Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 12:40   #961
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nadi - ale one w trzech rozmiarach występują, i takie maleńkie są najlepsze wygodne!

a ja jutro w końcu robię napad na wrocławskiego MACa!!!!
wiem, ja też wolę maleńkie, ale może komuś akurat potrzebne większe, np. ja mam większe do różnych gąbeczek coby potem nie grzebać i nie rozsypać malutkich. A jak zamawiałyśmy to nawet nie wiedziałam, że one dostępne są w różnych rozmiarach (i dobrze, bo bym pewnie na zapas ponakupowała wszystkich i teraz bym chyba pół pokoju w kulkach miała )

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
cześć Kochana gdzie się podziewasz? wpadaj do nas częściej

błyszczykom nic się nie dzieje bynajmniej nie zauważyłam żadnych odchyleń od normy
czytam,kiedy mogę, ale żeby więcej sie udzielać, to muszę najpierw sobie sprawy osobiste poukładac... jak tam się nie układa, to już po całości pechowo leci i nic się nie chce
to chyba ja mam takiego pecha. Dzieje mi sie tak chyba zwłaszcza przy dazzleglassach-hmm.może zbyt ciepło im i dlatego tak się leją
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:23   #962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
hehe, spodziewałam się takiej reakcji do Traxa mam sentyment, on zapoczątkował moje zainteresowanie fioletami, bo wcześniej nie lubiłam ich u siebie na oczach
mam nadzieję, ze nie robi podbitego oka
A jak myślisz, do Phloof! jest będzie pasował?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:58   #963
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

A i jeszcze jedno, który brąz polecacie najbardziej: Charcoal Brown, Soft Brown czy Quarry? Który można sobie odpuścić? Czy ciężko się nimi operuje, bo w sumie to Matte
Quarry nie jest typowym brązem, jest taki jak ciemniejszy "ciałkowy" lekki brązik złamany brudnym różem. Świetny do konturowania przy makijażach różowych, fioletowych i do Satin Toupe. Mam, kocham, polecam.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:48   #964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Quarry nie jest typowym brązem, jest taki jak ciemniejszy "ciałkowy" lekki brązik złamany brudnym różem. Świetny do konturowania przy makijażach różowych, fioletowych i do Satin Toupe. Mam, kocham, polecam.
Bardzo dziękuję, to już go na listę wciągłam

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

I zaś mam dylemat - dostałam do testowania 2 próbki podkładów: ProLong w kolorze NC20 i F&B w kolorze C2 i obydwa kolorystycznie bardzo mi pasują, ale nie mam tych próbek na tyle by potestować na dłużej, a mam problem - ku któremu się skłonić podkładowi i i który z nich warto kupić waszym zdaniem?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:10   #965
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Zależy jakie masz wymagania.;]
Obydwa mają lekkie krycie, natomiast Pro Longwear utrzymuje się rzeczywiście dłużej. Face& Body to dla mnie taki bardziej letni kosmetyk.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:45   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Zależy jakie masz wymagania.;]
Obydwa mają lekkie krycie, natomiast Pro Longwear utrzymuje się rzeczywiście dłużej. Face& Body to dla mnie taki bardziej letni kosmetyk.
Wymagania to średnie krycie i naturalny efekt, czyli żeby podkład wyglądał, jak druga skóra. Oczywiście, zależy mi też na braku efektu "bombki" (mam mieszaną cerę), ale również, żeby nie przesuszył.
A po ile w ogóle jest aktualnie Pro Long i F&B?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-11-13 o 18:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:30   #967
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jeżeli masz mieszaną cenę, to polecam bardziej Pro Longwear. Trochę już słyszałam o skargach na temat F&B od dziewczyn z cerą mieszaną.
Wydaje mi się,że Pro Longwear byłby dobry. A F&B może wypróbuj latem.
Jezeli chodzi o ceny, to nie mam pojęcia.

