Scent Bar II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 09:40   #3961
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Margot, niech Cię ręka boska broni od Lash Queen HR - praktycznie nic nie robi a nawet z przyciemnianiem sobie nie radzi... Z ciekawości zapytam - ile przeżył Twój EFC?
Zaraz tam, ręka boska - dla mnie akurat Lash Queen to najlepszy tusz, jaki znam przyciemnienia zbytnio nie potrzebuję bo rzęsy mam sama z siebie czarne i gęste. Natomiast daje śliczny delikatny efekt wydłużenia i takego... mam chęć napisać "rozcapierzenia" w każdym razie rzęsy są długie i pięknie rozdzielone

EFC dostałam od koleżanki jakoś w okolicach Gwiazdki... i w tej chwili są z niego gęste paskudne resztki <fuja-i-prycha> a nawet jak był swieży i mokry to dawał w rezultacie rzesy nie tyle sztuczne co posklejane Nevermore.

Generalnie lubie jeszcze High Impact Clinique, ale tym razem się chyba zdecyduję na ten Collistar, skusiłyście mnie

Głowa przechodzi, musze poszukać w torebce jakiejś próbki bo dziwnie mi tak niepachnąco.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:09   #3962
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Dzien Dobry wszystkim


Salatunciu , Aniolku, Katt dziekuje

Aniolku ^&&*

Teza
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:47   #3963
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
To na tyle mojego testowania wysokiej półki; wygląda na to, że póki co jestem w stanie zadowolić się tańszymi mazidłami. I całe szczęście, bo oznacza to fundusze na górnopółkowe perfumy
Ja poszukuje dobrego różu, który nie robił by placków a efekt nie był ani teatralny ani nie widoczny i bez drobinek żeby był. Ktoś ma jakieś pomysły?

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
No i spanikowałam Mialam isc dzis na krótkie ciachniecie włósów do fryzjera
Miało byc tak pięknie bo miało byc za darmo bo miał sie na mnie uczyc nowych metod ciecia jakis fryzjer, cos nowego cos super itp... i mnie podkusiło wrzucenie do watku metomorfozy na forum wizaz swojego zdjecia by zrobic symulacje...to co zobaczyłam to był SzOK ze StreSeM !! (Pomine niuans ze na tych fotkach bylam niewyspana i zmeczona i zestresowana ) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post7010131 -> TU mozna zobaczyc symulacje

Tak bardzo mi sie marzyły krotkie włosy ale po tym co pozbaczylam to doszlam do wniosku ze ie moge tak ryzykowac wygladem buuu szkoda mi troche..
Mozesz tylko pocieniować długie włosy, a krótkie są denerwujące.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Aniołku, ten tusz to Lash Power Mascara Ma małą, okrągłą szczoteczkę z dłuższym i krótszymi włoskami i bardzo dobrze pokrywa nawet któtki rzęsy. Zmywa się ciepłą wodą ale nie rozmazuje na deszczu. Jest taki gumowaty - roluje się podczas zmywania jak guma.
Nie cierpię tego tuszu, jak dla mnie porażką był
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:01   #3964
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Skoro jestesmy w temacie testow, mam dobra wiadomosc odnosnie CdG.
Ostatnio wyczytalam na nowym kartoniku perfum CdG2, (na poprzednich jeszcze nie bylo tego info), ze CdG nalezy do grupy Puig S.A. - ktora nie testuje na zwierzetach i jest na liscie OK Pety
Rewelacyjna wiadomość Katt! Szczególnie, że ostatnio wzbogaciłam swoje posiadanie o kilka CdG
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wrzucam i mam nadzieję, że szybko zniknie w odmętach wątku .
Naprawdę watpię, że zniknie R-e-w-el-a-c-y-j-n-e zdjęcie. Wyglądasz genialnie. Jesteś niezwykle fotogeniczna osobą
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:25   #3965
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do listy firm testujących na zwierzętach- zobaczcie, ile z nas musiałoby zrezygnować z ulubionych perfum: CK, Joop, Cacharel, Chopard, Lancaster, Cerruti...
Mendosito- w tym wlasnie rzecz, ze sporo z nas zrezygnowalo, a przynajmniej juz nigdy swiadomie nie powtorzy ich zakupu
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Właśnie. Wysoki wzrost jest faaaajny

