Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 12:37   #61
xoxomolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Co sądzicie o położeniu tego mixu kawy z jasnym brązem na średni/ciemny blond? nie obraziłabym sie gdyby wyszedł troche jaśniejszy niż na próbniku... jedyne czego nie chce to czerwieni i bardzo ciemnego odcienia...
xoxomolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 09:20   #62
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez xoxomolly Pokaż wiadomość
Co sądzicie o położeniu tego mixu kawy z jasnym brązem na średni/ciemny blond? nie obraziłabym sie gdyby wyszedł troche jaśniejszy niż na próbniku... jedyne czego nie chce to czerwieni i bardzo ciemnego odcienia...
Mnie wyszła kawa, zwykła kawa bez jasnego brązu jak dla mnie. Do tego po tygodniu się wypłukała... Mam z powrotem kasztanowe włosy. Ech... Na odrostach ciemny blond też była kawa, nic jaśniejszego od reszty farbowanych włosów. Nie był to odcień bardzo ciepły jak inne brązy różnych firm i nawet mi się te ciemny spodobał. Ochłodził mi czerwono rudego kasztana, ale naprawdę po tygodniu nie mam śladu farby na włosach! Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 16:35   #63
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Kachula82 ja tak samo! Myślałam, że to kwestia tego, że może za szybko położyłam farbę na poprzednio ufarbowane, ale co gorsza Syoss spłukał się doszczętnie a została poprzednia! Którą chciałam wyrównać bo też mi zeszła z połowy włosów nie wiedzieć czemu .. i mam pół głowy brąz, pod spodem blond a na czubku czarny .. wyglądam jak mokry kogut ..
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:36   #64
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Chwaliłam się ładnym kolorem, ale było minęło. Farba zaczęła schodzić z włosów po dosłownie 3 myciach. Na szczęście nie mam po starej farbie żółtych włosów, ale jednak kolory Syoss-a tez nie ma. Pamiętam mam robiła jak pierwszy wszedł, ale ten jeden kolor. Tez się szybko zmyl po kilku myciach. Myślałam, ze zrobili tym razem coś lepszego. U znajomej kolor też się zmył już prawie cały.
Zawiodłam się, zwłaszcza, że kolor tak bardzo mi się podobał.
__________________
Zapraszam: http://v-o-e.blogspot.com
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:52   #65
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Wow, nie jestem sama. Jak 20 zeta za szamponetkę to za dużo! Chyba z powodu tego wymywania się nie kupie już innego odcienia tej firmy. Kupić farbę po to aby po tygodniu chodzić w starym kolorze to już kaszana na maksa....
A co najśmieszniejsze, nie zauważyłam aby przy myciu woda jakaś brązowa leciała więc myślałam że kolor się nie wymywa a jednak go nie mam.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:53
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 16:34   #66
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Syoss reklamuje się szumnie, że makra z salonów fryzjerskich i chyba rzeczywiście coś w tym jest. Nie od dzisiaj spora grupa pań chodzi co miesiąc do fryzjera na farbowanie włosów. Chyba ta farba została specjalnie zrobiona aby zakłady miały spory obrót. Po tym miesięcy, maks 6 tygodniach i tak trzeba kolor odświeżyć bo widać odrosty. Jak to mówią, w przyrodzie nic nie ginie więc może i farba specjalnie zrobiona.
__________________
Zapraszam: http://v-o-e.blogspot.com
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 17:27   #67
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ja byłam bardzo zadowolona z tej pierwszej serii Syossa. Byłam mu wierna bardzo długo - dopóki nie weszła ta nowość. Kolor piękny, włosy mięciutkie i błyszczące. Ale na kilka dni. Koszmar ... Najgorsze, że ja bym chodził dalej chwaląc się nowo nabytym pięknym kolorem włosów, gdyby nie mama, która zauważyła, że "na czubku masz czarniusieńkie a z tyłu blond.. Robiłaś coś z nimi?" Nie kupie go nigdy więcej!
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 19:08   #68
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Ja byłam bardzo zadowolona z tej pierwszej serii Syossa. Byłam mu wierna bardzo długo - dopóki nie weszła ta nowość. Kolor piękny, włosy mięciutkie i błyszczące. Ale na kilka dni. Koszmar ... Najgorsze, że ja bym chodził dalej chwaląc się nowo nabytym pięknym kolorem włosów, gdyby nie mama, która zauważyła, że "na czubku masz czarniusieńkie a z tyłu blond.. Robiłaś coś z nimi?" Nie kupie go nigdy więcej!
Wiesz ja dzisiaj w słońcu obejrzałam swoje włosy i z tyłu tak od połowy głowy w dół mam włosy jaśniejsze od innych. Jakby mój naturalny prześwitywał a przecież tyle farb już na głowie miałam. Nie dość że ta farba działa jak szamponetka to jeszcze jak dekoloryzator? Mam pasma jaśniutkie na przemian z ciemnymi, o co tu kurka chodzi!? Za tydzień mam chrzciny i ślub i już nie wiem jak będę wyglądać! Szamponetka jakaś pójdzie w ruch bo nie chce teraz znowu farby kłaść.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:54   #69
IamPosh
Raczkowanie
 
