Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 19:32   #31
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

a mnie się jakoś dzisiaj nie chce cwiczyc...może sobie odpuszcze- zwłaszcza, ze mialam dzisiaj dłuuuugi spacer pod gorke- chyba można to zaliczyc jako gimnastykę. Moze jeszcze tylko troche brzuszków zrobie i juz
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:08   #32
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

a ja się pochwalę, że mój dzień był dzisiaj bardzo aktywny ... Zaliczone: 8min ABS, 8min legs, callanetics i hulania 10 min ... Żeby mi się tak zawsze chciało jak dzisiaj ..... Do roboty lenie !!
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:10   #33
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

ja dzisiaj zjadłam z 5 pomidorów? zupę pomidorową haha.. jakos tak pomidorowo :P 2 brzoskwinki, paprykę jeszcze , a i tak dwie łyżki takiej pasty jajecznej (chyba nie powinnam, bo ona chyba ma trochę majonezu ) kawę wypiłam, no i wodę i herbatę :P i 3 gumy do żucia!! (właśnie, jak to z tą gumą jest? można żuc?)[/quote]

Gumę można, jak bez cukru proponuje herbatki zielona i czerwona Ta pasta jajeczna... troszkę nie zbyt dobry pomysł. Ale tak w ogole to co było na śniadanie?? Bo to co tu pisze to wychodzi bardzo mało... za mało. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:18   #34
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
ja tez sie z checia przylacze .. jesli oczywiscie moge ?? ... W sumie odchudzanie zaczełam juz pare dni temu, ale jakos nie bardzo mi wychodzilo ... musze nabrac wiekszej motywacji na cwiczenia
Jasne ze możesz i witamy Cie serdecznie . Hmm... zmotywujemy do ćwiczeń... bo DIETA + RUCH I ĆWICZENIA czynią cuda . 3mamy kciuki ze tym razem sie uda . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:21   #35
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 43
Talking Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zjadłam z 5 pomidorów? zupę pomidorową haha.. jakos tak pomidorowo :P 2 brzoskwinki, paprykę jeszcze , a i tak dwie łyżki takiej pasty jajecznej (chyba nie powinnam, bo ona chyba ma trochę majonezu ) kawę wypiłam, no i wodę i herbatę :P i 3 gumy do żucia!! (właśnie, jak to z tą gumą jest? można żuc?)
Gumę można, jak bez cukru proponuje herbatki zielona i czerwona Ta pasta jajeczna... troszkę nie zbyt dobry pomysł. Ale tak w ogole to co było na śniadanie?? Bo to co tu pisze to wychodzi bardzo mało... za mało. Pozdrawiam[/QUOTE]

guma bez cukru... no do tamtego doszlo jeszcze dwie brzoskwinie i to wszystko wlasnie na sniadanie.. hm.. kawa byla :P a pozniej pomirory dwa.. wiem, ze to troche malo.. ale ja nie potrafie innaczej. albo jem duzo albo malo, nie wiem, racjonalnie nie potrafie sie odzywiac.. ale dzisiaj czuje sie dobrze gdyby nie ta pasta to w ogole bosko by bylo no ale...
trochę poćwiczyłam i w ogóle nie bylo zle..
DOBRANOC i do jutra!
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znikała gdzieś nasza złość i rozdrażnienie'
ewqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:21   #36
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ♥vena♥ Pokaż wiadomość
PUSIAK89 moje słoneczko najukochańsze,moje guru!!! o tak przykład z mojej imienniczki trza brać i kropka
Buziaczki dla Ciebie

