makijaż trwały vs. permanentny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 21:28   #31
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Witam .Czekam na foteczki z niecierpliwoscia. Ja wlasnie mam taka tradycyjna cienka kreseczke a chcialam cos takiego jak na tym umieszczonym zdjeciu (tylko nie wiem czy cos takiego mozna zrobic Mam jescze pytanie czy kreseczki robi sie wylacznie w jednym odcienniu ?
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:34   #32
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Barwników jest naprawdę wiele, więc wybór jest duży. Jeśli masz na myśli zrobienie dwóch kresek - podobnie jak na ym zdjęciu, to teoretycznie jest możliwe, ale nijak ma się do praktyki, ponieważ nie będzie wyglądało to tak jak na tym zdjęciu, poza tym niestandardowe kreski czy kolory mogą się po jakimś czasie znudzić.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:44   #33
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Barwników jest naprawdę wiele, więc wybór jest duży. Jeśli masz na myśli zrobienie dwóch kresek - podobnie jak na ym zdjęciu, to teoretycznie jest możliwe, ale nijak ma się do praktyki, ponieważ nie będzie wyglądało to tak jak na tym zdjęciu, poza tym niestandardowe kreski czy kolory mogą się po jakimś czasie znudzić.
oj chyba zle wyrazilam swoje mysli chodzilo mi o to ,ze ja zaraz po zabiegu mialam taka dosc intensywna linie (prawie czarna) niestety po zluszczeniu linia zrobila sie taka ciemno szara i nawet po korekcie nie byla niestety intensywna . Glownie chodzi mi o kreske cos w stylu jak na tej fotografi (ale tylko kreska bez cieniowania ) bo tez mi sie wydaje ,ze to oko jest podkreslone kretka . Tylko sie zastanawiam czemu osoba wykonujaca makijaz pernamentny dala to foto w swojej galerii


mam pytanie czy tak gruba kreske mozna wykonac???Czy raczej pani takiej jeszcze nie robila?
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:42   #34
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
oj chyba zle wyrazilam swoje mysli chodzilo mi o to ,ze ja zaraz po zabiegu mialam taka dosc intensywna linie (prawie czarna) niestety po zluszczeniu linia zrobila sie taka ciemno szara i nawet po korekcie nie byla niestety intensywna . Glownie chodzi mi o kreske cos w stylu jak na tej fotografi (ale tylko kreska bez cieniowania ) bo tez mi sie wydaje ,ze to oko jest podkreslone kretka . Tylko sie zastanawiam czemu osoba wykonujaca makijaz pernamentny dala to foto w swojej galerii


mam pytanie czy tak gruba kreske mozna wykonac???Czy raczej pani takiej jeszcze nie robila?
Można zrobić taką kreskę, jeśli oczywiście pasuje do kształtu oka.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:01   #35
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Karolino,czy Ty wykonujesz tez makijaz permanentny? Chciałam zrobić w moim miescie w gabinecie w którym robilam brwi -zrobić kontur ust,jednak nie chcę typowego mocnego koloru a jedynie wyrównanie konturu barwnikiem zblizonym do naruralego koloru ust. W moim gabinecie lingeristka powiedziała,ze musi być mocny kolor bo taki nie pasuje. Ja nie maluję ust mocno,nie chcę tez koloru a jedynie kontur.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:07   #36
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Karolino,czy Ty wykonujesz tez makijaz permanentny? Chciałam zrobić w moim miescie w gabinecie w którym robilam brwi -zrobić kontur ust,jednak nie chcę typowego mocnego koloru a jedynie wyrównanie konturu barwnikiem zblizonym do naruralego koloru ust. W moim gabinecie lingeristka powiedziała,ze musi być mocny kolor bo taki nie pasuje. Ja nie maluję ust mocno,nie chcę tez koloru a jedynie kontur.
Tak, robię, właśnie usiłuję wkleić tu zdjęcie z dzisiejszego zabiegu ale nie chce się zmieścić...
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:09   #37
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

P.s Sama chcę sobie tak zrobić, dobrałam sobie barwnik w kolorze ust, tylko trudno jest sobie samej zrobić, ale postaram się..
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 19:16   #38
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Tak, robię, właśnie usiłuję wkleić tu zdjęcie z dzisiejszego zabiegu ale nie chce się zmieścić...
Moze zdjęcia są za duze i przekraczają limit ?

