Fryzjer Szczecin - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 17:25   #211
Rubia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Arrow Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina i jaki chciałby otworzyc swój salon

Drodzy fryzjerzy i fryzjerki ze Szczecina!!.Poszukuje fryzjera/ki , ktory/a mialby/aby ochote zaczac prace w swoim nowym salonie.Sluze wspolpraca i kapitalem wlasnym.Planuje zajac sie paznokciami i wizazem.Czekam na powazne propozycje! nowy@czlowieksukcesu.pl p.s. wizja salonu ma szanse odniesc sukces ogolnopolski.
Rubia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:18   #212
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja zamierzam iść pod koniec marca do imperium wizażu, mam przedłuzane włosy (polskie/słowianskie, czyli mozna z nimi wszystko robic) , będę chciała ściąć moich trochę żeby się układały i w końcu doprowadzić do porządku grzywkę i pofarbować , chcę powoli schodzić do mojego naturalnego koloru. zamierzam, umówić sie do Wioli, a może ma ktoś wypróbowanego fryzjera, głównie zależy mi na koloryzacji, powrotu z rozjaśnianych włosów do naturalnego tj średni blond. w domu nie próbuje już eksperymentować bo wyszło mi raz zielono....
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:56   #213
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Fryzjer Szczecin

ja ostatnio bylam u Marka w imperium wizazu.
w rezultacie bylam bardzo zadowolona. swietnie dobral mi kolor do karnacji plus refleksy.
jedyne, co moge zarzucic, to to iz poszlam na radyklana zmiane-cale zycie w brazach no i nie zaszalam zbytnio, bo wyszlam z ciemnym blondem (ktory wyglada jak braz praktycznie) ale bylo mi bardzo ladnie, bo wszyscy nawet podziwiali ten kolor.
mam dlugie wlosy, zaplacilam 230 zł. teraz mam jeszcze dluzsze i tylko dlatego ni epojde tam znow, bo nie wydam na fryzka 300zł, bo to juz na serio za duzo.
ale polecam!! moja kolezanka robi u Marka krotka blond fryzurke i zawsze do niego wraca.
no i slyszalam takze dobre opinie o Dawidzie!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:28   #214
Kasia sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam wszytkie panie zgromadzone wokolo tego goracego watku. Zaczelam przeszukiwac formu poniewaz musze jusz wybrac sie do fryzjera bo dluzej czekac nie wypada jusz poprostu. Niestety nie znalazlam odpowiedzi na glowne pytanie i wciaz nie wiem gdzie sie wybrac. Mam wiec inne pytanie; jestem szczesliwa posiadaczka grubych kreconych wlosow. Nie sa to moze "sprezynki" ale dosycv sie kreca szczegolnie gdy jest wilgotno. Probowalam paru znanych fryzjerow ale nic z tego nie wyszlo szczegolnie, ze wszycy chytaja sie prostownic i ja po pierwszym myciu nie wygladam. WIEC PYTANIE SPECJALISTA OD KRECONYCH WLOSOW?! slyszalayscie kiedys o kims takim?
Kasia sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:33   #215
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzjer Szczecin

polecam imperium urody lorena przy ul.kopernika-30 zl strzyzenie i modelowanie, co jak na szczecin jest bardzo tanio. bylm wczoraj u grubszej pani w okularach z jasnymi wlosami. jestem zadowolona. ladny wystroj, mila obsluga. duzy ruch maja i duzo klientow, a to dobrze swiadczy o salonie.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:37   #216
madziaao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam swoja fryzjerke do ktorej chodze juz 1,5 roku jestem baredzo zadowolona zmienila mi calkiem fryzure o dopasowala kolor jestem zadowolona w 100% a na dodatek nie jest droga. Zaklad miesci sie na Bolesława Śmialego "Salon fryzjerski u Beaty".
madziaao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:47   #217
Hayley17
Przyczajenie
 
Avatar Hayley17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer Szczecin

A mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej o Dawidzie z Imperium Wizażu?
__________________

Hayley17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 01:15   #218
bezboba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Poszukaj we wczesniejszych wypowiedziach. Jeśli chodzi o mnie, to niestety nie bylam do konca zadowolona, szczegolnie gdy nastepnego dnia umyslam wlosy i nie moglam sobie kompletnie z nimi poradzic. Poza tym podczas calego zabiegu strzyzenia i modelowania wyrwał mi polowe wlosow, ale moze trafilam na zly dzien, albo mialam pecha, bo ogolnie opinie o nim byly ok...