A więc moje kochane odchudzinki 1.10 ta data,dla każdej z Nas oznacza KONIEC z nawykami pt."duzio jedzonka" bo będę po palcach bić (a moje guru mi pomoże! ) wiem,że to będzie bardzo ciężkie...ale przecież mamy Siebie a ja napewno nie odmówie,jeśli będę musiała wesprzeć to,to zrobie! postaram się jak najszybciej zamieścić dla Was cały plan i motywacje
Paulinko Ja Cię tez wspierać będe a Ty też wspieraj dziewczyny i dawaj dobry przykład . Już pisałam, jako mamuśka tego wątku (ja jako patronka i Twoja prawa ręka ) musisz dziewczynom pokazać ze nie wolno grzeszyć, przestrzegać dietki ale dietkować mądrze, no i ruszać sie, ćwiczyć i spalać tłuszczyk . 3mam za Ciebie kciuki P.S. Chcesz tu zamieścić mój plan który jest dla Ciebie ?? Jak tak to spoko . Mam nadzieje ze sie będziesz wywiązywać jak najlepiej z tego . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:26   #37
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Sunniva Pokaż wiadomość
Ja tez niestety musze zrezygnowac z gum do żucia bo mam aparat, ale myśle że to dobry pomysł choć z drugiej strony mięta pobudza apetyt. Ja zamiast gum pije herbatki, to już takie moje uzaleznienie. Dobrym sposobem jest także mycie zębów, jak umyjesz to potem szkoda od razu żucić sie na jedzenie.
Świeta racja . Widzę że Ty też tu sie udzielasz . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 21:30   #38
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
dokładnie... jak się ma zaplanowany czas do ostatniej minuty to nie ma czasu na jedzenie dzisiaj jestem zadowolona teraz jeszcze trochę poćwiczę i dzień można zaliczyć do nienajgorszych
Racja . Najlepiej jak sie nudzisz to wziąć i poćwiczyć . Poruszać sie, pójść na dwór, ruch, ruch, ruch . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:33   #39
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
a ja się pochwalę, że mój dzień był dzisiaj bardzo aktywny ... Zaliczone: 8min ABS, 8min legs, callanetics i hulania 10 min ... Żeby mi się tak zawsze chciało jak dzisiaj ..... Do roboty lenie !!
Można by było najpierw legs, potem ABS, i dodać skakankę po tym a hula hop wiecej kręcić . Aha... i rozgrzewka przed tym wszystkim . Ale ładnie, ładnie naprawde . Sorka za krytykę ale troszkę wiecej aerobów trzeba dodać i wydłuży sie czas i będzie lepszy efekt . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:40   #40
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
Gumę można, jak bez cukru proponuje herbatki zielona i czerwona Ta pasta jajeczna... troszkę nie zbyt dobry pomysł. Ale tak w ogole to co było na śniadanie?? Bo to co tu pisze to wychodzi bardzo mało... za mało. Pozdrawiam
guma bez cukru... no do tamtego doszlo jeszcze dwie brzoskwinie i to wszystko wlasnie na sniadanie.. hm.. kawa byla :P a pozniej pomirory dwa.. wiem, ze to troche malo.. ale ja nie potrafie innaczej. albo jem duzo albo malo, nie wiem, racjonalnie nie potrafie sie odzywiac.. ale dzisiaj czuje sie dobrze gdyby nie ta pasta to w ogole bosko by bylo no ale...
trochę poćwiczyłam i w ogóle nie bylo zle..
DOBRANOC i do jutra![/quote]