Chętnie zaobaczyłabym efekt na Pani ustach.Moze się wybiorę do Warszawy...A ile kosztuje kontur ust?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:45   #39
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

To na początek. Dziś zrobione.
http://carlalita.fotosik.pl/
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:47   #40
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Muszę sobie zaplanować, ponieważ tydzień wcześniej bierze się Heviran, jak już zrobię, wrzucę foto. Kontur z cieniowaniem kosztuje 700 zł. Dla asertywnych cena do negocjacji
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:26   #41
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Dzisiaj robię korektę kresek na powiekach, jak zdążę, wkleję wieczorem zdjęcia na fotosik.pl , a jeśli nie - to najpóźniej jutro
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 11:33   #42
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

wlase ogladm dziela naprawde bardzo ladnie to wyglada
dostalam odpowiedz od tamtej pani gdzie wklejalam wam fotke ...twierdzi ,ze to makijaz pernamentnyja jednak cos czuje ,ze to jest zwykly makijaz

czekam z niecerpliwoscia na wiecej fotek
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 22:34   #43
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Dodałam fotkę zrobioną kilka minut po zabiegu, oko jest nieco spuchnięte, na rzęsach wazelina, za kilka dni wrzucę już umalowane tuszem. Ale chciałam żebyściw widziały jak wygląda od razu po. Modelka zdecydowała się jeszcze na kreski na dole, więc delikatnie zaznaczyłam barwnikiem. Zobaczymy za kilka dni.
http://carlalita.fotosik.pl/albumy/288195.html
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 22:42   #44
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Dodałam fotkę zrobioną kilka minut po zabiegu, oko jest nieco spuchnięte, na rzęsach wazelina, za kilka dni wrzucę już umalowane tuszem. Ale chciałam żebyściw widziały jak wygląda od razu po. Modelka zdecydowała się jeszcze na kreski na dole, więc delikatnie zaznaczyłam barwnikiem. Zobaczymy za kilka dni.
http://carlalita.fotosik.pl/albumy/288195.html
Pierwsze zdjęcie jest przed a dwa kolejne po ,tak? Bardzo ładny efekt.

Mam pytanie. Po paru latach od pierwszego makijazu trwałego brwi zrobilam sobie korektę ale niestety nie w moim gabinecie a w innym.Miałam tak mocno "wpuszczony" barwnik,ze dopiero po ponad roku wyglądało to dobrze i naturalnie.Podczas tego zabiegu ból był bardzo duzy, tak ze ły leciały mi ciurkiem(czego nie było podczas pierwszego zabiegu w innym gabinecie)
Zauwazyłam,ze podczas wyłuszczanie się naskórka , wypadły takze niektóre brwi,a poniewaz miałam bardzo rzadkie u nasady,zostały mi "trzy na krzyz" Niestety juz nie odrosły.Czy był to źle przeprowadzony zabieg?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 23:12   #45
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie jest przed a dwa kolejne po ,tak? Bardzo ładny efekt.

