Zabieg Zaffiro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 10:19   #31
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

1000 zł to bardzo dobra cena. Ja zapłaciłam 1000 za samą twarz
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:19   #32
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Jak ja się dowiadywałam to powiedzieli mi, że cena zależy od powierzchni na jakiej przeprowadzany jest zabieg. Zaffiro na twarz to koszt około 1 200 zł, zabieg na brzuch to koszt około 1 400 zł.
Ale myślę, że nie jest to aż taki kosmos, popatrzcie na ceny dobrych i skutecznych kremów. A ładowanie kremu na skórę moim zdaniem niewiele pomaga na zmarszczki. A żeby doprowadzić brzuch do dobrej kondycji np. po ciąży, kiedy człowiek nie ma czasu na nic myślę że taki termolifting jest super rozwiązaniem.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:57   #33
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Jak ja się dowiadywałam to powiedzieli mi, że cena zależy od powierzchni na jakiej przeprowadzany jest zabieg. Zaffiro na twarz to koszt około 1 200 zł, zabieg na brzuch to koszt około 1 400 zł.
Ale myślę, że nie jest to aż taki kosmos, popatrzcie na ceny dobrych i skutecznych kremów. A ładowanie kremu na skórę moim zdaniem niewiele pomaga na zmarszczki. A żeby doprowadzić brzuch do dobrej kondycji np. po ciąży, kiedy człowiek nie ma czasu na nic myślę że taki termolifting jest super rozwiązaniem.
Adafro, myślę, że masz bardzo dużo racji i mądrości życiowej Gdybyśmy się tak zastanowiły, ile inwestujemy w te wszystkie kremy, które mają nam zapewnić piękny i młody wygląd, to po podliczeniu byśmy doszły do wniosku, że lepiej wydać jednorazowo ten 1000 zł i mieć spokój na długi, długi okres czasu.
Poza tym, moim osobistym zdaniem, to te wszystkie kremy, nawet najlepsze, nie likwidują istniejących zmarszczek, a jedynie zapobiegają powstawaniu nowych. Przynajmniej mnie nigdy nic nie znikło z twarzy (zmarszczki), a stosuje bardzo dobre kremy :/
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 17:31   #34
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Bo prawda jest taka, że zawsze to co jest rzekomo tanie to w rzeczywistości wychodzi na drogie.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:08   #35
Neoka
Przyczajenie
 
Avatar Neoka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zabieg Zaffiro

Z kremami to jest tak, że trzeba im poświęcać mnóstwo czasu. Żeby uzyskać efekt kremów przeciwzmarszczkowych musimy nie tylko nakładać krem na twarz obojętnymi ruchami, trzeba zwracać uwagę na to by skóry nie rozciągnąć i starać się "uwypuklać" zmarszczki - czyli powrócić do ich pierwotnego wyglądu który jak zmarszczka nie wyglądał Są opracowane specjalne masaży liftingujące, które możemy wykonywać sobie same w domu przed lustrem - fakt jest to dość długi proces. Polecam jednak używanie kremów połączonych w masażami liftingującymi osobom we wczesnym stadium "zmarszczkomanii" lub osobom które są po zabiegach liftingujących np. takich jak Zaffiro
udało mi sie znaleźć tylko taki podstawowy rysunek w sieci... może z czasem zamieszczę na forum bardziej wyczerpujący schemat



