Maniaczki ścinania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 11:20   #1
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible

Maniaczki ścinania


Zakładam wątek dla wszystkich maniaczek ścinania,bo dziewczyny stąd: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205216 burzyły się, że im motywację psujemy. :P

Tak więc, zapraszam wszystkie dziewczyny, które lubią często bywać u fryzjera albo same chwytają za nożyczki. Wklejajcie swoje fotki w krótkich fryzurkach, mozecie też fotki samych fryzurek, na pewno maniaczkom się przydadzą. Dlaczego lubicie krótkie włosy, czy jeszcze Wam się nie znudziło i co Wasi znajomi mówią na ciągłezmiany..?
Słowem, wszystko dla tych, co nie mogą żyć z długimi włosami.

Zapraszam!
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:58   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Maniaczki ścinania

podlaczam sie nie lubie miec dlugich wlosow bo sa dla mnie meczace a moze poprostu nie moge bo szybko mi sie koncowki niszcza? sama nie wiem ale czesto chodze do fryzjera zmieniam kolory, sama sie obcinam, podobaja mi sie dlugie wlosy ale u siebie osobiscie wole krotsze, takie do ramion
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:51   #3
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maniaczki ścinania

No właśnie, ja rozważam obcięcie,choć ostatnio skracałam 2 sierpnia. :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 08:20   #4
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Maniaczki ścinania

hehe moge sie podpiac mimo ze nie lubie krótkich mam manie podcinania ciagle sobie zwykljmyi nozyczkami:P i wlasnie rozwazam zrbienie sobie znów grzywki chcoiaz strasznie mi dokuczala rok temu to znow mam mega ochote na nią:P chrr;')
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:03   #5
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maniaczki ścinania

Ja świeżo byłam u fryzjera. Wytrzymałam miesiąc i kilka dni.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:06   #6
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Maniaczki ścinania

Ja bylam jakis miesiac temu i mnie juz strasznie nosi od kilku dni. Ale kurcze czekam az mi chociaz jeszcze 1cm podrosna, bo chce znowu odrobine inaczej sciac. Oj ciezko, ciezko..
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 23:01   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Maniaczki ścinania

Lubie krótkie włosy bo:
1) Szybciej mi się je myje, spłukuje, suszy
2) Szybciej i łatwiej jest mi je ułożyć
3) Młodziej w nich wyglądam
4) Zawsze są ładnie ułożone, a z dłuższymi bywało różnie
5) Moje włosy to sianko, które jest nawet dosyć grube u nasady, ale im dłuższe mam włosy, tym cieńsze się robią (takie piórka), więc dłuższe włosy nie dodają mi uroku, a sprawiają wiele problemów z układaniem
6) Krótkie włosy gdzieś na poduszce czy podłodze jakoś mogę znieść, bo słabo je widać, ale długie włosy, które wypadły z głowy i gdzieś się walają po domu - brrr, nie cierpię tego

Długość włosów znośna dla mnie to od damskiego jeża (mega krótkie ale bez widocznej skóry głowy) do (maksymalnie) długości do linii brody (zamierzam część włosów na taką długość zapuścić, a częściowo mieć je krótkie). Eksperymenty z zapuszczaniem włosów kończą się maksymalnym wk... wkurzeniem, złapaniem za nożyczki/golarkę/wparowaniem do fryzjerki i ścięciem się na bardzo krótko.

A najchętniej nosiłabym się na prawie łyso (maksi jeż jak u tego gościa z Prison Break, Michaela Scofielda) ale ludzie za bardzo się gapią a niektórzy się chyba boją. Nie w Polsce, niestety .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 09:09   #8
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Maniaczki ścinania

witam
i ja sie podpinam
nie lubie nosic dluggich wlosów moze to uraz z dziecinstwa zawsz emialam wlosy za pas lub do pasa, w wieku podstawówkowym scianlam je na krtóko na chlopaka lub na boba potem zapuszczalam do ramion by znow sciac i tak w kolo . teraz wlosy mam do rmaion no i znow szukam jakies fajnej fryzurki, moj TZ tez lubi mnie w krótszej "wersji". pozatym wychodze z zaloznienia ze wlosy nie trawa w zime tez rosna
nie tylko z dlugoscia wlosów ale rózniez z kolorem eksperymentuje, czasem mam blond popielaty pozniej czerwien, czern, braz i znow blond i tak w kolo
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:24   #9
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Maniaczki ścinania

Mam dlugie wlosy bo za lopatki, ciezkie, grube, puszace sie... i trafia mnie bo wygladam jak wieczna nastolatka, zwykle slysze, ze mam ok 8 do 10 la tmniej niz w rzeczywistoci!!!! Choc bylam u fryca rowno miesiac temu to korci mnie by znow isc i cos radykalnie zmienic. Nawet w kite nie zwiaze bo po kilku godzinach glowa mnie boli.... :/
Podobaja mi sie wszelkie boby, fryzura keiry knightley w reklamie dla Coco... Swietnie wyglada choc chudaaaaaa jest ale to inna bajka...
http://vanityblog.hanskainz.com/wp-c...-chanelad2.jpg
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:20   #10
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Maniaczki ścinania

KUrcze, chba to wlasciwy watek, zeby sie pochwalic, ze wczoraj wieczorkiem spontanicznie chwycilam z a nozyczki i zrobilam sobie b.ladna grzywke na skos, ale taka zaszesywane na bok. NOrmalnie dawno nie bylam tak zadowolona z grzywki Musze sie jeszcze zaopatrzyc w profesjonalne nozczki i juz zawsze bede sama scinac, przynajmniej grzywke
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:52   #11
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maniaczki ścinania

Rozmarynku, chwyć za aparat i pokaż nam swoje dzieło! Zazdroszczę odwagi, że potrafisz tak sama sobie obciać włosy!

