Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 19:25   #2701
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja mam olej monoi frangipani - ma obłędnie piękny zapach, świetnie się wchłania i nie uczula (stosuję go na dłonie).
Tak! TAK! Ja też chcę frangipani Uwielbiam zapch tych kwiatow (mam balsam z Body Shop'u). L0ss_lauri, powiedz proszę gdzie go kupiłaś? chyba nie na BU?

EDIT: mam! Przecież jest na BU, a gapa Beliczek nie widzi. Czyli szykuje się 3 w tym tygodniu zamówienie mazidlkowo-olejowe...

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2010-10-05 o 19:27
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:40   #2702
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wlasnie zlozylam swoje pierwsze zamowienie na BU
cos dla siebie, cos dla mamy=160zł
no ale coz

zakupilam sobie tonik z PHA 6%
wiem, ze trzeba filtry stosowac, ale czy wystarcza 20tki, czy musze 50+ zakupic?
no i czy jest cos jeszcze czego nie wiem odnosnie stosowania tego kwasu?
nigdy nie stosowalam
bede wdzieczna za podpowiedź
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:44   #2703
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
wlasnie zlozylam swoje pierwsze zamowienie na BU
cos dla siebie, cos dla mamy=160zł
no ale coz

zakupilam sobie tonik z PHA 6%
wiem, ze trzeba filtry stosowac, ale czy wystarcza 20tki, czy musze 50+ zakupic?
no i czy jest cos jeszcze czego nie wiem odnosnie stosowania tego kwasu?
nigdy nie stosowalam
bede wdzieczna za podpowiedź
Przy PHA nie trzeba stosować filtra
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:17   #2704
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Przy PHA nie trzeba stosować filtra
a to nawet lepiej
dzieki
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 22:07   #2705
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

cześć dziewczyny, może mi któraś doradzi. 2 dni temu uczulił mnie krem(nie z BU oczywiście), dostałam potwornego wysypu pryszczy na całej twarzy, teraz zaleczam to zgodnie z zaleceniami dermatologa. Na policzkach powoli schodzi, ale na czole nadal mam pełno krost i gul.
Zastanawiam się czym się smarować, żeby zaleczyć, a nie podrażnić.
Myślałam nad:
hydrolatem kocankowym
olej(macerat kocankowy)
olej arganowy.
Nie wiem na który olejek się zdecydować, czy brać obydwa. Nigdy nie miałam trądziku a tu taka wtopa i to już od kilku lat nastolatką nie jestem
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 06:38   #2706
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, może mi któraś doradzi. 2 dni temu uczulił mnie krem(nie z BU oczywiście), dostałam potwornego wysypu pryszczy na całej twarzy, teraz zaleczam to zgodnie z zaleceniami dermatologa. Na policzkach powoli schodzi, ale na czole nadal mam pełno krost i gul.
Zastanawiam się czym się smarować, żeby zaleczyć, a nie podrażnić.
Myślałam nad:
hydrolatem kocankowym
olej(macerat kocankowy)
olej arganowy.
Nie wiem na który olejek się zdecydować, czy brać obydwa. Nigdy nie miałam trądziku a tu taka wtopa i to już od kilku lat nastolatką nie jestem
Hydrolat z kocanki jak najbardziej .Wymienionych olejów nie stosowałam. W podobnej sytuacji pomógł mi olej tamanu . Intensywny zapach rosołu ale działanie bardzo dobre. Szybko uspakaja moją skórę Krem Odżywczo Normalizujący z Naturalnego Piękna .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-10-07 o 06:40
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:14   #2707
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
dziewczyny czy serum LEMON wysusza skórę? i na ile wystarcza przy codziennym stosowaniu (na noc) ?
ponawiam!
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 10:17   #2708
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ponawiam!
stosuję od ok 2,5 tyg. Nie wysusza (ma w opisie że jest dla cery suchej również), chyba nawet nawilża. Ja mieszam go z dermoprotektorem Cetaphil, a czasem na noc tylko Lemon+kwas HA.
Starczy na długo, ale to pojęcie względne zależy kto ile go bierze. Ja używam ok 4 kropli i myślę, że 2-3 miesiące to co najmniej.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-10-07 o 10:21
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:46   #2709
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
stosuję od ok 2,5 tyg. Nie wysusza (ma w opisie że jest dla cery suchej również), chyba nawet nawilża. Ja mieszam go z dermoprotektorem Cetaphil, a czasem na noc tylko Lemon+kwas HA.
Starczy na długo, ale to pojęcie względne zależy kto ile go bierze. Ja używam ok 4 kropli i myślę, że 2-3 miesiące to co najmniej.
dzięki bardzo
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 13:19   #2710
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny mam dylemat..

