Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 19:50   #1741
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48829979]Jest taka sytuacja-chcę skręcić w lewo na skrzyżowaniu ze światłami. Ok, zielone, jadę na środek skrzyżowania, czekam. Przede mną ktoś stoi, tez skręca w lewo. [/QUOTE]

Rozumiem, że to było skrzyżowanie kolizyjne? W takim razie wjechałaś za sygnalizator bez 100% pewności, że zjedziesz ze skrzyżowania na zielonym świetle?
Przepraszam, że tak dopytuję, ale miałam takie skrzyżowanie na kursie, gdzie ciężko było skręcić w lewo, był krótki cykl świateł i miałam nakazane przez instruktora nie wjeżdżać za sygnalizator, jeżeli przede mną jest chociaż jeden samochód.Podobno na tym dość często uwalają mimo, że w "realnym życiu" byś wjechała i czekała na skręt.

Mam nadzieję, że nikt nie odbiera moich wypowiedzi jako mądrzenie się, chciałabym tylko wesprzeć i pomóc.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:52   #1742
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

U mnie właśnie taki skręt w lewo był do wordu. Instruktor mówił, że jak jest jeden samochód przede mną to ok, mogę jechać, ale jak już dwa to mam grzecznie czekać
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:00   #1743
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
U mnie właśnie taki skręt w lewo był do wordu. Instruktor mówił, że jak jest jeden samochód przede mną to ok, mogę jechać, ale jak już dwa to mam grzecznie czekać
To zapewne zależy od samego skrzyżowania i tego, ile jest na nim miejsca.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:15   #1744
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48829979]Jest taka sytuacja-chcę skręcić w lewo na skrzyżowaniu ze światłami. Ok, zielone, jadę na środek skrzyżowania, czekam. Przede mną ktoś stoi, tez skręca w lewo. I patrzę-samochody naprzeciwko stoją, zapewne czerwone. Samochód przede mną ruszył. A więc ruszyłam i ja. Hebel. Ktoś naprzeciwko(pozdrawiam) postanowił sobie przejechać na czerwonym. Trochę i mojej w tym winy, bo nie skupiłam się na patrzeniu naprzeciwko-byłam skupiona na pasach po lewej(na drodze w którą skręcałam), bo obok stała kobieta z dzieckiem, więc wiecie

Haha, mój plac...mój łuk to normalnie majstersztyk-mam niesamowite szczęście, że udaje mi się naprostować samochód kiedy już jestem prawie na linii. Jak skręcam na wstecznym, to albo jestem za blisko lewej, albo za blisko prawej A potem się boję, że wjeżdżając w kopertę walnę w tylne tyczki albo mi będzie wystawał przód-zawsze miałam z tym problem na kursach.
A na górce czuję się jak tresowany tygrys przeskakujący płonące obręcze[/QUOTE]

Ale czekaj, bo ja też nie rozumiem teraz... Mówisz, że dojechałaś do środka skrzyżowania, więc to było kolizyjne, tak? Bo jak kolizyjne, to oni mogli mieć zielone... A jak bezkolizyjne, to nie rozumiem, czemu się zatrzymałaś. :P A jeśli serio mieli czerwone i on przejechał na czerwonym, to znowu nie rozumiem, czemu oblałaś.

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
a ja w sumie sie nie zgodze, dwa razy oblałam egzamin i za każdym razem słyszałam 'jeździ pani zbyt dynamicznie i energicznie, na granicy dozwolonej prędkości, a czasem lepiej jest jeździć nawet o 10 mniej niż można to wtedy jest się ostrożniejszym i popełnia się mniej błędów'. I to był strzał w dziesiątkę, wtedy gdy zdałam jeździłam przeważnie 40stką, czułam się jak ostatnia pipa ale widocznie to był klucz do sukcesu. I tak samo widzę że osobom żywym, roztrzepanym jest tak naprawde ciezej zdac.. Prowadzenie pojazdu wymaga skupienia i uwagi a jeśli ktoś łatwo się rozprasza no to musi się ogarnąć za kółkiem.

