Fryzjer Szczecin - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 15:23   #421
kasiagitara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja do pani Ewy najszybszy termin, gdy dzwoniłam, miałam za tydzień, więc nie jest źle Ale wciąż jestem jeszcze przed wizytą, więc nie mogę nic więcej powiedzieć ani o pani Ewie, ani o salonie.
kasiagitara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:37   #422
karineczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

dobra.... 09.06 - p. Ewa
jako ze rozpetala sie tu wielka dyskusja, czy jest ona ok czy tez nie, napewno dam znac jak bylo na wizycie :P i oby bylo dobrze... jestem dosc pedantyczna, nie lubie jak cos nie wychodzi w 100% wiec i wlosy musza byc swietnie zrobione!!!
kasiu, tobie tez w zaistanialej sytuacji zycze powodzenia. i podziel sie po powrocie odczuciami prosze
karineczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:44   #423
mnizka
Przyczajenie
 
Avatar mnizka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Szczecin

Mysle ze nie ma w tym nic zlego ze ktos wyraza swoje opinie a czy to robi w sposob bardziej czy mniej emocjonalny to zalezy od charakteru. Ja mialam okropny kolor z tego salonu ale wytrzymam do nastepnej wizyty ale juz napewno w innym salonie. Wiec dziewczyny czy macie jakies propozycje dobrych fryzjerow. Nie wierze ze w szczecinie jest az tak malo ludzi godnych polecenia

A co do p.Ewy mysle zeby juz zakonczyc temat. Nie piszcie juz opinii na jej temat ani dobrych ani zlych. Mysle ze jezeli ktos bedzie chcial sie skusic o ten salon , to wystarczajaco opinii jest juz w tym watku i sam obiektywnie podejmie decyzje. Pozdrawiam serdecznie
mnizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:51   #424
Ona5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

A coo jak wszywscy maja pozytywne to negatywu nie moze byc? Gosik 2 a czemu mnie obrazasz ze mam negatywne zdanie coo??Mam prawo wyraizic swoje zdanie i bede to robila.. moze ty zakladasz inne konta zeby jak najwiecej pozytywow dawac..od razu jak jest negatyw to wielkie halooo..salon OKEY to kicha w ogole nie zna sie na fryzjerstwie dosyc ze wlosy niedokladnie pofarbowane to na dodatek kolor gorszy niz mialam!
---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mnizka Pokaż wiadomość
Mysle ze nie ma w tym nic zlego ze ktos wyraza swoje opinie a czy to robi w sposob bardziej czy mniej emocjonalny to zalezy od charakteru. Ja mialam okropny kolor z tego salonu ale wytrzymam do nastepnej wizyty ale juz napewno w innym salonie. Wiec dziewczyny czy macie jakies propozycje dobrych fryzjerow. Nie wierze ze w szczecinie jest az tak malo ludzi godnych polecenia

A co do p.Ewy mysle zeby juz zakonczyc temat. Nie piszcie juz opinii na jej temat ani dobrych ani zlych. Mysle ze jezeli ktos bedzie chcial sie skusic o ten salon , to wystarczajaco opinii jest juz w tym watku i sam obiektywnie podejmie decyzje. Pozdrawiam serdecznie
Mnizka podzielam Twoje zdaniee bo kazdy ma prawo tu sie wypowiedziec!ale inni nie rozumieja tego zeee nie kazdemu dobrze robi wlosyyy i robia z niej Bog wie kogoo mysle ze tylko moga pisac dobre opinie!Tez juz sie tam nie udam..Szkoda mi czasu na wypowiadanie sie o niewartym salonie i osobie ktore nie umie robic wlosów

Edytowane przez Ona5
Czas edycji: 2010-05-30 o 12:03
Ona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:28   #425
smac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