Dostałam właśnie paczkę z BU z tonikiem z kwasami AHA/BHA.
Strasznie mnie korci żeby już dziś go zastosować ale jutro mam ważną imprezę i boję się czy moja skóra nie zareaguje na niego jakoś gwałtownie..
Co radzicie?
No i jakich reakcji skóry na tenże tonik mogę się generalnie spodziewać?
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:10   #2711
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
dzięki bardzo
Proszę
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat..

Dostałam właśnie paczkę z BU z tonikiem z kwasami AHA/BHA.
Strasznie mnie korci żeby już dziś go zastosować ale jutro mam ważną imprezę i boję się czy moja skóra nie zareaguje na niego jakoś gwałtownie..
Co radzicie?
No i jakich reakcji skóry na tenże tonik mogę się generalnie spodziewać?
Wstrzymaj się
Może wypróbuj tylko np. za uchem to będziesz już mieć test za sobą
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 14:12   #2712
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Qrcze, jestem w gorącej wodzie kąpana.. Dostałam "nowe zabawki" i wprost nie mogę się doczekać by sie nimi pobawić..
No ale nic.. 2 dni chyba wytrzymam..

Ps. Ile dni przerwy od stosowania toniku powinnam zrobić przed wyjazdem do Egiptu??
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:24   #2713
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Qrcze, jestem w gorącej wodzie kąpana.. Dostałam "nowe zabawki" i wprost nie mogę się doczekać by sie nimi pobawić..
No ale nic.. 2 dni chyba wytrzymam..

Ps. Ile dni przerwy od stosowania toniku powinnam zrobić przed wyjazdem do Egiptu??
co do twojego 1szego pytania - właśnie tak po 2,3 dniach skóra zaczyna się łuszczyć, więc na imprezę średnio by to chyba pasowało ja radzę poczekać.
kwasy należy odstawić co najmniej 4 tygodnie przed takim wyjazdem, by skóra miała czas się odpowiednio 'pogrubić'
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:33   #2714
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jakis czas szykowalam sie do wiekszego zamowienie - i dzis poszalalam

Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - znam, bardzo lubie, polecam
Tonik z kwasem PHA 6% - moj ulubiony, kwasowy tonik,
Konserwant - Rokonsal ND,
Butelka 50 ml z atomizerem - przyda sie do spryskiwania hydrolatem mineralnego makijazu,
Maseczka ACEROLA - nie znam, bardzo mnie zaciekawila
Olej z owoców rokitnika -nie znam,
Olej z kocanki - bardzo pozyteczny smierdziuszek
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT EKO - do tej pozycji przymierzalam sie dluzszy czas,
Żel hialuronowy odżywczy - ciekawa jestem, jak sprawdzi sie zel w towarzystwie "ulepszaczy",
Serum rozjaśniające - wobec niego mam duuuze oczekiwania...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:35
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:54   #2715
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wyjeżdżam 9 listopada więc wychodzi na to że chyba lepiej nawet nie zaczynać kuracji przed urlopem..

Czy zatem lepiej zostawić składniki toniku niezmieszane do powrotu czyli połowy listopada czy jednak sporządzić miksturę i niech sobie czeka?
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:05   #2716
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - znam, bardzo lubie, polecam
Polecasz? Bo nigdy go nie miałam, a przydałoby mi się coś takiego właśnie.
Z reszty listy widze, że służą Ci podobne rzeczy, jak mnie
Na serum rozjaśniające też się czaję, czy by nie spróbować...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Olej z owoców rokitnika -nie znam,
Ja znam i polecam. Pomaga mi na przesusze i obłażenie skóry.
Aczkolwiek nawet odrobina domieszana do innego oleju sprawia, ze wygląda się jak fanka solarium.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:38   #2717
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Szykuję się do pierwszego zamówienia z BU i mam prośbę do doświadczonych wizażanek. Mam cerę mieszaną, z zaskórnikami, przebarwieniami... Ogólnie dość zanieczyszczona i zdarzają się, nawet dość często, przykre niespodzianki. Drogeryjne kosmetyki do cer trądzikowych często powodują u mnie przesuszenie, co potem wzmaga problem zaskórnikowy.

Na razie wymyśliłam zestaw:
- hydrolat z kocanki -jako tonik (nie chcę na razie ryzykować z tonikiem z kwasem, może później dorzucę BHA 2%)
- bezzapachowy olejek myjący
- serum-olejek LEMON (ew. z żelem hialuronowym, doradźcie proszę)
- i też ewentualnie maseczka wulkaniczna z NEEM (raz na tydzień/dwa tygodnie)

Bardzo proszę o pomoc. Dużo czytałam na temat BU i jestem nastawiona hurraoptymistycznie, ale z drugiej strony nie chcę się rozczarować.

