Rossmann - cz. XII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 21:49   #661
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
w sensie odżywką a te szampony bez SLS to też takie niepieniące? pewnie to lepiej, ale mam wtedy wrażenie niedomycia
No jasne że tą odżywką świetnie się spisuje Szampon niepieniący - mam na to sposób: wlewam trochę szamponu do słoika i dolewam wody, robię szejk szejk i mam pianę. Polewam zmoczoną wcześniej łepetynę i myję.

Szamponu z SLS używam tylko raz w tygodniu przeważnie w weekend.
Miałam włosy przetłuszczające na tyle że musiałam myć je codziennie i nie dość że to robiłam to były przyklapnięte(jak ja tego nienawidziłam).
Po zmienieniu pielęgnacji nawet mi się zaczęły kręcić (delikatne fale), są 'odbite' u nasady. Myję je teraz co 2/3 dzień

Co do wrażenia niedomycia - mam tak zawsze po użyciu szamponu BD, mam wrażenie że on zostawia coś na włosach :/ Żałuję strasznie bo ma dobry skład no ale niestety dla mnie jest on nieodpowiedni
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 21:57   #662
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178378 3]No jasne że tą odżywką świetnie się spisuje Szampon niepieniący - mam na to sposób: wlewam trochę szamponu do słoika i dolewam wody, robię szejk szejk i mam pianę. Polewam zmoczoną wcześniej łepetynę i myję.

Szamponu z SLS używam tylko raz w tygodniu przeważnie w weekend.
Miałam włosy przetłuszczające na tyle że musiałam myć je codziennie i nie dość że to robiłam to były przyklapnięte(jak ja tego nienawidziłam).
Po zmienieniu pielęgnacji nawet mi się zaczęły kręcić (delikatne fale), są 'odbite' u nasady. Myję je teraz co 2/3 dzień

Co do wrażenia niedomycia - mam tak zawsze po użyciu szamponu BD, mam wrażenie że on zostawia coś na włosach :/ Żałuję strasznie bo ma dobry skład no ale niestety dla mnie jest on nieodpowiedni [/QUOTE]

tak jak do olejowania przekonałam się stosunkowo szybko to myślę, że z myciem włosów odżywką byłoby gorzej. chociaż na maskę bym się skusiła, bardziej treściwe są. ogólnie jak czasem włosy są dziwne po umyciu to maska na pół godziny i włosy nie do poznania od razu mięciutkie i lekkie się robią.

no a sposób mycia pianą dobry, tylko normalnie nie mam żadnego 'szejkera' miałam niedawno szampon Joanny jakiś babuni i też mi się pienić nie chciał, to na rękach rozrabiałam pianę i potem szło już jakos. z BD mi tak nie wychodzi. trzeba będzie się zaopatrzyć w jakiś pojemnik
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:32   #663
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Rossmann - cz. XII

Szamponu z SLS używam tylko raz w tygodniu przeważnie w weekend.
Miałam włosy przetłuszczające na tyle że musiałam myć je codziennie i nie dość że to robiłam to były przyklapnięte(jak ja tego nienawidziłam).
Po zmienieniu pielęgnacji nawet mi się zaczęły kręcić (delikatne fale), są 'odbite' u nasady. Myję je teraz co 2/3 dzień

Co do wrażenia niedomycia - mam tak zawsze po użyciu szamponu BD, mam wrażenie że on zostawia coś na włosach :/ Żałuję strasznie bo ma dobry skład no ale niestety dla mnie jest on nieodpowiedni [/QUOTE]

A możesz coś więcej napisać o swojej pielęgnacji?Chętnie bym poczytała, bo moje mega przetłuszczające się włosy w końcu mnie kiedyś wykończą.
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:46   #664
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
trzeba będzie się zaopatrzyć w jakiś pojemnik
Zwykły słoik albo w R są takie mini pianki do twarzy z RdL, piankę zużyć a opakowanie używać do tego.

Mi włosy lepiej myje się odżywką niż szamponem.
Teraz czekam na promocję na ISANĘ różową bo raz jej używałam ale mi nie podeszła jako odżywka a że żyłam wtedy we włosowym ciemnogrodzie to nie wpadłam na to że można nią umyć włosy więc poszła do golenia nóg.
Jednak dam jej drugą szansę, i obym się nie zawiodła.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------


A możesz coś więcej napisać o swojej pielęgnacji?Chętnie bym poczytała, bo moje mega przetłuszczające się włosy w końcu mnie kiedyś wykończą.