witaj
zdecydowanie mogę ci polecić fryzjerkę do której sama chodzę robić włosy już od 3 lat i jestem bardzo zadowolona i wszystkim komu polecam tez są bardzo zadowoleni, sama mam włosy rozjaśniane na blond pasemkami i wiem jak to jest jak się idzie do fryzjera to nie robią blisko skóry wychodzi się z odrostem , kolor jest żółty i rozjaśniacz lub farba jest przeciągany na farbowane już wcześniej włosy które potem łamią się i odpadają,a potem to już żadna odżywka a nic już nie pomoże, więc słuchaj Monika fryzjerka która pracuje w centrum handlowym fala jest najlepszą jaką kiedykolwiek spotkałam, jest dokładna, robi idealne pasemka,blisko skóry nie przeciąga farby i własnie takiej zawsze szukałam,dzięki niej mam długie blond nie zniszczone włosy,bo kiedyś to nawet nie mogłam ich zapuścić, same łamały się i odpadały jak nie od razu na fotelu u fryzjera to potem, a teraz pasemka mam tak ładne równe i zawsze wyciągane na folię te same że jak tylko ktoś się zna na rzeczy to od razu pyta kto mi robi tak ładnie oczywiście polecam tylko ją wizyta nie jest droga, za odrosty z wyprostowaniem długich włosów płacę 130 zł, chyba że ze podcięciem końcówek to troszkę więcej, ale wolę zapłacić ale mieć dobrze zrobione bo o to w tym wszystkim chodzi.POLECAM Monika centrum handlowe fala szczecin ul.wyzwolenia mogę podać tel jak będziesz chciała pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Dodatkowo Monika ma swoje propozycje, które wcześniej zawsze ze mna uzgadnia. Jak mówię, że tniemy 3cm, to faktycznie tyle tniemy, a nie 10cm co tez mi sie zdarzało.
Tak więc dziewczyny-POLECAM!
smac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:57   #426
gosiah02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Szczecin

A macie może jakieś namiary na Marcina, który pracował w Masumi.
gosiah02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:17   #427
patka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

witam, zdecydowanie polecam fryzjera Maćka, który przyjmuje w salonie fryzjerskim la belle naprzeciwko Turzyna. Dostałam do niego namiary od przyjaciółki, powiedziała mi, że zna się na rzeczy. zaryzykowałam i dziś u niego byłam. gdy umył mi włosy i je rozczesał po sekundce namysłu zaproponował co chce zrobić z moimi włosami i... chyba czytał w moich myślach po strzyżeniu suszenie układanie i...kolejne miłe zaskoczenie fryzurka pomimo że szalonej zmiany nie ma jest fantastyczna. podczas układania Maciej powiedział mi jak mam zadbać o włosy żeby je wzmocnić i w ogóle było bardzo miło. a do tego muszę przyznać, że jest po prostu śliczny, i jak strzyże to się tak miło uśmiecha, że humor miałam poprawiony na cały dzień myślę, że zostanę jego klientką na dłużej. naprawdę polecam
patka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 12:24   #428
anna2344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Pozazdroscic wam włosow bo w SALONIE OKEY( slynna nie wiem z czego) ,, fryzjerka ewaaaa"obiecuje dany kolor a wychodzi jej inny plus niedokladnie farbuje pozostawiala mi czesc odrostów nie zakryla ich!!! heh PARODIA denny salon

Edytowane przez anna2344
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:11
anna2344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:15   #429
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Za tydzień idę do centrum Fala, do Pani Moniki. Na farbowanie na brąz
Zadam relację
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:15   #430
arcobaleno84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez m0niek Pokaż wiadomość
Dla mnie ta opinia jest mało wiarygodna i wygląda jak robota konkurencji całego ,całkiem fajnego studia Okey do którego chodzę od około dwóch lat.
Dziwne jest to ze wszystkie koleżanki chodzą do tego studia i zgadały sie o tym dopiero na imprezie pracowniczej . Jeśli kobieta ma ładnie lub źle zrobione włosy to od razu się plotkuje na ten temat między sobą . Jestem zadowoloną klientką Pani Ewy, która jest przemiłą osobą i ja traktuje jej miły sposób bycia jako zaletę a nie wadę w dobie panującego chamstwa. Gdyby była fryzjerem nie znającym sie na rzeczy nie miałaby tylu klientek i nie musiałabym tyle do niej czekać!. W ciągu dwóch lat robiłyśmy już blondy, rudości, czernie, dekoloryzację i zawsze było świetnie. A jeśli miałam jakieś "dodatkowe ale" bez problemu dokonywałyśmy kolejnych zmian na moich włosach (nawet czasem otwierając dla mnie wcześniej salon). Byłam już u wielu naburmuszonych fryzjerów nie potrafiących nawiązać rozmowy i tylko skoncentrowanych na sobie. Babeczka jest na poziomie.
Nie bardzo tez wierze w ten placek na głowie... Przecież można zwrócić uwagę że coś jest nie tak... Więc chyba było wszystko ok.
Szczytem nie powiem czego jest przypisywanie tak fajnemu fryzjerowi jak Pan Grześ rzekomej arogancji - tym bardziej jeśli nie doświadczyła Pani tego osobiście u niego. Wstyd i bardzo brzydko tak kogoś oczerniać!!! Najwyraźniej myli Pani naturalne rozchichranie i przemiły sposób bycia z ponuractwem i wiecznym niezadowoleniem niektórych zdewociałych klientek.
A w ogóle w salonie pracowały dwie Panie Ewy i nie ma żadnej Ani
bardzo brzydko!!!