Dziewczyny, wiem że łatwo mówić, ale żeby zdać trzeba poprzestawiać sobie w główce myślenie tak, aby miec wywalone na tego pana obok. Najlepiej w ogole nie reagowac na jakiekolwiek przytyki i docinki (jesli takowe wystąpią), po prostu zbudujcie taka bariere w glowie i skupcie sie na samej jeździe.
Zdążyłam się o tym przekonać.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:26   #1745
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

A ja dzisiaj znowu się załamałam. Moja mama zna panią ze starostwa która wydawała mi prawo jazdy, dzisiaj się przypadkowo spotkały i ta babeczka nagadała jej coś że chłopak trzy dni po odebraniu prawka zabił się w wypadku samochodowym... Kurde, nie dość że moja mama jest straszną panikarą to tą opowieścią jeszcze bardziej schizuje Czasami mam wrażenie że najchętniej to by mnie przykuła do kaloryfera zebym byla bezpieczna

Ale jutro już będę miała swoją pierwszą jazdę, z dziadkiem... Zobaczymy jak to będzie, nie będzie to długi odcinek i cały czas prosto się jedzie, zero swiatel etc. wiec raczej bezstresowo. Damy rade!
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:45   #1746
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to było skrzyżowanie kolizyjne? W takim razie wjechałaś za sygnalizator bez 100% pewności, że zjedziesz ze skrzyżowania na zielonym świetle?
Przepraszam, że tak dopytuję, ale miałam takie skrzyżowanie na kursie, gdzie ciężko było skręcić w lewo, był krótki cykl świateł i miałam nakazane przez instruktora nie wjeżdżać za sygnalizator, jeżeli przede mną jest chociaż jeden samochód.Podobno na tym dość często uwalają mimo, że w "realnym życiu" byś wjechała i czekała na skręt.
To chyba zależy od skrzyżowania. Na jazdach często przejeżdżałam przez takie skrzyżowanie, na którym było pełno miejsca dla skręcających w lewo. Kilka samochodów mogło wjechać i nie blokowało ruchu.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:47   #1747
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ale czekaj, bo ja też nie rozumiem teraz... Mówisz, że dojechałaś do środka skrzyżowania, więc to było kolizyjne, tak? Bo jak kolizyjne, to oni mogli mieć zielone... A jak bezkolizyjne, to nie rozumiem, czemu się zatrzymałaś. :P A jeśli serio mieli czerwone i on przejechał na czerwonym, to znowu nie rozumiem, czemu oblałaś.
Bo ja skręcałam w lewo, a on jechał na wprost. Na tym skrzyżowaniu było naprawdę dużo miejsca, będąc na jego środku spokojnie się zmieściłam. Tylko jak zwykle miałam pecha

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj znowu się załamałam. Moja mama zna panią ze starostwa która wydawała mi prawo jazdy, dzisiaj się przypadkowo spotkały i ta babeczka nagadała jej coś że chłopak trzy dni po odebraniu prawka zabił się w wypadku samochodowym... Kurde, nie dość że moja mama jest straszną panikarą to tą opowieścią jeszcze bardziej schizuje Czasami mam wrażenie że najchętniej to by mnie przykuła do kaloryfera zebym byla bezpieczna
Znam przypadek(chłopak z mojej wsi, dzisiaj miałby 24 lata) gdzie tenże chłopak po odebraniu prawka(chyba zdał za trzecim) chwalił się swojemu instruktorowi, że teraz to będzie zap..dalał, zaś instruktor wtedy powiedział sceptycznie że, lepiej nie... Chłopak zabił się dwa tygodnie później na drzewie, jechał zbyt szybko(podobno bardzo lubił mocno dawać gazu).

A propo dynamiki-ja zawsze jestem strasznie ostrożna, jadę maks. 40, bo wolę mieć wszystko pod kontrolą Jak mi się kazał rozpędzić do 50, to ledwo się przemogłam, bo naprawdę boję się prędkości w mieście Zawsze na jazdach instruktor się czepiał o brak dynamiki i na egzaminach strasznie się tego boję...

O, Monia(dobrze pamiętam? Mam sklerozę wieku młodzieńczego) Zdałaś?