Cytat:
Wiesz mi się wydaje, że te cechy jednak można by było oddać. A poza tym Twoje melancholine i nieruchome oblicze też jest równie ładne Pamiętam Twój śliczny awatarek z Twoją buzią
Dziekuje- jestem sklona uwierzyc - zwlaszcza, ze mnie widzialas na zywo, a i cukrowanie nie lezy w Twej naturze


Cytat:
Tzn wiesz co, ja nie wiem jak to się udaje, ale po prostu się udaje Kiedy miłam z 12 lat to robiłam siostrze i kuzynce sesje zdjęciowe (jeszcze takim aparatem z kliszą itd) Do dziś mamy te zdjęcia i nawet dziś baaaardzo się podobają - bo po prostu są niezwykłe. Chociaż nie znam technik i działam instynktownie
Jednak powiem Ci szczerze, że nie ciągnie mnie do rozwijania tego - jakoś przez skórę czuję, że to nie jest moja droga
Doskonale rozumiem. Co nie zmienia faktu, ze to b. przydatny talent
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:42   #3966
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do listy firm testujących na zwierzętach- zobaczcie, ile z nas musiałoby zrezygnować z ulubionych perfum: CK, Joop, Cacharel, Chopard, Lancaster, Cerruti...
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mendosito- w tym wlasnie rzecz, ze sporo z nas zrezygnowalo, a przynajmniej juz nigdy swiadomie nie powtorzy ich zakupu
Szczerze mówiąc przyszło mi to bez trudu. Wszystkie zapachy firm, które testują zużyłam/zużywam w pierwszej kolejności i nie powtórzyłam zakupu. Teraz odczuwam jeszcze większą przyjemność podczas obcowania z zapachami

Taką podjęłam decyzję (odnosi się to także do produktów spożywczych, środków czyszczących, pielęgnacji itp) i żyję mi się dużo przyjemniej ze świadomością, ze nie przyczyniam się do cierpień niewinnych zwierzaków.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:58   #3967
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie róbcie scen...

Wrzucam i mam nadzieję, że szybko zniknie w odmętach wątku . (zdjęcie robione o 5 nad ranem - beznadziejne światło - i w czasie sesji - beznadziejna kondycja oczu i okolic dookoła oczu )

A teraz proponuję wrócić do tematów autentycznie ciekawych tj np kolorówki
Jak ja bym wyglądała tak jak ty to wiesz... cały czas robiłabym sobie zdjęcia. Nom ale nie można mieć wszystkiego

Skończyła mi się różdżka Innocenta i co ja teraz pocznę buuu
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 13:05   #3968
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc przyszło mi to bez trudu. Wszystkie zapachy firm, które testują zużyłam/zużywam w pierwszej kolejności i nie powtórzyłam zakupu. Teraz odczuwam jeszcze większą przyjemność podczas obcowania z zapachami

Taką podjęłam decyzję (odnosi się to także do produktów spożywczych, środków czyszczących, pielęgnacji itp) i żyję mi się dużo przyjemniej ze świadomością, ze nie przyczyniam się do cierpień niewinnych zwierzaków.
Tak to prawda .
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:07   #3969
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Dziewczyny ja bardzo przepraszam, że zepsuję nastrój - ale musze się wyżalić. ....
Niedawno pisałam o tym, że ma się pojawić u Nas pies .... no i pojawił się zgodnie z zapowiedzią Buldog Angielski - z rodowooodem po czempioooonach ... ( jak by to miało znaczenie phi ) Ale sra jak każdy inny.
Spałam dziś półtorej godziny - bo piesek naprzemian szczekał, sikał i robił kupę na środek pokoju ... masakra.
Nie zasnął dopuki nie przyszłam do pokoju i nie głaskałam, jak tylko się poruszyłam odrazu się budził.
Biedactwo jest strasznie zestresowane, ja zmęczona jak diabli - a Kot ? O Matko - Kot to dopiero ma horror - cały czas siedzi na szafie, nie jje, nie pije nie sika - boi się.

Już nie wiem co mam robić
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:13   #3970
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bardzo przepraszam, że zepsuję nastrój - ale musze się wyżalić. ....
Niedawno pisałam o tym, że ma się pojawić u Nas pies .... no i pojawił się zgodnie z zapowiedzią Buldog Angielski - z rodowooodem po czempionach ... ( jka by to miało znaczenie phi ) Ale sra jak każdy inny.
Spałam dziś półtorej godziny - bo piesek naprzemian szczekał, sikał i robił kupę na środek pokoju ... masakra.
Nie zasnął dopuki nie przyszłam do pokoju i nie głaskałam, jak tylko się poruszyłam odrazu się budził.
Biedactwo jest strasznie zestresowane, ja zmęczona jak diabli - a Kot ? O Matko - Kot to dopiero ma horror - cały czas siedzi na szafie, nie jje, nie pije nie sika - boi się.