Poszukuje fryzjera, ktory naprawde przylozy sie do sciecia (moze byc drogi) po ostatnich eksperymentach musze sie jakos uratowac ;P

Orientuje sie moze ktoras, czy w salonie koło starej Plecugi nadal pracuje Sebastian? Ma ktos namiar?

Jakie sa wasze opinie o fryzjerach ze studia Trico?

Pozdrawiam was serdecznie
bezboba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:41   #219
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja o Dawidzie slyszalam tyle, ze jest specjalista od krotkich wlosow-bobow

ja tak sie teraz zastanawiam czy moze nie skorzysztac z poleconego fryzjera w imperium urody lorena
lucky83 -a jak tam jest z farbowaniem-lekkim rozjasnianiem?

ja moge jeszcze troche odradzic salon na Redutach Ordona, nie pamietam jak sie nazywal, ale tam jest tyko jeden.
bylam ostatnio-odrosty mieli mi zrobic tylko, a wyszedl mi zupelnie inny kolor
ale ogsluga bardzo mila!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 05:33   #220
kami05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej!
Dawno się nie odzywałam,ale byłam trochę zajęta...(szykuję się do ślubu). W kwestii fryzjera-po moich licznych doświadczeniach znalazłam jakieś 2 lata temu dokładnie to,czego szukałam. A gdzie? W salonie GOLDWELL przy Królowej Jadwigi. Nie korzystam już z innych salonów-tylko tam potrafią naprawdę świetnie ścinać i pięknie modelować. Moją ulubioną fryzjerką jest p. Natasza. Ścięcie z modelowaniem nie należy może do tanich - ok 65 zł (zniżka 20% dla studentów), ale naprawdę warto. W przyszłym tygodniu wybieram się na próbną fryzurę ślubną-dam znać jak było.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
kami05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:56   #221
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzjer Szczecin

nata ja nie farbowalam, tylko scinalam, ale polecam, pyt.o cene odrostu i jest drogo-130 zl.nie wiem czy ci polecic tam farbowanie, bo nie robilam,ale byly przy mnie 3 panie , ktore robily akurat w tym samym czasie co ja i wygladaly b.fajnie. 65 zl za sciecie to b.duzo. nata lepiej sobie wlosy w domu pofarbuj. nawet lepiej zainwestowac w profesjonalna farbe fryzjerska np. matrix, l'oreala lub alfaparf.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:01   #222
Kasia sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

"Orientuje sie moze ktoras, czy w salonie koło starej Plecugi nadal pracuje Sebastian? Ma ktos namiar?"

-Wydaje mi sie, ze widzialam go w salonie hair&tea na kaszubskiej albo zaraz gdzies obok.
Kasia sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:56   #223
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

moze mi ktos cos napisac o tym salonie http://www.hairandtea.pl/ ??
scina tam wloski ktoras z was? mozecie mi polecic jakiegos fryzjera? wlasnie przerzalam galerie na necie, i mnie zaciekawilo. zastanawiam sie jakie tam maja ceny...

