100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 20:41   #1981
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Melduję killer, abs
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:32   #1982
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

a dziś bez Ewy, za to pakiet Mel : cardio,brzuch,posladki , plecy a na koniec 20 min yogi na spalanie. Zachciało mi się odmiany i przypomniałam sobie o Sadie Nardini , z którą ćwiczyłam prawie 2 lata temu i efekty były super.

Może, wiele osób sceptycznie jest nastawionych do yogi i kojarzy się im tylko z rozciąganiem, ale to naprawdę niezły wycisk, prawidłowo oddychając jesteśmy w stanie spalić dużo kalorii.

Ja po 10min uświadomiłam sobie, że pomimo radzenia sobie z killerem, Sadie i tak mi daje w kość. a moja "gibkość" to dawno zanikła

Spróbujcie zrobić całość i podzielcie się wrażeniami http://www.youtube.com/watch?v=e6Wt9...=TLK-aVSzQh7iw
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 05:27   #1983
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

hej , można dołączyć ?
ćwiczę 4 miesiące ale mój problem polega na tym że wogóle nie chudną mi uda tzn chodzi mi o wewnętrzną stronę ile cm było tyle jest i jestem zła ,znacie może jakieś ćwiczenia na spalanie tłuszczu z wewnętrznej strony ud ? była bym wdzięczna
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 06:39   #1984
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Moje podsumowanie: po 30 treningach killera jestem.... nieco rozczarowana. Efektów skektakularnych, takich jak Ewcia obiecuje, niestety nie zauważyłam. Z dietą uważam, nie jem słodyczy, nie jem fast foodów (tego raczej nigdy nie jadłam), liczę kalorie więc mam kontrolę, zapuszczona tak bardzo nie byłam, i jak ważyłam 61 tak nadal ważę, w obwodach też mi za wiele nie ubyło. Teraz daję szansę turbo, ale naprzemiennie z Mel B, bo z nią jednak więcej ciałka mi ubywało.
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 07:49   #1985
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez moniaaa_1 Pokaż wiadomość
Moje podsumowanie: po 30 treningach killera jestem.... nieco rozczarowana. Efektów skektakularnych, takich jak Ewcia obiecuje, niestety nie zauważyłam. Z dietą uważam, nie jem słodyczy, nie jem fast foodów (tego raczej nigdy nie jadłam), liczę kalorie więc mam kontrolę, zapuszczona tak bardzo nie byłam, i jak ważyłam 61 tak nadal ważę, w obwodach też mi za wiele nie ubyło. Teraz daję szansę turbo, ale naprzemiennie z Mel B, bo z nią jednak więcej ciałka mi ubywało.
właśnie po Ewie miałam podobne odczucia... a Mel B.. kilka treningów i brzuch jak skała i ciało inne..
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:06   #1986
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Może najlepiej łączyć Mel B i Chodakowską
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:15   #1987
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

mi też się wydaje, że cm ubywa dużo wolniej niż pokazują to dziewczyny u Ewki na profilu ;/
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 09:32   #1988
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Dziewczęta a może ciągniecie niepotrzebnie głowę mięśniami karku, stąd ból i napięcie? Spróbujcie choć część pracy przerzucić na mięśnie brzucha, nie ciągnijcie głowy, powinno mniej boleć.

Dziś pięć części Szok Treningu, Mel B: pośladki, brzuch, rozciąganie.
Miłego wieczoru
Staram sie pracowac miesniami brzucha, ale nie zawsze wychodzi
Zreszta wg lekarza miesni karku to ja nie posiadam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:45   #1989
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć. Mnie boli kark, bo go chyba napinam za bardzo Wczoraj byłam na aerobicu i cały czas napinałam świadomie mięśnie brzucha i od razu mi się wydawało, że w tym lustrze jakoś szczuplej wyglądam hihihi Dziś skalpel, ja tam wierzę, że mi się uda i będę miała piękne nogi i brzuch
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:51   #1990
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

hej witam wszystkich mam nadzieję, że można się dołączyć?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Staram sie pracowac miesniami brzucha, ale nie zawsze wychodzi
Zreszta wg lekarza miesni karku to ja nie posiadam
kiedyś chodziłam na pilates to fajnej babeczki i ona mówiła, że żeby dobrze brzuszki robić i właśnie tak by szyja nie bolała trzeba pomyśleć, że masz w brzuchu przycisk, który musisz włączyć mięśniami (nie wiem czy dobrze to opisałam), jak to sobie wyobrażam to rzeczywiście nie spinam się w szyi i nie boli
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:06   #1991
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;4181369 9]hej witam wszystkich mam nadzieję, że można się dołączyć?



