Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-03, 11:13   #3511
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

Ja kupiłam polecany bronzer z PhF i no ok jest. Ale dziś go używałam i porównywanie go do wysokiej półki to jak merca do malucha, zarówno w kwestii koloru, jak i rozcierania.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A wiesz co, ostatnio go uzylam i jakos pomaranczowo wygladal na mojej cerze takze ulubiencem na pewno nie zostanie. No i ja jednak lubie jednak mocny ten bronzer, a ten z PH jakis taki malo widoczny
Macie ten odcień Bronzer bez dopisków? PF fajny jest pod tym względem, że się go bardzo łatwo używa, bo np. z takim MJ już muszę uważniej nakładać, żeby się gdzieś mocniej nie przykleił. Ale wiadomo nie wszystko dla wszystkich Mam różne bronzery i w zależności jak bardzo mi się spieszy to po taki sięgam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Widzialyscie nowa Norvine?
Ładna jest dla zielonookich szczególnie

Ja jestem ciekawa czy Valentino makeup wejdzie do Polski


[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88739649]A masz już jakieś inne Norviny? Jak patrzę na tę nową i stare, to serio ledwo to odróżniam
Co do ABH to tak ogólnie dziwi mnie, że nie przywrócili rozświetlacza Amrezy, to chyba był jeden z największych bestsellerów.[/QUOTE]

Przez jakiś czas był drugi rzut dostępny. Pamiętam że byłam ostatnią osobą, która kupiła stacjo w drugim rzucie, bo było parę sztuk i sprzedały się w klika minut od otwarcia sklepu Miał być limitowany, trochę by to nie było fair dla osób, które kupiły z tą myślą jakby potem go wciągnęli do stałej sprzedaży, chociaż i tak często robią, a to jednak drażni ludzi. Chwyt na "to będzie limitowane" jednak bardzo działa na sprzedaż

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Ja tak miałam z zimnym brązerem z Nyx (Taupe chyba się nazywał). Niby odcień dla mnie idealny, a wyglądałam w nim jak brudna .
Na szczęście z Nubian Desert mam inaczej .



To ja tak czasami wyglądam, bo róż lubię mieć zawsze odpowiednio widoczny .
Na YouTube czasem są filmiki jak nie powinien wyglądać makijaż, gdzie prawa strona jest okej, a na lewej są pokazane błędy i jeśli chodzi o intensywność różu, to jestem doskonałym przykładem tej lewej strony
Taka ciekawostka że ten bronzer Nyx to tak naprawdę u nich to odcień różu.

Ja ostatnio z rana sobie przesadziłam z różem, z myślą "aaa w ciągu dnia zblednie", a tu wróciłam do domu a on dalej o tej intensywności. Wyjątkowo mi się wszystko utrzymało, sama byłam zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja juz kolo tego podkladu chodzilam i chodzilam i ten odcien wydawal sie chyba najbardziej zolty, nawet pozniej po zakupie swatche sprawdzilam i na nich tez wydaje sie neutralny ale w strone zoltego ale niestety na mnie jest rozowy wiec to absolutnie nie Twoja wina ! . Kolor to sprawa indywidualna wiadomo, formuly nie ocenie bo nie nakladalam go na cala twarz. Widzialam zainteresowanie nim w watku wiec wolalam uprzedzic, ze trzeba uwazac na kolory .
No ja juz z 3 podkladami wrocilam z Hebe, plus wzielam rozswietlacz plynny Pieczonki bo zastyga i odebralam 2 paczki z sephory, a i filtr taniutki i polecany dokupilam takze ten, zrekompensowane .
Jaki filtr?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te makijaże są przesadzone i to co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze to mają być niby "artystyczne", a po drugie coś musi być widać na tych filmikach. Mój codzienny (czy nawet wieczorowy makijaż) na zdjęciach wygląda bardzo delikatnie. I nie dla mnie papuzie oko
To na pewno, kamera zjada bardzo kolory i intensywność Jak sobie czasem cyknę fotę to na żywo z bliska już ciut za dużo, a na foto tego nie widać.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88740496]Moim jedynym makijażowym guru jest Hindash Uwielbiam jego makijaże, bo wydają się być lekkie i nieprzerysowane. I zawsze ma piękne modelki
Oglądałam na YT ten film https://www.youtube.com/watch?v=KNbwC4i3i4E i o ile makijaż uważam za naprawdę ładny... to serio trzeba dawać tyle podkładu i korektora (od 9:48)? Nie rozumiem po co.
Za polskim youtuberkami nie przepadam, bo zawsze to jest to samo ("cześć kochani, przychodzę do Was z recenzją nowych kosmetyków Bell dla Biedronki..." ).[/QUOTE]

W sumie makijaż wykonany precyzyjnie, tylko fakt bardziej do sesji zdjęciowej nie na codzienny użytek.

