Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 11:49   #2941
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Fixi Pixi stingery mini najbardzije przypadły mi do gustu, fajny kolor

Gazela pw

Meg ale kicha natureshop każe czekać, a nie pisali co jakby nie dotrały?
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:02   #2942
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
cd. + bonus moja kolekcja Emu
Umarłam z zazdrości Piękna kolekcja!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:09   #2943
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Umarłam z zazdrości Piękna kolekcja!

co to za cudny kot u Ciebie w avatarze? Ragdoll może ?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:51   #2944
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
btw poci Wam się noga w emu? bo słyszałam opinie, że nie. A mi niestety tak
może trochę, ale mniej niż w innych butach
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:03   #2945
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

no właśnie ja noszę i po 10 godz dziennie, w pracy ciepło... może dlatego ?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:34   #2946
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
no właśnie ja noszę i po 10 godz dziennie, w pracy ciepło... może dlatego ?
Ja ostatnio bardzo dużo chodziłam po schodzach od klatki schodowej do klatki schodowej... (praca dorywcza) i na dworze mróz, ja byłam dość zgrzana, a palce w emu (na bose stopy) mi się odparzyły
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:16   #2947
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Czy wasze emu stingery potrafią stać całe prosto czy też górna ich część się ugina i ostatecznie nie mogą ustać w pionie jako cały but tylko się zginaja w polowie i upadaja na ziemie?? Na zdjeciach wszystkich zalaczonych przez was- wasze buty stoja w pionie, a moje - aby zrobic takie zdjecie musialam sie niezle nagimnastykowac bo zwyczajnie w polowie but sie wygina na boki i leci na ziemie. Moze te moje to jednak nie oryginaly ?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio bardzo dużo chodziłam po schodzach od klatki schodowej do klatki schodowej... (praca dorywcza) i na dworze mróz, ja byłam dość zgrzana, a palce w emu (na bose stopy) mi się odparzyły
Potwierdzam, emu w temperaturze dodatniej niestety nie chlodza nog- tylko je odparzaja.
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 20:30   #2948
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hmm, mnie emu nigdy nie odparzyły, a zdarzało mi się w nich chodzić w chłodne, letnie dni...