kiedyś chodziłam na pilates to fajnej babeczki i ona mówiła, że żeby dobrze brzuszki robić i właśnie tak by szyja nie bolała trzeba pomyśleć, że masz w brzuchu przycisk, który musisz włączyć mięśniami (nie wiem czy dobrze to opisałam), jak to sobie wyobrażam to rzeczywiście nie spinam się w szyi i nie boli[/QUOTE]
Witaj
Ja zdaje sobie sprawe z tego, jak powinno sie cwiczyc. Tylko nie zawsze udaje sie tego dopilnowac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 10:14   #1992
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Turbo już za mną A jak u was?
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:44   #1993
renius85
Raczkowanie
 
Avatar renius85
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witajcie kochane!
Wróciłam z mazur i niestety zgrzeszyłam. Mało tego, że opuściłam 3 treningi, to jeszcze mąż napasł mnie hamburgerem, zjadłam zupkę chińską i potrawy z grilla; do tego sączyłam piwo... eeech, szkoda gadać.
Ale tak na marginesie, to wyrzutów nie mam
Jednak powiem Wam, ze nawet po tak krótkiej przerwie czuć różnicę podczas ćwiczeń. Dzisiaj zrobiłam 5x6 min i się zasapałam. Wcześniej szło mi już gładko, a dzisiaj jednak mięśnie dały o sobie znać!

Ale i tak jestem z siebie dumna. Na mazurach sama ciągnęłam na rowerku wodnym 4 osoby przez ok 30min. Troje z tyłu i jedna obok (zmęczyła się i przestała pedałować). I wiecie co? NIC!! Dosłownie jakbym fruwała. Nawet pasażerowie patrzyli się na mnie jak na ufoludka. Pamiętam, jak 2 lata temu jadąc na rowerku z mężem wysiadałam, a teraz sama z takim przeciążeniem...

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
mi też się wydaje, że cm ubywa dużo wolniej niż pokazują to dziewczyny u Ewki na profilu ;/

Może to jej koleżanki??
A tak na serio to wszystko zależy od organizmu. Wiem sama po sobie, ponieważ potrafię schudnąć dość szybko , szczególnie z ud i cycków . Oponkę na brzuchu miałam zawsze i coś mi się wydaje , że zawsze mieć będę
Największy problem mam z cellulitem - i tutaj nieważne jak się namacham, nie wystarczy miesiąc na wygnanie tego świństwa.

Ale niektóre zdjęcia u Ewki rzeczywiście wyglądają na podrasowane. Może to jakaś masowa zmowa?? Ewentualnie były robione wcześniej, acz na potrzeby autopromocji wskazane zostało 30 dni...
renius85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:54   #1994
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
hej , można dołączyć ?
ćwiczę 4 miesiące ale mój problem polega na tym że wogóle nie chudną mi uda tzn chodzi mi o wewnętrzną stronę ile cm było tyle jest i jestem zła ,znacie może jakieś ćwiczenia na spalanie tłuszczu z wewnętrznej strony ud ? była bym wdzięczna
Witaj,
fajnie że jesteś. Niestety, mam złą wiadomość: nie da się spalać tłuszczu miejscowo. Patrząc na Twój podpis myślę że jesteś na świetnej drodze by pozbyć się jego nadmiaru, może u Ciebie będzie tak, że obwody ud spadną na samym końcu.