Już nie wiem co mam robić
Biedna ty i biedny kot, współczuje
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:49   #3971
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Jak dobrze, wreszcie zmiana tematu

Favkes, początki są zwykle najbardziej męczące. Człowiek musi się poruszać jak w zwolnionym tempie, ciągle być przy zwierzaku i... ciągle sprzątać, bo robi biedak gdzie popadnie. Wyłożyłaś mu "teren" gazetą? Może jakiś kojec przytulny?

Mam nadzieję, że kot w końcu zacznie jeść - głód powinien pokonać strach, tym bardziej jak zobaczy, że pies jest jeszcze bardziej zestresowany niż on sam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 13:59   #3972
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Aggie, bo wiesz co... ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała z tak długim chomikowaniem tuszu Ten typ kosmetyku jest ważny tylko (aż ) 6 miesięcy od daty otwarcia opakowania (widnieje na nich znaczek otwartego słoiczka z cyferką 6). Bo to po prostu specyficzny kosmetyk, który ma kontakt z wrażliwą częścią ciała jaką w tym wypadku jest oko

Podczas używania tuszu wtłacza się do niego powietrze, mimowolnie pakują się tam drobnoustroje, które niestety mogą się mnożyć w tak przyjemnym środowisku Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tusz i szczoteczka wygląda OK to pod mikroskopem może już tak nie być
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Aggie Kochana! Całe "Perfumy" zamartwiają się i błagają: wyrzuć to paskudztwo! Nie chcemy, żeby ta bomba nieoczekiwanie w następnych latach () zrobiła: "bum!"
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No właśnie Aggie, bo kurczę jeszcze nam... tfu! tfu! tfu! przez lewe ramię ... oślepniesz, no!
O jejku, no dobrze, jak już się macie stresować to wyrzucę. Albo przynajmniej przestanę używać, bo wyrzucac to ja nie lubię niczego... Ale nie nie, ja wiem, że sie nie powinno przesadzać, wolę się nie nabawić jakiegoś zapalenia spojówek czy jeszcze gorszej cholery

Wracając do tematu różów i pędzli, nie udało mi sie wczoraj w Sephorze kupić tego upatrzonego, więc machnęłam ręką i stwierdziłam, że na pierwszą próbę może być i zwykły pędzel, więc skoczylam do Rossmana tuz obok i kupiłam ukośnie ścięty pędzel do różu. Dziś sie uróżowiłam. Dziewczyny kochane, Wy to miałyście absolutną rację, róż zdecydowanie inaczej wygląda, jak się go nałoży odpowiednim narzędziem

Aniołku, zdjęcie wyszło GENIALNIE!!! jesteś naprawdę piekną dziewczyną!

Favkes, piesek się szybko nauczy czystości, musisz byc tylko cierpliwa. Taki maluch nie potrafi jeszcze za bardzo komunikować, że mu sie chce, a stres pewnie robi swoje.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:05   #3973
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Favkes - nie wiem co ci doradzić, bo za eksperta się nie uważam absolutnie.Mam nadzieję, że to trudne początki, które miną. Sama przechodziłam przez coś podobnego. Sprowadziłam się do domu z moją małą kotką, do domu, gdzie od 10 lat mieszkała starsza. Wprawdzie mała może nie sikała gdzie popadnie i nie domagała się mojej obecności, ale starsza - to był dla niej szok. Tak samo nie chciała jeść, siedziała obrażona w szafie, zrobiła się osowiała, mimo, że staraliśmy się ją głaskać ( staraliśmy się- bo wtedy nas gryzła i warczała). Z czasem to minęło, ale nadal jest ciężko... Starsza od 6 miesięcy jest zdenerwowana i znerwicowana, młoda ją atakuje, próbuje wymusić dominację, staczają bójki, starsza kocica zaczęła z tej nerwicy sikać po domu.... To są trudne sytuacje, ale tak jak ci pisałam, mam nadzieję, że to trudne początki, które się uspokoją i z czasem miną. Będę trzymać kciuki.


