Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 22:58   #1561
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kolejne moje nowe odkrycie po trzytygodniowym uzytkowaniu stingerow emu:

Dziś po spacerze buty mi przemokly. Cala skarpetka mokra.. Zatem moge poswiadczyc: TE BUTY PRZEMAKAJA. A cena absolutnie nie idzie w parze z jakością. Żaluje że je kupiłam.. To dopiero trzy tygodnie uzytkowania.. a pieta juz wytarta, buty PRZEMAKAJA i kolor blednie. Teraz stanowczo mówie: NIE POLECAM ZA TA CENE!
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 04:20   #1562
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Kolejne moje nowe odkrycie po trzytygodniowym uzytkowaniu stingerow emu:

Dziś po spacerze buty mi przemokly. Cala skarpetka mokra.. Zatem moge poswiadczyc: TE BUTY PRZEMAKAJA. A cena absolutnie nie idzie w parze z jakością. Żaluje że je kupiłam.. To dopiero trzy tygodnie uzytkowania.. a pieta juz wytarta, buty PRZEMAKAJA i kolor blednie. Teraz stanowczo mówie: NIE POLECAM ZA TA CENE!
Emu nie sa 'waterproof' tylko 'water ressistant' to jest różnica. Nikt nie powiedział że to kalosze
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 07:16   #1563
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Kolejne moje nowe odkrycie po trzytygodniowym uzytkowaniu stingerow emu:

Dziś po spacerze buty mi przemokly. Cala skarpetka mokra.. Zatem moge poswiadczyc: TE BUTY PRZEMAKAJA. A cena absolutnie nie idzie w parze z jakością. Żaluje że je kupiłam.. To dopiero trzy tygodnie uzytkowania.. a pieta juz wytarta, buty PRZEMAKAJA i kolor blednie. Teraz stanowczo mówie: NIE POLECAM ZA TA CENE!
Kochana, przemokły Ci na deszczu ?? Jeżeli tak no to nie ma się co dziwić. Jeżeli przemokły Ci na śniegu to wtedy można zacząć się martwić. Hyhy Ciekawi mnie czy te Biedronkowe nie przemakają? Bo narzekasz na cenę ale te z Biedronki wcale nie są lepsze a możesz kupić takie za małe pieniądze. Sama w tamtym roku to przeżywałam że Emu mi przemokły i w ogóle, ale w tym roku ?? Mam je drugi rok nadal grzeją futerko na pięcie mi się ubiło! nie wytarło, ja swoje Emu wyczesuje i futro znów wstaje. Nie żałuję żadnej kasy wydanej na te buty. Ponieważ mam je naprawdę długo. Wiem jak boli na jeden raz wydanie tyle kasy na buty to chce się żeby one były idealne i nie niszczące się ale tak nie jest. To tylko but i jak każdy się zużywa. Na spacery z psem proponuje Huntery i w deszczu nic Ci nie przemoknie i jak chcesz to przecież możesz odsprzedać Swoje Emu
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 07:20   #1564
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Wczoraj padał mokry śnieg z deszczem ale myślę że na dzisiejszą pogodę się nadają. Kurcze już sama nie wiem ale zamówiłam 37 rozmiar i chyba na nie poczekam. Mam do Was pytanie, widziałam na all wkładki do butów Emu, czy one są bardzo grube? Można je przełożyć do normalnych butów?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 07:34   #1565
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Wczoraj padał mokry śnieg z deszczem ale myślę że na dzisiejszą pogodę się nadają. Kurcze już sama nie wiem ale zamówiłam 37 rozmiar i chyba na nie poczekam. Mam do Was pytanie, widziałam na all wkładki do butów Emu, czy one są bardzo grube? Można je przełożyć do normalnych butów?
Nie są mocno grube możesz je włożyć do innych butów Ja szukam tych wkładek w innej cenie niż 100 zł one są tyle grube co futerko w bucie ale później ubijają się do płaskiego futerka