Avatar IamPosh
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Farbowałam gorzką czekoladą z toffi, kolor ładnie wyszedł, nie taki ciemny jak gorzka czekolada, taki średni/ciemny brąz, odcień chyba raczej ciepły. Zobaczymy ile się będzie trzymał na włosach
IamPosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:34   #70
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

A u mnie strata kasy. Na czarnych włosach mix oberżyny i jagody nie chwycił mam wrażenie że nie wziął odrostów. A tak się cieszyłam
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:45   #71
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
A u mnie strata kasy. Na czarnych włosach mix oberżyny i jagody nie chwycił mam wrażenie że nie wziął odrostów. A tak się cieszyłam
Widzę, że coś ten mix im nie wyszedł. Miała być extra seria a jest do kitu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 08:11   #72
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ja jednak nie zaryzykowałam z tym mixem, poczytałam troche w necie i dobre opinie miala Palettte ??? (hmm tak tak, tez sie dziwie, bo raz sie na Palette zawiodłam), ale teraz jest jakas seria Golden Gloss, zrobiłam odcieniem Kakao i jestem zadowolona Wyszedl brazik, a nie czarny jak sie obawiałam
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:20   #73
Iwetta90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Dzięki Super, w takim razie jutro lecę do Ross Póki co z opakowania ze zdjęć w necie wypatrzyłam 1-18 Mix Czekolady i Ciemnego Brązu chociaż zastanawiałam się też nad 4-86 Mix Gorzkiej Czekolady z Toffi. Ale jednak bardziej urzekł mnie Ciemny Brąz z Czekoladą Próbowałaś już te farby?


dzisiaj robilam ten kolor jest okropny.nie wyszedl tak jak na zdjeciu na pudelku mam ciemne wlosy. i farbujac tym czekolada-toffi wyszly czarne !!! z odcieniem rudego !!! wystrzegajcie sie tych farb !!! niedawno tez robilam ciemny fiolet i wyszly mi ciemno bordowe!!!;/
Iwetta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:11   #74
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez Iwetta90 Pokaż wiadomość
dzisiaj robilam ten kolor jest okropny.nie wyszedl tak jak na zdjeciu na pudelku mam ciemne wlosy. i farbujac tym czekolada-toffi wyszly czarne !!! z odcieniem rudego !!! wystrzegajcie sie tych farb !!! niedawno tez robilam ciemny fiolet i wyszly mi ciemno bordowe!!!;/
Nie martw się po 5 myciach kolor prawie do zera zajedzie.
Osobiście jestem wściekła, ze już go nie mam bo mi się akurat potwornie mój podpal. Dobrze się czułam w tym kilerze i zastanawiam sie czy by jeszcze raz nie spróbować tej samej farby. Może za drugim razem będzie lepiej trzymała. Jestem skłonna zaryzykować dla koloru.
__________________
Zapraszam: http://v-o-e.blogspot.com
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:47   #75
TheKulissta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Zdecydowanie nie polecam!!!
Moje włosy były w kolorze jasnego blondu i po zastosowaniu farby Migdał i pralina zrobiły się bardzo ciemne z odcieniem szarości i zieleni !!!! Koszmar. Ta farba jest okropna!!!!
Włosy ratowałam u fryzjera, który stwierdził, że nie jest to pierwszy tego typu przypadek...
Powtarzało się to i w blondach i w brązach...
Na szczęście moje włosy wyglądają już normalnie, ale to była tragedia!!!