Hitem to są dla te krótkie tutoriale z insta, gdzie wszystkiego pokazują że dużo dają, zaczynając od zmywania po pielęgnację na makijażu kończąc. Wszystko się leje strumieniami, tego się nie da jeden do jeden odtworzyć, a nawet nie powinno
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 12:06   #3512
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Doleciał (wczoraj wieczorem) mój róż od Pat - Nymphette. Cały i zdrowy.
Jest bardzo fajny, kolor porównałabym do Orgasm Narsa.
Załączam fotki dla ciekawych (jest mniej brzoskwiniowy niż na zdjęciach, ma złote mikrodrobinki i one chyba tak ocieplają kolor na zdjęciu).

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-06-03 o 12:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 13:50   #3513
ElllMadriga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Zamówiła któraś z Was tego boxa na dzień dziecka do zakupów powyżej 500? Akurat miałam w koszyku podkład i puder więc kliknęłam i jestem ciekawa co tam będzie dodałam też krem z Belif ten nawilżający, zmniejszający pory, miała może któraś?
ElllMadriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 14:04   #3514
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jaki filtr?

Sun Ozon Kids 50tka .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 18:01   #3515
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88741888]Doleciał (wczoraj wieczorem) mój róż od Pat - Nymphette. Cały i zdrowy.
Jest bardzo fajny, kolor porównałabym do Orgasm Narsa.
Załączam fotki dla ciekawych (jest mniej brzoskwiniowy niż na zdjęciach, ma złote mikrodrobinki i one chyba tak ocieplają kolor na zdjęciu).[/QUOTE]

Piękny kolor
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 19:17   #3516
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Macie ten odcień Bronzer bez dopisków? PF fajny jest pod tym względem, że się go bardzo łatwo używa, bo np. z takim MJ już muszę uważniej nakładać, żeby się gdzieś mocniej nie przykleił. Ale wiadomo nie wszystko dla wszystkich Mam różne bronzery i w zależności jak bardzo mi się spieszy to po taki sięgam



Ładna jest dla zielonookich szczególnie

Ja jestem ciekawa czy Valentino makeup wejdzie do Polski




Przez jakiś czas był drugi rzut dostępny. Pamiętam że byłam ostatnią osobą, która kupiła stacjo w drugim rzucie, bo było parę sztuk i sprzedały się w klika minut od otwarcia sklepu Miał być limitowany, trochę by to nie było fair dla osób, które kupiły z tą myślą jakby potem go wciągnęli do stałej sprzedaży, chociaż i tak często robią, a to jednak drażni ludzi. Chwyt na "to będzie limitowane" jednak bardzo działa na sprzedaż



Taka ciekawostka że ten bronzer Nyx to tak naprawdę u nich to odcień różu.

Ja ostatnio z rana sobie przesadziłam z różem, z myślą "aaa w ciągu dnia zblednie", a tu wróciłam do domu a on dalej o tej intensywności. Wyjątkowo mi się wszystko utrzymało, sama byłam zdziwiona.



Jaki filtr?



To na pewno, kamera zjada bardzo kolory i intensywność Jak sobie czasem cyknę fotę to na żywo z bliska już ciut za dużo, a na foto tego nie widać.



W sumie makijaż wykonany precyzyjnie, tylko fakt bardziej do sesji zdjęciowej nie na codzienny użytek.

Hitem to są dla te krótkie tutoriale z insta, gdzie wszystkiego pokazują że dużo dają, zaczynając od zmywania po pielęgnację na makijażu kończąc. Wszystko się leje strumieniami, tego się nie da jeden do jeden odtworzyć, a nawet nie powinno
Tak, to chyba najbardziej uniwersalny odcień.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 07:59   #3517
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny,
miałam zapisane rekomendacje i zgubiłam kartkę
Możecie przypomnieć polecane konturówki/szminki/kredki z rosska? PLS PLS
Dziekuję
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-04, 09:36   #3518
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, to chyba najbardziej uniwersalny odcień.