Hmm... pomału sie przestaw na racjonalne jedzenie . Myśle ze zjeść śniadanie (chlebek ciemny z szynką drobiową i pomidor) to nie taka sztuka, a na kolacje zamiast tej pasty to serek wiejski albo kromka chleba ciemnego z tuńczykiem w sosie własnym . A ćwiczyć... za to ćwiczyć też starać sie nie mało. Powiem ze ważne jest nie tylko by ćwiczyć regularnie ale też i długo (tłuszcz spala sie po 20-30 minutach). Siłowe (różne na brzuszek, uda, pupe itp) i aeroby w 1 treningu . Dobranoc
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 22:23   #41
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
No i najlepiej mieć coś ciągle do roboty. W każdym razie tak jest u mnie- jak nie mam co robić, nudzę się itp. to ciągle podjadam...żeby zabić czas chyba
O tak skąd ja to znam, albo jak sie ucze to ciągle chodze do kuchni, oszukując samą siebie że jestem głodna i musze sobie przerwe zrobic. Albo jak jestem zla lub zestresowana pocieszam sie słodkościami. Trzeba z tym ewidentnie skończyć. Od jutra koniec ze słodyczm,i chyba że wy wyjątkowych sytuacjach mały odstęp nie zaszkodzi, raz na tydzien słodka nagroda.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 22:43   #42
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Sunniva Pokaż wiadomość
O tak skąd ja to znam, albo jak sie ucze to ciągle chodze do kuchni, oszukując samą siebie że jestem głodna i musze sobie przerwe zrobic. Albo jak jestem zla lub zestresowana pocieszam sie słodkościami. Trzeba z tym ewidentnie skończyć. Od jutra koniec ze słodyczm,i chyba że wy wyjątkowych sytuacjach mały odstęp nie zaszkodzi, raz na tydzien słodka nagroda.
Racja... popieram całkowicie . Ale ta słodka nagroda to naprawdę coś małego I najmniej tuczącego z pośród słodkości a dobrego . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 06:28   #43
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Dzień dobry.... Nie spóźniłam się ? Bo zaspałam.... Ja się przyłaczam Ale od dziś a nie od 1.10 Mniej jedzonka dużo ruchu... Zero słodyczy przynajmniej od teraz No no... plany ambitne mÓj cel to schudnąć 8-1okg jak się uda bo teraz mam 166 a waże 62 kg niby to niedużo ale nie podobam się sobie w tej wadze... Dobra ja kończe bo nie zdąże na lekcje Paaaa...
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 07:01   #44
♥vena♥
Raczkowanie
 
Avatar ♥vena♥
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 481
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Witamy,witamy
__________________
GORĄCE!!! POSZUKIWANIA SWETERKA Z
~H&M~

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509




♥vena♥ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 08:38   #45
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
No i najlepiej mieć coś ciągle do roboty. W każdym razie tak jest u mnie- jak nie mam co robić, nudzę się itp. to ciągle podjadam...

zgadzam sie w 10000%
ja jak tez mam duuuzo do roboty, gdzies isc cos zalatwic to nawet nie mysle o jedzeniu i nie czuje glodu a do tego spalam kcal
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:19   #46
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Można by było najpierw legs, potem ABS, i dodać skakankę po tym a hula hop wiecej kręcić . Aha... i rozgrzewka przed tym wszystkim . Ale ładnie, ładnie naprawde . Sorka za krytykę ale troszkę wiecej aerobów trzeba dodać i wydłuży sie czas i będzie lepszy efekt . Pozdrawiam
Dziękuję bardzo za dobre rady .. A mam pytanko czy jest jakaś różnica, bo napisałaś, że najpierw legs a dopiero po tym ABS ... ważna jest taka kolejność ? ...
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:01   #47
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Jakoś wczoraj zmobilizowałam się, żeby się trochę poruszać.Ale dziś nie da rady chyba- przyszłam padnięta z pracy- nic, tylko położyć się z nogami w górze. NO ale cały dzień w pracy dreptałam- też jest to jakiś ruch
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:09   #48
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 43
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

hej witam wszystkich

to moj dzisiejszy jadłospis, do skorygowania
sniadanko: płatki corn flakes z mlekiem 3,2 (wiem, ze powinno byc inne, ale nie mialam )
drugie śniadanko: 3 brzoskwinie
obiad: zupa warzywna
podwieczorek: brzoskwinia
kolacja: 1 szt chrupkiego pieczywa

w miedzyczasie woda..... guma do żucia....