nie nie nie i jeszcze raz NIE!!!
TheKulissta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 09:28   #76
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

hej
wczoraj wypróbowałam mixu 7-58 migdałowo - pralinowego
włosy od jakiegos czasu farbowane mialam na miodowy blond tez syoss'a i powiem , że efekt mnie zaskoczył . Ładnie pokryło odrosty , nie ma przeskoku kolorów na ich lini. sam kolor fajny , taki piaskowy jak chcialam , bo wczesniejszy wychodził złotawy ... :p
także ja , polecam te farby
angiable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:46   #77
oliwka669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Farbuję włosy ładne kilka lat .. skuszona nowością zakupiłam farbę syoss orzechowe cappucino. A więc .. farbę niestety nie nakłada się zbyt dobrze, jest bardzo rzadka i spływa z włosów ale kto ma wprawę poradzi sobie z tym. Niestety okropnie śmierdzi , ale tylko podczas aplikacji , po ufarbowaniu zapach znika. A teraz co do efektów. Mój wyjściowy kolor to średni brąz ..niestety orzechowe cappucino nie ma nic wspólnego z tym co mam na głowie . Kolor wyszedł prawie czarny z delikatnymi refleksami brązu. Poza tym farba niestety nie poradziła sobie z równomiernym pokryciem włosów. Czubek głowy znacznie różni się od końcówek włosów. Niestety nie mogę polecić tej farby . Od farby która kosztuje 24 zł oczekuję znacznie więcej ....
oliwka669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:34   #78
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

3 tygodnie temu położyłam mix kawy z jasnym brązem - muszę powiedzieć, że wyszło całkiem fajnie. W porównaniu do innych podobnych odcieni niewiele tutaj rudego odcienia (chociaż jak teraz, po 3 tyg. farba jest trochę spłukana to lekko prześwituje). Wlosy były błyszczące i nie wydawały się "popalone" - co mi się wcześniej zdarzało. Miałam wrażenie, że wyszły sporo ciemniejsze niż na opakowaniu, ale po kilku myciach już było ok.
Bardzo prawodopodobne, że skorzystam z niej jeszcze raz.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:21   #79
grace303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Dzięki dziewczyny za rady, dziś kupiłam farbę Syoss w kolorze mix szampana i białego złota, ale na szczęście wzięłam też tą którą używam od paru lat (garnier color naturals nr 111). I po przeczytaniu Waszych opinii, wolę nie ryzykowac, Syoss leci do śmieci ...i kasa niestety też
grace303 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 11:41   #80
Klaudyna_17
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyna_17
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ojejuu czytając Kochane Wasze opinie jestem w zupełnej kropce, gdyż kusi mnie kupno tej farby mix pereł i platyny. Włosy mam farbowane, ostatnio farbowałam rozświetlonym jasnym blondem z Wellatonu i teraz zastanawiam się nad Syossem ale strasznie się boję tego co może mi wyjść. Przeraża mnie to, że farba spłukuje się po 5 myciach! Syoss nie droga firma, ale jednak 20 zł piechotą nie chodzi. Może któraś z Was używała tego mixu? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Klaudyna_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:05   #81
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Spróbować zawsze można nie sądzę, aby wyszły zielone
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:30   #82
Klaudyna_17
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyna_17
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Pewnie, że można ale szkoda mi kondycji moich włosów.
Klaudyna_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:05   #83
12Neonka12
Przyczajenie
 
Avatar 12Neonka12
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Narvik,Norwegia
Wiadomości: 16
GG do 12Neonka12
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ja myślę, że warto spróbować. Ja nigdy nie sugeruję się opiniami innych. Każdy włos jest inny, w innej kondycji. Ja farbuję na czarno i wszystkie farby, jakie używałam, od Loreal'a, Garniera, Pallette, wszystkie mi się zmywały. Poza tym te nowoczesne farby mają nawaloną masę pigmentu, który czy chcemy czy nie, będzie się zmywał. Ostatnio też robiłam czerwone pasemka, w salonach używają do tego już tylko czystego pigmentu. I i tak się zmył po ok. miesiącu. Kupiłam dzisiaj 3-12 Mix amaretto i ciemnego brązu, cokolwiek wyjdzie, będzie lepsze od ciągłej czerni. Dam znać co wyszło z tego odcienia.
__________________
12Neonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:17   #84
yveee
Przyczajenie
 
Avatar yveee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Farby syoss'a bardzo rozjaśniajaą włosy i szybko się wypłukują. w rzeczywistości wychodzą duzo jaśniejsze niz na opakowaniu. czy próbowała któras tego koloru http://www.syoss.pl/index.php?id=277 ? jeśli tak to prosiłabym o zdjęcia
yveee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:09   #85
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Witam.. Jestem tutaj nowa chciałabym również wypróbować tego Syoss'a Ale mam lekkie obawy czytając wasze komentarze.. Odkąd pamiętam zawsze używałam farb fryzjerskich (sama sobie nimi farbuje włosy ) i niewiem czy nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor. Obecnie na głowie mam kolor "gorzka czekolada" i jest prawie czarny z odcieniem czerwonego... Chciałabym wyprobowac kolor Amaretto z ciemnym brązem ale sama niewiem.. Czekam na Wasze opinie )
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 01:44   #86
Arwennaa
Raczkowanie
 