Ja mam prawo do swojej opinii, zalogowałam się bo po przeczytaniu tylu pozytywnych postów człowieka krew zalewa. Ty możesz się z moją opinią zgodzić lub nie, możesz uważać, że jest niewiarygodna albo nawet, że jestem z konkurencji, masz do tego prawo. Sama widze też zalogowałas się po to, żeby zarzucić mi niewiarygodność. Może pracujesz w tym salonie?

Salon jest stosunkowo niedługo na rynku, co w tym dziwnego że akurat w ostatnim czasie kilka z moich koleżanek korzystało z jego usług??

Co do Twojej argumentacji...nie wiem w jakiej firmie Ty pracujesz (podejrzewam,że w salonie fryzjerskim skoro dziwi Cię prak plotkowania w normalnych firmach), ale wyobraż sobie, że ja pracuje w dużej firmie, w której pracuje ok 100 kobiet, więc na szczeście nie wszystkie korzystają z usług tego salonu, dodatkowo pracuje w dziale z samymi facetami więc w pracy nie poruszamy takich tematów. U nas w pracy się pracuje a nie plotkuje.
Widzę, że brak Ci logicznego myślenia skoro nie rozumiesz takich rzeczy.
Pani Ania była tam, bo sama wybierałam pomiedzy nią a Panią Ewą jak po raz pierwszy tam przyszłam. Pani Ewa rzeczywiście miła, ale od miłych słówek, fryzura sama się nie zrobi, brakuje jej doświadczenia.
arcobaleno84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:21   #431
aszn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

a ja polecam salon LORENA. Konkretnie to tego pana, chyba ma Darek na imię. Byłam u niego dopiero raz, ale wszystkie koleżanki z pracy korzystały z jego usług i naporawde każda była zadowolona. A 2 poddały się mu bezgranicznie i zmienił im totalnie fryzurki i musze powiedzieć, ze wyglądają przecudnie!

Co mi się podobało-to fakt, ze doradza. Aczkolwiek mi chciał ściąć włosy na krótko,ale mu nie pozwoliłam :P i zrobił cudo na długich włosach I ścina naprawdę fajnymi technikami. Włosy się świetnie układają.

Z kolei pracuje tam jedna kobieta (nie wiem,jak ma na imię niestety) której nie polecam:/ Miałam "przyjemność" patrzec jak robi próbną fryzurę ślubną (okropnie nie dopracowana,mam nadzieję,że własciwa fryzura będzie lepsza!) i podcina długie włosy-niestety dziewczyna prawie się popłakała, bo o ile podcięcie jakoś wyszło, to grzywkę miała obciętą tragicznie:/
aszn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 09:05   #432
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Fryzjer Szczecin

A co powiecie o salonie "Evolution" na Pocztowej?
Słyszałam o nim dobre opinie. W niedalekiej przyszłości chcę sobie rozjaśnić włosy przy pomocy pasemek. Ile mniej więcej za to zapłacę? Mam włosy koloru ciemny blond, długości za uszy.
__________________
"Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko..."
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:04   #433
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Za tydzień idę do centrum Fala, do Pani Moniki. Na farbowanie na brąz
Zadam relację
ja czekam na wiarygodne opinie bo ten dramat, ktory sie odbywa na watku
musze sie umowic na ten tydzien i chyba jak zawsze pojde do imperium wizazu nie znam nic lepszego
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:49   #434
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
ja czekam na wiarygodne opinie bo ten dramat, ktory sie odbywa na watku
musze sie umowic na ten tydzien i chyba jak zawsze pojde do imperium wizazu nie znam nic lepszego
Ehh muszę odwołać wizytę... Niestety.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 00:23   #435
donis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