A tymczasem czekam na oberżyny z natureshop, kupiłam je z zamiarem puszczenia w świat, ale tak sobie myślę, że jeśli mi się bardzo spodobają, to w zamian za to wystawię moje alby indygo, które prawdę mówiąc trochę mi się już znudziły, a są w dobrym stanie, więc może akurat ktoś się pokusi.
Sama nie kupowałabym raczej używanych butów, ale widzę, że emu mają wzięcie mimo wszystko.
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:38   #2949
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Czy wasze emu stingery potrafią stać całe prosto czy też górna ich część się ugina i ostatecznie nie mogą ustać w pionie jako cały but tylko się zginaja w polowie i upadaja na ziemie?? Na zdjeciach wszystkich zalaczonych przez was- wasze buty stoja w pionie, a moje - aby zrobic takie zdjecie musialam sie niezle nagimnastykowac bo zwyczajnie w polowie but sie wygina na boki i leci na ziemie. Moze te moje to jednak nie oryginaly ?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Potwierdzam, emu w temperaturze dodatniej niestety nie chlodza nog- tylko je odparzaja.
moje stingery hi też nie stoją w pionie same z siebie
w lecie jak chodziłam w emu po domu to też nie powiedziałabym że chłodzą może nie odparzały, ani nie grzały tak jak inne zakryte buty, ale nie było w nich zbyt przyjemnie
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:47   #2950
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Czy wasze emu stingery potrafią stać całe prosto czy też górna ich część się ugina i ostatecznie nie mogą ustać w pionie jako cały but tylko się zginaja w polowie i upadaja na ziemie?? Na zdjeciach wszystkich zalaczonych przez was- wasze buty stoja w pionie, a moje - aby zrobic takie zdjecie musialam sie niezle nagimnastykowac bo zwyczajnie w polowie but sie wygina na boki i leci na ziemie. Moze te moje to jednak nie oryginaly ?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Potwierdzam, emu w temperaturze dodatniej niestety nie chlodza nog- tylko je odparzaja.
Mnie w dodatnie temperatury nie odparzały aż tak, chociaż było bardzo ciepło, a teraz krążenie mi chyba przyśpeszyło od tych schodów, nachodziłam się i... :/ jakbym miała skarpetki to chyba by mnie to nie spotkało. W ogóle jakoś w tym roku rzadko noszę emu ponosiłam je jesienią, a teraz wolę botki i kozaki (oczywiście dopóki nie przyjdą większe mrozy )
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 21:32   #2951
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Czy wasze emu stingery potrafią stać całe prosto czy też górna ich część się ugina i ostatecznie nie mogą ustać w pionie jako cały but tylko się zginaja w polowie i upadaja na ziemie?? Na zdjeciach wszystkich zalaczonych przez was- wasze buty stoja w pionie, a moje - aby zrobic takie zdjecie musialam sie niezle nagimnastykowac bo zwyczajnie w polowie but sie wygina na boki i leci na ziemie. Moze te moje to jednak nie oryginaly ?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Potwierdzam, emu w temperaturze dodatniej niestety nie chlodza nog- tylko je odparzaja.
moje stoją jak to odparzają? w sensie bąbli/otarć?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 14:47   #2952
kasbiel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej mam do sprzedania emu stinger lo mushroom rozmiar 39 niestety są na mnie za małe sprzedaje po okazyjnej cenie 430 zł Oczywiście sa nowe z metkami
kasbiel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:50   #2953
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasbiel20 Pokaż wiadomość
Hej mam do sprzedania emu stinger lo mushroom rozmiar 39 niestety są na mnie za małe sprzedaje po okazyjnej cenie 430 zł Oczywiście sa nowe z metkami
Cena nie jest jakoś powalająco atrakcyjna, no i pewnie bana zarobisz za próbę sprzedaży.
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:07   #2954
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny podpowiedzcie czy cena 400zl za stingery lo platinum jest przyzwoita czy mozna jeszcze poczekac? mam zamiar kupic moje pierwsze emu dlatego tak podpytuje te sa na schaffie, chce kupic w sklepie stacjonarnym, nie biore pod uwage wysylkowych..
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:15   #2955
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
dziewczyny podpowiedzcie czy cena 400zl za stingery lo platinum jest przyzwoita czy mozna jeszcze poczekac? mam zamiar kupic moje pierwsze emu dlatego tak podpytuje te sa na schaffie, chce kupic w sklepie stacjonarnym, nie biore pod uwage wysylkowych..
Za platinium do dosyć ładna cena. Z tym że ja teraz patrzę przez perspektywę natureshop - wallaby za 120, mniaki za 190, lowy za 300 i wszystko inne wydaje się drogie
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:25   #2956
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

czaję się na ashby za 550 lub stingery hi za 500 na schaffie, myslicie ze ceny jeszcze spadną ?
szkoda, że stingerów hi platinium już nie ma w moim rozmiarze, bo dobra cena - 550

które lepsze ashby czy stingery? może na ashbach nie będzie tak widać zacieków z soli? i w ogóle wytrzymalsze będa?

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2013-01-11 o 16:30
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:25   #2957
ChillaTequilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej,
mam pytanie? dziś odebrałam swoje pierwsze EMU Stinger Platinum HI. Oczytałam się już tu na forum, że to model jak mercedes pomiędzy oplami, ale jakość moich chyba nie jest zadowalająca Po kolei:
- kolor (czarny) nie jest jednolity
- futerko w lewym bucie zdecydowanie cieńsze (prawy gruby w środku i sztywny)
- lewy "wygina się" u góry (prawy nie opada)
- z obydwu butów wyłażą puszki

Czy któraś też zauważyła takie "objawy" na zwykłych Stingerach choćby?