no a teraz piję pyszną kawę 3w1 (właśnie... hm... mocno zakazana ta kawa 3w1? czy mogę pić? bo kocham )

no i spacer, w zasadzie marsz goszinny był dzisiaj.. a jak u Was?
czekam na relacje
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znikała gdzieś nasza złość i rozdrażnienie'
ewqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:39   #49
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
hej witam wszystkich

to moj dzisiejszy jadłospis, do skorygowania
sniadanko: płatki corn flakes z mlekiem 3,2 (wiem, ze powinno byc inne, ale nie mialam )
drugie śniadanko: 3 brzoskwinie
obiad: zupa warzywna
podwieczorek: brzoskwinia
kolacja: 1 szt chrupkiego pieczywa

w miedzyczasie woda..... guma do żucia....

no a teraz piję pyszną kawę 3w1 (właśnie... hm... mocno zakazana ta kawa 3w1? czy mogę pić? bo kocham )

no i spacer, w zasadzie marsz goszinny był dzisiaj.. a jak u Was?
czekam na relacje
Hej
Wg mnie mleko mogłobybyć trochę chudsze (chociaż2 %, jeśli nie lubisz chudszego), może zamiast płatków kukurydzianych albo razem(ach, ten błonnik ) trochę muesli. Ciekawa jestem ile na tych brzoskwiniach pociągniesz...to żart oczywiście, zwłaszcza że ja dziś jablkowa byłam
śniadanie jogurt (zwykle z muesli, ale dziś z braku był zwykły)
2 śniadanie- 2 jabłka
"przedobiad"- banan
obiado/kolacja- brązowy ryż, surówki i filet z kurczaka
no i wieczorkiem jeszcze jabłko
NO i niestety kawalątek ciasta (umierałam z głodu a ryż się gotował i gotował)
Nie jest najgorzej, ale zadowolona nie jestem (z tego ciasta). MOże jutro będzie lepiej? (ale mój chłop prosi, zebym mu szarlotkę upiekła- jak tu upiec i się nie skusić??...no cóż, trzeba będzie ćwiczyć silną wolę
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 19:43   #50
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja się trzymam póki co dzielnie !! .. dzisiaj znowu powtróka wczorajszych ćwiczeń .. jeszcze tylko sobie pohulam podczas oglądania " na wspólnej " i bedzie dobrze .. Tylko przyznam się miałam niezbyt dzietetyczny obiadek ziemniaczki pokrojone w plasterki z patelni + kurczak wrrr..
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:14   #51
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
J obiadek ziemniaczki pokrojone w plasterki z patelni + kurczak wrrr..
Fuj...jakie tłuste paskudztwo. Chociaż takie podsmażane ziemniaczki też uwielbiam...tyle tylko, że mój organizm się buntuje ostatnio przeciwko takiemu tłustemu żarełku

Jadłospis na jutro:
rano twarożek, potem jabłka, obiad gulasz (oczywiście dietetyczny) z indyka z mnóstwem warzyw, potem pewnie znowu jabłuszka a na kolację pewnie jakieś coś chrupkie pełnoziarniste.
No i ważne- nie jeść na noc

3majmy się dzielnie Kobitki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:05   #52
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Fuj...jakie tłuste paskudztwo. Chociaż takie podsmażane ziemniaczki też uwielbiam...tyle tylko, że mój organizm się buntuje ostatnio przeciwko takiemu tłustemu żarełku

Wiem, wiem zgrzeszyłam .. nie powinnam ... Ale taką miałam ochotę, ale wcale duzo nie zjadłam !! ... Jako usprawiedliwienie moge prtzyznać, że później solidnie spałałam, to co miałam na sumieniu .. mam nadzieję, że narazie nie będę miała już takich zachcianek a jak nie, to mnie mocno ... Do jutra dziewczyny i proszę nie grzeszyć, tak jak ja to dzisiaj zrobiłam
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:49   #53
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 43
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem zgrzeszyłam .. nie powinnam ... Ale taką miałam ochotę, ale wcale duzo nie zjadłam !! ... Jako usprawiedliwienie moge prtzyznać, że później solidnie spałałam, to co miałam na sumieniu .. mam nadzieję, że narazie nie będę miała już takich zachcianek a jak nie, to mnie mocno ... Do jutra dziewczyny i proszę nie grzeszyć, tak jak ja to dzisiaj zrobiłam
tak jest nie grzeszymy bo jak któraś zgrzeszy... too... dobrze nie bedzie zaraz nakrzyczymy tak wlasnie, krzycze na Ciebie niunia88 zeby mi sie to nie powtorzylo bo kara bedzie :P

