Tabletki antykoncepcyjne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 06:19   #1
Demoona
Przyczajenie
 
Avatar Demoona
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Exclamation

Tabletki antykoncepcyjne


hej kochane! Mam taki problem.. Zażywam tabletki anty od pół roku. Wczoraj 9.04.2014 brałam tabletkę o godzinie 17, niestety, o godz 17:30 miałam biegunkę. Lekką, tzw "luźny stolec" (uhh ciężko się o tym pisze..)
w wyniku ciastek połączonych z redbullem.. następną, lekko wodnistą już dostalam o 20, jednorazowo, parę sekundowo, ale 3 godziny po przyjęciu tabletki. W ulotce pisze " silna biegunka, ostra biegunka" nie wiem, czy można to nazwać ostrą, czy nie. Martwie się, bo nic z tym nie zrobiłam. Na niektórych forach pisali, ze pójście dwa razy do toalety, to nie biegunka..
Demoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 07:24   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne

Też uważam, że to nie biegunka. Spokojnie myślę, że tabletka się wchłonęła i możesz być spokojna.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:00   #3
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Demoona Pokaż wiadomość
hej kochane! Mam taki problem.. Zażywam tabletki anty od pół roku. Wczoraj 9.04.2014 brałam tabletkę o godzinie 17, niestety, o godz 17:30 miałam biegunkę. Lekką, tzw "luźny stolec" (uhh ciężko się o tym pisze..)
w wyniku ciastek połączonych z redbullem.. następną, lekko wodnistą już dostalam o 20, jednorazowo, parę sekundowo, ale 3 godziny po przyjęciu tabletki. W ulotce pisze " silna biegunka, ostra biegunka" nie wiem, czy można to nazwać ostrą, czy nie. Martwie się, bo nic z tym nie zrobiłam. Na niektórych forach pisali, ze pójście dwa razy do toalety, to nie biegunka..
Tabletka nie ma możliwości się wchłonąć tylko przy ostrej biegunce, luźny stolec nie jest ostrą biegunką. Tabletka się wchłonęła, nie masz powodu do obaw.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 10:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.