Avatar Arwennaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ja mam MIX PEREŁ I PLATYNY jest super wyglada jak naturalny. Niestety po ok.2tyg sie zmywa taka brazowo szarawa poswiata ktora daje naturalny efekt. Jezeli komus zalezy na naprawde dobrym kolorze to polecam. Farbowalam wlosy juz wszystkim i wg mnie to jest swietna farba.
__________________
Nie bierz życia na poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy..::
Arwennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:35   #87
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Dziewczyny nie warto kupować to moje zdanie jestem wściekła i zaraz napisze dlaczego kupiłam farbe syoss zwykłą kolor zszedł błyskawiczne, skusiłam się teraz na ten cholerny mix kawy z jasnym brązem dziś farbowałam, jestem farbomaniaczką z umiarem próbowałam wielu. I dzisiaj po zafarbowaniu dostałam szoku, co skończyło się ścięciem 5cm włosów a powinnam chyba z 10cm ale dzięki za dobre odżywki, farba popaliła mi włosy! Końcówki dokładniej miałam sztywne i sprężyste (nie przekroczyłam czasu trzymania farby na głowie).
Kolor ok wyszedł całkiem ok, oprócz czerwonych poświat których nie trawię, ale to zauważyłam w świetle żarówek led jeszcze nie wiem jak to wygląda w świetle naturalnym zobaczymy, ale osobiście pierwszy i ostatni raz zakupiłam tą farbę. Polecam Loreal na niej nigdy si na niej nie zawiodlam.

Edytowane przez Bezka
Czas edycji: 2011-10-16 o 16:37
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 07:15   #88
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

W sobotę zrobiłam sobie ten mix colors.. Ciemny brąz z amaretto. I szczerze powiem jestem mile zaskoczona włosy są miękkie i nie zniszczone. Co prawda kolor nie wyszedł jak na opakowaniu ale jest lekka poświata zobaczymy jak się będzie wymywał ten kolorek i oby nie na czerwono.. Będę zdawała Wam relacje
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:47   #89
majecka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez Klaudyna_17 Pokaż wiadomość
Ojejuu czytając Kochane Wasze opinie jestem w zupełnej kropce, gdyż kusi mnie kupno tej farby mix pereł i platyny. Włosy mam farbowane, ostatnio farbowałam rozświetlonym jasnym blondem z Wellatonu i teraz zastanawiam się nad Syossem ale strasznie się boję tego co może mi wyjść. Przeraża mnie to, że farba spłukuje się po 5 myciach! Syoss nie droga firma, ale jednak 20 zł piechotą nie chodzi. Może któraś z Was używała tego mixu? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Wczoraj pofarbowałam się tą farbą mix pereł i platyny, włosy mam od dawna farbowane na jasny blond, po użyciu farby syoss jestem przerażona, na opakowaniu piękny odcień ciemniejszego od mojego blondu a wyszedł kolor srebrny.. mam szare włosy i czytając wypowiedzi innych dziewczyn bardzo się cieszę, że kolor zmywa się po 5 myciach, zaraz pójdę i umyję włosy z 10 razy, żeby jakoś pokazać się ludziom na ulicy a nie jak jakieś stare siwe babsko. Niestety po mojej przygodzie z nowym syossem, NIE POLECAM.
majecka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 19:38   #90
Asiula178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

a ja właśnie przed chwilką skończyłam swoją pierwszą przygodę z tą farbą w kolorze 7-58 mix migdałowo pralinowy i od razu stwierdziłam, że będą kolejne
wcześniej farbowałam włosy u fryzjera farbami goldwell na taki krówkowy kolor i chcąc zaoszczędzić trochę pieniędzy i czasu skusiłam się na tą farbę. Najpierw "próbnie" zafarbowałam jedno pasemko od wewnętrznej strony i po zmyciu stwierdziłam, że farbuję całą głowę. Efekt - taki ładny kolor toffie. <3

Ktoś wcześniej napisał, że wyszły zielone włosy. Tak się dzieje przy połączeniu np. ciepłego koloru włosów z chłodnym odcieniem farby. Należy pamiętać, że do ciepłego odcienia włosów zawsze dobieramy ciepły odcień farby.
Asiula178 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.