Edytowane przez AgataZumba
Czas edycji: 2012-10-30 o 07:36
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:02   #1566
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez AgataZumba Pokaż wiadomość

lexxi - witamy u nas każda by chciała 10 par Emu, Ugg i innych porządnych śniegowców Co do tych Ukala co wybrałaś to podobają mi się bo w tym roku będę polować na Emu z guzikami po bokach Melby i Valery niech się strzegą Lub Ugg z guziczkami widziałam kiedyś takie u dziewczyny na kursie tańca i jak bardzo mi się podobał ten model wywinięty tak ze jedne guzik był odpięty

Co do http://schaffashoes.pl jestem zadowolona. Zapłaciłam za zamówienie normalnie przelewem Huntery okazały się za wąskie w łydce więc normalnie odesłałam i dostałam nowe o rozmiar większe. Wszystko pięknie załatwione, odzew szybki, ja z tego sklepu jestem zadowolona. Teraz patrze że mają fajną promocję na letnie buciki
mnie się podobają te z guzikami, bo mam dwie pary "normalnych" i właśnie chciałam coś nowego Podobają mi się też wysokie takie obwiązywane dookoła eh, znów mnie dopadła faza na Emu te brązowe Ukale zamówię w piątek i jak przyjdą to dam znać jakie są Jeszcze jakbym trafiła mini stingery szare za około 400zł to bym była baaardzo happy Weszłam właśnie na ten sklep ale póki co Emu mają drogie niemniej jednak warto znać ten adres skoro bywają tam promocje, będę zaglądać!
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:36   #1567
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
mnie się podobają te z guzikami, bo mam dwie pary "normalnych" i właśnie chciałam coś nowego Podobają mi się też wysokie takie obwiązywane dookoła eh, znów mnie dopadła faza na Emu te brązowe Ukale zamówię w piątek i jak przyjdą to dam znać jakie są Jeszcze jakbym trafiła mini stingery szare za około 400zł to bym była baaardzo happy Weszłam właśnie na ten sklep ale póki co Emu mają drogie niemniej jednak warto znać ten adres skoro bywają tam promocje, będę zaglądać!
Na 1 stronie w 1 wpisie masz post i tam wszystkie sklepy które miały/mają Emu Ja czekam na zdjęcia i opis Ukali ciekawi mnie opinia o tych butkach kogoś kto nie miał stingerów
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 11:33   #1568
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez AgataZumba Pokaż wiadomość
Na 1 stronie w 1 wpisie masz post i tam wszystkie sklepy które miały/mają Emu Ja czekam na zdjęcia i opis Ukali ciekawi mnie opinia o tych butkach kogoś kto nie miał stingerów
Dzięki! Sama jestem ciekawa wrażeń, podobno są lepsze od Emu Wool ale z tymi nie miałam do czynienia, ja mam te pierwsze Emu gdzie na znaczku jest samo Emu i z tego co szukałam to raczej nie da się już tego modelu dostać...porównam i dam znać!
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 12:31   #1569
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny zamówiłam Illoura za 799 zł bo dostałam zniżkę 100 zł do an sw e ar jeśli chcecie podam Wam kod rabatowy. Stingery są w promocji za 699 ale z kodem wychodzą 599 zł/.[COLOR="Silver"]
Mam pytanie czy ta zniżka jest tylko na buty? Do kiedy jest ważna?
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 12:36   #1570
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Widziałyście promocje na Markafoni na EMU? Max 400zł za wysokie stingery... Tylko wszystkie rozmiary wyczerpane
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 12:53   #1571
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Widziałyście promocje na Markafoni na EMU? Max 400zł za wysokie stingery... Tylko wszystkie rozmiary wyczerpane
Dlaczego nie śledziłam promocji ?? Były Melby za 289 zł
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 13:01   #1572
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez AgataZumba Pokaż wiadomość
Dlaczego nie śledziłam promocji ?? Były Melby za 289 zł
szok rzeczywiście! ja w ogóle nie śledzę takich stron, o większości nawet nie mam pojęcia że istnieją, a tu takie promocje
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:09   #1573
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Zniżka do sklepu na wszystko przy zakupach za min. 300 zł i jest ważna do jutra. WTR
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:14   #1574
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
szok rzeczywiście! ja w ogóle nie śledzę takich stron, o większości nawet nie mam pojęcia że istnieją, a tu takie promocje
Ja jestem podwójnie zła bo tam byłam z dwa dni temu i nie widziałam tej promocji i do tego mam jeszcze newsletter
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:19   #1575
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Przyznam, że nie wiem co to za strona Markfoni.pl słyszałam ale nigdy nie korzystałam działa jak te grupery?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:21   #1576
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej, czy któraś z Was ma te buty i mogłaby coś o nich napisać, czy jesteście zadowolone? Zastanawiam się nad zakupem Moja stopa ma 25 cm i nie wiem, czy lepsze będą 39 czy 38...