Mogłabym Cię o coś spytać? Nie znam żadnej specjalistki od MACowych cieni, a bardzo mi zależy. Na dole zdjęcie z pastelowym kolorze na powiece. Czy potrafisz powiedzieć jaki byłby zbliżony kolor z MAC? Dziękuję
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 19:35   #968
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Co do paletek we Wrocławiu - ani 15 ani do różu ni ma...dzwoniłam

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------




Phoebee Ja się wtrącę - mnie się to kojarzy z beżową Erą...ale dobrze nie widzę
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:39   #969
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Mogłabym Cię o coś spytać? Nie znam żadnej specjalistki od MACowych cieni, a bardzo mi zależy. Na dole zdjęcie z pastelowym kolorze na powiece. Czy potrafisz powiedzieć jaki byłby zbliżony kolor z MAC? Dziękuję
Mój monitor pokazuje , iz jest to makijaz nudasowy, delikatny , pastelowy beż? czy taki kolor szukasz?
Sadze, że pigment naked byłby idealny, mam sporo cieni, ale niestety w palecie brak odpowiednika tego pigmentu, a szkoda
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:54   #970
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Byłam dzisiaj w Świątyni Zła

Zawiodłam się Tartanem. Cienie w paletkach jak dla mnie strasznie kiepsko napigmentowane, pojedyncze mogłyby być nie najgorsze gdyby wzorek się utrzymywał a nie schodził po kilku maźnięciach, róże mnie nie zauroczyły jakoś specjalnie, zestawy róży i szminek słabe (no i kolory powtarzalne), zestawy pigmentów też (nowe kolory żadna rewelacja).

Na plus, dla mnie, jedynie kilka rzeczy. Pełnowymiarowe pigmenty, będą pięknie wyglądały nałożone na jakąś bazę, na mokro a na sucho dośc delikatny efekt.
Pearlglide'y - kupiłam Undercurrent, który jest przepiękny! Wahałam się między nim a Black Line ale wygrał turkus.
Szminka podobała mi się tylko Full Fuchsia, zastanawiam się dalej nad jej zakupem...
I, o dziwo, zestawy błyszczyków są też niczego sobie! Zarzekałam się po zeszłorocznych zestawach że już nie wezmę, bo za dużo brokatu nawalili, ale w tym roku kolorki dużo ładniejsze, dwa kremowe zupełnie z różowego zestawu mnie powaliły ale i korale, i brązy są też ładne.

moja cieniowa lista znów się niebezpiecznie wydłużyła... nie powiem kto mnie kusił dzisiaj...
Dziewczynki dziękuje za spotkanie i do następnego razu!!!

Gdyby ktoś się zdecydował na zestaw pigmentów Smoky Thrillseakers set i np miał już w swoim posiadaniu pigment BLUE BROWN to ja chętnie małą fiolkę z tego zestawu przygarnę!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:06
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:06   #971
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kasiu ma paletkę Beauties Play It Cool Eyeshadow Palette dzis pierwzyraz ja uzyąłm i powiem tak do dziennego szybkiego make up super
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 20:07   #972
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Tak, zdaje sobie sprawę,że ciężko zobaczyć to w obecnym świetle.
Wygląda to jak taki brudny róż. Dodaje więcej zdjęć!

Era byłaby nawet idealna, tylko jest z drobinkami, niestety.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:07   #973
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Na plus, dla mnie, jedynie kilka rzeczy. Pełnowymiarowe pigmenty, będą pięknie wyglądały nałożone na jakąś bazę, na mokro a na sucho dośc delikatny efekt.
Pearlglide'y - kupiłam Undercurrent, który jest przepiękny! Wahałam się między nim a Black Line ale wygrał turkus.

moja cieniowa lista znów się niebezpiecznie wydłużyła...

Zazdroszczę MACania na żywo
Pigmenty super, ja uwielbiam skrzace i ta kolekcja mnie bardzo zachwyciła.
Pearlglida undercurrent mam i potwierdzam -Slicznośći ! Gdybyś zmieniła zdanie co do black line, to mam 1 zbedna. Wprawdzie chciała tanya, ale zamilkla.