a jezeli chodzi o brzoskwinie to kiedys sie skoncza

PS. co z ta moja kawa 3w1? moge taka pic?
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znikała gdzieś nasza złość i rozdrażnienie'
ewqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:53   #54
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez sweet.girl Pokaż wiadomość
Dzień dobry.... Nie spóźniłam się ? Bo zaspałam.... Ja się przyłaczam Ale od dziś a nie od 1.10 Mniej jedzonka dużo ruchu... Zero słodyczy przynajmniej od teraz No no... plany ambitne mÓj cel to schudnąć 8-1okg jak się uda bo teraz mam 166 a waże 62 kg niby to niedużo ale nie podobam się sobie w tej wadze... Dobra ja kończe bo nie zdąże na lekcje Paaaa...
Jasne że możesz Witaj . Jak będziesz mądrze dietę stosować i faktycznie ćwiczyć regularnie i długo to uda sie napewno . Tylko wytrwaj do końca . 3mamy kciuki . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:57   #55
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za dobre rady .. A mam pytanko czy jest jakaś różnica, bo napisałaś, że najpierw legs a dopiero po tym ABS ... ważna jest taka kolejność ? ...
Proszę bardzo Hmm.. tak napisałam bo ćwicząc ABS później to mija już trochę czasu i zaczyna sie tłuszczyk spalać... a że ćwiczonka na brzuszek tam są to myśle ze tak jest lepiej, a nóżki popracują też przy aerobach (skakanka) . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:02   #56
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
hej witam wszystkich

to moj dzisiejszy jadłospis, do skorygowania
sniadanko: płatki corn flakes z mlekiem 3,2 (wiem, ze powinno byc inne, ale nie mialam )
drugie śniadanko: 3 brzoskwinie
obiad: zupa warzywna
podwieczorek: brzoskwinia
kolacja: 1 szt chrupkiego pieczywa

w miedzyczasie woda..... guma do żucia....

no a teraz piję pyszną kawę 3w1 (właśnie... hm... mocno zakazana ta kawa 3w1? czy mogę pić? bo kocham )

no i spacer, w zasadzie marsz goszinny był dzisiaj.. a jak u Was?
czekam na relacje
Ta kawka to tak nie za bardzo . Przerzuć sie na herbatki Zielona, czerwona bez cukru . Trochę za dużo tych brzoskwini... bardziej urozmaić sobie a kolacja bardzo uboga... lepiej kromka ciemnego chleba i koniecznie jakieś BIAŁKO (bialy serek czy tuńczyk lub szynka drobiowa) . A do mleka to już wiesz... 0,5% lub 1,5% . Z tym spacerkiem bardzo ładnie, jeszcze można było ciutkę ciałko (brzuszek czy coś) pomęczyć bezpośrednio po nim . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:06   #57
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem zgrzeszyłam .. nie powinnam ... Ale taką miałam ochotę, ale wcale duzo nie zjadłam !! ... Jako usprawiedliwienie moge prtzyznać, że później solidnie spałałam, to co miałam na sumieniu .. mam nadzieję, że narazie nie będę miała już takich zachcianek a jak nie, to mnie mocno ... Do jutra dziewczyny i proszę nie grzeszyć, tak jak ja to dzisiaj zrobiłam
Będziemy bić i krzyczeć i co nie tylko jeśli będzie brak dyscypliny i leniuchowanie . Za ten obiadek to faktycznie po pupie damy . Ale jutro będzie lepiej, dietka ładnie trzymana i duuużo ruchu i ćwiczonka . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:34   #58
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Czesc Dziewczynki