Cytat:
Napisane przez renius85
A tak na serio to wszystko zależy od organizmu. Wiem sama po sobie, ponieważ potrafię schudnąć dość szybko , szczególnie z ud i cycków . Oponkę na brzuchu miałam zawsze i coś mi się wydaje , że zawsze mieć będę
Największy problem mam z cellulitem - i tutaj nieważne jak się namacham, nie wystarczy miesiąc na wygnanie tego świństwa.
Oponka na brzuchu to bardziej kwestia diety niż ćwiczeń. Może jadasz za dużo węglowodanów? Pomajstruj trochę przy diecie, jeśli wyrzucisz całą białą mąkę i w ogóle ograniczysz zboża oraz słodzony nabiał, że o żywności wysokoprzetworzonej nie wspomnę efekty pojawią się szybko, zobaczysz.

Dziś, ze względu na brak czasu tylko Skalpel z obciążeniem.
Miłego dnia

PS. Ja po 30 dniach już widziałam różnicę. A wcale nie prowadziłam wcześniej kanapowego stylu życia. Moje efekty nie były tak spektakularne jak te dziewcząt z fanpage'a Ewy ale i tak nie spodziewałam się ich tak szybo i przeżyłam naprawdę miłe zaskoczenie.
Fanpage Ewy to kampania reklamowa i jak każdą reklamę należy traktować ją podejrzliwie. Mnie już nawet nie oburza, że jesteśmy robieni w balona na każdym kroku, nie zaglądam na Facebooka (nie mam nawet konta), po prostu robię swoje i cieszę się z rezultatów.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2013-07-16 o 11:58
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:18   #1995
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewyczny!

Ja ostatnio kupiłam sobie pulsometr w Lidlu. Postanowiłam więc porównać jak się ma Turbo a jak Killer do pracy mojego organizmu. Wyniki są dość zaskakujące. Po pierwsze zdałam sobie sprawę, że Killer jest jednak bardziej skoczny, a Turbo wymaga ode mnie więcej siły, co jak zaczełam się domyślać, oznacza mniejsze spalanie tłuszczu. Wyniki potwierdziły moje przypuszczenia. Podczas jednego jak i drugiego treningu spaliłam prawie 500 kalorii, ale podczas Turbo zaledwie 40 g tłuszczu, a podczas Killera już 60 gram. Postanowiłam nie zawracać sobie łowy Turbo, tym bardziej że nie lubię tego zesatwu i ćwiczyć Killera. Nie bedę też już ćwiczyć 6 razy w tygodniu, bo wyczytałam że jak potem przestaniemy się tak hardocorow traktować a wątpię żeby każda z nas wytrzymała tak całe życie przemiana zwolni i możemy szybciej przybierać. Będę ćwiczyć co drugi dzień, ewentualnie 6 razy w tygodniu ale częściej coś lzejszego jak np. Tiffoczki.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:22   #1996
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
PS. Ja po 30 dniach już widziałam różnicę. A wcale nie prowadziłam wcześniej kanapowego stylu życia. Moje efekty nie były tak spektakularne jak te dziewcząt z fanpage'a Ewy ale i tak nie spodziewałam się ich tak szybo i przeżyłam naprawdę miłe zaskoczenie.
Fanpage Ewy to kampania reklamowa i jak każdą reklamę należy traktować ją podejrzliwie. Mnie już nawet nie oburza, że jesteśmy robieni w balona na każdym kroku, nie zaglądam na Facebooka (nie mam nawet konta), po prostu robię swoje i cieszę się z rezultatów.
Moje słowa nie miały nikogo zniechęcić. Sama jestem daleka od rezygnacji. Opisałam tylko swoje odczucia. Uzbroiłam się w cierpliwość i mam zamiar dalej w to brnąć wiem natomiast, że dla większości z nas 30 treningów to za mało. I żeby było jasne, też widzę efekty, które mnie cieszą niezmiernie, tyle, że jak ktoś słyszy, że po 30 treningach w nagrodę otrzymuje całkiem nowe ciało (słowa Ewy) może stracić motywację. I to uważam za małe oszustwo.
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:22   #1997
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Czy bolą Was plecy, kark i ramiona przy ćwiczeniach skalpela? Może sie za bardzo napinam?
ja mam niemiłe doświadczenia ze skalpelem.... zaczęły mnie nap****ć z tyłu plecy... i lekarz powiedział, że już brzuszków robić nie mogę... że niby korzonki
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:24   #1998
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
Hej dziewyczny!