Edytowane przez Neoka
Czas edycji: 2010-12-10 o 12:48
Neoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:19   #36
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Uwielbiam masaż twarzy, ale najlepiej jak ktoś mi go robi
A taki masażyk codzienny przy nakładaniu kremu to może nie rano jak się spieszymy, ale wieczorem przed położeniem się spać może być wspaniałym relaksem. A faktem jest, że żaden zabieg nie zwalnia nas z obowiązku dalszego dbania o skórę. Bo owszem skóra po zaffiro zostanie zagęszczona, będzie bardziej sprężysta i trzeba robić wszystko aby nie utracić zbyt szybko takiego efektu.
Myślę, że obrazek obrazujący ruchy jak masować buzię jest super przydatny.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:03   #37
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez Neoka Pokaż wiadomość
Z kremami to jest tak, że trzeba im poświęcać mnóstwo czasu. Żeby uzyskać efekt kremów przeciwzmarszczkowych musimy nie tylko nakładać krem na twarz obojętnymi ruchami, trzeba zwracać uwagę na to by skóry nie rozciągnąć i starać się "uwypuklać" zmarszczki - czyli powrócić do ich pierwotnego wyglądu który jak zmarszczka nie wyglądał Są opracowane specjalne masaży liftingujące, które możemy wykonywać sobie same w domu przed lustrem - fakt jest to dość długi proces. Polecam jednak używanie kremów połączonych w masażami liftingującymi osobom we wczesnym stadium "zmarszczkomanii" lub osobom które są po zabiegach liftingujących np. takich jak Zaffiro
udało mi sie znaleźć tylko taki podstawowy rysunek w sieci... może z czasem zamieszczę na forum bardziej wyczerpujący schemat



No ja własnie w tych kierunkach wcieram nawet kremy, ale z upływającym czasem nie da się wygrać. Prędzej czy później zmarszczki się pojawią a skóra straci sprężystość
Ja osobiście bardzo się cieszę, że współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna proponują coraz lepsze rozwiązania dotyczące walki ze zmarszczkami
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 07:11   #38
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez Majka_007 Pokaż wiadomość
W Krakowie w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis też jest już to cudeńko
Ja nie robiłam co prawda zabiegu, ale moja koleżanka po porodzie się skusiła, żeby podreperować (i tak ładny brzuszek, jak na ciążę z bliźniakami). Efekt!!! SUPER!!! Nie wiem, jak na twarz działa zabieg, ale na brzusio po urodzeniu dziecka idealnie!

Pozdrawiam z mało słonecznego Krakowa
ooo widzę, że Centrum Medycyny Estetycznej w Kraku cieszy się popularnością fajne miejsce! a zaffiro? świetna sprawa - lekki i przyjemny zabieg, efekt też zajefajny )) ja robiłam buzię - zaraz po zabiegu było widać mega efekt - zero oznak zmęczenia, skóra podniesiona i napięta! byłam 3 miesiące temu i póki co nic się nie dzieje - tzn. buzia wygląda świetnie! polecam - bez igły, przyjemnie i bezboleśnie!

pozdroofki
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:18   #39
marta2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dzisiaj miałam okazję skorzystać z zaffiro na dekolt. Mam 32 lata, twarz wygląda dobrze, ale na dekolcie zaczęły mi się robić pionowe bruzdy, zapewne od spania na boku. Zabieg nie jest specjalnie przyjemny, ale i nie boli. Trochę podszczypuje, no i chłodzenie też nie jest zbyt miłe. Za to później leży się pół godziny pod maską z witaminą c i łagodzi podrażnienia. Po zabiegu istotnie zmarszczki się wyprostowały i dekolt już wyglądał lepiej. Ponieważ proces odnowy kolagenu ma zachodzić do pół roku, z niecierpliwością będę czekać na dalsze efekty. Póki co jestem zadowolona.

Edytowane przez marta2406
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:24
marta2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 02:02   #40
agamalinowa
Raczkowanie
 
Avatar agamalinowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Zaffiro

Witam ,
na prezent urodzinowy zrobiłam sobie Zaffiro . Do końca lutego ten zabieg jest w promocyjnej cenie w Wawie w salonie Afrodyta CH BlueCity . Rzeczywiście działa ! Mam 46 lat, nie mam zmarszczek , ale zauważalnie moja skóra twarzy i szyi straciła wigor i krzepkość , stała się cieńsza , taka prawie opadająca . I efekt jest natychmiastowy : termolifting ją pojędrnił , to co opadało - podniosło się wizualnie . Nie bardzo w to wierzyłam przed zabiegiem , ale naprawdę działa. I polecam . Trochę bałam się w czasie zabiegu czy skóra mi sie nie poparzy , ale to jedynie moje czcze obawy . Zabieg miałam 8 lutego , dziś jest 10-ty i nie byłam ani zaczerwieniona , ani w żaden inny sposób oszpecona. Zdecydowanie polecam.
PS.W dotyku jest ogromna różnica tak jakbym tę skórę nieźle nawilżyła i odżywiła .