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-11-06 o 20:53
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 20:48   #1748
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jutro egzamin, a ja jestem od wczoraj przeziębiona. Moment po prostu idealny
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:56   #1749
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jutro moja 31. godzina. Końca kursu póki co nie widać
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:02   #1750
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Jutro egzamin, a ja jestem od wczoraj przeziębiona. Moment po prostu idealny
Czekaj...a nie miałaś mieć 27?
Ja oblałam już trzy razy-14 i 24 października oraz dzisiaj. Na pocieszenie oglądam Naukę Jazdy
Powodzenia jutro Trzymam kciukale i pamiętaj-uważaj na złośliwych pieszych i kierowców, którzy czasami widząc elkę lubią im uprzykrzyć dzień

Sherminka, ja prawko zaczęłam robić na początku czerwca, w lipcu miałam pierwszą jazdę, teorię zdałam 9 września i co? Niektórzy co zaczynali kurs później ode mnie już mają prawka, a ja wykupuję godzinki z moim Lordem Instruktorem Władcą Aut i Szos. Tata mi wykupił dwie, jak Lord ustali mi poprawkę poprawki poprawki, to się umówię na jazdy bliżej egzaminu właśnie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:06   #1751
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

A dlaczego nie możesz iść sama zapisać się na egzamin? Nie rozumiem tego :P My wszystkie chyba same placilysmy i normalnie się zapisać Ze mną 1 raz był instruktor, ale to i tak tylko mi pokazał co i jak mc266 trzymam mocno kciuki niech ten piątek choć będzie szczęśliwy Na która masz?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 21:06   #1752
Edzia92
Raczkowanie
 
Avatar Edzia92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 141
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dimethicone Pokaż wiadomość
Mój kuzyn przepuszczał pieszych a jeden koleś stoi. Kuzyn pokazuje żeby przechodził, ten kiwa głową, że nie. Kuzyn rusza a ten włazi na pasy i po egzaminie

Troche nie rozumiem przeciez egzaminator widzial całą sytuacje wiec dlaczego negatywny skoro kuzyn sie zatrzymal a pan nie przechodzil?
Egzaminatorzy przecież też siedza tam i widzą kiedy ktos z innych kierowcow lub pieszych robi celowo na złość widząc egzaminacyjna L-ke wiec powinni brac na to poprawke..
ehh nie dosc, ze stres, czasem chamski egzaminator to jeszcze ludzie wredni

Abisans- szkoda a kiedy kolejny egzamin?

Mnie udało sie dzis zdać teorie zapisalam sie na praktyke na najblizszy wolny termin czyli aż za 3 tygodnie 26 listopad
Edzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:09   #1753
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz iść sama zapisać się na egzamin? Nie rozumiem tego :P My wszystkie chyba same placilysmy i normalnie się zapisać Ze mną 1 raz był instruktor, ale to i tak tylko mi pokazał co i jak mc266 trzymam mocno kciuki niech ten piątek choć będzie szczęśliwy Na która masz?
Też się właśnie nad tym zastanawiam. Mnie mój instruktor nawet nic nie pokazywał, po prostu wysadził mnie pod budynkiem MORDu i sama sobie wszystko ogarniałam

mc266, również będę trzymać kciuki! Powodzenia życzę!
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.

Edytowane przez niezarejestrowana
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:12
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:10   #1754
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Gratulacje teorii Wiecie co ja myślę, że teraz pracuje mniej egzaminatorów. No bo co jest... Ja zdawałam (2 razy) to były jeszcze wakacje i czekałam 13 dni... Koleżanka czeka teraz 19... Miszkam w mieście gdzie są egzaminy i w wakacje było mnóstwo eLek na ulicach, co chwilę jakas jechała, a teraz pustki, a kolejki na egzaminy jeszcze większe. Wiec stawiam, ze jak np. Zawsze było ich 15 to ta raz jest 10
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:14   #1755
Edzia92
Raczkowanie
 
Avatar Edzia92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 141
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Jutro moja 31. godzina. Końca kursu póki co nie widać

a to jak wykupowalas dodatkowe czy masz wiecej w pakiecie kursu czy mi cos umknelo ?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Gratulacje teorii Wiecie co ja myślę, że teraz pracuje mniej egzaminatorów. No bo co jest... Ja zdawałam (2 razy) to były jeszcze wakacje i czekałam 13 dni... Koleżanka czeka teraz 19... Miszkam w mieście gdzie są egzaminy i w wakacje było mnóstwo eLek na ulicach, co chwilę jakas jechała, a teraz pustki, a kolejki na egzaminy jeszcze większe. Wiec stawiam, ze jak np. Zawsze było ich 15 to ta raz jest 10
Dzieki no tak sezonow urlopowych tez nie ma wiec moze faktycznie zrobili jakieś cięcia pracowników
Edzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:14   #1756
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832433]Bo ja skręcałam w lewo, a on jechał na wprost. Na tym skrzyżowaniu było naprawdę dużo miejsca, będąc na jego środku spokojnie się zmieściłam. Tylko jak zwykle miałam pecha [/QUOTE]