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...igh_black.html

Może też mogłybyście mi polecić jakiś sklep stacjonarny w Warszawie, gdzie można kupić takie butki w rozsądnej cenie? Będę baaaardzo wdzięczna! Pozdrawiam

Edytowane przez eddin
Czas edycji: 2012-10-30 o 13:22
eddin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:23   #1577
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Was ma te buty i mogłaby coś o nich napisać, czy jesteście zadowolone? Zastanawiam się nad zakupem Moja stopa ma 25 cm i nie wiem, czy lepsze będą 39 czy 38...

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...igh_black.html
ja właśnie planuję zakup tylko ze TYCH i zamawiam 38 a stopę mam długości niecałych 24,5cm, nie miałam UKALI ale w moich Bronte noszę rozmiar 38 i są dobre
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:25   #1578
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dzięki lexxi ja mam równo 25 cm, ale szczupłą stopę... więc waham się
eddin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:26   #1579
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
Dzięki lexxi ja mam równo 25 cm, ale szczupłą stopę... więc waham się
ja też mam bardzo szczupłą. większość osób twierdzi żeby o numer mniejsze brać, może idź gdzieś stacjonarnie przymierz i będziesz wiedziała ktore są lepsze dla Ciebie
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 13:31   #1580
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
ja właśnie planuję zakup tylko ze TYCH i zamawiam 38 a stopę mam długości niecałych 24,5cm, nie miałam UKALI ale w moich Bronte noszę rozmiar 38 i są dobre

Piękne
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:44   #1581
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Was ma te buty i mogłaby coś o nich napisać, czy jesteście zadowolone? Zastanawiam się nad zakupem Moja stopa ma 25 cm i nie wiem, czy lepsze będą 39 czy 38...

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...igh_black.html

Może też mogłybyście mi polecić jakiś sklep stacjonarny w Warszawie, gdzie można kupić takie butki w rozsądnej cenie? Będę baaaardzo wdzięczna! Pozdrawiam
sklepy -> 1 strona -> 1 wpis -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2526 -> są podane stacjonarne sklepy gdzie są Emu to na pewno też są tam Ukala ..... szczególnie jak się mieszka w Warszawie to nie ma problemu z znalezieniem sklepu gdzie są takie buty. Ja bym na twoim miejscu wzięła 38.