Edytowane przez agamalinowa
Czas edycji: 2011-02-10 o 02:07
agamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 15:59   #41
agamalinowa
Raczkowanie
 
Avatar agamalinowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Zaffiro

jest 22 lutego i mijają ponad 2 tygodnie od mojego 1-szego zaffiro . powiem szczerze , że jędrność mojej twarzy nieco opadła ... bezpośrednio po zabiegu była napięta jak u nastolatki , teraz trochę mniej . trwałe efekty podobno będą widoczne za 3-6 miesięcy . szkoda, że te bezpośrednie po zabiegu były troszkę jednak nietrwałe ...
agamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:51   #42
masza5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Zaffiro

stanowczo nie polecam!nie jest to zabieg dla wszystkich.chyba tylko dla osob o bardzo wyraznych zmarszczkach i zniszczonej cerze.ja nie widzialam po zabiegu NIC lepszego oprocz oparzenia III stopnia!nie widze tez roznicy do tej pory,oprocz blizny po oparzeniu,oczywiscie.szko da pieniedzy i twarzy.absolutnie odradzam!
masza5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:52   #43
mkwawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Zabieg Zaffiro miałam miesiąc temu. Po zabiegu byłam lekko zaróżowiona, o żadnych poparzeniach nie było mowy. Za zabieg na twarz zapłaciłam 500zł (była promocja 50%). Efekt - twarz wygląda odrobinę lepiej, jakby wypoczęta. Pełny efekt obiecują po 3-6 miesiącach. Mam 49 lat i zdaję sobie sprawę, że jeden zabieg to za mało. Na szczęście wczoraj na Grouponie była promocja na Zabieg Zaffiro ( 330zł) i kupiłam 2 kupony. Za tydzień mam 2 zabieg w kwietniu 3.
mkwawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:04   #44
agamalinowa
Raczkowanie
 
Avatar agamalinowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Zaffiro

ja mam 47 , a jestem m-c po 2-ch za biegach Zaffiro i ... nic : skóra jest napięta jak zwykle czyli wcale nie bardziej niż przed zabiegiem ( a bezpośrednio po zabiegu była jędrna jak za dawnych czasów )))))) czekam na ten efekt jeszcze trochę ...
agamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:49   #45
masza5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Zaffiro

najlepszy dowod to agamalinowa,ktora 2-mce po zabiegu tez nic nie widzi!zazdroszcze tym paniom,ktore po zabiegu cos pozytywnego dostrzegly,np.nawilzona i bardziej jedrna skora,bo u mnie nawet tego nie bylo.nawet powiem,ze bylo wrecz odwrotnie,skora wysuszona na drugi dzien i jakas taka "wymemlana".troszeczk e panie lekarki i kosmetyczki"wciskaja nam kitu",poniewaz nakladajac podczas zabiegu zel-skora po zabiegu bedzie inna w dotyku.taki sam efekt uzyskamy po nalozeniu dobrego kremu lub maseczki.sugeruja nam to,a jak sie zaplacilo,to chcemy w to wierzyc.bardzo dlugo zastanawialam sie nad tym zabiegiem,planowalam 3,ale ten jeden,to o jeden za duzo.biorac pod uwage brak efektow i oparzenie z uporem odradzam!
masza5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:30   #46
marta2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Zaffiro