Buty kupiłam w sklepie www.evega.pl
Do zakupu dostałam też impregnat Collonil (zna ktoś?)
ChillaTequilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:30   #2958
ChillaTequilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej,
mam pytanie? dziś odebrałam swoje pierwsze Stinger Platinum HI. Oczytałam się już tu na forum, że to model jak mercedes pomiędzy oplami, ale jakość moich chyba nie jest zadowalająca Po kolei:
- kolor (czarny) nie jest jednolity
- futerko w lewym bucie zdecydowanie cieńsze (prawy gruby w środku i sztywny)
- lewy "wygina się" u góry (prawy nie opada)
- z obydwu butów wyłażą puszki

Czy któraś też zauważyła takie "objawy" na swoich butach?

Do zakupu dostałam też impregnat Collonil (zna ktoś?)
ChillaTequilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:33   #2959
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Za platinium do dosyć ładna cena. Z tym że ja teraz patrzę przez perspektywę natureshop - wallaby za 120, mniaki za 190, lowy za 300 i wszystko inne wydaje się drogie
wlasnie wiem, tylko z natureshop to wysylka, wiadomo. A ja mam zle doswiadczenia z butami kupowanymi przez internet (zawsze cos bylo nie tak, chociaz widze, ze Wy jestescie zadowolone) ja chcialabym sobie obejrzec i kupic dokladnie te, ktore przymierzalam, jesli oczywiscie uda mi sie znalezc moj rozmiar A propos rozmiaru doczytalam na watku ze lepiej brac rozmiar mniejsze, bo one sie tam w srodku "ubija" tak?
__________________
10.08.2010-zdane prawko



Edytowane przez deyminka
Czas edycji: 2013-01-11 o 17:35
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 17:37   #2960
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
wlasnie wiem, tylko z natureshop to wysylka, wiadomo. A ja mam zle doswiadczenia z butami kupowanymi przez internet (zawsze cos bylo nie tak, chociaz widze, ze Wy jestescie zadowolone) ja chcialabym sobie obejrzec i kupic dokladnie te, ktore przymierzalam, jesli oczywiscie uda mi sie znalezc moj rozmiar A propos rozmiaru doczytalam na watku ze lepiej brac rozmiar mniejsze, bo one sie tam w srodku "ubija" tak?
bierz lepiej swój rozmiar, bo potem będzie przebijał duży paluch... okropnie to wygląda
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:46   #2961
ChillaTequilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Proszę o dodanie mojego pytania, co robię nie tak, że nie ukazuje się na forum??

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Hej,
mam pytanie? dziś odebrałam swoje pierwsze stingery platinum hi. Oczytałam się już tu na forum, że to model jak mercedes pomiędzy oplami, ale jakość moich chyba nie jest zadowalająca Po kolei:
- kolor (czarny) nie jest jednolity
- futerko w lewym bucie zdecydowanie cieńsze (prawy gruby w środku i sztywny)
- lewy "wygina się" u góry (prawy nie opada)
- z obydwu butów wyłażą puszki

Czy któraś też zauważyła takie "objawy" na swoich butach?

Do zakupu dostałam też impregnat collonil (zna ktoś?)
ChillaTequilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:49   #2962
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
bierz lepiej swój rozmiar, bo potem będzie przebijał duży paluch... okropnie to wygląda
I znowu to samo - zależy, jakie ma stopy - ja noszę rozmiar mniejsze i żadne okropne paluchy mi nie wyłażą.
Radzę pierwsze emu zawsze przymierzyć stacjonarnie i brać poprawkę, że futerko się nieco jednak ubije, natomiast nie brać butów, w których palce się wywijają, itd.
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:55   #2963
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
czaję się na ashby za 550 lub stingery hi za 500 na schaffie, myslicie ze ceny jeszcze spadną ?
szkoda, że stingerów hi platinium już nie ma w moim rozmiarze, bo dobra cena - 550

które lepsze ashby czy stingery? może na ashbach nie będzie tak widać zacieków z soli? i w ogóle wytrzymalsze będa?
nie dodał się mój post
dziwne te ashby, jak dla mnie mogłyby być ciut niższe... a co do soli to myślę, że będzie tak samo wybijać, tylko z takiej skóry raczej łatwiej jest ją usunąć można "na bieżąco" przecierać zwilżoną chusteczką np...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:25   #2964
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Hmm, mnie emu nigdy nie odparzyły, a zdarzało mi się w nich chodzić w chłodne, letnie dni...