Skłamałam- mam light bronzer
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 12:15   #3519
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
miałam zapisane rekomendacje i zgubiłam kartkę
Możecie przypomnieć polecane konturówki/szminki/kredki z rosska? PLS PLS
Dziekuję
Musisz chyba przejrzeć po prostu ostatnie strony?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 12:27   #3520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Musisz chyba przejrzeć po prostu ostatnie strony?
No tez tak myślę, przeciez posty nie zginely
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 12:40   #3521
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Musisz chyba przejrzeć po prostu ostatnie strony?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tez tak myślę, przeciez posty nie zginely

Pewnie Aga stała w sklepie przed półką Ja niestety nie pomogę, bo nie wiem, co było polecane, tylko bronzery przyuważyłam.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-04, 13:58   #3522
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Skłamałam- mam light bronzer
A widzisz ten kolor jest dla mnie taki se, najlepszym odcieniem jest wg mnie bronzer I ja mam go jeszcze w tym starym opakowaniu, teraz to opakowanie inne jest. Mam nadzieję, że nie pokopali nic w kolorach i formule, chociaż i tak nie prędko go skończę Chociaż mam bronzer z limitki P2 i juz sporo denka widać Powolutku się coś zużywa.

Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 14:44   #3523
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A widzisz ten kolor jest dla mnie taki se, najlepszym odcieniem jest wg mnie bronzer I ja mam go jeszcze w tym starym opakowaniu, teraz to opakowanie inne jest. Mam nadzieję, że nie pokopali nic w kolorach i formule, chociaż i tak nie prędko go skończę Chociaż mam bronzer z limitki P2 i juz sporo denka widać Powolutku się coś zużywa.


Na tym foto faktycznie ten odcień bronzer wygląda na taki najbardziej zacny, ale ja się w sklepie kierowałam naocznie swoim gustem W każdym razie to nie o odcień mi chodzi, bo ten light mi pasuje, ale jednak o jego formułę, która mnie nie urzeka. Pod względem trwałości wolę już nawet L'oreala.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:27   #3524
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Taka ciekawostka że ten bronzer Nyx to tak naprawdę u nich to odcień różu.
Po Twoim poście przypominałam sobie, że to faktycznie był róż, choć w czasie, w którym go kupowałam, internety wychwalały go jako chłodny brązer, a w zasadzie produkt do konturowania.
Tak czy inaczej jego odcień zostawiał mi brudną plamę na twarzy, a takiej nie chciałabym mieć w żadnym miejscu .

Cytat:
Napisane przez ElllMadriga Pokaż wiadomość
Zamówiła któraś z Was tego boxa na dzień dziecka do zakupów powyżej 500? Akurat miałam w koszyku podkład i puder więc kliknęłam i jestem ciekawa co tam będzie dodałam też krem z Belif ten nawilżający, zmniejszający pory, miała może któraś?
Zastanawiałam się, jakie to skarby popakowali do tego boxa, że taki wysoki próg obowiązywał, ale żadnej informacji na temat zawartości nie znalazłam.
Daj znać, jakie tam cuda dostałaś .
Z Belif miałam dotąd tylko jakieś próbki, ale nawet nie zauważyłam, że jest jakiś krem dedykowany zmniejszaniu porów.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:10   #3525
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po Twoim poście przypominałam sobie, że to faktycznie był róż, choć w czasie, w którym go kupowałam, internety wychwalały go jako chłodny brązer, a w zasadzie produkt do konturowania.
Tak czy inaczej jego odcień zostawiał mi brudną plamę na twarzy, a takiej nie chciałabym mieć w żadnym miejscu .


Zastanawiałam się, jakie to skarby popakowali do tego boxa, że taki wysoki próg obowiązywał, ale żadnej informacji na temat zawartości nie znalazłam.
Daj znać, jakie tam cuda dostałaś .
Z Belif miałam dotąd tylko jakieś próbki, ale nawet nie zauważyłam, że jest jakiś krem dedykowany zmniejszaniu porów.
Ja mam gdzieś info- były to głównie próbki zapachów, kilka mini, nic szałowego...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 16:39   #3526
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam gdzieś info- były to głównie próbki zapachów, kilka mini, nic szałowego...
Oni już powariowali z tymi progami. Przy takim, jak był teraz, to powinni wrzucić coś z pełnowartościowych produktów, jak to czasem bywa na Cult.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 18:07   #3527
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oni już powariowali z tymi progami. Przy takim, jak był teraz, to powinni wrzucić coś z pełnowartościowych produktów, jak to czasem bywa na Cult.
No nawet dziś patrzyłam bodajże na FU i tam za zakupy w podobnej kwocie jest porządny zestaw kilku mini produktów i tak sobie pomyślałam o tej naszej nędznej Sephorze...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 18:21   #3528
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No nawet dziś patrzyłam bodajże na FU i tam za zakupy w podobnej kwocie jest porządny zestaw kilku mini produktów i tak sobie pomyślałam o tej naszej nędznej Sephorze...
Widać dla polskiej Sephory jesteśmy nędznymi klientami
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 19:12   #3529
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widać dla polskiej Sephory jesteśmy nędznymi klientami
Muszę podpatrzeć, czy w hamerykańskiej jest lepiej.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 10:18   #3530
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Musisz chyba przejrzeć po prostu ostatnie strony?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tez tak myślę, przeciez posty nie zginely
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pewnie Aga stała w sklepie przed półką Ja niestety nie pomogę, bo nie wiem, co było polecane, tylko bronzery przyuważyłam.
Parkowałam pod centrum handlowym
Bez listy poszło mi słabo ale odkryłam ciekawe szminki matowe wibo (na promce po 8zł) i upolowałam Euphorie za 79zł