Nie wiem, dlaczego u Ciebie ten zabieg wywołał takie przykre efekty. Może temperatura ustawiona była na zbyt wysoką, a Ty nic nie mówiłaś, że parzy. Mi kosmetyczka mówiła, że mam mówić jeśli odczuję dyskomfort.
Jak wspomniałam u mnie ten zabieg do najprzyjemniejszych nie należał, ale żadnych poparzeń po nim nie miałam.
Ale przechodząc do rzeczy, to jestem 2 m-ce po zabiegu i również uważam, że nie było warto. A przynajmniej nie za taką kasę. Zabieg mi nie zaszkodził, ale różnicy żadnej nie widzę więc nie ma sensu wydawanie na to pieniędzy, no chyba, że ktoś ma w nadmiarze.
Następnym razem się skuszę na fale radiowe, może to coś da.
marta2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 10:18   #47
sana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

Śledzę ten wątek od kilku miesięcy i skorzystałam dziewczyny z waszych porad i poszłam do amaya w wawie. Jestem po 2 razy zaffiro plus 2 razy kontur BioRad i 1 raz BioRad na całą twarz a ostatni za 10 dni . Tak że mam całą przekrojówkę zabiegów i mogę podzielić się doświadczeniami.
I Zaffiro i Biorad mogą boleć wszystko zależy od ustawień parametrów ( mogą też nie boleć przy ciut niższych parametrach). Ale założenie jest takie że im wyższe tym skuteczniejsze i bardziej boli.
Zaffiro ma dużą głowicę i w pewne miejsca na twarzy nie dojdzie jak : usta czy oczy dlatego ja dobrałam w te partie dodatkowa Biorad na kontury.
Biorad ma mniejszą głowice do twarzy i malutką do oczu i ust.
W Zaffiro podgrzewa nas światło podczerwone i zabiegi wykonujemy co miesiąc a w Bioradzie prądzik co 10 dni.
Cera zaraz po zabiegu jest fajniejsza ale to przechodzi bo (moim zdaniem) jest to efekt lekkiego podpuchnięcia twarzy. Na prawdziwe efekty trzeba czekać od 3 do 9 miesięcy.
U mnie minęły prawie 2 miesiące. Na razie czekam na efekty, wydaje mi się że są bardzo subtelne jak na razie. Choć jak człowiek codziennie się widzi w lustrze to przemian takich stopniowych łatwo nie zauważy . O prawdziwych efektach napiszę za kilka miesięcy. Mam nadzieję że będą tego warte. Cena Zaffiro plus kontury Biorad = cenie za Biorad na całą twarz. Kwestia wyboru.
sana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:06   #48
Kasia1507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Zaffiro

''Przymierzałam'' się do zabiegu Zaffiro już od jakiegoś czasu i w końcu się zdecydowałam. Iiiiii jestem pod wielkim wrażeniem bo skóra jest teraz taka fajna, napieta, gładziutka i ma zupełnie inny kolor, taki zdrowy i świeży, czekam na kolejne efekt, które pojawią się po około 6 miesiącach ale to co jest teraz juz mi własćiwe by wystarczyło. Ja zabieg robiłam sobie w Green Clinic w Gliwicach i szczerze polecam, fachowo, sympatycznie i w porównaniu do innych gabinetów posiadających Zaffiro to naprawdę ceny bardzo konkurencyjne, zeby nie powidzieć że po prostu nizsze niz w jakimś Wrocławiu czy Krakowie. Podejrzewam że bardziej się nawet opłaca dojechać z Krakowa do Gliwic na ten zabieg bo i tak Cie wyjdzie taniej.
Kasia1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 02:15   #49
np11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Zaffiro

Witajcie, czy robił ktoś zapieg zaffiro w Multimedis w Krakowie? Jeśli tak to możecie podzielić się doświadczeniami? Może znacie inny gabinet warty polecenia....zdecydowałam sie na te zabieg ale chcialabym wybrac najlepszy, sprawdzony gabinet, zeby później nie płakać w poduszkę
np11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 08:49   #50
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja już trochę pisałam o zaffiro (mam za sobą 2 zabiegi na przestrzeni roku) plus Biorad. Za kilka dni idę na kolejny zabieg. Uważam, że to coś naprawdę godnego polecenia zwłaszcza w pakiecie z Bioradem. Biorad miałam wykonany między innymi pod oczy i rzeczywiście po jakiś 2 miesiącach zniknęły zmarszczki pod oczami, szok! Skóra jest napięta i wygładzona. Dla mnie małą wadą zaffiro jest to, że na drugi dzień po zabiegu pojawiają mi się wodniste krostki. Co prawda szybko znikają ale wiem już, że bezpośrednio przed jakimś ważnym "wyjściem" nie mogę go wykonywać. Żadna z Was o tym nie pisała ale myślę, że jeśli ktoś ma cerę mojego typu - wrażliwą na temperaturę (np. krostki pojawiają się po opalaniu) - niestety musi się z tym liczyć... Pozdrawiam! India2
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 11:42   #51
sana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