Z góry dziękuję
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:02   #2718
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość

Na razie wymyśliłam zestaw:
- hydrolat z kocanki -jako tonik (nie chcę na razie ryzykować z tonikiem z kwasem, może później dorzucę BHA 2%)
- bezzapachowy olejek myjący
- serum-olejek LEMON (ew. z żelem hialuronowym, doradźcie proszę)
- i też ewentualnie maseczka wulkaniczna z NEEM (raz na tydzień/dwa tygodnie)
:
całkiem dobry zestaw.
Toniku z kwasem na pewno teraz nie dorzucaj bo masz już go w serum.
Żel HA możesz też kupić - jak Ci nie podpasuje z serum to go zużyjesz do wzbogacania maseczki. Maseczka spokojnie raz na tydzień.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:36   #2719
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też zaczynam z BU. Chcę się zabrać za moje zaskórniki. Twarz ogólnie mam jak tarka.

Wymyśliłam sobie:
serum LEMON lub Effaclar K (jeszcze nie wiem co wybrać)
tonik różano-mleczny AHA 8%
podwójny żel hialuronowy 2%

No i nie wiem czy wystarczy, czy za dużo
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 17:40   #2720
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Hydrolat z kocanki jak najbardziej .Wymienionych olejów nie stosowałam. W podobnej sytuacji pomógł mi olej tamanu . Intensywny zapach rosołu ale działanie bardzo dobre. Szybko uspakaja moją skórę Krem Odżywczo Normalizujący z Naturalnego Piękna .
Dziękuję za odpowiedź. Zapach tamanu znam, miałam serum, dla mnie przyjemny
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 22:14   #2721
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny, a czy bezpośrednio na takie serum antyoksydacyjne można nakładać makijaż? czy wypadałoby jeszcze jakieś krem nałożyć? lubię, gdy podkład się ładnie rozprowadza

i jeszcze chciałabym spytać, czy połączenie tego serum z hydrolatem oczarowym to dobry pomysł
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 22:44   #2722
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy bezpośrednio na takie serum antyoksydacyjne można nakładać makijaż? czy wypadałoby jeszcze jakieś krem nałożyć? lubię, gdy podkład się ładnie rozprowadza
Wszystko zależy od Twojej cery ja na serum nakładam filtr i na to minerały
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 23:26   #2723
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Olej z owoców rokitnika -nie znam
Rokitnik jest podobny do maceratu marchwiowego w efektach barwiących. Z tego co pamiętam (bo próbkę zużyłam już dość dawno temu) jest lżejszy od marchewki, taki jakby bardziej wodnisty. Wchłania się bardzo dobrze, ale "kolorek" pozostaje (aż do zmycia oleju z twarzy na szczęscie, bo inaczej efekt typu: ). Ja zawsze go dodawałam w serum RENEW, bo chyba faktycznie poprawiał wchłanialność.
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT EKO - do tej pozycji przymierzalam sie dluzszy czas,
Ja już miałam, już nie polecałam, zużyłam bez żalu na ciało.
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Serum rozjaśniające - wobec niego mam duuuze oczekiwania...
Też bym się chętnie zaopatrzyła w to serum, bo opis (jak każdy na BU) bardzo zachęcający ale obecnie zrobiłam duże zamówienie z mazideł, więc się wstrzymuję zakupowo

A tak poza tym to dzięki Twojej radzie:
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
w takim razie moze dobrym rozwiazaniem jest wlasnorecznie ukreony tonik - z hydrolatu i kwasu? to tylko dwa skladniki, ktore nie maja szansy zapchac
zrobiłam tonik bez "dodatków" i faktycznie przestał mnie zapychać. Po wnikliwszych "badaniach" okazało się, że sprawcą zapychania jest Ekstrakt z korzenia lukrecji EKO. Zastanawiam się, czy chodzi o sam ekstrakt, czy o glicerynę. Może kiedyś to sprawdzę i zastosuję samą glicerynę, ale jak na razie mam dosyć eksperymentów...
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:53   #2724
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zdaję relację z serum migdałowego i peelingu z bromelaina

Genialne ,szkoda że już go nie ma. Mam nadzieje że jeszcze się pojawi.
Do rzeczy: moja cera co tu dużo pisać trądzik i blizny po nim. Stosuje miesiąc i poprawa jest wręcz bajkowa. Nareszcie mogę wyjść do ludzi oprószona tylko pudrem bambusowym(jedwab+owies) A przedtem nie ruszyłam się bez wykonania pełnego makijażu mineralnego (swoją drogą on też bardzo mi pomógł polecam) . Blizny znikają, zaskórniki nie powstają, a stare wypływają w postaci małych ropniaków lub odpadają. Cera przestała mi się przetłuszczać. Szkoda że nie mam zdjęcia przed (ale potworków się nie fotografuje ) mogę wstawić stan obecny mam tylko dwie świeże zaczerwienienia po ropniakach.