No i pisz jakie cienie spodobały Ci sie po testach
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:11   #974
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kasiu ma paletkę Beauties Play It Cool Eyeshadow Palette dzis pierwzyraz ja uzyąłm i powiem tak do dziennego szybkiego make up super
dla mnie cała ta kolekcja jest dosyć wtórna, mam wrażenie, że to wszystko już gdzieś było, a w ogóle z tej paletki to dla mnie ten dolny rządek ma tragicznie słabą pigmentację... poza tym, MAC ma taką gamę fioletów w stałej ofercie, że po prostu szkoda by mi było kasy na tą paletę no, a już w ogóle ja to lubię wyrazisty kolor i niestety bym się chyba zapłakała z tą pigmentacją górne trzy cienie nawet ładne, ale dla trzech nie kupię palety
wiesz, to moje osobiste zdanie i cieszę się że Tobie się ta paleta podoba
Ehh no jadę po tej kolekcji jak nie ja, ale bywały w historii dużo lepsze kolekcje... Dla mnie to tylko lepiej - więcej kasy w portfelu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:19   #975
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dla mnie cała ta kolekcja jest dosyć wtórna, mam wrażenie, że to wszystko już gdzieś było, a w ogóle z tej paletki to dla mnie ten dolny rządek ma tragicznie słabą pigmentację... poza tym, MAC ma taką gamę fioletów w stałej ofercie, że po prostu szkoda by mi było kasy na tą paletę no, a już w ogóle ja to lubię wyrazisty kolor i niestety bym się chyba zapłakała z tą pigmentacją górne trzy cienie nawet ładne, ale dla trzech nie kupię palety
wiesz, to moje osobiste zdanie i cieszę się że Tobie się ta paleta podoba
Ehh no jadę po tej kolekcji jak nie ja, ale bywały w historii dużo lepsze kolekcje... Dla mnie to tylko lepiej - więcej kasy w portfelu

Kasiu moja znajomośc z Mac wiesz jest raczkujaca to raz i mnie zachwyca sam w sobie a dwa ja lubie nudkowe lekkie make upy wiec pakletak dla mnie super
cieszę sie ze ja mam ale rozumie ze dla Was to nic och i ach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:19   #976
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kasik, czy Wy zawsze musicie miec zloty jak ja nie mogę przyjechać ? Pytanie czysto retoryczne, kiedyś dotrę, przyrzekam solennie

Tartan niefajny mówisz.... może to i dobrze, Cham-Pale zapowiada się lepiej Już sobie nawet mini pigmaki odpuściłam, 1/3 Later bedę miała od Brand ( ) jedynie Pearlglide'y jeszcze mnie nęcą, ale pewnie zanim dotrę do Wro wykupią wszystko... Ech ciężkie jest życie MAComaniaczki
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:20   #977
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, kilka z Was pytało mnie jakie mam zbedne cienie, niestety wykasowalam wiadomosci i nie wiem komu odpisać. Także bardzo prosze o ponowny kontakt.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:26   #978
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Geoniu m.in. ja pytałam, zamieścisz ją tutaj czy na PW ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:30   #979
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dla mnie cała ta kolekcja jest dosyć wtórna, mam wrażenie, że to wszystko już gdzieś było, a w ogóle z tej paletki to dla mnie ten dolny rządek ma tragicznie słabą pigmentację... poza tym, MAC ma taką gamę fioletów w stałej ofercie, że po prostu szkoda by mi było kasy na tą paletę no, a już w ogóle ja to lubię wyrazisty kolor i niestety bym się chyba zapłakała z tą pigmentacją górne trzy cienie nawet ładne, ale dla trzech nie kupię palety
wiesz, to moje osobiste zdanie i cieszę się że Tobie się ta paleta podoba
Ehh no jadę po tej kolekcji jak nie ja, ale bywały w historii dużo lepsze kolekcje... Dla mnie to tylko lepiej - więcej kasy w portfelu
wg Christiny zeszłoroczna Sorceress była bardziej napigmentowana od tych chodnych slicznotek

co do cienia, to szukałabym własnie w takich jasnych beżo-różach
brudnych

tak w ciemno, bo nie wiem, czy monitor nie kłamie: Malt, Soft Brown, Kid,
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 21:00   #980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jeżeli masz mieszaną cenę, to polecam bardziej Pro Longwear. Trochę już słyszałam o skargach na temat F&B od dziewczyn z cerą mieszaną.
Wydaje mi się,że Pro Longwear byłby dobry. A F&B może wypróbuj latem.
Jezeli chodzi o ceny, to nie mam pojęcia.

Mogłabym Cię o coś spytać? Nie znam żadnej specjalistki od MACowych cieni, a bardzo mi zależy. Na dole zdjęcie z pastelowym kolorze na powiece. Czy potrafisz powiedzieć jaki byłby zbliżony kolor z MAC? Dziękuję
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Tak, zdaje sobie sprawę,że ciężko zobaczyć to w obecnym świetle.
Wygląda to jak taki brudny róż. Dodaje więcej zdjęć!