Ale ja nadal nie rozumiem, jaki był faktyczny powód oblania. Może tępa jestem, ale nie rozumiem, no.



[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832433]Znam przypadek(chłopak z mojej wsi, dzisiaj miałby 24 lata) gdzie tenże chłopak po odebraniu prawka(chyba zdał za trzecim) chwalił się swojemu instruktorowi, że teraz to będzie zap..dalał, zaś instruktor wtedy powiedział sceptycznie że, lepiej nie... Chłopak zabił się dwa tygodnie później na drzewie, jechał zbyt szybko(podobno bardzo lubił mocno dawać gazu).[/QUOTE]

Szkoda chłopaka. Ale tak naprawdę nawet kierowcy z 20-letnim stażem może się coś stać... Jasne, komuś, kto już ma jakieś tam doświadczenie za kierownicą, łatwiej czasem zapanować nad samochodem w jakieś podbramkowej sytuacji, nawet mimo prędkości, ale uważać trzeba zawsze, bo po coś są te przepisy, ograniczenia prędkości itp.

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832433]A propo dynamiki-ja zawsze jestem strasznie ostrożna, jadę maks. 40, bo wolę mieć wszystko pod kontrolą Jak mi się kazał rozpędzić do 50, to ledwo się przemogłam, bo naprawdę boję się prędkości w mieście Zawsze na jazdach instruktor się czepiał o brak dynamiki i na egzaminach strasznie się tego boję...[/QUOTE]

A ja z kolei się zawsze boję, że wymuszę pierwszeństwo. I jak jestem pewna, to wolę poczekać i przepuścić jeszcze jeden samochód, byleby nikt mi nie mógł zarzucić, że wymusiłam. I często instruktor już po fakcie mówi, że mogłam jechać wcześniej, bo bym zdążyła i to nie byłoby wymuszenie. Jasne, zdążyłabym i pewnie, gdybym miała prawko, to bym wyjechała, ale tyle się nasłuchałam o tych wymuszeniach-niewymuszeniach na egzaminie, że już jakieś schizy mam.
Teraz na egzaminie też chwile grozy przeżywałam, jak czekałam na skrzyżowaniach, szczególnie przy lewoskrętach (a tych miałam sporo)

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Jutro egzamin, a ja jestem od wczoraj przeziębiona. Moment po prostu idealny
Trzymam kciuki! O której masz?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:14   #1757
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832739]Czekaj...a nie miałaś mieć 27?
Ja oblałam już trzy razy-14 i 24 października oraz dzisiaj. Na pocieszenie oglądam Naukę Jazdy
[/QUOTE]
No i miałam 27 października.
Jak mi czasami na jazdach nie szło to też to oglądałam na pocieszenie
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
mc266 trzymam mocno kciuki niech ten piątek choć będzie szczęśliwy Na która masz?
13. Wzięłam sobie później, żeby nie opuszczać znowu całego dnia w szkole przez egzamin, a i tak nie idę
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:18   #1758
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832433]Bo ja skręcałam w lewo, a on jechał na wprost. Na tym skrzyżowaniu było naprawdę dużo miejsca, będąc na jego środku spokojnie się zmieściłam. Tylko jak zwykle miałam pecha



Znam przypadek(chłopak z mojej wsi, dzisiaj miałby 24 lata) gdzie tenże chłopak po odebraniu prawka(chyba zdał za trzecim) chwalił się swojemu instruktorowi, że teraz to będzie zap..dalał, zaś instruktor wtedy powiedział sceptycznie że, lepiej nie... Chłopak zabił się dwa tygodnie później na drzewie, jechał zbyt szybko(podobno bardzo lubił mocno dawać gazu).