a druga sprawa, na pocztowej jest taki salon fryzjerski, coprawda malutki, chyba powstal jakos niedawno, moze z pol roku temu, nie pamietam nazwy ale wydaje mi sie ze to imie i nazwisko jakies... sebastian cos tam chyba;p kojarzy ktos ? ostatnio weszlam z ciekawosci i podobalo mi sie wnetrze, niestety fryzjer powiedzial ze do niego zawsze trzeba sie umawiac wczesniej bo duzo klientow ma...
moze ktoras z was tam obcina wloski ? ciekawi mnie czy naprawde tak dobrze scina...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 19:10   #224
Mo0lly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Widzę, że dawno tu nikogo nie było... Zaryzykuję :P jedynym fryzjerem jakiemu ufam (aż dziwne) jest pan Maciek z salonu Okey (o ile jeszcze tam pracuje). Za każdym razem wychodząc od niego jestem bardzo zadowolona. Fakt, pan Maciek miewa humorki, całe szczęście jego wizja za każdym razem jest taka sama jak moja. Niestety ciężko jest się do niego dodzwonić, a ceny? Szkoda pisać. Zaczynałam od 50 zł, skończywszy na 80 (przez telefon zapewniał, że 60).
JLD - hmm... już ktoś wcześniej wspomniał, jak nie pokażesz zdjęcia, marne szanse na ciekawą fryzurę. Byłam u 3 osób w tym salonie, jedna pani zamiast ściąć końcówki, obcięła ponad 5 cm, kolejna pani zrobiła mi szopę na głowie (pomijam fakt, że mam włosów pod dostatkiem). Przypominam, iż brzytwa nie nadaje się do każdego rodzaju włosów, czego w salonie nam nie powiedzą. Fakt, ceny mają przystępne, bodajże dla studentów 65 zł.
Drogie panie, może macie jakieś propozycje?
Mo0lly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:10   #225
izabella2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Dobry fryzjer ze Szczecina
Jeżeli szukacie fryzjera to polecam FAVIA (Gumieńce niedaleko Castoramy). Pani Basia jest od lat fryzjerką i zrobi naprawdę wszystko żeby super wyglądać. Do każdego klienta podchodzi indywidualne. Byłam u różnych fryzjerów ostatnio w NORD (porażka nie polecam, a 150zł wydane w błoto). Wczoraj jednak wróciłam do Pani Basi i jestem bardzo, bardzo zadowolona ( kolor dobrany,fryzura również no i mam za niewielkie pieniądze przedłużone włosy). Totalna odmiana. polecam szczerze. Nadmieniam, że jest tam też Pan , który bajerancko ścina dzieci (wzorki i super fryzury)Polecam
izabella2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:32   #226
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Ostatnimi czasy chadzam do fryzjera raczej w Warszawie, ale w Szczecinie od lat razem z moją mamą jesteśmy wierne salonowi Laurent Hair na Królowej Jadwigi (bardzo blisko kina Helios). Super fryzjerki, głównie młode. Jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona, moja mama podobnie. Cierpliwie słuchają, nie zrobią nic według widzimisię klientki jeżeli uważają, że jej to zaszkodzi, są sympatyczne i fachowe. Polecam bardzo; może nie jest najtaniej ale i nie najdrożej (zwłaszcza studentki mają przywilej, chyba 30 czy 33 zł za strzyżenie z modelowaniem). Farbowanie i balejaże też robią OK, i często używają farb bez amoniaku, które nie niszczą włosów. Pierwszy raz byłam tam chyba 6 lat temu i pewnie jeszcze wrócę
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:41   #227
agusia304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: fryzjer w szczecinie

Witam a może ktoś zna i może polecić mi dobry zakład fryzjerski w Stargardzie Szczecinskim?
agusia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:03   #228
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: fryzjer w szczecinie

Widzę że dużo tu klientek Imperium Wizażu. Mi ten salon poleciła koleżanka. Zachwalała cudowny masaż głowy i ogólnie fajne cięcie.Przetestowałam więc 3 imperiowo-wizażowych fryzjerów. Na pierwszy ogień poszłam do p. Wioli. Poprosiłam ją (jako że stylistka) żeby cos do mnie dopasowała. Ogólnie byłam zadowolona. Dopiero później zaczęły się pokazywać jakieś nieoczekiwane krzywizny w cięciu, ale mało widoczne. W 10 stopniowej skali dałabym tej Pani 8,5/10
Następnym razem poszłam do (chyba bo nie pamiętam dokładnie) p. Teresy. Pani teresa miała problem ze suchem i zrozumieniem bo zamiast krótkieg tyłu i długiego przodu ścieła zupełnie prosto. Miałam w końcu po porawkach mniej więcej tak jak chciałam, ale w wersji dużo krótszej niż planowałam. Podsumowując: 5/10
Kolejnym i najgorszym doświadczeniem z tego salonu była wizyta u p. Marka. Poza tym, że walił teksty typu "murzyni śmierdzą, murzyni to nieroby" itp., to spieprzył mi włosy tak że teraz, już niespełna 4,5 miesiąca po wizycie nadal cierpię. Przyszłam do niego ze zdjęciem. Niestety ten Pan miał problem ze wzrokiem i zrobił mi zupełnie nie to co chciałam, do tego krzywo. Z jednej strony miałam 2,5 cm włosy krótsze niż z drugiej. Do tego jego cieniowania nie można nazwać cieniowaniem, sama bym sobie lepiej tempymi nożyczkami włosy poszarpała. Nawet na początku tego nie zauważyłam bo tak to ułożył że dopiero w domu zobaczyłam tą tragedię.Ocena p. Marka: 0/10. Więcej moja noga w tym salonie nie postanie właśnie dzięki temu panu. Odechciało się eksperymentów z Imperium.
W przyszłym tygodniu chcę się wybrać na cięcie no i mam dylemat. Kilka koleżanek chodzi do Studia Alexander na Królowej Jadwigi. Słyszałyście coś o tym salonie? Kogo możecie polecić do fryzurki do ramion, raczej symetryczne, proste cięcie. Może znacie jakieś inne, pewne salony w których mnie nie skrzywdzą?
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 17:10   #229
anez00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZS :):):)
Wiadomości: 63
Dot.: fryzjer w szczecinie

