Czy zmienic na blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 21:48   #1
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis

Czy zmienic na blond?


Chcialabym cos zmienic. Najpierw zrobilam ombre a teraz zachcialo mi sie blodnu, ale nie zoltego tylko takiej platyny myslicie ze bedzie pasowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (108,6 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG01254-20140404-1132.jpg (131,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG01265-20140407-0552.jpg (117,4 KB, 191 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:45   #2
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: Czy zmienic na blond?

ja myślę, że mogę ci doradzić... też chciałam... mam bardzo ciemny brąz... i no nie wiem może i nadal chcę, ale ... poszłam do fryzjerki i zleciłam obcięcie z farbowaniem właśnie na platynę, chciałam mieć prawie włosy koloru białego... ale rozjaśniacz- chyba tak to się nazywa- był za słaby i z moich planów wyszedł mi kolor rudy, więc znów poszłam i wróciłam do swojego koloru. Cokolwiek postanowisz uważaj na fryzjerki i powiedz, że chcesz wszystko mega silne.
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:44   #3
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: Czy zmienic na blond?

Cytat:
Napisane przez goodbyaccident Pokaż wiadomość
ja myślę, że mogę ci doradzić... też chciałam... mam bardzo ciemny brąz... i no nie wiem może i nadal chcę, ale ... poszłam do fryzjerki i zleciłam obcięcie z farbowaniem właśnie na platynę, chciałam mieć prawie włosy koloru białego... ale rozjaśniacz- chyba tak to się nazywa- był za słaby i z moich planów wyszedł mi kolor rudy, więc znów poszłam i wróciłam do swojego koloru. Cokolwiek postanowisz uważaj na fryzjerki i powiedz, że chcesz wszystko mega silne.
tak na przyszłość - z ciemnego brązu do platynowego blondu NIGDY nie zejdziesz podczas jednej wizyty u fryzjera dekoloryzacja na co najmniej 3-4 razy. "wszystko mega silne" mega zniszczy i spali KAŻDE włosy, więc nie radzę z tej wskazówki korzystać

do autorki - w blondzie będzie Ci ładnie, ale moim zdaniem w ciepłym odcieniu blondu, w platynie to tak raczej...niekoniecznie
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 14:16   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Czy zmienic na blond?

Ten kolor, który masz dobrze pasuje do Twoich oczu. Myślę, że platynowy blond nie jest koniecznie dla Ciebie. Jeśli już to np. truskawkowy lub karmelowy.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 15:09   #5
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Czy zmienic na blond?

A jaki masz kolor oczu i odcień skóry? To ważne, bo jak jesteś typem ciepłym to w platynie będziesz wyglądać trupio, jak zimnym to ok. Ja też radzę taka wizytę rozłożyć na 2-3 razy bo rozjaśnianie z brązu zawsze wiąże się z etapem rudości a potem żółci. Poza tym to zmniejszy szok nagłej zmiany koloru. Masz też ciemne brwi i mam wątpliwości czy nie wyglądałoby to sztucznie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 21:13   #6
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Czy zmienic na blond?

oczy mam brazowe, brwi tez ciemne.
Ale skore mam blada
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 00:22   #7
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: Czy zmienic na blond?

oj to przepraszam chciałam bardzo dobrze, a to przynajmniej dobrze, że koleżanka napisała o tych 2-3 wizytach.

mi osobiście podoba się taki kolor: http://media-cache-cd0.pinimg.com/73...1457e183ac.jpg
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 07:39   #8
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Czy zmienic na blond?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
oczy mam brazowe, brwi tez ciemne.
Ale skore mam blada
A odcień skóry? Taki chłodny, różowy czy bardziej żółtawy, brzoskwiniowy? Jak się opalasz? Łatwo/powoli/na czerwono? Masz piegi?
Możesz popatrzyć na żyły na nadgarstkach. Jeśli mają wyraźnie fioletowy kolor to masz chłodny odcień, jeśli są zielonkawo-niebieskie to ciepły odcień. Może się okazać że masz neutralny odcień to wtedy teoretycznie oba odcienie (platyna i złotawe) by Ci pasowały.

Myślę że twój charakter też ma znaczenie. Jeśli jesteś osobą przebojową i lubisz rzucać się w oczy to może dobrze byś się czuła w takich włosach (podobnie jak Gwen Stefani- zdjęcia 1 i 2). Jeśli raczej jesteś stonowana i naturalna to poszłabym bardziej w coś naturalnego (podobnie jak Whitney Port- zdjęcia 3,4,5). Które jest Ci bliższe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwen-stefani-4.jpg (127,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwen-stefani-hair.jpg (117,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg whitney_port_blue_cotton_shirt.jpg (135,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg whitney_port.jpg (46,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg whitney-port.jpg (70,0 KB, 22 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 12:47   #9
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Czy zmienic na blond?

Ja mam wrażenie patrząc na Twoje zdjęcia, że blond to kompletnie nie Twoja bajka a zwłaszcza platyna.
Co bym Ci zaproponowała, to flamboyage, refleksy które nadałyby fryzurze lekkości i rozpromieniłyby Cię troszkę. Co ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (15,1 KB, 33 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:16   #10
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: Czy zmienic na blond?