Dodam jeszcze, że mała też mi na początku dała popalić - pierwsze 3 tygodnie to gehenna była. Mała nie spała w nocy, skakała, hałasowała, miauczała, jak nie reagowałam, to w skakiwała na łóżko i potrafiła mnie użreć z całej siły w nos.... 3 tygodnie chodziłam do pracy nieprzytomna, znerwicowana i maksymalnie niewyspana.. Ale minęło
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:08   #3974
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zaraz tam, ręka boska - dla mnie akurat Lash Queen to najlepszy tusz, jaki znam. przyciemnienia zbytnio nie potrzebuję bo rzęsy mam sama z siebie czarne i gęste. Natomiast daje śliczny delikatny efekt wydłużenia i takego... mam chęć napisać "rozcapierzenia" w każdym razie rzęsy są długie i pięknie rozdzielone
No to najlepszy dowód na to, że należy samemu przekonać się organoleptycznie czy coś mu odpowiada Ja tą Królową Rzęs byłam rozczarowana.
Cytat:
EFC dostałam od koleżanki jakoś w okolicach Gwiazdki... i w tej chwili są z niego gęste paskudne resztki <fuja-i-prycha> a nawet jak był swieży i mokry to dawał w rezultacie rzesy nie tyle sztuczne co posklejane Nevermore.
Oj fakt, trochę skleja Ale szczerze mówiąc to mi się nawet podobał ten efekt Bo to nie było takie posklejanie typu grudki itp, ale raczej kępki (wklejam foteczkę żeby zobrazować o co mi chodzi uprasza się o zignorowanie rozczochranych brwi )
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Aniolku ^&&*
buziaczek-słodziaczek
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Naprawdę watpię, że zniknie R-e-w-el-a-c-y-j-n-e zdjęcie. Wyglądasz genialnie. Jesteś niezwykle fotogeniczna osobą

Mariolko, właśnie tłumaczę że mi osobiście nie wydaje się żebym była fotogeniczna. Ale dobra. Już nic nie mówię. Nie mam siły
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje- jestem sklona uwierzyc - zwlaszcza, ze mnie widzialas na zywo, a i cukrowanie nie lezy w Twej naturze
No dokładnie Jesteś śliczna Ale o nie Twoja największa zaleta
Cytat:
Doskonale rozumiem. Co nie zmienia faktu, ze to b. przydatny talent


Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Jak ja bym wyglądała tak jak ty to wiesz... cały czas robiłabym sobie zdjęcia. Nom ale nie można mieć wszystkiego
Zuziu dziękuję - to naprawdę niecodzienny komplement Ale z Tym, że nie można mieć wszystkiego to co tam niby znaczyć Przecież absolutnie zjawiskowa z Ciebie dziewczyna!
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bardzo przepraszam, że zepsuję nastrój - ale musze się wyżalić. ....
Niedawno pisałam o tym, że ma się pojawić u Nas pies .... no i pojawił się zgodnie z zapowiedzią Buldog Angielski - z rodowooodem po czempioooonach ... ( jak by to miało znaczenie phi ) Ale sra jak każdy inny.
Spałam dziś półtorej godziny - bo piesek naprzemian szczekał, sikał i robił kupę na środek pokoju ... masakra.
Nie zasnął dopuki nie przyszłam do pokoju i nie głaskałam, jak tylko się poruszyłam odrazu się budził.
Biedactwo jest strasznie zestresowane, ja zmęczona jak diabli - a Kot ? O Matko - Kot to dopiero ma horror - cały czas siedzi na szafie, nie jje, nie pije nie sika - boi się.

Już nie wiem co mam robić
Ojej... Feniksie
Wiem o czym piszesz, bo też mieliśmy przejścia z zaaklimatyzowaniem się naszych kociaków (przygarniętych z miejskiej piwnicy ). Szalały i były chorobliwie przerażone
I wiesz co - Twój psiak da radę Tylko bądź dzielna i go wspieraj swoją łagodnością Zwierzak potrzebuje trochę czasu. Moje koty całkowicie doszły do siebie po jakimś miesiącu

