Milionerzy TVN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 15:33   #1
kampiotr326
Przyczajenie
 
Avatar kampiotr326
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18

Milionerzy TVN


Teleturniej niedługo wrócił - nie wiem czy to dobrze. Hubert Urbański w pierwszym odcinku był niby fajny, ale trochę dziwny - w drugim się chyba bardziej "rozkręcił" Poza dwoma odcinkami widziałem tylko fragment tego z wczoraj. W tej edycji mamy dość dziwne pytania zwłaszcza polityczne - w I odc pytanie co powiedział prezes i odpowiedź z rodeo? Miałem pewne obawy, ale dalej było nieźle. Znacie poprawne odpowiedzi? U mnie różnie, chociaż w niektórych odcinkach wiem sporo, w innych nic. Próbowaliście się kiedyś dostać?
kampiotr326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:02   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez kampiotr326 Pokaż wiadomość
Teleturniej niedługo wrócił - nie wiem czy to dobrze. Hubert Urbański w pierwszym odcinku był niby fajny, ale trochę dziwny - w drugim się chyba bardziej "rozkręcił" Poza dwoma odcinkami widziałem tylko fragment tego z wczoraj. W tej edycji mamy dość dziwne pytania zwłaszcza polityczne - w I odc pytanie co powiedział prezes i odpowiedź z rodeo? Miałem pewne obawy, ale dalej było nieźle. Znacie poprawne odpowiedzi? U mnie różnie, chociaż w niektórych odcinkach wiem sporo, w innych nic. Próbowaliście się kiedyś dostać?
Ja dopiero jeden odcinek obejrzalam ale sie wypowiem bo lubie teleturnieje.

Pytania sa troche dziwne ale chyba o to chodzi. To ma byc rozrywka czasami beda pytac o artykuly wywiady albo disco polo

To tez jest swego rodzaju wiedza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 10:05   #3
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Milionerzy TVN

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 23:36
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:06   #4
22fdf0c4401380abc05be83fac285c31263784cf_655aa181c20a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na pewno kiedyś w eliminacjach brało udział 10 osób. Poza tym też mam wrażenie, że jakoś krótko to trwa. W poprzedniej edycji wydaję mi się, że np. Hubert tak bardzo przeciągał odpowiedzi. W sensie sto razy pytał czy ostatecznie ta odpowiedź, poza tym często dopytywał uczestnika i ten zaczynał rozwijać swoją odpowiedź... Teraz tak szybko, następne, następne, reklama, pytanie, odpowiedź, źle - dziękujemy do widzenia
22fdf0c4401380abc05be83fac285c31263784cf_655aa181c20a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 12:30   #5
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Milionerzy TVN

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 23:36
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 12:11   #6
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też Więcej pytań niż gadania nie wiadomo o czym
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 14:24   #7
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Milionerzy TVN

Napewno bylo wiecej uczestnikow w eliminacjach i program byl dluzszy. Ale chyba tez lecial raz w tygodniu czy sie myle?


Mnie denerwuje to, ze uczestnicy tak szybko wykorzystuja kola ratunkowe. Wiekszosc bierze pierwsze kolo w 3 czy 4 pytaniu, czasami nawet wczesniej :/ a pytania nie sa az tak ciezkie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 17:44   #8
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Milionerzy TVN

Mnie nie przeszkadza że program jest krótszy. Podoba mi się że nie ma tego przeciagania, że pytania szybko po sobie następują.
Podoba mi się miX pytan z wydarzen bieżących, szolbizu i "nauki".
Nie podoba mi się brak wiedzy uczestników. Jak znają się na fizyce kwantowej, to nie mają pojęcia o bieżących tematach, a jak znają ploteczki, to brak wiedzy z innych dziedzin.

Nie dziwi mnie wczesne branie kół ratunkowych. To jest szansa na realna kasę. Lepiej wziąć mniej, ale pewne pieniądze niż mieć 75 tys. Wygrane, a wyjechać że studia z 40. Czy ile tam jest gwarantowane.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Mnie nie przeszkadza że program jest krótszy. Podoba mi się że nie ma tego przeciagania, że pytania szybko po sobie następują.
Podoba mi się miX pytan z wydarzen bieżących, szolbizu i "nauki".
Nie podoba mi się brak wiedzy uczestników. Jak znają się na fizyce kwantowej, to nie mają pojęcia o bieżących tematach, a jak znają ploteczki, to brak wiedzy z innych dziedzin.