W podpisie mam adres bloga tam dodałam post o swojej pielęgnacji.

Z własnego doświadczenia, polecam zrezygnowanie z SLS i SLES, odrzucenie silikonów (w dużych ilościach obciążają i przetłuszczają włosy) i skupienie się na porządnym nawilżeniu włosów np. olejami Alterry - są teraz na promocji. Jeżeli nie chcesz wydawać 'kupy pieniędzy' pokombinuj z w/w marką. Mają fajne szampony i odzywki: papaja&bambus oraz morela&pszenica.
Musisz sama dopasować wg. własnych upodobań bo to co sprawdza się u jednego u drugiego może być klapą.

zajrzyj też tutaj: Anwen
i tutaj: wątek o olejach

Edytowane przez b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Czas edycji: 2012-01-22 o 22:49
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 23:34   #665
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178450 3]Zwykły słoik albo w R są takie mini pianki do twarzy z RdL, piankę zużyć a opakowanie używać do tego.

Mi włosy lepiej myje się odżywką niż szamponem.
Teraz czekam na promocję na ISANĘ różową bo raz jej używałam ale mi nie podeszła jako odżywka a że żyłam wtedy we włosowym ciemnogrodzie to nie wpadłam na to że można nią umyć włosy więc poszła do golenia nóg.
Jednak dam jej drugą szansę, i obym się nie zawiodła.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------


A możesz coś więcej napisać o swojej pielęgnacji?Chętnie bym poczytała, bo moje mega przetłuszczające się włosy w końcu mnie kiedyś wykończą.

W podpisie mam adres bloga tam dodałam post o swojej pielęgnacji.

Z własnego doświadczenia, polecam zrezygnowanie z SLS i SLES, odrzucenie silikonów (w dużych ilościach obciążają i przetłuszczają włosy) i skupienie się na porządnym nawilżeniu włosów np. olejami Alterry - są teraz na promocji. Jeżeli nie chcesz wydawać 'kupy pieniędzy' pokombinuj z w/w marką. Mają fajne szampony i odzywki: papaja&bambus oraz morela&pszenica.
Musisz sama dopasować wg. własnych upodobań bo to co sprawdza się u jednego u drugiego może być klapą.

zajrzyj też tutaj: Anwen
i tutaj: wątek o olejach[/QUOTE]


ten zwykły słoik trzeba mieć. może to śmieszne, ale serio nic znaleźć nie mogę (nawet w kuchni ). ostatnio zrobiłam wielkie kosmetyczne porządki. końcówki kosmetyków używałam w max dużych ilościach, żeby szybko pokończyć i powyrzucałam opakowania, żeby miejsce w szafie zrobić. no ale coś wymyślę.

ja używam amlę i vatikę kokosową. vatikę uwielbiam, za zapach i za działanie, od razu widać różnicę. amlę stosuję z ciężkim sercem, bo trochę śmierdzi. o ile mi aż tak nie przeszkadza to domownicy narzekają. i myślałam, że 2 oleje starczą póki co, ale tak namawiacie na Alterrę w jakiej cenie jest bez promocji?
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 07:28   #666
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Kurczę, mogłam kupić ze 2 te olejki Alterry jeszcze dzisiaj w Rossie
Wzięłam tylko jeden, bo już tyle pieniędzy wydałam na kosmetyki, że opłaty za prowadzenie karty w banku nie muszę robić
Jak im tak dobrze schodzą - to mogliby trochę jeszcze zniżyć, bardziej opłacalne
No to super! Nie musisz oddawać kasy za nic.

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178450 3]Zwykły słoik albo w R są takie mini pianki do twarzy z RdL, piankę zużyć a opakowanie używać do tego.

Mi włosy lepiej myje się odżywką niż szamponem.
Teraz czekam na promocję na ISANĘ różową bo raz jej używałam ale mi nie podeszła jako odżywka a że żyłam wtedy we włosowym ciemnogrodzie to nie wpadłam na to że można nią umyć włosy więc poszła do golenia nóg.
Jednak dam jej drugą szansę, i obym się nie zawiodła.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------


A możesz coś więcej napisać o swojej pielęgnacji?Chętnie bym poczytała, bo moje mega przetłuszczające się włosy w końcu mnie kiedyś wykończą.