Jeżeli chodzi o łuszczenie to u mnie jest naprawdę minimalne tylko między brwiami i na czole. Ale ja jestem nosorożec więc proszę się nie kierować tym. Bo ostatnio używałam serum 4-5 razy w tyg. A zalecane jest dwa razy.

Podsumowując jeżeli te serum się pojawi znów to naprawdę polecam osobą z trądzikiem aby ko kupiły koniecznie ! Bo efekty są w moim przypadku lepsze niż przy toniku AHA/BHA a przy nim łuszczyłam się już po tyg stosowania.

Mam jeszcze peeling z bromelainą , także super jest to najlepszy peeling jaki miałam. Mechanicznych staram się nie używać żeby nie podrażniać wyprysków.

Polecić jeszcze mogę olej z pestek malin, jest bardzo bardzo wydajny mimo malutkiej pojemności. Wchłania się do matu i bardzo dobrze nawilża. swoją drogą szkoda że na BU nie ma większego wyboru, chyba nast zamówienie zrobię na ZSK.

Akurat przydałoby się coś nawilżającego pod filtr zastanawiam się nad masełkami. Stosowałyście tak na co dzień do buzi może któreś ?
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:41   #2725
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam
Polecam eliksir winogronowy - cudo, leciutki, rewelacyjnie napina, nawilża stosuje go od paru dni i cuda na buźce sie dzieją zmniejszył tez widocznośc porów. Mimo suchej skory żaden kremik już jest nie potrzebny tylko filtr na to daje

Następna rzecz to seum 3 rose bajka
i wziełam również żel hialuronowy odżywczy bardzo jestem zadowolona.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:56   #2726
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od Twojej cery ja na serum nakładam filtr i na to minerały
to u Ciebie natura w stu procentach widzę ja bez normalnego podkładu w płynie to jakoś życia sobie nie wyobrażam, chyba, że jest +35 stopni
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 12:38   #2727
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Polecam eliksir winogronowy - cudo, leciutki, rewelacyjnie napina, nawilża stosuje go od paru dni i cuda na buźce sie dzieją zmniejszył tez widocznośc porów. Mimo suchej skory żaden kremik już jest nie potrzebny tylko filtr na to daje

Następna rzecz to seum 3 rose bajka
i wziełam również żel hialuronowy odżywczy bardzo jestem zadowolona.
O jaaa! ale mnie zachęciłas do tego winogronowego, chyba się skuszę

3 Rose znam, miałam tez polecam

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to u Ciebie natura w stu procentach widzę ja bez normalnego podkładu w płynie to jakoś życia sobie nie wyobrażam, chyba, że jest +35 stopni
Hmm, kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś uzywałam mega kryjącego Unifiance LRP w tubce, bo mam trądzik różowaty, ale odkąd poznałam Lauress to tylko tego uzywam i co więcej, używam formuły średnio kryjącej. Polecam! mnóstwo tutaj watków mineralnych, może też coś odkryjesz dla siebie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 13:24   #2728
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Wyjeżdżam 9 listopada więc wychodzi na to że chyba lepiej nawet nie zaczynać kuracji przed urlopem..

Czy zatem lepiej zostawić składniki toniku niezmieszane do powrotu czyli połowy listopada czy jednak sporządzić miksturę i niech sobie czeka?
wiesz, z tego co pamiętam to chyba zmieszane składniki mają dłuższą datę ważności, ale lepiej sprawdź na stronie, bo mogę się mylić ale ten tonik może chyba postać 4-5 m-cy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 13:30   #2729
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiesz, z tego co pamiętam to chyba zmieszane składniki mają dłuższą datę ważności, ale lepiej sprawdź na stronie, bo mogę się mylić ale ten tonik może chyba postać 4-5 m-cy
Napisałam zapytanie do BU i powiedzieli że lepiej zostawić i zmieszać jak już będę miała zacząć go używać bo będzie miał dłuższą datę ważności..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:25   #2730
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Polecam eliksir winogronowy - cudo, leciutki, rewelacyjnie napina, nawilża stosuje go od paru dni i cuda na buźce sie dzieją zmniejszył tez widocznośc porów. Mimo suchej skory żaden kremik już jest nie potrzebny tylko filtr na to daje

Następna rzecz to seum 3 rose bajka
i wziełam również żel hialuronowy odżywczy bardzo jestem zadowolona.
widze, ze masz podobny zestaw jak ja co to eliksiru - wlasnie, bez filtra dla mnie za mało nawilża, skóra troche za sucha. Na lato pewnie bylby ok, teraz przy kaloryferach trzeba na niego cos nałożyc
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.