Minęły następne miesiące serii zabiegów bio rad i zaffiro i efekty bardzo słabe. Jedynie co na razie zauważyłam to zmarszczki mimiczne na czole szybciej się wygładzają niż kiedyś i co ciekawe mam wrażenie że mam mniejsze pory na policzkach ). Czekam czy będą dalsze efekty i napiszę.
sana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:44   #52
sonia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Zabieg Zaffiro

jestem po dwóch zabiegach, widzę poprawę jędrności ale szału nie ma, może dlatego że mam 50 lat i muszę zrobić 5-6 razy, odczekać parę miesięcy, najważniejsze że jakies efekty są juz widoczne i to bez skalpela; podczas zabiegu nie czułam żadnego dyskomfortu, było bardzo przyjemnie mimo iż głowica była gorąca, po zabiegu żadnych plam, a mam cerę naczynkową, oczywiście napiszę o efekcie końcowym, ja robię w gabinecie Lados w Warszawie, miła obsługa i z właściecielem można się dogadać, polecam
sonia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:21   #53
mkwawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Zabieg Zaffiro

W sierpniu mija 6 miesięcy od pierwszego zabiegu Zaffiro , a miałam 3 , w lutym , marcu i kwietniu. Efekt już powinien być widoczny ale ja nie widzę żadnego efektu.
mkwawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:09   #54
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Zaffiro

Witam Serdecznie

Jestem tu nowa i zarejstrowałam sie specjalnie zeby sie cos dowiedziec o tym zabiegu
Jak widze opinie są podzielone a cena za zabieg dosc wysoka wiedzac ze trzeba zrobic 3 zabiegi minimum
moze efekt zabiegu zalezy w jakim stanie mamy skore napiszcie jakie miałyscie problemy ze zdecydowałyscie sie na ten zabieg
ja mam drobne zmarszczki w okolicach oczu i brak jedrnosci
A czy ktos robił lub słyszał o lipomax v8 na twarz bo duzo jest ciekawych opini a mozna zabieg juz zrobic jak sa promocje po 150 zł
Powiem ze wacham sie miedzy tymi dwoma zabiegami bo we wrocławiu zaffiro to 1000 za twarz - ciezko wydac nie wiedzac czy beda efekty
Jak ktos robił lipomaxa prosze o opinie
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:08   #55
sana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

mitami zaffiro na twarz nie obejmuje oczu i okolicy na usta. Jedynie Bio-rad. Niby skuteczniejszy zabieg. Ja na razie szalonych efektów nie widzę o ile jakieś są. Mnie dręczyła okolica oczu i tu nic się nie zmieniło za to na czole widzę różnice. Ale co z tego jak czoło to pikuś do oczu i zmarszczek mimicznych.
Mam mieszane uczucia za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego
sana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:39   #56
sonia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Zaffiro