Nie dziwi mnie wczesne branie kół ratunkowych. To jest szansa na realna kasę. Lepiej wziąć mniej, ale pewne pieniądze niż mieć 75 tys. Wygrane, a wyjechać że studia z 40. Czy ile tam jest gwarantowane.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:33   #9
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Milionerzy TVN

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 23:35
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 19:54   #10
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Milionerzy TVN

Ja nie wiem kiedy jest w telewizji bo oglądam w internecie.
Uważam że to lepiej że jest 6 osób we wstępnym etapie, łatwiej się dostać. Wcześniej było 10 a dostawały się 2 - 3 osoby, teraz dostają się 2 ale zostaje tylko cztery.
Na razie obejrzałam 3 odcinki i nie było pytań o jakieś zawrotne sumy, przy pytaniach za ponad 100 tys. pewnie będzie długie siedzenie nad pytaniem i upewnianie się 10 razy czy odpowiedź jest ostateczna
Rzeczywiście wydaje mi się że ludzie bardzo szybko wyprztykują się z kół ratunkowych, ale może jest tak jak mówią uczestnicy - przed telewizorem łatwiej się odpowiada.
Ja wypełniłam ankietę zgłoszeniową ale miałam problem z załadowaniem zdjęcia i w końcu chyba się nie wysłała bo nie dostałam żadnego potwierdzenia na mail. Kiedyś przysiądę znowu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 18:38   #11
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Milionerzy TVN

Ja oglądam w Internecie wcześniej wcale nie ogladalam.

Ns wiekszosc pytan znam odpowiedzi.

Teleturniej mi się podoba.
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 18:49   #12
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Milionerzy TVN

Serio w zgloszeniu trzeba ladowac foto? Ciekawe po co..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:30   #13
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Serio w zgloszeniu trzeba ladowac foto? Ciekawe po co..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, może brzydkich nie biorą
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 06:40   #14
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, może brzydkich nie biorą
Biorą; )
A jak ktoś niezbyt wygląda, to mają przecież fryzjera, makijazyste, garderobę i z każdego zrobią kogoś, kto nie będzie straszył widzów.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 03:41   #15
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Milionerzy TVN

Klasycznie brzydkich i przeciętnych może i biorą, ale wydaje mi się, że mogą wykluczać osoby mocno odbiegające od normy, chociażby z naprawdę wyraźnymi defektami np. pourazowymi, związanymi z jakąś chorobą. Trochę to brutalne, ale przyszło mi na myśl, raczej takich osób nie widuje się w telewizji, chyba że w otoczce komerchy, w celu uzyskania zysków na współczuciu/zaciekawieniu widzów (lub oczywiście typowych akcjach i spotach jakichś fundacji). No ale nie mam pojęcia, to tylko moje domysły.

Ogólnie teleturnieje wszelkiego rodzaju lubię, więc powrót milionerów też mnie ucieszył. Pytania może niezbyt ambitne i faktycznie niektóre moim zdaniem kompletnie odbiegające od kategorii ''wiedza'', ale rozumiem, że to program rozrywkowy. Też się cieszę, że już aż tak nie przeciągają tych pytań. Szczególnie, że właśnie odcinki są dosyć krótkie, chociaż to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że lecą cztery razy w tygodniu. Póki co nie oglądam regularnie, ale jak akurat trafię, to nie przełączam Hubert Urbański jako prowadzący mi pasuje, nawet go lubię i chyba nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, nawet po tylu latach.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 03:51   #16
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Milionerzy TVN

To przykre gdyby tak było, że kogoś nie przyjęli bo jest brzydki, nieestetyczny.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 10:14   #17
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Niestty ale to tv a nie instytucja charytatywna. Program lepiwj sie sprzeda jak beda ladni ludzie.

Obejrzalam 6 odc w necie i wlasciwie sami przecietni w kierunku ladnych ludzie.