Era byłaby nawet idealna, tylko jest z drobinkami, niestety.
A Charcoal Brown ? On jest matowy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:41   #981
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, patrząc na Wasze kolekcje to ja swojej chyba nie powinnam w ogóle zamieszczać, ale co tam, niech stracę
Poszłam do MACa z zamiarem kupna tylko i wyłącznie JEDNEGO cienia (satin taupe lub patina). Ale tak zaczęłam tego satin taupe'a oglądać i...kurcze, on mnie nie zachwycił :/ Wiem, że wszyscy go mają, ale jakoś tak... hm... jest bardzo jasny i ja jako AMATORKA kompletna nie bardzo chyba umiałabym go używać :/ Zaczęłam więc oglądać pozostałe cienie - a już konkretnie te z mojej listy (niedługiej bo liczącej ok. 8-10 pozycji). A tak wyglądała moja rozmowa z panią MACową:

- Dzień dobry, mogę Pani pomóc?
- Dzień dobry, właściwie to ja już wybrałam. Poproszę expensive pink. Będzie mi pasował do zielonych oczu?
- Tak, pięknie je podkreśli. Proszę. A ma Pani paletkę?
- Yyyy, właściwie to nie... Chciałam tylko jakiś cień sobie przetestować...
- Ale on się Pani może pokruszyć! Lepiej dokupić sobie paletkę
- Hmmm... No dobrze, to poproszę "4".
- Proszę. To będą 2 rzeczy, a wie Pani, że przy zakupie trzech dostaje się zaproszenie na makijaż do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy?
- ojć... To ja poproszę jeszcze nocturnelle...

No i mam Tak wygląda początek mojej kolekcji MAC...

Edytowane przez Olecha
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:46 Powód: dodanie zdjęć
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 22:04   #982
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Świątyni Zła

Zawiodłam się Tartanem. Cienie w paletkach jak dla mnie strasznie kiepsko napigmentowane, pojedyncze mogłyby być nie najgorsze gdyby wzorek się utrzymywał a nie schodził po kilku maźnięciach, róże mnie nie zauroczyły jakoś specjalnie, zestawy róży i szminek słabe (no i kolory powtarzalne), zestawy pigmentów też (nowe kolory żadna rewelacja).

Na plus, dla mnie, jedynie kilka rzeczy. Pełnowymiarowe pigmenty, będą pięknie wyglądały nałożone na jakąś bazę, na mokro a na sucho dośc delikatny efekt.
Pearlglide'y - kupiłam Undercurrent, który jest przepiękny! Wahałam się między nim a Black Line ale wygrał turkus.
Szminka podobała mi się tylko Full Fuchsia, zastanawiam się dalej nad jej zakupem...
I, o dziwo, zestawy błyszczyków są też niczego sobie! Zarzekałam się po zeszłorocznych zestawach że już nie wezmę, bo za dużo brokatu nawalili, ale w tym roku kolorki dużo ładniejsze, dwa kremowe zupełnie z różowego zestawu mnie powaliły ale i korale, i brązy są też ładne.

moja cieniowa lista znów się niebezpiecznie wydłużyła... nie powiem kto mnie kusił dzisiaj...
Dziewczynki dziękuje za spotkanie i do następnego razu!!!
Oj przepraszam,nie mogłam się powstrzymać od kuszenia-Sketch musisz mieć obowiązkowo.
Full Fushia była boska też.
Tartan i mnie nie zachwycił specjalnie(poza opakowaniami niektórymi),kupiłam sobie wkłady Swiss Chocolate(o rany,jakie piękności) i Expensive Pink a także Paint Pota Bare Study bo mi tak tu w wątku narobiłyście ochoty,że nie mogłam nie kupić.No i w związku z tym nie mam już ŻADNEGO wolnego miejsca w palecie.15-stka i 4-ka zapełniona.Takie to życie maniaczki,dziś z samego rana pobiegłam oddać kupioną wczoraj bluzkę bo przecież nie jest mi niezbędna i to prawie 1,5 cienia

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kasik, czy Wy zawsze musicie miec zloty jak ja nie mogę przyjechać ? Pytanie czysto retoryczne, kiedyś dotrę, przyrzekam solennie