a czy któraś z was dziewczyny była u Ilony z enjoy'a?
anez00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 06:51   #230
moniqe23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer w szczecinie

Cytat:
Napisane przez tola150 Pokaż wiadomość
Widzę że dużo tu klientek Imperium Wizażu. Mi ten salon poleciła koleżanka. Zachwalała cudowny masaż głowy i ogólnie fajne cięcie.Przetestowałam więc 3 imperiowo-wizażowych fryzjerów. Na pierwszy ogień poszłam do p. Wioli. Poprosiłam ją (jako że stylistka) żeby cos do mnie dopasowała. Ogólnie byłam zadowolona. Dopiero później zaczęły się pokazywać jakieś nieoczekiwane krzywizny w cięciu, ale mało widoczne. W 10 stopniowej skali dałabym tej Pani 8,5/10
Następnym razem poszłam do (chyba bo nie pamiętam dokładnie) p. Teresy. Pani teresa miała problem ze suchem i zrozumieniem bo zamiast krótkieg tyłu i długiego przodu ścieła zupełnie prosto. Miałam w końcu po porawkach mniej więcej tak jak chciałam, ale w wersji dużo krótszej niż planowałam. Podsumowując: 5/10
Kolejnym i najgorszym doświadczeniem z tego salonu była wizyta u p. Marka. Poza tym, że walił teksty typu "murzyni śmierdzą, murzyni to nieroby" itp., to spieprzył mi włosy tak że teraz, już niespełna 4,5 miesiąca po wizycie nadal cierpię. Przyszłam do niego ze zdjęciem. Niestety ten Pan miał problem ze wzrokiem i zrobił mi zupełnie nie to co chciałam, do tego krzywo. Z jednej strony miałam 2,5 cm włosy krótsze niż z drugiej. Do tego jego cieniowania nie można nazwać cieniowaniem, sama bym sobie lepiej tempymi nożyczkami włosy poszarpała. Nawet na początku tego nie zauważyłam bo tak to ułożył że dopiero w domu zobaczyłam tą tragedię.Ocena p. Marka: 0/10. Więcej moja noga w tym salonie nie postanie właśnie dzięki temu panu. Odechciało się eksperymentów z Imperium.
W przyszłym tygodniu chcę się wybrać na cięcie no i mam dylemat. Kilka koleżanek chodzi do Studia Alexander na Królowej Jadwigi. Słyszałyście coś o tym salonie? Kogo możecie polecić do fryzurki do ramion, raczej symetryczne, proste cięcie. Może znacie jakieś inne, pewne salony w których mnie nie skrzywdzą?

Witam Pania.
z tego co wyczytałam jest pani ogólnie nie zadowolona z usług Salonu. Coz nie kazdemu mozna dogodzic a fryzjerzy tez ludzie nie maszyny,
Ja chodzę do pana Marka od lat przechodzę nawet jeśli zmienia salon i bardzo zadowolona jestem z jegoż usług fryzjerskich!!!
Faktem jest ze ma czasem nie "niewyparzony język " Ale to dlatego pewnie ze jest człowiekiem szczerym i bezpośrednim, ale bardzo miłym uprzejmym, i to o czym rozmawiamy dyskutujemy zachowujemy dla siebie a nie oglaszamy wszem i wobec --fryzjer ufa mi i ja jemu -- wiele moich koleżanek również jest zadowolonych z usług P.Marka jak i z P.Dawida
Ze zdjeciem zadna z nas nie przychodzi ja osobiscie daje wolna reke P.Markowi i najlepiej na tym wychodze i odnosnie koloru i strz.
zawsze doradzi w zakresie pielegnacji co mozna urzywac czego sie wystrzegac, jest czlowiekem tworczym rozwijajacym sie nie lubiacym monotni co jest wazne w tym zawodzie--tak mi sie zdaje.
Pozdrawiam pania i coz zycze pani by znalazla swego fryzjera
I na przyszlos zachowala dla siebie rozmowy z fryzjerem gdyz po przeczytaniu pani opisu nie sadze by jaki kolwiek fryzjer poznieszym czasie chcial z pania dyskutowac na jaki kolwiek temat, a nie o to chodzi prawda? czasem i my kobiety mamy zle dni slabosci i komu sie nie wygadamy jak nie fryzjerowi a oni zachowuja dla siebie nasze rozterki zale i zadowolenia
Serdecznie pozdrawiam pania
Zycze wszystkiego dobrego
moniqe23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 11:18   #231
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: fryzjer w szczecinie