Marynarz super i babka, ktora robila drzewo genealogiczne rodziny b ladni)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 10:45   #18
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Milionerzy TVN

Ta nowa wersja programu to jakaś kaszana pytania nacechowane politycznie, nabijające się OBOJĘTNIE z jakiej partii, to dla mnie żenada. No i wszystko to takie zrobione - aby było, na chybcika. Przecież te wszystkie pytania i wtrącenia Huberta, którego zresztą lubię, dodawały poprzedniej edycji smaczku. A teraz? Program nakręcony ponownie, bo się sprzedaje, widać, że wyłącznie dla kasy ten powrót.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 13:25   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Czy ktoras z was brala udzial w eliminacjach do programu?

Jezeli tak to czy moglabys napisac jak to wyglada?

Szkoda ze dopiero teraz jak ogladam doszlam do wniosku ze chcialabym wziac udzial)

Niestety nie mozna sie juz zapisac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 14:23   #20
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Niestty ale to tv a nie instytucja charytatywna. Program lepiwj sie sprzeda jak beda ladni ludzie.

Obejrzalam 6 odc w necie i wlasciwie sami przecietni w kierunku ladnych ludzie.

Marynarz super i babka, ktora robila drzewo genealogiczne rodziny b ladni)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie jako dla przeciętnego widza nie ma znaczenia wygląd zawodnika a jego wiedza. I większość widzów na dłużej zapamięta osobę mocno różniącą się wyglądem od reszty zawodników. W teleturnieju 1 z 10 kilka razy występowały osoby niepełnosprawne fizycznie czy w podeszłym wieku, z niekorzystnym wyglądem. I pamiętam je bardziej niż tych innych wyglądających pięknie czy przeciętnie. To wiedza powinna być kluczem do wejścia do studia telewizyjnego w tym programie.

Wiedziałam, że odpowiedź na pytanie czym zajmuje się kobieta na obrazie Pomarańczarka to robienie na drutach. Gdy o tym obrazie stało się głośno i obejrzałam go to nawet pomyślałam, że tytuł mógłby być inny.
Z kolei nie wiedziałam, że prezes Kaczyński ogląda rodeo. I nigdy bym na to nie postawiła.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 14:28   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Dla mnie jako dla przeciętnego widza nie ma znaczenia wygląd zawodnika a jego wiedza. I większość widzów na dłużej zapamięta osobę mocno różniącą się wyglądem od reszty zawodników. W teleturnieju 1 z 10 kilka razy występowały osoby niepełnosprawne fizycznie czy w podeszłym wieku, z niekorzystnym wyglądem. I pamiętam je bardziej niż tych innych wyglądających pięknie czy przeciętnie. To wiedza powinna być kluczem do wejścia do studia telewizyjnego w tym programie.

Wiedziałam, że odpowiedź na pytanie czym zajmuje się kobieta na obrazie Pomarańczarka to robienie na drutach. Gdy o tym obrazie stało się głośno i obejrzałam go to nawet pomyślałam, że tytuł mógłby być inny.
Z kolei nie wiedziałam, że prezes Kaczyński ogląda rodeo. I nigdy bym na to nie postawiła.
Gloria ale milionerzy to nie jest teleturniej wiedzowo edukacyjny. To jest telerlturniej rozrywkowy dlatego takie pytania i dlatego tez dla producentow liczy sie cos innego niz wiedza a przynajmniej nie tylko. W koncu producentom nie zalezy zeby ludzie miliony wygrywali)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 15:08   #22
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Gloria ale milionerzy to nie jest teleturniej wiedzowo edukacyjny. To jest telerlturniej rozrywkowy dlatego takie pytania i dlatego tez dla producentow liczy sie cos innego niz wiedza a przynajmniej nie tylko. W koncu producentom nie zalezy zeby ludzie miliony wygrywali)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 20:39   #23
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Dla mnie jako dla przeciętnego widza nie ma znaczenia wygląd zawodnika a jego wiedza. I większość widzów na dłużej zapamięta osobę mocno różniącą się wyglądem od reszty zawodników. W teleturnieju 1 z 10 kilka razy występowały osoby niepełnosprawne fizycznie czy w podeszłym wieku, z niekorzystnym wyglądem. I pamiętam je bardziej niż tych innych wyglądających pięknie czy przeciętnie. To wiedza powinna być kluczem do wejścia do studia telewizyjnego w tym programie.