słuchajcie, zapisałam sie telefonicznie do tej Moniki z fali na strzyżenie i wszystko było ok dopóki tam nie dotarłam..tam okazało się że zostałam zle zapisana nie do Moniki tylko do jakiejś Asi...a Asia zachowała się zwyczajnie bez nadziejnie..z wielka łaską mnie przyjeła z powodu nieporozumienia pewnie tej recepcjonistki która mnie zapisywała, jej zachowanie było olewajace zupełnie jakby za kare tam pracowała lub zwyczajnie jej sie nie chciało..
a Monike mogłam tylko zobaczyc jak pracuje a o przyjęciu bez zapisania nie bylo mowy..
fryzura ogólnie ok, Asia wysłuchała mnie jak chciałabym mieć ostrzyzone włosy, ale chyba troche jej nie wyszło, wiec średnio jestem zadowolona..

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

a tak apropo tam pracuja na kosmetykach keune.
donis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 08:30   #436
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez donis Pokaż wiadomość
słuchajcie, zapisałam sie telefonicznie do tej Moniki z fali na strzyżenie i wszystko było ok dopóki tam nie dotarłam..tam okazało się że zostałam zle zapisana nie do Moniki tylko do jakiejś Asi...a Asia zachowała się zwyczajnie bez nadziejnie..z wielka łaską mnie przyjeła z powodu nieporozumienia pewnie tej recepcjonistki która mnie zapisywała, jej zachowanie było olewajace zupełnie jakby za kare tam pracowała lub zwyczajnie jej sie nie chciało..
a Monike mogłam tylko zobaczyc jak pracuje a o przyjęciu bez zapisania nie bylo mowy..
fryzura ogólnie ok, Asia wysłuchała mnie jak chciałabym mieć ostrzyzone włosy, ale chyba troche jej nie wyszło, wiec średnio jestem zadowolona..

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

a tak apropo tam pracuja na kosmetykach keune.
Ja bym zrezygnowała i prosiła o ponowne zapisanie do Moniki.
Dziś odwołuję wizytę, troszkę mi żal, ale coś mi wypadło i muszę ze środy zrezygnować.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:59   #437
aaaniulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

Hej! a co sądzicie o Studiu Frzyjerskim (nie pamiętam jak się nazywa) w CH Ster??
aaaniulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:27   #438
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny co sądzicie o p.Erneście Kawie? słyszałam , ze bardzo ładnie ścina włosy. Na pasemka chodzę do Dawida , ale kolejny termin mam dopiero za miesiąc a kusi mnie strasznie ścięcie włosów. Co myślicie o tym salonie, gdzie pracuje p. Ernest, proszę o opinie.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:47   #439
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Szczecin ***fryzjer***

Cytat:
Napisane przez aaaniulkaaa Pokaż wiadomość
Hej! a co sądzicie o Studiu Frzyjerskim (nie pamiętam jak się nazywa) w CH Ster??
przechodzilam ostatnio i zwrocilam uwage ze tam pusto bylo- to chyba nie swiadczy najlepiej
sama nigdy nie bylam tam
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 14:50   #440
edc1038688278b1fab0cf2613046cc881c44e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzjer Szczecin

Treść usunięta
edc1038688278b1fab0cf2613046cc881c44e329 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:12   #441
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Zgadzam sie z Toba, odradzam tez salon, bylam 3 razy z nadzieja, ze wyjdzie lepiej...bezsensu.Obiecuj e kolor wychodzi cos innego, z reszta strasznie malo farby nakladaja, wydaje mi sie nawet,ze to nie sa farby jakie mowia,niepotrzebnie tak Pani Ewa podgaduje, ze bedzie super i opisuje kolor, bo pozniej jest rozczarowanie niezle.Jedynie fajnie scina,przyklada sie do tego ,wlosy mi sie fajnie po jej cieciu ukladaly, takze do sciecia to ja polecam.Pracowalam tam taka Anka, nie wiecie gdzie teraz moze pracowac,bo poodbno zmienila, ona fajnie scinala tez.