Emu, odwagi! Przecież włosy odrastają, a po co masz się męczyć... A fryzurka, faktycznie, fajniutka.

Ja osobiście najbardziej lubię włosy półdługie (od linii brody do ramion), ale nawet wtedy, kiedy takie miałam, korciło mnie, zeby pójść do fryzjera i uciąć COKOLWIEK. Po dwóch miesiącach meczarni, bicia się ze sobą i cieniowania włosów skończyło się na ścięciu na krótko. :P

Edytowane przez invissible
Czas edycji: 2007-09-25 o 14:16
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 10:56   #12
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Maniaczki ścinania

ja niedawno sicelam,... po prostu jechałam tramwajem i nagle sie mysl zrodziła w głowie ....i podjechałam prosto pod fryzjera, ciach i po wszystkim!
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:10   #13
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Maniaczki ścinania

no ja mam dl;ugie i krecone- falowane..i tez mnie korci lubie zmiany no ale..moj Tz wbija mi do glowy ze kocha moje dlugie wlosy, wiem ze dodaja uroku ale ile z nimi roboty to tylko ja wiem..ostatnio zlapalam za nozyczki i pocieniowalam sobie gorna warstwe juz nie wpomne ze przycudowalam grzywke na skos zawsze sama je maltretuje roznie bywalo ale ogolnie jestem na ta..chcialabym zachowac ich dlugosc ale zmienic forme ..np gorne warstwy miec do ramion w jakims karmelkowym odcieniu a dol orzechowy ehh
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:48   #14
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maniaczki ścinania

No z takimi falowanymi to przesrane. Naprawdę roboty od cholery. Dlatego wolę jak są krótkie... :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:30   #15
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Maniaczki ścinania

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
No z takimi falowanymi to przesrane. Naprawdę roboty od cholery. Dlatego wolę jak są krótkie... :P
boje sie , ze jak beda krótkie to juz w ogole bedzie ze mnie szczotka do butelek
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:35   #16
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Maniaczki ścinania

Niekoniecznie ja miałam krótkie a mam bardzo kręcone kiedyś też co i raz ścinałam włosy, a to tak , a to inaczej , bo wbrew pozorom włosy krecone też da rade jakoś ciekawie obciąć ,ale od czasów kiedy jedna fryzjerka machęła mnie na chłopaka , to już nie poszłam do fryzjera i nawet mnie nie kusi ale kiedyś to co i raz to inny fryz miałam
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:49   #17
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Maniaczki ścinania

Też jestem zwolenniczką krótkich włosów.Wielokrotnie próbowałam je nieco zpuścić, ale zawsze rezygnowałam.Najgorszy jest etap przejsciowy. Aktualnie nie ścinałam włosów od 2 miesięcy,ale w piątek wybieram sie do fryzjera, ponieważ mam już dość smutnej, przywierajacej do głowy fryzury. Tylko czy będę zadowolona?
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:36   #18
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Maniaczki ścinania

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Rozmarynku, chwyć za aparat i pokaż nam swoje dzieło! Zazdroszczę odwagi, że potrafisz tak sama sobie obciać włosy!
ba,chciałabym..... ale nie mam cyfraka u siebie Odwaga? sama sie sobie dziwie, ale to bylo takie spontaniczne Dzis pozycze od kolezanki nozyczki do degażowania to sobie jeszce troszke posrzepie
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 17:03   #19
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Maniaczki ścinania

Oj dziewczyny kusicie mnie ... Kiedys nosiłam długie włosy, teraz mnie do szału doprowadzają. I ścinam - zapuszczam - ścinam - zapuszczam... Aktualnie mam do połowy szyi i już widzę, jak smętnie przylegają do czachy.... Poza tym przy krótkich można naprawde poszleć z kolorami... Tęsknie za nimi . Ale rodzina to mi chyba walizki wystawi ...
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 21:12   #20
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Maniaczki ścinania

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
ba,chciałabym..... ale nie mam cyfraka u siebie Odwaga? sama sie sobie dziwie, ale to bylo takie spontaniczne Dzis pozycze od kolezanki nozyczki do degażowania to sobie jeszce troszke posrzepie

Jakbyś miała kiedyś jakieś zdjęcie, to wrzuć, chętnie obejrzę twój talent fryzjerski.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 18:51   #21
andziasul
Raczkowanie
 
Avatar andziasul
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 53
Dot.: Maniaczki ścinania

witajcie
jestemposiadaczka krotkich wlosow od 10 lat, chcialabym zapuscic ale nie potrafie wytrwac i co 1-2 mce odwiedzam fryzjera, ogolnie rzecz biorac to lubie krotkie wlosy ze wzgledu nawygode i to ze moge je farbowac a jak mi sie kolor nie podoba to je scinam...
andziasul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 22:05   #22
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Maniaczki ścinania

EJ, ale czemu maniaczki ścinania muszą mieć koniecznie krótkie fryzurki?
otóż ja jestem żywym dowodem na to, że nawet lubiąc przesiadywac godzinami u fryzjerki można mieć długie włosy


zawsze przeciez mozna pojsc do fryzjerki i powiedzieć ' Niech pani zetnie 1 cm' humor od razu lepszy
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.