mam takie odczucia jak sana12, poprawa jędrnoście jest na pewno, jestem po trzech zabiegach i widzę różnicę, myślę że jeszcze czeka mnie drugie tyle a pół roku po skończeniu na podtrzymanie, niemniej jednak cena jest zbyt wysoka i nieadekwatna do efektów, niestety nic innego bez interwencji chirurga nie mamy na rynku, zastanawiałam się nad złotymi nicmi ale trochę sie boje, jeżeli chodzo o oczy to powinno zrobić się RF (wtedy mają malutką głowicę)
sonia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 07:24   #57
Olga_z_Krakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Słyszałam o dużej skuteczności tego zabiegu. Jestem ciekawa czy można go wykonywać o każdej porze roku? Ile trzeba takich zabiegów wykonać? Czy to zależy indywidualnie od organizmu i co się chce poprawić? Czy w tym urządzaniu jakoś dobrana jest długość fal laserowych?
zabieg jest świetny, przede wszystkim jest idealny dla osób, które nie lubią zabiegów z igłami (jak ja!) ja jestem zadowolona mnie pomogło też na zmęczeni skóry twarzy, nie wiem, czy dobrze to nazywam, ale jak za długo pracowałam i nieco się zaniedbałam z aktywnością fizyczną i zdrowym jedzeniem to byłam blada, szara i wiecznie zmęczona. Dla mnie ten zabieg zatem stał się powrotem do ładnej buzi. Zrobiłam 3 zabiegi na wiosnę. Byłam w centrum medycyny estetycznej w scanmedzie multimedisie w Krakowie, generalnie placówka ok. Warto jednak sprawdzać takie rzeczy przed wizytą, bo słyszałam, że nie wszystkie sprzęty to zaffiro.

Mam pytanie o to, czy któraś z pań robiła zaffiro na brzuszku po urodzeniu dziecka? ja będę mamą w maju i już mam kłopot ze skórą - rozstępy! Bardzo porszę o opinie i pozdrawiam!
Olga_z_Krakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:59   #58
sana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

magdam najpierw zrobiłam 2 razy zaffiro ale ze względu na to że głowica jest za duża na miejsca pod oczami i przy ustach dobrałam dodatkowo 2 razy kontury i 2 razy całą twarz bioradem więc mam porównanie. Zaffiro nie umywa się do bioradu. Jeśli miałabyś się na coś decydować to wyłącznie biorad bo przy nim zaffiro to zabawka. Sama twarz zaraz po zabiegu bioradem jest zdecydowanie ładniejsza. Zaffiro przykładają ci raz do miejsca a przy bioradzie są ze 4 powtórzenia na jednym zabiegu i oczywiście parametry inne. Właściwie za tą samą ilość pieniędzy ( bo zaffiro i tak musisz połączyć z bioradem aby zrobić miejsca przy oczach i ustach) więcej możesz oczekiwać po bioradzie. Co do efektów jak widać na forum jest różnie. Ja specjalnie nie szaleję, oczekiwałam czegoś innego, może nie cudu ale miałam nadzieję że podniosą mi się policzki. Dziś widzę że skóra jest silniejsza, zmarszczki mimiczne na czole się nie robią, miejsca przy oczach bez zmian. Planuję zrobić biorad na szyję i dekolt. Z tego co widzę tu sobie ten zabieg świetnie poradzi. Pozostaje pytanie czy cena zabiegów jest proporcjonalna do efektów..... nie wiem... z czystej kobiecej próżności nie mogę być obiektywna
sana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:00   #59
sonia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Zaffiro

dziewczyny, wejdźcie na forum BioRad i poczytajcie co piszą kobiety, TRAGEDIA!!!, ja narazie jestem po 4 zabiegach Zaffiro i jest efekt chociaz nie porażający, boję się jednak co będzie jak skóra wróci do stanu przed zabiegiem bo to co opisały kobiety o BioRad już się boję, przecież to działa podobnie ale Zaffiro jest nowocześniejsze
sonia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:09   #60
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Zaffiro

dziewczyny ja za to z tych wszystkich cudownych urzadzen wybrałam optymalna opcje i zeby cena mnie nie zabiła - poniewaz wiele RF ma podobne działanie zaczełam z polecenia od kolezanki od lipomaxa skusiło mnie to iz mozna robic nawet powieki
Powiem tylko tyle przez pirwsze 3 zabiegi widac było poprawe skory
a potem zaczełam zauwazac u niej mocne napiecie i wypłycenie sie zmarszczek nawet jak efekt bedzie sie utrzymywał przez poł roku to warto
bo ona za 6 zabiegow zapłaciła 600 zł
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 12:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.