Cytat:
Napisane przez anna2344 Pokaż wiadomość
Pozazdroscic wam włosow bo w SALONIE OKEY( slynna nie wiem z czego) ,, fryzjerka ewaaaa"obiecuje dany kolor a wychodzi jej inny plus niedokladnie farbuje pozostawiala mi czesc odrostów nie zakryla ich!!! heh PARODIA denny salon
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:51   #442
agusia2509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

czy ktoś wie gdzie pracuje Andżelika, która kiedyś pracowała w Strefie Piękna na Wyszyńskiego?
agusia2509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 06:37   #443
annk
Przyczajenie
 
Avatar annk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer Szczecin

Angelika nie pracuje z tego co wiem to wychowuje dzieciątko. Powiedziała mi że już nie wróci, a w przyszłości chce swój salno otworzyć. Ale gdzie kiegy to nie wiem. Jest to najlepsza fryzjerka na świecie i nie ma lepszej. Chodziłam do niej kilka dobrych lat, (może z 6lat) i teraz nie mogę znaleźć dobrej fryzjerki, wszędzie porażka, !!!
annk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:37   #444
tempuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

Zdecydowanie nie polecam Tomka z salonu Jacka Karolczyka. Zawsze chodziłam do Pana Jacka i byłam bardzo zadowolona. Pechowow trafiłam do Tomka i ... załamka. Miał mi delikatnie przyciąć końcówki, a ściął 5 (!!!) cm. Dwa lata zapuszczania włosów na marne. Do tego ściął mi grzywke i połowe grzywki wyciął :/ Naprawde nie polecam. A faceta powinnam powiesić na suchej gałęzi..
tempuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:01   #445
karineczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

mialam zdac relacje, ale dopiero teraz znalazl sie czas... musze powiedziec, ze na wlasnej skorze sama sie przekonalam, ze pani Ewa to naprawde przemila osoba, bardzo sympatyczna i mila. i ja zaliczam sie do grupy tych, ktorzy z jej uslug sa zadowoleni. wlosy obciete sa rewelacyjnie, po umyciu glowy praktycznie same nabieraja ksztaltu pozadanego, bez ukladania czymkolwiek, a sa to wlosy problematyczne kolor, ktory zostal polozony tez mi sie bardzo podoba. dodatkowo zostalam poinformowana, ze z racji wczesniej rozjasnianych wlosow, kolor moze sie z nich latwiej zmywac, czego sie domyslalam wczesniej, ale podobalo mi sie, ze ktos informuje mnie o tym, co moze byc pozniej nieporzadane. ciecie skonsultowane, dobrane do moich wizji, za moja zgoda podciete krocej, za co tez plus.

generalnie bardzo polecam ja jak narazie bede sie bardzo trzymac tego zakladu i p. Ewy i juz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty...
karineczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:21   #446
Varanasii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja mam pytanie- nie znacie salonu, gdzie mogłabym pofarbować włosy (ew. poszamponować) na kolory typu niebieski, różowy...? Bo niestety w Gabrielu, do którego zawsze chodzę, nie da się tego zrobić. Jeśli znacie, to proszę o namiary
Varanasii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:34   #447
lilla_my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Varanasii Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie- nie znacie salonu, gdzie mogłabym pofarbować włosy (ew. poszamponować) na kolory typu niebieski, różowy...? Bo niestety w Gabrielu, do którego zawsze chodzę, nie da się tego zrobić. Jeśli znacie, to proszę o namiary
Ja bawiłam się z takimi kolorami w Imperium Wizażu.
lilla_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:40   #448
AdiQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam wszystkich
Cytat:
Napisane przez karineczka88 Pokaż wiadomość
mialam zdac relacje, ale dopiero teraz znalazl sie czas... musze powiedziec, ze na wlasnej skorze sama sie przekonalam, ze pani Ewa to naprawde przemila osoba, bardzo sympatyczna i mila. i ja zaliczam sie do grupy tych, ktorzy z jej uslug sa zadowoleni. wlosy obciete sa rewelacyjnie, po umyciu glowy praktycznie same nabieraja ksztaltu pozadanego, bez ukladania czymkolwiek, a sa to wlosy problematyczne kolor, ktory zostal polozony tez mi sie bardzo podoba. dodatkowo zostalam poinformowana, ze z racji wczesniej rozjasnianych wlosow, kolor moze sie z nich latwiej zmywac, czego sie domyslalam wczesniej, ale podobalo mi sie, ze ktos informuje mnie o tym, co moze byc pozniej nieporzadane. ciecie skonsultowane, dobrane do moich wizji, za moja zgoda podciete krocej, za co tez plus.