Nie bedę też już ćwiczyć 6 razy w tygodniu, bo wyczytałam że jak potem przestaniemy się tak hardocorow traktować a wątpię żeby każda z nas wytrzymała tak całe życie przemiana zwolni i możemy szybciej przybierać. Będę ćwiczyć co drugi dzień, ewentualnie 6 razy w tygodniu ale częściej coś lzejszego jak np. Tiffoczki.
Też do tego doszłam. Tyle, że przeplatam Mel B.
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:46   #1999
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
ja mam niemiłe doświadczenia ze skalpelem.... zaczęły mnie nap****ć z tyłu plecy... i lekarz powiedział, że już brzuszków robić nie mogę... że niby korzonki
Ale przeciez to sie leczy. I chyba potem mozna normalnie smigac. Moze mialas zrobic przerwe tylko na czas leczenia? Ja akurat mialam problem z kregoslupem i fizjoterapeuta-kregarz powiedzial mi, ze jak najbardziej moge cwiczyc. Chyba, ze zacznie bolec, to wtedy mam przerwac i przyjsc. Mija jakos 5 tygodni, stopniowo wracalam do treningow, brzuszki tez cwicze i ODPUKAC nic sie nie dzieje, a nawet jest lepiej, bolu juz w ogole nie odczuwam.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 12:46   #2000
renius85
Raczkowanie
 
Avatar renius85
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

[QUOTE=Trzy_Ryby;41816254]

Oponka na brzuchu to bardziej kwestia diety niż ćwiczeń. Może jadasz za dużo węglowodanów? Pomajstruj trochę przy diecie, jeśli wyrzucisz całą białą mąkę i w ogóle ograniczysz zboża oraz słodzony nabiał, że o żywności wysokoprzetworzonej nie wspomnę efekty pojawią się szybko, zobaczysz.

Zdecydowanie diety... która u mnie zresztą nie występuje... właściwie jem co chcę, co lubię. Na szczęście nie cierpię dań przetworzonych i staram się sięgać po zdrową i wiejską żywność. Zakupy robię na targu, wędliny wyrabiam razem z mężem (wędzonki) , mleko kupuje od staruszki prosto od krowy, chleb zazwyczaj biały, ale wyłącznie na zakwasie pieczony starowiejskim sposobem.
Nie wiem jak Wy, ale jak patrzę na te wędliny w sklepach, mięsa czy nawet warzywa to robi mi się niedobrze na myśl o tym, czym faszerują nas i nasze dzieci. Wszystko napchane chemią. Dosłownie mam wrażenie , że gdyby mogli to gówno w puszce by nam wcisnęli i wmawiali , że to mielonka.

Generalnie nie odchudzam się, lubię sobie podjeść, ale kluczowe znaczenie ma dla mnie miejsce robienia zakupów.
renius85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:55   #2001
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja kiedyś ćwiczyłąm z Ewą Skalpel, potem przerwałam. Teraz wracam ze zdowoją siłą! Powodzenia laski!
__________________
Szczęśliwa mężatka na dorobku
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:03   #2002
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ale przeciez to sie leczy. I chyba potem mozna normalnie smigac. Moze mialas zrobic przerwe tylko na czas leczenia? Ja akurat mialam problem z kregoslupem i fizjoterapeuta-kregarz powiedzial mi, ze jak najbardziej moge cwiczyc. Chyba, ze zacznie bolec, to wtedy mam przerwac i przyjsc. Mija jakos 5 tygodni, stopniowo wracalam do treningow, brzuszki tez cwicze i ODPUKAC nic sie nie dzieje, a nawet jest lepiej, bolu juz w ogole nie odczuwam.
miałam dwa miesiące przerwy moje leczenie polegało na pływaniu, którego nie znoszę... teraz wróciłam do ćwiczeń, ale skalpela omijam jak ognia...
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:24   #2003
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
miałam dwa miesiące przerwy moje leczenie polegało na pływaniu, którego nie znoszę... teraz wróciłam do ćwiczeń, ale skalpela omijam jak ognia...
ooo, to ja z przetraconym karkiem mialam 10 dni przerwy...Leczenie to najpierw leki przeciwzapalne, a potem dwie wizyty u kregarza.
Wydaje mi sie, ze Twoja chorobe moga powodowac wszelkie cwiczenia obciazajace staw biodrowy i odcinek ledzwiowy.
Plywanie nawet nie wchodzi w gre, bo nie umiem plywac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:30   #2004
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