Wiedziałam, że odpowiedź na pytanie czym zajmuje się kobieta na obrazie Pomarańczarka to robienie na drutach. Gdy o tym obrazie stało się głośno i obejrzałam go to nawet pomyślałam, że tytuł mógłby być inny.
Z kolei nie wiedziałam, że prezes Kaczyński ogląda rodeo. I nigdy bym na to nie postawiła.
Szkoda mi bylo bardzo tej dziewczyny. Tak sie ucieszyla jak zobaczyla to pytanie, publicznosc juz bila brawo przed przeczytaniem przez Huberta prawidlowej odpowiedzi... pewnie, ze 40 tys to wciaz duzo, ale w porownaniu z 250 tys, nie mowiac o 500 tys ktore byly w zasiegu reki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 03:13   #24
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Szkoda mi bylo bardzo tej dziewczyny. Tak sie ucieszyla jak zobaczyla to pytanie, publicznosc juz bila brawo przed przeczytaniem przez Huberta prawidlowej odpowiedzi... pewnie, ze 40 tys to wciaz duzo, ale w porownaniu z 250 tys, nie mowiac o 500 tys ktore byly w zasiegu reki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Mnie też jej było szkoda. Nie zastanowiło jej, że odpowiedź jaką dała jest zbyt łatwa jak na pytanie za te pieniądze. mogła się chociaż trochę pozastanawiać, przeanalizować każdą odpowiedź. No ale dobrze, ze chociaż te 40 tys. ma.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 07:12   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Ja akurat pomaranczarke znam ale w zyciu bym nie wpadla co prezes oglada w tv;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 00:25   #26
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Mnie też jej było szkoda. Nie zastanowiło jej, że odpowiedź jaką dała jest zbyt łatwa jak na pytanie za te pieniądze. mogła się chociaż trochę pozastanawiać, przeanalizować każdą odpowiedź. No ale dobrze, ze chociaż te 40 tys. ma.
Mnie zastanowiło jedno - zaraz po tym pytaniu, a jeszcze przed podaniem typów odpowiedzi, dziewczyna powiedziała głośno o tym "obieraniu pomarańczy" i dziwnym trafem to właśnie była jedna z możliwości (odp. A), które się wyświetliły Ja obraz znałem, kojarzyłem to robienie na drutach i koszyk z pomarańczami, ale (tak na chłopski rozum) pomarańczarka powinna kojarzyć się ze sprzedażą pomarańczy w pierwszej kolejności, nie z ich obieraniem Wydaje mi się (uwaga, teoria spiskowa!), że tę odpowiedź napisali na chybcika, zaraz po tym stwierdzeniu dziewczyny o obieraniu pomarańczy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 00:49   #27
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Milionerzy TVN

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie zastanowiło jedno - zaraz po tym pytaniu, a jeszcze przed podaniem typów odpowiedzi, dziewczyna powiedziała głośno o tym "obieraniu pomarańczy" i dziwnym trafem to właśnie była jedna z możliwości (odp. A), które się wyświetliły Ja obraz znałem, kojarzyłem to robienie na drutach i koszyk z pomarańczami, ale (tak na chłopski rozum) pomarańczarka powinna kojarzyć się ze sprzedażą pomarańczy w pierwszej kolejności, nie z ich obieraniem Wydaje mi się (uwaga, teoria spiskowa!), że tę odpowiedź napisali na chybcika, zaraz po tym stwierdzeniu dziewczyny o obieraniu pomarańczy
To raczej przypadek, że podała odpowiedź jaka potem została wyświetlona jako odpowiedź A. Zbyt szybko to się dzieje aby zdążyli napisać to co powiedziała.
Myślę, że układający pytanie podał cokolwiek aby kojarzyło się z pomarańczami i sądził, że osoba która to pytanie dostanie będzie zastanawiać się nad tymi trzema pozostałymi odpowiedziami. Bo obieranie pomarańczy to byłoby za łatwe. O obrazie było głośno nie tak dawno i każdy pamięta ten koszyk z pomarańczami.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 19:30   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Milionerzy TVN

Jak tam ostatnie odcinki? ja czekam co odpowie gorraca 40stka joanna...ups ! Ona ma 25 lat czemu sie tak oszpeca ? Ktos mi to wytlumaczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 20:39   #29
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Milionerzy TVN

Fajny byl odcinek z panią doktor w ciazy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:27   #30
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Milionerzy TVN

Dzisiaj też dobry odcinek Do 40 tyś pytania na prawdę w porządku. Jutro będzie ciekawie. Dwa pytania do miliona i jedno koło
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-27 20:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.