Trzymam mocno



Aggie, wywal i nie żałuj! Bardzo jestem happy, że udało Ci się fajnie i bezkolizyjnie zaróżowić Te pędzle Rossmanowskie też podobno nie są złe.
No i bardzo Ci dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dag4.jpg (61,5 KB, 64 załadowań)
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:21   #3975
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Aniołku,padłam i leżę.Nigdy żadnym tuszem takiego efektu nie osiągnę,piękne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:24   #3976
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Burn, posklejane są A poza tym nie znasz tego powiedzenia, że nie liczy się rozmiar ? Tak serio to masz przecież mnóstwo innych punktów, które warto podkreślać
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:25   #3977
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zuziu dziękuję - to naprawdę niecodzienny komplement Ale z Tym, że nie można mieć wszystkiego to co tam niby znaczyć Przecież absolutnie zjawiskowa z Ciebie dziewczyna!
Dziękuję ale umiem realnie siebie ocenić najbardziej lubię swoje nogi i dłonie z buziakiem rożnie bywa, a teraz mam już straszne odrosty ale m-c jeszcze sie przemęczę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:38   #3978
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bardzo przepraszam, że zepsuję nastrój - ale musze się wyżalić. ....
Niedawno pisałam o tym, że ma się pojawić u Nas pies .... no i pojawił się zgodnie z zapowiedzią Buldog Angielski - z rodowooodem po czempioooonach ... ( jak by to miało znaczenie phi ) Ale sra jak każdy inny.
Spałam dziś półtorej godziny - bo piesek naprzemian szczekał, sikał i robił kupę na środek pokoju ... masakra.
Nie zasnął dopuki nie przyszłam do pokoju i nie głaskałam, jak tylko się poruszyłam odrazu się budził.
Biedactwo jest strasznie zestresowane, ja zmęczona jak diabli - a Kot ? O Matko - Kot to dopiero ma horror - cały czas siedzi na szafie, nie jje, nie pije nie sika - boi się.

Już nie wiem co mam robić
wcale nie psujesz nastroju cos Ty.
Niestety nie mamy dla Ciebie zlotego srodka ,piesek teskni za mama i musi troszke czasu minac zanim nie bedzie plakal za nia i rodzenstwem(ile psiak ma miesiecy? bo to tez wazne ,jak za szybko odstawi sie od matki to bedzie strasznie dlugo plakal).
Staraj sie aby psa wynosic na siusiu i kupke jak sie obudzi,zje i troszke pobawi ,droge do dziwi wyloz gazetami.
Moj jamnis jak przybywaly po kolei kociaki ,to opiekowal sie nimi i pierwszy gnal do nich jak zaplakaly w nocy badz mialaczaly w dzien.
Przywiazaly sie do niego zastapil im chyba mame bo potrafily spac wtulone w niego.
Natomiast jak przybywal koleiny kot ,to pozostale potrafily sie wyprowadzic na jakis czas (malpy).
Z moich obserwacji wynika ,ze najlepiej zgadzaja sie w domu jesli chodzi o koty ,to jak jest kotka i kicius ,jak sa dwie kotki to walcza o terytorium i faktycznie potrafia siusiac w miejscea niedozwolone sa nerwowe tak jak pisze Madziczka ,niestety po okresie wzglednej poprawy problem istnieje i co jakis czas daje o sobie znac.
9teraz mam jedna kotke)
Natomiast jesli chodzi o relacje pies i kot ,to Favkes kot przyzwyczai sie ,przez jakis czas bedzie chodzil gora ,a pies dolem.
Teraz kotkowi musicie okazac duzo ciepla zeby nie poczul sie troszke z boku bo pojawil sie nowy domownik .
Natomiast u mnie problem placzacego psiunia szeniaczka rozwizala sie szybko ,bo dziewczyny jak tylko aplakal w nocy zwinely go do siebie do pokoju i juz bylo dobrze.
Teraz tylko musisz byc cierpliwa (to taki maly niemowlak i moze zarywac noce)
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:50   #3979
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Favkes,nie wymiękaj,będzie dobrze.Mi wydawało się że nie dam rady (zestresowane,obrażone koty i piszczący szczeniak) i mój wymarzony,wyśniony psiak wrócił z powrotem do hodowli.Mimo że minęły ponad 3 lata to nadal jak myślę o tym to mi się płakać chce,że taką głupotę zrobiłam ze strachu że sobie nie dam rady.

Poczekaj a na pewno wszystko się ułoży a koty uspokoją.Zazdroszczę strasznie nowego domownika.

Aniołku,mam ich tak mało (tych punktów) że rzęsy piękne by się przydały.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 14:54   #3980
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Kto chce prawie nie używane cienie ISADORY, nie pasują mi do karnacji, oddam za naprawdę nie wiele. Nikt do mojego wątku nie zagląda, może tutaj sie ktoś skusi.