W podpisie mam adres bloga tam dodałam post o swojej pielęgnacji.

Z własnego doświadczenia, polecam zrezygnowanie z SLS i SLES, odrzucenie silikonów (w dużych ilościach obciążają i przetłuszczają włosy) i skupienie się na porządnym nawilżeniu włosów np. olejami Alterry - są teraz na promocji. Jeżeli nie chcesz wydawać 'kupy pieniędzy' pokombinuj z w/w marką. Mają fajne szampony i odzywki: papaja&bambus oraz morela&pszenica.
Musisz sama dopasować wg. własnych upodobań bo to co sprawdza się u jednego u drugiego może być klapą.

zajrzyj też tutaj: Anwen
i tutaj: wątek o olejach[/QUOTE]
O kurcze, na to nie wpadłam. Genialne!
Kupiłam isanę, tę stricte do kręconych włosów, ale użyłam tylko raz i pokornie wrócialm do różowej. Ta do kręconych rozkręca mi i puszy włosy! A do golenia to używasz szamponu czy odżywki? A może oba produkty się nadają?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:30   #667
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A do golenia to używasz szamponu czy odżywki?
Wszystkie nielubiane odżywki zużyłam do golenia nóg.

Jak któraś będzie wiedziała jakie miniprodukty są po 60gr dajcie znać tutaj.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 09:47   #668
fifidorea
Raczkowanie
 
Avatar fifidorea
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: głuchołazy
Wiadomości: 35
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
Znalazłam się na liście zwycięzców w tym kalendarzowym konkursie i jest literówka w nazwisku :/
Formularz był przecież automatycznie uzupełniony moimi danymi . Mam nadzieję, ze nie będzie problemu z odbiorem nagrody.
Aaale się cieszę

Macie jakiś szampon po którym włosy się właśnie ograniczają przetłuszczać ?
Długo używałam Bio waxa z myślą, że nie będzie w nim chemii, bo bez konserwantów jest .. no i myłam włosy co 2 dni i było w miarę ok..
a teraz myję cały czas isaną do brązowych włosów i dziś rano jak wstałam .. ekhm.. jestem zniesmaczona.. włosy mam tłuste jakbym nie myła co najmniej 3 dni :/ A to drugi dzień dopiero .. masakra jakaś ..
chyba będę zmuszona wrócić do bio vaxa, bo czynił cuda na mojej głowie ;D
Z nim nie miałam takich włosów nawet w 3 dzień a tu ? Ehh...
Poratujecie czymś na styl Bio vaxa w niższej cenie ?
ja mogę Ci polecić maseczkę z Biovaxu do włosów przetłuszczających się, wsmarowywuje się ją w skórę głowy i pod czepek na ok. 20 min. Włosy przestały się przetłuszczać, nadal myję je co 2 dni tylko profilaktycznie

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
polecicie jakiś niezbyt drogi puder transparentny?
ja mam świetny puder transparentny do cery trądzikowej z Jadwigi, ale jest chyba do kupienia tylko na ich stronie
fifidorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:49   #669
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann - cz. XII

U mnie wszystkie olejki 11,99. Mini produktów po 60 gr nie widziałam.

Dziewczyny są u was odżywki Joanna Naturia, np ta z lnem i rumiankiem? Bo patrzyłam dzisiaj i u mnie ich nie ma, jest tylko Rzepa. Może wiecie gdzie je można dostać (niekoniecznie w R.)?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:54   #670
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie olejki 11,99. Mini produktów po 60 gr nie widziałam.

Dziewczyny są u was odżywki Joanna Naturia, np ta z lnem i rumiankiem? Bo patrzyłam dzisiaj i u mnie ich nie ma, jest tylko Rzepa. Może wiecie gdzie je można dostać (niekoniecznie w R.)?
Nie widziałam tej odżywki u siebie nigdy :/ a też na nią poluję.
Produkty po 60gr nie są oznaczone karteczkami, trzeba sprawdzić na czytniku.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:58   #671
fifidorea
Raczkowanie
 
Avatar fifidorea
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: głuchołazy
Wiadomości: 35
Dot.: Rossmann - cz. XII