A tymczasem czekam na oberżyny z natureshop, kupiłam je z zamiarem puszczenia w świat, ale tak sobie myślę, że jeśli mi się bardzo spodobają, to w zamian za to wystawię moje alby indygo, które prawdę mówiąc trochę mi się już znudziły, a są w dobrym stanie, więc może akurat ktoś się pokusi.
Sama nie kupowałabym raczej używanych butów, ale widzę, że emu mają wzięcie mimo wszystko.
Kiedy zamówiłaś?

Ja zamówiłam 1 stycznia i ciągle czekam... zaczynam się już martwić Ostatnio marniutkie doświadczenia z pocztą mam :/
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:27   #2965
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Kiedy zamówiłaś?

Ja zamówiłam 1 stycznia i ciągle czekam... zaczynam się już martwić Ostatnio marniutkie doświadczenia z pocztą mam :/
Równiutko tydzień temu, myślę, że w poniedziałek powinny być, ostatnie moje zamówienia szły 7 i 10 dni, ale to było tuż przed świętami.
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:29   #2966
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
bierz lepiej swój rozmiar, bo potem będzie przebijał duży paluch... okropnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
I znowu to samo - zależy, jakie ma stopy - ja noszę rozmiar mniejsze i żadne okropne paluchy mi nie wyłażą.
Radzę pierwsze emu zawsze przymierzyć stacjonarnie i brać poprawkę, że futerko się nieco jednak ubije, natomiast nie brać butów, w których palce się wywijają, itd.
ja w ogole nosze 37/38, zaczne od 37 i zwroce uwage na palce, wiadomo nie chce zeby mi paluch przebijal ani zeby potem mi sie ubily i byly za duze...wlasnie dlatego chce stacjonarnie kupic, oby mi sie tylko udalo znalzc rozmiar
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:58   #2967
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

moje na początku grudnia szło ok 7-8 dni, nie pamiętam dokładnie. Teraz już trochę dłużej to trwa niestety... Może w poniedziałek będą. Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać

Daj proszę znać jak do Ciebie dojdzie paczka.
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2013-01-11 o 19:01
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:01   #2968
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
moje na początku grudnia szło ok 7-8 dni, nie pamiętam dokładnie. Teraz już trochę dłużej to trwa niestety... Może w poniedziałek będą. Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać
W razie czego to pisz do nich, zauważyłam, że szybko i rozsądnie odpisują.
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:27   #2969
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ChillaTequilla Pokaż wiadomość
Proszę o dodanie mojego pytania, co robię nie tak, że nie ukazuje się na forum??

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Hej,
mam pytanie? dziś odebrałam swoje pierwsze stingery platinum hi. Oczytałam się już tu na forum, że to model jak mercedes pomiędzy oplami, ale jakość moich chyba nie jest zadowalająca Po kolei:
- kolor (czarny) nie jest jednolity
- futerko w lewym bucie zdecydowanie cieńsze (prawy gruby w środku i sztywny)
- lewy "wygina się" u góry (prawy nie opada)
- z obydwu butów wyłażą puszki

Czy któraś też zauważyła takie "objawy" na swoich butach?

Do zakupu dostałam też impregnat collonil (zna ktoś?)
gdzie zamawialas?
spotkalam sie tez z roznoscia futra w obuwiu, w jednym bylo gladkie, mniej puszyste - ale miekkie, a w drugim szorstkie, grube i niestety niemile . troche sie zdziwilam, moze ktos zle zapakowal ten sam rozmiar? bo ten defekt jest widoczny golym okiem .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:34   #2970
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
W razie czego to pisz do nich, zauważyłam, że szybko i rozsądnie odpisują.
Napisałam właśnie choć nie wiem, czy oni mają możliwość śledzenia tej paczki w jakiś sposób?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.