Pisze pracę i nie wiem co pisać, zmyślam takie głupoty, ze szok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ISADORA.JPG (74,0 KB, 22 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:14   #3981
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
a ja tam sie ciesze z mojego wzrostu i wcale nie chcialabym byc wyższa

Yolu, chetnie Ci wysle linka, ale nasza-klasa nie działa musimy poczekac
No widzę .. też sobie wybrałam porę na ten temat

Poczekam
Favkes, trzymam kciuki żeby zwierzątka się zaprzyjaźniły szybko
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:13   #3982
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Ależ tego jest... Nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Natomiast tusze do rzęs o tak Jutro mam plan zaopatrzyć się w BADgala benefitowego, czy któraś z Was może już miała w łapkach i może coś na ten temat powiedzieć ??
Na nałogowych kosmetyczkach zachwytów od groma.
Z tego powodu też omijam Sephorę w Krakowskiej - ja, tuszomaniaczka na odwyku- to może być za duża pokusa...

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ja też się tak jakoś obco sama z sobą jak narazie czuję, ale, nie ma bata! Przyzwyczaimy się
Oporna będę, nie przyzwyczaję się

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
podkusiło wrzucenie do watku metomorfozy na forum wizaz swojego zdjecia by zrobic symulacje...to co zobaczyłam to był SzOK ze StreSeM !! ) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post7010131 -> TU mozna zobaczyc symulacje
A mnie się na tej z długą grzywką podobasz - nawet bardzo

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
z tuszy tez polecam Masterpiece MF zwykly lub w wersji Max
Tusze...
MFa nie lubię, strasznie szybko mi się rozmazywał, niestety
Bardzo lubię:
- Astora Lycrowego (ślicznie podkręca mi rzęsy)
- Maybelline - całą masę, szczególnie Unstoppable, Sky High Curves (tylko wodoodporny, zwykły jest beznadziejny), Volume Express Curved Brush
- Loreal Telescopic
- Lancome Definicils - świetny na codzień (na wieczór - za delikatny)
- Estee Lauder More than Mascara i MagnaScopic (właśnie się zastanawiam czemu MtM jest w zapomnianych w KWC, skoro jest normalnie dostępny), a Magna ma słabiutkie oceny - muszę mu wypisać pozytywa) - przede wszystkim oba nie sklejają rzęs i są wybitnie trwałe (jak na niewoodporne), dodatkowo wydłużają
- Nivea - są super na początku, ale potem niestety bardzo szybko schną i osypują się

To tak z pamięci tyle, jak mi się przypomni coś jeszcze to mogę dopisać

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co do tuszów, to specjalistką raczej nie jestem. W przeciwieństwie do wiekszości dziewczyn, u mnie tusze bardzo długo zachowuja świeżość. Najkrócej, bo około roku mialam tusz z Palomy, który mi się po prostu skończył. Ale nie zdarza mi się, aby tusz mi wysechł czy zbił się w grudki. A ponieważ nie maluje oczu codziennie, więc jestem chyba jedną z nielicznych Wizażanek, które w calym życiu zuzyły może z 10 tuszy...

Mam jeden, który kupiłam około 7 lat temu (sic!) i wciąz maluje - jest to kolor błękitny Margaret Astor z serii "Long Life". Faktycznie, long...
No u mnie pół roku na tusz to też nie problem - wytrzymuje, nie wysycha, nie grudkuje się (poza wspomnianą Niveą, ale to raczej jakiś dziwo u mnie).
Ja miałam 6 lat tusz - Bourjoisa jednego - oszczędzanego specjalnie, bo już wycofany, a kolor i trwałość - powalająca. Ale też go wywaliłam, bo już się bałam go użyć ]

Niemniej, tuszy używam na bieżąco, więc roku raczej nie trwają

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Świeże, tylko świeże i mokre Takie są najbardziej plastyczne i w moim odczuciu najfajniej się aplikują Takie już trochę bardziej suche oblepiają i robią "motyle nóżki"
Wolę mokruteńkie
Mokre, mokre

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Aggie Kochana! Całe "Perfumy" zamartwiają się i błagają: wyrzuć to paskudztwo! Nie chcemy, żeby ta bomba nieoczekiwanie w następnych latach () zrobiła: "bum!"
Ano, prawda...