Godzinkę temu wróciłam z otwarcia mojego Rossa!
Kupiłam z promocji tylko dla Głuchołaz:
- Domol odświeżacz za 1,99
- chusteczki Babydream 2x80 za 5,69
- edt Sunflowers 50 ml za 34,99
- Isana zmywacz za 1,99
- słoiczki dla córy z owocami babydream za 2,79

jako gratis wybrałam dla męża żel pod prysznic Playboy New York, a po wzięciu udziału w konkursie dostałam jeszcze chusteczki Garnier do demakijażu i cienie Wibo. Rozdawali też skarb z próbkami. Muszę jeszcze wypełnić kupon, bo jutro jakieś losowanie. Mój portfel już się boi
fifidorea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 10:03   #672
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178790 9]Nie widziałam tej odżywki u siebie nigdy :/ a też na nią poluję.
Produkty po 60gr nie są oznaczone karteczkami, trzeba sprawdzić na czytniku.[/QUOTE]

Ech, czyli trzeba będzie szukać gdzie indziej, może w Auchan będzie...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:03   #673
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Rossmann - cz. XII

Do kiedy jest w promocji krem tonujący z alterry?
Bo widzę że to chyba nie jest promocja gazetkowa
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:29   #674
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ptysiaczekk Pokaż wiadomość
Witam,
dolce&gabbana
- dziękuję za wyjaśnienia i przepraszam ale jestem tu nowa i przyznaję troszkę zagubiona jeszcze...
Nie ma za co. Wszystkiego się z czasem nauczysz i wsiąkniesz na amen
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:21   #675
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Mam sprawę dotyczącą Rossmannowskich kosmetyków Isana. Otóż nie mogę znaleść na nich daty ważności, niby są tam jakieś numerki ale nie potrafię odczytać z nich daty.

Czy kosmetyki marki Rossmann mają podaną datę ważności czy nie? Wiem tylko, że Babydream mają.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-01-23 o 12:30
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:23   #676
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
gdzie te balsamy stoją? jaka to firma? jaki zapach? dobrze sie wchłania?

te balsamy są na samym dole wsrod kosmetyków miniaturek,
nazwya sie CZTERY PORY ROKU

wykorzystam fotke znalezioną przez google z jakiegoś bloga:

http://drop-of-sherry.blogspot.com/2...o-ciala-w.html

piękny zapach malinowy coś w stylu tych balsamów AA o zapachu malinowym

troche dlugo sie wchlania ale mi nie przeszkadza, wcozraj po kąpieli sie nim wysmarowałam ze wzgledu na wlasnie zapach, ale wcozraj byla niedziela wiec moglam poswiecic dluzsza chwilke az sie wchlonie i zrobić w tym czasie peeling twarzy nago hehehe

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lenn8 Pokaż wiadomość
O, to pięknie proszę o info, bo muszę się zaopatrzyć w miniaturki

z miniaturek pasty vademecum 1,99zł

i oczywiscie ten balsam w piance 0,60zł

jak dam rade to dzisiaj sprawdze inne rzeczy
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:27   #677
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez fifidorea Pokaż wiadomość

ja mam świetny puder transparentny do cery trądzikowej z Jadwigi, ale jest chyba do kupienia tylko na ich stronie
też go polecam ew. ten z vipera.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:27   #678
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178790 9]Nie widziałam tej odżywki u siebie nigdy :/ a też na nią poluję.
Produkty po 60gr nie są oznaczone karteczkami, trzeba sprawdzić na czytniku.[/QUOTE]


dokladnie , trzeba wziac w koszyk kilka mini produktow i sprawdzac pod czytnikiem

jak spotkam dziisja te balsamy to jeszcze dokupie bo za 2,40 mam 200ml no dobra 150ml bo jeden oddalam chłopakowi

zapach jest nieziemski i raz na jakis czas bede cale cialo smarować wlasnie nim bo do codziennej pielegnacji mam mleczko isana mleko i miód
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:30   #679
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3178744 7]Wszystkie nielubiane odżywki zużyłam do golenia nóg.
[/QUOTE]

też tak robię.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
zapach jest nieziemski i raz na jakis czas bede cale cialo smarować wlasnie nim bo do codziennej pielegnacji mam mleczko isana mleko i miód
kusicielki.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 12:36   #680
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann - cz. XII

hehehe no za 60gr 50ml
jak dzisiaj spotkam to wykupie
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:43   #681
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Rossmann - cz. XII