A propo dynamiki-ja zawsze jestem strasznie ostrożna, jadę maks. 40, bo wolę mieć wszystko pod kontrolą Jak mi się kazał rozpędzić do 50, to ledwo się przemogłam, bo naprawdę boję się prędkości w mieście Zawsze na jazdach instruktor się czepiał o brak dynamiki i na egzaminach strasznie się tego boję...

O, Monia(dobrze pamiętam? Mam sklerozę wieku młodzieńczego) Zdałaś?[/QUOTE]

Jak ktoś jeździ jak wariat to sam pakuje się do grobu Ja przywykłam do szybkiej jazdy jakoś na 10 godzinie jazd, miałam z takim panem sympatycznym koło 40stki który sam lubi cisnąć gaz i tak mi sie spodobalo ze potem po miescie ciężko mi było zejść do 50tki. I potem inni instruktorzy mieli problem żeby mnie utemperować Ale teraz bede jezdzila przepisowo, nie chce nałapać punktów karnych lub co gorsza spowodować jakiś wypadek.

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832739]Czekaj...a nie miałaś mieć 27?
Ja oblałam już trzy razy-14 i 24 października oraz dzisiaj. Na pocieszenie oglądam Naukę Jazdy
Powodzenia jutro Trzymam kciukale i pamiętaj-uważaj na złośliwych pieszych i kierowców, którzy czasami widząc elkę lubią im uprzykrzyć dzień


Sherminka, ja prawko zaczęłam robić na początku czerwca, w lipcu miałam pierwszą jazdę, teorię zdałam 9 września i co? Niektórzy co zaczynali kurs później ode mnie już mają prawka, a ja wykupuję godzinki z moim Lordem Instruktorem Władcą Aut i Szos. Tata mi wykupił dwie, jak Lord ustali mi poprawkę poprawki poprawki, to się umówię na jazdy bliżej egzaminu właśnie[/QUOTE]

oo lubie ten program! I jak to ogladam to normalnie nie dowierzam że kiedyś tak łatwo było zdać egzamin. Ci ludzie jezdza tak masakrycznie ze to musi byc rezyserowane

Cytat:
Napisane przez Edzia92 Pokaż wiadomość
Troche nie rozumiem przeciez egzaminator widzial całą sytuacje wiec dlaczego negatywny skoro kuzyn sie zatrzymal a pan nie przechodzil?
Egzaminatorzy przecież też siedza tam i widzą kiedy ktos z innych kierowcow lub pieszych robi celowo na złość widząc egzaminacyjna L-ke wiec powinni brac na to poprawke..
ehh nie dosc, ze stres, czasem chamski egzaminator to jeszcze ludzie wredni

Abisans- szkoda a kiedy kolejny egzamin?

Mnie udało sie dzis zdać teorie zapisalam sie na praktyke na najblizszy wolny termin czyli aż za 3 tygodnie 26 listopad
Gratulacje
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:19   #1759
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz iść sama zapisać się na egzamin? Nie rozumiem tego :P My wszystkie chyba same placilysmy i normalnie się zapisać Ze mną 1 raz był instruktor, ale to i tak tylko mi pokazał co i jak mc266 trzymam mocno kciuki niech ten piątek choć będzie szczęśliwy Na która masz?
Ja wiem co i jak, raz się już zapisywałam na poprawkę, tylko mi WORD dosyć nie po drodze i rzadko mam czas tam wpaść A dzisiaj kasy nie miałam, bo podobno jak się trzy razy nie zda to żeby się zapisać na kolejny egzamin trzeba wykupić 5 godzin kursu Nie byłam pewna, że zdam, ale też miałam właśnie wątpliwości co do tego. Poza tym mam fajnego instruktora Wiem, że mi to ogarnie i postara się o szybki termin.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Gratulacje teorii Wiecie co ja myślę, że teraz pracuje mniej egzaminatorów. No bo co jest... Ja zdawałam (2 razy) to były jeszcze wakacje i czekałam 13 dni... Koleżanka czeka teraz 19... Miszkam w mieście gdzie są egzaminy i w wakacje było mnóstwo eLek na ulicach, co chwilę jakas jechała, a teraz pustki, a kolejki na egzaminy jeszcze większe. Wiec stawiam, ze jak np. Zawsze było ich 15 to ta raz jest 10
Ja zdaję w Garwolinie. Odkąd założono tam filię siedleckiego WORDu to teraz wszyscy jadą tutaj zdawać, bo łatwo, bo mało skomplikowane miasto,nawet spod stolicy do nas jeżdżą, i zazwyczaj na kolejny egzamin czeka się 2-3 tygodnie, dziennie jest ich chyba 32. Nadal jest tu wysyp wakacyjnych kursantów
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 21:20   #1760
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ale ja nadal nie rozumiem, jaki był faktyczny powód oblania. Może tępa jestem, ale nie rozumiem, no.