Mam pytanie. Po paru latach od pierwszego makijazu trwałego brwi zrobilam sobie korektę ale niestety nie w moim gabinecie a w innym.Miałam tak mocno "wpuszczony" barwnik,ze dopiero po ponad roku wyglądało to dobrze i naturalnie.Podczas tego zabiegu ból był bardzo duzy, tak ze ły leciały mi ciurkiem(czego nie było podczas pierwszego zabiegu w innym gabinecie)
Zauwazyłam,ze podczas wyłuszczanie się naskórka , wypadły takze niektóre brwi,a poniewaz miałam bardzo rzadkie u nasady,zostały mi "trzy na krzyz" Niestety juz nie odrosły.Czy był to źle przeprowadzony zabieg?
Tak, pierwsze przed, następne kilka dni po, ostatnie od razu po, a za kilka dni wkleję końcowy efekt.
Nie mogę wypowiadać się za kogoś, aczkolwiek to, co mówisz na przykład o bólu - nie powinno aż tak boleć. Fakt, każdy inaczej odczuwa ale igła powinna wchodzić w skórę ok. 1 milimetr, może osoba robiąca Ci zabieg zbyt mocno wysunęła igłę. O intensywności barwnika decyduje jeszcze rodzaj igły. Są różne rodzaje, inna jest do kresek, inna do brwi, inna do ust. Im cieńsza igła, tym bardziej intensywny kolor. Być może zadecydowało kilka czynników. Może jeszcze byłaś przed miesiączką, wtedy wszystko odczuwa się mocniej.
Mi wypadły 3 włoski, a właściwie wyrwałam, bo strasznie niewygodnie robić samemu sobie zabieg. Ale myślę że mi odrosna
Trzeba uważnie rysować, żeby właśnie zgodnie ze wzrostem włosa, by go nie wyrwać. Czy teraz już dobrze wyglądają Twoje brwi?
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 23:15   #46
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Tak, pierwsze przed, następne kilka dni po, ostatnie od razu po, a za kilka dni wkleję końcowy efekt.
Nie mogę wypowiadać się za kogoś, aczkolwiek to, co mówisz na przykład o bólu - nie powinno aż tak boleć. Fakt, każdy inaczej odczuwa ale igła powinna wchodzić w skórę ok. 1 milimetr, może osoba robiąca Ci zabieg zbyt mocno wysunęła igłę. O intensywności barwnika decyduje jeszcze rodzaj igły. Są różne rodzaje, inna jest do kresek, inna do brwi, inna do ust. Im cieńsza igła, tym bardziej intensywny kolor. Być może zadecydowało kilka czynników. Może jeszcze byłaś przed miesiączką, wtedy wszystko odczuwa się mocniej.
Mi wypadły 3 włoski, a właściwie wyrwałam, bo strasznie niewygodnie robić samemu sobie zabieg. Ale myślę że mi odrosna
Trzeba uważnie rysować, żeby właśnie zgodnie ze wzrostem włosa, by go nie wyrwać. Czy teraz już dobrze wyglądają Twoje brwi?
Dobrze to raczej zbyt duzo powiedziane.Nie są juz tak dramatycznie ciemne,ale barwnik wyłuszczył się*nie równo,została jakby ramka a w środku blado,dlatego muszę domalowywać cienie.Zaraz znajdę fotki to wkleję.

Fotki są w tym wątku :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212924

edit: oraz tu przed i po.Post 40 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691&page=2
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 23:39   #47
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

No faktycznie trochę się wykruszyły, a próbowałaś kuracji olejem rycynowym? Na zdjęciu po zabiegu wyglądają całkiem nieźle.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:32   #48
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Pani Karolino szukam salonu w Warszawie gdzie mogła bym wykonać makijaż brwi, podobają mi się efekty pani pracy czy ma pani więcej zdjęć?
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:49   #49
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez porcelanka Pokaż wiadomość
Pani Karolino szukam salonu w Warszawie gdzie mogła bym wykonać makijaż brwi, podobają mi się efekty pani pracy czy ma pani więcej zdjęć?
Żałuję, że na razie nie, ponieważ dopiero niedawno wpadłam na to, by zacząć robić zdjęcia. Ale myślę że w niedalekiej przyszłości zamieszczę jeszcze kilka.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 12:36   #50
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Karolino a gdzie konczylas szkolenie makijazu permanentnego? mozesz polecic cos godnego uwagi w Warszawie?
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 02:55   #51
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez jelonek27 Pokaż wiadomość
Karolino a gdzie konczylas szkolenie makijazu permanentnego? mozesz polecic cos godnego uwagi w Warszawie?
http://bekibek.pl/

Tutaj się szkoliłam. Jesli masz talent plastyczny i wyczucie do makijażu to polecam.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:47   #52
boron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Witam, Was wszystkie serdecznie... umiescilam to zdjecie, gdyz mozna taka kreske rowniez wykonac... To wszystko zalezy od zyczenia klientki...
Jesli macie pytania piszcie na adres: boron@boron.com.pl i zapraszam na www.boron.com.pl
boron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:50   #53
boron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

...Pan Grzegorz Bek zaproponowal mi wspolprace...(wspolpracuj emy juz dobre jakies 1,5 roku) takze to tez o czyms swiadczy mysle...
boron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:55   #54
boron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Dla zainteresowanych, to jest rowniez mozliwosc zrobienia cienia permanentnego na powiece ruchomej. Dla chetnych zdjecie na maila. moj mail to: xxx@********.pl