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Muszę podpatrzeć, czy w hamerykańskiej jest lepiej.
w hamerykańskiej nie dają próbek przy zakupach (stacjonarnie) - chyba że się wyraźnie upomnisz, ale za zakupy dostajesz punkty które można wymieniać na bon gotówkowy na zakupy albo mini produkty - bardzo fajna opcja i dużo rzeczy do wyboru.
No i u nich boxy za 35usd zakupy...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 10:25   #3531
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziękuję




Parkowałam pod centrum handlowym
Bez listy poszło mi słabo ale odkryłam ciekawe szminki matowe wibo (na promce po 8zł) i upolowałam Euphorie za 79zł

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



w hamerykańskiej nie dają próbek przy zakupach (stacjonarnie) - chyba że się wyraźnie upomnisz, ale za zakupy dostajesz punkty które można wymieniać na bon gotówkowy na zakupy albo mini produkty - bardzo fajna opcja i dużo rzeczy do wyboru.
No i u nich boxy za 35usd zakupy...



Coooo? Za ile???
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:21   #3532
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Coooo? Za ile???
I co jakiś czas akcje "wydaj 50us a dostaniesz voucher na kolejne zakupy 10usd"
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 13:20   #3533
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziękuję

w hamerykańskiej nie dają próbek przy zakupach (stacjonarnie) - chyba że się wyraźnie upomnisz, ale za zakupy dostajesz punkty które można wymieniać na bon gotówkowy na zakupy albo mini produkty - bardzo fajna opcja i dużo rzeczy do wyboru.
No i u nich boxy za 35usd zakupy...
i taką opcję to ja rozumiem!
co mi po tych sephorowych próbkach jak 90% jakie otrzymuje lądują w smieciach? Po co mi setny raz próbka perfum ( które każdy zna na pamięć) czy kremu którego nie chcę i nie zamierzam testować
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 05:44   #3534
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

W sumie ja wolę poprosić o zrobienie próbek rzeczy, które mnie interesują. Ostatnio byłam na bardzo miłych zakupach w Sephorze w czasie których nie kupiłam nic a dostałam masę próbek. Wczoraj w tym samym miejscu odebrałam zamówienia onlajn, zrobiłam zakupy za dwie stówy i dostałam dwie próbki
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 20:38   #3535
ElllMadriga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Spieszę z informacją że Sephora przeszła samą siebie z tym boxem 😂 otóż ta super niespodzianka to mini tusz fenty, 10 ml balsamu rituals, 4 mini perfumy damskie, 2 mini męskie i 12 próbek... Szał poprostu.
ElllMadriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 12:36   #3536
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ElllMadriga Pokaż wiadomość
Spieszę z informacją że Sephora przeszła samą siebie z tym boxem 😂 otóż ta super niespodzianka to mini tusz fenty, 10 ml balsamu rituals, 4 mini perfumy damskie, 2 mini męskie i 12 próbek... Szał poprostu.
I to jest ten box za zakupy za minimum 500 zł?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 15:46   #3537
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Robilam zakupy na sephorze w weekend i do zamowienia od 329 zl chyba jakas niespodzianke dokladali i u mnie byl to box z 7 miniaturami pielegnacyjnymi takze jestem zadowolona.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 16:13   #3538
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ElllMadriga Pokaż wiadomość
Spieszę z informacją że Sephora przeszła samą siebie z tym boxem otóż ta super niespodzianka to mini tusz fenty, 10 ml balsamu rituals, 4 mini perfumy damskie, 2 mini męskie i 12 próbek... Szał poprostu.
O matko Przy takiej kwocie mogli naprawdę się postarać. A tak do dużych zamówień zniechęcają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 12:05   #3539
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

https://www.douglas.pl/pl/cp/prezent...ent-do-zakupow


Wiecie może co dają z Lancome w tej promocji?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 12:57   #3540
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Podłączam się pod pytanie, bo się szykuję do zakupów
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.