No to jesteśmy obie tępe bo ja też nie rozumiem Ja to jeszcze blondynka, więc zwalam winę na kolor wlosow haha
Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
13. Wzięłam sobie później, żeby nie opuszczać znowu całego dnia w szkole przez egzamin, a i tak nie idę
To jeszcze trzymam kciuki żeby korków nie było
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:20   #1761
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48832739]Czekaj...a nie miałaś mieć 27?
Ja oblałam już trzy razy-14 i 24 października oraz dzisiaj. Na pocieszenie oglądam Naukę Jazdy
Powodzenia jutro Trzymam kciukale i pamiętaj-uważaj na złośliwych pieszych i kierowców, którzy czasami widząc elkę lubią im uprzykrzyć dzień

Sherminka, ja prawko zaczęłam robić na początku czerwca, w lipcu miałam pierwszą jazdę, teorię zdałam 9 września i co? Niektórzy co zaczynali kurs później ode mnie już mają prawka, a ja wykupuję godzinki z moim Lordem Instruktorem Władcą Aut i Szos. Tata mi wykupił dwie, jak Lord ustali mi poprawkę poprawki poprawki, to się umówię na jazdy bliżej egzaminu właśnie[/QUOTE]

Oj tak, wiem, co czujesz. U mnie to samo, nie dość, że większość (o ile nie wszyscy :P) z mojego kursu już zdali, to jeszcze z późniejszych kursów już też. A ja ciągle męczę te egzaminy i ciągle jeżdżę tą eLką. Już w sumie przejeździłam 42 godziny, a przed kolejnym egzaminem pewnie też wykupię 2h albo nawet 4h. I za chwilę będę mieć tak jakby 1,5 kursu.

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Też się właśnie nad tym zastanawiam. Mnie mój instruktor nawet nic nie pokazywał, po prostu wysadził mnie pod budynkiem MORDu i sama sobie wszystko ogarniałam
Ja też jechałam z instruktorem, zaparkowałam pod WORDem, dał mi dokumenty i poszedł ze mną, pokazał, co, gdzie i jak i też sobie sama załatwiałam.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:24   #1762
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Abisans coś mi się nie chce zacytować, ale : Nie, nie, nie! Żadnych godzin po 3 nie zdanym egzaminie. Tak było trzy lata temu, teraz nie ma takiego obowiązku. Jak twój instruktor tak mówi to znaczy, że chce Cię naciągnąć na kasę.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:29   #1763
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ufffff...
Nie, to nie instruktor To koleżanki tak mówiły Wśród nich jestem rekordzistką
Ale i tak wykupiłam te dwie godzinki, tak dla pewności, poza tym bardzo polubiłam jazdy z moim instruktorem, no i wiem, że tata bardzo pragnie, abym to zdała Głupio mi, że tak się musi na to wykosztować, bo w wakacje mieliśmy mały pożar w domu i od tamtej pory nie jest tak kolorowo, ale jak w końcu zdam, to rzucę się mu na szyję, bo wiem, że mnie wspiera. Sam jest kierowcą i mnie rozumie

Mój brat tak się szczyci tym, że zdał za pierwszym, ale jeździ szybko i do tego jest bardzo niebezpieczny dla saren

Monika, na czym oblałaś wtedy, jeśli wolno spytać?