Tartan niefajny mówisz.... może to i dobrze, Cham-Pale zapowiada się lepiej Już sobie nawet mini pigmaki odpuściłam, 1/3 Later bedę miała od Brand ( ) jedynie Pearlglide'y jeszcze mnie nęcą, ale pewnie zanim dotrę do Wro wykupią wszystko... Ech ciężkie jest życie MAComaniaczki
Koniecznie się wreszcie musimy zobaczyć!
BTW pamiętam jak kiedy ostatnio się widziałyśmy rozmiawiałaś z Magdą o MACu a ja byłam jeszcze zupełnie niewkręcona i nieuświadomiona.Ach dawne czasy

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
-
Dzień dobry, mogę Pani pomóc?
- Dzień dobry, właściwie to ja już wybrałam. Poproszę expensive pink. Będzie mi pasował do zielonych oczu?
- Tak, pięknie je podkreśli. Proszę. A ma Pani paletkę?
- Yyyy, właściwie to nie... Chciałam tylko jakiś cień sobie przetestować...
- Ale on się Pani może pokruszyć! Lepiej dokupić sobie paletkę
- Hmmm... No dobrze, to poproszę "4".
- Proszę. To będą 2 rzeczy, a wie Pani, że przy zakupie trzech dostaje się zaproszenie na makijaż do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy?
- ojć... To ja poproszę jeszcze nocturnelle...

No i mam Tak wygląda początek mojej kolekcji MAC...
Gratuluję,też dziś kupiłam Expensive Pink.I zobaczysz,będzie więcej i to nie długo.Ja miałam kupić tylko 1-2 cienie,no najwyżej 4-kę a mam teraz już 23 cienie
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-11-13 o 22:07
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 23:34   #983
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jeżeli masz mieszaną cenę, to polecam bardziej Pro Longwear. Trochę już słyszałam o skargach na temat F&B od dziewczyn z cerą mieszaną.
Wydaje mi się,że Pro Longwear byłby dobry. A F&B może wypróbuj latem.
Jezeli chodzi o ceny, to nie mam pojęcia.

Mogłabym Cię o coś spytać? Nie znam żadnej specjalistki od MACowych cieni, a bardzo mi zależy. Na dole zdjęcie z pastelowym kolorze na powiece. Czy potrafisz powiedzieć jaki byłby zbliżony kolor z MAC? Dziękuję
A może Malt?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 00:37   #984
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kasiu moja znajomośc z Mac wiesz jest raczkujaca to raz i mnie zachwyca sam w sobie a dwa ja lubie nudkowe lekkie make upy wiec pakletak dla mnie super
cieszę sie ze ja mam ale rozumie ze dla Was to nic och i ach
Kochana ale ja nie kwestionuję super bo ta kolekcja miała ogólnie do wielu trafić i dobrze mi się one wizualnie bardzo podobały!zestawienie kolorków boskie i ten szaro-złoty piękny kolor, taki jedyny w swoim rodzaju... no ale ja się chyba starzeję, albo nie wiem co, bo już nie ma takiego szału jak na Disneya... (to się szybko zestarzałam, a co! ) Najważniejsze, że paletka Ci pasuje, podoba się i jesteś zadowolona - w końcu o to chodzi dla każdego coś
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę MACania na żywo
Pigmenty super, ja uwielbiam skrzace i ta kolekcja mnie bardzo zachwyciła.
Pearlglida undercurrent mam i potwierdzam -Slicznośći ! Gdybyś zmieniła zdanie co do black line, to mam 1 zbedna. Wprawdzie chciała tanya, ale zamilkla.

No i pisz jakie cienie spodobały Ci sie po testach
mi się już w salonie spodobał Moonlight Night nałożony na Undercurrent! cudo! one są te pigmenty takie niby zwykłaki-szaraki, ale widzę w nich potencjał
z BL zobaczę, dzięki za info
z cieni mam jeszcze na wishliście Gesso, Sketch ( - kto ma dostać bacik to wie ), Coppering (again), Pink Freeze no i zastanawiam się ogólnie między Jest a Hush (ewentualnie Shroom) tylko ja tych wszystkich nudasów kurde nie rozróżniam Mam "wykańczacze" w różu i fiolecie, mam Ricepaper i Nylon, szukam jeszcze jakiegoś jaśniutkiego ale co by w ciepłe tony uderzył... Czy któryś z tych wyżej przeze mnie wymienionych spełni ten warunek?