Cytat:
Napisane przez tola150 Pokaż wiadomość
Widzę że dużo tu klientek Imperium Wizażu. Mi ten salon poleciła koleżanka. Zachwalała cudowny masaż głowy i ogólnie fajne cięcie.Przetestowałam więc 3 imperiowo-wizażowych fryzjerów. Na pierwszy ogień poszłam do p. Wioli. Poprosiłam ją (jako że stylistka) żeby cos do mnie dopasowała. Ogólnie byłam zadowolona. Dopiero później zaczęły się pokazywać jakieś nieoczekiwane krzywizny w cięciu, ale mało widoczne. W 10 stopniowej skali dałabym tej Pani 8,5/10
Następnym razem poszłam do (chyba bo nie pamiętam dokładnie) p. Teresy. Pani teresa miała problem ze suchem i zrozumieniem bo zamiast krótkieg tyłu i długiego przodu ścieła zupełnie prosto. Miałam w końcu po porawkach mniej więcej tak jak chciałam, ale w wersji dużo krótszej niż planowałam. Podsumowując: 5/10
Kolejnym i najgorszym doświadczeniem z tego salonu była wizyta u p. Marka. Poza tym, że walił teksty typu "murzyni śmierdzą, murzyni to nieroby" itp., to spieprzył mi włosy tak że teraz, już niespełna 4,5 miesiąca po wizycie nadal cierpię. Przyszłam do niego ze zdjęciem. Niestety ten Pan miał problem ze wzrokiem i zrobił mi zupełnie nie to co chciałam, do tego krzywo. Z jednej strony miałam 2,5 cm włosy krótsze niż z drugiej. Do tego jego cieniowania nie można nazwać cieniowaniem, sama bym sobie lepiej tempymi nożyczkami włosy poszarpała. Nawet na początku tego nie zauważyłam bo tak to ułożył że dopiero w domu zobaczyłam tą tragedię.Ocena p. Marka: 0/10. Więcej moja noga w tym salonie nie postanie właśnie dzięki temu panu. Odechciało się eksperymentów z Imperium.
W przyszłym tygodniu chcę się wybrać na cięcie no i mam dylemat. Kilka koleżanek chodzi do Studia Alexander na Królowej Jadwigi. Słyszałyście coś o tym salonie? Kogo możecie polecić do fryzurki do ramion, raczej symetryczne, proste cięcie. Może znacie jakieś inne, pewne salony w których mnie nie skrzywdzą?
ja chodze do studia alexander od jakis hmm 5 lat bedzie zawsze chodzilam do tej samej fryzjerki, ma na imie iwona, ale ostatnio jak u mniej bylam to mowila ze nie wie czy nie bedzie zmieniac miejsca pracy wiec nie wiem czy tam jeszcze pracuje... ale to byla jedyna fryzjerka ktora zawsze potrafila sciac mnie tak zebym byla zadowolona ogolnie salon bardzo przyjemny i zawsze uzywali odpowienich do moich wlosow kosmetykow, ceny takie jak wszedzie, raczej nie sa specjlanie wygorowane.
polecam.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:37   #232
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kami05 Pokaż wiadomość
Hej!
Dawno się nie odzywałam,ale byłam trochę zajęta...(szykuję się do ślubu). W kwestii fryzjera-po moich licznych doświadczeniach znalazłam jakieś 2 lata temu dokładnie to,czego szukałam. A gdzie? W salonie GOLDWELL przy Królowej Jadwigi. Nie korzystam już z innych salonów-tylko tam potrafią naprawdę świetnie ścinać i pięknie modelować. Moją ulubioną fryzjerką jest p. Natasza. Ścięcie z modelowaniem nie należy może do tanich - ok 65 zł (zniżka 20% dla studentów), ale naprawdę warto. W przyszłym tygodniu wybieram się na próbną fryzurę ślubną-dam znać jak było.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Ja również mogę polecić Goldwell. Zresztą w całej PL salony są dobre.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:13   #233
lenka38
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