Dolaczam sie do Was!!
Przed wakacjami mialam motwacje zeby zdrowo sie odzywiac, zeby cwiczyc. A po pobycie w irlandii...niestety przytylam i niestety na brzuchu

mam nadzieje ze dzieki Wam i Waszemu wsparciu uda mi sie od 1 pazdziernika powrocic do wczesniejszych nawykow, zdrowo sie odzywiac i cwiczyc

Pozdrawiam serdecznie
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:04   #59
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Hej
Wg mnie mleko mogłobybyć trochę chudsze (chociaż2 %, jeśli nie lubisz chudszego), może zamiast płatków kukurydzianych albo razem(ach, ten błonnik ) trochę muesli. Ciekawa jestem ile na tych brzoskwiniach pociągniesz...to żart oczywiście, zwłaszcza że ja dziś jablkowa byłam
śniadanie jogurt (zwykle z muesli, ale dziś z braku był zwykły)
2 śniadanie- 2 jabłka
"przedobiad"- banan
obiado/kolacja- brązowy ryż, surówki i filet z kurczaka
no i wieczorkiem jeszcze jabłko
NO i niestety kawalątek ciasta (umierałam z głodu a ryż się gotował i gotował)
Nie jest najgorzej, ale zadowolona nie jestem (z tego ciasta). MOże jutro będzie lepiej? (ale mój chłop prosi, zebym mu szarlotkę upiekła- jak tu upiec i się nie skusić??...no cóż, trzeba będzie ćwiczyć silną wolę
Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
hej witam wszystkich

to moj dzisiejszy jadłospis, do skorygowania
sniadanko: płatki corn flakes z mlekiem 3,2 (wiem, ze powinno byc inne, ale nie mialam )
drugie śniadanko: 3 brzoskwinie
obiad: zupa warzywna
podwieczorek: brzoskwinia
kolacja: 1 szt chrupkiego pieczywa

w miedzyczasie woda..... guma do żucia....

no a teraz piję pyszną kawę 3w1 (właśnie... hm... mocno zakazana ta kawa 3w1? czy mogę pić? bo kocham )

no i spacer, w zasadzie marsz goszinny był dzisiaj.. a jak u Was?
czekam na relacje

Takie diety to przykład jak NIE powinna wyglądać dieta odchudzająca.
Jest tu zbyt mało kalorii, zbyt mało białka, brak warzyw i zdrowych tłuszczy oraz posiłków.

Taki sposób jedzenia połączony z treningiem prowadzi do zaburzenia tempa metabolizmu, napadów głodu, problemów ze zdroweim oraz jojo.
Dziewczyny zacznijcie myśleć długofalowo: diety 5kilo w 5 dni nie działają.
Zacznijcie zdrowo jeść, ćwiczyć a kilogramy powoli, ale trwale spadną.
Inaczej czeka Was permareksja - czyli nałogowe odchudzanie, bo po każdej tak nieskokalorycznej diecie pojawia się jojo, więc nowa niskokaloryczna dieta, po niej większe jojo i tak koło się zamyka.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:10   #60
nesia29
Przyczajenie
 
Avatar nesia29
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Heyka dziewczynki przeczytałam ten wateczek i postanowilam zrzucic pare kilo no nie pare tylko gdzies 5 kg to moj cel mam nadzieję że mi w tym pomożecie Tak jak jedna z wizazanek pisala ja tez uwielbiam herbatki owocowe zielona i czerwona. Co do gumy do żucia to w moim przypadku wzmaga apetyt:/ takze kiedy mam za duzo czasu i nie mam co robic to jem tak chyba tylko zeby zabic czas cwicze prawie codziennie brzuszki i na nogi ale tylko w domq od wczoraj zaczelam w konu moje tance nowoczesne wczesniej tez na nie chodzilam tzn. przed wakacjami mam problem bo waga wciaz mi sie waha jak schudne 3 kg to potem znowu to wraca i tak na zmiane :/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post1714605 Moje Ciuszki Zapraszam
nesia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.