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-03-03 o 06:14
boron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:48   #55
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez boron Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych, to jest rowniez mozliwosc zrobienia cienia permanentnego na powiece ruchomej. Dla chetnych zdjecie na maila. moj mail to: boron@boron.com.pl

a mozna prosic o wstawienie jakis zdjec tutaj???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:27   #56
Landrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Witam Ci Karolino, jestem bardzo zainteresowana zrobieniem sobie makijazu pernamentnego brwi, i oczu. Mam tylko male obawy, ze kolor bedzie zbyt ciemny i bede nienaturalnie wygladala, ze ksztalt bedzie nie ladny.
Mozna sie z Toba jakos umowic na wizyte i pogadac o tym jak to bedze wygadalo?
Pozdrawiam,
Natalia
Landrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 19:32   #57
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Landrynka Pokaż wiadomość
Witam Ci Karolino, jestem bardzo zainteresowana zrobieniem sobie makijazu pernamentnego brwi, i oczu. Mam tylko male obawy, ze kolor bedzie zbyt ciemny i bede nienaturalnie wygladala, ze ksztalt bedzie nie ladny.
Mozna sie z Toba jakos umowic na wizyte i pogadac o tym jak to bedze wygadalo?
Pozdrawiam,
Natalia
Witam,
oczywiscie, że można. Aby nie spamować forum, na priv wyślę adres www, tam są wszystkie dane. Konsultacje są bezpłatne oczywiście.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:58   #58
popek1
Przyczajenie
 
Avatar popek1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Witam. Jestem tu nowa , ale z doświadczeniem ad.makijazu trwalego brwi;]
A wiec:
-brwi robilam w Raciborzu u Pani Beaty , ktora jest: za bardzo pewna siebie, mysli za duzo o sobie i o swoim wygladzie, bezczelna i ogolnie do niczego, zero wspolpracy, trzeba zaakceptowac to co ona wymysli, a jak nie do ''spadac'' mozna, bo jej brak cierpliwosc do klientki swiadczy tylko o tym...niestety bylam tak przestraszona, bo nigdy wczesniej nie mialam makijazu trwalego brwi wiec myslalam, ze to tak wszystko wyglada, ze narysuje jakas kreska i potem trzeba jej zaufac i sie poddac,,,POMYLILAM SIE!
brwi mam krzywe, na 1szy rzut oka sa ok, ale jak sie przyjrzec to jedna ma wiekszy łuk druga bardziej spada w doł...generalnie nei chcialam szerokich brwi , wiec zrobila mi cienkie, ale po wyluszczeniu barwnika(zluszcza sie okolo2 tyg po 1 wizycie, i tydzien po korekcie) one sa okropne, w jednych miejscach bladsze, w innych mocniejsze i nierowne kontury, takze tak czy siak poprawia cieniami..
a poza tym, po konsultacji z inna linergistka( do ktorej chcialam isc ,ale nie poszlam bo nie mialam naocznego dowodu jej pracy-wiec wzielam P.Beata)okazalo sie, ze p.Beata prawdobodobnie uzyla jak najtanszego barwnika i dlatego one nie sa czarne tylko grafitowe... a ja chcialam czarne;-/ Ta nowa linergistka powiedziala, zebym poczekala pare m-cy i kolo pazdziernika pojde do niej i ona mi wszystko zrobi jakby od nowa, przede wszystkim nada im kształ, bo ten co mam jest odbebniony;] a poza tym mi je wzmocni tak jak bede chciala i bedzie to czarny!! spokoj bede miala za 2 lata jak nic....
Takze dzieczyny uwazajcie, jak na 1rzut oka linegristka wasz wkurzy, to nie robcie sobei u niej niczego, jesli nie umie wspolpracowac z klientkami, to niech sobie wykonuje zabiegi na sobie!!!***
ktos ma pytanka, to smialo
Pozdrawiam

Edytowane przez popek1
Czas edycji: 2008-06-25 o 18:35
popek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:06   #59
popek1
Przyczajenie
 
Avatar popek1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

zapomnialam dodac ze u Beaty placlam 800zl za brwi... korekty po powiedzmy roku kosztuja u niej 400zl, nowa linergistka robi korekty za 250zl,a brwi kosztuja u niej 600zl( 800-jak ktos nie ma ani 1 wloska swojego)
popek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:21   #60
KaHa37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-08 o 08:55
KaHa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-10 17:06:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.