Kupiłam olejek Alterra Migdały i papaja
Piękny zapach

Muszę rozejrzeć się za tymi miniaturowymi balsamami, dzięki dziewczyny za info
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:46   #682
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
dokladnie , trzeba wziac w koszyk kilka mini produktow i sprawdzac pod czytnikiem

jak spotkam dziisja te balsamy to jeszcze dokupie bo za 2,40 mam 200ml no dobra 150ml bo jeden oddalam chłopakowi

zapach jest nieziemski i raz na jakis czas bede cale cialo smarować wlasnie nim bo do codziennej pielegnacji mam mleczko isana mleko i miód
u mnie ich nie było
co to za mleczko mleko i miód? działa? jak z wchłanianiem?
byłam z mamą i kupiła sobie ten nowy balsam do ust o zapachu brzoskwini, później wypróbuje czy dobry i najwyżej też kupie
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:35   #683
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Rossmann - cz. XII

witam

polecicie mi jakiś dobry podkład do twarzy który mogę kupić w Rossmannie?
oczywiście nie za drogi a dobrze kryjący, nie wysuszający (do cery suchej)...
jutro się wybieram a sama nie wiem jaki kupić :-/
może z maybelline?

z góry dziękuje za odp. pozdrawiam
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:50   #684
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Rossmann - cz. XII

nigdzie w moim mieście nie ma odżywki Mrs Potter's ani zresztą nic tej firmy obeszłam z 10 sklepów!
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:59   #685
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
nigdzie w moim mieście nie ma odżywki Mrs Potter's ani zresztą nic tej firmy obeszłam z 10 sklepów!

w Kauflandzie są na 100% , Kerfurze może Naturze, małych sklepikach
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:04   #686
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Rossmann - cz. XII

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3179451 1]
w Kauflandzie są na 100% , Kerfurze może Naturze, małych sklepikach
[/QUOTE]

sprawdze w Kauflandzie
w innych wymienionych nie ma, bo byłam
dziekuje
jak nie znajde to sie załamie, bo mega ją chce, po przeczytaniu recenzji
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:07   #687
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez yoanes Pokaż wiadomość

polecicie mi jakiś dobry podkład do twarzy który mogę kupić w Rossmannie?
Pure Liquid Mineral Foundation - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-w-plynie.html
Affinitone - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...vitamin-e.html

oba super

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
sprawdze w Kauflandzie
w innych wymienionych nie ma, bo byłam
dziekuje
jak nie znajde to sie załamie, bo mega ją chce, po przeczytaniu recenzji
Ja tam kupuję zawsze Szampony stoją na górze a odżywki na dole bliżej farb
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:57   #688
nicole2772
Raczkowanie
 
Avatar nicole2772
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 244
Dot.: Rossmann - cz. XII

2982240982583

Tołpa, Globalny Reduktor Cellulitu, Aktywne serum wyszczuplające
__________________
Jestem kimś, kim Ty nigdy nie będziesz...
Po prostu sobą....



!!
nicole2772 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:58   #689
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
u mnie ich nie było
co to za mleczko mleko i miód? działa? jak z wchłanianiem?
byłam z mamą i kupiła sobie ten nowy balsam do ust o zapachu brzoskwini, później wypróbuje czy dobry i najwyżej też kupie

działa dobrze nawilża, troche dziwnie sie rozsmarowuje ale dodaje kilka kropel oliwki fur mama (ktora uzywam do włosów) i jest ok
strasznie sucha skore mialam tak że mnie swędziała w ciagu dnia i dodatkowo byla bardzo napieta bolało mnie całe ciało ;// kupiłam na promocji za 8zł chyba 400ml i co drugi dzien postanowilam sie smarować
swedzenie i napiecie skory szybko ustało, teraz mam miękką skóre i mnie juz nic nie ciągnie i nie boli

najgorzej bylo pod zebrami i chyba na biodrac, od spodni skóra byla bardzo sucha ... teraz juz nie mam z tym problemu
mysle ze wystarczylby kazdy balsam czy mleczko, ale jak to w zimie wszystko na szybko, prysznic, kapiel na szybko i juz nie chcialo się smarowac ciała balsamami. Pomogło też dodawanie tej oliwki do wody do kąpieli
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:22   #690
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
nigdzie w moim mieście nie ma odżywki Mrs Potter's ani zresztą nic tej firmy obeszłam z 10 sklepów!
W Auchan za ich balsam 500 ml dałam ostatnio 7 zł
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.