generalnie bardzo polecam ja jak narazie bede sie bardzo trzymac tego zakladu i p. Ewy i juz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty...
Jakiś czas temu trafiłam na to forum w poszukiwaniu dobrego fryzjera. W związku z pozytywnymi opiniami wybrałam salon p. Ewy właśnie. Pierwsze co mnie zaskoczyło to spory problem z terminem by się zapisać, ale to świadczy tylko pozytywnie o zakładzie i danym fryzjerze.
Podobnie jak koleżanka powyżej (karineczka88) jestem zadowolona z usług p. Ewy.
Pójście do fryzjera wiązało się zawsze dla mnie z dużym stresem, a na koniec nierzadko wychodziłam zawiedziona i zniechęcona. Dlaczego?
Bo bardzo często fryzura czy też kolor nie były takie jak bym chciała, fryzjer nie potrafił za wiele doradzić, albo zrobił po swojemu i tak (modnie) pocieniował, że wyszłam z przysłowiowymi czterema "piórami" na krzyż
Czas w oczekiwaniu na wynik końcowy spędzałam na stresowaniu się, bo moi fryzjerzy zwyczajnie nie potrafili rozładować atmosfery miłą rozmową, choć nietrudno było zauważyć, że jestem spięta. Mówi się, że fryzjer powinien być trochę psychologiem i wczuć się w potrzeby klienta, ale to w polskich salonach rzadkość (nawet tych drogich). Chyba, że ja bywałam w niewłaściwych

Tak czy siak byłam ostatnio po raz drugi u p. Ewy z Okey'a dlatego, że za pierwszym razem nie wyszłam zwiedziona, a wręcz przeciwnie. Pani Ewa wysłuchała mnie, doradziła zarówno kolor jak i strzyżenie odpowiednie dla mojego rodzaju włosów. Przy tym była bardzo miła i przyjemnie mi się z nią rozmawiało. Atmosfera w salonie panuje taka, że człowiek odpoczywa. Stresu brak, a o efekt końcowy może i martwiłam się za pierwszym razem (nauczona doświadczeniem), ale za drugim absolutnie nie. Kolor wyszedł fajny i naturalny, włosy mają połysk. Po strzyżeniu układają się bardzo dobrze przez dłuższy czas.

Warto wspomnieć jeszcze o przystępnych cenach i bardzo dobrych kosmetykach Keune, na których pracują fryzjerzy w Okey'u (to mnie także zachęciło do pójścia tam za pierwszym razem).

Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej

W tym tygodniu zapisuję się już na następną wizytę na lipiec, może jakiś nowy kolorek z p. Ewą wymyślimy
AdiQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:54   #449
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja również jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Jak już wcześniej wspomniałam, chodzę do P. Dawida. Robie u niego blond i nigdy nie wyszedł rudy albo jakiś żółty tylko zimny piękny popielaty. Chciałam jeszcze zaznaczyć, że Dawid jest naprawdę profesjonalistą i zawsze szczerze doradza.Kiedyś uparłam się na ścięcie włosów i spytałam Dawida o rade, powiedział, że nie widzi mnie w takiej fryzurze i żebym nie patrzyła co jest modne, tylko w czym mi do twarzy. Podcięliśmy tylko końcówki.Dziś jestem mu bardzo wdzięczna, bo wszyscy moi znajomi są takiego samego zdania. Jak widać, jest to uczciwy fryzjer, który nie patrzy, żeby tylko szybko zarobić i odwalić robotę, tylko szczerze doradza. Najczęściej fryzjerzy nie słuchają co klijentki oczekuje tylko odwalają na szybkiego i do tego jeszcze z wielkim fochem. Cenię sobie dlatego usługi p. Dawida, jego fachowe porady i jestem mu wierna.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:31   #450
etkar
Raczkowanie
 
Avatar etkar
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez karineczka88 Pokaż wiadomość
witajcie wszystkie panie. moj pierwszy post, ale jest on wymuszony niebywala potrzeba nowego ciecia i dobrego koloru na glowie!! przeczytalam wszystkie posty. postanowlam isc do p. Dawida z O'key, ale niestety terminy sa na lipiec co mnie strasznie wkurzylo.... dlatego postanowilam sie zapytac:

1. czy do niego zawsze tak dlugo sie czeka?
Ostatnio też rezerwowałam termin i dopiero w lipcu miał wolny (czyli miesiąc z hakiem od rozmowy telefonicznej), tylko że u mnie to będzie sporo zabawy z włosami, typu ściąganie koloru, inaczej byłoby zapewne szybciej, bo pytał o to
etkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.