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kasik, czy Wy zawsze musicie miec zloty jak ja nie mogę przyjechać ? Pytanie czysto retoryczne, kiedyś dotrę, przyrzekam solennie

Tartan niefajny mówisz.... może to i dobrze, Cham-Pale zapowiada się lepiej Już sobie nawet mini pigmaki odpuściłam, 1/3 Later bedę miała od Brand ( ) jedynie Pearlglide'y jeszcze mnie nęcą, ale pewnie zanim dotrę do Wro wykupią wszystko... Ech ciężkie jest życie MAComaniaczki
ahhh no...
żywię nadzieję, że następnym razem się zjawisz! nie wiem czy to będzie jeszcze przed Świętami, czy już poświątecznie, ale będę na pewno jeszcze w tym roku. Też się szykuję na Cham-Pale! i nowe paint poty!
Later jest PIĘKNY!!!! Będziesz zachwycona! Nie sądzę żeby wykupili, jeszcze dużo zostało a są naprawdę śliczne!Ja póki co wzięłam tylko ten jeden bo muszę zobaczyć czy się w ogóle będzie na mojej powiece trzymał ale nie wykluczam kupna drugiego.

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrząc na Wasze kolekcje to ja swojej chyba nie powinnam w ogóle zamieszczać, ale co tam, niech stracę
Poszłam do MACa z zamiarem kupna tylko i wyłącznie JEDNEGO cienia (satin taupe lub patina). Ale tak zaczęłam tego satin taupe'a oglądać i...kurcze, on mnie nie zachwycił :/ Wiem, że wszyscy go mają, ale jakoś tak... hm... jest bardzo jasny i ja jako AMATORKA kompletna nie bardzo chyba umiałabym go używać :/ Zaczęłam więc oglądać pozostałe cienie - a już konkretnie te z mojej listy (niedługiej bo liczącej ok. 8-10 pozycji). A tak wyglądała moja rozmowa z panią MACową:

- Dzień dobry, mogę Pani pomóc?
- Dzień dobry, właściwie to ja już wybrałam. Poproszę expensive pink. Będzie mi pasował do zielonych oczu?
- Tak, pięknie je podkreśli. Proszę. A ma Pani paletkę?
- Yyyy, właściwie to nie... Chciałam tylko jakiś cień sobie przetestować...
- Ale on się Pani może pokruszyć! Lepiej dokupić sobie paletkę
- Hmmm... No dobrze, to poproszę "4".
- Proszę. To będą 2 rzeczy, a wie Pani, że przy zakupie trzech dostaje się zaproszenie na makijaż do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy?
- ojć... To ja poproszę jeszcze nocturnelle...

No i mam Tak wygląda początek mojej kolekcji MAC...
Każda z nas tak zaczynała... nie wiem czy to powinno być pocieszające, czy niepokojące hehe
dialog boski, Expensive Pink i Nocturnelle także świetny wybór!

Burn - ja nie mam nic przeciwko kuszeniu takimi cudami! mój portfel by zapewne miał, gdyby umiał mówić... na szczęście nie potrafi
Cały czas myślę nad tą Fuchsią... bo w sumie Pink Burst podobna, tylko z drobinkami... Daj znać jak Ci się będzie sprawowała ta Szwajcarska Czekoladka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:39   #985
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Corii, faktycznie, to mat,bardzo ładny kolor. Tylko ten cień prezentowany kolor wpada bardziej w taki brudny róż...

endorfina123, Malt wydaje się być w porządku. Miałaś go może na powiece?

Zdjęcie poniżej chyba najbardziej odzwierciedla kolor o jaki mi chodzi i przepraszam,ze tak was męczę,ale bardzo mi zależy! ;-)
A, i wielkie dzięki za odpowiedzi dziewczyny!
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:59   #986
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrząc na Wasze kolekcje to ja swojej chyba nie powinnam w ogóle zamieszczać, ale co tam, niech stracę
Poszłam do MACa z zamiarem kupna tylko i wyłącznie JEDNEGO cienia (satin taupe lub patina). Ale tak zaczęłam tego satin taupe'a oglądać i...kurcze, on mnie nie zachwycił :/ Wiem, że wszyscy go mają, ale jakoś tak... hm... jest bardzo jasny i ja jako AMATORKA kompletna nie bardzo chyba umiałabym go używać :/ Zaczęłam więc oglądać pozostałe cienie - a już konkretnie te z mojej listy (niedługiej bo liczącej ok. 8-10 pozycji). A tak wyglądała moja rozmowa z panią MACową:

- Dzień dobry, mogę Pani pomóc?
- Dzień dobry, właściwie to ja już wybrałam. Poproszę expensive pink. Będzie mi pasował do zielonych oczu?
- Tak, pięknie je podkreśli. Proszę. A ma Pani paletkę?
- Yyyy, właściwie to nie... Chciałam tylko jakiś cień sobie przetestować...
- Ale on się Pani może pokruszyć! Lepiej dokupić sobie paletkę
- Hmmm... No dobrze, to poproszę "4".
- Proszę. To będą 2 rzeczy, a wie Pani, że przy zakupie trzech dostaje się zaproszenie na makijaż do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy?
- ojć... To ja poproszę jeszcze nocturnelle...

No i mam Tak wygląda początek mojej kolekcji MAC...
jakbym czytała o sobie tylko że ja wyszłam z paletką, nocturnelle, paradisco (widzę, że podobny do twojego pinka ) i ricepaper. A też chciałam satin taupe, ale już nie było.

A i tartan, też mnie nie zachwycił.
Zbieram już na Cham-Pale bo kuszą mnie rozświetlacze.

No i lista się wydłuża
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:58   #987
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Zlotowiczki będi zemały offtop- wiecie że makijaż mi się trzyma do teraz Jak szłam spać to stwierdzilam ze na parę godzin się go nie opłaca zmywać (tak, wiem że tak się robić nie powinno ale zaraz zmyję ) i moja mama rano nim zachwycona a ja przynajmniej wiem że pigment na pearlglidzie jest nie do zdarcia

Charm-pale mnie mimo nazwy mnie wcale nie kusi (Paintpoty fajnie że jakieś nowe ale za frostami nie przepadam, rozświetlacze mam i więcej nie potrzebuję bo mało ich używam) za to kusi mnie Stylishly Yours i jestem ciekawa czy bęzie Int. czy tylko U.S.

EDIT:
Na specktrze się doczytałam że jednak Int. więc trzeba chyba zacząć oszczędzać

Corii ja bym ci radziła Pro Longweara
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2010-11-14 o 11:05
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:26   #988
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Charm-pale mnie mimo nazwy mnie wcale nie kusi (Paintpoty fajnie że jakieś nowe ale za frostami nie przepadam, rozświetlacze mam i więcej nie potrzebuję bo mało ich używam) za to kusi mnie Stylishly Yours i jestem ciekawa czy bęzie Int. czy tylko U.S.

EDIT:
Na specktrze się doczytałam że jednak Int. więc trzeba chyba zacząć oszczędzać
A są gdzieś zdjęcia kolekcji Stylishly Yours? Bo nie mogę znaleźć. Kiedy wchodzą Charm Pale i SY?

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-11-14 o 11:28
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:50   #989
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Corii, faktycznie, to mat,bardzo ładny kolor. Tylko ten cień prezentowany kolor wpada bardziej w taki brudny róż...

endorfina123, Malt wydaje się być w porządku. Miałaś go może na powiece?

Zdjęcie poniżej chyba najbardziej odzwierciedla kolor o jaki mi chodzi i przepraszam,ze tak was męczę,ale bardzo mi zależy! ;-)
A, i wielkie dzięki za odpowiedzi dziewczyny!
Malt mam w domu to taki cielisty kolor, jakby odrobinkę podbity brązem i różem, podkreśla niebieską/zieloną tęczówkę, tylko, że wiesz, wszystko zależy od tego jaką masz skórę - taki efekt Ci wyjdzie. a masz może dostęp do stacjonarnego MACa? najlepiej wszystko obadać namacalnie, możesz także zostać umalowana wybranym cieniem
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:05   #990
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A są gdzieś zdjęcia kolekcji Stylishly Yours? Bo nie mogę znaleźć. Kiedy wchodzą Charm Pale i SY?
Fot jeszcze nigdzie nie ma Obie wchodza w styczniu ale nie wiem czy i kiedy w Pl.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.