główny budulec paznokci, a sama odżywka nie jest droga
mogę skład?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam problem od dłuższego czasu. Po zmyciu lakieru potwornie szybko rozpłaszcza mi się płytka, zrywając przyrost. Mimo że staram się zrobić wszystko szybko - zmyć lakier, umyć ręce i osuszyć paznokcie, a potem pomalować. I dzisiaj znowu to samo - piękny przyrost zniknął, ocalały tylko 3 pazury z najmocniejszym. Najbardziej boli mnie strata na prawej wskazówce - miałam ładną, zaokrągloną linię uśmiechu jak U, a teraz mam V... Wydaje mi się, że to zmywacz z Biedronki tak na nie działa - tydzień temu zmywałam Inglotem teściowej i tunel został, zdążyłam zrobić co trzeba i nie były takie suche. Mam resztkę tego zmywacza w swoich zbiorach, więc przy następnym zmywaniu bacznie zwrócę uwagę. Jeśli sytuacja będzie klarowna, to odstawiam na dobre Be Beauty...
mam tak samo

Abisans, polecam takie czekoladki :
http://callais-nails.blogspot.com/20...dowy-braz.html
i
http://zielone-serduszko.blogspot.co...-alike-22.html
ten drugi ciężko dostać, może gdzieś na necie jest, ale jest piękny i tani (ok. 10-13 zł)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:29   #4499
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

O, Boże, Borze, Bosze, jaka ta czekoladka od Sensique cudna, takiej szukam właśnie. *.*
Tylko, że ona jest ze starej serii, a jak teraz patrzyłam na stronie to w nowej serii tego koloru nie ma.
Jak jest tu jakaś dobra duszyczka, która będzie odwiedzała Naturę, to może dla mnie sprawdzić czy ta czekoladka jest w szafie Sensique. Ewentualnie polecić kolor identyczny/ciemniejszy, który znajdę w Rossmannie albo Naturze.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:36   #4500
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Ci służy Warto ją wypróbować, w końcu keratyna to główny budulec paznokci, a sama odżywka nie jest droga

Też mam taką samą mieszankę, ciekawe, czy proporcje się różnią Mam ją u TŻeta i oprócz paznokci namaszczam nią ciałko - z tym lnianym genialnie nawilża, przez całą dobę mam potem milutką i gładką skórę
http://www.sensique.pl/produkty/4/29 o tej mowa? :P

Ja mam ładną czekoladkę Milke od Miss Sporty :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.