65 zl dla studenta za sciecie to wg. mnie duzo. najlepiej powiedziec, ze jest sie z domu dziecka jak sie jest jeszcze mlodym i wtedy was ostrzyga za darmo, a jelenie-tzn.inni klienci ktorzy placa bula za to podwojnie, bo nie dosc, ze na bidule idzie kasa z naszych podatkow, to jeszcze u fryzjera np. placimy za pelna usluge 200 zl,a z bidula dzieci maja za free. rozumiem strzyzenie, ale oni nawet farbowanie maja gratis i to w najlepszych salonach. im zrobia za free, a od zwyklego klienta biora po 200 zl w zwyz.
dobry salon fryjerski to imperium urody lorena na kopernika i barbi obok kina helios na krzywoustego.
lenka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 22:29   #234
Niielegalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej

Planuję się ściąć - krótko, odważnie i niebanalnie. Doradzi ktoś do jakiego fryzjera powinnam się udać, któremu nie zabraknie odwagi i coś doradzi?
Niielegalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:49   #235
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Szczecin

Jakiego frzyjera polecacie z salonu L'Or w SPA BALTICA ??
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:37   #236
Louise
Przyczajenie
 
Avatar Louise
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 17
GG do Louise
Dot.: Fryzjer Szczecin

up
__________________
(...)Ona ma siłę...Nie wiesz jak wielką(...)
Louise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:45   #237
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Fryzjer Szczecin

a ja polecam Panią Ewę z pollyanny na Bohaterow Warszawy 29a. Chodze do niej od lat i jestem baaaaaaardzo zadowolona.

Tylko od razu mowie, ze umawiac sie trzeba na dwa-trzy tygodnie do przodu ze wzgledu na ilosc klientek
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:20   #238
fralexandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

przeczytałam sobie wczoraj wieczorem cały wątek w poszukiwaniu fryzjera w Szczecinie, gdyż zwykle chodziłam do JLD w Galaxy i chciałam znaleźć coś nowego, bo ostatnim razem ścięli mnie zupełnie nie tak jak chciałam i włosy mi się w ogóle nie układały...

Zdecydowałam się na Imperium Wizażu, o którym jest tutaj tyle pochlebnych komentarzy. Zadzwoniłam i umówiłam się na strzyżenie z modelowaniem na dzisiaj na 12.00. Salon bardzo ładny, czysty i przytulny, panuje tam bardzo miła atmosfera, także pierwsze wrażenie bardzo dobre przyjęła mnie pani Teresa Sawicka. Masaż głowy podczas mycia boski! Użyła wielu kosmetyków, gdyż zauważyła moje bardzo wysuszone końcówki i postanowiła pomóc mi je odratować pokazałam jej zdjęcie fryzury jaką chciałam i dokładnie ją ze mną omówiła. To było głównie cieniowanie, więc uzgodniłysmy dokładnie długość najkrótszej i najdłuższej warstwy oraz ogólny kształt cięcia itd... generalnie zadawała dużo pytań, co uznaję za duży plus całość trwała ok 45 minut. Efekt dokładnie taki o jaki mi chodziło, jestem zadowolona jak nigdy

usługa: mycie, strzyżenie, modelowanie z prostowaniem
cena: 50zł
moja ocena: 10/10

gorąco polecam ten salon i na pewno pójdę tam następnym razem
fralexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:31   #239
dzeminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam. Chciałabym udać się do Imperium Wizażu. Interesuje mnie tylko strzyżenie, bez modelowania, abym wiedziała jak włosy będą wyglądać bez bawienia się nimi co rano. Fryzurka jaka mnie interesuje, to włoski na prosto ścięte do brody, z grzywką na bok. Kogo byście poleciły z IW? Zastanawiałam się nad Dawidem, Wiolą lub Teresą. A Wy kogo polecacie?
dzeminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:51   #240
agnesg00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej. Ja bylam jakis czas temu u Dawida i wyszlam bardzo zadowolona. Moglabym go szczerze polecic. Dzis dzwonilam i chcialam sie powtornie do niego umowic, ale dowiedzialam sie, ze juz tam nie pracuje. Zostaje ci wiec wybor sposrod dwoch pan. U zadnej z nich sie nie strzyglam wiec nie moge sie wypowiadac.
agnesg00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.