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
Teza, mocno trzymam kciuki. Trzymaj się, trzymaj jak najdłużej - i nie daj się skusić "bo to tylko jeden"...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja poszukuje dobrego różu, który nie robił by placków a efekt nie był ani teatralny ani nie widoczny i bez drobinek żeby był. Ktoś ma jakieś pomysły?
Bez drobinek mówisz... Kurcze... O, wiem, Rimmel miał całkiem całkiem niedrobinkowe róże i niektóre Bourjoisa są też bez drobinek (ciężko, bo ja jednak błyszczące kocham - w nich lepiej się orientuję)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
skoczylam do Rossmana tuz obok i kupiłam ukośnie ścięty pędzel do różu. Dziś sie uróżowiłam. Dziewczyny kochane, Wy to miałyście absolutną rację, róż zdecydowanie inaczej wygląda, jak się go nałoży odpowiednim narzędziem
Wiedziałam

Miłego różowania

Spadam, muszę jechać po czekoladkę i na zakupy...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:40   #3983
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Odebrałam paczuszkę z Truskawki z pudrem Clinique'a i poczwórnymi cieniami Clarins'a. Cienie są świetne. Nie wiem jakie zestawy recenzowały dziewczyny na KWC, ale mój wcale nie jest delikatny i transparentny... powieka wygląda jakby była z miedzi A kosztowały jak na ten rozmiar naprawdę niewiele
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:49   #3984
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Ehh, niestety Pies prawdopodobnie będzie musiał wrócić
U najbardziej zainteresowanego ( Najstarszego syna ) wystąpiła gwałtowna reakcja alergiczna. Jest zsypany na całym ciele, nawet pod włosami - wszędzie, i dusi się niemiłosiernie..... koszmar.

Pani z hodowli powiedziała mi natomiast, ze nie oddaje całej sumy za psa tylko połąwę - czyli tysiąc w plecy - boszz ileż to flaszek jest - moim zdaniem to jest nie fer ... czy nie mam racji ?
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:52   #3985
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ehh, niestety Pies prawdopodobnie będzie musiał wrócić
U najbardziej zainteresowanego ( Najstarszego syna ) wystąpiła gwałtowna reakcja alergiczna. Jest zsypany na całym ciele, nawet pod włosami - wszędzie, i dusi się niemiłosiernie..... koszmar.

Pani z hodowli powiedziała mi natomiast, ze nie oddaje całej sumy za psa tylko połąwę - czyli tysiąc w plecy - boszz ileż to flaszek jest - moim zdaniem to jest nie fer ... czy nie mam racji ?
Bardzo nie fair Powalczyłabym o tą kasę jakoś
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:52   #3986
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ehh, niestety Pies prawdopodobnie będzie musiał wrócić
U najbardziej zainteresowanego ( Najstarszego syna ) wystąpiła gwałtowna reakcja alergiczna. Jest zsypany na całym ciele, nawet pod włosami - wszędzie, i dusi się niemiłosiernie..... koszmar.

Pani z hodowli powiedziała mi natomiast, ze nie oddaje całej sumy za psa tylko połąwę - czyli tysiąc w plecy - boszz ileż to flaszek jest - moim zdaniem to jest nie fer ... czy nie mam racji ?
Mi zwrócono całą sumę i to bez żadnego gadania
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:53   #3987
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O jejku, no dobrze, jak już się macie stresować to wyrzucę.

Ufff! Aleś nam stresa wstrętnego zgotowała!

Ale Agiee, obiecaj, że przekażesz go odpowiedniego punktu składowania materiałów niebezpiecznych - ta potencjalna nowa forma życia wewnątrz może być już do granic radioaktywna


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Oporna będę, nie przyzwyczaję się
Ja po dobroci się nie da, to mam w zanadrzu inne, nieco brutalniejsze metody

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Odebrałam paczuszkę z Truskawki z pudrem Clinique'a i poczwórnymi cieniami Clarins'a. Cienie są świetne. Nie wiem jakie zestawy recenzowały dziewczyny na KWC, ale mój wcale nie jest delikatny i transparentny... powieka wygląda jakby była z miedzi A kosztowały jak na ten rozmiar naprawdę niewiele
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!!! Chcemy zdjęć!