[QUOTE=renius85;41817255]
Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość

Oponka na brzuchu to bardziej kwestia diety niż ćwiczeń. Może jadasz za dużo węglowodanów? Pomajstruj trochę przy diecie, jeśli wyrzucisz całą białą mąkę i w ogóle ograniczysz zboża oraz słodzony nabiał, że o żywności wysokoprzetworzonej nie wspomnę efekty pojawią się szybko, zobaczysz.

Zdecydowanie diety... która u mnie zresztą nie występuje... właściwie jem co chcę, co lubię. Na szczęście nie cierpię dań przetworzonych i staram się sięgać po zdrową i wiejską żywność. Zakupy robię na targu, wędliny wyrabiam razem z mężem (wędzonki) , mleko kupuje od staruszki prosto od krowy, chleb zazwyczaj biały, ale wyłącznie na zakwasie pieczony starowiejskim sposobem.
Nie wiem jak Wy, ale jak patrzę na te wędliny w sklepach, mięsa czy nawet warzywa to robi mi się niedobrze na myśl o tym, czym faszerują nas i nasze dzieci. Wszystko napchane chemią. Dosłownie mam wrażenie , że gdyby mogli to gówno w puszce by nam wcisnęli i wmawiali , że to mielonka.

Generalnie nie odchudzam się, lubię sobie podjeść, ale kluczowe znaczenie ma dla mnie miejsce robienia zakupów.
Hahahaha, to gówno w puszce mnie rozbawiło, ale masz rację To co jemy, czym nas faszerują jest okropne. Ja hoduję warzywa własne, krowy niestety nie mam i zaprzyjaźnionej starowinki z krową brak, ale staram się jak mogę: Wędliny niestety kupujemy w sklepach z lenistwa, bo przecież można robić samemu - jak Ty np. Ja czasem upiekę jakieś mięso, albo zrobię pasztet, ale niestety rzadko.
Wczoraj miałam aerobic, a dziś zrobię Skalpel.
Tak sie wkręciłam w te ćwiczenia, ze muszą zadziałać.
Ja stosuję dietę 8/16, czyli jem w godzinach od 9 do 17. Staram się po tych godzinach już nic nie jeść, ale różnie bywa
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:53   #2005
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez moniaaa_1 Pokaż wiadomość
Moje słowa nie miały nikogo zniechęcić. Sama jestem daleka od rezygnacji. Opisałam tylko swoje odczucia. Uzbroiłam się w cierpliwość i mam zamiar dalej w to brnąć wiem natomiast, że dla większości z nas 30 treningów to za mało. I żeby było jasne, też widzę efekty, które mnie cieszą niezmiernie, tyle, że jak ktoś słyszy, że po 30 treningach w nagrodę otrzymuje całkiem nowe ciało (słowa Ewy) może stracić motywację. I to uważam za małe oszustwo.
Moniu, nie odebrałam Twoich słów jako próby zniechęcenia kogokolwiek do czegokolwiek. Przeciwnie, to co napisałaś wydaje mi się głosem rozsądku w tej całej paranoi trzydziestu dni na totalną metamorfozę. Podczas treningów Ewa mówi by nie wywierać na sobie presji i nie tworzyć czasowej granicy na osiągnięcie efektów ale jednocześnie na planszy początkowej stoi "nowa figura w cztery tygodnie". Bzdura, zwłaszcza jeśli ktoś na swoje ciało pracował zaniedbaniami całych lat.
Także uważam to za oszustwo- ale chyba jakoś się przyzwyczaiłam do tego że ciągle ktoś stara się mnie oszukiwać i już nie reaguję.