Wkleję jeszcze raz post posiadaczki Ukala .... https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1053

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie wiem co to za strona Markfoni.pl słyszałam ale nigdy nie korzystałam działa jak te grupery?
Masz raz na jakiś czas promocję na różne firmy. Czasami Emu czasami coś do domu, Levis trzeba ciągle sprawdzać bo się inaczej przegapi okazję

Edytowane przez AgataZumba
Czas edycji: 2012-10-30 o 13:47
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 13:57   #1582
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Kolejne moje nowe odkrycie po trzytygodniowym uzytkowaniu stingerow emu:

Dziś po spacerze buty mi przemokly. Cala skarpetka mokra.. Zatem moge poswiadczyc: TE BUTY PRZEMAKAJA. A cena absolutnie nie idzie w parze z jakością. Żaluje że je kupiłam.. To dopiero trzy tygodnie uzytkowania.. a pieta juz wytarta, buty PRZEMAKAJA i kolor blednie. Teraz stanowczo mówie: NIE POLECAM ZA TA CENE!
napiszesz coś więcej w jakich okolicznościach Ci przemokły? bo chyba nie na śniegu..?
może to jakieś podróbki albo felerny egzemplarz przypomnij gdzie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
mnie się podobają te z guzikami, bo mam dwie pary "normalnych" i właśnie chciałam coś nowego Podobają mi się też wysokie takie obwiązywane dookoła eh, znów mnie dopadła faza na Emu te brązowe Ukale zamówię w piątek i jak przyjdą to dam znać jakie są Jeszcze jakbym trafiła mini stingery szare za około 400zł to bym była baaardzo happy Weszłam właśnie na ten sklep ale póki co Emu mają drogie niemniej jednak warto znać ten adres skoro bywają tam promocje, będę zaglądać!
teraz chyba były na amazonie promocje, że w tej cenie mogłabyś mieć LO
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:00   #1583
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja już sama nic nie wiem, jedne sklepy piszą, że powinnam mieć rozmiar 37 inne że 36 i jestem w kompletnej klapie. Dziewczyny doradźcie mi, wyślą mi buty jutro, więc....
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:16   #1584
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Widziałyście promocje na Markafoni na EMU? Max 400zł za wysokie stingery... Tylko wszystkie rozmiary wyczerpane

nie macie czego żałować dziewczyny mi się skończył VIP na markafoni od 6.50 czekałam wchodzę a tam wszystkie rozmiary WYCZERPANEEE, wkur się z deka,ale oni tak robią, było po sztuce z każdego rozmiaru, pewnie jakiś VIP zakupił i już wystawił na allegro, nie ma czego żałować

Odkąd zdjęli opcję za pobraniem już nawet nie korzystam z ich usług.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:17   #1585
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

AgataZumba dziękuję
eddin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:26   #1586
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

teraz chyba były na amazonie promocje, że w tej cenie mogłabyś mieć LO
głupio mi ale chyba nie umiem korzystać z amazona weszłam właśnie i nie za bardzo czaję
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:38   #1587
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witam ponownie za poprzednią odpowiedź dziękuję a teraz proszę Was o opinie na temat EMU stinger leather lo. Jak już pisałam wcześniej zakupiłam je ale nigdy wcześniej nie miałam emu ze skóry tylko z zamszu i jestem ciekawa jak z konserwacją i noszeniem tych butków. Czekam na Wasze odpowiedzi



A tak po za tym jestem EMUcholiczką i już myślę o kolejnej parze
__________________
odliczanie
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:56   #1588
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
nie macie czego żałować dziewczyny mi się skończył VIP na markafoni od 6.50 czekałam wchodzę a tam wszystkie rozmiary WYCZERPANEEE, wkur się z deka,ale oni tak robią, było po sztuce z każdego rozmiaru, pewnie jakiś VIP zakupił i już wystawił na allegro, nie ma czego żałować

Odkąd zdjęli opcję za pobraniem już nawet nie korzystam z ich usług.
Staram się wchodzić często na Markafoni, a akurat EMU przegapiłam, także pocieszyłaś mnie Ceny nieprzyzwoicie niskie...

A tak przy okazji- jak działa VIP?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 19:58   #1589
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Na schaffie zrobili promocję emu. Może szału nie ma, ale zawsze kilka dyszek do przodu.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 20:06   #1590
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Na schaffie zrobili promocję emu. Może szału nie ma, ale zawsze kilka dyszek do przodu.
noo... a z fejsem nawet kilka stówek
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.