P.S. Vesenko... Tyr!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:13   #3988
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Ciężki dzień za mną, a właściwie ciężkie były ostatnie dwie godziny w pracy. Zginęły ważne papiery. Z mojej winy. Staram się o tym nie myśleć, tzn nie martwić się tym za bardzo, tylko obmyśleć sposób na wybrnięcie z sytuacji ( w głowie układam już treść maila, jaki wyślę w tej sprawie do Hiszpanii jutro z samego rana). Muszę się odstresować. Wyprasuję spodnie na jutro i idę oglądać film z Denzelem W.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:17   #3989
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ehh, niestety Pies prawdopodobnie będzie musiał wrócić
U najbardziej zainteresowanego ( Najstarszego syna ) wystąpiła gwałtowna reakcja alergiczna. Jest zsypany na całym ciele, nawet pod włosami - wszędzie, i dusi się niemiłosiernie..... koszmar.
nasz pies też musiał zamieszkać u babci, bo bratu najpierw bardzo wysuszyła się skóra na dłoniach, a później popękała do mięska. O kaszlu i duszeniu się nie wspominając.

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!!! Chcemy zdjęć!

P.S. Vesenko... Tyr!
Zdjęcia postaram się wrzucić jutro, jakość zapewne będzie średnia, bo będą komórkowe. Dziś się nie da, TŻ odmówił współpracy. Siedzi przy kompie, gra i akurat ma rajd, więc zdjęć nie mam jak zgrać, bo przy moim laptoku brakuje jakiegoś duperelka i oprogramowania do owego duperelka. A co do cieni, to są te
A Tyr...uwielbiam Tyra "... Kill the fire, cut the wire, deny desire, be a liar, watch me then
Feed the fire, pull the wire, then take it higher than lie, don't waste breath in it
While we think redemption will save us from temptation..."
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:37   #3990
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No i dobrze Z jednej strony to płytkie, ale z drugiej fajna szansa na kontakt z ludźmi, których nie widziało się od lat. Łap pw
uhum w pierwszą noc po zalogowaniu nie mogłam się oderwać, taki miałam ubaw
Cytat:
Żeby trochę uchylić się od komplementu powiedziałabym "I've got it from my mama" - ale oczu akurat nie mam po niej, w odróżnieniu od całej reszty
Cytat:
"Honey lookin’ good from her head to her toe"! lubię tą piosenkę. znalazłam Cię na n-k

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bardzo przepraszam, że zepsuję nastrój - ale musze się wyżalić. ....
Niedawno pisałam o tym, że ma się pojawić u Nas pies .... no i pojawił się zgodnie z zapowiedzią Buldog Angielski - z rodowooodem po czempioooonach ... ( jak by to miało znaczenie phi ) Ale sra jak każdy inny.
Spałam dziś półtorej godziny - bo piesek naprzemian szczekał, sikał i robił kupę na środek pokoju ... masakra.
Nie zasnął dopuki nie przyszłam do pokoju i nie głaskałam, jak tylko się poruszyłam odrazu się budził.
Biedactwo jest strasznie zestresowane, ja zmęczona jak diabli - a Kot ? O Matko - Kot to dopiero ma horror - cały czas siedzi na szafie, nie jje, nie pije nie sika - boi się.

Już nie wiem co mam robić
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ehh, niestety Pies prawdopodobnie będzie musiał wrócić
U najbardziej zainteresowanego ( Najstarszego syna ) wystąpiła gwałtowna reakcja alergiczna.
chciałam Ci poradzić żebyś zawinęła zwyczajny budzik w jakąś miękką szmatkę i włożyła pieskowi do legowiska - to by mu miało zastępować bicie serduszka mamy i rodzeństwa i może by się uspokoił, ale piszesz że prawdopodobnie wróci do hodowli. Współczuję synkowi alergii No cóż, dla malucha znajdzie się inny dom.
Natomiast kwestia zwrotu połowy sumy jest dziwna Czy ta kobieta wspominała o tym wcześniej...?
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Ciężki dzień za mną, a właściwie ciężkie były ostatnie dwie godziny w pracy. Zginęły ważne papiery. Z mojej winy. Staram się o tym nie myśleć, tzn nie martwić się tym za bardzo, tylko obmyśleć sposób na wybrnięcie z sytuacji ( w głowie układam już treść maila, jaki wyślę w tej sprawie do Hiszpanii jutro z samego rana). Muszę się odstresować. Wyprasuję spodnie na jutro i idę oglądać film z Denzelem W.
trzymam kciuki za szczęśliwy finał sprawy Wyobrażam sobie ten stres, ale ostatecznie takie trudne sytuacje zawsze się jakoś rozwiązują
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.