Cytat:
Napisane przez renius85
Zdecydowanie diety... która u mnie zresztą nie występuje... właściwie jem co chcę, co lubię. Na szczęście nie cierpię dań przetworzonych i staram się sięgać po zdrową i wiejską żywność. Zakupy robię na targu, wędliny wyrabiam razem z mężem (wędzonki) , mleko kupuje od staruszki prosto od krowy, chleb zazwyczaj biały, ale wyłącznie na zakwasie pieczony starowiejskim sposobem.
Nie wiem jak Wy, ale jak patrzę na te wędliny w sklepach, mięsa czy nawet warzywa to robi mi się niedobrze na myśl o tym, czym faszerują nas i nasze dzieci. Wszystko napchane chemią. Dosłownie mam wrażenie , że gdyby mogli to gówno w puszce by nam wcisnęli i wmawiali , że to mielonka.

Generalnie nie odchudzam się, lubię sobie podjeść, ale kluczowe znaczenie ma dla mnie miejsce robienia zakupów.
Zgoda, chleb pieczony tradycyjnie jest na pewno lepszy od tego z piekarni hipermarketu, pełnego polepszaczy, spulchniaczy i konserwantów ale to nadal biała mąka.
Jeśli chodzi o odżywianie to łatwo można wpaść w obłęd, aby uniknąć wszystkiego co niezdrowe (podług różnych podejść) należałoby się żywić energią kosmiczną albo powietrzem. Myślę że żadna z nas nie ma czasu ani energii na to by po piętnaście razy czytać etykiety produktów albo oglądać skrobaną właśnie marchewkę zastanawiając się nad składem nawozów na których wyrosła. Jest mnóstwo znacznie ciekawszych rzeczy na świecie. Ale uważam, że warto jest jeść świadomie. I koncentrować się nie tyle na liczbie kalorii co na tym czego i w jakich ilościach dostarczamy naszemu organizmowi.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:55   #2006
renius85
Raczkowanie
 
Avatar renius85
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość


Ja stosuję dietę 8/16, czyli jem w godzinach od 9 do 17. Staram się po tych godzinach już nic nie jeść, ale różnie bywa
Oj, to niedobrze. To jest najczęstszy błąd podczas diety. Nieprawdą jest, że powinno się jak najwcześniej jeść kolację. Chyba, że chodzisz spać o 20:00. Ostatni posiłek powinien być max 3 godziny przed snem. W ten sposób nabawisz się efektu jo-jo.
Najlepiej często i mało, 5 posiłków dziennie. Ewentualnie :królewskie śniadanie , książęcy obiad i kolacja żebraka, ale tego osobiście nie sprawdzałam

Edytowane przez renius85
Czas edycji: 2013-07-16 o 13:59
renius85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:01   #2007
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez renius85 Pokaż wiadomość
Oj, to niedobrze. To jest najczęstszy błąd podczas diety. Nieprawdą jest, że powinno się jak najwcześniej jeść kolację. Chyba, że chodzisz spać o 20:00. Ostatni posiłek powinien być max 3 godziny przed snem. W ten sposób nabawisz się efektu jo-jo.
Najlepiej często i mało, 5 posiłków dziennie. Ewentualnie :królewskie śniadanie , książęcy obiad i kolacja żebraka, ale tego osobiście nie sprawdzałam

Zgadzam się z Renią źle robisz, później organizm się głodzi ;pp
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:16   #2008
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja bym nie wytrzymała na ostatnim posiłku do 17 jak chodzę spać o 22.00 albo 23.00 to prędzej czy pozniej jestem głodna i zjem na noc. Dlatego wolę poźniej zjeść kolację i mam spokój do spania.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:24   #2009
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Katja leków mi nie polecił :P i odpukać przeszło... Chyba masz rację, że muszę ogólnie uważać na ćwiczenia tej partii ciała. Na razie odpukać nie boli, jak coś to się przejdę do "lepszego" :P specjalisty,
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:38   #2010
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez moniaaa_1 Pokaż wiadomość
Też do tego doszłam. Tyle, że przeplatam Mel B.
W zasadzie ja też, bardzo lubię Mel B 10-minutowy trening brzucha (ABS jest jak dla mnie za słabe), plecy i pośladki, oprócz tego fitness blender- mają tyle przeróżnych zestawów do wyboru, że naprawdę uwielbiam po nich buszować i wypróbowywać nowe. Co do Chodakowskiej- sama gdzieś tam mówiła, że Killer pownien być ćwiczony max 3 razy w tygodniu.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.