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:31
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:29   #1764
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
No to jesteśmy obie tępe bo ja też nie rozumiem Ja to jeszcze blondynka, więc zwalam winę na kolor wlosow haha
Też tego nie pojmuję, ale blondynką nie jestem, nie mam na co zwalić winy

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ja też jechałam z instruktorem, zaparkowałam pod WORDem, dał mi dokumenty i poszedł ze mną, pokazał, co, gdzie i jak i też sobie sama załatwiałam.
Jakieś dokumenty dostawałaś od instruktora jeszcze? Ja kompletnie nic. Musiałam mieć tylko ze sobą dowód i numer PKK.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:30   #1765
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dowod, pkk i kasa Resztę oni mają w systemie :P
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:31   #1766
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48833076]Ja wiem co i jak, raz się już zapisywałam na poprawkę, tylko mi WORD dosyć nie po drodze i rzadko mam czas tam wpaść A dzisiaj kasy nie miałam, bo podobno jak się trzy razy nie zda to żeby się zapisać na kolejny egzamin trzeba wykupić 5 godzin kursu Nie byłam pewna, że zdam, ale też miałam właśnie wątpliwości co do tego. Poza tym mam fajnego instruktora Wiem, że mi to ogarnie i postara się o szybki termin. [/QUOTE]

Nie ma już takiego obowiązku, kiedyś było, teraz już nie, więc to, czy dokupisz godziny, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.
A na egzamin nie trzeba się zapisywać osobiście? ;>



[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48833076]Ja zdaję w Garwolinie. Odkąd założono tam filię siedleckiego WORDu to teraz wszyscy jadą tutaj zdawać, bo łatwo, bo mało skomplikowane miasto,nawet spod stolicy do nas jeżdżą, i zazwyczaj na kolejny egzamin czeka się 2-3 tygodnie, dziennie jest ich chyba 32. Nadal jest tu wysyp wakacyjnych kursantów[/QUOTE]

No u mnie też gdzieś od wakacji takie kolejki. Na wiosnę było baaardzo luźno, na początku wakacji też, z tego, co wiem, nie było tragedii, a teraz się czeka po 2,5-3 tygodnie. ;/ Chyba wszyscy wakacyjni kursanci to tacy weterani jak ja.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:32   #1767
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Też myślałam, że trzeba osobiście, ale dla nich to chyba nie ma różnicy :p Ostatnio właśnie koleżance tata płacił i ja zapisał bo nie chciała szkoły zawalic
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:35   #1768
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Edzia92 Pokaż wiadomość
a to jak wykupowalas dodatkowe czy masz wiecej w pakiecie kursu czy mi cos umknelo ?
No co Ty, płać i płacz Czy jedź, w moim przypadku żadna różnica

U mnie w Wordzie czeka się na praktykę max 3 dni. Jak skończę kurs i dobrze pójdzie to przez 2 tygodnie dam radę 4 razy oblać

Edytowane przez Sherminka
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:36
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:35   #1769
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Też tego nie pojmuję, ale blondynką nie jestem, nie mam na co zwalić winy
Ja też nie jestem blondynką, haha więc też nie mam na co zwalić.



Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Jakieś dokumenty dostawałaś od instruktora jeszcze? Ja kompletnie nic. Musiałam mieć tylko ze sobą dowód i numer PKK.
Dostałam zaświadczenie o zakończeniu kursu, wyniki wewnętrznych i właśnie PKK. Z tym, że to było spięte zszywaczem, więc dawałam to całe, ale nie wiem, czy wszystko było potrzebne.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:39   #1770
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No u mnie też gdzieś od wakacji takie kolejki. Na wiosnę było baaardzo luźno, na początku wakacji też, z tego, co wiem, nie było tragedii, a teraz się czeka po 2,5-3 tygodnie. ;/ Chyba wszyscy wakacyjni kursanci to tacy weterani jak ja.
Weterani wojenni
Wojny ze stresem przede wszystkim-przez niego robię strasznie głupie błędy, nigdy nie mogę odpędzić od siebie myśli, że obok siedzi wredny, stresujący egzaminator Ten co go miałam poprzednio i teraz ma opinię najbardziej stresującego egzaminatora w tym WORDzie I ma diabelskie brwi. Przerażające wręcz.

Och, po prostu ktoś pojechał na wprost na czerwonym, ja skręcałam w lewo na skrzyżowaniu i byśmy się zderzyli. Wybaczcie, ale operowanie słowem nie jest moją specjalnością, poza tym jestem tępa, mimo szatyństwa(nie mylić z szataństwem)

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:40
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.