Popieram poprzedniczke takie refleksy cie rozjasnia. I zamiast blondu mozesz sprobowac rudy... ja tez jestem blada, mam brazowe oczy, ciemne brwi i rzesy. Ciagle farbowalam na ciemny braz, choc z natury jestem popielata bladynka czyli polski mysi odcien. Zafarbowalam sie na rudo i wszyscy "WOW, FAJNIE" buzia nie byla taka blada ale rozswietlona. Zafarbowalam sie na blond i wygladalam dziwnie, blado, strasznie. Bez makijazu to bylam jedna blada plama. Wszystkie opinie byly " troche blado wygladasz". Wiec moze jesli mamy podobny typ urody to zatrzymaj sie na etapie rudy (bo tak jak juz jakas kolezanka wspomniala) nie mozna rozjasnic z brazu do blondu za jednym razem. I nie ma silniejszych rozjasniaczy jak do 9 tonow, ktore i tak ci tego nie sciagna (chodze na szkolenia fryzjerskie, bo wspolpracuje z nimi) . Nie pros fryzjera o wszystko co najmocniejsze bo wypadna ci wlosy i tyle bedzie. Jest wielu fryzjerow, ktorzy tak naprawde nie wiedza prawie nic o wlosach niestety...
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:37   #11
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Czy zmienic na blond?

zyly mam raczej zielonkawo-niebieskie hmm
sama nie wiem

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

rudy odpada,mam troszke czerwonych plamek na twaz mysle ze rudy koor by je podkreslil
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 17:42   #12
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Czy zmienic na blond?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zyly mam raczej zielonkawo-niebieskie hmm
sama nie wiem

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

rudy odpada,mam troszke czerwonych plamek na twaz mysle ze rudy koor by je podkreslil
W takim wypadku platyna nie jest dla Ciebie. Raczej coś złotawego lub beżowego. I też się zgodzę z przedmówczyniami że lepiej coś naturalniejszego niż bardzo jasne włosy. Rozjaśnij do średniego blondu, zobaczysz jak będziesz się czuła i potem postanowisz. Tak też będzie zdrowiej dla włosów.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:56   #13
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: Czy zmienic na blond?

Popieram SweetChoco.Zdecydowanie zmien fryzure,zapusc grzywke,kolor zostaw zblizony do naturalnego.
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:07   #14
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Czy zmienic na blond?

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie patrząc na Twoje zdjęcia, że blond to kompletnie nie Twoja bajka a zwłaszcza platyna.
Co bym Ci zaproponowała, to flamboyage, refleksy które nadałyby fryzurze lekkości i rozpromieniłyby Cię troszkę. Co ty na to?
popieram jak najbardziej cytowaną wypowiedź.

A z drugiej strony jeżeli coś Cię kusi to i tak prędzej czy później pewnie to zrobisz I wówczas sama zobaczysz efekt i będziesz wiedziała jak się czujesz w nowej odsłonie
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:48   #15
dommor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5
Dot.: Czy zmienic na blond?

ja zeszłam z bardzo ale to bardzo ciemnego brązu-kilka lat tak farbowałam(naturalne mam 'mysie') na jasny ,złocisty ewentualnie po użyciu szamponu fiol. jest przez jakis czas platynowy blondzik miałam bardzo grube włosy i mega gęste, teraz juz niestety takie nie są musiałam ściąć je dośc dużo ale mimo wszystko po ponad miesiącu intensywnej regeneracji nadal ciągną się jak guma .. ale mimo wszystko nie żałuje tego, wszyscy mówią mi ze w tym kolorku wyglądam młodziej, weselej , że aż promienieje ! ale musiałam się namęczyć i przejść te wszystkie okropne czerwienie rudości i kurczakowate włosy.
dommor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:45   #16
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Czy zmienic na blond?

Mam wrażenie, że blond jednak nie dla Ciebie...
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 10:00   #17
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czy zmienic na blond?

Jakiś ciepły odcień blondu byłby całkiem całkiem
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:00   #18
czynka9694
Przyczajenie
 
Avatar czynka9694
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Czy zmienic na blond?

Ciemny pasuje do oprawy oczu.Nie będzie problemu z odrostem.Nie rozjaśniaj,nie warto na dłuzszą metę.Pozdrawiam
czynka9694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:59   #19
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy zmienic na blond?

Myślę, że idealny byłby dla Ciebie (podobnie jak wspominały poprzedniczki) jakiś ciepły odcień blondu - na przykład karmelowy blond:208011.jpg
Ciemny, ale ciepły odcień blondu także by Ci pasował, a nie byłby obarczony jakimś drastycznym rozjaśnianiem:
a84a60950002702549f9f9d5.jpg
Poza tym możesz wypróbować jakieś złote brązy i delikatne rudości:
e513f795fee8fd76a7b31f62d4d1a990-1_a8ab84.jpg
ciemny-rudy.jpg
Jeśli będziesz rozjaśniała włosy do blondu, to nie zapomnij również o rozjaśnieniu brwi
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-21 23:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.